Logo

Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

O nás

Napsali jste nám

Poděkování na oddělení Ortopedicko-traumatologické, ARO a celého operačního týmu

25.11.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům, kteří se o mě krásně starali celou dobu mé hospitalizace 21.-23.11.2019, nejen na oddělení ortopedie, ale i pana doktora anesteziologa a celého operačního týmu. Měla jsem velký strach z operace tenisového lokte. Nakonec jsem díky Vám všem operaci zvládla skvěle. Vaši nemocnici mohu jen doporučit. S pozdravem. Kateřina Ptáčková


Poděkování internímu oddělení

25.11.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych moc poděkovat celému kolektivu jak lékařů, tak i sestřiček interního oddělení valašskomeziříčské nemocnice. Po dobu mého pobytu na zdejším oddělení jsem byla velice překvapen ochotou, empatií a pracovitostí všech zaměstnanců, kteří zde vykonávali své pracovní činnosti. Hlavně přístup pana primáře Zajíčka je ukázkový a je vidět, že své oddělení vede na výbornou. Taktéž děkuji i všem pomocným silám na oddělení za ukázkový úklid a ochotu pomoci. Děkuji. M. J.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

23.11.2019 / Vítkovická nemocnice

Ráda bych touto cestou poděkovala veškerému personálu Vašeho oddělení, který se zasloužil o přivedení mé dcery na svět plánovaným císařským řezem a veškerou péči s tím spojenou. Od příjmu, přes předoperační vyšetření, předoperační péči, práci anestiziologa, operatérů a všech přítomných na sále, personálu v pooperačních boxech, na lůžkovém oddělení šestinedělí a kojeneckém oddělení.... všem lékařkám a sestřičkám, které přes abnormální listopadový nával novorozeňat zůstaly profesionální a empatické, trpělivé, neunavné, vlídné, laskavé a ochotné... jsem okouzlena a nadšena přístupem vašeho personálu a nezbývá mi než doporučit a propagovat vítkovickou porodnici všem nastávajícím maminkám. Děkuji!!! V.D.


Lékařům chirurgického oddělení

20.11.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem lékařům chirurgického oddělení, kteří se o mně starali po dobu mé operace a hospitalizace. Jejich péče byla velmi obětavá a vždy, když jsem něco potřebovala, tak se mi snažili vyhovět (MUDr. Komárková). A nejenom lékaři, ale i celý zdravotnický personál (sestry i ošetřovatelky) se chovaly velmi ochotně. Děkuji vám za výběr takového personálu. Jsou skvělí!!!!! H.S.


Poděkování oddělení Radiační onkologie

15.11.2019 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat zdravotnímu personálu onkologického oddělení za skvělou péči, kterou mi během léčby věnují. Velké poděkování patří hlavně paní primářce Zlevorové, doktoru Praskačovi a vrchní sestře Osladilové, kteří mě po celou dobu velmi podporují a dodávají mi potřebnou sílu. Ještě jednou velké díky. R. Znojilová, Prostějovičky


Poděkování oddělení Radiační onkologie

13.11.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, byla jsem vyšetřena na onkologickém oddělení a chtěla bych vyjádřit svůj obdiv sestřičkám a lékařům. Tolik pacientů, kteří tu byli a tolik práce, co zde lékaři a sestřičky mají. I přes to se usmívají, trpělivě naslouchají a dělají vše pro to, aby všem a se vším pomohli. Je hodně těch, co si stěžují a o to více je potřeba vidět to obyčejné lidské zacházení. Prosím, předejte mé upřímné poděkování všem, kteří na onkologii pracují. Vážím si jejich nelehké práce. S úctou pacientka J.O.


Rehabilitaci

12.11.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc moc poděkovat za skvělou péči, která mi byla opakovaně poskytována na oddělení (ambulantní část) léčebné rehabilitace Vaší nemocnice. Hluboce se poklonit celému týmu za srdečný a lidský přístup s jakým přistupovali k mé rehabilitaci. Velký dík patří paní primářce Mudr. Štverákové, která je velmi empatická. Její vlídný a profesionální přístup dokáže člověka psychicky povzbudit a motivovat. Ještě jednou srdečné díky všem. Onderka Michal


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

12.11.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní Jouklová, obracím se na Vás, abych poděkovala za péči, která mně byla poskytnuta v nemocnici Prostějov. Od 5-11.11. jsem byla hospitalizována na GYN odd.  Touto cestou bych chtěla poděkovat zdr.sestře paní Veronice Zapletalové. Tato sestřička měla noční službu 6.11. kdy jsem byla čerstvě po větší operaci. Sestřička za mnou během noci stále chodila, kontrolovala, zajímala se. Přesto, že jsem pociťovala velké bolesti, které k tomuto zákroku bohužel patří, velice dobře jsem  vnímala ochotu, profesionalitu a zejména lidskost při ošetřování. Její výbornou péči a zájem  jsem pocítila i na dalších službách, které měla poté. Celý pobyt na GYN odd. jsem vnímala pozitivně,ale výše uvedené sestřičce bych chtěla opravdu poděkovat. Protože si to zaslouží! Sama pracuji jako zdravotní sestra v nemocnici Přerov na CHIR AMB. O to víc mě tato zkušenost těší. Přeji vám, co nejvíce takových lidí ve Vašem pracovním týmu.  Děkuji za vyřízení.  S pozdravem Hana Dostálová.  


Poděkování jednotce intenzivní péče

30.10.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážený pane řediteli, obracíme se na Vás s poděkováním za profesionální a empatický přístup k našemu manželovi, tatínkovi a dědečkovi, panu Janu M., který byl hospitalizován na oddělení JIP valašskomeziříčské nemocnice s kombinovaným selháním srdce a ledvin od srpna do září 2019. Velmi si ceníme toho, že k němu bylo přistupováno s nejvyšší možnou mírou lidskosti, profesionality a laskavosti. Děkujeme ošetřujícím lékařům a také celému lékařskému a zdravotnickému personálu tohoto oddělení. Každý člověk si přeje, aby bylo o někoho, kdo je mu blízký, v těžkých životních chvílích postaráno co nejlépe, nám se toto přání, díky JIP, naplnilo na 100%. I když svůj boj nakonec prohrál, jsme přesvědčeni, že se dožil vysokého věku díky plnohodnotné péči odborníků, jací jsou právě v této nemocnici.  


Poděkování personálu rehabilitace

29.10.2019 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému rehabilitačnímu oddělení Vaši nemocnice za výbornou péči, vstřícnost a lidskost ke svým klientům. Moje babička se k Vám už několik let vrací a je velice spokojená a mohu říci, že se k Vám vždy těší. Pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení ji nesmírně prospívá, jak po psychické stránce tak zdravotní. Velice se vážím Vaší práce a ještě jednou děkuji za péči, kterou ji poskytujete. S pozdravem H.K.


Poděkování porodnímu oddělení

25.10.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážený pane primáři, dne 14.a 15.9.2019 rodila v porodnici ve Valašském Meziříčí moje vnučka Barbora G. a přišla na svět krásná zdravá holčička. Děkuji Vám i celému personálu této porodnice za velmi pěkné jednání a přístup k rodičce, i za velkou profesionalitu. Moc si toho vážím. Též děkuji za to, že matky dostanou celodenní stravu, není tomu tak všude. Do další práce Vám i celému kolektivu přeji mnoho pohody při pomoci novému človíčku na svět. Děkuji. Marta H.


Chirurgické a úrazové ambulanci

10.10.2019 / Vítkovická nemocnice

Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou moc poděkovat za vstřícný přístup na chirurgické a úrazové ambulance dne 9.10.2019. Byla jsem po "sportovním úraze" schopná chůze pouze o berlích (vypůjčených). Při tel. hovoru na úrazovou ambulanci nemocnice Fifejdy, kdy jsem se chtěla pouze dotázat, které oddělení bych měla s tímto problémem navštívit, mi sestra sdělila, cituji: "Máte berle, tak si skočte k obvodnímu lékaři pro žádanku na rentgen a pak k ortopedovi nebo si zavolejte 155“. Po tomto rozhovoru jsem nevěděla, kde se vlastně mám nechat ošetřit, neboť představa, že budu skákat o berlích od jednoho lékaře k dalšímu, byla pro mě v danou chvíli nepředstavitelná. S takovýto přístupem jsem se na Fifejdách již setkala, a proto jsem nechápala sama sebe, že jim opět volám. S pláčem jsem tento tel. rozhovor sdělila kolegyni a ta mi poradila nemocnici ve Vítkovicích, kde byla moc spokojená. A měla pravdu. Se strachem jsem se u okýnka tohoto oddělení zeptala, zda mě vůbec ošetří. Sestřička nechápala tento dotaz, převzala si mé doklady a vyšetření proběhlo bez jakýkoliv problémů. Všichni byli příjemní a přes všechen ten shon, který na oddělení mají, byli i usměvaví. Ještě jednou velký dík. S.S.


Poděkování ambulantní léčebné rehabilitaci

7.10.2019 / Vítkovická nemocnice

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu ambulantní léčebné rehabilitace pod vedením primářky MUDr. Štverákové Jany včetně. Dále patří můj dík sestřičkám oddělení aplikací fyzikálních procedur – magnetoterapie a celému oddělení vodoléčby včetně obsluhy šatny. Jsem opravdu potěšen a zároveň mile překvapen s jakou ochotou, srdečnosti a lidskosti přistupují vaší zaměstnanci k nám pacientům. Sám sloužím s lidmi a hlavně pro lidi a tak moc dobře vím, že to mnohdy není snadné a jednoduché. Patří vám všem za to velká poklona. VELKÉ DÍKY A konečně se dostávám k paní fyzioterapeutce Bc. Moravcové Lence DIS, tak téhle DÁMĚ chci taktéž upřímně a ze srdce poděkovat a hluboce se poklonit za srdečný a lidský přístup z jakým přistupovala k mé rehabilitaci, a to po celou dobu. Taktéž za její profesionalitu a odbornost. VELKÉ DÍKY paní Moravcová. S přátelským pozdravem R.K.


MUDr. Havrlentové

4.10.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den pane řediteli, rád bych touto cestou poděkoval paní doktorce Havrlentové Lucii za mnohaletou péči. Takových lékařek jako je paní doktorka je velmi málo!!! Važte si jí tak, jak si jí vážím já. Vím, nemá to semnou paní doktorka vůbec jednoduché, jsem na vozíku po DMO. Jediná paní doktorka mi zatím nejvíc pomohla, a hlavně mi VĚŘÍ!!!! Je to první lékařka v mém životě, které se nebojím. Vždy mi vše dopodrobna a v klidu vysvětlí, co bude dělat a jak budeme postupovat dál. Přál bych vám víc takových lékařek jako doktorka Havrlentová. Moc vám za všechno děkuji paní doktorko, hlavně za trpělivost a nervy které semnou máte. M.M.


Poděkování Chirurgickému oddělení B

3.10.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování chirurgickému oddělení B Dobrý den, dne 1.9. 2019 jsem nastoupila do nemocnice na bariatrickou operaci na chirurgické oddělení B. Přístup sestry Sovíčkové byl úplně super, byla milá i jsme si dobře popovídali. Všechny sestry i lékaři byli vstřícní, milí. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Peteu Vaverkovi,který se o mě postaral, vrchní sestře Iloně Neradové,která je úžasná a zábavná a dokáže rozveselit, sestře Sovíčkové,která byla také úžasná a samozřejmě i všem ostatním které nejmenuji. Jen tak dál jste super.


Lůžkové rehabilitaci

30.9.2019 / Vítkovická nemocnice

V srpnu byl můj tatínek hospitalizován po operaci levého kolene na vašem rehabilitačním oddělení. Chtěl by tímto poděkovat za příkladnou péči MUDr. Mynářové i všem sestřičkám a rehabilitačním pracovníkům. K tomu se připojují i spolupacienti mého otce. P.R.


Poděkování oddělení LDN

28.9.2019 / Nemocnice Prostějov

Ráda a s potěšením si dovoluji i touto formou poděkovat sestřičkám, které se velmi obětavě starají o starší a staré pacienty na oddělení paliativní péče ve třetím poschodí LDN ve vaší nemocnici. Navštívila jsem opakovaně svoji kamarádku paní Helenu V. hospitalizovanou na tomto oddělení a musím vyjádřit obdiv a úctu všem, kteří na tomto oddělení pracují. Zejména kolektiv sester, které vykonávají fyzicky i psychicky těžkou a náročnou práci, si zaslouží pro svůj vstřícný a obzvláště vlídný přístup k pacientům moje upřímné díky.  Přeji Vám osobně i všem sestřičkám na oddělení následné a paliativní péče, aby práci s klienty, kteří již nejsou schopni o sebe se postarat, provázelo při  této záslužné, přínosné a zdravotně i společensky nepostradatelné aktivitě hodně úspěchů. Se srdečnými pozdravy doc. PhDr. Helena Bauerová 


Lékařům a personálu nemocnice

27.9.2019 / Vítkovická nemocnice

Vážený pane řediteli, chtěla bych vyjádřit své poděkování lékařům Vaší nemocnice. Panu MUDr. Michalu Štěpánovi - gastroenterologická ambulance a panu MUDr. Martinu Plevovi - kardiologická ambulance - za jejich profesionální, laskavý, vstřícný, velice lidský přístup při zjišťování příčin mých zdravotních problémů, za následně podrobné a pro mne srozumitelné vysvětlení zjištěných výsledků, objasnění příčin mých potíží. Panu MUDr. Plevovi patří poděkování i za výbornou a pečlivou péči o mou maminku a o členy naší rodiny. Ochota, přístup, laskavost, trpělivost, schopnost vysvětlit pro pacienta srozumitelnou řečí jeho diagnózu, příčinu a bezodkladné řešení problému, to vše přináší pacientovi pocit úlevy, jak tělesné tak i psychické. Pro nás, pacienty, je empatický přístup lékařů a jejich zdravotních sester nesmírně důležitý, proto touto cestou oběma lékařům a jejich personálu moc děkuji. Jejich náročné práce si velmi vážím a přeji jim, aby si zachovali svůj elán a profesionální přístup k pacientům i do budoucna. L.S.


Poděkování

27.9.2019 / Vítkovická nemocnice

Touto cestou by jsme chtěli poděkovat za bravůrní péči P. na dětském oddělení. Nejenže MUDr. Haverlantová Lucia skvělé diagnostikovala apendicitidu a ihned reagovala, čímž dceři zachránila zdraví, ale i následná péče na Dětském JIP nám velmi pomohla. Veškerý personál ochotný a velmi erudovaný. TÍMTO DĚKUJEME VEŠKERÉMU PERSONÁLU ZA UKÁZKOVOU PÉČI. P.a M.J.


Pronajímateli kantýny

27.9.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, vždy když jsem ve Vaší nemocnici navštívím místní stravovací bufet. Jsem nadšen výběrem, cenou a ochotou obsluhy. Ten, kdo vybíral pronajímatele, měl úžasnou ruku. Děkuji a ostatní nemocnice a zařízení by se od Vás mohli učit. S díky a s pozdravem B.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

27.9.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, podstoupila jsem na ortopedii  nemocnice Prostějov dne 28.8.2019 operaci  kyčelního kloubu a po týdnu na ortopedii i čtrnáctidenní léčbu v Centru léčebné rehabilitace. Dovolte, abych alespoň touto cestou vyjádřila srdečné díky všem pracovníkům ortopedicko-traumatologického oddělení, v čele s mým operatérem primářem MUDr. Pavlem Pilařem, i pracovníkům Centra léčebné rehabilitace, vedeném primářem MUDr. Petrem Konečným, včetně kolektivu fyzioterapeutů, zvláště paní Pavle Poslušné, která vedla mou rehabilitaci. Srdečný dík patří i kolektivu pracovníků JIP za jejich vzornou péči v době bezprostředně po operaci. Velice oceňuji jejich přístup k pacientům, milé a vstřícné jednání plné srdečnosti a optimismu, to jak vše pacientovi vysvětlili, aby věděl,  jak si po zákroku počínat a jak zdolat úskalí pro zdravého zcela běžných úkonů. Nemohu nevzpomenout i to, že při všem byla zřejmá perfektní organizace práce, jejíž samozřejmou součástí byla péče o všestrannou spokojenost a pohodu pacientů. Přeji mnoho dalších úspěchů ve vaší náročné práci, I.W.                                                     


poděkování gynekologickému oddělení

26.9.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Mnohokrát děkuji celému oddělení gynekologie za profesionální přístup. A také děkuji, že mi bylo umožněno být na pokoji s dcerou po celou dobu pobytu její hospitalizace. Jste skvělí, úžasní s velkým srdcem.  


Poděkování

23.9.2019 / Vítkovická nemocnice

Prosím o umístění pochvaly na web: Krásný den🌞. Opět chci poděkovat! Můj největší dík patři MUDr. A. Humeňanské a celému operačnímu týmu za lidský a laskavý přístup při operaci 18.9.2019. A rovněž "andělům "na dospávacím oddělení😇.Jsou úžasní. A poděkování patří i na chirurgické lůžkové oddělení B. Všem ještě jednou moc děkuji za vynikající péči a prosím o předání na správná místa😉 Opravdu si to zaslouží❤❤❤ M. Š.


Poděkování paní doktorce a optometristce

17.9.2019 / Oční centrum AGEL

Prosím o poděkování a pochvalu pro MUDr. Elišku Ryšavíkovou a optometristku Bc. Markétu Malou za jejich profesní a lidský přístup k pacientům. Proto chodím k očnímu vyšetření ráda. Děkuji, Milena Poučová.


Poděkování příjmovému oddělení

16.9.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, Chtěl bych tímto ocenit a zároveň poděkovat za neobvykle ochotný a lidský přístup se kterým jsem se setkal na příjmovém oddělení díky sestře Marcele Kajfošové. Zjistil jsem, že i v nepříjemných chvilkách řešení zdravotních problémů si lze díky takovým lidem zachovat dobrou náladu. Ještě jednou děkuji. Marian Weiser


Poděkování dětskému oddělení

11.9.2019 / Vítkovická nemocnice

Tímto, bych chtěla moc poděkovat za vstřícný a empaticky přístup celému dětskému oddělení, včetně dětské příjmové ambulance. Sestřičky na ambulanci, velmi milé a usměvavé, stejně jako na oddělení. Lékařky taktéž velmi milé, usměvavé. Všichni mají krásný přístup k dětem a zdvořilé jednáni i k rodičům. Ještě jednou velké díky a přejeme všem mnoho pracovních úspěchů. Spokojení rodiče.


Poděkování personálu jednodenní kardiologie

10.9.2019 / Nemocnice Podlesí

Přeji dobrý den vážený pane primáři. V pondělí dne 9.9.2019 jsem podstoupil ve Vašem zařízení vyšetření "ECHO" a SKG spojené prakticky s celodenním pobytem. Chtěl bych Vám a všem pracovníkům oddělení Jednodenní kardiologie touto cestou poděkovat za opravdu nevšední přístup všech se kterými jsem přišel do kontaktu. Děkuji za péči, vstřícnost, laskavost a profesionalitu. Zvláště bych chtěl poděkovat panu MUDr. Jindřichu Černému. Chci Vás požádat, vážený pane primáři, abyste předal mé poděkování a uznání všem pracovníkům, kteří se o mne v průběhu mého pobytu pečlivě a pozorně starali. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší náročné a odpovědné práci. S pozdravem, L.P.


Poděkování personálu chirurgické ambulance

6.9.2019 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli. Touto cestou bych chtěl poděkovat MUDr. J. Bulejčíkovi za lékařské ošetření na chirurgické ambulanci dne 4.9.2019. Tento den jsem s poměrně intenzivní bolestí v pravém podbříšku vyhledal pomoc ve vaší nemocnici. MUDr. Bulejčík mě vyšetřil, určil diagnózu tříselná kýla. Po jeho ošetření intenzivní bolest hodně ustoupila a je přjatelná i k dnešímu dni, kdy čekám na operační zákrok. Ještě jednou mu tímto děkuji. S pozdravem, J.T.


Lůžkové neurologii

4.9.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěl bych pochválit oddělení lůžkové neurologie 3. patro. Sestřičky se pozorně starají a jsou pečlivé. Ležel jsem i v MN Fifejdy a je to 100 a 1. Tady se doktoři a sestřičky vážně starají a chtějí pro pacienty to nejlepší. Fakt velká pochvala! D.A.


Rehabilitaci

4.9.2019 / Vítkovická nemocnice

Vážený pane řediteli. Jmenuji se L.T. Píši Vám, protože po úrazu v listopadu 2018 jsem byl odeslán na rehabilitaci k Vám do Vitkovic. Co se týká rehabilitací, mám dost osobních zkušeností. Měl jsem zlomenou páteř (tělo L1), posunuté obratle (L2, L3 o 5 mm). Dále jsem byl na operaci plic. Uřezali mi plíci, pohrudnici a žebro. Ale tentokrát mě rehabilitace u Vás velmi překvapila. Pravou rukou jsem skoro nemohl hýbat. Nyní po rozcvičení mohu dělat prakticky všechno. Proto Vás prosím, poděkujte za mne paní primářce Štverákové a celému kolektivu za profesionální a perfektně odvedenou práci. Moc Vám děkuje a zdraví L.T. V Ostravě 4.9.2019


Poděkování gastroenterologické ambulanci

2.9.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat onkologii, zejména paní doktorce Kyselé, u které jsem již v péči skoro pět let! Paní doktorka je nejen skvělá lékařka, ale i dobrý člověk, který má srdce na svém místě! Zejména onkologičtí pacienti potřebují veliký lidský přístup, protože, ač to někdy nevypadá, jejich psychika je hrozně nabourána! MUDr. Kyselá je vždy milá, příjemná, laskavá a hlavně profesionální! Takových lékařů si musíme vážit a proto alespoň tímto způsobem bych chtěla vyzdvihnout její skvělou a hlavně náročnou práci! Musím zmínit i kolektiv sester, které mi byly v těžkých chvílích také oporou a vážím si těch, které s úsměvem zvládají tuto nelehkou profesi na tak náročném oddělení!     Přeji celému kolektivu do dalších let mnoho štěstí v profesním i osobním životě! M.B.  


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

28.8.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu na gynekologicko-porodnickém oddělení za naprosto skvělou, profesionální a laskavou péči, která mi byla během mého červnového pobytu u Vás poskytnuta. Velmi milé a hodné sestřičky a úžasní lékaři! Jsem ráda, že jsem již 2x rodila u Vás. Děkuji za vše!!!!


Poděkování týmu zdravotníků kardiologie

28.8.2019 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, dne 21.5.2019 jsem u Vás podstoupila katetrizační ablaci srdce. Chtěla bych tímto upřímně poděkovat Vám i celému týmu zdravotníků, kteří o mě během výkonu i následně po něm pečovali. Díky tomuto skvěle odvedenému zákroku se mohu těšit z uzdravení a opětovného zapojení do běžného i pracovního života. Po celou dobu hospitalizace jsem se setkala výhradně s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Ještě jednou srdečně děkuji a přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů. S pozdravem a úctou D.K.


