Logo

Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

O nás

Napsali jste nám

Poděkování za rehabilitační péči – Rehabilitační ambulance Rýmařov

29.3.2024 / Nemocnice AGEL Podhorská

Chci poděkovat zdejším skvělým sestřičkám za prímovní rehabilitační práci, kterou zde odvádí. Jejich přístup a ochota při práci a skvělé jednání a přístup k nám - pacientům je to, co nás posune vždy o kousek dál. Patří jim velký dík, proto moc děkuji. Z.A.


Poděkování oddělení urologie

24.6.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Rád bych se touto cestou přidal k nepřeberné řadě vděčných pacientů urologického oddělení. Ve středu 17. května 2023 jsem nastoupil na toto oddělení k chirurgickému zákroku. Ihned po ohlášení se na ambulanci ze mě spadly obavy a nejistota. Překvapivý a velmi příjemný přístup sestřiček ambulance a setkání s MUDr. Markem Hokem, který mi veškerý problém vysvětlil, a navrhl postup okamžitého řešení zákroku. Sestřičkám, pomocnému a sálovému personálu se hluboce skláním za lidský přístup, ale především opětovné a velké poděkování MUDr. M. Hokovi za péči a profesionální vystupování a práci. Děkuji Vám. S úctou R. J.


Pochvala – MUDr. Komínková, pracoviště Plzeň

31.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Obrovský dík za skvělou odbornou práci MUDr. Komínkové a za úžasný přístup sestřičkám jak v ambulanci tak na endoskopii. Děkuji, Věra K.


Pochvala – paní Iveta Smržová, pracoviště Olomouc

31.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, jen jsem chtěla napsat, že kromě skvělé paní doktorky mám i tu nejlepší sestřičku. Paní Smržová Iveta je velice milá, ochotná a šikovná. Umí mnoho z lékařské praxe. Její znalosti a kompetence daleko přesahují práci sestry. Jestli má někdo získat ocenění sestřičky roku, tak je to právě ona. :) Pěkný den, Jana L.


Pochvala – Centrum zobrazovací diagnostiky, pracoviště Praha

29.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych fpoděkovat zaměstnancům oddělení CT za úžasný, milý a vtřícný přístup. Přála bych si takových zdravotníků víc. Moc děkuji! Přeji hezký zbytek dne, Petra P.


Porodnici

28.5.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dne 9.5.2023 jsme využili Vaši porodnici v Ostravě Vítkovicích, k porodu našeho vysněného syna Tobiase. Porod proběhl císařským řezem a za nás jako rodiče to byl krásný zážitek, a to hlavně díky personálu na porodním oddělení, který nám věnoval maximální pozornost, dodal nám neskutečnou podporu a krásnou péči. Velké díky patří jak lékařům, anesteziologovi, zdravotním sestram a především paní vrchní sestře Petře Chromkové. Z celého týmu jde cítit neskutečná energie, souhra a týmová spolupráce.  Dále bychom chtěli poděkovat za službu porodní asistentky v domácnosti. Díky této služby se nám dostalo velmi vzácných a užitečných informací, které jsme využili do prvních dnů života našeho syna. Pokud bychom mohli, tak by jsme vřele tuto službu doporučili všem čerstvým maminkám. Paní Vlaďka je neskutečná žena s velkým srdcem a profík ve svém oboru. Byli bychom rádi, kdyby se naše poděkování předalo do patřičných míst. Velmi si vážíme těchto lidí (zdravotníků), kdyby to takhle fungovalo na každém oddělení, pacienti by se v nemocnici cítili mnohem lépe. Ještě jednou VELKÉ DĚKUJEME  a přejeme spoustu dalších povedených porodů a spokojených maminek. S pozdravem P.


Pochvala neurologie

24.5.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane primáři, chci Vám a Vašemu pracovnímu kolektivu, jmenovitě MUDr. Gabriele Holubové, touto cestou poděkovat za poskytnutou zdravotní péči na Vašem špičkovém neurologickém oddělení. Byla jsem hospitalizována od 9. do 17. dubna 2023 pro rotační vertigo s vegetativním doprovodem. Celý ošetřující tým odvedl kvalitní práci se vstřícným přístupem k pacientům. Ještě jednou s vděčností děkuji za péči pro zlepšení mého zdravotního stavu. Pane primáři, prosím, poděkujte Vašemu kolektivu neurologického oddělení. B.M.


Poděkování Chirurgie, RTG a MOJIP

24.5.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, vážené vedení nemocnice AGEL v Novém Jičíně, touto cestou moc a moc děkuji lékařům chirurgie I. za záchranu života mé manželky B. B, nar., 1955 a zvládnutí operace v dutině břišní. Člověk žasne a je hrdý na lékaře, co dokáží ve své profesi, když pacient má navíc řadu vedlejších diagnóz, takže vše je  pro lékaře mnohem a mnohem složitější při zákroku i rozhodování. První vřelé poděkování patří internímu urgentu po příjezdu rychlé záchranné služby a okamžitému provedení nezbytných vyšetření, odběrů, nasazení kapaček. Poděkování za bleskové TG, UZ vyšetření MUDr. Peteru Michalčovi, za CT vyšetření MUDr. R Gajdůškové. Velké poděkování za perfektně zvládnutou operací – vyjmutí cizího předmětu v propíchnutém střevě  –  panu MUDr. Vladimíru Benčurikovi, Ph.D a členům operačního týmu paní MUDr. Marií Badlíkové, paní MUDr. Andree Jožaiové a sestře paní Barboře Sehnalové. Dále děkuji lékařům a sestřičkám za několikadenní výbornou péči na mezioborové JIP chirurgie I. a také chirurgickém oddělení I. při příjmu a pooperační péči a zde panu MUDr. Gerykovi. Na těchto úsecích pracuje řada dobrých, obětavých sestřiček, které měly vstřícný přístup při ošetřování manželky. Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout skvělou práci sestry Lucie Blahušové, protože zvládá a dělá svou práci znamenitě a s radostí. Pro mne sestra roku! Její práci vyzdvihovaly také ostatní pacientky na pokoji, jak sdělila manželka. Také děkuji lékařům a sestrám na příjmu chirurgie. Byla radost sledovat s jakou erudicí a lehkostí zde ošetřuje pan MUDr. Tomáš Jaroň a sekundují sestry. Klobouk dolů. Práce zde musí být hodně náročná při ošetřování mnoha lidí denně. Vzhledem k tomu, že jsem byl v nemocnici každý den 2 až 4 hodiny, tak jsem měl možnost sledovat práci sester i hovořit s lékaři. Vyzdvihuji, jak náročná je práce sester i lékařů, pokud jde jen o jednoho pacienta. Tedy kolik práce měli kolem mé manželky. S údivem jsem sledoval, na jaké vysoké úrovni je péče na JIP po operaci a jak skvěle je vybaveno přístroji toto pracoviště hlídající život pacienta. Za veškerou péči a záchranu děkuje mockrát všem lékařům a sestřičkám rovněž manželka. Přejeme všem lékařům a sestřičkám mnoho úspěchů v jejich náročné práci. S úctou a mnoha díky, Jiří B., manžel.


Poděkování kolektivu CHIRURGIE I.

24.5.2023 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dne 16. 5. až 19. 5. 2023 jsem byl hospitalizován na oddělení Chir. 1 s plánovanou operací žlučníku. Tímto bych chtěl poděkovat operačnímu týmu a všem lékařům a zdravotním sestřičkám ve všech směnách na tomto oddělení. Byl jsem nadmíru spokojen s přístupem lékařů, sestřiček a ostatního personálu. Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji mnoho úspěchů do další práce. S pozdravem E. Balint, Havířov


Internímu oddělení

23.5.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chtěla bych poděkovat lékařům, sestřičkám a pečovatelkám z interního oddělení 3. patra nemocnice za dokonalou, vstřícnou a laskavou péči, kterou poskytovali během hospitalizace mému otci. DĚKUJI. A.V.


poděkování dětskému oddělení

19.5.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Děkuji tímto za skvělou péči o naši dceru,která byla hospitalizována na dětském oddělení Nemocnice AGEL ve Valašském Meziříčí. Byť to byla její první hospitalizace bez nás, rodičů, tak jsme byli velmi spokojeni se zájmem ze strany lékařského i ošetřovatelského perosnálu. Dle slov dcery vše zvládla i díky" hodným sestřičkám a usměvavým lékařům a lékařkám". To se velmi cení v dnešní době. Děkuji ještě jednou a valašskomeziříčské dětské oddělení mohu jen doporučit.


Skvělá péče

18.5.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, 16. května 2023 jsem byl v nemocnici Agel Říčany na jednodenním zákroku kvůli vyjmutí ocelové dlahy a sedmi šroubů z klíční kosti (kost jsem si zlomil 3.11.2022). Veškerá péče byla naprosto vynikající, všichni pracovníci nemocnice byli vysoce profesionální, ochotní a milí. Všem patří obrovský dík a pochvala. Byl to jeden z nejlepších dnů v mém životě. Tomáš F., Praha.


Dětskému oddělení

18.5.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat dětskému oddělení ve Vaši nemocnici za úžasnou , profesionální a hlavně lidskou péči o naši dceru, kterou k Vám dovezla záchranka. Okamžitě bez čekání se ji začali věnovat a dali na JIP na kapačky. Celou dobu hospitalizace byli neskutečně hodní a milí  (lékaři i sestřičky) nejen k dceři , ale i k nám rodičům i přes telefon. Úžasná práce, kterou opravdu dělají s láskou. I já jako matka jsem ve Vaši nemocnici léčena a na každém oddělení kam přijdu jsou opravdu skvělí a hlavně lidští všichni zaměstnanci. Jste nejlepší nemocnice v Ostravě a mám pocit , že i v celém SM kraji. Ještě jednou veliké díky a věřte mi velice si toho vážím. S pozdravem a přáním hezkého dne V.K.,


Poděkování oddělení ORL

16.5.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, v období od 19.4.2023 do 25.4.2023 jsem byla hospitalizována na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku vaší nemocnice, kde mi byla odoperována cysta na krku. Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za skvělou péči, profesionální přístup lékařů a sester. Zdravotníci naslouchali mým problémům a dokázali je ochotně a včas vyřešit. Rozptýlili moje obavy ohledně operace, narkózy a pooperačních komplikací a byla jsem moc spokojena. Neváhala bych vaše oddělení doporučit komukoliv z mojí rodiny a známých. Velmi obdivuji, jak skvěle zvládají vaše sestry a lékaři svou náročnou, zodpovědnou a vyčerpávající práci, jak lidsky, ale přitom odborně přistupují k pacientům. Patří jim za to veliké poděkování a můj vděk. S pozdravem a přáním hodně zdaru, J. H.


Dětskému oddělení

12.5.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, ráda bych poděkovala Vašemu úžasnému personálu na dětské JIP a následně na dětském oddělení. Můj syn byl u Vás hospitalizovaný a je takový trochu problémový co se týče vyšetření a stravy. Ale Váš úžasný personál ať už doktoři, sestry a nebo sanitární pracovníci, byli vždy chápavý a snažili se aby to bylo pro syna co nejlepší a nejpříjemnější. Prostě opravdu jsou to lidi na svém místě. Ještě jednou moc děkuji za jejich trpělivost a pochopení. Kdyby bylo třeba vím, že bych vybrala opět Vaši nemocnici. Jen škoda že nemáte dětskou chirurgii, protože syna čeká zákrok a musíme využít jinou nemocnici. Všechny z dětského oddělení a JIP zdraví problémový Radeček s maminkou.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.5.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, během mé devíti denní hospitalizace jsem byla velice spokojená s přístupem doktorů, sester i celého personálu na oddělení ORL. Vždy byli ochotní, milí a s úsměvem na tváři. Jídlo bylo výborné, krom mleté stravy, která se nedala vůbec jíst.  Moc děkuji. S pozdravem,  E. C.


Poděkování oddělení ORL a Urologie

12.5.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, je to víc, jak rok, co jsem v péči vaší nemocnice AGEL Nový Jičín. Poslední zákrok mi provedl MUDr. Ivo Kalivoda, odstranil mi můj trvalý problém s dýcháním v noci. Tímto mu chci vřele poděkovat za rázné řešení a dobrou práci s výborným výsledkem. Mé poděkování patří, také všem lékařkám a sestřičkám na oddělení ORL za profesionalitu a za vždy milý a přátelský přístup. Dále chci poděkovat MUDr. Matzenauerovi za milý přístup, psychickou podporu a za odborná doporučení, při mé léčbě. Poděkování patří i všem sestřičkám na tomto oddělení. Poděkovat chci i oddělení URL primáři MUDr. Janu Novákovi, MUDr. Janu Bartoňovi a MUDr. Markovi Hokovi za jejich profesionální a přitom lidský až kamarádský přístup k mým problémům. Mé poděkování patří také všem sestrám na tomto oddělení. Jsou vždy příjemné, poradí, pomohou. S pozdravem, L. M.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

11.5.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat jménem mojí maminky, která zde podstoupila operaci kyčelního kloubu. Chtěla bych tímto poděkovat MUDr. Výskalovi, paní Monice Žáčkové, Dis., ošetřovatelskému personálu ortopedického odd., a rehabilitačním sestrám za krásný empatický a profesionální přístup.  Jako příbuzné hodnotíme celou organizaci práce naprosto nadstandardní! Vzhledem k tomu, že vrchní sestra automaticky zařizuje překlad na rehabilitační odd. Vítkovice. a dále na rehabilitační centra, což v jiných zařízeních není ..??  Maminka dnes chodí bez bolestí.  Děkujeme! J. D. , J.M.D., Dis.  


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

11.5.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, dne 17.4. 2023 jsem byl na oddělení ORL hospitalizován a následně operován. Chtěl bych tímto poděkovat všem sestřičkám, lékařům, operatérům, panu primáři ORL za lidský a profesionální přístup, jednoduše palec nahoru samé jedničky. Díky s pozdravem J. S.  


Rehabilitačnímu oddělení

9.5.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování celému osazenstvu lůžkovému oddělení rehabilitace Nemocnice AGEL Ostrava - Vítkovice za nevšední péči a starostlivost během mé hospitalizace 11.-18.4.2023 Poděkování patří celému kolektivu, především však ošetřující lékařce paní MUDr. Lucii Vybíralové za citlivý přístup a starostlivost. Díky patří všem ochotným zdravotním sestrám za jejich trpělivost, pomoc a pochopení. Stejné díky patří i pomocnému a obslužnému personálu. Chtěl bych vyzdvihnout práci všech, kteří na tomto oddělení pracují. Děkuji všem a přeji hodně pracovních úspěchů M.M.


Poděkování chirurgickému oddělení

5.5.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, vážený pane řediteli, jsem ten typ člověka, který když je co vytknout, tak vytkne, ale také ten, který když je co chválit, tak chválí. Píšu vám tento meil, jelikož jsme s dcerou Viktorií 1.4. byli na dětské pohotovosti, odkud nás poslali na chirurgii pro podezření na náhlou příhodu břišní. A zrovna na chirurgii ve Vaší nemocnici není co vytýkat a ráda bych, aby jste věděl, jaký poklad na chirurgii máte. Tak úžasný přístup od sestřičky a dvou lékařů jsem ještě nikdy neviděla. Pan doktor Petr Palát byl na naší tříletou dceru moc hodný a pro jistotu řekl, že přizve staršího lékaře, který by se na ní také podíval. Sestřička Jarka Grulichová si s dcerou povídala a byla strašně milá a usměvavá. Přišel se na dceru tedy podívat i pan doktor Jiří Bartoš a ten si s dcerkou také povídal, ptal se jí, jaké má doma hračky, jakou má nejradši, chválil ji botičky a naše dcera byla úplně klidná. Kdežto kdekoliv jinde v ordinacích plakala a bála se. Zkrátka všichni byli velice milí, ochotní, trpěliví a byli opravdoví profesionálové. Takhle si představuji lidi, které jejich práce naplňuje a dělají ji s láskou. Moc děkujeme těmto třem zdravotníkům a pokud bude potřeba, přijdeme s důvěrou znovu k vám. S pozdravem a přáním krásného dne. M. N. 


Poděkování interní ambulanci

4.5.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, pane doktore,  Tento měsíc jsem podstoupila na interní ambulanci ve vaši nemocnici, pro mne, dvě náročná vyšetření. A ráda bych touto cestou poděkovala za laskavý přístup pana doktora Aleše Kamlera a zdravotní sestry Dany Strakové. Pan doktor mě přivítal. Ukázal, kde se mohu převléknout s tím, že nemusím spěchat a až budu připravena, mám přijít do ordinace. Již tento empatický krok mě dost uklidnil. Po příchodu do ordinace se mě ujala sestřička. Trpělivě mi vysvětlila, co mě čeká a jak budou vyšetření probíhat. Během vyšetření pan doktor popisoval, co vidí, postupoval zručně a já měla skutečně pocit, že jsem v dobrých rukou a strach postupně odpadal. Sestřička mě podporovala, uklidňovala a oba ve vhodnou chvíli dokázali dokonce humorem situaci odlehčit. Po vyšetření pan doktor shrnul výsledek, vše mi vysvětlil a odpověděl na mé otázky, kterých nebylo málo. Po celou dobu jsem měla pocit, že se mi dostává špičkové a nadstandartní péče. Jsem velice ráda, že jsem dala na doporučení, přestože jsem dojela a budu dojíždět z Ostravy. Se srdečnými pozdravy,  A. Š. 


Pochvala – Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

3.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat sestřičkám z Infuzního stacionáře. Jsou to profesionálky na svém místě. Je vidět, že je práce baví a naplňuje. K pacientům se chovají vždy vstřícně a s úsměvem.   Ludmila K.


Poděkování od pacienta

2.5.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den. v sobotu jsem si nešťastným pádem na zahradě pochroumal prsteníček na pravé ruce tak, že při běžném pohledu vypadal jako taková nalomená větvička. Vyrazili jsme, s manželkou řidičem, na pohotovost k Vám do nemocnice. Ujal se mne p. MUDr. Myroslav Salmay a jeho sestřička. Poslal mne na rentgen a potom v ordinaci vzal mou třesoucíse ruku, že se na to podívá. Vzápětí "zakvedlal" prstem a po krátkém lupnutí prst usadil zpět do kloubu. Ani jsem nestačil vykviknout, a že to zabolelo. Poslal mne ještě jednou na rentgen a po krátké kontrole mi nasadili prstní ortézu a mohl jsem jít ...... Oceňuji jeho (a jeho sestřičky) rychlý a profesionální přístup! Na závěr musím říci: VÍCE TAKOVÝCH DOKTORŮ (a jejich sestřiček), kteří mají takový přístup k pacientům. Ještě jednou oběma děkuji za pomoc. pan Peter K.  


Poděkování personálu oddělení

2.5.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Děkuji všem zaměstnancům OOOP nemocnice Č. Těšín, za péči, kterou mi věnovali, za dobu mé hospitalizace. Byl jsem velmi spokojen. Dík K.


Pochvala – Centrum ortopedické péče, MUDr. Jiří Pečený, pracoviště Praha

1.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dne 25. 4. 2023 jsem podstoupila artroskopii levého předního křížového vazu, kterou prováděl pan doktor Jiří Pečený. Patří mu velké děkuji nejen za jeho profesionální, ale i lidský přístup. Taktéž děkuji a chválím celý tým lékařů, sester i zdravotnického personálu, který se mi v den operace věnoval. Všichni byli skvělí, profesionální, laskaví, milí a ochotní. Velké děkuji také patří sestřičce Petře Svobodové, která se o mě celý den na oddělení jednodenní péče ortopedie starala. Ani ve snu mě nenapadlo, že celý den bude probíhat v dobré a pozitivní náladě a s velkou dávkou humoru a smíchu a to hned od rána až do propuštění domů (čemuž velkou měrou přispělo i to, že jsem byla na pokoji s paní, která byla naladěná na stejné vlně jako já). Děkuji Vám za vše, co děláte a že to děláte s radostí a s láskou. Přeji Vám, ať se vám všem daří. Jana K. 


Rehabilitaci

28.4.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Krásný jarní den celému vedení Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice, Chci touto cestou poděkovat za péči, kterou mi věnovalo rehabilitační oddělení Vaší nemocnice, jmenovitě primářce MUDr. Janě Štverákové a Bc. Lence Moravcové a všem sestřičkám elektroléčby. Po hospitalizaci na neurologickém oddělení jsem byla v rámci Vaší nemocnice odeslána na další vyšetření a posléze na rehabilitaci. Všude se mi věnovali s odborností, vstřícností a laskavostí. Můj zdravotní stav se s jejich pomocí podstatně zlepšil. Přístup ke mně jako k pacientovi byl lidský, profesionální a péče komplexní. Velké díky všem a přeji Vám hodně zdraví, lásky a sil v nelehké práci. Vaše vděčná pacientka V.H.


Pochvala pro lůžkové odd.

24.4.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobý den, ráda bych touto cestou poděkovala za vynikající profesionální péči lékařů, sester a příjemné jednání všech zaměstnanců na oddělení, které jsem v mém věku velmi ocenila. Byla jsem pacientkou na Lůžkovém interním oddělení. Velké díky a přeji, ať se nemocnici daří. Jiřina Hladíková    


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

24.4.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, ve dnech 17.4.- 20.4.2023 jsem ležel na ORL a chirurgie hlavy a krku. Byl jsem velmi spokojen s přístupem lékařů i sester. Na oddělení byla výborná atmosféra. S pozdravem, V. Z.


Poděkování plicnímu oddělení

24.4.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za úžasnou lékařskou péči, kterou jste věnovali mému manželovi při léčbě zápalu plic. Velice děkuji všem ošetřujícím lékařům, zdravotním sestrám a zdravotním bratrům za vysoce odborný a profesionální přístup. Zároveň bych chtěla vyzdvihnout jejich hluboce lidský přístup i k jiným pacientům, ať to byla stará babička na vozíčku nebo kdokoliv jiný. Ještě jednou děkuji, přeji hezký den a mnoho úspěchů ve Vaši náročné práci. Ing. V. D.


Recenze spokojené pacientky

19.4.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Porod duben 2023 Prvorodička – plánovaný císařský řez z důvodu KP Poradna – pozitivní Porod – pozitivní, nad očekávání Přístup personálu před samotným zákrokem ať už příjem den předem a poté v den operace naprosto profesionální. Péče o mě byla na jedničku. Co se týče samotného zákroku. Ráno proveden klystýr, cévka a monitor. Poté jsem byla převezena o patro níže na operační sál, kde už byl připravený operační tým. Velké díky bych chtěla věnovat MUDr. Petru Dýmalovi, který mi napoprvé zavedl spinální anestezii (skoro jsem to necítila) a vše mi precizně popisoval a celou dobu stál zamnou a velice mě podporoval. Dále bych chtěla poděkovat MUDr. Marii Potyšové spolu s celým operačním týmem za profesionální práci, jizva je nádherná, vše bez komplikací. Přiložení dcery proběhlo hned na operačním sále, poté bonding s tatínkem. Šestinedělí a novorozenecké– Porodní asistentky a sestry moc ochotné, určitě se najdou vyjímky, kde bych něco vytkla, ale komplexně moc pozitivní. Staniční sestra Hradilová byla moc nápomocna jak mě tak i tatínkovi, vše vysvětlila ohledně monitoru dechu a celkově opravdu nápomocná. Ostatní sestry pomohly s kojením, s koupáním, nikdy jsem se nebála zeptat, vždy mi vyšly vstříc. Vždy byly připravené kojenecké čaje, čisté oblečení pro miminka dokonce i svačinky neustále k dispozici. Jídlo bohužel vidím jako velké negativum, ale to je asi všude. Pokoj - nadstandard, bylo vše k dispozici, velké koupelna, lednice, TV, každé ráno úklid. Celkově hodnotím na 1 s hvězdičkou.


Poděkování MUDr. Novosadovi

19.4.2023 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěli bychom touto formou poděkovat MUDr. Jiřímu Novosadovi za vedení operace, kterou našemu tatínkovi, dědečkovi a manželovi, panu Vladimíru Snášelovi, "opravil" srdíčko a vrátil jej tak zpátky do života. Je mnoho lidí, kteří "něco" umí. "Něco" umět a pomoci tím druhému, je dobrý skutek. Umět "něco výjimečného" a prodloužit tím člověku život, to je zázrak.  Vy jste, pane doktore, něco výjimečného udělal a prodloužil tím život dobrému člověku. Člověku, kterého milujeme. To je věc, kterou Vám celá naše rodina nikdy nezapomene, stejně jako Vaše jméno. Děkujeme Vám z celého srdce. rodina Snášelova    


Poděkování - ortopedie

18.4.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, děkuji panu doktorovi Tomáši Zatrapovi i sestřičce za milý přístup při každé mé návštěvě ordinace. Následně za chirurgický zákrok celému kolektivu na operačním sále! Děkuji. Bémová


Chirrgickému oddělení stanici B a lůžkové části rehabilitace

18.4.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Lůžkové odd. stanice B chirurgického oddělení Děkuji všem za péči, kterou mně věnovali po operaci ramene dne 28.3.2023. Oddělení léčebné rehabilitace - lůžková část Vřelé poděkování za příkladnou péči celému kolektivu kam jsem byla převezená 30.3.2023. Milé jednání počínaje paní primářkou až po posledního člena jejího týmu. Pokud budete muset být přijati na toto oddělení, nemusíte mít žádnou obavu a vřele doporučuji. Ještě jednou Vám všem děkuji H.G.


Poděkování zaměstnancům chirurgického oddělení

18.4.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Byla jsem hospitalizovaná 22.3.-28.3. 2023 na Chirurgii A s plánovanou operací břišní kýly. Chtěla bych tímto moc poděkovat zdravotnickému personálu za jejich přístup k pacientovi. Jsou to odborníci na správném místě. Byla jsem velmi spokojená. Děkuji, s pozdravem I. P.


