Logo

Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Vzdělávání

Kalendář vzdělávacích akci bude brzy upřesněn.

27. 6. 2024

Odborný seminář Poliklinika AGEL Ostrava

Poliklinika AGEL, zasedací místnost 5. patro, Tyršova 34, Ostrava

Kariéra ve skupině Agel

Vyberte si z množství nabídek práce a staňte se součástí jedné z nejúspěšnějších českých společností působících v oblasti zdravotnictví.

pozice pro lékaře pozice pro lékaře absolventy pozice pro nelékařské zdravotnické profese pozice pro nezdravotnické profese

Studenti a absolventi

Skupina AGEL úzce spolupracuje se školami, zaměřuje se na práci se studenty a nabízí možnosti spolupráce pro studenty a absolventy škol především zdravotnického zaměření.


Stipendijní program AGEL Povinné praxe studentů SVOČ Závěrečné práce Nabídka práce pro absolventy Kalendář akcí Kontakt

Centra vysoce specializované péče

Zdravotnická zařízení Skupiny AGEL poskytují špičkové služby a disponují nejmodernějším přístrojovým vybavením. Statut centra vysoce specializované péče nese a do speciální sítě Ministerstva zdravotnictví ČR se například řadí Komplexní onkologické centrum Nemocnice AGEL Nový Jičín, Iktové centrum Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice a v Nemocnici AGEL Prostějov či Komplexní kardiovaskulární centrum Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí. Díky špičkovým léčebným výsledkům a komplexnosti poskytované péče zaznamenává Skupina AGEL neustále rostoucí zájem nejen tuzemských, ale také zahraničních pacientů.