Odběrové místnosti

27.8.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, docházím na odběry do vaší nemocnice! Chtěla bych tak velice pochválit sestry, které provádějí odběry krve! Jsou to strašně milé dámy a píchnutí, jako bych ani necítila, a to všechno napoprvé! Ohromný obdiv k jejich práci! Jsou velmi komunikativní a jsou pro mě velkým příkladem v přístupu k lidem! Moc jim děkuji za jejich nelehkou práci a přeju jim hlavně zdraví do dalších let a hodně profesních i osobních úspěchu! Bc. M.B.


Porodnicko - gynekologickému oddělení

25.8.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat všem pracovníkům gynekologicko–porodnického oddělení primářky MUDr. Ivany Lukáčové za profesionální péči a osobní přístup při mé hospitalizaci. Na tomto oddělení jsem podstoupila LAVH. Osobně mi dovolte poděkovat MUDr. Slabé a MUDr. Pešatovi, kteří operaci provedli. Ještě jednou všem moc děkuji, s úctou P.H.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

23.8.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane řediteli, dnes jsem absolvovala gastro...a kolono...vyšetření. Chtěla bych velmi poděkovat panu doktoru Merendovi, za jeho profesionální a lidský přístup. Stejně tak velký dík patří úžasné, milé a empatické paní sestřičce Daně Strakové, která mi i psychicky pomohla. Děkuji Vám. Kéž by nemocnice měla jen takové odborníky. S pozdravem pacientka M.


Infuznímu stacionáři

21.8.2019 / Vítkovická nemocnice

Poděkování za příkladnou péči a starostlivost o pacienty na infuzním stacionáři sestře Aleně Pažitkové pod vedením MUDr. Petrem Bartošem. Moc Vám děkuji V.P.


Gynekologickému oddělení

19.8.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chci moc poděkovat celému zdravotnickému personálu za veškerou předoperační i pooperační péči při mé hospitalizaci na gynekologicko - porodnickém oddělení pod vedením paní primářky MUDr. Ivany Lukáčové. S tak skvělým osobním a zároveň profesionálním přístupem jsem se ještě nikde nesetkala. I.B.


Poděkování interně JIP

19.8.2019 / Nemocnice Šternberk

Chci poděkovat týmu sanitky ZS, a kolektivu sestřiček a lékařů ze dne 14.8. 2019 na interně JIP Nemocnice Šternberk, kteří mi zachránili život po vosím píchnutí, a následně rychlém nástupu alergické reakce...Sestřičky i paní lékařka byly velmi milé, starostlivé, profesionální, s velmi lidským přístupem. Děkuji BŠ


Poděkování - Onkologické oddělení

19.8.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane řediteli, prosím přijměte naše poděkování zdravotnímu personálu za příkladný, obětavý a lidský přístup při léčbě našeho tatínka. V průběhu dlouhé a těžké nemoci rakoviny slinivky byl v průběhu sedmi let několikrát ošetřován a léčen na lůžkovém oddělení onkologické péče. Obětavý a přitom profesionální přístup a povzbuzení Vašich zaměstnanců mu dodávaly vždy vůli a kapku naděje na každý prožitý den. Přestože zázraky se nedějí, vděčíme Vám velmi za každý den, který tu mohl být s námi. V posledních dnech jeho života děkujeme za přístup lékařů zejména MUDr. Lukáše Chlachuly a MUDr. Gyuly Nyárse. Velmi si také vážíme všech sestřiček, které zde neúnavně a s úsměvem poskytují pomoc pacientům s tak těžkým onemocněním.  Často se jeho zdravotní stav “zlepšil” zájmem a přístupem ošetřující lékařů. Tatínek byl velký bojovník, ale chápeme, že vše má své hranice.... Ještě jednou děkujeme. Za celou rodinu manželka a dcera J.S.


Poděkování - ORL Oddělení

19.8.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, v měsíci červenci, konkrétně od 8.7.-12.7.2019 a od 22.7.-26.7.2019, jsem byla hospitalizována na oddělení ORL. Mohla bych, prosím, touto cestou, vyslovit velký dík všem zaměstnancům, kteří se o mne po tuto dobu perfektně starali? Velmi si vážím profesionálně odvedené práce jak lékařů, sestřiček i personálu. Zvlášť chci poděkovat panu primáři Syrovátkovi za operační výkon. Děkuji všem. V.P.


Poděkování oddělení následné péče

19.8.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Kromě osobního vyslovení díků,děkuji ještě tímto MUDr. Štěpánové za péči, věnovanou mému bolestivému zdravotnímu stavu, který se podařilo poměrně v krátké době tlumit a značné bolesti zmírnit. Poděkování s velkým uznáním si zaslouží také personál oddělení následné péče, který dle mého krátkého pobytu na tomto oddělení pracuje a vlastně slouží pacientům hlavně seniorského věku, a to převážně v náročných podmínkách. Moc velké díky Vám všem. p.K.


Poděkování rehabilitačnímu středisku

18.8.2019 / Nemocnice Český Těšín

Poděkování za rodiče, rodiče kteří k vám jezdí pravidelně každý rok na přeléčení ve vašem rehabilitačním středisku, jsou velmi spokojení a děkují tímto celému oddělení za příkladnou péči a ochotu. Za paní V. a S. děkuje dcera


Sestrám na odběrovém pracovišti

15.8.2019 / Vítkovická nemocnice

Jestli seslali z nebe anděly, ve které nevěřím, tak pracují na odběrovém pracovišti!!! Zlatíčka v bílém, zdravotní sestry, které nemají platy ani jako dnes uklízečky, prostě zdravotní andílci!!! Nejpříjemnější, nejmilejší, nejempatičtější a hlavně milé, pro mne zlatíčka!!! Děkuji vedení, ze tyto zdravotní sestry a doufám, že je patřičně ohodnocujete! Tenro zdravotní personál, na tomto úseku, by měl být milionkrát víc odměněn I.J.


Poděkování infekčnímu oddělení

15.8.2019 / Nemocnice Prostějov

Rád bych touto formou poděkoval za péči celému kolektivu infekčního oddělení nemocnice Prostějov. Vůbec poprvé jsem se ocitl v nemocnici, kde jsem se setkal s nevšední péčí lékařek i ostatního zdravotního personálu. Zvláště chci ocenit a pochválit práci sestřiček a všech sanitářek. Setkal jsem se s nebývalým zájmem, ochotou a snahou ulehčit pacientovi jeho pobyt v nemocnici. Sestřičky jsou vřelé, vlídné, dovedou povzbudit, jejich ochota pomoci je tak úžasná, že mi každý den vytvářela úsměv a optimismus do života.. Kéž by se takový vzorný personál vyskytoval v každém zdravotním zařízení. Velké díky patří také lékařům pod vedenim úžasného Primáře. Na těchto10 ač nudných dní budu dlouho vzpomínat. Ještě jednou děkuji a Všem přeji jen to krásné, protože co je krásné je i dosti vzácné. S pozdravem Váš pacient Tomáš H.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

15.8.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych opravdu moc poděkovat celému personálu prostějovské porodnice. Sestřičky i doktorky byly moc hodné, ochotné a díky nim byl pobyt v nemocnici opravdu moc příjemný. Ještě jednou moc děkuji všem!!


Poděkování oddělení ARO, porodního, šestinedělí a novorozeneskému

12.8.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit naše poděkování a nesmírnou vděčnost za záchranu naší dcery Janičky a vnučky Josefínky K., poté co nastaly 25.7.2019 vážné poporodní komplikace. Slovy se nedá vyjádřit, jak moc jsme šťastní. Děkujeme paní doktorce Zlámalové a všem pánům doktorům Nemocnice Šternberk, kteří se postarali o to, abychom měli naše holčičky doma. Nemalé poděkování patří všem sestřičkám, které se krásně starali o Janičku z počátku na ARO a porodního oddělení a následně pak, už o oba naše poklady z oddělení šestinedělí a novorozeneckého. Jejich úsměv a optimismus nám moc pomohly, dodávaly nám sílu a vědomí, že všechno bude zase v pořádku. V situaci, v jaké jsme byli, kdy stav naší Janičky vyžadoval delší hospitalizaci, to pro nás velmi moc znamenalo. Děkujeme a s velkou pokorou nikdy nezapomeneme pro nás na andělé v bílém. Rodiče: H. a Z. B.             H. a L. K.


Poděkování - Onkologické oddělení

6.8.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, jenom bych chtěla velmi pochválit Vaše onkologické oddělení. Vrchní sestra a její tým jsou dokonalé, usměvavé, vždy ochotné a milé. I na tak těžkém a psychicky náročném pracovišti byli příjemní, milí a hlavně lidští. Jejich profesionální přístup byl dokonalý. Tímto bych jim chtěla ještě jednou moc za vše poděkovat. Samozřejmě i práce Vašich doktorů je špičková a paní doktorka    MUDr. Petra Jerolímová, která se o mě starala, byla dokonalá. Opravdu. Moc jim za vše děkuji. M.M.


Poděkování oddělení rehabilitace

2.8.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc poděkovat týmu paní primářky Ščudlové na rehabilitaci Nemocnice Šternberk za jejich kompletní přístup k pacientům atd. Speciálně bych chtěl poděkovat panu Mgr. Vysloužilovi, který je fakt odborník na svém místě a během docela krátké doby mi odstranil mé zdravotní potíže. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem D. S.


Poděkování kardiologickému oddělení

2.8.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, 2.8. 2019 jsem ve Vaší nemocnici podstoupila implantaci ICD. Opravdu velká spokojenost s ubytováním, chováním sester a lékařů. A děkuji za implantaci Dr.Jiravskému a Dr.Hrošové. Taky chválím možnost výběru vegetariánské stravy. V.O.


Interně JIP

29.7.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, dovoluji si touto cestou moc poděkovat lékařům a sestřičkám JIP interního oddělení, pod vedením pana primáře MUDr. Dušana Kučery a mu osobně, za jejich lidský a profesionální přístup, za to jak citlivě přistupovali k mému zdravotnímu stavu, když jsem byl přivezen na toto oddělení s masivní oboustrannou plicní embolií, za jejich obětavost při záchraně mého života. To jsou hodnoty, které člověk ocení až časem. Rovněž děkuji lékařům, sestřičkám a celému zdravotnímu personálu lůžkové části této kliniky za jejich prokázanou profesionalitu, lidský a citlivý přístup k pacientům navracejícím se zpět do života. Moc děkuji. P.D.


Poděkování celému gynekologicko-porodnickému oddělení

29.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice Šternberk za veškerou péči, kterou věnovali mně i mému synovi při jeho příchodu na svět. Všichni do jednoho jsou součástí vysoce špičkového týmu, na oddělení vládne rodinná atmosféra a pohoda. Nebyla jsem bohužel z těch, co by mohly znovu rodit za čokoládu, ale jsem si jistá, že až se rozhodneme jednou pro další dítě, nevyberu si jinou nemocnici. S úctou, A.F.


Poděkování Internímu oddělení

29.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, prosím o předání velkého poděkování při mé nenadálé hospitalizaci během dovolené ve Šternberku. Konkrétně panu primáři interního oddělení MUDr. Lukáši Pruckovi, ošetřující lékařce MUDr. Lence Ministrové a samozřejmě celému kolektivu tohoto oddělení. Profesionální péče všech, přístup k pacientovi, ochota, milé jednání. Pochvalu také vyjádřil můj praktický lékař. Ještě jednou mnohokrát děkuji. R. Z., Hlinsko v Čechách


Poděkování gynekologicko-porodnímu a novorozenekému oddělení

25.7.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Touto cestou chci veřejně poděkovat celému Gynekologicko-porodnimu a Novorozeneckemu oddělení. Jsem 9 dní od porodu, který nebyl nejjednodušší a došlo až k akutním SC s celkovou anestezií a musím říct, že všichni lékaři a sestřičky jsou naprostí profesionálové. Takovou péči, se kterou jste se o mě i Barunku starali celou dobu (4 dny), jsem si ani v nejhezčím snu nepředstavovala. Po 9 dnech funguji a jsem schopna se malé plně věnovat. Takže ještě jednou Děkuji, všichni jste osoby se srdcem a rozumem na správném místě. A PA paní Evička naprostá TOP (pokud se to k ní dostane, tak děkuji za vše, jste nejlepší). Za mě tedy pro porod jedině Valmez 💛 Lucie B.


Poděkování Dětskému oddělení

24.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Pospíšilovi z dětského oddělení Nemocnice Šternberk. Takový přístup, preciznost a empatii jsem dlouho nezažila. Je vidět, že ho práce baví a má děti rád. Opravdu jsem mile překvapena. Nic nenechal náhodě. Děkuji moc a přeji víc takových lékařů. A.K.


Poděkování lékařům a sestřičkám na dětském oddělní (JIP)

24.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, obracím se na Vás a prosím, zda byste mohl Vaším prostřednictvím poděkovat lékařům a sestřičkám na dětském oddělní (JIP) Nemocnice Šternberk, kde jsme vyhledali pomoc v době naší dovolené dne 22. července 2019. S takovou ochotou a milým chováním personálu při přijetí mého 8letého syna Patrika jsem se dosud nesetkala. Stejně to platí i pro maximálně možnou péči, týkající se jeho odborného vyšetření. Mají můj obdiv a velké poděkování. S pozdravem J. B.


Poděkování infekčnímu oddělení

18.7.2019 / Nemocnice Prostějov

Děkuji všem sestrám, sanitářkám a úklidovým pracovnicím na infekčním oddělení Prostějov za příjemné chování a pochopení, kterým ulehčují hospitalizovaným pacientům pobyt v nemocnici a odloučení od rodiny. Byla jsem hospitalizovaná s boreliozou v červenci 2019 celých 14 dní a přístup všech byl po celou dobu velice profesionální a příjemný. Dobrý den, vážená paní Navrátilová


Poděkování neurologickému oddělení

18.7.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Kubovi z neurologie za úžasný přístup a péči k mému muži. Manžela si pan Dr. Kuba převzal na žádost pacienta. Po otřesné zkušenosti s neurologií ve Frýdku Místku jsme ve Vaší nemocnici našli empatický a velmi osobní přístup k pacientovi s ALS (nevyléčitelné onemocnění). Více takových lékařů. Veliké poděkování patří i sestrám z neurologické ambulance. S úctou manželka Radka K.


Poděkování chirurgickému oddělení

18.7.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane primáři, Píši Vám proto, abych Vám sdělila, jak úžasného člověka máte ve svém týmu. Pan MUDr. Jiří Bartoš je na vysoké úrovni profesní, ale i lidské! Před rokem byl na vašem chirurgickém oddělení hospitalizován můj manžel. Jeho zdravotní stav byl vážný. Bylo to v době, kdy nebyly povoleny návštěvy pacientů. Jen telefonicky jsem se mohla o jeho zdravotním stavu informovat. Když se mnou pan doktor Bartoš mluvil, vždy mi vše vysvětlil tak, abych tomu rozuměla a vnitřně mně uklidnil. Ale co hlavně bylo překvapující, byl jeho lidský přístup. To je jak pro pacienty, tak i pro rodinu velmi důležité. Dodával mi odvahu, víru a povzbuzení, že vše dobře dopadne. A co mně velmi potěšilo, bylo to, že když jsem ho informovala o tom, že je můj muž opět v nemocnici, což bylo v letošním roce, byl ho osobně navštívit a povzbuzoval i nás, rodinu. Přístup pana doktora Bartoše mi velmi pomáhal vše zvládat, a to i přesto, že se mého manžela tentokrát nepodařilo zachránit a dne 10. června 2019 odešel do hvězdného nebe. Pan MUDr. Jiří Bartoš je iékař nejen s velikým L, ale také s velikýrn srdcem. Děkuji i všem ostatním zaměstnancům oddělení JIPu za veškerou péči a porozumění. S pozdravem a přáním více takovýchto zaměstnanců M.G.


Poděkování oddělení radioterapie

18.7.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážená paní Klečková, vzhledem k nadcházejícímu ukončení mé radioterapie bych Vám a pečujícímu kolektivu velmi rád poděkoval za vynikající a citlivý přístup. Po celou dobu jsem nezapochyboval, že jsem v rukou skutečných profesionálů. Rovněž organizace příjmu pacientů, jak na recepci, tak přímo u Vás, probíhala bez komplikací a v klidné a ohleduplné atmosféře, kterou vnímám jako důležitou pozitivní součást léčebného procesu. Přeji Vám a celému kolektivu ve Vaší činnosti do budoucna jen to nejlepší. S úctou, R.H.


Poděkování chirurgickému a urologickému oddělení

16.7.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych poděkovat paní Evě Stodůlkové za péči v nemocnici, kterou věnovala panu V.K., také týmu sester a lékařů chirurgického a urologického oddělení, děkuji znovu i panu primáři Bařinkovi. Děkuji ještě jednou! Ať se vám všem daří, pracovně i osobně. Taky vám děkuji za tlumočení pochvaly pro celé Vaše oddělení. Mohu vás ujistit, že jste vysoce převýšili další nemocnice, které jsme za dobu léčby prošli. Samozřejmě i na těchto pracovištích byly výjimky, ale vaše nemocnice a váš profesní i lidský přístup vás všech na chirurgickém a urologickém oddělení, budu mít vždy v mysli jako jedničku, na kterou se nezapomíná! Díky moc Jana R.


Poděkování kolektivu LDN ve Vítkově

15.7.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, jménem naší rodiny bych touto cestou chtěla vyjádřit poděkování celému týmu LDN v nemocnici ve Vítkově za péči,která byla věnována našemu tatínkovi po prodělané mozkové mrtvici. Celý personál byl velmi vstřícný a poskytnutý lidský přístup se mu promítnul do psychické podpory a následně do jeho léčby. Děkujeme Srdečně zdraví a děkuje  A.M., Kopřivnice


Poděkování personálu ONP

15.7.2019 / Nemocnice Český Těšín

Posílám tímto vřelé poděkování za příkladnou péči o mou maminku a všechny pacienty na oddělení následné péče s rehabilitací. Všichen personál je usměvavý a ochotný vyhovět požadavkům pacientů a projevuje po celou dobu o ně zájem. Jsou empatičtí a sami procházejí pokoje a ptají se pacientů zda něco nepotřebují. Oddělením panuje klidná atmosféra, která přispívá k pohodě pacientů i všech příchozích. Všem zaměstnancům patří velké poděkování za jejich příkladnou práci. Ještě jednou děkuji J.S.


Poděkování chirurgickému oddělení

10.7.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Byla jsem hospitalizována na oddělení chirurgie I., kde mně byla provedena operace žlučníku. Touto cestou chci poděkovat všem zaměstnancům tohoto oddělení za milý, příjemný, klidný a profesionální přístup ke mně a určitě i všem ostatním pacientům. Ať je takových lidských a odborných lékařů, sester a ostatního personálu více. Děkuji, Miroslava N., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování gynekologickému oddělení

9.7.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane primáři, Za posledního půl roku jsem byla 3x hospitalizována a operována na Vašem oddělení gynekologie. Bylo to pro mě, při nepříznivé diagnóze, velké psychické zatížení, ale Vaše zdravotní setry a ošetřovatelky svou vzornou péčí, mně pomohly tuto těžkou dobu překonat. Proto se obracím na Vás pane primáři, s poděkováním pro Vaše zdravotní sestry, ošetřovatelky a lékaře za příkladnou péči o své pacienty. Jediné co mně mrzelo, že jsem nebyla seznámena s lékaři, kteří mně operovali. PODĚKOVÁNÍ patří i Vám pane primáři, protože vedete takový dobrý kolektiv pracovníků a tím pomáháte pacientům.


Poděkování oddělení ORL

9.7.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane řediteli, Dovolte prosím, abych touto cestou vyjádřil co nejsrdečněji poděkování všem lékařům a ostatnímu celému personálu Vašeho oddělení ORL Vaší nemocnice Nový Jičín pod vedením pana primáře   MUDr. Jakuba Syrovátky. Byl jsem u Vás hospitalizován od 12.6.2019 do 17.6.2019 a dne 13.6.2019 mě byla provedena operace štítné žlázy. Byl jsem mile překvapen přístupem Vašeho personálu ORL, jak profesionálního, tak lidského. Jsem sice jenom 50letý řemeslník, ale profesionalitu v každé profesi poznám a velmi si ji vážím. Chtěl bych Vás co nejsrdečněji poprosit, jestli by bylo možné poděkovat personálu ORL Vašimi ústy. Předem Vám mnohokrát děkuji. Závěrem bych Vám všem, celé Vaší nemocnici, chtěl popřát hodně dalších úspěchů v dalších letech a budu každému doporučovat Vaše skvělé zařízení, hlavně lidský přístup. Předem děkuji. S pozdravem J.Z.


Poděkování gynekologickému oddělení

8.7.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Bučkovi a lékařům celého oddělení za příkladnou péči před i po operačním zákroku a zrovna tak za obětavou péči zdravotních sester. Díky moc A.D. a kolektiv pacientek pokoje č. 7


Poděkování za záchranu života

28.6.2019 / Nemocnice Podlesí

Děkuji lékařům a celému kolektivu kard. odd. za odborný zákrok a tím záchranu života mého manžela po prodělaném infarktu dne 5. 5. t.r.. Děkuji i za výbornou následnou péči. Manželka, dcera a syn.


Poděkování za profesionální, lidský a milý přístup

26.6.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou velice poděkovat MUDr. Josefu Matlochovi za jeho profesionální, lidský a velice milý přístup při mém drobném chirurgickém zákroku. Přeji mu vše nejlepší, spoustu spokojených pacientů a hlavně, ať se mu daří v práci i v soukromém životě.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

24.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat ortopedicko-traumatologickému oddělení nemocnice a také panu MUDr. Davidu Baciakovi za bezproblémové provedení artroskopie kolene a následnou péči, která není všude samozřejmostí. Také oceňuji velmi příjemné prostředí celé nemocnice, což také napomáhá pozitivní reakci ze strany pacientů. I.B.


Poděkování personálu nemocnice

24.6.2019 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, dne 27.5.2019 jsem byla s dcerou po napadení na pohotovosti ve vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat sloužící lékařce MUDr. Vladislavě Pieniažkové a sloužící sestře Mgr. Alici Ručkové, za velice milý a laskavý přístup k mé dceři, vzhledem k jejímu věku k postupu vyšetření a následné komunikaci s dcerou. Lidský přístup a empatie ani jedné nechybí a jsem velmi ráda, že v ten den sloužily. Dále bych chtěla poděkovat sestrám a lékaři na chirurgické ambulanci z dne 29.5.2019, kde jsem byla s dcerou na dovyšetření. Opět milý a empatický přístup, komunikace přizpůsobená dítěti, profesionalita, přála bych si, aby bylo více takových sester a lékařů. S pozdravem P.L.