Poděkování

17.4.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

8.3. jsem absolvovala ve vaší nemocnici operaci cholecystitidy. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému týmu chirurgie B, celému operačnímu týmu vedenému MUDr. Bolkem, týmu na dospávacím pokoji, sestřičkám na příjmu a ambulancích. MOC DĚKUJI ZA SKVĚLOU PÉČI A LIDSKÝ PŘÍSTUP. Jako zdravotník vím, že to není samozřejmostí a o to víc si toho vážím. K.P.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

14.4.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat panu MUDr. Badlíkovi na traumatol. amb. Především bych chtěl poděkovat panu MUDr. Bencúrovi na ortopedii, za velmi milé vystupování a hlavně, že svou profesní erudicí a umem mi zachránili levou ruku po úrazu a zůstala mi téměř 100% hybnost. Také ostatní personál na obou ambulancích i lůžkovém odd. si zaslouží pochvalu. Ještě jednou dík. S pozdravem J. T.


Pochvala – MUDr. Žuffová-Kunčová, pracoviště Olomouc

13.4.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych pochválit paní MUDr. Blanku Žuffovou-Kunčovou a její sestřičku za milé, vstřícné jednání a příjemný přístup k pacientům. Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce. Hana N.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

13.4.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat a pochválit pana dr. Martina Merendu a sestřičku Miriam Maňáskovou za milý a vstřícný přístup. Kolonoskopie není moc příjemné vyšetření, ale jejich fantastický přístup mi umožnil vše prožít v klidu a pohodě. Vůbec všechny sestřičky na tom odděleni jsou moc milé a vstřícné. Moc je pozdravuji a přeji jim do další práce hodně zdraví a pohody. S pozdravem, V. K.


Chirurgickému oddělení

12.4.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den. Děkuji všem lékařům a sestřičkám za příkladnou péči, kterou mi věnovali v době mého pobytu ve vaší nemocnici. V pavilonu I na Chirurgii C jste mi operovali karcinom prsu. Před hospitalizací jsem byla vyšetřena v Centru mamologické péče paní doktorkou Zuzanou Vávrovou. Přišla jsem tam s obrovskými obavami a strachem, odcházela jsem téměř klidná a vyrovnaná. Profesionální, velmi příjemné a empatické jednání paní doktorky i sestřiček mne dokázalo uklidnit. S úsměvem a citem mne informovaly  o dalším postupu, o průběhu operace, atd. Na lůžkovém oddělení jsem také byla s přístupem a jednáním personálu velmi spokojená. Před tím, než jsem opustila nemocnici, šla jsem všem poděkovat za jejich vzornou péči a rozloučit se. Všichni se však už věnovali nově přijímaným pacientům a myslím, že mne ani příliš nevnímali. Kdykoli jsem během svého pobytu v nemocnici za cokoliv poděkovala, dostalo se mi odpovědi, že je to jejich poslání a dělají to rádi. Ne vždy se s takovým citlivým přístupem, zvlášť ke starším lidem (i ve zdravotnictví), v dnešní době setkávám. O to víc oceňuji příjemné chování a vážím si každého laskavého slova i úsměvu. Proto jsem se rozhodla vám napsat a poděkovat vám všem, nejen těm, s kterými jsem přišla do kontaktu. S paní doktorkou Vávrovou se naposledy setkám 14. 4. Operovala mne a byla takovým mým "Andělem strážným". Ještě jednou vám děkuji. Zdravím a přeji vám méně problémů, hodně úspěchů a spokojených pacientů. J.R.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.4.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, byl jsem se svým synem hospitalizován ve vaší nemocnici, oddělení ORL ve dnech 22.3.2023 - 28.3.2023, kde můj syn podstoupil operaci - odstranění nosních mandlí a ořezání krčních mandlí. Chtěl bych tímto poděkovat celému kolektivu ORL za jejich pečlivý přístup, vstřícnost, ochotu a trpělivost při našem pobytu. Přeji celému týmu ORL hodně úspěchů v jejich náročné práci. Zdravotnictví zdar, ORL zvláště, s pozdravem V. K.  


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

11.4.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, ráda bych pochválila péči sestřiček na gynekologickém oddělení v Novém Jičíně. Jsou milé a starostlivé. Lékařská péče taky na jedničku, hlavně paní doktorky jsou skvělé. Spokojená pacientka ☺️ P. Z.


Poděkování chirurgickému oddělení

6.4.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, od 1. 4. 2023 do 6. 4. 2023 jsem byla hospitalizována u Vás v nemocnici na chirurgickém oddělení I. Předem bych chtěla poděkovat celému personálu za poskytnutou péči. Především bych chtěla zmínit Lucii Michalskou, za zpříjemnění celého pobytu v nemocnici, neskutečně vstřícná a empatická sestřička.  Velice děkuji. Přeji Vám krásné prožití Velikonočních svátků. V. S.


Kolonoskopii

5.4.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dne 30.3.2023 jsem byl vyšetřen na oddělení gastroenterologie – koloskopie tlustého střeva. Vyšetření začalo přesně v 7:00 hodin, jak jsem byl objednán. Byl jsem přijat dvěma velmi sympatickými sestrami (bohužel jména neznám) a řádně poučen, co tento zákrok obnáší. Vyšetření prováděl MUDr. Marek Sobol, který mě rovněž informoval o zákroku. Vyšetření proběhlo na vysoce profesionální úrovni a k mé spokojenosti. Přestože jsem lékaři a dvěma sestrám poděkoval, považuji za nutné Vás informovat o těchto Vašich profesionálních a vstřícných zaměstnancích. Patří jim mé velké uznání a poděkování. J.S.


Pochvala – Centrum zobrazovací diagnostiky, pracoviště Praha

4.4.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala personálu Polikliniky AGEL v Praze, konkrétně personálu Centra zobrazovací diagnostiky (CT). Velice vstřícný, milý, profesionální a hlavně lidský přístup. S takovýmto přístupem jsem se v poslední době již dlouho nesetkala. Cítila jsem se pacientem, na kterém personálu záleží, nikoli jen kusem v řadě. Moc děkuji. Ludmila V.


Poděkování dětskému oddělení

4.4.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dnes jsme byli se synem propuštěni z hospitalizace na dětském oddělení a já bych chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělý, přátelský a profesionální přístup. Zejména našemu ošetřujícímu lékaři MUDr. Serhii Kuzyk, který je empatický, má o pacienta zájem, nic nepodceňuje a vše dostatečně vysvětlí, stejně jako paní primářka MUDr. Rašková. Poděkování patří také sestřičkám, které byly za všech okolností pozitivně naladěné a velmi ochotné ve dne i v noci. Jsem ráda, že máme péči o děti zajištěnou takovým personálem a doufám, že si nemocnice bude tyto zaměstnance hýčkat, aby zůstala péče na dětském oddělení minimálně na stejné úrovni. Michala M.


Poděkování INT

4.4.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý deň, chcel by som poďakovať za profesionálny prístup MUDr. Lochmanovi a slečne sestričke Hauserové z Internej ambulancie. Skvelá starostlivosť, komunikácia a prístup. Ešte raz ďakujem a prajem Vám všetko dobré.  Rabada, pacient. 


Poděkování řidiči

3.4.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, ráda bych poděkovala touto cestou Vašemu zaměstnanci, řidiči, panu Miroslavu Orságovi. Před necelými dvěma týdny převážel k zákroku našeho pacienta. Situace se mírně zkomplikovala a během ošetření bylo vhodné pacienta nechat na převozovém lehátku z důvodu bolestí. Pan Orság ochotně vykomunikoval s kolegy z dispečinku uvolnění pro našeho pacienta, čehož si velmi vážíme, protože je jasné, jak jsou řidiči v dopoledních hodinách vytíženi. Ještě jednou díky panu Orságovi i rozumným kolegům z dispečinku. M.C., staniční sestra, Hospic sv. Lukáše


Zdravotnickému personálu

31.3.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Jsem velice spokojená s léčením, děkuji celému zdravotnickému personálu o zásluhu na mém zdraví. Lékaři dobří, sestřičky šikovné a úslužné. I.R.


Poděkování internímu oddělení

30.3.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji personálu jak záchranné služby, tak interního příjmu, kteří se postarali o mého tatínka, který měl akutní problémy se srdíčkem. Celý personál v nemocnici zaslouží velkou pochvalu, rychlá vyšetření, bez čekání, následně převoz na lůžko a nastavení léčby. Dnes již je tatínek doma a poprosil mě, abych Vám jako jeho dcera, napsala právě poděkování. Bez vyjímky. Ono pracovat ve zdravotnictví není jednoduché, to všichni víme, nerada používám pojem "poslání", protože i personál má své rodiny, problémy a trápení, ale opravdu šlo vidět, že v meziříčské nemocnici pracují lidé, kteří k tomuto povolání mají opravdu vztah. To je nejdůležitější. Ještě jednou, děkujeme. 


Poděkování Dětskému oddělení

29.3.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, od pátku 17.3 jsem byla s oběma dětma hospitalizována ve Vaší nemocnici v Novém Jičíně na dětském oddělení. Chtěla bych velice pochválit přístup především jedné paní sestřičky, bohužel nevím příjmení, ale děti ji říkali teta Peťa. K dětem byla opravdu moc hodná a ochotná, dcera (3roky) si dokonce i vymýšlela, že chce na záchod, jen aby ji mohla hledat a chvíli být s ní. Syn z ní byl také nadšený a její přístup k dětem jim jejich pobyt opravdu zpříjemnil. Dokonce tak, že malá ani nechtěla domů. V příloze posílám foto. Také bych ještě chtěla velice pochválit přístup paní učitelky z MŠ, která nás bohatě zásobila materiálem k tvoření i hrami, děti se na každý den vždy těšili, co nového donese a co budou tvořit. Mockrát děkuji. Doufám, že tento e-mail nijak nebude vadit, děti ji odměnili obrázky a korunkou, ale já bych je chtěla pochválit ještě takto. :-) Přeji pěkný den, Andrea Š.


Poděkování týmu chirurgického oddělení

28.3.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za péči a řešení mého problému na chirurgickém odd. pracoviště Bruntál pod vedením pana prim. MUDr. Daniela Pešáka. Zároveň velký dík všem lékařům a zdravotnickému personálu na tomto oddělení, vše se řeší ochotně a s úsměvem i v této nelehké době. Děkuji a přeji jenom spokojené a hlavně uzdravené pacienty. JK


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

27.3.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat a pochválit pana dr. Kolmana a sestřičku Strakovou za milý a vstřícný přístup. Gastroskopie a kolonoskopie nejsou moc příjemné vyšetření, ale jejich fantastický přístup mi umožnil vše prožít v klidu a pohodě. Vůbec všechny sestřičky na tom odděleni jsou moc mile a vstřícné. Moc je pozdravuji a přeji jim do další práce hodně zdraví a pohody. S pozdravem, Anna J.


Poděkování personálu Onkologického oddělení

26.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování Onkologickému oddělení. Jsem pacientem Onkologie v Prostějově a chtěl bych touto cestou poděkovat ošetřujícímu lékaři MUDr. Praskačovi za jeho profesionální přístup k pacientům. Patří mu můj obdiv a poděkování za příkladnou odbornou zdravotnickou péči. V neposlední řadě patří moje poděkování celému kolektivu sestřiček pod vedením vrchní sestry Bc. Marty Osladilové za jejich lidský přístup a ochotu vždy vyhovět. Děkuji


Pochvala – Kateřina Vyjídáková, pracoviště Olomouc

22.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za práci vašeho rehabilitačního oddělení. Konkrétně bych chtěla vyzdvihnout péči vaší pracovnice Kateřiny Vyjídákové, ke které jsem docházela s výhřezem ploténky. Na paní Vyjídákováou jsem se obrátila z důvodu, že provádí cvičení McKenzie metodou, které mi bylo doporučeno od mé kamarádky. Paní Vyjídáková nejenže se mi plně věnovala při této metodě, navíc začlenila i další prvky fyzioterapie k úlevě od bolesti a k zlepšení mého celkového stavu. Díky ní se můj zdravotní stav velice zlepšil a můžu zase po dlouhých měsících normálně fungovat. Zároveň mi udělila další rady pro udržování kondice a prevenci potíží. Paní Vyjídáková má profesionální přístup, vynikající znalosti a dovednosti, je důkladná a přísná, ale zároveň empatická a vstřícná. Přeji vašemu oddělení více takovýchto skvělých pracovníků a zároveň mnoho spokojených pacientů. S pozdravem, Kateřina M.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

22.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování kolektivu Centra léčebné rehabilitace V průběhu měsíce února 2023 jsem byla po operaci TEP kyčelního kloubu hospitalizována na oddělení Centra léčebné rehabilitace nemocnice AGEL Prostějov. Hned v úvodu se vrchní sestře, paní Jarmile Večerkové podařilo vyřešit nelehkou situaci na oddělení. Chtěla bych dále touto cestou poděkovat za velmi profesionální a navíc velmi laskavý přístup všech pracovníků oddělení – dočasně i neurologického - k nám pacientům. Převážně jsme nebyli v dobré fyzické kondici a rozpoložení. Ale všichni kdo o nás pečovali, tak činili s úsměvem a s ochotou. Brzy dobrou náladu přenesli i na nás pacienty, takže mezi námi vznikla nebývale přátelská atmosféra. S těšením a beze strachu jsme očekávali každodenní i velké vizity. Bylo jisté, že se při nich dozvíme vše o aktuálním zdravotním stavu a že zbude i prostor pro empatické povzbuzení. Pobyt se mi trochu zkomplikoval stavy zimnice a horečky bez dalších zjevných příznaků. Paní doktorka Kamila Pokludová velmi pečlivě přistoupila k vyšetřením příčin a do domácí péče mne propustila až po úplném doléčení. Takže jsem mohla bez obav nastoupit následnou lázeňskou péči. V neposlední řadě bych chtěla vyslovit velké uznání práci odborných fyzioterapeutek, u mne konkrétně paní Jakubské a paní Vychodilové, které mi daly motivaci svým nápaditým a různorodým cvičením k tomu, abych na sobě pracovala i dále. Eva D.


Poděkování chirurgické ambulanci

22.3.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit jménem mojí maminky O. S. o poděkování a pochvalu paní Ivě Volné, která pracuje na příjmu, vždy s velkou ochotou poradila a postarala se o vše s úsměvem a pokorou. I když docházíme delší dobu na kontroly a není to nic příjemného, tak na příjem k paní Ivě opravdu vždy s radostí. Je to člověk na pravém místě, takových by v nemocnici mohlo být více. Velké díky za trpělivost a profesionální lidské jednání. Děkuji, snad se jí dostane moje ocenění a pochvala. S pozdravem, M.


Poděkování Dětskému oddělení

22.3.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému personálu dětské JIP a dětskému oddělení. Byla jsem hospitalizovaná se synem, který šel na operaci s tříselnou kýlou. Hned po příchodu na dětskou ambulanci jsem cítila pocit bezpečí a klidu. Tento pocit se mne držel celou dobu pobytu zde. Dětské oddělení je vyzdobené krásnými obrázky na zdech a celkově útulné. Sestřičky byly moc příjemné, ochotné a starostlivé. Vždy se nás ptaly, zda něco nepotřebujeme nebo jestli syna něco netrápí. Opravdu sestřičky z dětského oddělení a dětské JIP jsou úžasné. Každá z nich. A co se týče lékařů, můžu znovu jen chválit. Velmi pečliví a ochotní. Když jsem se dotazovala na synův stav, všechno mi vysvětlili a informovali mě o dalším postupu. Mají skvělý přístup k dětem i rodičům. Velké poděkování patří také týmu chirurgů a anesteziologů, kteří se podíleli na synově operaci. Počínaje přípravou na operaci, tak i samotným výkonem. Moc všem ještě jednou děkuji za tak skvělou péči, P.  


Pochvala – MUDr. Šimlová, pracoviště Praha

20.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den. nedá mi to, abych Vám nenapsala o své nové zkušenosti ve vašem zařízení. Několik roků jsem s různými drobnostmi chodila k paní doktorce Kaizerové na kožní odd. Nyní při objednání jsem byla nasměrována k paní doktorce MUDr. Janě Šimlové, nezbývalo mi než to zkusit. Byla jsem velmi mile překvapena, paní doktorka i sestřička jsou absolutní profesionálky, milé, vstřícné. Paní doktorka mi pomohla, uklidnila mne, ještě jednou moc děkuji. Anna B.


Poděkování celému kolektivu LDN-C

20.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobré ráno paní hlavní sestro, chtěla bych poděkovat celému oddělení LDN-C . Všem sanitárním, sanitárnímu, všem sestřičkám, paní staniční a paní doktorce, panu primáři za lidský a obětavý přístup k pacientům, na tomto oddělení jsem se cítila moc dobře. DĚKUJI ZA VAŠI NAMÁHAVOU PRÁCI. P. M.


Přátelské prostředí

15.3.2023 / AGEL Transfúzní služba

Líbí se nám milý přístup personálu a přátelské prostředí. Jsme rádi, že jsme touto cestou mohli pomoci ostatním lidem. Dárce z Bruntálu


Pochvala - MUDr. Pečený, pracoviště Praha

15.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dne 13. 3. 2023 jsem podstoupila operaci menisku u pana doktora Pečeného. Byla to již 3 operace a opět velká spokojenost. Profesionálni přístup pana doktora a všech sestřiček na operačním sále. Nejvíce chci poděkovat sestřičkam na oddělení jednodenní péče ortopedie ale jmenovitě nejvíc paní Martině. Děkuji Vám za to co děláte a děláte to s láskou. Jana R.


Poděkování chirurgickému oddělení

14.3.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům i sestrám chirurgického oddělení vedeného panem primářem MUDr. Rýznarem Nemocnice AGEL Jeseník za velmi vstřícný přístup při mé hospitalizaci a vytvoření příjemné atmosféry. Rovněž panu MUDr. Vítězslavu Maláčovi za provedenou operaci varixů. Celému týmu přeji mnoho úspěchů v náročné práci a hodně spokojených pacientů. Drahomíra P.,Krnov


Odběrové místnosti OKBH

13.3.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Ráda bych touto cestou poslala velkou pochvalu pracovnicím OKBH odběrové místnosti ve Vítkovicích. Ještě, než jsem si stačila pořádně přečíst své pořadové číslo, už mě zvaly dovnitř spolu s dalšími čekateli. Při odběru se pak se mnou starší sestřička rozpovídala o módě a já jsem úplně zapomněla, že absolvuji nějaký nepříjemný odběr. Celý tým pracoval jako orchestr – vše zapadalo, i přes velký počet pacientů odsýpalo, a navíc byly všechny dámy usměvavé a milé. Děkuji za skvělou zkušenost. L.D.


Poděkování chirurgickému oddělení

13.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, jmenuji se Ivo M. a dne 1.3.2023 jsem podstoupil operaci na chirurgickém odd. nemocnice Prostějov. Tímto bych chtěl poděkovat všem, na chirurgii, kdo se o mě starali a připravovoli mě na zákrok včetně studentek SZŠ. Zvláštní poděkování však patří kolektivu operačního sálu a zvláště sestřiček na dospávacím pokoji. Díky za příjemné jednání a profesionální přístup. S pozdravem Ivo M.


Poděkování ortopedické ambulanci

12.3.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, tímto chci velmi poděkovat za péči a přístup ordinace ortopedie pod vedením pana primáře Janošce. Již pár měsíců jsem pacientem a nedávno jsem prodělal artroskopickou operaci kolene. Minimum času, minimalní zásah do kolene, max spokojenost. Dále pak následná rehabilitace u paní Hauke. Všem moc děkuji. Miroslav J.


Poděkování ortopedii

10.3.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, rád bych poděkoval celému oddělení ortopedie. Dal jsem na doporučení známých a vybral jsem si toto oddělení k léčbě kolena. Mohu jen potvrdit vynikající přístup od primáře až po sestřičky. S takovým přístupem a profesionalitou se člověk v životě mockrát nepotká. A to nemluvím o výborné atmosféře, stále usměvavém a ochotném personálu. Ještě jednou děkuji. Roman M.


Očnímu oddělení

10.3.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Chci poděkovat paní primářce MUDr.Jana Juhászová a celému očnímu oddělení v Nemocnici AGEL Ostrava-Vítkovice za skvělou práci. Ochota, slušnost, úsměv a perfektně odvedená práce. Velké díky. Za mě vše bylo na 100 %. Jste příkladem pro ostatní oddělení. Z.J.


Poděkování ortopedii a chirurgickému oddělení

2.3.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dojíždím do Vaší nemocnice až z Ostravy a rozhodně mohu doporučit i ostatním pacientům jelikož jsem si vybral opravdu správně!Momentálně řeším potíže s kolenem, absolvoval jsem nanoskopii a nyní i menší operaci kolenního kloubu. Chtěl bych poděkovat celému týmu ortopedie, především panu primáři MUDr. Janošcovi za perfektní diagnostiku potíží a operatérské schopnosti při jejich řešení. A samozřejmě úžasným sestřičkám na chirurgii II. za jejich neúnavnou péči po celý den i v nočních hodinách a vždy s úsměvem. Takto pozitivně naladěný a organizovaný tým zdravotníků jsem snad ještě neviděl... Děkuji, Ondřej R.


Poděkování

1.3.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Pro Gastroenterologii 4.patro: Chtěla bych poděkovat všem sestřičkám a lékařům (včetně paní uklízečky) za profesionální a lidský přístup při mé hospitalizaci na oddělení. Byli tam i nespokojení pacienti, ale sestřičky vše zvládaly s přehledem. Byla jsem spokojena s jejich přístupem. Všem patří dík za péči, kterou poskytují všem pacientům. Pro diabetologickou a kardiologickou ambulanci: Již delší dobu jsem pacientkou diabetologické ambulance. Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce Mikuškové a sestřičce Novákové za poskytování vzorné péče a za jejich lidský přístup. Totéž chci vyjádřit pro kardiologickou ambulanci, zejména paní doktorce Puškašové a sestřičce Dreiseitelové. Zdravím a děkuji za všechno. E.H.


Poděkování

25.2.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Chtěla bych tímto emailem poděkovat lékařům a sestrám na JIP a dětském oddělení za velmi vřelý a přátelský přístup, maximální péči a ochotu. Nikdy jsem se nesetkala s tak milým, profesionálním personálem. Vyřiďte jim, prosím moje velké díky. Nikdy na ně nezapomene! S pozdravem Mgr. J.B. a syn Sebastian


Poděkování pracovníkům chirurgické ambulance a RDG oddělení

25.2.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, touto cestou bych velice ráda poděkovala personálu Vaší nemocnice. V sobotu jsme byli ošetřeni na chirurgické ambulanci (syn si zlomil zápěstí). Ošetření proběhlo velmi rychle a profesionálně. Sestřička na pohotovosti velmi milá a lidská. Pan doktor profesionál. Laborant na RTG taktéž úžasný přístup. (Děkuji, Vaše kolegyně z Vyškova) Sanitář při sádrování taktéž super. Z Vaší nemocnice jsme měli příjemný pocit. Děkujeme za krásný lidský přístup. Snad se tohle poděkování dostanete těm pravým. P.H.


Gastroenterologii

24.2.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, byl jsem přijat jako pacient k provedení kolonoskopie s přípravou při hospitalizaci. Již na centrálním příjmu v 2.patře budovy G jsem se setkal s laskavým, ohleduplným a profesionálním zacházením Vašich zaměstnanců. To pokračovalo po přijetí na oddělní ve 4.patře po dobu přípravy. Vlídnost, laskavost, ohleduplnost a vysoká profesionalita lékařů, sester, sanitárních a ostatních zaměstnanců, se kterými jsem se setkal při pro mě, i choulostivých vyprazdňovacích záležitostech ve mě zanechala úctu. O den později v 11.00 hod.  jsem byl převezen k výkonu kolonoskopie, kde mě přivítala paní doktorka se dvěma spolupracovnicemi na vyšetření, které již dobře znám, mám ho potřetí v dvouletém cyklu. Vyšetření probíhalo v lidském režimu výše již uvedeném s nálezem a výkonem. Následující den jsem byl propuštěn domů. Vzhledem k tomu, že Vám píšu z knihovny, z internetu pro veřejnost, obracím se na Vás zároveň s prosbou o seznámení s mým poděkováním vedení nemocnice. Ještě jednou děkuji, přeji všem ve Vítkovické nemocnici pracovní úspěchy a spokojené pacienty. S pozdravem Ing. M.K.


Pochvala lékařky

22.2.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, jsem pacientkou MUDr. Jany Chadimové a chtěla bych jí poděkovat za všímavost a empatii! Čekala jsem na chodbě, až přijdu na řadu do kardiologické ambulance, a protože mam potíže s páteří a bolestivou artrozu kyčle (léčím se), velice špatně se mi sedělo a tak jsem si lehla na lavici v čekárně. Sestry se mně ptaly, co mi je, ale ujistila jsem, že cítím se dobře, že mně jenom bolí kyčel. Pak mně uviděla pani doktorka a po dohodě se sestrou mi nabídla, ať si lehnu na postel v místnosti na infuzi, že tam mi bude určitě pohodlněji než na tvrdé lavici. Tak jsem si tam lehla a v pohodlí počkala, až přijdu na řadu. Takto ještě jednou děkuji paní doktorce Chadimové za její milou pozornost. A. Heinzelova Ondřejov  


Gastroenterologii

19.2.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, jsem byla ve Vaší nemocnici na kolonoskopickém vyšetření. Chtěla jsem Vám říci, že s tak chápavým a vřelým přístupem k pacientovi jsem se již dlouho nesetkala. Všichni byli naprosto úžasní a vstřícní a chtěla bych jim velmi poděkovat. Po dlouhé době jsem se cítila jako člověk, o kterého někdo opravdu chce pečovat a děkuji, že mi pomohli citlivě zvládnout toto nepříjemné vyšetření. Opravdu, od recepce přes sestřičky až po lékaře byli všichni velmi příjemní. M.H.