Poděkování - Oddělení Rehabilitace, pracoviště Přerov

20.6.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Paní ředitelko, Vaším prostřednictvím chci poděkovat sestřičkám Rehab. oddělení POLIKLINIKY AGEL Přerov za profesionální a ochotný přístup ke klientovi s vytvořením příjemného prostředí. Hlavně poděkování sestřičce Janě Mückové. Její ruce umí, pomocí měkké techniky,  ulehčit od bolestí. Děkuji a ať se všem daří jak v práci, tak i v osobním životě. J.P. Přerov


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

20.6.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za práci MUDr. Merendy a zdravotní sestry. Dnes jsem absolvoval gastro vyšetření a naštěstí se nepotvrdila žádná z informací, které jsem si (samozřejmě) v přípravě na vyšetření, přečetl na internetu: vyšetření jak na výrobní lince, neosobní ... Moje zkušenost je přesně opačná, příjemná a věcná komunikace a starostlivost o pacienta. Děkuji moc a ať se vám daří. P.S.


Poděkování infekčnímu oddělení

19.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Děkuji kolektivu lékařů,sester a celému personálu Infekčního oddělení, kde jsem byla hospitalizovaná od 1.6 do 5.6 2019, za velmi lidský a ochotný přístup ke mně. S takovou ochotou a milým přístupem k pacientovi jsem se dlouho nesetkala. Hlavně chci poděkovat paní doktorce Pavličíkové, která vždy s úsměvem vše ochotně vysvětlila a poradila. Přeji celému kolektivu pod vedením p. primáře dr. Prokeše, mnoho úspěchů v léčbě nás pacientů. A.Š. Přerov


Poděkování oddělení ORL

19.6.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, dnes, 19.6.2019, jsem navštívil oddělení ORL za účelem kontroly po hospitalizaci. Nezbývá mi nic jiného, než opět pět chválu na veškerý personál tohoto oddělení. Jak jsem již uvedl, setkal jsem se s lékaři, dobrými lékaři a těmito profesionály. Ano, profesionály, protože jiná slova si nezaslouží. A to z důvodu, že pokud by se všichni lékaři chovali v rámci Hippokratovy přísahy, zřejmě by bylo ve všech zdravotnických zařízeních v ČR mnohem méně zlomených srdcí a uplakaných očí. A nezbývá mi, pane řediteli, než Vám poblahopřát k tomuto týmu pod vedením primáře MUDr. Jakuba Syrovátky a važte si ho. Slovy chvály ve svém životě velice šetřím a toto je podruhé, co píši.   Já vím, páni doktoři, vždyť Vy děláte jen svou práci.  S pozdravem R.S.


Poděkování gynekologickému oddělení a ARO

13.6.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Poděkování celému kolektivu z gynekologického oddělení pod vedením pana primáře Leopolda Hoška za příkladnou péči, kterou mi věnovali po celou dobu mého pobytu po operaci. Děkuji také kolektivu ARO. Všichni se chovali velice mile a profesionálně. Dagmar T.


Poděkování oddělení ORL a Interní JIP

11.6.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, Dne 22.5.2019 jsem byl hospitalizován na oddělení ORL ve Vaší nemocnici. Až při příjmu a nekompromisním přístupu pana primáře ORL jsem zjistil, jak moc je můj stav vážný. V podstatě jsem byl na hranici života a smrti. Lékaři po nařízených vyšetřeních zjistili, že mám cukr na hodnotě 35 a CRP v krvi 256. Z důvodu vysoké hladiny cukru jsem skončil na interní JIP, kde mě vzal do péče pan doktor Střelka. Jeho přístup byl naprosto profesionální a začal jsem se dostávat z nejhoršího. Po 8 dnech si mně převzala opět ORL na doléčení hnisavého ložiska na krku. Díky jejich péči byl tento absces doléčen. Zcela mně ohromila sehranost týmu lékařů a sestřiček na tomto oddělení. Chtěl bych hlavně vyzdvihnout mého ošetřujícího lékaře MUDr. Valerie Deikuna a vrchní sestřičku Bc. Evu Jalůvkovou. Ale pochvalu si zaslouží i ostatní lékaři ORL pro naprosto dokonalý a perfektní přístup k pacientům. Při loučení s těmito lékaři a sestrami jsem děkoval za záchranu života a všichni se tvářili, že je to jen jejich práce a naprosto běžná věc. A já bych chtěl dodat toto: Vždyť člověk přece nemá více na světě než svůj vlastní život. Jen to bere jako samozřejmost. A to bychom určitě neměli, vždyť stačí tak málo......  PS: Toto a mnohá jiná oddělení v nemocnici v Novém Jičíně mnoho všem vřele doporučit. A to z důvodu, že jsem kvůli transplantaci rohovek navštívil spoustu (i těch nejvyhlášenějších) nemocnic po celé republice. Nikde se takto dobře nechovali k pacientům jako zde. ( Zlín, Královské Vinohrady Praha, Brno u Svaté Anny, Olomouc Fakultní nemocnice, Fakultní nemocnice Ostrava - Poruba - tam všude jsem byl hospitalizován s očima). Děkuji, s pozdravem R.S.


Poděkování očnímu oddělení

10.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Touto cestou si dovoluji poděkovat a vyjádřit svou maximální spokojenost panu primáři MUDr. Petru Frgálovi za plastickou operaci horních víček, kterou jsem 10. 05. 2019 podstoupila. Profesionální a příjemný přístup a šikovné ruce. Ještě jednou děkuji. Jitka S.


Poděkování dětskému oddělení

10.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat všem z dětského oddělení. Od prvotního příjmu bylo vše na jedničku. Děkuji za milé úsměvy celého personálu, za starost o dceru a profesionální péči. Díky Vám byl pobyt pro nás s dcerou méně stresující, malé se pak od Vás ani nechtělo. Přeji Vám co nejméně práce a spokojené pacienty. Zuzanka s maminkou


Poděkování oddělení LDN a hemodialýzi

9.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, chtěli bychom poděkovat za vysoce profesionální a lidský přístup při péči o naši maminku, paní MN, po celou dobu hospitalizace. Velké poděkování patří Dialyzačnímu oddělení a Oddělení LDN C. Rodina Š.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

2.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko,vážený pane primáři, 11. června 2019 jsem byla ošetřena ve vaší gastroenterologické ambulanci, podstoupila jsem vyšetření tlustého střeva. Ráda bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za milý a profesionální přístup paní doktorky Báťkové a ochotu sestřiček. Jarmila K.


Poděkování kolektivu Rehabilitací Vítkov

28.5.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat a vyjádřit uznání celému kolektivu za rehabilitační léčbu ve Vítkově ...a umožnění rozpohybovat tělo, zmírnit bolesti pomocí přístrojů, vodoléčby, které mají k dispozici. Chodím na rehabilitaci už několik let a vždy se ráda vracím a těším se na pomoc zdravotního personálu pod vedením vrchní Mgr. Vladimíry Dobiášové. Jsou to sestřičky, které odvádí skvělou práci, vážím si jejich vlídnosti, porozumění. Sestřička Viktorie Kazimírová má v sobě i obdivuhodnou vlastnost, která na mě působí...při cvičení dovede poradit, pomoct. Je to sehraný tým, který rozdává úsměv, pohodu a dobrou náladu.  Děkuji Vám a přeji spokojené pacienty, kteří by se jistě připojili .... M.B.


Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši. Děkuji všem! J.H. Přerov


Poděkování chirurgickému oddělení

22.5.2019 / Jesenická nemocnice

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat personálu chirurgického oddělení v Jesenické nemocnici. Byla jsem tam v květnu 2019 na operaci žlučníku a velká spokojenost. Nemohu si na nic stěžovat. Pan doktor Fischer, který mě operoval, je skvělý lékař. Mohu jen doporučit. Pavlína D., Mohelnice


Poděkování gynekologickému oddělení

22.5.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážení, touto cestou bych chtěla velice poděkovat MUDr. Janě Kopencové, která v srpnu 2018 diagnostikovala vývojovou vadu našemu miminku. Díky jejímu rychlému, profesionálnímu a lidskému přístupu jsme se dostali do správných rukou a před časem jsme oslavili krásný 5. měsíc našeho zdravého miminka. Více takovýchto lékařů! S pozdravem, V.


Poděkování Multidisciplinární jednotce intenzivní péče

14.5.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Děkujeme celému týmu Multidisciplinární JIP za velmi profesionální a zároveň i lidský přístup. Nejen, že o nás bylo výborně pečováno po zdravotní stránce, ale personál se snažil nám ulehčit pooperační okamžiky například sledováním hokeje,  i jinak jsme se společně zasmáli :) spokojené pacientky, Markéta H., Marie M.


Poděkování - Neurologie

7.5.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane řediteli, dovoluji si Vám napsat dopis. V dubnu 2019 jsem byla hospitalizována na neurologickém oddělení ve Vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat hlavně panu primáři MUDr. Petru Kubovi, MUDr. Marketě Sližové, MUDr. Lence Maurey, všem sestřičkám a celému personálu, kteří v jakoukoliv dobu byli ke mně vždy ochotní, vlídní, milí. J.R.


Poděkování gynekologickému oddělení

7.5.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Uveřejněno v Moravskoslezském Deníku, 7.5.2019 Vážený pane primáři MUDr. Vojtku z oddělení rentgenologie, vážení lékaři MUDr. Bučko, MUDr. Bárto, MUDr. Nováku atd., sestřičky a zdravotní personále z gynekologického oddělení v nemocnici AGEL v Novém Jičíně, chtěla bych touto cestou Vám všem poděkovat za profesionální, lidský, obětavý přístup nejen ke mně jako pacientce, ale také k jiným pacientům, po mé gynekologické operaci a následné péči. Chvála Vám, a přála bych si takový přístup i v jiných nemocnicích. Vždyť pacienti v těžkých situacích potřebují úsměv, podporu a laskavý přístup. To vše se pacientům v nemocnici AGEL v Novém Jičíně dostává. Děkuji. P.CH.  


Poděkování Oddělení rehabilitace Přerov

3.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala kolektivu rehabilitace na železniční poliklinice v Přerově, za velmi odborný a přátelský přístup k mé osobě i k jiným pacientům. V loňském roce jsem absolvovala procedury - celot. vana, parafín, LTV1 a magnet. Nikdy jsem nečekala a vždy mě přivítal milý personál. Vše běželo jako hodinky. Letos jsem se opět objednala a poslední procedura proběhla minulý týden. Vše zůstalo tak, jako před rokem. Po ukončení rehabilitace se můj zdravotní stav vždy zlepší, proto prosím o předání díků kolektivu za výbornou péči. H. O., Rokytnice u Přerova 


Poděkování za profesionální péči

3.5.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, dne 3.5.2019 mi byla provedená ve Vaší nemocnici katetrová ablace srdečních aritmií. Chtěl bych ještě jednou poděkovat touto cestou Mudr.Chovančíkovi a celému týmu zdravotníku, kteří se o mě během zákroku i po něm starali.Profesionální a lidský přístup všech, počínaje přijímovou recepcí,lékařů,sester a celého týmu nemocnice ve mě zanechal jen ty nejlepší vzpomínky.Nemocnice je právem nazývaná jako špičková v republice. Díky moc. L.K.


Poděkování internímu oddělení

29.4.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych velice poděkovat veškerému personálu interního oddělení valašskomeziříčské nemocnice za příkladnou léčbu, starost a dopomoc mé maminky J.K., která byla u Vás hospitalizována se srdíčkem počátkem měsíce dubna. Jelikož jsem pravidelně maminku navštěvovala, všimla jsem si péče, kterou oddělení nabízelo a byla jsem moc potěšena jednáním jak lékařů, tak i sestřiček. Děkuji Vám a přeji Vám vše dobré do další nelehké práce.  


Poděkování personálu ARO

29.4.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěla bych prostřednictvím tohoto e-mailu vyjádřit poděkování a vděčnost celému operačnímu týmu, který dne 2. 4. 2019 odpoledne akutně operoval mou maminku, paní Danuši M. (ročník 1940). Také bych chtěla poděkovat všem zdravotníkům z oddělení ARO a z dalších oddělení, kam byla maminka postupně přemístěna, za skvělou péči, za trpělivost a přívětivý přístup, se kterými se o ni starali. T.H.


PODĚKOVÁNÍ GYNEKOLOGICKO - PORODNICKÉMU ODDĚLENÍ

27.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, nedávno jsem byla hospitalizovaná a operovaná na gynekologickém odd. a chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat celému oddělení za skvělou péči, vlídnost a ochotu. Děkuji moc Mudr Jiřímu Prachařovi za lidský a profesionální přístup a přeji všem hodně úspěchů v další práci. S pozdravem, úctou a vděčností děkuji MJ


Poděkování Plicnímu oddělení

27.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Ve dnech 17.– 24. dubna 2019 jsem byl hospitalizován na plicním oddělení nemocnice Prostějov. Během týdenní hospitalizace jsem se tam cítil velmi příjemně, protože přístup lékařského kolektivu, sester i pomocného personálu byl profesionální a lidský, za což jim chci všem poděkovat.


Poděkování paní primářce

23.4.2019 / Oční centrum AGEL

Vážení, dovolte mi, abych touto formou poděkoval paní primářce MUDr. Juhászové, která mi 8.4. a 11.4. operovala šedý zákal, za příjemný přístup a perfektní provedení operace. Gerhard Pretsch


Poděkování Plicnímu oddělení

23.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování plicnímu oddělení Moje manželka byla přijata koncem ledna 2018 kvůli zhoršenému zdravotnímu stavu. Při vyšetření se zjistil velice vážný stav - voda na plících, rakovina a další závažné onemocnění. Manželka se léčila 15 měsíců, i když prognozy od několika lékařů byly 6 - 12 měsíců. Jsem rád, že díky lékařům a zdravotnímu personálu se podařilo prodloužit manželčin život o několik týdnů až měsíců. Mohla v rodinném kruhu slavit Vánoce a později oslavit 60 let svého života. Moc vám děkuji. Touto cestou bych chtěl za manželku poděkovat zdravotnímu personálu na lůžkovém oddělení, paní primářce Grygárkové a všem doktorům na plicním. Po celou dobu manželka chodila na ambulanci k paní doktorce Zelené - děkuji za přístup a posleních 7 měsíců k panu doktorovi Zlámalovi - moc děkuji za jeho vstřícnost, často poradil a svým profesionálním přístupem hodně pomohl a prodloužil manželce život. Jeho ochota se ani nedá vyjádřit slovně. Moc a moc vám děkuji. L. Ž.


Poděkování ORL oddělení

23.4.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, dovolte mi prosím, abych se vám svěřil se svými pocity jakožto pacienta ležícího v Prostějovské nemocnici na lůžkovém oddělení ORL, kde jsem byl přijat od 16.4. do 21.4.2019 k operativnímu zákroku: septoplastika, turbinoplastika. Asi jako snad každý pacient, tak i já jsem v den nástupu přicházel se sevřeným hrdlem, úzkostí a smíšenými pocity. Co mně vlastně čeká, do jakého prostředí přicházím a jak se ke mně budou chovat??? Tyto myšlenky vám věru na odvaze nepřidají. Moje obavy se naštěstí velice rychle rozplynuly a realita najednou nebyla vůbec strašidelná, ba naopak. Jedním z faktorů je prostředí do kterého přicházíte a to mně na tomto oddělení velice příjemně překvapilo. Moderní, upravené, čisté. Ale to nejdůležitější proč vlastně píšu tento dopis je samotný lidský přístup k pacientovi. A tady musím opravdu velice chválit a moc a moc poděkovat všem, kteří se o mně jakýmkoli způsobem starali. Všichni a to ať už lékaři, sestry, ošetřovatelky ke mně přistupovali profesionálně, velice ochotně a s maximální laskavostí. A s tímto se vše zvládá mnohem lépe. Velice si tohoto přístupu vážím a moc děkuji za tuto zkušenost. P. M.


Poděkování za profesionální péči

18.4.2019 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní doktorko, chtěla bych Vám touto cestou podekovat za velmi příjemný pobyt ve zdravotnickém zařízení NP v Českém Tešíně. Pan MUDr. Jan Stryja u kterého se léčím s dlouhodobými ranami, mi léčebnu NP doporučoval již v říjnu 2018. Po 30 letých zkušenostech s hospitalizací v různých nemocnicích jsem mela velké obavy z léčení s dlouhodobým pobytem. Zcela zbytečně. Bylo mi umožněno léčení v jednolůžkovém pokoji. Obrovské plus. Zachování soukromí a velmi příjemný kolektiv zdravotníku, rehabilitačních pracovníku, včetně obslužného personálu, úklidového režimu, opravdu jsem byla velmi spokojena. Jídelníček byl chutný, vyvážený s ohledem na nemocné starší pacienty, zařazeny zeleninové nápoje apod. Neuvěřitelné. Určitě má velkou zásluhu paní primárka MUDr. Lidie Ćmielová, která příjemným a milým přístupem k pacientům i k svému personálu dokazuje, že i v tak náročném povolání lze lidem zajistit klid, ohleduplnost, odbornou i sociální péči. Příjemné byly návštěvy paní z organizace ADRA, zajištění malých nákupu pro pacienty a jiných dalších aktivit pro nemocné. Nádherný park upravený pro relax, žádný stres a spěch na pacienty je naprosto ohromujícím elixírem pro tělo i duši. K.V.


Poděkování na oddělení následné péče Nemocnice Český Těšín

16.4.2019 / Nemocnice Český Těšín

Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu Následné péče, zejména pak paní doktorce MUDr. Lidii Ćmielové primářce oddělení odborné ošetřovatelské péče, oddělení následné péče, za její ochotu a empatický přístup, za toleranci, vstřícnost a pomoc s mým zdravotním stavem. Dále bych moc chtěla poděkovat MUDr. Janu Stryjovi, Ph.D.(Ambulance Salvatella s.r.o. se specializuje na léčbu komplikovaných ran, nehojících se vředů a stavů s narušeným hojením kůže a měkkých tkání. Pán doktor je velmi empatický, vstřícný, je to odborník na správném místě, který umí jednat s lidmi a má pochopení pro širokou škálu pacientů. Pán doktor je opravdu vynikající chirurg, který si ví se vším rady. Nebýt jeho zkušeností a odborné pomoci, asi bych již dnes nemohla napsat toto poděkování. Moc děkuji za takový kvalifikovaný personál a lékaře, kteří dělají svou práci srdcem a nejen pro peníze. A.S.


Poděkování zaměstnancům LDN

15.4.2019 / Jesenická nemocnice

Poděkování Chtěla bych touto cestou, Vaším prostřednictvím, poděkovat primáři oddělení LDN, MUDr. Potěšilovi a celému kolektivu zdravotnického personálu za péči, kterou věnovali mému manželovi S.R. po celou dobu jeho hospitalizace. Zejména bych mu chtěla poděkovat za lidský přístup k nám, pozůstalým, ve chvílích nejtěžších. M.R. s rodinou


Poděkování personálu oddělení následné péče

15.4.2019 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den,  ráda bych touto cestou poděkovala jménem celé rodiny za vzornou péči o maminku.  Srdečné díky patří všem lékařům a celému zdravotnickému personálu  oddělení následné péče pod vedením primářky MUDr. Lidie Ćmielové za jejich náročnou a tolik potřebnou práci.  Milé chování, úsměv, popovídání - to vše přispělo k psychické pohodě  a postupnému zlepšování zdravotního stavu.  Maminka se těší domácímu prostředí a moc pozdravuje.  S úctou  L.K.


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

10.4.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, před nedávnem jsem byl u Vás hospitalizován a operován. Chtěl bych alespoň touto cestou poděkovat panu MuDr. Urbanovi a také všemu lékařskému personálu, který se na mé operaci a následné nezbytné péči podíleli. Jsem velice spokojen s přístupem, ochotou a vysokou odborností celého vašeho týmu. Přeji vám všem mnoho zdraví a úspěchů ve vaší práci. F.N.


Poděkování personálu oddělení rehabilitace

9.4.2019 / Nemocnice Český Těšín

Chtěla bych touto cestou poděkovat a zároveň ocenit práci celého týmu rehabilitačního oddělení Nemocnice Český Těšín, zvláště pak MUDr. Barboře Zbrankové a Mgr. Alfrédu Heckelovi za milý, avšak velmi profesionální přístup k pacientům. Nejvíce na jejich práci oceňuji, že svým pacientům vštěpují prevenci, jak se máme o sebe starat, abychom co nejvíce zabránili my sami, svojí každodenní činností, svým životním stylem, onemocnění pohybového aparátu, které znamená v současné době závažný, civilizační problém. Děkuji Mgr. Alfrédu Heckelovi za precizní návod na cvičení při bolestech zad, tzv. školu zad, ale především za jeho trpělivost. Celému týmu přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů. P.D.


Pochvala do Vítkova

26.3.2019 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, dnes jsem byl na očním vyšetření ve Vítkově, nerad chodím po lékařích, ale dnes jsem byl mile překvapen. Sestřička i paní doktorka Terezka Procházková SUPER - jednání, příjemný tým, maximální spokojenost. Mooooc děkuji. Staněk.


Poděkování internímu oddělení, ARO a JIP

26.3.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Děkuji tímto celému kolektivnu interního oddělení, oddělení ARO a JIP za veškerou péči, se kterou přistupovali k mé mamce, která u Vás byla hospitalizována od půlky února do půlky března. Jsem moc ráda za vstřícný přístup ohledně informací o zdravotním stavu a následné léčby. Celý personál z výše jmenovaných oddělení ochotně a trpělivě pečoval o mamku po dobu hospitalizace. Nyní je mamka v domácím léčení a daří se jí dobře. Pacientka Vlaďka Ch.


Poděkování pro oddělení ARO a LDN

19.3.2019 / Jesenická nemocnice

Jménem celé rodiny M. a M. bych chtěl Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši péči, starost, ochotu a trpělivost, kterou jste paní R. M. a paní A. M. poskytli. V prvé řádě panu primářovi Kudrnovi a jeho tým na ARO za veškerou sekundární péči a jeho konzultací v léčbě bolesti a řešení akutních stavu na lůžkách LDN a interním oddělení. Chci poděkovat skvělému týmu zdravotníků LDN, kde ležela babička R. M. do její smrti. Oceňuji velmi citlivý a lidský přístup, lékařů v ordinaci, zdravotních sester. Je s podivem, že při tak náročné a odpovědné práci mají při kontaktu s pacientem vždy dobrou náladu a na tváři úsměv. Chtěli bychom jako rodina poděkovat za úžasný, vstřícný, lidský a odborný přístup lékařů a v neposlední řadě i celému kolektivu ARO a LDN Děkujeme a přejeme hodně úspěchů Vaší nemocnici.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

7.3.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, moc děkuji celému týmu Gyn-por oddělení v Nemocnici Šternberk za péči, která nám byla poskytnuta u vás již na příjmu. Vaše velmi milá a profesionální péče, hlavně trpělivost a ochota, když je člověk v bolestech . Moc děkuji lékařům a paní doktorce, sestrám na sále za jejich úsměvy a krásný přístup, podporu, obzvláště, když rodíte poprvé.. . Díky nim byl náš pobyt v nemocnici moc příjemný! :) Děkuji ještě jednou, Vám.... S přátelským pozdravem, M. Z.