Oddělením chirurgie, anestezie a JIP

15.2.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, 30.1.2023 jsem byla u Vás na operaci varixu, ke konci operace se to zvrtlo, kde lékaři bojovali o můj život. Touto cestou bych chtěla moc poděkovat všem lékařům, sestřičkám z oddělení chirurgie, anestezie, JIPU za profesionální a laskavý přístup po čas mé hospitalizace. Velmi si Vaše práce vážím a přeji Vám mnoho úspěchu v práci i osobním životě. A.S.


Pochvala – MUDr. Jahlová, MUDr. Vraný, MUDr. Škráčková + kolektiv LDN, pracoviště Praha

10.2.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den,  měl jsem  štěstí, že již téměř před deseti lety jsem se stal pacientem na interním oddělení Polikliniky Agel v pražské Italské ulici, kde se o mne vzorně stará paní MUDr. Dana Jahnlová. Oceňuji u ní, ale i u jejího kolegy MUDr. Jiřího Vraného, nejen vysokou odbornost, ale i lidský přístup k pacientovi,  i dochvilnost vyšetření v objednané hodině, což i u renomovaných pražských klinik je velkým problémem. S péčí pracovníků  polikliniky Agelu v Italské jsem se navíc setkal nečekaně po mém úrazu v lednu letošního roku, a to na oddělení následné rehabilitační péče vedeném primářkou MUDr. Monikou Škráčkovou, kde mě doslova po ortopedické operaci  postavili na nohy. Paní primářka vytvořila sehraný tým zdravotnických pracovníků, kteří dokáží pacientům pomoci. Oceňuji zvláště práci zdravotních sester, které po celou dobu mého pobytu byly ochotné a rychlé poskytnout potřebnou péči, ať již šlo o denní či noční dobu. Největší podíl na tom, že jsem mohl vykročit pevně do života má však fyzioterapeutka Helena Viktorinová, která se mně po 30 dnů intenzivně věnovala a vděčím jí nejen za uzdravení, ale i za psychickou pohodu, kterou při péči o mě vytvářela.Motivovat pacienta, aby se chtěl léčit, je po těžkých úrazech zvlášť důležité! Proto paní Viktorinové vyslovuji můj obdiv a veliké poděkování za její trpělivost a práci. J. D.


Pochvala rehabilitační ambulanci v Rýmařově

7.2.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Každodenní cvičení na vašem oddělení mi přináší úlevu od problémů a proto velké DÍK sestřičkám i klukům za jejich pečlivou práci s úžasným přístupem k pacientovi.  P.K.


Děkovný dopis

1.2.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, jménem rodiny paní Šárky Hejtmánkové bych chtěla poděkovat celému nemocničnímu personálu v nemocnici v Říčanech. Vaše starostlivost, milé chování a vstřícnost dělá naší babičce velmi příjemný pobyt i v průběhu její nemoci. Ještě jednou vám děkujeme. Za celou rodinu, vnučka A. Jakubová.


poděkování porodnímu oddělení

30.1.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji všem na oddělení gynekologie a porodnictví, kteří mi dopomohli k narození mého syna. Jako prvorodička jsem prošla veškerými vašimi předporodními kurzy, cvičením a nemohu si vás vynechválit. Společně s partnerem jsme si říkali, že k tomu opravdu musí mít porodní asistentky osobní, citlivý a lidský přístup, aby to vůbec mohly dělat. A dělají bezvadně! I přijetí k porodu, rozhovor s lékaři, následně s primářem, sestřičkami, to vše mi dávalo pocit velké jistoty. Dnes má syn pár týdnů, počátky jsou vždy těžké, až nyní jsem se dostala ke chvíli vám napsat mé poděkování. Věřím, že mé poděkování se dostane na správná místa a budou si je moci přečíst všichni, kteří mě v životě velice pomohli - a to s velkou radostí - narozením dítěte :) Takže moc díky a budu vás jen a jen doporučovat :)    


Pochvala – MUDr. Karlovský, pracoviště Praha

24.1.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dne 10. 1. letošního roku jsme byli s manželem na preventivní prohlídce u očního lékaře pana doktora MUDr. Oldřicha Karlovského. Chtěli bychom mu touto cestou mnohokrát poděkovat za mimořádně lidský, ochotný a příjemný přístup k pacientovi. S takovýmto nevšedním jednáním lékaře jsme se dlouho nesetkali, i když ve Vaší poliklinice je spousta příjemných lékařů. Prosím Vás, byli bychom rádi, kdybyste tomuto výjimečnému člověku za nás ještě jednou moc poděkovali. S přáním hezkého dne. P.


Poděkování pracovníkům ORFM

22.1.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Moc děkuji panu primáři, paní doktorce, sestrám, fyzioterapeutkám, ošetřovatelkám a ostatním zaměstnancům za pomoc a trpělivost s námi pacienty na lůžkovém oddělení v Rýmařově. Po předepsaných procedůrách a cvičení se mi velice ulevilo a bolesti, které mě několik měsíců trápily, již pominuly. Děkuji, L.Č.


Poděkování OOOP

19.1.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům OOOP za vzornou péči a obětavost. Na oddělení jsem byl přijat jako ležící pacient, nyní odcházím domů zdráv a spokojený. J.M.


Poděkování týmu kardiochirugie RES

17.1.2023 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dnes je to rok, kdy se dá říct, že jsem se znova narodil. Byl mi proveden trojitý bypass. Chtěl bych poděkovat operujícím, MUDr. Davidu Vicianovi, MUDr. Filipu Glacovi, anesteziologovi MUDr. Leo Derychovi, anesteziologické sestřičce Marcele Czernekové a Adamu Kubiczkovi za odvedenou práci. Stejně tak celému personálu, který se o mě celou dobu pobytu v nemocnici staral. Byť se jednalo o operaci, dnes můžu hovořit o příjemném pobytu a zacházení. Zvláště v dnešní době, kdy si lidé málo váží toho, co se děje okolo nich. Z titulu zdravotní péče jsem nesmírně rád, že žiju v této zemi, která má tak schopné lékaře a personál, který přináší denně do života lidí tolik světla. Ještě jednou díky a klobouk dolů před Vámi. S úctou, A. Stankuš


Poděkování OOOP

15.1.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chci udělit pochvalu OOOP za dobrý přístup k pacientům, za to, jak se o mě tady starali celý měsíc, i za dobrou kuchyň, což jsem zde přibral 7kg. Sestry a ošetřovatelky jsou dobrý kolektiv. Je tu s nimi sranda a to, co dělají jim nezávidím. Jsou to holky na svém místě, klobouk smekám. Jsou dva špitály, kde se cítím jako doma. Nálada dělá hodně na psychiku pacoše. Přeji jim hodně dobrého a pevné nervy. S pozdravem pacient P. P.


Srdečné poděkování

9.1.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, jmenuji se Petra a byla jsem k vám do nemocnice dovezena 2.1. v noci záchrankou se žlučníkovým záchvatem a ležela jsem u vás několik dní. Měla jsem šílené bolesti, že jsem myslela, že umřu. Chtěla bych touto cestou poděkovat třem mužům ze záchranky, bohužel jsem ani jednoho neviděla, protože jsem měla takové bolesti, že jsem nemohla otevřít oči. Dorazili snad do 5 min a byli ke mě i synovi (ač to bylo v noci) hodní a jednali rychle. Chtěla bych poděkovat MUDr. Doležalovi, který se o mě staral. Jeho péče, přístup a ochota mi pomoci, vysvětlit, co se mi stalo, jak funguje žlučník, léčba, také mi zajistil nutriční poradkyní, bylo cítit jeho empatii. Opravdu moc mu touto cestou chci poděkovat. Jinak bych se ráda zmínila o panu H. Němcovi, sanitář - úžasný člověk, který pacienta umí pobavit, milý, ochotný - děkuji. Byla jsem na krásném, čistém pokoji s televizi, tak i za to děkuji. S pozdravem a díky Šedinová


Pochvala – MUDr. Karlovský, pracoviště Praha

6.1.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych se podělila o velkou spokojenost a profesionálním přístupem a velmi lidským!!! na vašem očním odd. Od minulého roku 2022 jsem pana MUDr. Karlovského a jeho sestřičku navštívila 2x a vždy jsem byla ohromena jejich laskavostí a profesionalitou! Není to vúbec samozřejmostí a velmi si obou za to vážím. Děkuji, Lída S.


Poděkování na gynekologicko-porodnické oddělení

1.1.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dcera V. se u Vás narodila 1.9. a všem moc ještě jednou děkujeme, a speciálně velmi vzpomínám na paní Jarmilu Večerkovou a její kolegyni, s kterou se střídaly na směnách (měla krátké vlasy a bohužel nevím jméno), ale obě byly poklad a moc mi pomohly.  L.K.


Poděkování za perfektní péči v porodnici

1.1.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkuji za perfektní péči, která se nám v květnu dostala s miminkem ve Vaší porodnici. Jste skvělí. M. K.


Poděkování za skvělou péči nejen při porodu

1.1.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkujeme za skvělou péči, která se nám s Dominičkem v listopadu dostala, nejen při porodu, ale po celém pobytu ve Vaší nemocnici, největší dík patří paní Jarmile Večerkové, moc nám pomohla. M. M.


Pochvala - MUDr. Jana Jahnlová, pracoviště Praha

28.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den vážení, jako dlouhodobá pacientka v péči MUDr. Dany Jahnlové a její sestry Jany Kazdové z interní ambulance, bych touto cestou chtěla velice poděkovat za jejich odbornou péči a přístup, kterých se mi od nich dostává. Jejich vstřícnost, pomoc a ochota k pacientovi, kterých si velice vážím, si zasluhuje ocenění. Přeji AGELu více takových odborných a vstřícných lékařů S pozdravem Olga P.


Poděkování internímu oddělení

27.12.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkujeme za Vaši péči o našeho tatínka, který strávil předvánoční čas na interním oddělení. Dle slov otce bylo vše na nejlepší úrovni. Celý lékařský i ošetřovatelský personál zaslouží velkou pochvalu a uznání. Moc děkujeme za léčbu, nyní již je tatínek v péči u nás doma a vzpomíná na dny strávené na nemocničním lůžku s pokorou, ale i s dobrými pocity. Děkujeme a přejeme všem do nového roku hlavně zdraví.  


Velké poděkování

19.12.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem lékařům, sestrám i personálu na oddělení rehabilitace a internímu lůžkovému oddělení za péči a starost o mého strýce P. Gyömbera. Přeji Vám krásné a klidné Vánoce a hodně zdraví v novém roce. Jarolímová s rodinou


Gastroenterologická ambulance n

13.12.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Strnadovi a jeho sestřičkám za tak skvělý a milý přístup. Moc děkuji. TD


poděkování operace

12.12.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den,  dovolte mi, abych týmu Nemocnice AGEL Říčany a.s. poděkovala za vstřícný a milý přístup. Operace a čas kolem - vše jako v bavlnce. Kdyby bylo nějaké příště, tak určitě u Vás.   Ještě jednou díky. G. Marko


JPL

12.12.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den. Chtěla bych opravdu mnohokrát poděkovat sestřičkám, lékařům a veškerému personálu jednodenní péče. Takový profesionální, pozitivní a prostě prima přístup se dnes opravdu bohužel často nevidí. Děkuji. Kopečná


Poděkování kolektivu chirurgie

12.12.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený p. primáři, chci jen krátce poděkovat všemu personálu za profesionalitu a velmi příjemný a lidský přístup k pacientům. Byl jsem na vašem oddělení několikrát a mám potřebu poděkovat za příkladnou ochotu a příjemné prostředí, které váš personál pacientům vytváří. Ještě jednou všem děkuji, s pozdravem příjemných svátků K. Janík, Karviná


Velký dík celému personálu porodnice

11.12.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Porodnici Prostějov moc ráda doporučuji. Oba porody v této porodnici a poporodní péče byla na jedničku. Personál od sestřiček přes porodníky, byl skvělý a patří jim můj velký dík. Třetí dítě již neplánuji, ale kdyby ano, rozhodně by to bylo znovu u Vás. Děkuji! S pozdravem a přáním hezkého dne, V. S.


Poděkování všem z porodnice

10.12.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, Měl jsem možnost být u 5ti porodů. Dva proběhly v FNOL a poslední 3 ve šternberské porodnici. FNOL by se měla od vaší porodnice učit. Chci vyjádřit obdiv a poděkování všem kdo se podílí na chodu a vzhledu porodnice. Krásné prostředí, kde je radost přivést na svět další život. A zároveň se důstojně rozloučit. Od druhého porodu tady u vás jsme se s manželkou vrátili sami bez miminka. Důstojně se rozloučit v takové chvíli je nesmírně důležité. Poslední porod byl nádherný a my máme našeho V. Moc děkuji úžasným sestřičkám, milým lékařům, dámám starajícím se o úklid a prostě všem, kteří vytváří tuhle bezva porodnici. Hlavně chci poděkovat své ženě, která se rozhodla přistoupit vědomě k V. porodu. Název kurzu mě trochu odrazoval, ale to nejmenší, co můžu udělat je podpora. Teď zpětně jsem za to nevýslovně rád. Umět poznat fáze porodu. Vědět, jak se v nich chovat, co dělat a nedělat. Vytvořit si s lektorem osobní vztah na základě jeho přístupu a zkušeností. Nepopsatelné je mít tohoto člověka jako porodní asistentku, která moji ženu provedla porodem tak jak si moje paní přála a jak bylo v danou chvíli možné. Moje žena dostala možnost se připravit a prožít úžasný porod a já vidět největší sílu a energii. Vy všichni, kteří milujete svojí práci, věříte v to, co děláte, máte moji hlubokou úctu. Díky tomu totiž máte sílu dělat věci jinak, lépe. To je pro nás rodiče důležité. Mockrát děkuji za mé nejsilnější a nejkrásnější zážitky v mém životě. V úctě váš „hrdý otec“.


Poděkování chirurgickému oddělení

9.12.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, paní ředitelko, chtěla bych mnohokrát poděkovat panu primáři Janu Rýznarovi a jeho týmu chirurgického oddělení za jeho milé a vstřícné jednání po dobu mého pobytu na chirurgickém oddělní, kde jsem se minulý měsíc podrobila operaci. Po dobu pobytu veškerý personál, milý, příjemný, usměvavý, ochotný. Z mého pohledu jsem se cítila, jako bych byla v rodinné nemocnici. Mnohokrát děkuji za veškerou péči. Miluše R.


Pochvala - Centrum zobrazovací diagnostiky, pracoviště Praha

7.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dne 7.12.2022 jsem byla na CT ledvin v Poliklinice AGEL Praha. Touto cestou bych chtěla mooc poděkovat celému týmu, ale hlavně sestřičce,která se chovala jak anděl je citlivá, empatická,prostě človíček na svém místě více takových sestřiček. Bohužel si nepamatuji jméno, ale ještě jednou moc děkuji ;-) Martina Z.


Pochvala - Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

1.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobry den, chodím už dlouhodobě na kapačky a chtěl bych moc poděkovat oběma sestřičkám, které tam pracují a rád bych, aby byly obě vyznamenány nějakým oceněním za kvalitni práci a senzační přístup k lidem. Lepší spolupráci jsem opravdu nezažil. S pozdravem pacient, René J.


Poděkování kardiol. amb.

1.12.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za otevření kardio ordinace. Paní doktorka Schejbalová i její sestřička jsou velice lidské a milé a děkujeme s manželem za jejich profesionální přístup. Jurčíkovi


Poděkování chirurgickému oddělení

24.11.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, děkuji všem lékařům, sestrám a ostatnímu personálu chirurgického oddělení Jesenické nemocnice za obětavou péči, kterou mně poskytli po dobu mé hospitalizace v srpnu a při operaci v listopadu 2022. Poděkování patří i pracovníkům záchranné služby. Ještě jednou děkuji. S pozdravem, Josef K.


Pochvala – MUDr. Černa, pracoviště Praha

16.11.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, v minulých dnech jsem na doporučení rodičů navštívila vaši polikliniku kontrétně ORL. Mám malou dceru kterou dlouhodobě trápila bolest v krku a teplota. Po telefonické domluvě nás paní doktorka MUDr. Černá ihned objednala a přijala. Velmi mile mě překvapil její citlivý přístup k dítěti, profesionální ošetření a vstřícnost. Všem tuto amlulanci doporučuji pro profesionalitu a rychlost objednání.  Přeji hezká den Andrea E.


Poděkování pro oddělení ORL

16.11.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat personálu ORL oddělení – především MUDr.Martinu Navrátilovi, MBA, dále všem sestřičkám a také paní ošetřovatelce za velikou ochotu a vstřícnost s jakou se starali o mého syna. Díky Vaší péči má syn na pobyt v nemocnici jen hezké vzpomínky. Moc děkujeme!


Pochvala sestřičce Schnirchové z urologické ambulance

16.11.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. 12. 9. 2022 jsem byla ošetřena na urologické ambulanci Nemocnice Agel Prostějov. Pracovala jsem 40 roků ve zdravotnictví a vždy, když jsme již nemohli, říkali nám: vaše práce je poslání. A v dnešní "blbé době" se mi zjevil anděl v podobě sestřičky Michaely Schnirchové, pro kterou je tato práce opravdu posláním. Velice si vážím jejího přístupu k pacientům, profesionalitu a úžasný, lidský přístup ke každému. To se jen tak nevidí. Nemocný člověk je citlivější na každý podnět. Nebýt jí, tak odjíždím domů co by slzavé údolí.


Poděkování chirurgické ambulanci

16.11.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkuji za ošetření na chirugické ambulanci. Pan doktor Hošík i sestřičky byly moc fajn, dokonale sehraní a milí. Pomohli mi tak mou "nepříjemnost" přežít v podstatě příjemně. Díky za jejich profesionální vysoce odborný i citlivý přístup.


Poděkování za profesionální péči

16.11.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dne 25.9.2022 jste mě přijali do profi péče se zlomeninou bércové a lýtkové kosti. Chci vyjádřit můj obdiv a srdečné díky panu doktoru Ivu Navrátilovi a týmu na operačním sále, kde jste mi pomohli s fixací zlomeniny.  Oceňuji velice lidský přístup, příjemnou vstřícnou atmosféru před i po operaci. (během nic nevím :-)) Jsem vděčná za lékařský, sesterský, sanitární personál, byli jste mi velkou oporou, byl mi potěšením každý kontakt s Vámi. (pomoc, pochopení, humor, laskavost, úsměvy) Také mi u Vás chutnalo, užila jsem si způsob servírování, a náramně mě potěšila možnost vegetariánské stravy. Děkuji srdečně za pobyt u Vás. Fandím Vaší práci a přeji jen to nejlepší! Jste mou srdeční záležitostí.


Pochvala - MUDr. Starosta, pracoviště Olomouc

9.11.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych poděkovat MUDr. Kamilu Starostovi a sestřičce p. Jitce Kavanagh na chirurgii za velmi lidský a příjemný přístup k pacientům. Byla jsem na odstranění znamének, zákrok proběhl bez čekání v objednanou dobu a pan doktor i sestřička byli naprosto profesionální a přitom velice příjemní. Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce. Bronislava M.


Poděkování MUDr. Novosadovi, kolektivu KCH RES a personálu nemocnice

9.11.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, Dne 7. 10. 2022 jsem byl rychlou záchrannou službou převezen v umělém spánku z nemocnice ve Frýdku-Místku do nemocnice Třinec-Podlesí na anesteziologicko resustitační oddělení. Po několika dnech jsem byl přeložen na koronární jednotku a pak na koronární oddělení II. Tam jsem ve vážném stavu čekal, až se můj stav natolik zlepší, abych mohl podstoupit operaci srdeční chlopně. K té došlo 1. 11. 2022 pod vedením MUDr. Jiřího Novosada a jeho týmu. Dne 8. 11. 2022 jsem byl po zdárné rekonvalescenci propuštěn do domácího léčení. Na propouštěcí zprávě jsem zjistil, kdo prováděl a vedl mou operaci. Chtěl jsem panu doktorovi Novosadovi poděkovat, ale bylo mi řečeno, že má momentálně volno a v nemocnici není. Chtěl bych Vás tímto požádat, zdali byste panu doktoru Novosadovi, panu doktoru Janíkovi, panu doktoru Bílkovi, sestřičce Czernekové, paní Kaszperydesové a panu Stebelovi mohli vyjádřit moje poděkování a velký respekt za jejich výkon. Jelikož jsem od přijetí až po propuštění prošel několika odděleními a různými pracovišti, chtěl bych také vyjádřit dík a obdiv všem lékařům, sestřičkám a ošetřovatelkám, kteří se po celou dobu mé hospitalizace o mně starali. Vaše nemocnice má vysoké renomé a dnes chápu proč. Velmi si vážím Vaší práce. Nejen proto, že jste mi zachránili život, ale na vlastní oči jsem se přesvědčil, že zachraňujete zdraví a životy mnoha dalším pacientům s podobnými problémy. Byl bych velice rád, pokud byste toto mé přání všem zmiňovaným předali. S velkou úctou, D. Malík


Poděkování ortopedii

4.11.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych poděkovat touto cestou celému týmu ortopedie za vstřícnost a péči. Konkrétně se jedná o pana primáře MUDr. Janošce. Je mi 81 let a mám velké problémy s koleny. Pan primář Janošec se mi velmi ochotně věnoval a od bolesti mi pomohl. Jsem ráda, že nemocnice v Jeseníku má takového odborníka. Mé poděkování posílám i sestřičce pana primáře, která má také příjemné vystupování a jednání k pacientům, je velmi příjemná a ochotná. Vlasta Š., Jeseník.


Poděkování lékařům a sestřičkám za péči na ARO oddělení

2.11.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych jménem celé naší rodiny poděkovat Vašim lékařům a sestřičkám za veškerou péči, kterou poskytli tatínkovi. Byl hospitalizován na ARO Nemocnice Šternberk a pan primář nám denně poskytoval ochotně informace a umožnil nám tatínka navštěvovat. Bohužel, do života už se nám nevrátil.  V našich srdcích ale žije dál. Ještě jednou díky za obětavost, lidský přístup a přejeme hlavně zdraví všem pracovníkům na ARO. Za rodinu dcera R.L.


Nejsrdečnější poděkování porodnici

1.11.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou co nejsrdečněji poděkovat za narození naší dcery, která přišla na svět plánovaných CS 1.9.2022. V tento den v 9:21h se nám změnil život a i když start naší dcery byl komplikovanější, Váš tým na sále odvedl úžasnou práci a já i nyní se slzami v očích děkuji a smekám před vámi. Přístup lékařů i sester byl naprosto úžasný, a to i včetně poporodní péče. Takový přístup bych přála každé nastávající mamince, a proto mohu vaši porodnici jen doporučit.   Děkujeme za záchranu naší dcery. Do konce života vám za ni budu vděčná. Ať se daří. Krásný den přeje H.R.


Poděkování OOOP

31.10.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělení odborné ošetřovatelské péče. Moje maminka ležela na Vašem oddělení po operaci kyčle. Byla velmi spokojená s péči a to s odbornou i lidskou.Veškerý personál byl vstřícný a ochotný pomoci v jakékoliv situaci. Z jejich slov "vládla tam domácí atmosféra". Jako dcera oceňuji komunikaci se staniční sestrou a lékařkou. Vždy jsme se dokázaly na všem domluvit. Dokonce jste mi vyšly vstříc s propuštěním maminky do domácí péče, kdy jsem sama řešila zdravotní problémy spojené a hospitalizací. Prostě Vám všem skláníme poklonu a ještě jednou moc děkujeme. S pozdravem M. Č. (dcera).  


Pochvala - Kožní ambulance, pracoviště Plzeň

27.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Dobrý den, chtěla bych pochválit paní MUDr. Skalovou a její sestřičku - Kožní ambulance - za milé, vstřícné jednání. Paní doktorka srozumitelně, stručně vysvětlí problém, léčbu.  Děkuji, Zdeňka H.


Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

27.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělý přístup paní doktorce Fafejtové. Říká se, že v nouzi poznáš přítele a já dodávám, že ve zdravotní nouzi poznáš svého lékaře. Jsem za ni vděčná. Krásný den, Alena B.


Pochvala - pracoviště Praha

25.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych moc poděkovat členům týmu Polikliniky AGEL Italská, kteří operativně, profesionálně a velmi laskavě poskytli péči našemu synovi, jenž neočekávaně zkolaboval při odběru krve, a to v pátek 21. 10. 2022. Po poskytnutí první pomoci byl následně důkladně vyšetřen zasahujícím lékařem MUDr. Rybkou, jehož přístup a jednání bych označila za absolutně nadstandardní. Ačkoliv jsme byli situací vyděšeni, celkový dojem z toho, co následovalo a pochopitelně i s ohledem na poměrně rychlou normalizaci stavu, byl velice pozitivní a ještě jednou všem zúčastněným zdvořile děkuji. Renáta Š.