Pochvala interní ambulance- MUDr. Brunerová

5.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Na zdejší poliklinice jsem od r. 2005 opakovaně podstupovala ambulantní inf. léčbu. S přístupem zdravotních sester, poskytovanou péči jsem byla vždy spokojená. Od 9/2009 jsem v péči interní ambulance MUDR. E. Brunerové: Vstřícné jednání s pochopením Fungující komunikace Poskytnuta potřebná léčba K paní primářce mám důvěru. Zdravotní sestřička D. Baštěcká – vstřícné, příjemné jednání. Děkuji O.R., Kounice


Poděkování internímu oddělení

5.3.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Děkuji tímto celému kolektivnu interního oddělení za veškerou péči, se kterou přistupovali k mému manželovi, který byl u Vás hospitalizován na interním oddělení I. Jsem moc ráda, že jak manžel, tak i já z předešlé hospitalizace v loňském roce,  jsme měli ty nejlepší zkušenosti s lékaři a sestřičkami. Ještě jednou děkujeme za uzdravení a přejeme co nejvíce sil do vaší těžké práce, kterou ocení jen málokdo.  


Poděkování rehabilitaci Olomouc

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu. Děkuji I.Š., Olomouc


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Děkuji celému rehabilitačnímu týmu „B“ za velice citlivý a lidský přístup k nám pacientům. To přispělo k celkově příjemné a klidné atmosféře na oddělení. Většina personálu pomáhala i tam, kde to nebylo jejich povinností. S podobnou atmosférou a přístupem k pacientům jsem se dosud na lůžkovém oddělení v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal. Jen tak dál! V.  


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

1.3.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, ve dnech 26.02.2019-28.02.2019 jsme byly hospitalizovány na gynekologickém oddělení Nemocnice Šternberk. Touto cestou bych chtěla za osazenstvo pokoje č.4, co nejsrdečněji poděkovat za profesionální péči, která se nám dostala od veškerého lékařského i ošetřujícího personálu celého gynekologického oddělení. Srdečné díky patří i lékařskému týmu a personálu na operačním sále dne 27.02.2019. Pacientky A.S., P.T. a K.M. Ještě jednou co nejsrdečněji děkuji, za Váš lidský přístup k nám pacientkám. S pozdravem K.M.


Poděkování Dětskému oddělení

26.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Ředitelství Nemocnice Šternberk Jívavská 20 Šternberk 78501  Ve Šternberku 21.2.2019  Dobrý den, předmětem mého dopisu je poděkování kolektivu détského oddělení Vaší nemocnice.  V době od 11.2. - 19.2. byla moje 3letá dcera hospitalizována na dětském oddělení pro těžký zápal plic. Vše se odehrálo velice rychle. Po vyřčení této diagnózy jsem byla jako zdravotník naprosto ochromená strachem, co vše by se mohlo stát. Završilo to odhalení původce onemocnění, pneumokok. První dny pro mne byly noční můrou. Proto bych chtěla vyjádřit obrovské DÍKY všem zúčastněným. Lékařům, sestrám, sanitářům, uklízečkám. Všichni se snažili prohodit pár slov pro povzbuzení, a že ho bylo potřeba. Přijati jsme byli velice rychle, cílená léčba byla zahájena okamžitě. Nemám co vytknout. Z chování všech vyzařovala jistota a klid. Mám s čím porovnávat, více jak deset let jsem pracovala v oboru anestezie ve FN Olomouc. Nemůžu vyjádřit slovy vděk za uzdravení toho nejcennějšího, co mám... Přeji Vám mnoho spokojených malých pacientů a dobrý pocit z Vaší práce, DĚKUJI. Zapomenout nesmím ani na sono pracoviště na akutním příjmu, kde na nás byli vždy milí, snažili se nás vyšetřit co nejdříve a dotazy ustrašené matky pokaždé zodpověděli. DĚKUJEME.  S pozdravem, B. a M.D., Šternberk.  


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

25.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Úprimne ďakujem celému kolektívu porodnického a novorodeneckého oddelenia. Je úžasné pozorovať s akou láskou a ochotou pristupujete k svojej práci. Ďakujem za empatický a citlivý prístup ako už ku mne, tak  hlavne k mojmu synovi, o kterého ste sa s láskou starali.  Po vašich inštruktážach mám pocit, že som pripravená na nový život s dieťaťom. Vďaka Vám. Celému oddeleniu zo srdce prajem veľa spokojnych pacientek a usmivevavych, spokojnych miminiek. Veľké vďaka.


Poděkování personálu nemocnice

20.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážené vedení nemocnice, tímto bych chtěl velice poděkovat personálu JIP pod vedením pana primáře Zajíčka, plicnímu oddělení a panu doktoru Šimíčkovi, a hlavně personálu oddělení ARO spolu s primářem panem Juříčkem. Po celou dobu své hospitalizace jsem se setkal s naprostou profesionalitou, ochotou a snahou pomoci pacientům. Každý, s kým jsem se setkal, předčil má očekávání, ať už to byli lékaři či veškerý zdravotnický personál. Děkuji za starostlivost a vynikající péči! Váš pacient, Ivo Z.


Poděkování Traumatologickému oddělení

15.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat Dr. Puszkailerovi a potažmo Nemocnici Šternberk za perfektní a profesionální ošetření traumatu kolena v loňském roce a následně nyní ošetření abscesu. Díky za lidský přístup, ochotu a profesionalitu. S pozdravem J. N.


Poděkování personálu oddělení následné péče

14.2.2019 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, dovolte nám, abychom touto cestou co nejsrdečněji poděkovali celému personálu oddělení následné péče v přízemí hlavní budovy a rehabilitační pracovnici za trpělivou a náročnou péči v průběhu celé hospitalizace. Oddělení vždy čisté, tiché, klidné prostředí. Přesto, že je to práce velmi náročná jak po fyzické, tak i psychické stránce, vždy se jsme se setkali s ochotou a snahou co nejvíc vyhovět. Většinou jsme komunikovali s MUDr. Michaelem Folwarczným, se staniční sestrou paní Andreou Hrkalovou, s Mgr. Evou Palianovou, velmi příjemná komunikace i s celým zdravotnickým personálem. Přejeme vám hodně síly, trpělivosti a osobního štěstí. Ještě jednou velké díky. M.


Poděkování lékařům Neurologického a chirurgického oddělení

12.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Vážení. Od října 2018 se léčím na chirurgické ambulanci ve Šternberku, v lednu jsem ležela týden na neurologickém odd. tamtéž. Můj dík patří čtyřem zdravotníkům, jak za léčbu, tak lidský postoj. 1.  Na neurologii MUDr. Klimenko, který svojí laskavostí zpříjemňoval pacientům pobyt. 2.  Na chirurgii MUDr. Polevy a MUDr. Hevko velice pečliví lékaři a jejich citlivý přístup k            pacientům, laskavé slovo a zodpovědné léčení. 3.  Totéž platí také o sestřičce paní Ševčíkové, stále laskavá a citlivá. Všem čtyřem vřelé díky za vše výše uvedené a za to, že do svoj zodpovědné práci vkládají svá srdce. pacientka P. I.


Poděkování chirurgické ambulanci

11.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych velice poděkovat personálu chirurgické ambulance za odbornou péči a opravdu milý a lidský přístup, který mi poskytovali po celou dobu mé ambulantní léčby po zlomenině pažní kosti. Za všechny vyzvednu Mudr. Žilinského, sestru Melichaříkovou a Pecháčkovou. Z celého srdce děkuji. Vděčná pacientka Marie B., 69let


Poděkování personálu oddělení následné péče

4.2.2019 / Nemocnice Český Těšín

Chci se připojit jisté k mnoha pacientům odd.následné péče s rehabilitačním zaměřením, jež byli s pobytem spokojeni. Zvláště chci poděkovat sestričkám Monice Poledníkové a Zwyrtkovė, jež maji talent pro tuto práci nejvyšší. Pacienti odcházeji,sestřičky zůstávajiDěkuji jim  i celému kolektivu. Nejlépe mi bylo při cvičeni s pohybem,humorem a pochopenim. V.F.


Poděkování porodnímu oddělení

4.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc při narození našeho syna Radimka. Na porodnickém oddělení jsme strávili 2 dny a díky PA Aničce Trefilové a panu doktorovi Kopeckému to bylo bez stresů a zbytečných obav. Pomáhali svým odborným umem a hlavně úžasným smyslem pro humor :-) I další sestřičky byly moc fajn, stejně jako pak na oddělení šestinedělí a novorozeneckém oddělení. Je vidět, že je práce baví a umí ji. Miminkům se věnují s láskou. Moc děkujeme i všem doktorům z vizit, kteří se za našeho pobytu vystřídali. Až mě mrzí, že se už nevrátíme :-D Byl to třetí porod a jako ty předešlé opět ve Valmezu a opět bezvadný! H.


Poděkování pracovníkům Gynekologickému oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Ještě jednou bych chtěla poděkovat vřele panu MUDr. Labounkovi z Nemocnice ve Šternberku za jeho příjemný a pohotový přijetí!  Lidský přístup! Odborné vyšetření! A rychlý zásah... Kde si doktoři v Olomouci ve FN nevěděli rady, tak u pana doktora stačila chvíle a bylo téměř vše jasné! Děkuji mnohokrát! Opravdu vynikající doktor, jak se o něm povídá! S pozdravem a poděkováním. L. H.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Tři týdny pobytu na lůžkovém rehabilitačním oddělení meziříčské nemocnice mi daly základní pohybovou soběstačnost po náročné ortopedické operaci. Srovnávám s dřívějšími svými rehabilitačními pobyty na lůžkové rehabilitaci jiné nemocnice a lázních. Úroveň meziříčského pracoviště mi vychází jako jednozačně nejlepší z toho, co jsem v rehabilitaci poznal. Silnou stránkou pracoviště je vysoká odbornost fyzioterapeutek, vedených zkušeným lékařem, což umožňuje individuální péči a přístup ke každému pacientovi podle jeho aktuálního zdravotního stavu. Dále je potřeba ocenit pracovní nasazení a vstřícnost ostatního personálu oddělení. Také organizační stránka provozu je dobře zvládnutá. Děkuji za vzornou péči. Petr. D.,


Poděkování kardiologickému oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, dovolte nám, abychom touto cestou vyjádřili své velké poděkování a obrovské uznání za naprosto profesionální a na vysoké úrovni odvedený kardiologický zákrok, který byl poskytnut naší mamince paní Ludmile Maléřové v předvánočním období roku 2018 ve Vaší nemocnici v Třinci-Podlesí. Když byl naší mamince diagnostikován kritický stav chlopně jejího srdíčka, tak strach z velmi náročné operace jí každým dnem utvrzoval v rozhodnutí přenechat osud svého dalšího života v boží modlitbě.  Podstoupit tuto velmi náročnou operaci bylo proto pro naši maminku a celou naši rodinu asi nejtěžším rozhodnutím v jejím dlouhém aktivním životě. Největší obavy z náročného zákroku nám a hlavně naší mamince rozptýlil na osobní konzultaci svým vysoce odborným výkladem primář  kardiochirurgického oddělení MUDr. Piotr Branny, který přesně popsal kritický stav chlopně a navrhl způsob a přesně popsal postup celého zákroku. Nyní více jak měsíc po provedení operačního zákroku, musíme s velkým potěšením konstatovat, že jen díky této odborné konzultaci s panem primářem se naše maminka rozhodla správně, neboť operace proběhla úspěšně a přesně tak, jak nás s jejím průběhem seznámil pan primář. Dovolte nám prosím, abychom touto cestou poděkovali jak panu primáři MUDr. Brannému i všem lékařům a zdravotnickému personálu, který se v rámci pooperační péče o naší maminku staral a odvedl skvělou práci. Ještě jednou Vám všem vyslovujeme upřímné uznání a velké poděkování, neboť maminka tímto dostala od Vás všech ten nejlepší dárek ke svým 94 narozeninám, které v prosinci oslavila. Na závěr bychom Vás chtěli požádat o předání našeho poděkování a uznání všem, kteří si to zaslouží, a ještě jednou Vám všem srdečně děkujeme a přejeme hodně zdraví a dalších pracovních úspěchů. S úctou a pozdravem. LM.


Poděkování zaměstnancům Oddělení traumatologie

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, 30.1.2019 jsem byl propuštěn po operaci zápěstí v Nemocnici Šternberk. Musím vyseknout poklonu všem dámám na odděleni traumatologie, které se o mě staraly. Příjemné, ochotné, milé, profesionální. Děkuji S.


Poděkování oddělení LDN

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu LDN Nemocnice Šternberk pod vedením primářky MUDr. Soni Kočířové. Děkuji z celého srdce všem sestřičkám a ošetřovatelům za každodenní péči o mou nemocnou maminku. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno, postup vyšetření i léčby, proto velké dík patří MUDr. Veronice Šrámkové. Po celou dobu maminčiny hospitalizace jsme věděli, že je v dobrých rukách. S úctou děkuji celému kolektivu a přeji hodně spokojených pacientů. dcera paní L. Z.


Poděkování MUDr. Janušové

16.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Mám to veliké štěstí, že mohu chodit k paní doktorce Ladě Janušové, která působí ve Vaší nemocnici ve Šternberku. Je to výborná lékařka a také skvělý člověk. Je velice profesionální. Už jsem navštívila spoustu lékařů, ale musím říct, že ona je první, kdo mě konečně poslouchá. Kéž by bylo takových lékařů více. Z její ordinace jsem odcházela nadšená, ano, nadšená, nemohla jsem zkrátka uvěřit, že mě konečně lékař vyslechl a soustředil se opravdu na problémy, které jsem mu řekla. Můj zdravotní stav se od doby, co ji navštěvuji, zlepšil. Jsem ji neskutečně vděčná, i s mojí maminkou, které také moc pomohla. Po letitých zdravotních problémech, se konečně cítí mnohem lépe. Jen jedno nepochopím, proč takoví nejsou všichni lékaři, jako je paní doktorka Janušová. Děkuji mnohokrát, s přáním pěkných dní A. P.


Děkujeme za vyníkající práci

9.1.2019 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní primářko, jménem vašeho bývalého pacienta pana A.J. chceme poděkovat vám všem, kteří jste se podíleli na jeho léčení. Největší podíl na jeho zlepšení má MUDr. Jan Stryja, který zvolil ten nejlepší způsob léčení a určitě patří mezi nejlepší pediatry v ČR. Poděkovat chceme Vám, panu doktorovi, staniční sestřičce, ostatním sestřičkám a veškerému ostatnímu personálu, protože každý je důležitý. Pan A.J. nastoupil do vaší nemocnice 5.10.2018 po operaci bércového vředu a propuštěn byl 17.12.2018. Přišel k vám v celkem zuboženém stavu, trpěl velkými bolestmi, byl ve špatném psychickém stavu. Za necelé tři měsíce jste ho změnili k nepoznání, zhubl, snížili jste mu cukr, má smysl pro humor, rána se úspěšně hojí! U vás doslova omládl! Je to výsledek vaší vynikající práce, které si velice vážíme. Do nového roku 2019 vám všem přejeme pevné zdraví, lásku, hodně trpělivosti a vstřícnosti. Jste prostě úžasní.


Poděkování interní odbornosti

2.1.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážený pane řediteli, dovolte mi touto cestou poděkovat veškerému zdravotnickému personálu interního příjmu a oddělení IMP za profesionální přístup, ochotu a laskavost, se kterou jsem se při svých hospitalizacích setkávala. Všem patří můj vřelý dík , s přáním všeho nejlepšího do roku 2019. S úctou Marie D.


Poděkování - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

21.12.2018 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Velice oceňuji báječné prostředí, ale hlavně velmi srdečný a neformální vztah k pacientům a trvale báječnou vůli pomoci v těžkých situacích. Všem, úplně všem děkuji za prožitky mezi Vámi, které se jinde v takovém lidském pojetí pro běžné lidi již moc nevyskytují. Děkuji celému kolektivu za příkladnou a užitečnou péči. J.M. Praha


Poděkování chirurgii

21.12.2018 / Nemocnice Přerov

Text zprávy: Chtěla bych moc poděkovat chirurgickému oddělení,kde jsem byla na zákroku,péče a vstřícnost byla maximální,s takovou jsem se ještě nikde nesetkala. Všichni byli moc hodní a usměvaví.Děkuji i paní Erice Frydryškove za podporu a přeji hezké a klidné svátky.


Poděkování LDN

20.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař a to byl můj případ. Bylůa jsem doma, slunce daleko, moje chůze složitá.  Na LDN "B" Přerov mě vždy dostanou do formy. Týmová práce, ochota personálu, řádná rehabilitace. Správná motivace u pacienta, klid a pohoda. Děkuji za Vše M.


Poděkování za péči na neurologickém oddělení.

18.12.2018 / Nemocnice Přerov

 V prosinci 2018 jsem byl hospitalizován na neurologickém oddělení nemocnice Přerov. Přestože jsem se fyzicky necítil zpočátku nejlépe, přístupem celého personálu a díky kvalitní zdravotní a lidské péči jsem onemocnění i pobyt v nemocnici zvládl bez zbytečných nervů a trápení. Moc Vám všem děkuji za práci, kterou děláte a přeji do budoucna mnoho sil, pozitivní energie a lásky. L.  


Poděkování zaměstnancům Gynekologie a porodnice

17.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za úžasnou práci a profesionalitu Vašeho týmu na oddělení gynekologie a porodnice Nemocnice Šternberk. Můj obzvlášť velký dík patří porodní asistentce Bibianě Drápalové. Ve Vaší porodnici jsem měla tu čest přivést na svět obě své děti - Žofii i Vavřince - o oba porody se velkým dílem zasloužila právě paní Bibiana. Její laskavost, trpělivost a víra ji povyšují na strážného anděla. Zároveň však stojí nohama na zemi, je velmi rozumná a dokáže pohotově pomoci v nouzi. Její téměř mateřská péče o klientky působí konejšivě a blahodárně. K porodům přistupuje s plným nasazením, doprovází ženy po celou dobu, "dře" spolu s nimi. Paní Bibiana svou práci vykonává jako poslání a za to jí patří Velký Dík. Všem svým přátelům z Čech i ze zahraničí Vaši porodnici doporučuji jako nejlepší volbu. Přeji mnoho spokojených klientek i v dalších letech. Se srdečným pozdravem MUDr. Bc. K. B. 17.12.2018


Telefonické poděkování zdravotníkům ortopedie, COS, ARO z dospávacího pokoje

14.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Jsem Vaše pacientka V.  a vyjádřuji naprostou spokojenost při  mé nedávné hospitalizaci na Ortopedicko-traumatologickém oddělení, byla jsem překvapená se všemi pracovníky, kteří se podíleli na mém vyšetření, operaci a následné péči. Velmi děkuji za tak ochotný, profesionální a přitom lidský přístup, s kterým jsem se nikde jinde nesetkala.   Pozdravuji pana primáře MUDr. Přikryla, kterému chtěla osobně poděkovat a bohužel jej už pak nezastihla. Přerovskou nemocnici budu všem doporučovat. Děkuji také paní uklízečce, která se starala o čistotu na moc pěkném a vybaveném oddělení.    


Poděkování LDN

13.12.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám a Vašemu týmu jménem svým i jménem manžela velice poděkovala za péči, která byla poskytnuta tchíni pani M. Díky Vaší vstřícnosti mohla dožít v klidu a důstojně a nám jste nesmírně ulehčila situaci po logistické stránce. Velice si toho vážíme. Osobně navíc mohu ocenit profesionální přístup, který dnes v našem zdarvotnictví, zejména v péči o tento typ pacientů, není samozřejmostí. Vyřiďte, prosím, naše poděkování i personálu oddělení, kde paní... ležela. V úctě a s přáním klidných svátků a vše nejlepšího v celém následujícímn roce.


Návštěva optiky

11.12.2018 / Oční centrum AGEL

Dobrý den. Dne 10.12.2018 odpoledne jsem navštívil OPTIKU na Hornické poliklinice v Ostravě, protože mi neseděly dobře brýle - no,  nějaký ten rok už mají odsloužený. Jenže, v této optice jsem si koupil nedávno dvoje nové brýle - na čtení a na dálku, takže ty staré používám jen doma na počítači, když skla jsou vpořádku. Paní v OPTICE byla velmi příjemná, s úsměvem vzala brýle a jako kouzelník na jevišti během několika vteřin srovnala postraničky a opěrky nosu i když, jak řekla - s rizikem, že by mohly prasknout neboť jsou kovové. Brýle sedly jako ulité! Na mou otázku, kolik jsem dlužen - prý to nestálo za řeč - zněla odpověď. A paní připojila též několik rad a nezapomněla popřát i ..... Pěkné vánoce! Inu - vřelé díky za takový přístup k zákazníkům! Do takové prodejny bude radost se vždy vracet. Doporučím známým.                                                                                        Karel Janouš, Ostrava


Poděkování chirurgickému oddělení II. a oddělení multidisciplinární péče JIP

5.12.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovat celému týmu oddělení MD JIP a týmu chirurgického oddělení II., především panu primáři MUDr. Aleši Bařinkovi za velmi kvalitní a odbornou péči, profesionální, lidský a laskavý přístup, který mi věnovali během mé hospitalizace. Ostatním lékařům konajícím službu, zdravotním sestrám, ošetřovatelkám, studentkám děkuji za psychickou podporu, vstřícnost, ochotu, příkladnou a obětavou péči.Vyjadřuji Vám všem svůj hluboký obdiv a uznání a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší záslužné a nelehké práci. S přáním hezkého dne, Danuše S.


Poděkování personálu Interního oddělení

4.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Poděkování internímu oddělení Nemocnice Šternberk Dovolte mi touto cestou poděkovat lékařům a sestřičkám interního oddělení muži za empatický přístup, pochopení a vstřícnost v péči o mého přítele. Jejich porozumění bylo pro mě velikou oporou v těžké životní situaci. S pozdravem L. N.  


Poděkování za vzornou péči

3.12.2018 / Hornická poliklinika

Blíží se konec roku a chtěla bych vám poděkovat za služby a péči, s kterými jsem byla velmi spokojena. Vaši zaměstnanci se opravdu vzorně starají o pacienty. Začíná to službou ochotné a milé šatnářky a odborným přístupem oddělení, ať už se jedná o pracovníky rentgenologie, odběrů krve, revmatologie s MUDr. Ožanovou a její sestrou, tak dalších. Letos jsem byla opět v profesionální péči rehabilitačního oddělení.  Chtěla bych vyslovit díky všem - MUDr. Pišoftové a její sestře Z. Havové, která se mi ve své cvičebně osobně věnovala dále pracovnicím vodoléčby, elektroléčby - prostě všem fyzioterapeutkám. Po rehabilitacích se můj stav zlepšil a tak se mohu ve  svých 81 letech víc věnovat práci i odpočinku. S díky za kvalitně poskytovanou léčebnou péči  a přáním mnoha úspěchů .  A.M.


Poděkování personálu oddělení JIP a chirurgie

1.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělené JIP a chirurgie Nemocnice Šternberk, hlavně primáři MUDr. Smetkovi, MUDr. Martinu Hruškovi, sestřičkám i všem ostatním za vzornou péči a lidský přístup. Ještě jednou dík. S pozdravem F. Č. P.S. I když jsem vybíravý v jídle moc mi chutnala nemocniční strava, přestože se jednalo o dietu č.4.


Poděkování ortopedickému dodělení

1.12.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat Mudr. J. Václavkovi, který mě zbavil dlouhodobých bolestí pravého ramene. Po operaci, která proběhla v dubnu tohoto roku, mé problémy ustoupily a díky tomu funguji v práci téměř jako dřív. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem V. Š.  


Poděkování traumatologii

26.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování prim. MUDr. Kocourkovi za precizní a nadstandardní přístup při ošetřování a léčbě mé dcery S.B. po úraze kolene od ledna letošního roku. Zvlášť si cením jeho lidský přístup a trpělivost při vysvětlování možností a postupů , které bylo pochopitelné i laikovi.  


Poděkování chirurgii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo koncem srpna 2018 na chirurgii nemocnice Přerov. Byla jsem ošetřená na pohotovostní chirurgické ambulanci a nasledně krátce hospitalizována na chirurgickém oddělení. Všichni zdravotnící, lékaři, sestry i ostatní zdravotnický personál, se chovali velmi přívětivě, vlídně a profesionálně. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Stanislavovi Kalabusovi.   S pozdravem, J. K.


Poděkování interně a ambulanci praktického lékaře nemocnice Přerov

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo na ambulanci závodního lékaře a na interním oddělení II /interna C/ i interní ambulanci nemocnice Přerov. Všechen personál, se kterým jsem měla tu čest se za těch pár dnů setkat, se choval velmi lidsky, přívětivě a zároveň profesionálně, a dostalo se mně pomoci od mých potíží. Lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky, pani uklízečky nevyjímaje. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Pluháčkové a sestře Ježové, MUDr. Šopíkové Churavé, MUDr. Ručkovi a MUDr. Březinové. Jména sester z interny bohužel neznám, ale jak na oddělení, tak na ambulanci, poskytují vysoce profesionální práci.   S pozdravem, J.K.


Poděkování neurologii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dne 18.11. se v péči Vašeho oddělení ocitla moje sestra, .... Profesionální a lidský přístup, kterého se jí, jako pacientce a mně v roli příbuzného dostalo od ošetřujících lékařek a středního zdravotního personálu rozhodně není samozřejmostí i v zařízeních mnohem větších a věhlasnějších než Přerovská nemocnice. Chci Vám proto poděkovat a popřát vše dobré do další práce. S úctou MUDr. B. V.  


Poděkování Gynekologické ambulanci

19.11.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, dne 17.11.2018 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena na gynekologické ambulanci panem primářem Vacou, sestřičku si jménem bohužel nepamatuji. Ráda bych oběma alespoň tímto způsobem moc poděkovala za velice taktní a trpělivý přístup. Byli úžasní. Pan primář vše podrobně a srozumitelně vysvětlil, byl velmi ohleduplný. Sestřička mi byla obrovskou oporou (i když jsem jí asi rozmačkala prsty) a dodávala mi odvahu a klid. Opravdu profesionálka na svém místě. Oba byli naprosto skvělí a já bych byla ráda, kdyby se k nim poděkování dostalo. Přeji hezký zbytek dne a více takových dobrých duší. N. V.


Poděkování MUDr. Ludmile Konvičné, pracoviště Přerov

9.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní MUDr. Raidová, Svým dopisem vyjadřujeme poděkování a ocenění profesionality MUDr. Konvičné na Železniční poliklinice Přerov a její zdravotní sestry. Dne 7. 11. 2018 i v situaci, kdy oficiálně dcera E.O. pod MUDr. Konvičnou nespadá, ji přijala a provedla důkladné vyšetření na podmět lékaře záchranné služby a též zajistila další potřebné vyšetření. Po předepsané medikaci je dceři lépe. Ceníme poskytnuté pomoci a věříme, že v rámci svých kompetencí takto učiníte i Vy, neboť vytíženost lékaře na poliklinice je velmi vysoká. Upřímně děkujeme i Vám za vstřícnost. S pozdravem E.O. a M.O., Přerov


Poděkování za pomoc a starostlivost

9.11.2018 / Nemocnice Český Těšín

Dobry večer chtěl bych poděkovat paní Mgr. Anně Bardoňové za pomoc a starostlivost a velkou pomoc a ochotu a jsem velmi vdečný, a velmi si toho važím, tak vam děkuji velice moc. M.


Poděkování MUDr. Jiřímu Davidovi a rehabilitaci Olomouc

1.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, Velmi ráda bych poděkovala neurologovi, panu MUDr. Jiřímu Davidovi, za jeho mimořádný, profesní, empatický a lidský přístup k pacientům. Svým klidem a laskavostí vzbuzuje v člověku absolutní důvěru, která má velký vliv na pozitivní zdravotní stav. Ujal se mé léčby při propuštění z FN po úrazu hlavy na lyžích s krvácením do mozku, který se stal minulý rok v Itálii. Dále bych chtěla poděkovat všem sestrám na rehabilitaci, sestrám při odběru krve a rehabilitační lékařce MUDr. Krejčí, sestře Radaně Rodové, která svým kompetentním přístupem přispívá k pozitivnímu zdravotnímu stavu. V celém zařízení polikliniky AGEL panuje velmi příjemná atmosféra a ochota pomoci. Přeji Vám paní ředitelko, aby se Vaše práce i nadále velmi pěkně dařila a pracovala s takovými lidmi, kteří odvádějí kvalitní práci a přispívají k celkové pěkné atmosféře a dobrému jménu polikliniky AGEL. Přeji příjemný den. J.L.


Pochvala porodnímu oddělení

1.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, v pátek jsem ve vaší porodnici porodila dceru Emu. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasnou péči, jak během porodu, tak i po porodu. Za vaši úžasnou starostlivost, pochopení, zejména ochotu. Velmi si cením vaši práce, která je velice náročná. Přeji mnoho sil do budoucna. L. a E.


Poděkování personálu kardiologie

26.10.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, již po několikráte musela být má sestra, která je mentálně postižená a špatně snáší hospitalizace a odloučení od rodiny, hospitalizována na kardiologickém oddělení vaší nemocnice. Chtěla bych touto cestou velmi moc poděkovat celému kolektivu kardiologického pracoviště za velmi milý a vstřícný přístup, za jejich ochotu a milé tváře. Dělají čest svému povolání. Děkujeme.


Poděkování internímu oddělení

23.10.2018 / Nemocnice Přerov

 Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému internímu oddělení nemocnice 0Přerov, za velmi obětavou a důslednou péči při mé hospitalizaci. Po celou dobu mé hospitalizace  jsem se sestkávala s velmi vstřícným a lidským přístupem k mé osobě. Zvláštní poděkování patří zejména panu MUDr. Davidu Halatovi, jehož obětavý přístup a trpělivost může být příkladem dalším zaměstnancům nemocnice. Ještě jsednou děkuji A. N.


Poděkování urologii, ARO, interna

21.10.2018 / Nemocnice Přerov

Vážení, chtěla bych i tímto způsobem poděkovat za včasnou diagnostiku a akutně provedenou urologickou operaci mého syna. I když ,,spádově "k vám nepatříme profesní i lidský přístup byl neskutečně úžasný, což můžeme oba jako pracovníci ve zdravotnictví posoudit. Děkuji MUDr. Kocourkovi za telefonické rady / i když nemusel/, prim. MUDr. Jadrníčkovi a jeho zástupci MUDr. Hrabcovi za provedenou operaci, MUDr. Janotové za anestezii a i celému urologickému oddělení za vzornou a přitom lidskou a milou péči o mého syna, a to ještě v neskutečně čistém a krásném oddělení, což se s mnohými nemocnicemi v JmK nedá mnohdy ani srovnat. Já sama osobně mám podobné vysoce pozitivní zkušenosti s přístupem na interním oddělení, zvláště s MUDr. Březinovou a MUDr. Konvičkou. Všem opravdu upřímně děkuji. MUDr. H. A.


Poděkování neurologii a interně

20.10.2018 / Nemocnice Přerov

  Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala za laskavou péči personálu neurologické ambulance, kam jsem 10. října dorazila k ošetření při akutní změně mého zdravotního stavu. Dále bych chtěla poděkovat celému zdravotnickému týmu interního oddělení I. (B), kde jsem byla hospitalizována od 10. do 15. října, za příkladnou profesionální a laskavou péči. Pečovali o mne s vlídností a porozuměním a personál byl velmi ochotný. U lékařů bych ještě ráda vyzdvihla jejich snahu o maximální informovanost svých pacientů. Snaha sesterského a ošetřovatelského týmu o mou spokojenost byla skvělá. Také s péčí personálu vyšetřovacích metod CT a SONO jsem byla spokojená. Oceňuji a jsem velice vděčná panu MUDr. Dulanskému za péči a plánované převzetí do následné ambulantní péče po ukončení mé hospitalizace. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v péči o pacienty a spokojenosti v práci. D.K


Poděkování dětskému oddělení

18.10.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči. Moje dcera byla v září hospitalizovaná na dlouhých 21 dní, takže jsem opravdu dobře nahlédla na chod celého oddělení. Byla jsem vděčná za milý přístup celého personálu k mé dceři, snažili se jí ten pobyt co nejvíce ulehčit a já jim za to z celého srdce děkuji. Sice už jsme rádi, že je dcera vyléčená doma, ale stejně vzpomínáme v dobrém. Děkuji a přeji všem jen to dobré. Z.


Poděkování oddělení kardiochirurgie

11.9.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za skvělou práci, kterou děláte. Panu MUDr. Martinu Urbanovi, MUDr. Václavu Malému, MUDr. Dominiku Petrovičovi a MUDr. Jiřímu Novosadovi a dalším lékařům, kteří se o mně starali. Též bych rád poděkoval všem zdravotním sestrám,kuchařům i dietní kuchařce za skvělou práci a skvělá jídla. I poděkování patří uklízečkám, které dělaly svou práci svědomitě. Já osobně jsem se nepotkal s takovou profesionalitou jako ve Vaší nemocnici v Třinci Podlesí. Ještě jednou děkuji za vše co jste pro mně a jiné pacienty dělaly s láskou a trpělivosti. Díky, Váš spokojený pacient. M.C.


Poděkování pracovníkům urologie a anestezie

5.9.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní magistro, v době od 31. 8. - 3. 9. 2018 jsem byla hospitalizovaná v nemocnici na odd. urologie. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem pracovníkům oddělení, sestřičky byly velmi milé, vstřícné a ochotné. Z lékařů oceňuji zejména přístup MUDr. Kabilky a dále MUDr. Dvořákové, která se mi velmi věnovala při zákroku na operačním sále. Přeji mnoho zdaru a spokojených pacientů i do budoucnosti. S pozdravem D. J.


Poděkování oddělení kardiochirurgie

4.9.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, dovolte mi pozdravit a poděkovat touto cestou panu Mudr.Piotru Brannému i celému kolektivu vč.sester, kuchařek a dalších, kteří se postarali o mne v složité zdravotní situaci 3.-8.9.2016., kdy 8.9.2016 jsem podstoupil operaci 3by pass. Nechtěl jsem předbíhat, ale dnes mohu konstatovat s dobrým koncem. Nejsem pravidelným klientem nemocnic, ale s tak profesionálním a lidským přístupem se člověk hned tak nesetká. Blahopřeji Vám a velmi děkuji. Dovoluji si Vám poslat, prostřednictví pana Cupka, 2kartony dobrého vína. Vypijte ho, prosím, na mé zdraví. S pozdravem P.M.


Poděkování oddělení rehabilitace

31.8.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážení, prosím vyřiďte mé pozdravy a veliké poděkování paní primářce Ryškové i celému kolektivu rehabilitace, za příkladnou péči o pacienty. Velice mi pomohli od nesnesitelných bolestí páteře. Ještě jednou děkuji. M.P.


Poděkování pracovníkům z oddělení dětské, anestezie, ortopedie, rentgenu, operačních sálů..

30.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice, vážená paní předsedkyně, pane předsedo, obracím se na Vás s upřímným poděkováním a ohromnou pochvalou, kterou snad ani nebudu umět slovy vyjádřit, ale pokusím se.   Náš příběh je velmi složitý, tak jej zkrátím tak, že jsem, byť sama s těžkým fyzickým postižením lomivostí kostí, maminkou 2 letého synka, se kterým jsme minulý týden absolvovali ve Vaší nemocnici v Přerově ortopedickou operaci - narovnání a výztuž kosti - Fassier Duval hřebemvedenou Mudr. Ročákem. S ním a s paní Ing. Milenou Křivinkovou se známe již cca 1 rok, po který nám oba velice pomáhali na nelehké cestě vůbec se k možnosti takové operace dostat, oba je to stálo mnoho hodin práce navíc, upřímného zájmu o to pomoci nám a možná i několik vrásek na čele. Děkujeme!! S lékařským personálem jsem já osobně v kontaktu celý život, i se synem jsme teď prošli mnoho "odborníků", a tak můžeme svědomitě říci, že panu Ročákovi se ve znalostech o našem vzácném onemocnění, zručnosti i úžasném přístupu k lidem nikdo nevyrovná. Je to obrovská věc, mít na dosah někoho takového - a pan doktor je opravdu na dosah, jak v nemocnici, tak i doma na telefonu nebo emailu. Patří mu náš obrovský dík! Stejný bych ráda vyslala i na adresu Dětského oddělení, dalších lékařů ortopedie i pracovníků Anestezie, sálových sester nebo sester na rentgenu. Zažili jsme toho v nemocnicích opravdu hodně a často to vůbec nebyly hezké věci, a tak jsme vždycky raději "připraveni na cokoliv". V Přerově jsme si ale připadali buď jako na hotelu nebo jako v náručí milujících tetiček. Tolik krásného lidského přístupu, něhy, zájmu, úcty a respektu jsem se synem ještě nikdy nezažila. Za celou dobu v kontaktu s personálem ani jednou nezaplakal - snad jen, když se trochu bál rentgenu. Ráda bych Vám vyjmenovala všechny věci, kterých si nesmírně cením, nevím ale vůbec, jestli to bude vše :) : Lékaři i sestry klepou než vejdou, zdraví, představují se, mluví na děti, hrají si s nimi, hladí je - každé vyšetření proběhlo pro kluka jako hra a to se lékařů bojí! Každá sestra mi byla kdykoliv k ruce a zase naopak nikdy žádnou péči nenutila a nesnižovala moje schopnosti o syna pečovat, každá sestra oznamovala co dává synovi za léky apd.. Všichni, počínaje úžasnou paní doktorkou z Anesteziologického oddělení, včetně sestřiček na rentgenu či zdravotního zřízence obrovsky dbali na to, aby malého nic nebolelo, ohromně ho opečovávali, opravdu jemně s ním manipulovali a také dbali na to, aby měl maminku na dosah naprosto kdykoliv (např. předání na sál/ze sálu, vše naprosto klidné, milé, rychlé)...To je pro nás s onemocněním křehkých kostí něco ohromného!...Až slzy na krajíčku mám, když to píši, protože po těch "hrůzách", co máme se synem za sebou byl pro nás pobyt v Přerově jako balzám na tělo i duši, ačkoliv šlo o náročnou operaci. V poslední řadě, to je a pro nás byla třešnička na dortu :), bych chtěla moc poděkovat tomu, kdo zařídil a realizoval interiér Dětského oddělení včetně toho, jak vypadá nadstandartní pokoj (ano, takhle má vypadat bezbariérový pokoj, to jsem nezažila ještě v žádné nemocnici), jak vypadají chodby nebo dětská herna. Ještě nás čeká dlouhá cesta k co nejplnějšímu fyzickému zdraví, ale věříme, že právě do takový přístav, jako je nemocnice Přerov, nám vždycky dodá potřebnou sílu a budeme se do něj s klidem a důvěrou vracet, protože zde je opravdu svět v pořádku, zde jsou lidé na správném místě. Pokud bychom se mohli jakkoliv podílet na odměně tamních pracovníků, pokud by se využil někde nějaký dar nebo jakkoliv jinak bychom se mohli odvděčit (článkem do novin, čímkoliv...), dejte prosím vědět. Nyní tak činíme alespoň takto. Klobouk dolů a ještě jednou - veliký dík!! D. M. a synek V.


poděkování Chirurgii a RDG

21.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice Přerov, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování.  Byla jsem  přivezena ZZS po autonehodě, již první kontakt v ambulantní části se sestrou Máčkovou a MUDr.Jankovou, následně s MUDr. Polzerem byl velmi příjemný a profesionální.S vděčností vzpomínám také na sestru Hanu Zdráhalovou, která mi byla na pracovišti CT velkou oporou. Hospitalizace proběhla na oddělení chirurgie, zde děkuji nelékařskému personálu, zejména sestře Markétě Lysákové za ochotný a lidský přístup. Velký dík patří primáři MUDr. Hanincovi a jeho týmu lékařů. Největší poděkování chci vyjádřit MUDr. Kalabusovi za jeho vstřícnost, empatii, ochotu a zájem o pacienta. S pozdravem MT


Poděkování personálu Kardiochirurgie

21.8.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane předsedo a členové představenstva. nevidím jinou možnost, než touto cestou vyjádřit poděkování a uznání za naprosto na vysoké úrovní profesionální odvedený kardiochirurgický zákrok s následnou péčí, která mi byla poskytnuta v době od 5.-13.srpna 2018 ve vaší nemocnici v Třinci-Podlesí. Podstoupit tuto náročnou operací bylo pro mně nejtěžším rozhodnutím v mém dlouhém aktivním i pozdním životě. Žil jsem totiž dosud bez omezení a potíží, které bohužel na opakovaných ECHO vyšetřeních ukazovaly na závažnost řešení. Primář tohoto oddělení MUDr. Piotr Branny na osobní konzultaci mi na snímcích s vysoce odborným výkladem vyložil kritický stav mé chlopně i poškozeného srdečního cévního systému a navrhl způsob a postup celého zákroku a teprve tehdy jsem se rozhodl souhlasit s malou poznámkou, že bych byl rád, kdyby pan primář moji operaci sám také provedl. Až dnes jsem si uvědomil, že to byla právě ta jednoznačná odborná i psychologicky vhodně vedená konzultace panem primářem, která ovlivnila moje správné rozhodnutí. Dnes, 14 dnů po operaci jsem nesmírně šťasten, operace proběhla dle protokolu úspěšně a přesně tak, jak mě seznámil pan primář, včetně pooperační péče, pobytu na JIP i pokoji. Všichni lékaři na tomto oddělení i zdravotní personál odvedli skvělou práci a já se po propuštění do domácí péče cítím velmi dobře a to jen díky tomu, že kardiochirurgické oddělení je vedeno schopným vysoce erudovaným primářem. Moc děkuji a vyslovuji svoje sice neodborné, ale zcela upřímné uznání. Protože po dobu mého pobytu se žádné pooperační komplikace nevyskytly, pozoroval, hodnotil a porovnával jsem také péči o nás, pacienty, v oblasti stravování a doplňkových služeb. Také zde musím ocenit a vyhodnotit skvělou řídící a organizační práci zodpovědného vedoucího. Zde už mé hodnotící kritérium není tak neodborné, protože jsem celý svůj aktivní život na různých úrovních pracoval ve vedoucích technickoekonomických pozicích. Spolu s dalšími pacienty jsme se shodli, že kvalita, množství i pestrost stravy je velmi dobrá a dokonce příkladná pro jiná podobná zdravotní zařízení nejen v našem kraji,ale i mimo něj.Ocenili jsme také i dobře organizovaný provoz bufetu a kavárničky. To vše dělá, nás pacienty, spokojenými a vaší nemocnici dobré jméno. Prosím o předání našeho poděkování a uznání všem, kteří si to zaslouží a vám přeji, abyste při dalším výběru do vedoucích pozic lékařů i hospodářských pracovníků, měli stejně šťastnou volbu jako dosud. S pozdravem, M.B.  


Poděkování od naší pacientky

20.8.2018 / Oční centrum AGEL

Vážená paní primářko, jmenuji se Eva K. a v současné době jsem z důvodu nálezu v procesu vyšetření. Víte, už jsem v životě prožila ze zdravotního hlediska mnohé a právě proto mám srovnání z vlastní zkušenosti. Ráda bych tímto vyzdvihla přístup MUDr. Terezie Procházkové a MUDr. Vitalije Tokarenka, kteří dokázali diagnostikovat a následně spustit sled vyyšetření a to velmi rychle, citlivě a profesionálně. Věřím, že i díky jejich pomoci, bude mít vše dobrý konec.Velice si jich za to vážím a ráda bych toto s Vámi vysdílela. Děkuji a jsme s pozdravem, Eva K.


Poděkování personálu ARO

9.8.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážení, dovolte, abych touto cestou vyjádřila velké poděkování za péči poskytnutou Nemocnicí Podlesí. Byla jsem hospitalizována ve Vaší nemocnici s diagnózou akutního selhání ledvin a ještě několika dalšími diagnózami. Prošla jsem oddělením Anesteziologicko - resuscitačním a oddělením Chirurgie II. Stejně tak jsem byla v péči lékařů z urologické ambulance. Na všech zmíněných pracovištích jsem se setkala s velmi profesionálním, zároveň neskutečně lidským a vřelým přístupem. Ze srdce děkuji všem zaměstnancům těchto oddělení (ambulance), a to od lékařů přes zdravotní sestry, ošetřovatele až po zaměstnankyně úklidu, kteří nemalou měrou přispěli k tomu, že jsem se v jejich přítomnosti cítila dobře a bezpečně. Velmi si vážím jejich práce, která je náročná fyzicky i psychicky. Děkuji jim za pochopení, trpělivost a empatii.  Dovolím si připojit i slova spokojenosti s kuchyní nemocnice. Opravdu mi vždy chutnalo. Domnívám se, že můžete být hrdí na tyto své zaměstnance, protože svým přístupem zvyšují nejen svůj osobní a profesionální kredit, ale zároveň budují dobrou značku Vaší nemocnice. Přeji Vám co nejvíce spokojených pacientů, ale také zaměstnanců, kteří si zcela legitimně zaslouží slova díků. A samozřejmě přeji také pevné zdraví.  S úctou k Vám, H.M.