Poděkování ortopedické ambulanci

24.10.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, v období 26. 9. 2022 - 7. 10. 2022 jsem docházel na infuze vedle ortopedie. Už dlouho jsem se nesetkal s takovým profesionálním přístupem. Obě sestřičky byly každý den v dobré náladě, ochotné, usměvavé, při objednávce mi vyšly vstříc. Tímto bych jim chtěl poděkovat. Děkuji Filip


Poděkování internímu příjmu a internímu oddělení

21.10.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji za velmi slušný a empatický přístup ke mně, jako pacientce, která se s akutními zdravotními potížemi dostala rychlou zdravotní službou na interní příjem následně k hospitalizaci. Již při prvotním vyšetření na interní ambulanci se ke mně choval personál velmi vstřícně a ochotně, což člověku, kterému je zle, velmi pomůže a dodá důvěru v další okamžiky. Pokud člověk nikdy nebyl ve stavu, kdy je mu zdravotně velmi špatně a nesektá se s lidmi, kteří mu dokáží rychle pomoci a povzbudit, je to pro něj velmi komplikované, takto jsem se cítila v bezpečí, což bylo velmi důležité. Po přijetí na lůžko na interní oddělení to taktéž bylo velmi profesionální. Lékaři, sestřičky, pomocný perosnál, ti všichni se ke mně chovali opravdu jako ke svému "klientovi", což se dnes v ostatních nemocnicích až tak nevidí. Jsem již nyní doma a odpočívám, kde píšu tyto řádky, které bych ráda adresovala jmenovitě, ale to bych patrně musela vypsat spoustu jmen, které jsem si již nezapamatovala. Pokud bude možno, předejte informaci o velké pochvale, jak internímu příjmu, tak internímu oddělení. Moc Vám děkuji, budu nyní navštěvovat pravidelně interní ambulanci v rámci srdíčka a Vám všem bych chtěla moc poděkovat. Vážím si péče Vás, zdravotníků směrem k nám, pacientům. Je to opravdu vaše poslání, které je k nezaplacení.   


poděkování očkování

20.10.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý večer, dne 19. 10. jsme s manželkou byli u vás na čtvrté dávce očkování proti covidu-19. Rádi bychom poděkovali za profesionální a hlavně velice příjemné jednání vašeho zdravotního personálu, který provádí očkování. Moc jim děkujeme a vedení nemocnice taky, žádný člověk u této příležitosti si nemá na co stěžovat, jde jim to jak po másle. Ještě jednou děkujeme. Daša a Václav Steinbachovi.


Poděkování internímu oddělení

19.10.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Vážení, z neděle na pondělí (16. 17. října) jsem byl hospitalizován po epileptickém záchvatu na interním oddělení vaší nemocnice. Ve zdravotnictví se pohybuji jako novinář i pacient hodně dlouhou dobu, ale málokdy se vidí vyloženě jen a jen samí perfektní lidé. Ať už šlo o sestřičky, lékařku/lékaře, sanitářky, uklízečky... Naprosto příjemný a milý personál. Myslím si, že si nemocnice může opravdu velmi vážit těch, kteří v rámci interny pracují. Jsou to naprosto milí a perfektní lidé. S přáním dobrých pacientů Martin K.


Poděkování sestřičkám

17.10.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, píši poděkování všem sestřičkám. Omlouvám se, ale je Vás tolik, že si Vás pletu. Jedno však máte společné, jste sympatické a hodné. Nebýval jsem v nemocnicích často, ale u Vás jsem se rozhodně cítil nejlépe. A proto Vám chci ještě jednou moc poděkovat. Já jsem původně chemik a dělal jsem v laboratoři, pak jsem si udělal profesionální zkoušky a začal jsem jezdit po světě ... Veliké díky za vše, Z. Dlabal


Pochvala

13.10.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, Zdravím Vás vážené vedení Nemocnice Agel v Říčanech. Dovoluji si vyslovit poděkování a chválu Vaší nemocnici. Dne 24. 5. 2022 jsem “absolvoval” laparoskopickou operaci levého kolena, prováděl mi ji MUDr. Melicherčík. Výsledek OK i pooperační kontroly. Dne 30. 10. 2022 jsem nastoupil s akutní bolestí břicha na lůžkové oddělení v prvním patře a opět vyslovuji poděkování a chválu celému kolektivu. A především MUDr. Jarůškové. Profesní odborník na svém místě! Je mi 73let, stále pracuji ve stavebnictví, mám malou firmu. A tímto Vám všem děkuji, že mohu dále pracovat. A to i v mém “dorosteneckém” věku. F. Barchánek


Pochvala sestřičkám a lékařům

12.10.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych pochválit sestřičku z hematologické ambulance za odborné vysvětlení kolem aplikace injekcí. Při mých návštěvách je vždy příjemná a usměvavá. Chválím tímto i chování sestřiček a lékařů interní ambulance Dr. Trněné i interního oddělení a JIP, také ambulanci ultrazvuku. Vždy příjemné a velmi milé chování. Děkuji za takový přístup. Velmi pomáhá psychice pacienta. S pozdravem a přáním pěkného dne pro všechny. GB


Pochvala porodnického oddělení

8.10.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Chtěla bych moc a moc pochválit šternberskou porodnici, ve které jsem přivedla na svět dceru. Bohužel si nepamatuji konkrétní jména, ale každý doktor/ka i sestřička, se kterými jsem zde přišla do kontaktu byli neuvěřitelně příjemní a ochotni vše se mnou konzultovat, kdykoliv poradit, podpořit a potěšit dobrým slovem a hlavně spoustou praktických rad. Z doslechu vím, že není běžné u některých porodnic setkat se hlavně na oddělení šestinedělí s lidským přístupem. Tady je to nadstandardní a opravdu všichni pomohou novopečeným maminkám na startu nové životní epizody po všech ohledech. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto porodnici a doporučuju všemi deseti. Nehledě na krásné prostředí, dobrou stravu, vybavení, přístup k přáním rodičky, služby. Jste úžasní, děkuji moc:) Určitě se nebráním zveřejnění pochvaly kdekoliv vám to přijde vhod. Ať se vám daří! V.G.


Poděkování

30.9.2022 / AGEL Transfúzní služba

Touto cestou bych ráda poděkovala za skvěle lidský přístup a milé chování paní Stejskalové. Vždy mi zlepší celý den! Děkuji


Pochvala - MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

30.9.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, moc ráda bych touto cestou vyjádřila velké poděkování paní doktorce MUDr. Janě Černé, ORL z Polikliniky AGEL Praha Italská, za její velmi citlivý, vstřícný a odborný přístup. Trpím neuralgií trojklanného nervu a mám velmi silné bolesti. K paní doktorce docházím na obstřiky do kanálku trojklanného nervu (snad jsem to vyjádřila správně), po těchto obstřikách se mi trochu uleví od těchto nesnesitelných bolestí a mohu trochu žít. Paní doktorko, s úctou Vám děkuji za váš profesionální, citlivý a lidský přístup při mých návštěvách. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestřička za laskavý a lidský přístup. Návštěva u Vás na ORL na mě působí uklidňujícím dojmem a navíc s úsměvem na tváři.  Také se mi přihodilo při čekání v čekárně u paní doktorky - vyšla mladší žena od paní doktorky s úsměvem na tváři a se slovy  to je nejlepší doktorka, kterou jsem kdy zažila. Slova směřovala jejímu partnerovi, který čekal v čekárně. Moc mě to potěšilo a udělalo radost, že mám takové štěstí docházet k takové skvělé paní doktorce. A vám moc děkuji, že u vás v AGELu máte takto skvělé lékaře. S poděkováním a přáním hezkého dne Jana H. (vaše spokojená pacientka) 


Poděkovaní celému chirurgicko-traumatologickému oddělení za jejich obětavou péči

30.9.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému chirurgicko traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za profesionální a lidský přístup při mé operaci žaludku. Zvláště bych chtěl poděkovat všem směnám (lékařům a sestrám) na lůžkové části traumatologie (III. patro) za starost a obětavou péči, kterou nám, jako jejich pacientům věnují. Děkuji všem. T.O.


Pochvala - Rehabilitační oddělení, pracoviště Ostrava

27.9.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, v poslední době často navštěvuji vaše zdravotnická zařízení. Včera jsem dokončila rehabilitace ve Špálově ul. v Ostravě. Řadu vyšetření a zákroků mám ještě před sebou. Jsem nadšená jak z přístupu ošetřujících lékařů, zdravotních sester a ostatního personálu, tak zejména z vybavení moderními vyšetřovacími, rehabilitačními a jinýmy přístroji. Prosím, předejte tento e-mail příslušným zaměstnancům. Děkuji, s pozdravem Milada K.


Srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení

25.9.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, Ráda bych touto cestou vyjádřila srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení Nemocnice Šternberk, ale především panu primáři MUDr. Tomášovi Látalovi a porodní asistence Mgr. Kláře Augustinové. Děkuji jim za jejich perfektní profesionální, odborný a zároveň lidský přístup. Jejich práce je odváděna s přesahem. S jejich pomocí jsem mohla hladce na svět přivést holčičku koncem pánevním a na porod budu vzpomínat s láskou. Stejně tak oceňuji velmi kvalitní péči pana primáře Látala v prenatální poradně. Porodnici pod tímto vedením můžu jen doporučit všem maminkám. S pozdravem J.K.


Poděkování Urologické ambulanci

16.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. 12. 9. 2022 jsem byla ošetřena na urologické ambulanci  nemocnice Agel Prostějov.  Bylo mi hodně ouvej, jsem sama, osmdesátiletá vozíčkářka. Pracovala jsem 40 roků ve zdravotnictví a vždy, když jsme již nemohli, říkali nám: vaše práce je poslání. A v dnešní "blbé době" se mi zjevil anděl v podobě sestřičky Michaely Schnirchové, pro kterou je tato práce opravdu posláním. Velice si vážím jejího přístupu k pacientům, profesionalitu a úžasný, lidský přístup ke každému. To se jen tak nevidí. Nebýt jí, tak odjíždím domů co by slzavé údolí. Nemocný člověk je citlivější na každý podnět. Pokud by jí nějakým způsobem mohla být  udělena pochvala, nebo ohodnocení vás, nadřízených, jistě by si to zasloužila. Danuše H.


Poděkování chirurgii

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěl bych poděkovat panu primáři MUDr. Kubačákovi a celému oddělení chirurgie za rychlé provedení velmi operace, která mě zbavila dlouhodobé bolesti v krátkém čase. Po výborných zkušenostech budu nemocnici AGEL Prostějov doporučovat, protože se vyznačuje odborností, profesionalitou ale i vnímavostí a lidským přístupem.


Poděkování za profesionální přístup

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální přístup MUDr. Anežky Vychodilové a sestřičky z ordinace endokrinologie. Moc často k doktorům nechodím, a pokud ano, raději k těm, co osobně znám. Paní doktorka a sestřička mi však ukázaly, ze v Prostějovské nemocnici pracují profesionálové, jejich přístup byl velmi milý, empatický, zodpovědný. Děkuji za to.


Poděkování neurologické akutní ambulanci za lidský přístup

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Rád bych tímto poděkoval kolektivu neurologické akutní ambulance Nemocnice AGEL Prostějov za profesionální a lidský přístup k  mým zdravotním potížím. Empatický přístup zdravotníků tohoto kolektivu mi ulehčil překonat obavu ze zákroku (lumbální punkce). Následně zajistil pohodový a klidový režim, plného ochoty a lidského přístupu. Nic není důležitějšího než vytvořit mezi pacientem a lékařem důvěru v jeho profesní schopnosti a že lékař dokáže pacientovi pomoci. Tento kolektiv sestřiček a lékařek, tento pocit ve mně vyvolal a rád bych jim za jejich přístup touto formou ještě jednou poděkoval. Současně bych byl rád, aby jejich nadřízení  o skvělé práci, kterou tento kolektiv odvádí, věděli a byli na toto pracoviště hrdi. Děkuji i vedení nemocnice AGEL Prostějov, že takovéto pracoviště napomohlo vytvořit a řídit.


Poděkování za profesionální přístup

14.9.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

V dubnu jsem postoupil plánovanou operaci TEP kyčelního kloubu, asi jako každý pacient jsem měl před touto operací strach, obavy i respekt. Netušil jsem, jak to celé dopadne. Zpětně již můžu celý průběh hospitalizace, operace i rehabilitace vyhodnotit a chtěl bych Vám sdělit, že každý jeden „človíček“ kterého jsem svou přítomností zaměstnával, měl profesionální a zároveň velmi příjemný lidský přístup. Od příjmu, přes traumatologické oddělení, operační sály, JIP, ortopedické oddělení i rehabilitační oddělení.


Poděkování vedení a personálu nemocnice

9.9.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěla bych všem velmi poděkovat za úžasnou péči o mého otce Jaromíra Horáka (ročník 1940), který byl u Vás v Třinci na vyšetření dne 1. 9. 2022. Z každého vyšetření ve zdravotnických zařízeních odcházíme velmi zklamaní z chování personálu, kdy jasně dávají najevo, díky věku otce, odepsání pacienta aniž by znali zdravotní stav, a tím i přístup k němu samotnému jako k člověku. Bohužel mám tyto nepříjemné zkušenosti i já, i když jsem ročník 1969, nebo má dcera, ročník 1987. Vaše chování ve Vašem zařízení dle sdělení mého otce bylo úžasné, příjemné, vše probíhalo s příjemným a profesionalním vystupováním všeho personálu včetně odvozu řidiče domů. Vrátila se nám víra, že nejsme jen kus, nebo číslo, ale lidé. Sama pracuji s lidmi a vím, že pochval chodí velmi skromně. Je takovým smutným zvykem, že stížnosti se píši zřejmě lépe, proto zřejmě chodí častěji. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a jsme moc rádi, že jsme mohli využít Vaše zařízení. Přejeme všem pevné zdraví. I. Mlčochová, Litovel


Spokojený pacient

8.9.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat vrchní sestře paní Andree Kopecké za její mimořádně příjemný a ochotný přístup ke mně, jako pacientovi. Myslím si, že jsem se ještě nesetkal s tak milým, rychlým a ochotným přístupem zdravotního personálu. Nerad Vás obtěžuji, ale profesní postoj paní Kopecké mě natolik mile překvapil, že si dovoluji Vás požádat, zda by ze strany vedení nemocnice bylo možné paní vrchní sestru alespoň ústně pochválit za její skvělou práci a mým jménem jí poděkovat za vše, co pro mě udělala.   Děkuji a přeji Vám příjemný den, Josef R.


Poděkování chirurgickému oddělení

5.9.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Byl jsem přivezen záchrankou na chirurgickou ambulanci z důvodu rozsáhlé zlomeniny ruky. Musím říct, že jsem jako pacient v regionu měl zkušenost z konkurenční nemocnice a proto jsem byl velmi mile překvapen rychlostí, empatií a prvotním ošetřením před odjezdem na oddělení. Opravdu klobouk dolů, i přes večerní čas, byl personál milý a ochotný. Na oddělení se mě následně ujaly sestřičky s lékařem a vysvětlili průběh léčby a mého setrvání na chirurgii. Na pokoji jsme byli dva a oba jsme si péči velmi pochvalovali. Dnes jsem již po operaci doma, jsem v rekonvalescenci a proto píši dopis malinko se zpožděním, nicméně až s odstupem času si člověk uvědomí, že není nemocnice jako nemocnice. Samotnou nemocnici dělají lidé. Skvělí lidé. A ti jsou právě u vás. Za celou dobu jsem neviděl u personálu náznak nevrlosti či podrážděnosti i přes to, že jsem byl nucen si párkrát zazvonit zvonečkem na sestřičku. Vždy milé. Budu Vaši nemocnici doporučovat a ještě jednou všem děkuji. Vypisovat jména bohužel nemohu, nezapamatoval jsem si je, nicméně asi by bylo špatně na někoho zapomenout. Takto celému oddělení a lékařům děkuji za setrvání, léčbu, operaci. Ne vždy se na nemocnici rádo vzpomíná, ale i přesto, že jsem stále v neschopnosti, jsem rád, že se takto hezky o mě, o pacienta, postarali. Děkuji s úctou J. H., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování prim. MUDr. Škňouřilovi, Ph.D. a týmu kardiologie

5.9.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane primáři, chtěla bych Vám i celému Vašemu týmu lékařů a sestřiček velice poděkovat za péči, které se dostalo mé mamince Valerii Ochodkové (nar. 1934) v Nemocnici AGEL Třinec-Podlesí. Mamince byl vpraven 15. 8. kardiostimulátor a zotavuje se po zákroku, který jí vrátil kvalitu života. Přeji Vám i celému Vašemu kolektivu mnoho spokojených pacientů, kterým svou vysoce profesionální prací vracíte to nejdůležitější v životě – zdraví. S pozdravem Ing. K. Bončková  


Poděkování oddělení kardiologie - koronární jednotka

3.9.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych tímto upřímně poděkovat všem lékařům a sestřičkám z koronární jednotky. Svým profesionálním, ale i lidským a empatickým přístupem ke mně, po dobu mé hospitalizace v červenci 2022 na vašem oddělení, mně pomohli se vrátit zpět do života. Všem vám velké díky za to, že již opět můžu pomalu najíždět další kilometry na kole a těšit se z naší malé vnučky. S pozdravem J.K., Ostrava


Poděkování týmu chirurgie I.

28.8.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, zasílám obrovské poděkování všem sestřičkám, lékařům i pomocnému personálu prvního chirurgického oddělení, kteří mi během mé krátké hospitalizace věnovali svou péči. Byl jsem ohromen vstřícností a pohodovou atmosférou, která na oddělení panovala a jsem přesvědčen, že nešlo o ojedinělý jev. Souhra, profesionalita, erudice a pohoda na oddělení zaslouží ocenění nejen mé, ale i všech ostatních pacientů. Ještě jednou převelice děkuji děvčatům ve všech směnách a přeji jim všechno dobré do dalších dní. S úctou B. Hartl 


Pochvala pro internu

26.8.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému týmu Interního oddělení za veškerou péči, kterou věnovali našemu tatínkovi v minulých dnech. Děkujeme, ne jenom za profesionalitu, ale i o lidskost, se kterou jsme se setkali. Dana K.


Poděkování internímu příjmu

24.8.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Touto cestou bychom rádi poděkovali personálu na interním příjmu, kde jsme byli v minulých dnech s naší babičkou, které se ve večerních hodinách udělalo špatně. Musím říci, že sestřičky na pohotovosti byly i přes velký počet pacientů, kteří čekali na ošetření velice milé a hlavně usměvavé, což vždy dodává pacientovi, případně doprovodu pocit důvěry a bezpečí. Babička  byla následně pár dnů hospitalizována na interním oddělení, kde byla taktéž péče a starostlivost výtečná. Moc děkujeme všem, kteří pomáhají nám, pacientům navracet zdraví. děkuji vnučka Milena. T.


Poděkování personálu gynekologie za jejich profesionalitu, vstřícnost a ochotu

23.8.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za skvělou péči personálu na pooperačním oddělení gynekologie Nemocnice Šternberk, který měl v den 16.8.2022 službu a i přes spoustu pracovní vytíženosti, která v ten den byla, byly sestřičky velmi vstřícné, ochotné, milé, no prostě supeeeer, tímto bych chtěla poděkovat i personálu, který dne 16.8.2022 měl službu na zákrokovém operačním sále. Děkuji za jejich vřelý přístup, který se nedá ani slovy popsat, škoda, že neznám personál jak na oddělení, tak operačním sále jmény, velice ráda bych jim poděkovala jmenovitě. Pokud by to bylo jen trochu možné a dozvěděla bych se jejich jména, ráda bych jim poděkovala malou pozorností. Jsem velice ráda, že i v těžkých chvílích života člověka se najde dobrá duše, která svému povoláním dělá čest a svou přítomností udělá i ty nejbolestivější chvíle příjemnější. MOOOC VÁM VŠEM DĚKUJU L.K.


Poděkování kolektivu kardiologie a kardiochirurgie

22.8.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, před šesti měsíci jsem podstoupila operaci srdce a chci proto touto cestou poděkovat všem co se po dobu hospitalizace o mě starali. Velký dík patří MUDr. Urbanovi za úspěšně provedenou operaci a jeho laskavý přístup k pacientům. Zároveň chci poděkovat MUDr. Kubišové, která mi zajišťovala nezbytná vyšetření před operací. Ještě jednou moc děkuji, A. Adamiecová


Poděkování porodnici a anestezii

17.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den pane primáři, už je to sice skoro dva měsíce, ale říkala jsem si, že raději pozdě než nikdy!  :))) Chtěla bych Vám i Vašemu týmu i týmu z anesteziologie moc poděkovat za profesionální práci a za Váš lidský přístup! Jsem moc ráda, že je ve vedení gynekologicko-porodnického oddělení někdo jako Vy a že se Vojtíšek mohl narodit ve Vaší porodnici! A to myslím zcela upřímně. Moc si vážím toho, co jste za ty roky v porodnici vybudoval a kam ji tak posunul (určitě směrem kupředu a s dobou). Ano, samozřejmě narážím na "naše" téma doprovodu při porodu, ale i na přístup a jednání všech, se kterými jsem se setkala. Přeji Vám, ať se Vám daří nejen v pracovním, ale i soukromém životě a ať se Vám daří dělat ty kroky "kupředu" stále dál (např. více nadstandardních pokojů ..viz naše předchozí debata). Snad Vás tento email alespoň trochu potěší a utvrdí v tom, že děláte dobrou práci! Přeji pěkný den! H.P., spokojená rodička a máma dvou pokladů :))  


Poděkování porodnici

17.8.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, mnohokrát děkujeme celému kolektivu porodních asistentek, sestřiček a celému personálu gynekologického oddělení, který byly dne 19. 4. 2022 u mého porodu. Díky Vašemu profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu jsem se cítila v klidu a bezpečí. Přejeme Vám mnoho úspěchu, a ještě jednou moc děkujeme. S pozdravem krásného dne, K. K. & L. O.


Poděkování LDN

16.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Chtěl bych touto cestou poděkovat ošetřujícímu personálu oddělení LDN pod vedením paní doktorky MUDr. Kovaříkové za péči, kterou věnovali mé mamince i bratrovi. Paní doktorka mi byla velmi nápomocna a ochotně mi vycházela vstříc. Moc děkuji! S.M.


Poděkování neurologii

14.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování: Po mozkové příhodě při pobytu v lázních v Teplicích nad Bečvou jsem byl převezen rychlou sanitkou do Vaší nemocnice. Po odborném vyšetření jsem byl umístěn na jednotku intenzivní péče neurologického oddělen í a následně přeložen na lůžkové oddělení neurologie. Po celou dobu mého pobytu ve Vaší nemocnici se o mě pečlivě starali jak paní primářka MUDr. Švamberková, tak všichni službu konající lékaři i celý zdravotnický personál. Nikde jinde v nemocnicích jsem se nesetkal s tak vzornou péči o pacienta a ochotou všech zdravotníků. Chtěl bych touto cestou Vám Všem poděkovat za tuto péči a vše co jste pro mě udělali.  G.


Poděkování chirurgii

10.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať celému chirurgickému oddeleniu v Přerove, ale hlavne pánovi MUDr. Petrovi Prekopovi, ktorý ma mal na starosti niekoľko dní. Musím napísať, že takých doktorov je veľmi málo a zaslúži si pochvalu. Bol veľmi ľudský, príjemný, tolerantný, pozitívne naladený, ale hlavne zodpovedný a profesionálny. Nebol arogantný a píšem úprimne, že som sa na každú návštevu už aj tešila, aj keď som tam išla s tým, že nič príjemné ma nečaká :). Ak by som ešte niekedy musela navštíviť chirurgiu v Přerove (čo samozrejme dúfam, že nebudem musieť), tak by som bola rada, ak by som tam znovu stretla pána MUDr. Prekopa :). ĎAKUJEM!


Poděkování gynekologickému oddělení

8.8.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Ráda bych poděkovala paní primářce MUDr. Chrastinové za profesionalitu a milé jednání v souvislosti s mojí operací a následnou pooperační péčí v Nemocnici Jeseník. Velmi oceňuji vstřícný přístup paní primářky a celého kolektivu zaměstnanců gynekologického oddělení. V nemocnici panuje rodinná atmosféra a i přes horké letní počasí zajišťuje příjemný pobyt s nádhernými výhledy do přírody. Tuto nemocnici za sebe mohu vřele doporučit. S pozdravem, Alena P.


Poděkování dětskému oddělení

5.8.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat personálu na dětském oddělení. Během dovolené v Ostružné jsem musela se synkem vyhledat lékařské ošetření, nakonec z toho byly dva dny v nemocnici. Moc děkuji za vstřícný a přátelský přístup. Zdravíme z Mostu, Kubíček s maminkou.   


Pochvala pro porodnici

3.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, ráda bych touto formou poděkovala personálu porodnice za veškerou péči o mě a dítě. Takový porod, který jsem si v přerovské porodnici prožila já, bych přála opravdu každé. V pohodě, bez stresu a se splněným každým přáním rodičky. Chválím Vás, kudy chodím. MŠ.


Pochvala - Oční ambulance, pracoviště Ostrava

1.8.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Zdravím, chtěl bych se s vámi podělit o velmi příjemný přístup paní doktorky Adriany Rosíkové / Oční ambulance / a sestřiček p. Janoszewské a p. Kajzarové. Pokaždé, když jsem šla k nim na kontrolu po zákroku šedého zákalu u paní primářky Juhaszové z Vítkovického Agelu, mne vzaly hned v objednaný čas, komunikace na 1* a já se cítila v jejich přítomnosti velmi skvěle. Za mne, mohu všem jen doporučit!!!  Přeji všem zmíněným ženám jen to nej v jejich pracovním i soukromém životě. Spokojená pacientka, Jana Š.


Pochvala pro neurologii

1.8.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den,včera to jest 31.7.22 jsem byl opět bohužel svědkem, jak si dokáží vážit práce zdravotnického personálu naši někteří občané! Chtěl bych ocenit profesionální přístup zdravotnické personálu neurologické ambulance,který po zvládnutí nepříjemné situace, mi provedl profesionální vyšetření!!! Ještě jednou děkuji.Momentálně hospitalizován M. N.


220726 ort.amb.

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych poděkovat touto cestou celému týmu ortopedie za vstřícnost a péči. Konkrétně se jedná o pana primáře MUDr. Janošce. Mé poděkování také posílám sestřičce pana primáře, která vždy vítá pacienty s úsměvem a optimismem. Jsem starší žena, která má potíže s koleny. Pan primář Janošec je vždy velice ochoten mi pomoci. Má velké znalosti, které předává pacientům, aby ulevil od bolesti. Jsem hrdá, že Jesenická nemocnice má takového odborníka. Ještě jednou moc děkuji Marta Ř.


Ze srdce velká pochvala za pěkný přístup na dětském oddělení

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, byla jsem teď několik dnů hospitalizována s dcerou na dětském oddělení. Chtěla bych poděkovat a že srdce pochválit přístup a péči všech zaměstnanců vašeho oddělení. Lékaři, sestřičky, sanitárky, všichni byli úžasní. Všechno vysvětlili, trpěliví, milí, dceři se téměř nechtělo domu. Sama jsem sestra a možná tím spíš "klobouk dolů". Ať vám všem daří a všichni zůstanete stejní. S pozdravem S. L. a D.  


Poděkování dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči o mou budoucí snachu a vnoučka. Oceňuji obětavý a milý přístup dětských sester a porodních asistentek. Velké díky vrchním sestrám Bc. Evě Kolářové, Radce Sedláčkové a staniční sestře novorozeneckého oddělení Bc. Martině Muchové. S pozdravem P.H.


Poděkování dětskému oddělení

21.7.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, ještě jednou bychom rádi touto cestou poděkovali za péči personálu dětského oddělení Jesenické nemocnice a ocenili jejich profesionální a současně lidský přístup.  Dne 3.7.2022 jsme byly s dcerou přijati na dětské oddělení. Po sérií vyšetření bylo zjištěno, že má dcera zánět močového měchýře a ledviny s ohraničeným zánětem. Komplikací bylo, že tělo nereagovalo na běžně podávané ATB a stav nebyl vůbec dobrý. Velice si vážíme profesionálního přístupu našeho ošetřujícího lékaře Mudr. Serhii Kuzyk. Vše konzultoval s nemocnicí Olomouc a Šternberk. Zároveň moc děkujeme, že dcera mohla po domluvě zůstat ve vaší nemocnici a nepřeváželi ji do Olomouce. Vzhledem k dřívější operaci levé ledviny máme zkušenost s nemocnicí jak v Olomoucí tak v Praze. Pan doktor i celý tým ve mně vyvolali stoprocentní důvěru v to, že to na vašem oddělení zvládneme. Často lidé požadují raději převoz na vyšší pracoviště, ale pro nás bylo nejdůležitější, aby byla dcera v klidu a v pohodě. Přístup vašich sestřiček, byl naprosto úžasný. Není nic víc, než když už je dítě nemocné, tak i přesto se na sestřičky těší a důvěřuje jim. Jak sestřičky, tak lékaři se k nám chovali naprosto fantasticky. Neustálý úsměv a pozitivní nálada ze strany vašeho personálu Pavlínku držely v relativně pohodové náladě.  Dva týdny na vašem oddělení díky takové atmosféře uteklo jako voda. Člověk na Jesenickou nemocnici slyší „různé“ reference, ale já musím říci, že dětské oddělení bychom měli na rukou nosit. Tým, který máte na vašem oddělení je profesionální a zároveň velice empatický, jak k dítěti tak matce. Ještě jednou jim za jejich dlouhou dvoutýdenní péči moc děkujeme. Myslím si, že náš případ nebyl jednoduchý a pro vaše oddělení standartní, ale všichni ho zvládli na výbornou. Karin J.


Poděkování gynekologickému oddělení

20.7.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážení představitelé vedení přerovské nemocnice, v červnu letošního roku jsem byla hospitalizovaná na gynekologickém oddělení zdejší nemocnice. Ráda bych i vám sdělila, že jsem byla velmi spokojená s péčí lékařů a hlavně s přístupem sester i ostatních zaměstnanců na tomto oddělení, díky čemuž se pobyt dal lépe zvládnout. Hezký den přeje P.T.  


Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

18.7.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, tímto bych chtěl velmi poděkovat paní doktorce Černé a její sestřičce Kapounové za velmi příjemné, vstřícné a srozumitelné jednání s mojí těžce nedoslýchavou manželkou a zároveň i za odbornou péči, kterou jí u Vás na poliklinice poskytly. Manželce neuvěřitelně pomohly a já jsem Vám za to vděčný. S přáním příjemného zbytku dne, Petr K.


Poděkování MUDr. Králikovi - neurologie

16.7.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, ráda bych poděkovala MUDr. Králikovi z ambulance neurologie za vstřícnost, je to opravdu milý lékař. S pozdravem, E. Majtánová  


Pochvala za perfektní přístup na RDG oddělení

14.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ve čtvrtek 7.7. jsem po úrazu čtyřletého syna navštívila chirurgickou pohotovost v odpoledních hodinách, kde jsme byly odkázáni na rentgen ruky. Chtěla bych vyjádřit pochvalu panu doktorovi, který obsluhoval zařízení. Syn vyloženě nemá rád cizí muže, ale to, jakým citlivým způsobem s ním pan doktor hovořil, vše vysvětlil, musím velmi ocenit. Málokdy se člověk setká s někým, k dětem tak empatickým, jako byl pan doktor. Bohužel, jméno nevím, abych mohla označit konkrétně.  Moc děkuji za perfektní přístup, klobouk dolů.  Přeji krásné slunečné dny.  A.V.


Poděkování interní ambulanci

13.7.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice vstřícný, milý a profesionální přístup ze strany MUDr. Janíkové, která mně i mého manžela dne 7. 7. 2022 vyšetřila v Interní ambulanci Vaší nemocnice v Jeseníku, neboť jsme náhle onemocněli s dýchacími obtížemi, u manžela se rovněž vyskytla dušnost a vysoká teplota. Oba jsme již v důchodovém věku, dříve jsme bydleli v obci Černá Voda, kam nyní jezdíme na chalupu, ale již více než 9 let bydlíme v Brandýse nad Labem a věřte, že s prací zdravotníků máme různé zkušenosti. Přejeme paní lékařce Janíkové hodně zdraví a Vám všem hlavně pohodové pacienty. S pozdravem Marie S.


Poděkování oddělení ARO a chirurgie

13.7.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, ráda bych dodatečně moc poděkovala celému personálu jak ARO oddělení, tak chirurgii, za naprosto profesionální a vstřícný přístup po celou dobu mé hospitalizace. Výsledek zákroku, jež se provedl, je naprosto skvělý, ani náznak jakéhokoliv opětovného projevu. S přáním hezkého dne, K. Vojtasíková     


Pochvala kvality péče

11.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, moje mamka u Vás na oddělení kvality řešila před pár dny nějaký problém ohledně její léčby na chirurgii. Poprosila mě abych za ni poděkoval za Váš osobní a ochotný přístup k danému problému. Vím, že není vše tak jednoduché, jak si moje mamka představuje, ale když se při tomto problému střetne s ochotou, tak se vše řeší jednodušeji. S pozdravem a úctou syn R.P.                                                                           


Poděkování chirurgickému oddělení

10.7.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Velmi děkuji chirurgickému oddělení nemocnice za velmi dobrou a kvalitní práci v době sobotní pohotovosti při mém ošetření zraněného obočí. Profesionální, empatický přístup sestřiček a MUDr. Kotrče. S úctou Václav P.


Poděkování MUDr. Bulejčíkovi

9.7.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Ráda bych veřejně velmi poděkovala MUDr. Jánu Bulejčíkovi za veškerou lékařskou péči, kterou mi věnoval. Od prvotní konzultace mého zdravotního stavu až do pooperační péče byl jeho přístup naprosto profesionální, srozumitelný a lidský. Přes náročnost operace (a následně i reoperace) tumoru karotického glomu výsledek pod jeho vedením dopadl skvěle. Je to rozhodně odborník na svém místě. Stejně tak velké díky patří i celému personálu chirurgického a pooperačního oddělení Vaší nemocnice. S úctou, M. Nosková


Poděkování za profesionální přístup internímu oddělení

7.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážená paní ředitelko, včera (06.07.2022 státní svátek) jsem v dopoledních hodinách přivezla do Nemocnice Šternberk na pohotovost svou nemocnou matku (roč. 1932). Čekárna plná lidí, mnozí z nich tam byli zcela zbytečně (jak je v našem luxusním zdravotním systému běžné), takže jsme samozřejmě dost dlouho musely čekat. Musím však říct, že paní MUDr. Škrabalová (doufám, že jsem si jméno správně zapamatovala) byla velmi ochotná a kromě profesionálního přístupu ke starší a špatně slyšící osobě byla navíc po celou dobu velmi příjemná a milá. Vyšetření mé matky a její hospitalizace pak už proběhlo velmi rychle a bezproblémově, také díky sestřičce. Rovněž paní doktorka a sestřička na příjmu na interně byly přívětivé a milé. Chtěla bych všem touto cestou moc poděkovat, mám dceru lékařku, která před odchodem na mateřskou dovolenou taky sloužila služby, od ní vím, jak je to náročné, jak dovedou být lidé agresivní, nepříjemní, a proto zejména oceňuji lidský a milý přístup Vašich zaměstnanců. S pozdravem N. S.


Poděkování týmu jednodenní kardiologie

7.7.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chci velice poděkovat celému týmu na jednodenní kardiologii v čele se zástupcem primáře MUDr. Janem Indrákem. Včera, to jest 28.06.2022, jsem podstoupila zcela poprvé ve svém životě koronarografii a byla jsem až nezdravě vystresovaná. Velmi si vážím, že jste byli ke mě empatičtí, milí, vše trpělivě vysvětlovali, uklidňovali mě a odpovídali na mé dotazy a to vždy s úsměvem. Děkuji za Vaši starostlivost a obětavost. Velice si toho vážím. Jste "zlatíčka", celý tým od příjmu až po sál. S úctou, L. Šántová    


Poděkování na LDN

2.7.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování paní primářce MUDr. Malátkové, vrchní sestře Máčkové a celému ošetřujícímu personálu, jka na oddělení B i C LDN v nemocnici v Přerově. Jedná se o dokonalou péči, které si vážím. Jsem odkázaná jen na invalidní vozík a potřebuji časté  lokální ošetření dolní končetiny, které  by jinak hrozila amputace. V domácím ošetření to nebylo možné zajistit.  Díky hospitalizaci na LDN, s dokonalou rehabilitační péčí, se stav onemocnění postupně zlepšuje. Ještě jednou velice děkuji celému oddělení LDN za dokonalou péči  Vděčný pacient.


Poděkování LDN

1.7.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Zdravím Vás vrchní sestřičko Máčková, Tímto Vám moc děkuji za veškerou péči mému tatínkoví panu Š.  Se srdečným pozdravem dcera K.N.


Poděkování gynekologickému oddělení

30.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chci pochválit gynekologické odděleni za perfektní práci všech.  M.


Poděkování týmu chirurgie I.

30.6.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Pokoj č. 2 by rád tímto poděkoval za velmi ochotnou a profesionální práci celému kolektivu oddělení CHIRURGIE I. Počínaje lékařským týmem až po vynikající práci všech sestřiček a ošetřovatelek. Zmiňujeme paní Olgu Ćmielovou, která si naše poděkování zaslouží především! Všem zasíláme velkou pochvalu, s úctou F. Fusek, J. Přadka, V. Ondruch  


Poděkování porodníkům

29.6.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

19.6. jsem u vás v porodnici porodila naši dcerku T. Moc bychom touto cestou chtěli poděkovat porodní asistentce Kateřině Běhalové, která se o mě celou tu dobu starala na více než 100 %,  byla úplně skvělá a díky ní je to pro nás hezký zážitek, na který budeme vzpomínat. Děkujeme moc i panu doktoru Radimu Lužnému, který byl na konci porodu a následně i u propouštění z porodnice. Díky jejich příjemnému lidskému a profesionálnímu přístupu se člověk cítil příjemně a v bezpečí. S vřelými pozdravy manželé K.


Poděkování ARO a MD JIP

28.6.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Přijměte touto cestou mé velké poděkování celému týmu ARO a JIP za profesionální péči, za lidský přístup a empatii, kterou jste věnovali mé mamince T.N.   


Poděkování novorozeneckému oddělení

28.6.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkujeme za přístup a péči o našeho Sebíka, tak o mě. Všechny sestřičky a doktoři byli úžasní. Jsem moc ráda, že jsem právě tady mohla přivést dítě na svět. Starali jste se o nás ukázkově, měli jsme se tady s malým jak na dovolené. Budu Vám navždy vděčná a vzpomínat na to, jak jsme se díky Vám měli skvěle a společně jsme porod zvládli. Tak milý přístup se jen tak nevidí. Děkuji Veronika. Z.,C. PS: bufet na oddělení je skvělý nápad pro všechny maminky


PODĚKOVÁNÍ CHIRURGII A DIALÝZE

27.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, v pondělí 20.6. jsem byl po náhlých zdravotních potížích při cestě vlakem převezen do nemocnice AGEL v Přerově. Byl jsem velmi potěšen rychlou a účinnou pomocí na odděleních příjmu,chirurgie i nefrologie. Rovněž s povděkem konstatuji profesionální a přátelský přístup personálu. Největší dík patří peritoneální sestře paní Vykopalove. Předala mi několik doporučení, vedoucích k omezení možnosti infekce při peritoneální dialýze. Na závěr chci uvést, že v nemocnici je málokdo rád,ale já budu na krátký pobyt v nemocnici AGEL v Přerově vzpomínat s vděčnosti a rád. S úctou Ing. V. O. Praha.


PODĚKOVÁNÍ CHIRURGII

26.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Touto cestou bych chtěla poděkovat profi týmu chirurgie, který se o mě staral v polovině června, kvůli mému zlobivému žlučníku. Velké díky patří MUDr. M. Jurčagovi a MUDr. J. Novotnému, celému sálovému personálu, kde panovala pro mě uklidňující rodinná atmosféra, ale také všem sestřičkám, které jsou duší celého oddělení a mají vždy úsměv na tváři, který je v časech bolesti velice potřebný. Děkuji ještě jednou! S. S.


PODĚKOVÁNÍ PRACOVIŠTI DOMÁCÍ PÉČE

26.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

 Při návštěvách zdravotních sester jsem se setkal vždy se vstřícností a ochotou. Samotné ošetření bylo prováděno s naprostou profesionalitou. K přístupu sester, které se vrámci domácí péče podíleli na dané činnosti nemám žádné výhrady, a to ať se jednalo o odbornou stránku jejich práce nebo o jednání se mnou jako klientem.  JL


PODĚKOVÁNÍ CHIRURGII A LDN

25.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

  Vážený pane MUDr. Ševčíku, Vážené dámy, Vážení pánové. Tímto Vám chci poděkovat za péči která mi byla poskytována v průběhu uplynulých 11 měsíců v přerovské nemocnici. Toto poděkování patří veškerému personálu chirurgického oddělení a zvláště LDN.  Na tomto oddělení velké díky primářce MUDr Malátkové a doktorkám MUDr. Kovaříkové a MUDr. Ilkiv. Ovšem opravdu největší poděkování patří všem sestřičkám a ošetřovatelkám oddělení C před kterými hluboce smekám, jsou to opravdový profesionálové.  Staniční sestra pí. Manová vede stoprocentně fungující kolektiv který vše zvládá na jedničku, a kde všichni vždy chodili aspoň s kouskem úsměvu. A to i přes, (což jsem si za tu dobu všiml, a je můj subjektivní pohled) zvládání nových "inovací" a možná větší kontrolu nadřízených při zcela běžných činnostech přímo za zády. Což já tedy osobně bych to pociťoval jako určitou nedůvěru po x letech praxe. Proto ještě jednou velké díky vám všem. JD 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

24.6.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Profesionální a laskavý přístup. Milé, hodné sestřičky i lékaři. Paní primařka Chrastinová je naprosto skvělá a vše proběhlo bez stresu a komplikací. Super přístup a atmosféra, která rodičku nestresuje. Tímto chci moc poděkovat a doporučit porodní oddělení budoucím maminkám. Děkuji. Sabina H.


Poděkování ORL

23.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážený pane řediteli,  dovolte abych vašim prostřednictvím poděkoval pani doktorce Bařinkové za péči s kterou se me ujala a za profesionalni přístup který vedl k cíi a to k mému vyléčení. To vše dělá s úsměvem na tváři a přijemným chovanim. Rovněž chci  poděkovat i sestřičce která vždy ochotně všem kteří jsou v čekárně ,pomůže a poradí a to s lidskym přístupem a je to citit na atmosféře  v tomto odděleni.    Kéž by takových odděleni bylo víc.  Úroveň Vaší nemocnice mne velmi příjemně překvapila.    Děkuje a zdravi O.Z.


Poděkování šikovné sestřičce OKBH

23.6.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, včera jsem absolvovala vyšetření na těhotenskou cukrovku a byla jsem moc mile překvapena velmi šikovnou sestřičkou, která odebírala krev, profesionální přístup a ani jsem nic necítila. Bohužel nevím její jméno, tak snad se k ní pochvala dostane. 


Poděkování kolektivu neurologické akutní ambulance

16.6.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, dovolte mi, abych tímto  poděkoval kolektivu neurologické akutní ambulance nemocnice AGEL Prostějov za profesionální a lidský přístup k  mým zdravotním potížím. Empatický přístup zdravotníků tohoto kolektivu mi ulehčil překonat obavu ze zákroku (lumbální punkce). Následně zajistil pohodový a klidový režim, plného ochoty a lidského přístupu. Nic není důležitějšího než vytvořit mezi pacientem a lékařem důvěru v jeho profesní schopnosti a že Vám lékař dokáže pacientovi pomoci. Tento kolektiv sestřiček a lékařek, tento pocit ve mně vyvolal a rád bych jim za jejich přístup touto formou ještě jednou poděkoval. K.O.


Poděkování Centru cévní a miniinvazivní chirurgie a celé nemocnici

15.6.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit velkou pochvalu a poděkování oddělení "Centrum cévní a miniinvazivní chirurgie" ve Vaši nemocnici Agel, Třinec-Podlesí a.s., a to lékařům, zdravotním sestrám, a dalšímu ošetřujícímu personálu, za profesionální péči o pacienta. Celý tým přispívá nejen k dobrému image, ale také k vytvoření příjemné atmosféry a následné rekonvalescenci pacientů. Zvláštní pochvalu bych chtěl vyjádřit ošetřujícímu a operujícímu lékaři MUDr. Josefu Matlochovi, zástupci primáře pro břišní a miniinvazivní chirurgii, a to za velmi profesionální a současně lidský a citlivý přístup a to nejen v předoperačním, ale také v pooperačním období. Pochvalu vyjadřuji i anesteziologickému (vč. ambulantnímu), odběrovému, EKG i příjmovému oddělení. Dokážou i v tak náročných podmínkách rychle provádět vyšetření pacienta a být velmi pružní při vzniku nenadálých situací. Pochvala přináleží rovněž celé nemocnici, která patří k těm, která je ochotná respektovat přání pacienta a to i v otázce bezkrevní léčby a operačních postupů s těmito výkony spojenými. Přál bych si, aby bylo více zdravotnických zařízení, která by projevovala stejné možnosti a přístup k pacientům tak, jak je to prováděno v praxi ve Vašem zdravotnickém zařízení. Pochvala patří i těm, kteří zajišťují stravování pacientů a to velmi chutnými pokrmy. Budu Vám vděčný za předání pochvaly těm, kterým to rozhodně patří. S vřelým pozdravem J. Šmuch


Poděkování chirurgickému oddělení

10.6.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Děkujeme všem zaměstnancům chirurgického oddělení v Nemocnici AGEL Jeseník za vzornou péči. A lékaři panu Malačovi z Krnova patří velký dík za úspěšně provedené operace a lidský přístup a ohleduplnost. 


Poděkování kolektivu chirurgie I.

10.6.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Děkuji za skvělou péči o mého manžela Jana Přadku. Byl velice dojat tím, jak jste se s ním všichni přišli rozloučit, když ho převáželi do Frýdecké nemocnice. Povzbudilo ho to, že vám na něm záleží a o to více se teď usiluje při osamostatnění a rehabilitaci. Pomohli jste tím nejen jemu, ale i mně a jeho dětem, když vidíme jeho chuť do života. Děkuji vám za něho, za sebe i za celou rodinu. Přejeme celému kolektivu hodně elánu do další práce. J. Duží


Poděkování gynekologickému oddělení

8.6.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Zdravím,chci touto cestou poděkovat zaměstnancům gynekologického oddělení, kde jsem byla v dubnu na operaci, za skvělý přístup celého týmu, perfektně proběhlou operaci paní primářce Chrastinové i za práci ostatních lékařů, sestřičkám za ochotu a péči , za opravdu příjemné a vstřícné chování k pacientům (pracuji v konkurenční nemocnici takže vím, a jste skvělé !). Děkuji i paní uklízečce, či pomocnici v kuchyňce, nevím vlastně přesně její pozici ani jméno, milá paní s tmavým culíkem, jezdící do práce na kole, která mi zpříjemnila pro mně tak dlouhý pobyt u Vás, svým přístupem a milým překvapením v neděli. Po operaci žádné komplikace, všechno jak má být, takže ještě jednou děkuji celému týmu . Přeji krásné léto. S pozdravem Lucie K.


Vyjádření spokojenosti s domácí péčí

8.6.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

 Dovolte mi vyjádřit velký obdiv, neboť se zdravotní domácí péčí jsem byl velice spokojen.  A.Š.


Poděkování týmu ortopedie

4.6.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, ve středu 1.6. 2022 jsem v Jesenické nemocnici postoupil zákrok - operaci kolene. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu za vstřícnost a péči. Konkrétně se jedná o pana primáře MUDr. Janošce a jeho skupinu. Mé poděkování také posílám sestře pana primáře, která o mne celý den vzorně pečovala. Úsměv a optimismus, to vše bylo poskytováno i přes velké pracovni nasazení. Ještě jednou všem díky! Josef R.


Poděkování chirurgickému oddělení

3.6.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěli bychom tímto moc a vřele poděkovat veškerému personálu chirurgického oddělení, který se staral o našeho tatínka během jeho léčby zlominy dolní končetiny. I přes možnost jej osobně návštívit jsme se nadále setkávali pouze s usměvavým personálem, který dokázal nejen pacienty, ale i příbuzné alespoň slovíčkem vždy potěšit. Tak to má být ve všech nemocnicích :) 


Poděkování zdravotníkům Nemocnice AGEL Podhorská

1.6.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Pěkné prostředí, příjemný a ochotný personál po celém oddělení. Byl jsem moc spokojen. Děkuji za skvělou péči. J.U.


Poděkování za ošetření na Pohotovosti a urologii

31.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych znovu ze srdce poděkovat MUDr. Pluháčkové a vrchní sestře paní Máčkové za jejich vysoce profesionální a příjemné ošetření mého manžela v ordinaci Pohotovosti pro dospělé dne 28. 5. 2022. Také bych chtěla poděkovat sestřičkám z urologické ambulance za lidský a profesionílní přístup k pacientům. Ještě jednou díky všem. I.E.


Poděkování neurologii

27.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování neurologickému oddělení Dobrý den, rád bych tímto poděkoval neurologickému lůžkovému oddělení nemocnice Přerov, za lidskou a lékařskou péči, kterou mi věnovaly zdravotní sestry a lékaři Tereza Filipi a Petr Havlíček. Moje hospitalizace od 23.4. 2022 do 28.4.2022 na pokoji č.8. Přeji všem spokojený rodinný život, méně zdravotních potíží, klid a mír. F.R., 87 let  


Milé poděkování

26.5.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chci touto cestou vyjádřit poděkování panu primáři Svatošovi a jeho týmu a rovněž kolektivu sester pod vedením paní Týblové na oddělení jednodenní lůžkové péče za skvělou péči v souvislosti s operací kotníku, kterou provedl v dubnu tohoto roku pan primář Svatoš se svým týmem.  Oceňuji profesionalitu a velmi příjemný, lidský přístup všech, s kým jsem přišla do kontaktu.   Jsem velmi ráda, že máme v Říčanech kvalitní a pro pacienty  přátelskou nemocnici.   Hezký den  R. Mandátová


Poděkování celému týmu z gynekologicko–porodnického oddělení

26.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych velice poděkovat paní doktorce Hájkové a celému týmu z Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Šternberk za precizně provedenou operaci, profesionalitu a lidský přístup:) I.N.


Poděkování ortopedii

26.5.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěl bych tímto způsobem poděkovat celému týmu pracovníků oddělení ortopedie, kde jsem byl od 23.05.2022 do 26.05.2022 hospitalizován a operován. Kvalitu zákroku (v rámci svého pocitu) budu moci posoudit asi až trošku později. Každopádně celkový přístup veškerého personálu mi ty tři dny hospitalizace tak zpříjemnil, že i přes bolest ze zranění, budu rád vzpomínat. Závěrem přece jen vyzvednu jedno jméno, a to MUDr. Lukáš Baco. Od prvotního ošetření po poslední vizitu nezbývá než uvést, že je to člověk-profesionál na svém místě. Ještě jednou tedy velký Dík. P.


Poděkování od rodiny pacientky

16.5.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážení, ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala ošetřovatelce paní Martině Šmejkalové - interní odd. lůžka - za její maximálně profesionální, ale - stejně důležitý - i lidský přístup k pacientům. Moje teta, paní Irena, je zde hospitalizována pro zápal plic a paní Šmejkalová se o ni skutečně obětavě stará. Děkuji Vám. S přátelským pozdravem, Ing. M. Poncarová, neteř


Poděkování personálu RHB ambulance v Bruntále

16.5.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji personálu RHB ambulance Nemocnice AGEL Podhorská v Bruntále za profesionální péči, vstřícnost a lidský přístup po celou dobu ambulantní rehabilitační péče, která mi pomohla podstatně zlepšit můj zdravotní problém. Přeji celému kolektivu mnoho spokojených pacientů. V.S.