Poděkování dětskému oddělení

8.8.2018 / Nemocnice Přerov

Pro vedení nemocnice Přerov Dobrý den, byli jsme teď se synem hospitalizovaní na 9 nocí na dětském oddělení v Přerově. Za tu dobu mě oddělení přesvědčilo, že jde o opravdové profesionály. Diagnostika onemocnění, ale i celková péče a přístup personálu byl víc než skvělý. Nechyběl ani lidský přístup. Za celou tu dobu jsem se nesetkala s ani jednou protivnou sestřičkou, nebo doktorem. Všichni byli úžasní. Opravdu od uklízečky až po primáře. Tímto ještě jednou mockrát za vše děkuji ! Jen tak dál. S pozdravem a přáním hezkého dne R.


Podekávání MUDr. Chovančíkovi

29.7.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěla bych Vám, konkrétně panu doktorovi Chovančíkovi a panu doktorovi Fialovi a i celému tehdejšímu týmu, velice poděkovat. I po 15 letech, díky Váši prezicně vykonané operaci ablace, jsem bez potíží a bez léku. S pozdravem a úctou J.D.


Poděkování personálu Kardiologického oddělení

21.7.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, dne 19.7.18 jsem ve Vaší nemocnici absolvovala zákrok uzávěr PFO Amplatzerovým okluderem , který prováděl MUDr. Jaroslav Januška, Ph.D. za asistence velmi šikovných a milých sestřiček.Byli jste naprosto úžasní!!! Těmito řádky bych chtěla moc poděkovat nejen jim, ale všem lidem z nemocnice kteří se podíleli na péči o mne od přijetí, péči, stravu až po propuštění, prostě po celý pobyt. Sama s hospitalizací moc zkušeností nemám, ale měla jsem tu čest ležet s dítětem v jiné nemocnici a sestřičky by měly jezdit na školení k Vám. Každý z nás jde do nemocnice se strachem a ve stresu a Vám vřelý dík za usměvavé tváře a lidský přístup byť věřím, že je to někdy těžké. A ještě jedna pochvala a velké děkuji pro MUDr.Bronislava Holka a sestřičky u mého jícnového echa. Opět vzhledem k nepříjemnosti vyšetření jsem vnímala lidskost a humor a to je třeba. Ještě jednou velké děkuji Vám všem!!!!!!


Poděkování pracovníkům traumatologie

19.7.2018 / Nemocnice Přerov

Poděkování Mudr. Hoplíčkovi a ošetřujícím zdravotním sestrám. Dobrý den, v podvečer 3.května jsem byl ošetřen ve Vaší nemocnici na traumatologii po amputaci části palce pravé ruky. Pan doktor Hoplíček mi velice pomohl a díky jeho práci budu moci svou ruku v budoucnu snad zase naplno využívat. V tuto chvíli se léčím na oddělení plastické chirurgie ve FN v Olomouci, ale touto cestou Vám chci sdělit, že si moc vážím Vaší odvedené práce a ještě jednou děkuji. S pozdravem M. D.


Poděkování oddělení ARO

24.5.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, chtěla bych tímto způsobem poděkovat odd.ARO, pod vedením pana primáře MUDr Hanáka R. za veškerou péči a starostlivost, kterou věnovali mé dceři, která zde byla hospitalzována. Poděkování patři celému personálu, sestřičkám a zvláště pak MUDr Kelemenovi M., MUDr Višňovskému M. a MUDr Ondrášové L. za etický přístup k rodinným příslušníkům. Ještě jednou děkuji J.H.


Díky vaší péči konečně vidím svou vnučku

26.4.2018 / Oční centrum AGEL

Vážená paní jednatelko, chtěl bych touto cestou poděkovat za péči, která mi byla ve vašem očním centru věnována. Operace šedého zákalu pro mne byla strašákem, ale díky vašim lékařům a milým sestřičkám, kteří mne zbavili obav a vše mi důkladně vysvětlili jsem operaci obou očí zdárně absolvoval bez jakýchkoliv komplikací a strachu. Paní primářka má zlaté ručičky, je to profesionál na svém místě. Díky vaší péči teď konečně vidím a mohu se věnovat své 3 leté vnučce, která je mým štěstím. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu dalších spokojených pacientů. S pozdravem, Karel V.


Poděkování za vzornou péči

5.4.2018 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému personálu za péči o rodiče. Několikrát v posledních letech jsme měli možnost se přesvědčit, že díky ní se zdravotní stav rodičů nejdříve stabilizoval, pak lepšil doslova před očima. Ať už to bylo na rehabilitačním oddělení po výměně kolenního kloubu, nebo na OOP po operaci u tatínka; tak na ONP u maminky. V listopadu byla přivezena z jiné nemocnice - po infarktu, pobytu na neurologii a internám oddělení, jako ležící s nemožností komunikace, rehabilitace a spolupráce. Koncem ledna díky péči a přístupu všech na ONP byla v takové kondici, že mohla odejít do domova pro seniory (chodící s pomocí, orientovaná, komunikující, spolupracující). Po krátkém pobytu v domově a další hospitalizaci jinde byla opět ve vážném stavu předána do péče na zdejší ONP. A i nyní je možno vidět každý den zlepšení - přibývá slov, úsměvů, stisků ruky. Děkujeme! Dcery a příbuzní L. a F.N.


Poděkování gynekologickému oddělení

6.3.2018 / Jesenická nemocnice

Děkuji moc za milé vstřícné přijetí. Vždy měly usměv na tváři. Děkuji z celého srdce.


Poděkování gynekologickému oddělení

26.2.2018 / Jesenická nemocnice

Děkuji za milé a vstřícné přijetí, jednání, laskavost a velkolepé usměvy všech sestřiček a také poděkování za stálou a profesionální péči všech co tu pracují a starali se o nás. Moc a moc děkujeme. A veškěrou úctou pokoj č. 7


Poděkování gynekologicko-porodnického oddělení

18.2.2018 / Jesenická nemocnice

Děkujeme všem za ochotu, vstřícnost, úsměv ... S úctou k Vašemu povolání PS. Vaši paní uklizečku bych Vám nejraději "ukradla" do své firmy. :)


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

8.2.2018 / Jesenická nemocnice

Mnohokrát děkuji mé úžasné šéfové paní primářce MUDr. Chrastinové a neúnavnému panu doktorovi Krtičkovi za ukázkový, nádherný porod vnučky Viktorky. Paní vrchní Ivuško Mašlaňová, máte zde skvělý tým, lékaři, sestřičky, sanitářky a pomocný personál. Pracujete svěle a s láskou. Děkuji ze srdce. M.V.


Poděkování RHB oddělení Bruntál

8.2.2018 / Podhorská nemocnice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat rehabilitačnímu oddělení Podhorské nemocnice, konkrétně týmu paní Ivany Mročkové a paní doktorce Anně Al-Robai za pomoc při  nápravě  kolena po operaci menisku a křížového vazu. Díky jejich přístupu jsem mohla měsíc po operaci chodit bez pomocí berlí, což bylo na počátku nemyslitelné. Svou odborností a profesionalitou mi vysvětlily a následně ukázaly "nenáročné cviky pro běžně chodícího člověka",  které mi pomohly k vrácení mého kolena do stavu před úrazem. Tímto děkuji za poskytnutou péči a ochotu. K. S.


Poděkování gynekologickému oddělení

5.2.2018 / Jesenická nemocnice

Všem z celého srdce děkuji. Kdyby všechna oddělení v této nemocnici fungovala jako toto. Tak je to nejlepší nemocnice v České republice. Velmi ochotný a milý personál. Ještě jednou děkuji J.Š.   Děkuji za výbornou péči, za ochotu, vstřícnost, laskavost. Děkuji všem sestřičkám a doktorům a především p. doktorce Mina Melita. Ještě jednou děkuji Všem. paní M. 


Poděkování MUDr. Konvičkovi

15.1.2018 / Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za vzornou péči Mudr. Otmaru Konvičkovi (interní oddělení Hornické polikliniky v Ostravě). Jeho vysoká erudovanost a citlivý přístup k pacientům (gastroendoskopie, ultrazvukové vyšetření) jsou zárukou stanovení správné diagnózy a nasazení vhodné léčby. Vážený pane řediteli, přeji Vám mnoho tak vstřícných lékařů, díky  kterým bude Hornická poliklinika patřit mezi nejlepší polikliniky v Ostravě. S pozdravem a přáním všeho dobré J. S.


Poděkování dětskému oddělení

4.1.2018 / Jesenická nemocnice

Dobrý den, Zasílám Vám prosbu o zaslání jmen a a příjmení ošetřujících lékařů našeho syna M P, který měl 2.8.2017 těžký pád na kole na Rychlebských stezkách. Přijeli jsme někdy před 21. hodinou a na chirurgické ambulanci se nám věnoval lékař ve věku okolo 55 let. Matějovi zašil rozseklý ret a také přišil odtrženou dáseň na horní i dolní čelisti. Rád bych panu doktorovi s Matějem poděkoval a dovezl mu drobný dárek. Dále se nás ujal pan doktor sloužící noční službu na dětském oddělení, šedivý starší pán, odhaduji 65-70 let (prý známý dětský doktor v Jeseníku) Na dětském oddělení se o nás velmi hezky staral mladý pan doktor Ivan Zanin (nebo tak nějak), s ruským přízvukem, dále paní doktorka ze Slovenska, plynně mluvící česky a převelená do Jesenické nemocnice z Nového Jičína. V nemocnici jsme zůstali do 4.8., hojení proběhlo skvěle a ještě jsme stihli poslední týden v srpnu dovolenou v Chorvatsku. Na přístup a péči Jesenické nemocnice Agel o našeho Matěje vzpomínám v nejlepším a chválí Vás, kde můžu. Je dobré vědět, kam zajet v případě problému.. Kdyby bylo možné nám zaslat jména ošetřujících lékařů, byli bychom velmi rádi a v neděli bychom jim dovezli poděkování za pomoc a péči o našeho Matěje. Předem Vám děkuji a těším se na Vaši odpověď, na shledanou A.P. Přerov


Poděkování oční ambulanci

4.1.2018 / Jesenická nemocnice

Vážená paní ředitelko, Dovolte mi, abych alespoň touto cestou vyjádřil vděk a poděkování lékařce z vaší oční ambulance MUDr. Anežce Pupíkové. Uvedená doktorka pracovala na oční ambulanci v Šumperku a moje manželka je její dlouholetou pacientkou. MUDr. Pupíková se jí získala nejen svojí odborností ale i lidským přístupem. Lidé v Jeseníku mají velké štěstí, že ve vašem zdravotnickém zařízení zaměstnáváte tak erudovanou lékařku se srdcem na pravém místě. Vděčný manžel I.V. Sobotín


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče

3.1.2018 / Podhorská nemocnice

Rýmařov Vážený pracovní kolektive vedený MUDr. Linhartovou, v prvé řadě přijměte ode mne přání k novému roku 2018. Vám všem, kteří pracujete ve prospěch zdraví pacientů, si dovolím popřát stále pevné zdraví, spokojenost v rodinném i osobním životě, mnoho šťastných chvil prožitých s Vašimi blízkými. Nechť dobrá nálada Vás provází i při Vaší těžké práci. A nyní k pobytu na oddělení. Teprve nyní jsem poznal jak práce hlavně sester je náročná na psychiku. Svým jednáním s pacienty pomáháte jim snášet utrpení, které prožívají po zranění, a napomáháte k jejich uzdravení. Za dobu, kterou jsem zde prožil, vyslovuji srdečné díky a znovu oceňuji Vaši nesmírnou péči o nás postižené. S úctou v Vám J.B.


Poděkování internímu oddělení

8.12.2017 / Podhorská nemocnice

Kolektiv lékařů a sestřiček interního odd. - muži - Nemocnice Bruntál Dovolte mi, abych Vám všem vyjádřila své velké lidské DÍKY za péči o mého bratra M.T. často i nad rámec svých povinností. V úctě E.L.


Poděkování personálu interního oddělení

1.12.2017 / Podhorská nemocnice

Emil D. pacient. Byl jsem zde jen dva dny, ale vidím, že je tu milý personál a byl jsem spokojen. Děkuji D.


Pochvala MUDr. Větvičková

22.11.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rády bychom s dcerou vyjádřili poděkování paní doktorce Dane Větvičkové za vynikající péči a nadstandartní osobní přístup k nám, coby pacientům. Paní doktorka je řadu let naší praktickou lékařkou a velice si vážíme, že jsme mohly přejít do vašeho zdravotnického zařízení. Při jakémkoliv kontaktu je paní doktorka vždy velice milá, vlídná a trpělivá. Zároveň bychom vyzdvihli její odborné kvality spojené s náhledem do psychosomatiky daného pacienta. Vždyť medicína není jen o předepsání léků. A jak se obecne ríká, že lidé neradi chodí k lékařům, my chodíme k naší pani doktorce rády. Vždy odcházíme s dobrým pocitem, mimo jiné, že i nám jako laikům byle vše srozumitelně vysvětleno. Také nás velmi teší, že můžeme využívat velmi hezké prostředí vaší nemocnice, fundované lékaře a sestry s milým přístupem, včetne velmi milých recepčních. Přejeme celé vaši nemocnici mnoho štestí a hodně spokojených a nadšených pacientů jako jsme my. Prosíme, aby se naše poděkování dostalo také do rukou pani doktorce Větvičkové, že je nám ctí byt pacientkami tak profesionální lékařky. S pozdravem JK a SK


Poděkování internímu oddělení za ochotu

21.11.2017 / Podhorská nemocnice

Chci moc poděkovat všem sestřičkám, lékařům a dalšímu personálu za příkladnou péči a starostlivost. Kdyby se nejednalo o to, že jsem tady byl jako pacient, tak by to bylo jako na hotelu. Mějte se všichni moc fajn Jiří Š.


Poděkování internímu oddělení

30.10.2017 / Jesenická nemocnice

Ve středu jsem byla postižena hyperdiabetickým záchvatem, (vysoký obsah cukru v krvi), sanitka mne odvezla na interní oddělení Jesenické nemocnice. V noci o můj život bojovali lékařky spolu se sestrami, a podařilo se jim mne zachránit. Dále jsem zahrnována jejich neutuchající péčí. Slyšela jsem, že když mě sem přivezli, vypadala jsem jak dehydrovaná papírová stařena. Proto teď posílám foto, co se jesenickým lékařkám povedlo. Volám VIVAT JESENICKÉ NEMOCNICI A JEJICH PRACOVNÍKŮM! Bez nich bych tu už nebyla. Dana J. Velká Kraš


Poděkování zaměstnanců Rehabilitace Bruntál

20.10.2017 / Podhorská nemocnice

Od 7. 6. 2017 jsem začal docházet na doporučenou rehabilitaci. Byl jsem velice spokojen s přístupem celého kolektivu. Ještě jednou velice děkuji, také vzorná čistota v prostorách rehabilitace. Všem známým mohu jen doporučit. S Pozdravem Josef T. v Bruntálu


Poděkování chirurgickému oddělení

17.10.2017 / Jesenická nemocnice

Chtěla bych Vám poděkovat za péči, která se mi dostala při operace žlučníku. Bydlím v Šumperku vedle nemocnice a do Jesenické nemocnice jsem šla za chirurgem, který má výbornou pověst a samozřejmě odvedl skvělou práci. Děkuji sestřičkám a jejich empatickému přístupu, vždy byly dobře naladěné a nikdy jsem od nich neslyšela, že nemají čas. Vždy mi ochotně se vším pomohly. Jana D.


Poděkování interní ambulanci

12.10.2017 / Jesenická nemocnice

Vážená paní ředitelko, Obracím se na Vás, protože bych chtěla vyjádřit velké poděkování Rychlé záchranné službě, která mi poskytla pomoc 1. 10. 2017 večer okolo 20 hodiny. Bydlím v Domě s pečovatelskou službou Soužití Mikulovice. V neděli večer se mi udělalo špatně, měla jsem vysoký tlak i teplotu, protože je mi 84 let a není zde pečovatelská služba v sobotu a v neděli, nevěděla jsem si rady, tak jsem zavolala linku 155 rychlou záchrannou službu. Sanitka přijela rychle, řidič byl velmi ochotný, naložil mne do sanitky a odvezl mě na interní ambulanci a zde měl službu pan doktor MUDr. Jiří Pernice, který se mě ochotně ujal a provedl veškerá vyšetření. Byla jsem překvapena dobrým přístupem celého personálu, včetně sester a již zmíněného řidiče sanitky a tak chci touto cestou všem poděkovat. A píšu tuto pochvalu z důvodu, že všude slyším, nespokojenost se zdravotní péčí a tak chci touto cestou vyjádřit pochvalu a ukázat, že není vše špatné a jsem vděčná, že tuto dobrou nemocnici v Jeseníku máme, protože už mi několik zachránila život. V Mikulovicích 9.10.2017 Marie V.


Poděkování internímu oddělení

8.10.2017 / Podhorská nemocnice

Chci moc poděkovat celému personálu nemocnice Bruntál za ochotu a léčbu jsou zde všichni ochotní, vstřícní a dokáží pomoci, mám k nim důvěru a velký dík patří panu primáři Petru Opletalovi za jeho přístup. Paní Z.Č. Vážím si práce všech na tomto oddělení především za obětavou a trpělivost, kterou mají s pacienty i se mnou. Mám své chyby a o to víc si ji vážím a ještě jednou velké díky.


Poděkování internímu oddělení

3.10.2017 / Jesenická nemocnice

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům interního oddělení za obětavou a vzornou péči o mou maminku. Maminka byla velmi nadšená a spokojená. Sestřičky byly ke všem milé, ochotné a vstřícné a nešetřily úsměvem i pohlazením. Děkuji Iveta


Pochvala Olomouc - MUDr. Alena Hamplová

18.9.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi citlivý, vstřícný a odborný postup paní MUDr. Aleny Hamplové, která se mne ujala, když lékaři zdravotného združení SPEA Olomouc mi dělali  problémy s interním vyšetřením pro lázenskou terapii po operaci. Byla jsem mile překvapená když zdravotní sestra paní doktorky s citem jednala s paní,  která používala chodítko, omluvila se pacientům v čekárne, že musí paní doprovodit do přízemí. 2.9. 2017 jsem si v Právu přečetla rozhovor s předsedou představenstva společnosti AGEL a potvrzuji jeho slova, že se snaží vycházet pacientům vstříc. Přeji mnoho úspěchů. Ing. M. V.


Poděkování internímu oddělení

18.9.2017 / Podhorská nemocnice

Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči o mou osobu panu prim. MUDr. Petru Opletalovi a MUDr. Nadji Medvigy. Poté všem sestřičkám a ošetřovatelkám za vzorovou péči. Je to těžká práce, ale stále mají úsměv na tváři. O to líp se pobyt v nemocnici snáší. S celého srdce děkuji Elena P. a dcery


Poděkování internímu oddělení

13.9.2017 / Podhorská nemocnice

Dovolte mi, prosím poděkovat, touto cestou vyjádřit, svůj velký dík za profesionální, laskavou péči o moji dceru M. K. Moje poděkování patří lékařům, sestřičkám i ošetřovatelkám. V jejich každodenní nelehké práci nechybí úsměv, empatie a lidská vřelost. Navíc oceňuji, jaký řád na oddělení panuje, jaký tvoří zdravotníci na oddělení synchronní tým. S podkováním a úctou Jarmila K.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

12.9.2017 / Jesenická nemocnice

Poděkování Chtěla bych touto cestou poděkovat všem doktorům, sestřičkám a pomocnému personálu za skvělou péči a ochotu mého pobytu. Cítila jsem se zde dobře. Je úžasné s jakou ochotou a láskou tady přistupují k pacientům. Mé díky patří paní vrchní Mašlaňové, za krásný a zodpovědný přístup k pacientům. Chválím ručičky paní primářce Chrastinové. Neboť paní Chrastinová primářka a paní ředitelka je opravdu andílek. Je to úžasná primářka, ředitelka jako člověk je moc obětavá. Jsem ráda, že jsem opět mohla být ji na blízku. S láskou celému zdravotnickému personálu hodně štěstí spokojených pacientů v roce 2017, 2018.   S pozdravem a láskou k Vám paní Karolína M.


Poděkování oddělení Dialýza Šumperk

12.9.2017 / Dialýza Šumperk

Poděkování Chtěl bych krátkou cestou poděkovat personálu oddělení Dialýza (Šumperk) za obětavý a lidský přístup k pacientům, za pozorné a přívětivé chování ke všem pacientům rovnoprávně a stejnoměrně, a také za perfektní a velice pozornou péči, které se mi dostavilo na oné dialýze. Má kmenová dialýza je v Olomouci, a kdybych měl srovnat obě oddělení, tak jsou na tom schopnostmi a výkonem na stejné úrovni. S vedením jsem byl velice spokojen. Vašemu oddělení i celé nemocnici přeji hodně úspěchů a štěstí. S Pozdravem Josef F.


Poděkování chirurgickému oddělení

7.9.2017 / Jesenická nemocnice

CHTĚL BYCH TOUTO CESTOU PODĚKOVAT VŠEM ZAMĚSTNANCŮM SLOUŽICI NA CHIRURGICKÉM ODDĚLENÍ 1 ZA PROFESIÁLNÍ PRÁCI, VŽDY S PŘÍVĚTIVÍM ÚSMĚVEM MILÍM VYSTUPOVÁNÍM A VLÍDNÝM SLOVEM, KTERÝ POKAŽDE NEMOCNÉMU POMŮŽE. JEŠTĚ JEDNOU VŘELÉ SRDEČNÉ DÍKY A KLOBOUK DOLŮ PŘED VÁMI. DÁLE BYCH CHTĚL PODĚKOVAT I SANITNÍ POSÁDCE, KTERÁ MNĚ PŘEVÁŽELA DO ŠUMPERKA A ZPĚT DĚKUJÍ ZA ZDĚLENÍ VŠEM J.K.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

6.9.2017 / Jesenická nemocnice

Chtěla bych poděkovat Dr. Kořenkovi a všem sestřičkám na porodním a novorozeneckém oddělení. Dne 26.8.2017 jsem porodila syna Michala N.a bez Vás všech bych se neobešla. Byli jste všichni úžasní. Ještě jednou Vám všem moc děkujeme za milý a lidský přístup. Byli jste opravdu úžasní. rodina N.