Přání dárců sestřičkám

13.5.2022 / AGEL Transfúzní služba

U příležitosti Mezinárodního dne sester a ošetřovatelek nám dárci poslali mnoho přání! Jan Hotovec Sestřičky, vše nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku přejí Hotovcovi. Peťulka Plháková Krásný sváteční den přeji. Ludmila Pospišilova Sestřickám a bratrům velký dík. Ilona Greschnerová Přidávám se ke gratulaci a přeji všem těmto báječným sestřičkám samé pohodové dny. Motyka Jiří Také přejeme všem sestřičkám vše krásné. Jitka Trávníčková Děkuji, že jste vždy milé, příjemné a usměvavé, i když Vám není zrovna nejlépe. Jste profíci. Přeji Vám pevné zdraví a zůstaňte takové jako doposud. Vlastimil Stehlik Přeji vám hodně krásných a příjemných a nebolestných odběru vždy s úsměvem vás rádi vidíme a nadále se k vám zase rádi vracíme to vám přeji z celého srdce dát kapku krve přijdu zase. Ondřej Kropáček Jste nejvíc! Motyka Jiří Drahé sestřičky děláte záslužnou práci, děkuji za opatrování a nekonečné úsměvy. DĚKUJEME!!!


Poděkování nemocnici

11.5.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, obracím se na vás, protože mám velkou potřebu poděkovat za práci vaší zaměstnankyně, fyzioterapeutky, Anny Skopcové, která pracuje s mým 15 letým synem Šimonem, jenž trpí DMO, konkrétně spastickou kvadruparézou. K Aničce jsme se dostali na doporučení v době, kdy jsme opět řešili situaci, že jsme se najednou ocitli bez fyzioterapeuta, pokolikáté už. Hned při první návštěvě si se Šimonem padli do oka a já viděla, že toto spojení funguje. Šimon se snažil, chápal, co po něm Anička chce a současně byl naváděn tak, aby prováděný cvik zvládl, nebo se alespoň o jeho zvládnutí pokusil. Od té doby jsou na Šimonovi vidět pokroky. Pravděpodobně je to tím, že cvičení s Aničkou je smysluplné. Probíhá v klidu a v časovém rámci, ve kterém se může Šimon samostatně projevit a ukázat co umí. Klid je pro něj jako pro spastika, kvadruparetika velmi důležitý. Stále ještě řešíme určitý strach z prostoru. Ale Anička s ním umí pracovat. Ano, je třeba se nejprve věnovat důkladnému uvolnění a až následně se lze věnovat práci na nezávislém aktivování jednotlivých svalů, svalových skupin, které postupně vedou k jednotlivým pohybům. V současnosti se snažíme o zvednutí ze sedu, volný stoj s oporou a chůzi s oporou. Šimonovi způsob, kterým Anička cvičení vede, vyhovuje, protože je pro něj srozumitelný a zadané úkoly je schopen se po domácím procvičování naučit. A já zaznamenávám viditelný pokrok. Ještě intenzivněji se projevil po minulé rehabilitaci, kdy jsme zaintegrovali cvičení Vojtovou metodou s Martinou Tichou. (Vojtu jsme cvičili do 3 let Šimonova věku. I v rámci lázní v dětské léčebně Vesna. Ale bez progresu.) Za to nyní zafungoval fantasticky. Šimon měl uvolněná záda, zadek a ruce ještě tři dny po cvičení. K tomu bych chtěla říci, že takto citlivě a současně funkčně jsem Vojtovu metodu provádět ještě neviděla. Takže bych tímto chtěla vyslovit oběma fyzioterapeutkám a vaší nemocnici velký dík, protože intenzivní fyzioterapie, a zejména dobře vedená a zacílená, je pro Šimona nesmírně důležitá. S pozdravem S. Vacínová


Pochvala – MUDr. Lenka Vacková, pracoviště Praha

10.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtela bych poděkovat paní doktorce Vackové za její přístup profesionalitu lidskost. Díky jejímu postoji a přistupu který zaujala jsem byla odeslána na kolonoskopii a následne na konizaci kde mi zjistili těžkou cervikální dispazy. Musím podotknout že jsem změnila za celý svůj život 6-7 lékařů ale ani jednoho z nich nenapadlo mě testovat na HPV vir. Bohužel v rodině to zasáhlo i moji sestřenici která už nemůže mít děti a chodí na chemoterapii. Tímto chci poděkovat paní doktorce budu ji doporučovat dál. Krásny den s pozdravem Ľubica Z.


Poděkování novorozeneckému oddělení a oddělení šestinedělí

9.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dne 29.4.2022 se nám u vás v Nemocnici Šternberk plánovanou sekcí narodil syn Lukášek. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří byli při narození syna na sále, zejména porodníkovi MUDr. Radimu Lužnému, a dále všem sestřičkám z oddělení šestinedělí a z novorozeneckého oddělení, hlavně těm sestřičkám, které měli 29.4. noční službu, díky jejich skvělé péči jsem mohla mít i po sekci syna celou dobu u sebe. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem J.F.


Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

3.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval svému lékaři z Neurologické ambulance Polikliniky AGEL Olomouc - panu MUDr. Mrňkovi. Pan doktor mi vždy ochotně, s úsměvem na tváři, pomohl. Moje příznaky, které jsem v minulosti měl, bral vždy vážně a "proklepl" je odbornými vyšetřeními. Výsledek vyšetření mě poté uklidnil. Musím ocenit i to, že při silných akutních bolestech trojklanného nervu mě přijal i mimo můj termín objednání. Více takovýchto lékařů! Zároveň musím velice pochválit i jeho sestru, paní Skřivánkovou, za její příjemný přístup. Pan doktor i jeho sestra rozhodně dělají dobré jméno Vaší poliklinice. S pozdravem Antonín V.


Poděkování

26.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, rád bych aspoň touto cestou poděkoval panu doktoru Puszkailerovi za jeho přístup ke mně jako pacientovi, profesionálně provedenou operaci tříselné kýly a celému kolektivu, který kolem sebe má. Byla to má první operace a vůbec jsem nevěděl, co mne čeká. Sestřičky den před operací, v den operace, na operačním sále a po operaci o mne pečovali ve dne v noci až mi bylo z toho trapně. Opravdu velký dík a moc si Vás všech vážím a děkuji Vám. Je to málo Vám všem a panu doktorovi poděkovat a zasloužili byste daleko více. Přeji Vám všem pevné zdraví, normální pacienty a mnoho štěstí. ještě jednou velký DÍK !!!! R. H.


Poděkování Rehabilitační ambulance Rýmařov

26.4.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Ráda bych touto cestou poděkovala a pochválila pracovníky Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny Nemocnice AGEL Podhorská a.s., Hornoměstská, Rýmařov, v jejichž péči jsem byla v měsících únoru až dubnu 2022. Oceňuji velkou míru profesionality, lidskosti a vstřícnosti pana primáře MUDr. Rudolfa Ditmara. Můj obrovský dík patří kolektivu rehabilitace, zejména Lence Čermákové, Evě Lešnerové a Petře Viktorinové, u nichž bych chtěla vyzvednout vysoký stupeň odbornosti, velmi milý a ochotný přístup, neskutečnou trpělivost a dobrou náladu, která mě provázela po celou dobu léčby. Oceňuji vše, co pro své klienty dělají, a velice si jejich fyzicky a psychicky náročné práce vážím. Moc Vám všem děkuji za Vaši obětavou práci. J.P.


Pochvala – MUDr. Luštický a MUDr. Němec, pracoviště Olomouc

14.4.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, jsem dlouholetým pacientem Polikliniky AGEL Olomouc. Chtěl bych, pokud byste mohli, poděkovat mému praktickému lékaři MUDr. Luštickému a urologovi MUDr. Němcovi za jejich péči. Jejich profesní znalosti a zkušenosti jsou na velmi vysoké úrovni, ale oba páni doktoři mají to, co hodně lékařů postrádá. Oba výborně ovládají komunikaci lékař - pacient.a oba mají i velmi příjemné zdravotní sestry. Děkuji.  Jiří H.


Poděkování internímu oddělení

13.4.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Posledních pár dní jsem byl na infekčním oddělení ve vaší nemocnici. Alespoň tímto způsobem bych chtěl poděkovat všem sestřičkám, které se o mne staraly. Připadal jsem si jako VIP. Všemi možnými způsoby se mi snažily zpříjemnit pobyt v nemocnici. Hluboce smekám před tím co dělají. Skoro mne mrzelo, že už mě poslali domů. Byl bych moc rád kdyby se moje poděkování dostalo až k sestřičkám. Moc je obdivuji i když bych jejich práci nikdy nechtěl dělat. Pavel R.  


Pchvvala Endokrinologické ambulance

12.4.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dovolte mi prosím pochválit Vaši paní lékařku MUDr. Zuzanu Vrublovou (endokrinologická ambulance). Jsem v její péči již několik let, vždy jsem s její péčí a přístupem byla maximálně spokojená. Díky ní se opravdu cítím jako pacient, který je lékaři partnerem v péči o své zdraví, nikoliv pouze pasivním příjemcem lékařských doporučení. Velmi si vážím jejího přístupu, empatie a ochoty, kdy mi e-mailem nebo telefonicky odpovídá na dotazy, upravuje léčbu a to i mimo své ordinační hodiny. Díky ní jsem zvládla hormonální úpravu své nemoci před plánovaným těhotenstvím a i nyní v těhotenství je mi velkou oporou v péči o mé zdraví. Kéž by bylo více takových lékařů, pro které pacient není pouze číslo v kartotéce.


Poděkování od našich dárců

11.4.2022 / AGEL Transfúzní služba

Chtěli bychom s manželem poděkovat celému personálu za velmi profesionální a velmi lidský přístup. Jezdíme zde již několik let a Vaše práce je na vynikající úrovni. Vždy se zde těšíme. Moc děkujeme


Velké poděkování za krásný přístup paní doktorce z dětského oddělení

8.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci Vás informovat o mé včerejší (7.4. 2022) zkušenosti s návštěvou dětské pohotovosti, respektive s paní doktorkou MUDr. Terezou Blažkovou. Včera, po 18. hodině jsem přijel na pohotovost se svým 6 letým synem D.Č. Měl vysoké horečky, zvracel, hnisavý zánět oka,.. celkově byl naprosto unavený a vyčerpaný, navíc vystrašený z návštěvy nemocnice. Ale paní doktorka MUDr. Tereza Blažková byla naprosto ÚŽASNÁ!! Tak skvělý, lidský, pozitivní a profesionální přístup jsem u doktora zažil poprvé. Synovi nevynechala jedinou, byť i banální věc - brala naprosto vážně zřetel na každou jeho stížnost, co ho bolí a co mu je. Měla k němu jako k dítěti tak úžasný, vřelý, milý a profesionální přístup, že se syn přestal bát a byl klidný. Věnovala se mu dokonale! Mě jako rodiči vše vysvětlila a o všem poučila tak, že jsem neměl problém porozumět a pochopit vše co bylo třeba. Jsem naprosto nadšený přístupem tak skvělé doktorky. Prosím o pochvalu a motivační ohodnocení tak skvělé doktorky MUDr. Terezy Blažkové, protože kdyby byli všichni doktoři tak svědomití, profesionální a lidští jako je ona, byla by Vaše Nemocnice AGEL Šternberk tou nejlepší nemocnicí. Protože vše je o lidech a o jejich chování. A to paní doktorka má andělské!!! Děkuji. Přeji vám, mnoho úspěchů a samé skvělé profesionály, jako je paní Tereza Blažková. S přáním hezkého dne M.Č.


Poděkování týmu kardiochirurgie

28.3.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou velmi poděkovat celému týmu oddělení kardiochirurgie Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí za příkladnou péči během mé hospitalizace ve dnech 9. – 18. března 2022 v souvislosti s náročnou operaci srdce při realizaci 3 bypassů a výměně aortální chlopně. Děkuji operatérovi MUDr. Urbanovi, ošetřujícímu a propouštěcímu lékaři MUDr. Janíkovi, jakož i všem dalším lékařům, zdravotním sestrám (a bratrovi), ošetřovatelkám a celému personálu na oddělení pooperační péče a na lůžkovém oddělení kardiochirurgie. Vysoce jsem hodnotil nejen profesionalitu a odbornost ošetřujícího personálu, ale i laskavý a lidský přístup k pacientům, a to i ve složitém covidovém období.  Oceňoval  jsem velmi i dobrou týmovou spolupráci mezi lékaři, staršími a mladšími sestrami i ošetřovatelkami a pomocným personálem na oddělení kardiochirurgie, a to včetně spolupráce s navazujícími pracovišti při provádění  odborných vyšetření (RTG, ECHO, ultrazvuk). Do budoucna přeji celému oddělení kardiochirurgie hodně úspěchů při jejich náročné a zodpovědné práci i mnoho dalších spokojených pacientů. S pozdravem Ing. Jan Guňka


Poděkování oddělení ARO a chirurgii za skvělou péči

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Krásný den přeji, chci touto cestou poděkovat sestřičkám i lékařům nebo spíše všem andělům oddělení ARO a chirurgie Nemocnice Šternberk za skvělou péči, laskavost, pozornost a starostlivost o mé tělo v době předvánoční i vánoční. Děkuji mnohokrát :-). Slovy nelze vyjádřit vděčnost, jak moc si vážím Vaší práce. Přeji Vám všem pohodu a lásku v srdci i v duši. I.S.


Poděkování a ocenění kvalitní péče

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych ocenit kvalitu péče v Nemocnici Šternberk. Od 14.3. do 18.3.2022 jsem byla hospitalizovaná na gynekologii Vaší nemocnice. Prosím poděkujte všem od ambulance přes oddělení a operační sály za příkladnou péči, empatii, vysokou odbornost a vstřícnost. Klinika pod vedením primáře MUDr. Látala odvádí skvělou práci. Děkuji J.Z.


Poděkování celému týmu RHB ambulance

24.3.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Ráda bych poděkovala celému týmu sestřiček na rehabilitaci. Jsou velmi hodné, ochotné, veselé a vstřícné. Umí krásně poradit, vše ukáží a mají úžasný vztah k pacientům. Je to skvělé oddělení plné usměvavých sestřiček. Moc děkuji za péči, kterou jsem měla. Pokud budu potřebovat (nebo má rodina) zase péči, určitě se na ně ráda opět obrátím. Mohu jen doporučit. S pozdravem J.M.


Poděkování chirurgické ambulanci

24.3.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěl bych napsat poděkování za skvělou práci panu MUDr. Michalovi Císařovi a všemu personálu za výtečnou práci, kterou odvedli dne 3.2.2022, když jsem si způsobil pracovní úraz. Děkuji mockrát. Pavel S.    


Poděkování za laskavou péči

23.3.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní primářko, velice Vám děkuji za přijetí na vaše oddělení a laskavou péči všech po celou dobu hospitalizace. Pobyt na oddělení byl velice příjemný a věřím, že přinese i kladné výsledky. S pozdravem a ještě jednou díky za vše J.C.


Velké poděkování personálu RHB ambulance v Bruntále

22.3.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Velké poděkování doktorům, sestrám i bratrovi z oddělení rehabilitace, za příjemný a lidský přístup k pacientům. Přeji do budoucna, ať se vám daří a hodně spokojených pacientů. S úctou p. F.


Poděkování lůžkovému oddělení chirurgie

15.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat a ocenit práci sester a lékařů lůžkového oddělení chirurgie Nemocnice Šternberk, zejména jejich fundovanost a přístup, ve kterém se vzácně pojí rozum, profesionalita a lidský přístup. V našem případě pomohli vyřešit akutní zdravotní stav mého otce, ohrožující jeho život a také jemu i nám dopomohli pochopit a přijmout lidsky nesnadno přijatelné řešení – amputaci levé dolní končetiny. Děkujeme za vaši péči a přejeme vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě. Bůh vám žehnej! A.P.  


Poděkování ARO

9.3.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Pane primáři, drazí lékaři, sestry a všichni, kdož se staráte o chod ARO ve Valašském Meziříčí. Rád bych Vám z celého srdce poděkoval za vaši práci, kterou jste v uplynulých třech týdnech věnovali  mé ženě a mamince našeho syna.Vaše práce v nemocnici ji zachránila život a váš neskutečně lidský přístup pomáhal každý den vyrovnat se snadněji s novou situací nám doma. Vaše otevřenost a ochota mi dávala možnost zůstat v kontaktu se svou ženou. A vědomí, že je o ni skutečně dobře postaráno mi dávalo klid a možnost se soustředit na našeho syna a vše nové, co nám vstoupilo do životů. Podařilo se Vám na vašem oddělení vytvořit prostředí, kde jsem se cítil vítaný, v bezpečí a skutečně na blízku milované ženě. Přes vše kolem jsem se každý den skutečně těšil, že budu moci přijít na návštěvu a navždy mi zůstane celé vaše oddělení jako příjemná vzpomínka v těžkém období. O.H.


Pochvala – Oddělení následné a rehabilitační péče, pracoviště Praha

3.3.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane primáři Machýčku, chtěla bych poděkovat celému oddělení následné péče stanice A. Paní doktorce Novákové, sestřičkám, pečovateli a pečovatelkám, fyzioterapeutce Boryaně patří za milý a pečlivý přístup velký dík. Zejména si vážím toho, že jste mně vyšli vstříc po mém úrazu pánve ve svízelné "covidové" době, kdy ostatní zařízení podobného typu nepřijímala nové pacienty. Přeji mnoho sil do další práce. Dagmar K.


Poděkování personálu ortopedické ambulance

28.2.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu doktorovi Josefu Guňkovi a jeho sestřičce Marušce Stašové za jejich přístup k pacientům a jejich laskavost. Pan doktor Guňka,je nejlepší ortopéd co znám a takových lidí je málo. Proto si je jich třeba vážit a ctít. Děkuji za pochopení. S pozdravem J.S.


Poděkování dětskému oddělení

16.2.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Rádi bychom poděkovali všem pracovníkům dětského oddělení, lékařům a sestřičkám , pod vedením pana primáře Slováčka, kteří se velmi obětavě , profesionálně a s nesmírnou empatií starali o našeho syna Jaroslava. Ten byl na dětské oddělení přijat pro akutní potíže. Na oddělení bylo vše připraveno a o syna bylo po celou dobu hospitalizace vzorně postaráno. Velmi si ceníme , že při propouštění syna domů , nám pan primář Slováček vše vysvětlil a zajistil pro něj i následnou péči u kardiologa. S takovým zájmem jsme se ještě nesetkali. Ještě jednou velké díky. Velmi si vážíme vaší práce a přejeme vám mnoho u'spěchů. Manželé Ráblovi


Oddělení léčebné rehabilitace

7.2.2022 / AGEL Hornická poliklinika

Vážení, chtěla bych se podělit o svoji zkušenost s oddělením léčebné rehabilitace, kde jsem byla poslední měsíc každodenním klientem. Už jen zahájení rehabilitací pro mě bylo jak ze snu. V polovině prosince 2021 mi byly mou neuroložkou doporučeny rehabilitace. Ihned jsem se pokoušela zajistit vhodné pracoviště, ovšem všude, kam jsem volala (a nebylo toho málo), mi byla nabídnuta možnost rehabilitací se začátkem nejdříve konec února počátek března. Když jsem na začátku roku zkusila rehabilitace u vás, dva dny po telefonátu jsem měla rozpis procedur a mohla jsem začít rehabilitovat. NAPROSTO ÚŽASNÉ!!! A úžasné byly i všechny rehabilitační pracovnice na jednotlivých procedurách, které jsem postupně absolvovala. Vždy milé, přívětivé, ochotné, a přitom naprosto profesionální. Zmínit se ale musím o paní Zuzaně Havové, u které jsem při ILTV trávila přece jen trochu více času. Paní Havová je velmi erudovaná, znalá problematiky, doporučila mi různé cviky, které mi jako by byly šité přímo na tělo. A když jsem právě necvičila, vždy věděla, kam sáhnout, co promasírovat, uvolnit. Opravdu, velmi empatická, příjemná, milá fyzioterapeutka! I když každodenní docházení na rehabilitace bylo chvílemi únavné, pociťuji již nyní, že to stálo za to, očekávaný efekt se dostavil. Cítím se uvolněně a celkově lépe. A přispěly k tomu nejen absolvované procedury, ale i pocit, že jsem pro Vaše rehabilitační pracovnice nebyla jen pracovní povinnost. Moc jim všem děkuji a Vám přeji, abyste takových zaměstnanců měli co nejvíce! S pozdravem Š. H.


Poděkování kolektivu oddělení COVID

3.2.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Poděkování kolektivu oddělení COVID II ( 6.podlaží u schodů ) Chci poděkovat týmu lékařů ( MUDr.Spíšek, MUDr.Levitová a další ), sestřičkám a všem ostatním pomocným silám na oddělení za mimořádnou péči o mou osobu. Měl jsem pocit, že v těch covid kombinézách nejsou lidské bytosti, ale andělé. Jejich přístup ke mně byl mimořádný až tolik, že jsem si připadal jako nějaký VIP pacient. Za to všechno patří celému skvělému kolektivu můj obdiv a srdečný dík. Ing.Richard Ch.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

1.2.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtela bych poděkovat panu doktoru Strnadovi a sestričkám z gastroenterologické ambulance. Hodně jsem se bála kolonoskopickeho vyšetření, ale díky nim proběhlo všechno úplně hladce. Děkuji za jejich úžasný, lidský a profesionální přístup:) I.N.


Pochvala – MUDr. Tereza Erbanová, pracoviště Praha

26.1.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych s manželem touto cestou poděkovala MUDr. Erbanové za její ochotu a vstřícnost, kdy nám místo MUDr. Křenkové vyřídila PCR testy a neschopenku při našem onemocnění s Omicronem. Její ordinace byla jediná, kam jsme se v tak složitém čase vždy dovolali. Děkujeme paní doktorce. Šárka L.


Pochvala – Dopravní služba, pracoviště Česká Třebová

24.1.2022 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Dobrý den, jmenuji se Renáta W. a s přítelem bydlíme v České Třebové. Přítelovi byla na podzim diagnostikovana roztroušená skleróza. Pro pochybení některých lékařů bohužel pozdě a nemoc je v chronické, progresivní formě. Pohybuje se jen o berlich a pár metrů. K cestám do nemocnic, lékařům tak musíme využívat sanitky. Již několikrát jsme jeli i s dopravní službou Polikliniky AGEL Česká Třebová. Touto cestou chci spolu s přítelem poděkovat celému kolektivu sanitek Polikliniky AGEL za jejich práci. Vždy příjemní, ochotní, vstřícní, dokážou člověka i povzbudit v jeho nelehké situaci, prostě profesionální, ale i lidský přístup. Takový názor mají i všichni z našeho okolí, kteří vaší dopr.sluzbu znají. Občas jsme museli jet i sanitkou z jiného města a máme již 3 nepříjemné zážitky. Také nám minulý týden moc pomohli, když dovezli z nemocniční lékárny v Pardubicích speciální léky z konopím, které nám tam vyráběli. Jedna lékarnice nám poradila, že v těchto případech je to možné tak udělat a někdo ze sanitek nám je může vyzvednout. Bez problémů nám vyhověli a ušetřili mi tak spoustu času a starosti s cestou do Pardubic a zpět. Byla to obrovská pomoc a moc si toho s přítelem vážíme. Přejeme celému kolektivu sanitek PoliklinikyAGEL mnoho úspěchů v další práci, mnoho spokojených pacientů, hodně zdraví a prostě ať zůstanou takoví, jací jsou. Jsou prostě nejlepší.!!! A chtěli jsme, aby o tom, jak skvěle dělají svou práci vědělo i vedení. Děkujeme. Renáta W. a Pavol Ž.


Poděkování ORFM

24.1.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobré odpoledne, chci touto formou vřele poděkovat kolektivu sester a lékařů Rehabilitačního oddělení vaší nemocnice v Rýmařově za velmi účinnou péči a pomoc při odstranění bolesti zad. Akutní potíže začaly v nejnevhodnější dobu - loni těsně před vánočními svátky, kdy bylo nemožné najít nějakou pomoc. Více jak dva týdny mi bolesti v noci bránily v delším posilujícím spánku. Obrat nastal až s novým rokem, kdy jsem vyhledal pomoc Rehabilitačního odd. Nemocnice AGEL Podhorská v Rýmařově, kde mě děvčata dala během dvou týdnů "do richtiku," jak se hezky česky říká. Ještě jednou tedy děkuji a přeji mnoho zdaru v roce 2022. Srdečně zdraví Ing. B.M.


Poděkování internímu oddělení

20.1.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji celému kolektivu interního oddělení za naprosto ojedinělý přístup ke mně, jakožto pacientce tohoto oddělení v minulém měsíci. Všechen personál, od sestřiček, po lékaře byl skvělý, dodávál mi svými úsměvy potřebný optimismus a zkracoval dobu, po kterou jsem musela být se svým zdravotním stavem hospitalizována. Ještě jednou všem  - bez vyjímky, děkuji a přeji Vám, ať se Vám daří v této nelehké době. s úctou Marie M.


Gastroenterologická ambulance - poděkování

11.1.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den. Dnes jsem absolvoval vyšetření kolonoskopie a gastroskopie. Byl jsem velmi mile překvapen, z pozitivního přístupu sestry p. Osuchové a dalších dvou sester na oddělení, i panem doktorem Strnadem. Děkuji jim za vlídný přístup při vyšetření, podporu i vlídná slova, za snahu pacienta uklidnit a pomoci mu od strachu a podobně. Jste skvělý tým lidí, kteří i v této nelehké době dokáží být vlídní a příjemní. Přeji Vám všem v nemocnici hodně zdraví, spokojenosti nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Přeji Vám mnoho úspěchů a sil. Přeji Vám jen a jen to dobré v životě. Jste naší andělé strážní, tak nechť i oni chrání Vás. Děkuji,s pozdravem, P.F.


Poděkování kolektivu chirurgie 2 a příjmovému oddělení

10.1.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane primáři, dovolte mi, abych Vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovala za veškerou péči, vlídnost a profesionální přístup, kterého se mi dostalo ze strany personálu oddělení chirurgie II., na kterém jsem byla, z důvodu silného zánětu, hospitalizována ve dnech od 24.- 27.12.2021. Mé poděkování patří jak zdravotní sestře tak i lékaři, kteří mě na Štědrý den, ve večerních hodinách, vyšetřovali na příjmovém oddělení, stejně tak i všem lékařům a zdravotníkům, kteří se o mě starali na oddělení chirurgie po celou dobu mého neplánovaného vánočního „pobytu“. Profesionalita Vašeho týmu, klid a jistota v rozhodování, spojená s úsměvem na tváři a tak potřebným uklidněním je to, co pacient ve složitých chvílích nejvíce potřebuje. Byla jsem přístupem a chováním všech opravdu velmi mile překvapena a potěšena. Ještě jednou prosím, přijměte mé upřímné poděkování za Vaši tak potřebnou a nesmírně náročnou práci a čas, který věnujete nám všem. Ráda bych Vám a celému Vašemu týmu popřála příjemný, zdravý a pohodový nový rok a jen samé milé a poslušné pacienty. S úctou Karin Walach


Poděkování JIP a ARO

3.1.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

V lednu roku 2021 jsem byl ošetřován nejdříve na COVID JIP a poté na ARO tamtéž s velikými problémy v důsledku onemocnění COVIDem-19. Chtěl bych (i když poněkud opožděně) poděkovat všem lékařům a všem sestřičkám, kteří se podíleli na mém vyléčení. Jejich práce i přístup k pacientům byl vysoce profesionální a lidský. Hluboce obdivuji všechny, kteří musí v ochranném oděvu pracovat dlouhé hodiny, starat se o nemocné a přitom se k nim chovat velmi slušně a vstřícně. Dovolte, abych do nového roku všem popřál mnoho zdraví a úspěchů a hlavně aby už ten covidový nápor spojený s vysokým pracovním i duševním vypětím dospěl k úspěšnému konci. S hlubokou úctou Ing. Lubomír D.


Pochvala – Odběrové místo, pracoviště Praha

23.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych jen poděkovat dnešní velmi profesionální paní laborantce při odběru krve. Opravdu velmi profesionální a zároveň osobní jednání. Přeji hezké svátky a děkuji za zmírnění obav z odběrů. Hezký den, V.


Poděkování týmu JIP

22.12.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, byla jsem u vás hospitalizovaná od 11. 12. 2021 do 22. 12. 2021 s covid-19 na JIP BOX 1. Chtěla jsem vám všem, celému personálu JIP, moc poděkovat za velmi hezký přístup a péči, kterou pacientům věnujete i v tak těžkých chvílích. Jste úžasné osobnosti a do budoucna vám přeji jen klidné služby. Ať už se svět vrátí do normálu. Hezký den, J.V.


Poděkování kolektivu kardiologické ambulance

22.12.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Rád bych popřál celému kolektivu kardiologické ambulance Nemocnice AGEL v Třinci-Podlesí příjemné prožití svátků Vánoc a všem především hodně zdraví v novém roce. Moc děkuji za dosavadní péči! S pozdravem, Ing. L. Pazdera, CSc. 


Poděkování zdravotnickému personálu Nemocnice AGEL Český Těšín

20.12.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážení, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za vaši práci, která je velmi náročná nejen v této vypjaté době. Odvádíte ji nejen na profesionální úrovni, ale především obětavě s lidským přístupem. Chtěla bych zejména vyzdvihnout sesterský a ošetřovatelský personál, uklízečky, personál údržby (na opravy elektrospotřebičů - televizí apod., který je vždy ochotný přijít i po pracovní době a vytvořit tak klientům příjemnou skoro domovskou atmosféru). Především bych chtěla vyzvednout paní primářku MUDr.Lidii Ćmielovou a staniční sestru Janu Bojkovou. Díky za vše, co pro všechny pacienty s takovou obětavostí a láskou děláte. Přeji všem mnoho sil a trpělivosti i do dalších let.


Pochvala – MUDr. Adam Šafra, pracoviště Nymburk

14.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Dobrý den, pan MUDr. Adam Šafra je můj praktický lékař a chci jej pochválit za přístup k pacientům a k jeho velké ochotě. Je mi již 68 let a jsem s jeho praxi velmi spokojen a proto Vám to dávám na vědomí jaké máte kvalitní lékaře a přeji panu MUDr. hodně spokojenosti v jeho práci. S pozdravem, Ivo H.


Poděkování zdravotníkům

14.12.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, moc Vám všem, kteří se staráte o pacienty chci poděkovat za Vaši péči a službu lidem. Držte se a opatrujte se, hodně sil všem zdravotníkům přeje Š.W.


Pochvala – MUDr. Jana Fafejtová, pracoviště Olomouc

6.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko. chtěl bych moc poděkovat za velmi profesionální přístup paní doktorky Fafejtové. Paní doktorka je důsledná, vždy ví na jaké vyšetření a kam mě poslat, nic neopomene, je velice starostlivá, dokáže člověka pochopit, má velmi dobrý lidský přístup. Navíc v této těžké době Covidu, kdy stát přidává další povinnosti na praktické lékaře dokáže stále udržet všechny vlastnosti, o kterých jsem již výše psal. Ještě jednou moc děkuji. Rovněž také děkuji všem sestřičkám na poliklinice,které jsou obětavé, trpělivé, mají výborný lidský přístup a své profesi velice dobře rozumí a odvádějí ji na 100 procent. Petr A.


Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

28.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážené dámy a pánové, ráda bych touto cestou vyslovila pochvalu a velké poděkování panu MUDr. Vojtěchu Mrňkovi za jeho profesionální a odpovědný přístup při léčbě mých neurologických problémů. Na základě jeho důkladného vyšetření a magnetické rezonance hlavy, kterou bezprostředně zajistil, byl v oblasti foramen magnum mé hlavy objeven nádor již utlačující mozkový kmen. Pan Dr. Mrňka zařídil pružně další nezbytná vyšetření a spojil se klinikou neurochirurgie FNOL, kde jsem dne 12.10.2021 podstoupila náročnou operaci, při které mi byl z mozku tento benigní nádor odstraněn a která naštěstí proběhla bez problémů. Mohla jsem tak s menšími obavami nastoupit do seniorského věku!   Na vstřícném a ochotném jednání pana Dr. Mrňky je skutečně vidět jeho velký zájem o pacienta, a toho si velmi cením. Určitě tak přispívá k dobrému jménu Polikliniky AGEL Olomouc.          S pozdravem   Růžena K.


Poděkování operačnímu týmu a dr. Šimoníkovi

25.11.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Obracím se na Vás s prosbou o předání mého poděkování panu doktoru Karlu Šimoníkovi. Pane doktore, děkuji Vám! Dostal jsem se k vám do nemocnice v srpnu tohoto roku po z počátku banálním pádu z kola.Banálním pro mě, neboť jezdím už nějakou dobu a takový pád nebyl prvním a nejspíš nebude ani posledním, ale tento byl přeci jen něčím výjimečný. Výjimečnost z něj udělal hned první rentgen na vašem oddělení. Zlomenina krčku pravé nohy. K mému věku přeci jen trochu neobvyklé zranění a nejspíš i proto jsem si hned vysloužil přezdívku „ten mladý krček“😊 Pak už to bylo vše dost rychlé, druhý den jsem absolvoval operaci, kterou jste vedl. Vašimi slovy - 3 šrouby a nic extra složitého, ale až rekonvalescence ukáže. Tím jsme se rozloučili a já směřoval z dovolené zpět do Prahy s tím, že už si Vás nejspíš nebudu pamatovat. Opak byl pravdou, v Praze jsem absolvoval několik prohlídek a v podstatě všude se s Vaším jménem nebo spíše pochvalou na Vaši práci setkával. Všem jsem musel odpovídat, na pro mě banální otázku, kdo a kde mi operaci prováděl. Já, který používal Vaše slova, že to bylo jednoduché😊 dostával opačné reakce, že zas taková sranda to nebyla. Dnes jsou to 3 měsíce od operace a já jsem byl jak panem doktorem Voukrouhleckým, tak panem doktorem Stančákem prohlášen za plně uzdraveného bez další limitace. Děkuju Vám neboť na tom nesete se svým týmem velký podíl. Ano, sám jsem tomu určitě také pomohl, cvičení, dvakrát týdně fyzio, dodržování všech doporučení, atd. Ale jednoduše bez dobrého začátku by se těžko dostavil dobrý konec. Sport pro mě hodně znamená a já Vám děkuji, že jste mi pomohl zůstat aktivní i nadále. Vyřiďte prosím mé poděkování všem, kteří se na operaci a pooperační péči podíleli, bez nich by to tak snadno nikdy nemohlo jít. Mějte se fajn, i v také těžké době, kterou teď prožíváme a držte se! S pozdravem a díky Petr Ott


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

24.11.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

KDYŽ REHABILITOVAT, TAK JEDINĚ VE VALMEZU Nedávno jsem se podrobil operaci, respektive byla mně provedena totální endoprotéza kyčle. O zákrok se postarali specialisté ve Vsetíně, ale pooperační rehabilitaci jsem se rozhodl absolvovat ve Valašském Meziříčí. Přesněji, v rehabilitačním oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí. K tomu, nechat si spravit a rozhýbat nohu v uvedených dvou valašských městech, mě, mimo jiné, přiměla věhlasná automobilová soutěž – Valašská rally, na jejíž přípravě se osobně podílím již přes tři desítky let, a která má s oběma městy dva společné atributy. Jednak to, že Valašská rally se v roce 1981 ve Vsetíně "narodila". Druhak, že po dvaceti letech se do Valašského Meziříčí přestěhovala a "bydlí tu dodnes". Rozhodl jsem se symbiózu respektovat i na poli zdravotnickém. A to i proto, že Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí se v minulosti významnou měrou na zabezpečení doprovodného programu rally podílela. Šest dnů po operaci jsem byl ze Vsetína převezen do valašskomeziříčského zdravotnického zařízení. Na několik příštích dnů se mně novým domovem stala lůžková část jeho rehabilitačního oddělení. A když jsem napsal domovem, pak mám na mysli skutečný domov. Domov v tom pravém slova smyslu. Domov, kde, bez ohledu na to, že jste v nemocnici, nejenom cítíte, ale i ve skutečnosti vnímáte jistotu, starostlivost a bezpečí domova. Paní rehabilitačního domu je MUDr. Věra Fajkošová. Erudovaná a lidskostí vybavená primářka. V jejích stopách každodenně jdou rovněž její spolupracovnice: staniční sestra Marie Hermanová, tým zdravotních sester a ošetřovatelek a skupina fyzioterapeutek. Záměrně jsem nenapsal, že ve stopách primářky Fajkošové jdou její podřízené, jak bych z obecného hlediska mohl. Tady si totiž nikdo na nic nehraje. Každý zde respektuje každého, každý uznává práci toho druhého… A to je právě tím, co vyvolává v člověku pocit, že není v obyčejném špitále. To je právě to, co snad v každém, kdo se tu, na rehabilitační oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí, přišel vykurýrovat a rozhýbat svou tělesnou schránku, vytváří onen již vzpomínaný pocit jistoty, starostlivosti a bezpečí, jenž vlastně ani není vjemem, ale neklamnou skutečností. Budu upřímný. Že je to na zmíněném oddělení takříkajíc super, jsem věděl. Ostatně, vědomí toho mě vedlo k tomu, že jsem dal pooperační péči ve Valmezu přednost před tou klasickou lázeňskou. Avšak vlastní poznání předčila v tom nejlepším slova smyslu všechna moje očekávání. S pokorou a respektem proto děkuji všem, kteří se na rehabilitačním oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí starali a postarali o to, že jsem se domů po totální endoprotéze kyčle vrátil z velké části soběstačný a nesrovnatelně pohyblivější. Děkuji za nevšední starostlivost, laskavost, trpělivost a pomoc. Děkuji Vám, paní primářko, děkuji vám sestřičky, terapeutky a ošetřovatelky rehabilitačního oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí za to, že svou profesi neberete jako práci, ale jako poslání. Poslání, jímž dáváte zcela zřetelně najevo, jak vám záleží na tom, aby člověk člověku byl vždy člověkem. Poslání, jež naplňujete srdcem a laskavostí. S úctou váš Dušan Póč


Pochvala – Očkovací místo Polikliniky AGEL Ostrava

3.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, velké poděkování za milý a ochotný personál. Byl jsem překvapený, jak se hezky chovaly sestry z očkovacího centra. Doporučil jsem vaší poliklinikou v centru všem, co potřebuji, vlídný a ochotný personál. Děkuji, Ivan K.


Poděkování chirurgické ambulanci

3.11.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěla jsem moc poděkovat Vašemu lékařskému personálu na chirurgické ambulanci v nemocnici ve Valašském Meziříčí. Byla jsem tam v pondělí a ve středu se synem pro malý i když bolestivý zákrok, ale i vzhledem k vysokému počtu pacientů, Váš lékařský personál vykazoval velkou profesionalitu a sestřičky s mým údivem příjemné i na lidi, kteří by si to nezasloužili. Děkujeme, že tady jste. S pozdravem Iveta B.


Pochvala řidiči

20.10.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den , dovolím si poslat pochvalu pro Davida Ilnického. Davídek,ten milý,je vždy u nás v pravou chvíli. S úsměvem vždy na líci,zvedá svoji pravici. A tak táta,stále ležící, směje se, až slzy kanou. To když zase na červenou, stojíme v sanitce a táta volá. Proč zase stojí... Vždy pohotově David odpovídá, vlídné slovo pro tátu má. A i když měří téměř 2 metry, pro nás vždy bude tím hodným, co umí rozjasnit den. Řidič tento,ale i ostatní z party ,co přepravují pacienty si zajisté zaslouží nejen pochvalu. Děkujeme.  E.S. a A.S.


Poděkování za vzornou a odbornou péči

29.9.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní ředitelko, chtěla bych poděkovat za vzornou a odbornou péči, kterou věnovalo oddělení následné péče s rehabilitaci v budově C mému manželovi Vlastimilu Baránkovi. Děkuji paní primářce, že manžela přijala na oddělní (ze sanatoria jih Ostr. Zábřeh), paní doktorce, sestřičkám a rehabillitačním sestrám, které manžela rozchodily tak, že se 17.9.2021 mohl vrátit téměř po půlročním léčení z kovidu domů. Přeji hodně léčebných úspěchů. M.B.


Pochvala – MUDr. Ragénaité-Mrnka, pracoviště Olomouc

23.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko,   chtěl bych touto cestou poděkovat paní  MUDr. Viktorija Ragénaité-Mrnka za profesionální a vzornou péči, kterou věnovala a věnuje mému v současné době těžce nemocnému tatínkovi panu Dušanu Járovi. Tatínek mi vždycky vykládal, jak je s paní doktorkou spokojen, že mu vždy všechno potřebné co se týče zdravotního stavu vysvětlí, a že má skvělý přístup. Dále paní doktorka okamžitě telefonicky reagovala na nedobré výsledky rozboru krve s tím, že se máme s tatínkem co nejdříve dostavit na interní kliniku do nemocnice. Její lidský přístup k pacientovi, ale i v rámci komunikace se mnou nebo s manželkou, považuji za příkladný. Nejen že nám vždy dokázala sdělit a vysvětlit vše potřebné, ale z jejího chování jsme vždy cítili i porozumění a určitou podporu.   Vážená paní ředitelko, dovolte mi na závěr vyslovit přání, že k lékaři, jakým je paní MUDr.  Viktorija Ragénaité-Mrnka, bych určitě nejenom já chodil velice rád.   S pozdravem, Tomáš J.


Pochvala – Poliklinika AGEL Praha Italská

20.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za skvělou práci všem pracovníkům laboratoře AGEL Italska, Praha za skvělou práci, jak po odborné stránce, tak i po stránce při jednání s pacientem. Profesionalita a přístup k pacientovi je skvělou součástí péče o pacienta, a to je to, co jsem u vás našla a doporučila jsem všem mým přátelům. Věřím, že vás to potěší a pokud mohu ještě někde zdůraznit vše o vašich skvělých službách, nejen co se týká laboratoře, ale i jiných odděleních, které jsem navštívila Rtg, kožní lékař ORL atd, ráda touto cestou vyjádřím svou absolutní spokojenost a děkuji tímto všem, kteří ve vaší společnosti pracují. S přáním příjemného dne, Jana V.


Pochvala – MUDr. Weyland-Trejbalová, pracoviště Praha

2.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes jsem byla na kontrole na gynekologii u MUDr. Weyland Trejbalové. Chtěl bych ji vyjádřit poděkování a uznání za její chování k pacientům. Jak se snaží pomoci, což často nebývá běžné. Děkuji. Miloslava Ř.


Pochvala – MUDr. Ragenaite-Mrnka, pracoviště Olomouc

13.7.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Hezký den, paní ředitelko, Po 45 letech jsem se z Ostravy přestěhoval na Litovelsko. Při poslední kontrole mi obvodní Ostravě naordinovala Warfarin. Přešel jsem k vám na polikliniku. Krev mi lítala nahoru a dolu jedno „4" podruhé „1,2"… MUDr. Ragenaite-Mrnka na to reagovala i telefonicky a ereceptem injekce i do břicha. Nakonec po dohodě s internistou pani MUDr. Hamplovou mi naordinovali místo Walfarinu lék „ Eliguisien“ cítím se konečně dobře. Jsem rád, že jsem u vás na poliklinice zastavil a chtěl bych touto cestou poděkovat pani MUDr. Ragenaite-Mrnce, že se o mne opravdu skvěle starala. Jan V.


Poděkování sestřičkám z našeho Facebooku

11.5.2021 / AGEL Transfúzní služba

Jiří Simon S velkým DĚKUJI už něco málo přes 20 let.. Krásná práce..   Daniel Spěváček Úžasný sestřičky. Skvělý servis a hlavně nekončící zábava při odběru.. Už se na vás zítra těším.. Jsem zvědavý, která mě pichnete tentokrát pěkný svátek přeji!   Iveta Bogumska Jste úžasní, nejlepší . Vždy se na vás moc těším, lepší sestřičky jsem nepotkala.   Lidu Šenková Jste nejlepší na světě.                                 Jan Hotovec Jste všichni suproví Jste prostě nej... Vše nejlepší sestřičky! Vše nejlepší bratři! Hana Švubová Pevné nervy a krásný den.   Daniel Spěváček Děkujeme že jste a děláte svět lepší.   Andrea Rattayová Všechno nejlepší.   Tomáš Janíček Tak krásný svátek!


Poděkování

14.4.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Z celého srdce chci poděkovat všem lékařům a sestrám z bruntálské nemocnice za péči o mého bratra J. Zejména velký dík panu primáři Kulihovi za osobní přístup a speciální velký dík řediteli nemocnice panu Ing. Kameníkovi za ochotu, vstřícnost a velkou pomoc. Nesmírně si vážíme všech, kteří v této nelehké době zajišťují péči nemocným a bojují všemi prostředky za záchranu životů. Přeji hodně sil a energie. Vydržte! K.R.


Děkuji

11.3.2021 / AGEL Transfúzní služba

Děkuji vašemu presonálu za rychlý průběh bez dlouhého čekání. Děkuji i za vlídný a příjemný personál. M.S.


Poděkování

8.3.2021 / AGEL Transfúzní služba

Milé sestřičky, nějaký čas jsem přemýšlel nad tím, jak Vám poděkovat za to, že jste si ve svém životě vybraly pro společnost tak důležité poslání, jako je pomáhat lidem. Záměrně jsem využil slova poslání, protože za práci bývá adekvátní odměna. Ta vaše ovšem nelze, obzvláště v těchto těžkých časech, dostatečně vyvážit. Vaše nasazení a odhodlání vykonávat vaše poslání, často i v těžkých podmínkách, by mělo být inspirací pro nás všechny. Jako poděkování, vzhledem k tomu, že se blíží svátek „Mezinárodní den žen“, jsem se rozhodl darovat každé z Vás z Transfúzní služby Šumperk alespoň maličkost v podobě jedné růže. Je to málo, ale snad Vám zpříjemní den. Nevím přesný počet žen na oddělení, tak se omlouvám, jestli na některou z Vás nezbyde. Děkuji za Vaše milé úsměvy a profesionální přístup při každém odběru. S přáním hezkého dne MDŽ O.K.


Pochvala - Odběrové místo, pracoviště Praha

5.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pěkný den, dnes ráno jsem navštívil vaše odběrové stanoviště (5/3, 8:25 AGEL - Italská), tímto bych velmi rád pochválil personál, který byl na místě a odběr prováděl. Po celou dobu byli velmi příjemní a snažili se odběr co nejvíce ulehčit. Díky této zkušenosti už vím, že nemusím mít z odběru jakoukoliv obavu. Pokud je to možné, prosím, předejte tuto pochvalu dále. Věřím, že to bude alespoň malé potěšení v této době. Přeji vám mnoho všem mnoho sil! Lukáš V.


Poděkování týmu JIP

4.3.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji upřímě a z celého srdce všem zaměstnancům JIP v Bruntále. Za vaši obětavost, profesionální práci, empatii, laskavost a obrovské vypětí sil, které každodenně dáváte nám pacientům. Díky za to, že jste mne vrátili zpátky do života! Díky všem sestřičkám a celému personálu JIP. S úctou Z.K. 


Pochvala – MUDr. Magda Křenková, pracoviště Praha

3.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaše spolupracovníky z Vaší polikliniky - Italská 37 - Praha 2 a to za 100% vykonávání svojí profese pí. MUDR. Magdy Křenková a její sestřičky. Vždycky při naší návštěve u Vás - u nich, naše maximalní spokojenost s jejich ochotou, profesionalitou a hlavně i přístupem. Děkujeme Vladimír a Helena F.


Pochvala - MUDr. Brumovská, pracoviště Praha

11.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat MUDr. Brumovské a její sestře z angiologické ambulance za jejich vstřícný a laskavý přístup ke mně jako pacientovi. Byla jsem velmi mile překvapena s jakou péčí se staraly o můj zdravotní problém.  Srdečně ještě jednou děkuji. O.P. Praha


Pochvala – MUDr. Lupták, pracoviště Olomouc

1.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, jezdím 1x ročně na pravidelnou zdravotní prohlídku do ordinace MUDr. Jiřího Luptáka. Chci velmi poděkovat a vyjádřit pochvalu panu doktorovi a sestřičkám, za profesionální přístup a ochotu, které se mi v ordinaci dostává. Za to jim patří velký dík.  Přeji Vám hodně spokojených pacientů. Přeji hezký den, J.Z. Vsetín


Zaměstnancům rehabilitace

18.1.2021 / AGEL Hornická poliklinika

Děkuji za péči Všem zaměstnancům rehabilitace za vstřícnost a ochotu. Přeji mnoho sil a pevné zdraví. B. G. Ostrava


Vodoléčbě

18.1.2021 / AGEL Hornická poliklinika

Chtěla bych vyzvednout ochotu a přístup sestry u vodoléčby. Pacientka z Ostravy


Poděkování - sociální lůžka

13.1.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, chtěla bych Vašemu zdravotnickému zařízení poděkovat za péči, kterou jste poskytovali mé mamince, Vladislavě Jankovičové (1930), která byla dnes přemístěna do jejího trvalého bydliště, ale již do Domova důchodců v Příboře. Chtěla bych vyzdvihnout hlavně možnost komunikace prostřednictvím Skype na tabletu. Sestřičky byly velice ochotné a vstřícné, a vždy promptně spojení zprostředkovaly, takže jsem mohla alespoň jednou týdně s maminkou mluvit a zároveň se s ní i vidět. Nevolala jsem častěji, protože jsem nechtěla zatěžovat sestřičky, které mají jistě plné ruce práce, ale tak to mělo dobrý vliv na psychiku maminky. V současné obtížné době, kdy je problém s návštěvami, je to skvělý způsob, jak spojit Vaše pacienty se světem.  Bylo mi řečeno, že na celé oddělení je pouze jeden tablet. Vzhledem k charakteru Vašeho zdravotnického zařízení a k situaci, která v České Republice panuje, by bylo přínosem, kdyby se taková služba trochu rozšířila. Ještě jednou Vám děkuji za péči a vstřícnost, s pozdravem D.N.


Pochvala – MUDr. Mokriš, pracoviště Praha

19.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení,  dne 23. 9. 2020 jsem byla na kontrole na urologickém oddělení u pana Dr. Mokriše. Zde jsem se opět setkala s nevšední ochotou při celém jednání pravidelné zdravotní prohlídky. Protože jsem se s tímto jednání zde nesetkala poprvé, žádám tímto o vyslovení mimořádné pochvaly. Předem děkuji za kladné vyřízení u jmenovaného. S pozdravem, M. K. Praha


Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

3.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Jsem velmi spokojen s MUDr. FAFEJTOVOU. Paní doktorka je výborná odbornice, vše vyšetří, je velice obětavá, vychází člověku maximálně vstříc. P.A.