Poděkování a pochvala Rehabilitace Přerov

28.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, píše Vám pětasedmdesátiletý důchodce, který celý svůj profesní život prožil a přežil v laskavé péči železničního zdravotnictví. Na železnici jsem pracoval 44 roků a 92 dnů. Mé první setkání se železničním zdravotnictví bylo již v roce 1956, kdy jsem před nástupem na studium železniční průmyslové školy absolvoval vyšetření zdravotní způsobilosti v Přerově ve Smetanově ul., kde tehdy sídlila ordinace. Od 1. 7. 1960 od nástupu k ČSD / ČD jsem byl vždy v péči lékařů žel. polikliniky v Přerově. Až nyní v pokročilejším věku jsem POPRVÉ využil rehabilitaci na rehabilitačním pracovišti v Přerově. Byl jsem velice  příjemně potěšen vlídným a vstřícným přístupem všech pracovnic rehabilitace. Od rehabilitační lékařky MUDr. Hlušičkové jsem obdržel "poukaz" ke zmírnění obtíží na perličkové koupele a elektroterapii. I v nejkritičtějším období (v měsících červenci a srpnu, kdy se zpravidla nejde domluvit nikde s nikým) jsem úspěšně absolvoval procedury ve sjednaném termínu. Vyslovte prosím mě srdečné poděkování za vstřícnost, ochotu a zacházení s pětasedmdesátiletým důchodcem a v rámci Vašich možností oceňte celý kolektiv rehabilitace. V. P., Přerov    


Poděkování ARO oddělení a internímu oddělení

21.8.2017 / Jesenická nemocnice

Ve dnech 7.8.-18.8.2017 jsem byl hospitalizován ve vaší nemocnici na oddělení ARO a posléze ne interním oddělení. Chtěl bych tímto poděkovat za velmi dobrý a vstřícný přístup lékařů a zdravotního personálu. František L. Zábřeh


Poděkování gynekologicko-porodnického oddělení

17.8.2017 / Jesenická nemocnice

Ráda bych touto cestou poděkovala všemu personálu Jesenické nemocnice za jejich ochotu, lidský přístup, počínaje příjemným a ochotným jednáním již na vrátnici. V dnešní hektické a uspěchané době je to téměř neuvěřitelné. Především bych chtěla poděkovat celému gynekologickému oddělení za vlídný, lidský a profesionální přístup, především paní prim. Mudr. J.Chrastinové, sestřičce Milušce Viaterové, Mudr. Zajcové za pohádkovou anestézii a milý personál na sále, rovněž tak paní doktorce Janíkové z interní ambulance. Všem patří opravdu velký dík za jejich laskavý a profesionální přístup k nám pacientům. Všude čisto, vůně, klid, usměvavý a ochotný personál, dobré jídlo - to vše už je samo o sobě lékem při problémech, se kterým se na Vás obracíme. Byla jsem zde hospitalizovaná poprvé a krátce, ale i tak mne přístup lékařů, sestřiček a všeho personálu velmi mile překvapil. Ještě jednou za Vaši laskavou péči mnohokrát děkuji a přeji mnoho zdraví a úspěchů ve Vaší náročné profesi. I.T.


Poděkování oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením

17.8.2017 / Nemocnice Český Těšín

V červenci 2017 jsem byla s manželem hospitalizována na Oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením. Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Lidii Ćmielové, MUDr. Natálii Nosové a staniční sestře Janě Bojkové za vstřícné, velmi milé chování, jakož i za lidský přístup. Rovněž bych chtěla poděkovat dalším zaměstnancům oddělení za vzorný přístup k naší léčbě. S pozdravem, M.V.


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

7.8.2017 / Dialýza Šumperk

V době od 17. do 28.7. 2017 jsem trávila dovolenou v okolí Šumperka. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem sestřičkám a lékařům Dialyzačního střediska v Šumperku za obětavou a profesionální péči, které se mi během mého pobytu v tomto zařízení dostalo. Díky moc. M. P.


Poděkování za vynikající péči

3.8.2017 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, paní ředitelko! Chtěla bych tímto dopisem poděkovat za vzornou péči a vynikající přístup veškerého personálu oddělení následné péče s rehabilitací, kde se dlouhodobě léčila má maminka paní Věra Mrozková. Maminka si velice chválila vstřícnost a nesmírnou ochotu rehabilitační sestry, staniční sestry, všech sester, ošetřovatelek i pomocného personálu na oddělení. Přestože v jejím stavu již není velká šance na zlepšení, tak jí pobyt v nemocnici pomohl od bolestí, které jsou dány omezenou hybností a zároveň umožnil prodloužit dobu stabilizace jejího stavu. Děkuji všem za trpělivost a pomoc, protože je velmi náročné starat se o pacienty s omezenou  hybností, kteří jsou odkázáni na pomoc personálu, a přesto to všichni zvládají s úsměvem. Přeji Vám hodně úspěchů do nelehké práce a ještě jednou děkuji všem na oddělení. I.S.


Poděkování lékařům, sestřičkám a dalším personálu nemocnice

25.7.2017 / Nemocnice Český Těšín

Jménem maminky i svým jménem bych chtěla poděkovat za péči, kterou jste mamince během hospitalizace poskytovali. Maminka se podléčila a hodně zlepšila. Nyní opět bydlí společně se svým manželem. Kéž by to vydrželo čím jak nejdéle. Vřelé díky primářce, doktorům, všem sestrám, pomocnému personálu, jakož neméně i kuchyni za chutné obědy. E.P.


Poděkování hemodialýze a internímu oddělení

18.7.2017 / Jesenická nemocnice

Zdravím Vás, ještě jsem našla v bundě po manželovi tyto dvě věci, tak Vám to posílám po p. O. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za obětavou péči o mého manžela Vám všem, paní dr. Bartošové i p. dr. Janíkové a celému personálu na interním oddělení, HDS. Manžel vždy o Vás všech povídal, že jste super sestřičky, také sestřička, co odešla do Lipové lázně poděkujte ji za mne. Také paní co, uklízí u Vás na oddělení moc hezky o ní mluvil. Takže ještě jednou Vám všem děkuji, že jste trochu proslunili ten jeho život, prakticky ho strávil většinu mezi Vámi zdravotním personálem a jsem Vám moc vděčná, že jste mu pomáhali. Děkuji paní K.


Poděkování MUDr. Hanzlíkové

13.7.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, Chci opět vyzdvihnout neuvěřitelnou vstřícnost, empatii, lidskost a profesionalitu pní doktorky Hanzlíkové. Je úžasná! Pevně doufám, že je/bude náležitě ohodnocena za svou práci. Děkuji CH., Ostrava


Poděkování oddělení chronické bolesti a rehabilitace

5.7.2017 / Podhorská nemocnice

Vážený pane řediteli, v polovině června jsem oslovila Vaší nemocnici, zda bych mohla v rámci dovolené u Vás absolvovat rehabilitaci, která mi v Praze, kde žiju byla odepřena. Hned druhý den jsem obdržela odpověď s konkrétními daty, kdy a jak by vše bylo možné, včetně prohlídky panem primářem Horákem. Už ta rychlost mě zarazila. S Panem primářem jsme se emailem domluvili, a tak jak jsme se domluvili, tak to přesně bylo. Vlastně nebylo, bylo to nad moje očekávání. Připadala jsem si na tomto oddělení jako v ráji. Pan primář mě pečlivě vyšetřil, takové vyšetření jsem ještě nezažila. Vše mi vysvětlil a zodpověděl. A následovalo další překvapení. Sestřičky na tomto oddělení, nebyl jeden den, aby se neusmály, byly milé, a to ke všem pacientům, zvlášť mě dojímala péče o staré lidi. Pane řediteli, chtěla bych opravdu upřímně poděkovat a nemůžu zůstat bez reakce, abych Vám napsala, že můžete být na oddělení rehabilitace vedené panem primářem Horákem skutečně pyšný. Tato pochvala se týká i úklidu a čistoty na tomto oddělení. Budu-li mít příležitost, a pojedu do Vašeho krásného kraje na dovolenou, určitě se zastavím ve Vaší nemocnici a ve Vašem krásném a čistém nemocničním parku a bude-li třeba, zdvořile poprosím o rehabilitaci. S díky a úctou zdraví Iveta D.


Poděkování sestričkám na příjmu RTG a SONO

28.6.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den paní MUDr. Chlápková, poděkujte prosím sestřičkám na príjmovém okýnku RTG a SONO, za velice ochotný a lidský přístup při řešení maminčiného problému dne 26.6. s objednací lhůtou. Jsem velice rád, že i ve zdravotnictví se najdou chápajíci a vstřícní lidé. S pozdravem Jan Růžicka


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

26.6.2017 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní ředitelko, primářko, MUDr. Barboro Zbránková, dovolte, abych Vám srdečně poděkovala za léčebný pobyt na Rehabilitačním oddělení Nemocnice Český Těšín. Chtěla bych poděkovat Vám i celému Vašemu zdravotnímu kolektivu – lékařům, zdravotním sestrám, ošetřovatelkám za profesionální přístup k pacientovi, empatii, laskavost a vstřícnost. Vážím si Vaší pracovitosti a služby ve prospěch nemocných pacientů, k jejich uzdravení nebo ke zlepšení zdravotního stavu. Velký dík patří i mé fyzioterapeutce paní Dominice Žoczek, která svým zápalem pro svou práci, citlivosti, profesionalitou a důsledným vedením pacienta, přispěla k uzdravením mých bolavých míst těla a naučila mě, jak cvičit a pečovat o kosterní a svalový aparát v domácím prostředí. Poděkování rovněž směřuji i nezdravotnickým pracovníkům a to kuchařům za chutná jídla, uklízečkám za dennodenní úklid. Bylo mým potěšením, vážená paní ředitelko, léčit se v této nemocnici, která vzorně prospívá pod Vaším vedením. Přeji Vám i všem zaměstnancům mnoho osobních i pracovních úspěchů, štěstí, zdraví. Kéž Vás Vaše povolání, které je posláním, naplňuje a dává radost z dobře vykonané práce. S pozdravem vděčná pacientka E.P.


Poděkování ambulanci MUDr. Hanzlíkové

12.6.2017 / Hornická poliklinika

Jsem dlouhodobým pacientem pani MUDr. Zuzany Hanzlíkové. Po celou dobu se setkávám s důslednou a velmi kvalitní odbornou peč pani doktorky. Chtěl bych ji tedy touto cestou velmi poděkovat za péči, kterou mi věnuje a zároveň vjádřit naději, že i do budoucna tento trend bude pokračovat. Proto i přes vyšší věk (80 let) jezdím raději pres cele město (O.- Hrabůvka), protože vím, že se mi dostane kvalitní peče. Využívám také této příležitosti, abych poděkoval i zdravotní sestře paní Sylvii Halfarové za její vstřícný a pečlivý přístup k mé osobě jako pacientovi. S pozdravem M.D.


Poděkování rehabilitaci v Bruntále

22.5.2017 / Podhorská nemocnice

Děkuji všem sestřičkám na rehabilitaci za milý přístup a výbornou péči byla jsem spokojena. paní T.


Pochvala MUDr. Pruknerová, MUDr. Schimonová

21.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den pane řediteli, dovoluji si Vás oslovit informací o mém aktuálním setkání v roli klienta s Vaší Poliklinikou. V krátkem exkursu uvádím jako důvod mé návštevy dlouhodobě vnímané zdravotní nesnáze u stability chůze. V návaznosti na předcházejíci lékařské pozorování bylo mi doporučené neurologické vyšetření. V tomto smyslu jsem se objednal na Polikliniku Agel ( i z důvodů osobních zkušeností s kvalitní léčbou mé babičky M.Zganičové). První dojmy lze shrnout dle kontaktu s personálem v rovině zdvořilého přistupu. Dále pak v systémové organizaci požadovaných vyšetření vykazující co nejnižší časové zatížení pacienta. Pane řediteli, využívám této příležitosti k poděkování MUDr. Pruknerové z neurologické ambulance za bedlivé a pečlivé stavění diagnózy k zjištění mého handicapu k nalezení úlevové terapie ( prošel jsem potřebnými nálezy ). Součástí byla i diagnostika na plicní ambulanci u MUDr. Schimonové kde i přes pracovní týden byl realizován podrobný screening a stanovení následného dozorování. Subjektivně (věk 1942) stav o který se s Vámi podílím osvěžil lidskou pomoc a jistotu. Vážený pane řediteli osobne Vám přeji dobrého zdraví a energie v manažérske práci a odezvu přinášející Vám radosti z díla V úcte PhDr. Václav Bouda


Poděkování rehabilitaci v Bruntále

19.5.2017 / Podhorská nemocnice

V Bruntále Děkuji vše pracovníkům na rehabilitaci za vzorovou péči a milý přístup k pacientům Věra V.


Poděkování personálu rehabilitace

12.5.2017 / Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli! Chtěla bych touto cestou vyzvednout péči Vačí fyzioterapeutky paní Evy Kadlecové a poděkovat ji za svou téměř uzdravenou ruku. Její pravidelnou cvičební metodou se mi ruka uzdravila natolik, že s ní mohu provádět téměř všechny běžné pohyby a domácí práce. Děkuji K.


Pochvala MUDr. Kočař

11.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane, vážená paní, chtěl bych vychválit Vašeho zaměstnance MUDr. Michala Kočaře za velice vlídný a obětavý přístup. Je člověkem na svém místě. Trpím Crohnovou chrobou a jako jeden z mála lidí mi veškeré problémy s touto nemocí vysvětlil. Tento člověk dělá dobré jméno společnosti Agel a díky němu i mnoho lidí z mého okolí přestoupilo pod jeho evidenci. Víc takových lidí. Přeji Vám pěkný den, O. B.


Poděkování oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny

11.5.2017 / Podhorská nemocnice

Vážení, chceme Vám poděkovat za vstřícnost a ochotu, kterou jste nám projevovali po celou dobu našeho pobytu na rehabilitačním oddělení. Přejeme i Vám pevné zdraví a hodně sil ve Vašem poslání s úctou paní Š a paní K.


Poděkování Centru péče o zažívací trakt v Bruntále

10.5.2017 / Podhorská nemocnice

Z celého srdce děkuji za laskavý a milý přístup sestřiček i MUDr. Ondračka. Tak by mělo vypadat zdravotnictví. Libuše V a Jarmila P.


Poděkování chirurgickému oddělení

9.5.2017 / Podhorská nemocnice

Tady platí „Není na nic, když nás někdo polituje, ale kdo vám pomůže. Dnes už vůbec nenacházím slova, jak vyjádřit svou vděčnost za všechno, co dnes pro mou záchranu udělal pan doktor Sedláček a sestřičky, když mě nečekaně překvapilo něco (píšu to laicky – možná kolaps) a oni ani na okamžik neváhali a přispěli na pomoc. Bylo dnes hodně operací a příjmu nový pacientů, připadala jsem si hodně provinilá, že jim přidělávám práci, ale nikdo nedal najevo, že by tomu tak bylo. Také na oddělení intenzivní péče se o mě starali lékaři a sestřičky s ochotou a trpělivostí. Moje operace žlučníku se podařila na výbornou, cítím se moc dobře. Dnes už vím, že je pravda: „Věř a tvá víra tě uzdraví. Já jsem jim všem věřila a vždy věřit budu. Možná hodně lidí si uvědomí, že život je krásný, ale někdy bohužel krátký. Je zapotřebí si života vážit, děkovat Bohu za každý den a ne až nám visí na vlásku a hraje se do slova o vteřiny. Můj obdiv a dík vám všem Božena M.       Pokračuji mimořádnou pochvalou sestřičkám Kristýnce a Julince. Moc jim děkuji za jejich úsměvy, pochopení a toleranci, jsou mladé, úspěšné a navíc mají dobré chování. Je málo takových mladých lidí.  Výchova začíná v rodině, nesmí se spoléhat nikdo na to, že škola jim je vychová. Můj dík patří všem, kdo něco umí a zůstane člověkem se srdcem na dlani. „ Milá Kristýnko a Julinko….“ Když tak se na mě sestřičky hledíte, koho před sebou vidíte? Ano jsem to já starší žena, s divnýma očima, s bolestí někdy doslova šílená. Ráda bych vám vyprávěla, čím vším jsem byla, než jsem se do nemocnice dostala. Někdy jsem svéhlavá, jindy se umím chovat. Pořád něco hledám nebo ztrácím, pak o pomoc se na vás obracím. Odpověď někdy nedám vám, když se na něco ptáte, ale vy milé sestřičky už mě dobře znáte, tak mě vždycky všechno odpouštíte. Přeji vám do života všechno, co vám přinese radost a štěstí.   12.- 13. 5. 2017 Byla jsem propuštěna do domácího léčení, ale nekonečná okolnost mě donutila vrátit se zpátky. Okamžitě mi byla poskytnuta rychlá, odborná pomoc, i když to bylo v noci. Ráno pan doktor okamžitě nechal provést odborné vyšetření. Chci moc poděkovat panu doktorovi Sedláčkovi za jeho zodpovědný přístup a rychlé řešení problému. Je to člověk, který nenechá nic náhodě. Také všechny sestřičky mě, dá se říct, přivítali s úsměvem a ochotou, která se hned tak nevidí. Zásluhou všech lékařů a sestřiček snad už zase „Budu skákat přes kaluže“. Srdečný můj dík a velký obdiv k tomu, co děláte. Ať se vám všem daří nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Božena M.   


Poděkování chirurgickému oddělení

8.5.2017 / Podhorská nemocnice

Chci poděkovat všem, kdo se tady starají o mě a snaží se zbavit strachu před tím, co mě ještě čeká. Jsou hodní, laskaví a připraveni pomáhat okamžitě, když je to potřeba, jen dobří lidé přinášejí druhým do života radost a víru, že všechno dobře dopadne. E.G.


Poděkování chirurgickému oddělení

8.5.2017 / Podhorská nemocnice

Těžko se mi hledají slova díků všem lékařům, zdravotním sestřičkám, kuchařkám, také paní uklizečce za nevšední péči, laskavý přístup ke všem, bez rozdílu. „Když máme nemocné tělo, potřebujeme lékaře a jejich profesionální péči. Když máme nemocné duše, potřebuje laskavost a přátelství. Našla jsem tady všechno, nic mě nechybělo. Srdečný dík za všechno. Ať se vám všechno a vždycky daří. B.M.


Poděkování oddělení JIP

7.5.2017 / Podhorská nemocnice

Poděkování Děkuji personálu oddělení JIP bruntálské nemocnice, MUDr. Kulihovi, sestřičkám a ošetřovatelkám za příkladnou péči a lidský přístup při léčení mého tatínka pana Josefa D. S pozdravem Dagmar S. dcera V Bruntále 7.5.2017


Poděkování personálu infúzního stacionáře

2.5.2017 / Nemocnice Český Těšín

Pro oddělení stacionář – kapáky tímto chci a uděluji pochvalu, což je dle mého názoru nedostatečné k práci, jež vykonávají, kdy často v časově náročných podmínkách mezi výměnami pacientů na lůžkách i relativně klidnějších časech podávajíc informace o kapácích, přitom jsou nuceny vyslechnout si jejich nářky či radosti, přitom mají vždy úsměv na rtu a snaží se s pacientem soucítit a v míře možností mu vlídným slovem pomoci. Nikdy za dobu, jež navštěvuji tohle oddělení, jsem neslyšel slovo nesouhlasu či jakékoliv kritiky, vždy vychází vstříc pacientům a to vysoce profesionálním přístupem, čímž chci poděkovat stálým sestrám tohoto oddělení p. Dvořákové a p. Kavikové za super služby a starostlivost o pacienty, čímž nesnižuji vážnost a profesionalitu sester, jež se na tomhle oddělení střídají. R. D.


Poděkování internímu oddělení

26.4.2017 / Podhorská nemocnice

Rád bych poděkoval celému kolektivu za profesionální přístup, laskavost a odbornou péči při pobytu na tomto oddělení s pozdravem H.W.


Poděkování zaměstnanců PHN

18.4.2017 / Podhorská nemocnice

Poděkování celému personálu, hlavně sestřičkám – nikde jinde jsem se nesetkala s tak příjemným vstřícným přístupem. Děkuji D. J.   Děkuji všem sestrám za laskavou péči, za čistotu, dobré jídlo, jsem tu moc spokojený, jsou tu hodné a pěkné sestřičky Děkuji K. B.


Pochvala Rehabilitační personál

17.4.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím jěště jednou poděkovala zdravotnickému a rehabilitačnímu personálu odd. následné rehabilitační péče primářky MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové za péči, kterou mi ochotně a laskavě věnovali při mé rekonvalescenci po náročné operaci. Velmi mi pomohli k rychlému uzdravování. S vděčností Mgr. Ivanka Luhanová


Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.       S pozdravem Vaše pacientka     J.V., Ostrava


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

22.3.2017 / Dialýza Šumperk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester a lékařům Dialyzačního střediska Šumperk, za jejich obětavou péči a vřelí přístup ke všem účastníkům dialýzy. Přeji mnoho úspěchů v jejich práci. S pozdravem Pavel Z. Zábřeh


Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince. Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji O. B., Ostrava


Poděkování za kvalitní péči

13.3.2017 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, na začátku března jsem měl úraz oka. Léčil jsem se ve Vaší nemocnici u p. doktorky Ryšavíkové. Byl bych velmi rád, kdyby má pochvala mohla být přeposlána jejímu nadřízenému, či nadřízené. Od první návštěvy mě vítal úsměv a vstřícnost. Následovalo opravdu odborné vyšetření a velmi podrobná kontrola oka a léčba. Následné návštěvy se nesly v podobném duchu a poslední návštěva byla velmi podrobná. Až jsem paní doktorku podezříval, že přes mé oko vidí až do mozku. Je možné, že zahlédla uprostřed mé lebky jen drátek, který mi drží uši, jinak tam mám pusto a prázdno (drobné odlehčení). Zpět k seriózní pochvale. Byl jsem velmi spokojen s péčí a přístupem paní doktorky Ryšavíkové. Děkuji za přeposlání mého poděkování na příslušná místa. Více takových odborníků a bude veseleji na světě. Děkuji R.A., Ostrava


Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana. Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila. Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. D. D.  


Poděkování Nemocnici v českém Těšíně

14.2.2017 / Nemocnice Český Těšín

Vážené vedení Nemocnice v Českém Těšíně, zasílám Vám poděkování formou článku, který jsem chtěla uveřejnit v Těšínských listech. Z důvodu mnoha důležitějších příspěvků se ten můj nedostal na pořad dne, a proto Vám ho zasílám alespoň touto formou. Přichází chvíle, kdy každý z nás se posadí u štědrovečerního stolu, zastaví se a začne si pomalu uvědomovat, kolik osob se zasloužilo o to, že mohu prožívat tyto Vánoce. Člověk je po těžké operaci páteře najednou vydán do rukou lidí – lékařů, sester, ošetřovatelů, rehabilitačních pracovníků, kteří denně přicházejí s pomocí a chovají se úžasně. V novém prostředí člověk poznává i nové lidi. Někde se k člověku chovají super, jinde ho považují za kus nábytku. Po převozu do nemocnice v jiném městě začíná vše od znovu. Kolektiv v této nemocnici má opravdový zájem, aby člověk chodil. Zajímá se, zda už byl trochu na vzduchu v blízkém parku. A protože má nemocné srdíčko, tak se o něho starají, aby bylo jen líp. Potom přichází rehabilitace v Darkově. Je to neporovnatelná změna. Pro člověka na vozíčku zde jsou jen dvě možnosti: rehabilitace nebo samota mezi čtyřmi stěnami. Zde na Vás nikdo nemá čas. Rodina, přátelé a známí, jsou bohužel tak zaneprázdněni, že ani oni na člověka nemají čas. Potom konečně domů! Ale zde se zdravotní stav zhoršuje, protože nejde provádět rehabilitaci bez hospitalizace. Tak znovu zachraňují situaci ti nádherní lidé, kteří pomáhají lidem žít, chodit a prožít podzim života jako člověk. Dnes jsou svátky lásky a pohody a zanedlouho mne znovu čeká hospitalizace, rehabilitace,…., aby bylo člověku lépe. Ale proč to vše píšu? Vracím se do doby před třemi lety, kdy mne z Čeladné přivezli poprvé do Českého Těšína. Byla jsem ve velmi špatném zdravotním stavu a hned při vjezdu jsem se dozvěděla, že pro mne nemají místo. Tak mne řidič zavezl na blok „C“, kde jsem měla sdílet pokoj s nějakou paní. Staniční sestra, když uviděla moji tvář plnou bolesti, ve vteřině pochopila, že to není dobré rozhodnutí a nechala mne uložit na jiný pokoj. Vnímala, že se se mnou něco děje a strachovala se, co bude se mnou příští den. Proto poprosila sestry, aby na mne dávaly pozor. Měla pravdu. Byla jsem rozhodnutá vzít si život, protože jsem již nemohla dál. Před operací mi zemřel manžel a já jsem najednou zůstala úplně sama. Nemohla jsem se smířit s tím, že můj další život bude jen a pouze na vozíčku. A tu se stalo, že pracovníci nemocnice, tohoto oddělení – pod vedením MUDr. Ćmielové a staniční sestry Jany Bojkové, udělali zázrak. Začali bojovat s mou nemocí a já jsem najednou uvěřila, že mohu žít dál. Dovolte mi proto touto cestou poděkovat paní ředitelce, paní zástupkyni, celému kolektivu rehabilitace a hlavně MUDr. Mrozkovi za jeho přístup k pacientům a všem lidem dobré vůle. Děkuji Vám všem za Vaše srdce, za Vaše dobrá slova, za moudrost, se kterou jste promlouvali ke všem pacientům. Ještě jednou dík. A.K.


Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane řediteli, prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou. Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc. Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná. Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové R. K.


Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků. Z. Š.


Poděkování Centru jednodenní péče

4.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych poděkovat za výbornou péči celému personálu Oddělení jednodenní chirurgie v poliklinice Agel Praha Italská a zejména sestřičce Simonce, která se o nás celý den 12.12.2016, kdy jsem byla operovaná starala. Dík patří samozřejmě i panu Dr. Vaněčkovi, který mě spolu s Dr. Dojcsánem operovali a ostatnímu personálu. Všichni byli příjemní a ochotní. Moc všem děkuji a přeji vše nej v novém roce. Karabáčková R.   


Poděkování Urologii

2.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rád bych Vám popřál vše nejlepší v novém roce. Zároveň Vám chci poděkovat za výbornou péči, kterou Vaši zaměstnanci projevují o mě i ostatní pacienty. Jsem po operaci a navštěvuji, převážně, urologické oddělení. Zde absolvuji každý týden cvičení na posílení močového měchýře, které mně velice pomohlo. S pozdravem Vladimír Poštolka


Poděkování za péči

14.12.2016 / Nemocnice Český Těšín

Chtěla  bych Vám touto cestou poděkovat za 3 týdny mého pobytu na rehabilitačním oddělení pod vedením paní primářky Zbránkové. Velké poděkování patří paní primářce a všem lékařům, zvlášť doktorce Rudzinské za nevšední péči, úsměv na tváři a povzbuzení. Samozřejmě i srdečné poděkování všem sestřičkám i pomocnému personálu, jejichž péče a starost je prostě úžasná. Zároveň chci moc poděkovat za nevšední péči všem fyzioterapeutkám, zvlášť musím opět pochválit a moc poděkovat paní Zuzce Kalužové, která si mne vzala pod ochranná křídla. Její cvičení a hbité prsty mi obzvlášť pomáhaly. Prostě tady máte personál na vysoké úrovni a na svých místech. Nechci jen chválit, i přesto, že je chvála na místě. Má to i nedostatek jeden a to zásadní. Jelikož jsem byla na nadstandardním pokoji, postrádala jsem WC, které by tento pokoj měl mít. Píšu to tak, jak to cítím. Nejsem nejmladší a vím, že už to nebude jako dřív. Přesto odcházím podléčená a šťastná. Ještě jednou srdečné díky všem. Vaše vděčná pacientka M. M.


POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů. Svatava Kaslová


Poděkování za kvalitní péči

2.12.2016 / Kardiologické centrum AGEL

Včera jsem byl vyšetřen, ošetřen na Vašem pracovišti. Rád bych všem poděkoval za péči věnovanou mé osobě od vstupu do centra až po odvoz domů. Velmi příjemní a starostliví lidé, prostě super spokojenost. Lékař dr. Rozsíval i všechny sestry se mi věnovali a starali se o mě. Rád bych zvlášť vyzvedl sestřičku Jitku, která je dobrým duchem, věčně v dobré náladě, prostě sluníčko. Vyřiďte jí poděkování a můj obdiv zdravotníka po více než 40-ti letech zaměstnání. Ne, že bych si přál nějaké komplikace v mém zdravotním stavu, ale bude-li, rád se na Vás zase obrátím. MUDr. J. Š., Králíky


Poděkování POLIKLINICE AGEL Praha Italská

14.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna. Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života. Vážený pane řediteli, za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já. Alena Camperová


Poděkování Oddělení následní rehabilitační péče

18.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, můj bratr byl na Oddělení následné rehabilitační péče přijat po operaci stehenní kosti. Ráda bych vyjádřila poděkování celému oddělení pod vedením primářky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Každodenní péče a rehabilitace, denní provoz, starostlivost i pomoc a odpověď na jakýkoliv problém si zaslouží velké ocenění. Celý kolektiv byl vstřícný, milý, optimistický a neúnavný nejen ke svým pacientům, ale i knám - návštěvám. Srdečně děkuji, Ludmila Hobzová


Poděkování chirurgické ambulanci

10.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, poprvé jsem navštívil polikliniku v Čechách. Byl jsem v chirugické ambulanci v Italské ulici a jsem velmi spokojen a moc Vám děkuji! V. S. 


Poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky

8.7.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky. Přeji další úspěchy všem, kteří se vzorně starají o pacienty! J.V.


Poděkování za velice kvalitní péči

17.6.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli,  jsem dlouholetým pacientem Polikliniky Agel,  Italská ul. Praha, Kardiologická ambulance. Přestože se oblast zdravotnictví stává stále terčem kritiky - ať již občanů či ze strany sdělovacích prostředků, chtěl bych vám napsat několik osobních zážitků z poslední doby. V minulých dnech jsem nešťastnou náhodou utrpěl úraz hlavy - Záchranka – nemocnice  Bulovka, další den pak kontrola na Chirurgické ambulanci v Poliklinice Agel. Byl jsem velmi potěšen a mile překvapen ochotou, vstřícností i lidským přístupem ať  již MUDr. Michelové, tak zejména zdravotních sester Hany Kohelové či Evy Grabowské. Jak jsem již uvedl,  v péči MUDR. Filipové CSc. jsem již řadu let - se srdeční arytmií , rovněž tak její přístup k pacientům  a taktéž i zdravotní  sestry Martiny Kikové je vstřícný a velmi kladný. Vážený pane řediteli, prosím tedy jako pacient 2 ambulancí  Polikliniky Agel  o vyjádření mé pochvaly a pozitivního hodnocení těmto úsekům. Z výše uvedenými skutečnostmi naprosto souhlasili i další pacienti se kterými jsem v čekárně  hovořil. V. B.


Poděkování

14.6.2016 / Oční centrum AGEL

Nečekal jsem, že se mi tak rychle vrátí zrak, je to zázrak. Pacient z Polska.


Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností. Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.


Poděkování sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance

17.3.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ráda bych touto cestou poděkovala sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance za vynikající práci a lidskost. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a přístupem k pacientovi OH.


Poděkování sehranému týmu urologické ambulance

20.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance, MUDr. Kastnerové a sestře Vodičkové. S úctou Vám děkuji za Váš profesionální a lidský přístup při mých návštěvách urologické ambulance. Vždy vím, že je zájem mi pomoci a řešit zdravotní problém profesionálně a beze spěchu. Ještě jednou díky za vše… Z.Č. Dále jedna informace pro nás muže, buďme chlapi a nechme si pomoci. Podstoupil jsem na základě zvýšeného PSA biopsii prostaty. Vše mi bylo vysvětleno a i při samotném zákroku jsem byl o průběhu informován. Bolestivost zákroku je malá, je prováděn při lokálním umrtvení a v pohodě jsem vše přestál. Po zákroku chce tento den vydržet v klidu třeba u TV, druhý den jsem šel v pohodě do práce. Upozorňuji – je nutné se řídit radami lékařky a týden vydržet bez sportování a nadměrné zátěže. Pánové nebojte se, vydržíte to – jde nám o naše zdraví – a to Vám také přeji( sobě taky).  


Poděkování personálu neurologie

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti. Ještě jednou děkují. M.


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

18.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra paní Mgr.Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů  po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že zdravotní služby poskytované ve Vaší léčebně s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou  péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje paní primářkou MUDr.Ivou Novákovou,přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou, až po fyzioterapeutky, s mimořádnou pochvalu zasluhující, pečlivou a profesně zdatnou  Bc. Barborou Löwitovou. V útulném a  čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří  nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí. Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví  a vím jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb které poskytujete jdete příkladem, který si zaslouží pozornost. MUDr. Josef GEROLD ředitel, Nemocnice Olomouckého kraje,a.s.


Vánoční přání

17.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

K přání příjemných prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016 připojujeme srdečné díky za svědomitou péči lékařek, lékařů i obětavých sestřiček o nás, pacienty. Je to důkazem toho, že lidskost je stále součástí našeho života. H.P.


Poděkování urologické ambulanci

12.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chci Vám touto formou vyjádřit svoje poděkování k oddělení urologie. Paní doktorka Andrea Kastnerová mně přijala v mé složité zdravotní situaci a přijmula mně z jiné facility. S potěšením a s velkým uznáním musím napsat, že paní doktorka a její přístup jak z profesionálního tak z lidského hlediska je excelentní. Dostává se mi odborné péče, vysvětlení o mém zdravotním stavu a navrací mi důvěru ve zdravotní zařízení. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestra Magdalena Vodičková za laskavý a lidský přístup, který působí uklidnujícím dojmem a to vše s úsměvem na tváři. Vaše klinika je na vysoké úrovni a jsem nadmíru spokojený. S úctou, A.D. 


Poděkování personálu kožní ambulance

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je. Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde! Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření. S pozdravem a přáním hezkého dne. M. Krčková


Poděkování

23.11.2015 / Oční centrum AGEL

I am an exchange student from Australia and can say it  was a great experience to visit the " EYE centrum". The optometrist  is very friendly and explains everything clearly. The Main reason why I visited  this optometrist is because I heard he can speak English very properly and moreover  is kind and very honest, (Not like other places that try to sell things you really don't need )   I have a great experience and will recommend him to all my friends.  Mr. Justin Zee


Poděkování za skvělý přístup

19.11.2015 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, dne 5.11.2015 jsem ve vašem očním centru podstoupila operaci šedého zákalu. Byla jsem velmi mile překvapena přístupem setřiček a pana doktora Kunce, který mne operoval. Tímto vám chci moc poděkovat a vyslovit nesmírné díky... Michaela Sobotová Ostrava


Poděkování MUDr. Michelové

18.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala za svého přítele, ale nejen za něho, ale za všechny pacienty z Prahy 9 paní MUDr. Michelové za její ochotu a pečlivý a profesionální přístup k pacientům a také i její zdravotní sestře, která se snaží být k pacientům vstřícná a neodmítavá, jak to někde v současné době, v našem přetíženém zdravotnictví bývá. Myslím, že jak u Dr. Olga Michelové tak i její asistující sestry by mělo být uvažováno o odměně... Děkuji. S pozdravem J. Vrzalová Spolek přátel Prahy 9 


Poděkování personálu rehabilitace

21.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych vyjádřila vřelé poděkování paní doktorce Větvičkové z odd. rehabilitace. Na vaši polikliniku jsem byla odkázana svou zdravotní pojišťovnou v létě, kdy všude byly dovolené a nebylo možné se nikam dostat. Paní doktorka Větvičková se mému akutnímu problému s krční páteří velmi pečlivě věnovala, přímo v ordinaci mi několikrát výrazně pomohla odblokováním problematických míst. Její velmi laskavý a profesionální přístup zaměřený nejen na tělo, ale i na psyché jistě přispěl k tomu, že se mi ulevilo. Po rehabilitačních procedurách, kam mě paní doktorka Větvičková poslala - tak, aby i z "logistického" pohledu bylo možné začít co nejdříve a nemusel přitom člověk jezdit přes celou Prahu se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Ráda bych vyjádřila touto cestou MUDr. Větvičkové velké poděkování za perfektní lékařský přístup a bezvadnou péči, kterou nadále dostávám. Kéž by všichni lékaři našli při své náročné odborné práci tak laskavý přistup k pacientům. S pozdravem I.Č


Poděkování MUDr. Kamencové a celému personálu neurologické ambulance

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, touto cestou chci velice moc poděkovat paní MUDr. Kamencové a samozřejmě i jejímu personálu , kteří se k mé osobě chovali velice pěkně reagovali vždy s přehledem a hlavně paní doktorka je opravdu profesionál a dnes po úspěšném absolvování operace v ÚVN mohu říct , že jsem se díky jejímu profesionálnímu přístupu znovu narodila a jsem jí opravdu za Vše moc vděčná . S důvěrou mne předala specialistům , Vše mi vysvětlila snažila se poradit a s lidským přístupem se kterým ke své práci přistupuje se opravdu nedá ani zlatem zaplatit.Ještě jednou moc děkuji .....


Poděkování personálu ORL ambulance

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jsem pacientka ORL, pí. MUDr. Evy Gregoriadesové. Měla jsem potíže – motala jsem se a padala. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale nikdo mi nepomohl. Slyším velmi málo na pravé ucho, šla jsem tedy ještě na ORL. Paní Dr. Gregoriadesová – jediná mi pomohla – naordinovala mi infuze. Těmi se moje potíže zmírnily, skoro odešly a cítím se dobře. Sestřička Hana Kapounová umí velmi jemně napichovat žíly, bez modřinek – je milá, ochotná a moc příjemná. Sděluji Vám své poznatky a posílám velkou pochvalu oběma – paní doktorce i její sestřičce. Je to blahodárné setkat se s báječnými ženami ve zdravotnictví Ludmila Cinková


Poděkování personálu urologické ambulance

9.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit pochvalu a svou maximální spokojenost s profesionálním vystupováním a odborným přístupem pí MUDR. L. Šonské a její zdravotní sestře pí M.Vodičkové - oddělení urologie. K.T.


Poděkování personálu chirurgie

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce. Děkuji PK


Poděkování za péči

4.9.2015 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, vzhledem k tomu, že na Vašich stránkách nemáte prostor pro sdělení pochvaly / pouze stížností/, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a pochvalu. Moje maminka byla objednaná na OCT vyšetření. Atmosféra vstřícnosti, profesionality a příjemného prostředí svědčí o vysoké firemní etice. Mohu srovnávat - jsem zdravotník a také už i pacient.  Velké dík za péči Leona Pavlíčková


Poděkování Dialýze Šumperk

17.8.2015 / Dialýza Šumperk

Ode dne 28.5. 2015 docházím rekreačně na dialýzu v Šumperku. Jsem spokojen s péčí lékařů i sester. Děkuji za veškěrou péči a starostlivost při mé léčbě. J.F.


Poděkování personálu polikliniky

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)


Poděkování na urologickou ambulanci

5.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Absolvoval jsem zde mnohými obávané vyšetření, cystoskopii. Díky profesionálnímu, lidskému a přátelskému přístupu týmu MUDr. Kastnerová a sestra Vodičková se vůbec nejednalo o traumatizující zážitek. Vyšetření bylo prakticky bezbolestné, vše mi dopředu podrobně vysvětlily a průběh komentovaly. Pocit, že lékař se o pacienta upřímně zajímá a chce mu pomoci, který jsem zde měl, je neocenitelný. Humor, citlivý přístup a empatie paní Vodičkové ze všeho udělají téměř zábavnou záležitost.  Velice děkuji. J.R.


Poděkování za péči na Dialýza Šumperk, při pobytu ve Velkých Losinách

29.7.2015 / Dialýza Šumperk

Dobrý den, v době od 20. 7. do 26. 7. 2015 jsem byl na dovolené v lázních Velké Losiny. Jelikož jsem pacientem Dialýzy v Mostě, měl jsem domluvenou diaýzu ve Vašem zařízení. Chci touto cestou poděkovat celému personálu Vašeho střediska za vstřícné přijetí a vešekerou péči, která mi byla poskytnuta. Cítil jsem se ve vašem středisku velmi dobře díky milému a laskavému přístupu jak sestřiček, tak i lékařů. Ještě jednou děkuji. Ján S. Most


Poděkování personálu gynekologické ambulance

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál. Livia Hadamíková


Poděkování paní doktorce Červené

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní. MN.


Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. M. Malesové a sestřičkám Janě Dobrodinské a Bc. Kristýně Šimoníčkové z gastroenterologické ambulance vaší polikliniky v Italské ulici za naprosto profesionální přístup, úsměv na tváři, laskavost , dokonalou edukaci ze strany paní doktorky při mých obtížích a samotném vyšetření. S pozdravem a s přáním všeho nejlepšího K.Š., pacientka


Pochvala za vzorný odběr krve

24.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes ve středu dopoledne (24.6.) jsem byl na Vaší poliklinice na odběru krve. Ač jsem starší člověk, takový odběr jsem snad ještě nezažil. Žádné studování, které předloktí je lepší, žádné prohmatávaní, kde vůbec je žíla, žádné cvičení rukou, žádné opakované napichování, žádný hematom. Vaše zdravotní sestra prostě zapíchla jehlu a krev tekla hned. Chtěl bych proto touto cestou oné sestře poděkovat za perfektní odbornou práci. O jejích kvalitách napovídá i to, jak její práce "vodsejpala". Žádné dlouhé čekání. Její pracovní činností jsem opravdu mile překvapený. Jestliže jsem se nedávno setkal s lékařem, který mě odmítl vyšetřit vyhřezlou ploténku, pak Vaše sestra a její činnost navrací důvěru ve zdravotní personál. Děkuji.KČ.


Poděkování za vstřícný přístup během rehabilitace

15.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovoluji si touto cestou vyjádřit poděkování MUDr. Větvičkové a sestře Zieglerové za profesionální a vstřícný přístup v průběhu vyšetření a následné rehabilitace. Díky jejich péči pociťuji zlepšení mého pooperačního stavu. Ing. J.F.


Poděkování personálu urologické ambulance

11.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala sestře paní Vodičkové a paní doktorce Kastnerové z místní urologické ambulance. Absolvovala jsem včera cystoskopii a dostalo se mi výborné péče. Obě byly po celou dobu velmi milé a empatické. Vše mi vysvětlily. Během zákroku se věnovaly tomu, jak jej zvládám. Následně mi obsáhle a srozumitelně vysvětlily výsledky vyšetření. Paní doktorka se mnou podrobně probrala všechna možná opatření, kterými mohu podpořit neopakování zánětu močového měchýře. Na závěr bych ráda ještě zvláště ocenila přístup sestry, paní Vodičkové. Díky její péči mi čekání na aseptickém sále uteklo a ještě sem se nasmála. :-) Díky přístupu obou byl zákrok prostě jen nepříjemný a i přes strach, který vyšetření předcházel, jsem si žádné trauma neodnesla. A dala se tak bez problémů zvládnout i přítomnost stážisty (na kterou se mě zeptali již před vyšetřením, což taky není samozřejmostí). Oběma moc děkuji. Mgr. Lucie Čechová 


ZŠ Jižní Praha 4 děkuje POLIKLINICE AGEL Praha za zapůjčení invalidního vozíku na charitativní akci „RUN and Help – běhání, které pomáhá“

11.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V rámci akce běželo 623 žáků pedagogů, rodičů a přátel školy, uběhlo 987 koleček, některé s invalidními vozíky, tedy 113,5 km. Zároveň ZŠ Jižní přispěla Matýskovi na polohovací zařízení částkou 18 tisíc korun!


Poděkování personálu Infúzního stacionáře

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit. Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková  


Pochvala MUDr. Štěpánkové

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jmenuji se Jana Šeráková a chci pochválit MUDr. Věru Štěpánkovou a její sestřičku. Šla jsem si pro recept na prášky a přesto, že chodím k jinému lékaři paní doktorka byla moc milá a velmi ochotná. Změřila mi tlak, napsala preventivní sono štítné žlázy – všimla si toho z počítače. Jsem strašně moc spokojená a opravdu velký dík doktorce i její sestřičce. Jana Šeráková


Poděkování obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové

20.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové za profesionální přístup, skvělou péči a obětavost. Jsme s rodinou v jejich péči již dlouhá léta a vždy se setkáváme s milým a vstřícným jednáním. Přejeme jim hodně sil do náročné práce, obdivujeme, jak zvládají nápor pacientů, kteří do této ordinace docházejí. Libuše Hudková 20.5.2015


Pochvala za přístup personálu gastroenterologické ambulance

29.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ve středu 18. března jsem byl na vyšetření v gastroenterologické ambulanci na kolonoskopii. Děkuji tímto za velmi pečlivý, profesionální a zejména citlivý přístup k pacientovi jak od paní doktorky, tak od obou sestřiček. Vyšetření bylo bezbolestné, dostalo se mi podrobného a srozumitelného vysvětlení a celkovou péči mohu označit za nadstandardní. V tomto smyslu jsem také vyplnil dotazník pro HCI. J.V.


Děkuji za vzornou péči

5.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup Anna Drbohlavová


Poděkování personálu rehabilitace

28.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy. R.


Vyjádření spokojenosti

16.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení. Benediktová


Poděkování MUDR. Novákové a sestřičkám

4.12.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem! Olga K


Poděkování personálu LDN

20.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších. S pozdravem Václav Sottner


Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

5.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával. Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás. Srdečně zdravím Ing. Petr Moravec 


Poděkování MUDr. Bradovi

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vážený pane řediteli srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá. Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji. Věra Kašparová


Poděkování panu řediteli a personálu

1.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup. S pozdravem Roman Harag, DiS 


Poděkování MUDr. Filipové

11.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží. Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot.  Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská. Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti. S pozdravem, Josef Sumerauer


Poděkování lékařům a sestrám LDN

4.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat. Srdečně Jana Zavadilová


Poděkování za příkladnou péči v LDN

31.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat. Jana Štencká


Poděkování lékařům

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové. S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková


Poděkování rehabilitaci v Přerově

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě. S pozdravem M. V.


Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí. Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve. Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice


Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

10.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon. Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů. Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil.  Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení. S pozdravem Jiří Bína


Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

30.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací. Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle. Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům. Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Mgr. Jiří Šmidt


Poděkování kolektivu LDN

19.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové. S pozdravem MUDr. Marie Vopatová