Poděkovaní za péči o tatínka

2.11.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Paní staniční sestro Rananko, chtěla jsem touto cestou poděkovat všem sestřičkam, lékařům, sanitářům, kteří pečovali o mého otce T.K , který byl hospitalizovanyv této nelehké době covid režimu, na Oddělení odborné ošetřovatelské péče pod vedením paní primářky MUDr. Lidie Ćmielové a samozřejmě i Vašim profesionálním vedením. Díky Vaši profesionální práci a krásném přístupu k pacientům, jsem mohla otce i navštívit. Vy všichni jste si zasloužili ohodnocení mého otce, který obdivně stal ve dveřích ošetřovny a prohlášení TO JE KRÁSA, což mluví za vše. Děkuji tímto i sociální pracovníci p. Mgr. Evě Palianové za milý a vysoce profesionální přístup. V neposlední řadě srdečně děkuji za úžasnou práci,neutuchající motivaci pacientů k aktivnímu cvičení a milý přístup k pacientům fyzioterapeutce Kristině Stalmachové. S vděčností a úctou dcera L.N.


Poděkování MUDr. Šestořadovi

25.5.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, velice ráda bych poděkovala panu Dr. Šestořadovi za úžasnou péči a ochotu, lidský přístup a rychlé jednání, při řešení mých problémů. Za celý svůj život jsem se s lepším zubařem nesetkala. L. L. Ostrava


Poděkování dobrovolníkům

7.4.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vlastnoručně vyrobené roušky nám nosí na vrátnici místní dobrovolníci i lidé z daleka. Velké DÍKY patří Červenému kříži z Rychvaldu, zvláště paní Marii Nadkanské, učitelkám z MŠ Firemní a Akátové, firmě INFGRAF, Centru sociálních služeb Český Těšín, paní Michaele Tkáčové, rovněž Městského úřadu Český Těšín a dalším anonymním dárcům.


Poděkování

6.3.2020 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, jmenuji se L. S. Dne 5. 3. jsem byla ve vašem centru na vyšetření. Chtěla bych moc poděkovat všem vašim pracovníkům za příkladnou odbornou péči a za vřelé a vlídné zacházení. Přeji vám hodně úspěchů. Ještě jednou děkuji. S pozdravem L.S.


Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů. Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích. R.V.


Poděkování oddělení následné péče

23.1.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému oddělení Následné péče Vaší nemocnice za výbornou péči a odborný přístup, který jste věnovali mému manželovi, který byl u Vás už několikrát hospitalizován. W.P.


Poděkování personálu polikliniky

13.1.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, pane řediteli! Chtěla bych Vás požádat, abyste vyslovil mé poděkování lékařům: MUDr. O. Konvičkovi -internímu lékaři a MUDr. I. Gojovlovi- plicnímu lékaři a jejich sestrám za péči, kterou mi věnují a o mne se perfektně starají. Jejich vyšetření a léčba jsou na vysoké odborné úrovni, což svědčí o tom, že můj zdravotní stav je daleko lepší a cítím se skvěle. Rovněž jejich přístup k pacientům, včetně jejich sester je vstřícný a může být příkladem pro jiné neochotné zdravotníky. Oběma lékařům a jejich sestrám ještě jednou DÍK! Na závěr Vám všem chci popřát v novém roce 2020 pohodové pacienty, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody. S pozdravem L.P.


Poděkování personálu OOOP

6.1.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Děkuji všem lékařům, sestrám i sanitářům za obětavou a laskavou péči věnovanou mému manželovi. Manželka H.CH. s dcerou


Poděkování personálu rehabilitace

18.12.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěl bych poděkovat všem sestrám a lékařkám na rehabilitačním oddělení především mé fyzioterapeutce Aničce Bardonové za všechnu snahu a trpělivost co se mnou měla po dobu mé rehabilitace a přejí všem zaměstnancům hezké prožití vánočních svátku a hodně sil a zdraví v r.2020. Váš vděčný pacient J.K.


Poděkování personálu rehabilitace

29.10.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému rehabilitačnímu oddělení Vaši nemocnice za výbornou péči, vstřícnost a lidskost ke svým klientům. Moje babička se k Vám už několik let vrací a je velice spokojená a mohu říci, že se k Vám vždy těší. Pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení ji nesmírně prospívá, jak po psychické stránce tak zdravotní. Velice se vážím Vaší práce a ještě jednou děkuji za péči, kterou ji poskytujete. S pozdravem H.K.


Poděkování rehabilitačnímu středisku

18.8.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Poděkování za rodiče, rodiče kteří k vám jezdí pravidelně každý rok na přeléčení ve vašem rehabilitačním středisku, jsou velmi spokojení a děkují tímto celému oddělení za příkladnou péči a ochotu. Za paní V. a S. děkuje dcera


Poděkování personálu ONP

15.7.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Posílám tímto vřelé poděkování za příkladnou péči o mou maminku a všechny pacienty na oddělení následné péče s rehabilitací. Všichen personál je usměvavý a ochotný vyhovět požadavkům pacientů a projevuje po celou dobu o ně zájem. Jsou empatičtí a sami procházejí pokoje a ptají se pacientů zda něco nepotřebují. Oddělením panuje klidná atmosféra, která přispívá k pohodě pacientů i všech příchozích. Všem zaměstnancům patří velké poděkování za jejich příkladnou práci. Ještě jednou děkuji J.S.


Poděkování personálu nemocnice

24.6.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dne 27.5.2019 jsem byla s dcerou po napadení na pohotovosti ve vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat sloužící lékařce MUDr. Vladislavě Pieniažkové a sloužící sestře Mgr. Alici Ručkové, za velice milý a laskavý přístup k mé dceři, vzhledem k jejímu věku k postupu vyšetření a následné komunikaci s dcerou. Lidský přístup a empatie ani jedné nechybí a jsem velmi ráda, že v ten den sloužily. Dále bych chtěla poděkovat sestrám a lékaři na chirurgické ambulanci z dne 29.5.2019, kde jsem byla s dcerou na dovyšetření. Opět milý a empatický přístup, komunikace přizpůsobená dítěti, profesionalita, přála bych si, aby bylo více takových sester a lékařů. S pozdravem P.L.


Poděkování - Oddělení Rehabilitace, pracoviště Přerov

20.6.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Paní ředitelko, Vaším prostřednictvím chci poděkovat sestřičkám Rehab. oddělení POLIKLINIKY AGEL Přerov za profesionální a ochotný přístup ke klientovi s vytvořením příjemného prostředí. Hlavně poděkování sestřičce Janě Mückové. Její ruce umí, pomocí měkké techniky,  ulehčit od bolestí. Děkuji a ať se všem daří jak v práci, tak i v osobním životě. J.P. Přerov


Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši. Děkuji všem! J.H. Přerov


Poděkování Oddělení rehabilitace Přerov

3.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala kolektivu rehabilitace na železniční poliklinice v Přerově, za velmi odborný a přátelský přístup k mé osobě i k jiným pacientům. V loňském roce jsem absolvovala procedury - celot. vana, parafín, LTV1 a magnet. Nikdy jsem nečekala a vždy mě přivítal milý personál. Vše běželo jako hodinky. Letos jsem se opět objednala a poslední procedura proběhla minulý týden. Vše zůstalo tak, jako před rokem. Po ukončení rehabilitace se můj zdravotní stav vždy zlepší, proto prosím o předání díků kolektivu za výbornou péči. H. O., Rokytnice u Přerova 


Pochvala interní ambulance- MUDr. Brunerová

5.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Na zdejší poliklinice jsem od r. 2005 opakovaně podstupovala ambulantní inf. léčbu. S přístupem zdravotních sester, poskytovanou péči jsem byla vždy spokojená. Od 9/2009 jsem v péči interní ambulance MUDR. E. Brunerové: Vstřícné jednání s pochopením Fungující komunikace Poskytnuta potřebná léčba K paní primářce mám důvěru. Zdravotní sestřička D. Baštěcká – vstřícné, příjemné jednání. Děkuji O.R., Kounice


Poděkování rehabilitaci Olomouc

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu. Děkuji I.Š., Olomouc


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Děkuji celému rehabilitačnímu týmu „B“ za velice citlivý a lidský přístup k nám pacientům. To přispělo k celkově příjemné a klidné atmosféře na oddělení. Většina personálu pomáhala i tam, kde to nebylo jejich povinností. S podobnou atmosférou a přístupem k pacientům jsem se dosud na lůžkovém oddělení v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal. Jen tak dál! V.  


Poděkování - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

21.12.2018 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Velice oceňuji báječné prostředí, ale hlavně velmi srdečný a neformální vztah k pacientům a trvale báječnou vůli pomoci v těžkých situacích. Všem, úplně všem děkuji za prožitky mezi Vámi, které se jinde v takovém lidském pojetí pro běžné lidi již moc nevyskytují. Děkuji celému kolektivu za příkladnou a užitečnou péči. J.M. Praha


Poděkování za vzornou péči

3.12.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Blíží se konec roku a chtěla bych vám poděkovat za služby a péči, s kterými jsem byla velmi spokojena. Vaši zaměstnanci se opravdu vzorně starají o pacienty. Začíná to službou ochotné a milé šatnářky a odborným přístupem oddělení, ať už se jedná o pracovníky rentgenologie, odběrů krve, revmatologie s MUDr. Ožanovou a její sestrou, tak dalších. Letos jsem byla opět v profesionální péči rehabilitačního oddělení.  Chtěla bych vyslovit díky všem - MUDr. Pišoftové a její sestře Z. Havové, která se mi ve své cvičebně osobně věnovala dále pracovnicím vodoléčby, elektroléčby - prostě všem fyzioterapeutkám. Po rehabilitacích se můj stav zlepšil a tak se mohu ve  svých 81 letech víc věnovat práci i odpočinku. S díky za kvalitně poskytovanou léčebnou péči  a přáním mnoha úspěchů .  A.M.


Poděkování MUDr. Ludmile Konvičné, pracoviště Přerov

9.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní MUDr. Raidová, Svým dopisem vyjadřujeme poděkování a ocenění profesionality MUDr. Konvičné na Železniční poliklinice Přerov a její zdravotní sestry. Dne 7. 11. 2018 i v situaci, kdy oficiálně dcera E.O. pod MUDr. Konvičnou nespadá, ji přijala a provedla důkladné vyšetření na podmět lékaře záchranné služby a též zajistila další potřebné vyšetření. Po předepsané medikaci je dceři lépe. Ceníme poskytnuté pomoci a věříme, že v rámci svých kompetencí takto učiníte i Vy, neboť vytíženost lékaře na poliklinice je velmi vysoká. Upřímně děkujeme i Vám za vstřícnost. S pozdravem E.O. a M.O., Přerov


Poděkování MUDr. Jiřímu Davidovi a rehabilitaci Olomouc

1.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, Velmi ráda bych poděkovala neurologovi, panu MUDr. Jiřímu Davidovi, za jeho mimořádný, profesní, empatický a lidský přístup k pacientům. Svým klidem a laskavostí vzbuzuje v člověku absolutní důvěru, která má velký vliv na pozitivní zdravotní stav. Ujal se mé léčby při propuštění z FN po úrazu hlavy na lyžích s krvácením do mozku, který se stal minulý rok v Itálii. Dále bych chtěla poděkovat všem sestrám na rehabilitaci, sestrám při odběru krve a rehabilitační lékařce MUDr. Krejčí, sestře Radaně Rodové, která svým kompetentním přístupem přispívá k pozitivnímu zdravotnímu stavu. V celém zařízení polikliniky AGEL panuje velmi příjemná atmosféra a ochota pomoci. Přeji Vám paní ředitelko, aby se Vaše práce i nadále velmi pěkně dařila a pracovala s takovými lidmi, kteří odvádějí kvalitní práci a přispívají k celkové pěkné atmosféře a dobrému jménu polikliniky AGEL. Přeji příjemný den. J.L.


Poděkování MUDr. Konvičkovi

15.1.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za vzornou péči Mudr. Otmaru Konvičkovi (interní oddělení Hornické polikliniky v Ostravě). Jeho vysoká erudovanost a citlivý přístup k pacientům (gastroendoskopie, ultrazvukové vyšetření) jsou zárukou stanovení správné diagnózy a nasazení vhodné léčby. Vážený pane řediteli, přeji Vám mnoho tak vstřícných lékařů, díky  kterým bude Hornická poliklinika patřit mezi nejlepší polikliniky v Ostravě. S pozdravem a přáním všeho dobré J. S.


Pochvala MUDr. Větvičková

22.11.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rády bychom s dcerou vyjádřili poděkování paní doktorce Dane Větvičkové za vynikající péči a nadstandartní osobní přístup k nám, coby pacientům. Paní doktorka je řadu let naší praktickou lékařkou a velice si vážíme, že jsme mohly přejít do vašeho zdravotnického zařízení. Při jakémkoliv kontaktu je paní doktorka vždy velice milá, vlídná a trpělivá. Zároveň bychom vyzdvihli její odborné kvality spojené s náhledem do psychosomatiky daného pacienta. Vždyť medicína není jen o předepsání léků. A jak se obecne ríká, že lidé neradi chodí k lékařům, my chodíme k naší pani doktorce rády. Vždy odcházíme s dobrým pocitem, mimo jiné, že i nám jako laikům byle vše srozumitelně vysvětleno. Také nás velmi teší, že můžeme využívat velmi hezké prostředí vaší nemocnice, fundované lékaře a sestry s milým přístupem, včetne velmi milých recepčních. Přejeme celé vaši nemocnici mnoho štestí a hodně spokojených a nadšených pacientů jako jsme my. Prosíme, aby se naše poděkování dostalo také do rukou pani doktorce Větvičkové, že je nám ctí byt pacientkami tak profesionální lékařky. S pozdravem JK a SK


Poděkování

20.10.2017 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, včera, 19.10.2017, jsem byl u vás na koronografickém vyšetření a musím vyjádřit poděkování celému týmu oddělení. Pan doktor, usměvavý, vše mi vysvětlil. Sestry se nám věnovaly opravdu pečlivě a splnily všechna naše přání. Má manželka byla sestra a vím, jak je to těžká práce, a ne každý ji může dělat. Takže opravdu děkuji a předejte můj dík celému oddělení. Srdečně a s přáním krásného dne M.M.


Pochvala Olomouc - MUDr. Alena Hamplová

18.9.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi citlivý, vstřícný a odborný postup paní MUDr. Aleny Hamplové, která se mne ujala, když lékaři zdravotného združení SPEA Olomouc mi dělali  problémy s interním vyšetřením pro lázenskou terapii po operaci. Byla jsem mile překvapená když zdravotní sestra paní doktorky s citem jednala s paní,  která používala chodítko, omluvila se pacientům v čekárne, že musí paní doprovodit do přízemí. 2.9. 2017 jsem si v Právu přečetla rozhovor s předsedou představenstva společnosti AGEL a potvrzuji jeho slova, že se snaží vycházet pacientům vstříc. Přeji mnoho úspěchů. Ing. M. V.


Poděkování a pochvala Rehabilitace Přerov

28.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, píše Vám pětasedmdesátiletý důchodce, který celý svůj profesní život prožil a přežil v laskavé péči železničního zdravotnictví. Na železnici jsem pracoval 44 roků a 92 dnů. Mé první setkání se železničním zdravotnictví bylo již v roce 1956, kdy jsem před nástupem na studium železniční průmyslové školy absolvoval vyšetření zdravotní způsobilosti v Přerově ve Smetanově ul., kde tehdy sídlila ordinace. Od 1. 7. 1960 od nástupu k ČSD / ČD jsem byl vždy v péči lékařů žel. polikliniky v Přerově. Až nyní v pokročilejším věku jsem POPRVÉ využil rehabilitaci na rehabilitačním pracovišti v Přerově. Byl jsem velice  příjemně potěšen vlídným a vstřícným přístupem všech pracovnic rehabilitace. Od rehabilitační lékařky MUDr. Hlušičkové jsem obdržel "poukaz" ke zmírnění obtíží na perličkové koupele a elektroterapii. I v nejkritičtějším období (v měsících červenci a srpnu, kdy se zpravidla nejde domluvit nikde s nikým) jsem úspěšně absolvoval procedury ve sjednaném termínu. Vyslovte prosím mě srdečné poděkování za vstřícnost, ochotu a zacházení s pětasedmdesátiletým důchodcem a v rámci Vašich možností oceňte celý kolektiv rehabilitace. V. P., Přerov    


Poděkování MUDr. Hanzlíkové

13.7.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, Chci opět vyzdvihnout neuvěřitelnou vstřícnost, empatii, lidskost a profesionalitu pní doktorky Hanzlíkové. Je úžasná! Pevně doufám, že je/bude náležitě ohodnocena za svou práci. Děkuji CH., Ostrava


Poděkování sestričkám na příjmu RTG a SONO

28.6.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den paní MUDr. Chlápková, poděkujte prosím sestřičkám na príjmovém okýnku RTG a SONO, za velice ochotný a lidský přístup při řešení maminčiného problému dne 26.6. s objednací lhůtou. Jsem velice rád, že i ve zdravotnictví se najdou chápajíci a vstřícní lidé. S pozdravem Jan Růžicka


Poděkování ambulanci MUDr. Hanzlíkové

12.6.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Jsem dlouhodobým pacientem pani MUDr. Zuzany Hanzlíkové. Po celou dobu se setkávám s důslednou a velmi kvalitní odbornou peč pani doktorky. Chtěl bych ji tedy touto cestou velmi poděkovat za péči, kterou mi věnuje a zároveň vjádřit naději, že i do budoucna tento trend bude pokračovat. Proto i přes vyšší věk (80 let) jezdím raději pres cele město (O.- Hrabůvka), protože vím, že se mi dostane kvalitní peče. Využívám také této příležitosti, abych poděkoval i zdravotní sestře paní Sylvii Halfarové za její vstřícný a pečlivý přístup k mé osobě jako pacientovi. S pozdravem M.D.


Pochvala MUDr. Pruknerová, MUDr. Schimonová

21.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den pane řediteli, dovoluji si Vás oslovit informací o mém aktuálním setkání v roli klienta s Vaší Poliklinikou. V krátkem exkursu uvádím jako důvod mé návštevy dlouhodobě vnímané zdravotní nesnáze u stability chůze. V návaznosti na předcházejíci lékařské pozorování bylo mi doporučené neurologické vyšetření. V tomto smyslu jsem se objednal na Polikliniku Agel ( i z důvodů osobních zkušeností s kvalitní léčbou mé babičky M.Zganičové). První dojmy lze shrnout dle kontaktu s personálem v rovině zdvořilého přistupu. Dále pak v systémové organizaci požadovaných vyšetření vykazující co nejnižší časové zatížení pacienta. Pane řediteli, využívám této příležitosti k poděkování MUDr. Pruknerové z neurologické ambulance za bedlivé a pečlivé stavění diagnózy k zjištění mého handicapu k nalezení úlevové terapie ( prošel jsem potřebnými nálezy ). Součástí byla i diagnostika na plicní ambulanci u MUDr. Schimonové kde i přes pracovní týden byl realizován podrobný screening a stanovení následného dozorování. Subjektivně (věk 1942) stav o který se s Vámi podílím osvěžil lidskou pomoc a jistotu. Vážený pane řediteli osobne Vám přeji dobrého zdraví a energie v manažérske práci a odezvu přinášející Vám radosti z díla V úcte PhDr. Václav Bouda


Poděkování personálu rehabilitace

12.5.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli! Chtěla bych touto cestou vyzvednout péči Vačí fyzioterapeutky paní Evy Kadlecové a poděkovat ji za svou téměř uzdravenou ruku. Její pravidelnou cvičební metodou se mi ruka uzdravila natolik, že s ní mohu provádět téměř všechny běžné pohyby a domácí práce. Děkuji K.


Pochvala MUDr. Kočař

11.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane, vážená paní, chtěl bych vychválit Vašeho zaměstnance MUDr. Michala Kočaře za velice vlídný a obětavý přístup. Je člověkem na svém místě. Trpím Crohnovou chrobou a jako jeden z mála lidí mi veškeré problémy s touto nemocí vysvětlil. Tento člověk dělá dobré jméno společnosti Agel a díky němu i mnoho lidí z mého okolí přestoupilo pod jeho evidenci. Víc takových lidí. Přeji Vám pěkný den, O. B.


Pochvala Rehabilitační personál

17.4.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím jěště jednou poděkovala zdravotnickému a rehabilitačnímu personálu odd. následné rehabilitační péče primářky MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové za péči, kterou mi ochotně a laskavě věnovali při mé rekonvalescenci po náročné operaci. Velmi mi pomohli k rychlému uzdravování. S vděčností Mgr. Ivanka Luhanová


Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.       S pozdravem Vaše pacientka     J.V., Ostrava


Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince. Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji O. B., Ostrava


Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana. Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila. Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. D. D.  


Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane řediteli, prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou. Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc. Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná. Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové R. K.


Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků. Z. Š.


Poděkování Centru jednodenní péče

4.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych poděkovat za výbornou péči celému personálu Oddělení jednodenní chirurgie v poliklinice Agel Praha Italská a zejména sestřičce Simonce, která se o nás celý den 12.12.2016, kdy jsem byla operovaná starala. Dík patří samozřejmě i panu Dr. Vaněčkovi, který mě spolu s Dr. Dojcsánem operovali a ostatnímu personálu. Všichni byli příjemní a ochotní. Moc všem děkuji a přeji vše nej v novém roce. Karabáčková R.   


Poděkování Urologii

2.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rád bych Vám popřál vše nejlepší v novém roce. Zároveň Vám chci poděkovat za výbornou péči, kterou Vaši zaměstnanci projevují o mě i ostatní pacienty. Jsem po operaci a navštěvuji, převážně, urologické oddělení. Zde absolvuji každý týden cvičení na posílení močového měchýře, které mně velice pomohlo. S pozdravem Vladimír Poštolka


POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů. Svatava Kaslová


Poděkování za kvalitní péči

2.12.2016 / Kardiologické centrum AGEL

Včera jsem byl vyšetřen, ošetřen na Vašem pracovišti. Rád bych všem poděkoval za péči věnovanou mé osobě od vstupu do centra až po odvoz domů. Velmi příjemní a starostliví lidé, prostě super spokojenost. Lékař dr. Rozsíval i všechny sestry se mi věnovali a starali se o mě. Rád bych zvlášť vyzvedl sestřičku Jitku, která je dobrým duchem, věčně v dobré náladě, prostě sluníčko. Vyřiďte jí poděkování a můj obdiv zdravotníka po více než 40-ti letech zaměstnání. Ne, že bych si přál nějaké komplikace v mém zdravotním stavu, ale bude-li, rád se na Vás zase obrátím. MUDr. J. Š., Králíky


Poděkování POLIKLINICE AGEL Praha Italská

14.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna. Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života. Vážený pane řediteli, za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já. Alena Camperová


Poděkování Oddělení následní rehabilitační péče

18.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, můj bratr byl na Oddělení následné rehabilitační péče přijat po operaci stehenní kosti. Ráda bych vyjádřila poděkování celému oddělení pod vedením primářky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Každodenní péče a rehabilitace, denní provoz, starostlivost i pomoc a odpověď na jakýkoliv problém si zaslouží velké ocenění. Celý kolektiv byl vstřícný, milý, optimistický a neúnavný nejen ke svým pacientům, ale i knám - návštěvám. Srdečně děkuji, Ludmila Hobzová


Poděkování chirurgické ambulanci

10.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, poprvé jsem navštívil polikliniku v Čechách. Byl jsem v chirugické ambulanci v Italské ulici a jsem velmi spokojen a moc Vám děkuji! V. S. 


Poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky

8.7.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky. Přeji další úspěchy všem, kteří se vzorně starají o pacienty! J.V.


Poděkování za velice kvalitní péči

17.6.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli,  jsem dlouholetým pacientem Polikliniky Agel,  Italská ul. Praha, Kardiologická ambulance. Přestože se oblast zdravotnictví stává stále terčem kritiky - ať již občanů či ze strany sdělovacích prostředků, chtěl bych vám napsat několik osobních zážitků z poslední doby. V minulých dnech jsem nešťastnou náhodou utrpěl úraz hlavy - Záchranka – nemocnice  Bulovka, další den pak kontrola na Chirurgické ambulanci v Poliklinice Agel. Byl jsem velmi potěšen a mile překvapen ochotou, vstřícností i lidským přístupem ať  již MUDr. Michelové, tak zejména zdravotních sester Hany Kohelové či Evy Grabowské. Jak jsem již uvedl,  v péči MUDR. Filipové CSc. jsem již řadu let - se srdeční arytmií , rovněž tak její přístup k pacientům  a taktéž i zdravotní  sestry Martiny Kikové je vstřícný a velmi kladný. Vážený pane řediteli, prosím tedy jako pacient 2 ambulancí  Polikliniky Agel  o vyjádření mé pochvaly a pozitivního hodnocení těmto úsekům. Z výše uvedenými skutečnostmi naprosto souhlasili i další pacienti se kterými jsem v čekárně  hovořil. V. B.


Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností. Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.


Poděkování sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance

17.3.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ráda bych touto cestou poděkovala sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance za vynikající práci a lidskost. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a přístupem k pacientovi OH.


Poděkování sehranému týmu urologické ambulance

20.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance, MUDr. Kastnerové a sestře Vodičkové. S úctou Vám děkuji za Váš profesionální a lidský přístup při mých návštěvách urologické ambulance. Vždy vím, že je zájem mi pomoci a řešit zdravotní problém profesionálně a beze spěchu. Ještě jednou díky za vše… Z.Č. Dále jedna informace pro nás muže, buďme chlapi a nechme si pomoci. Podstoupil jsem na základě zvýšeného PSA biopsii prostaty. Vše mi bylo vysvětleno a i při samotném zákroku jsem byl o průběhu informován. Bolestivost zákroku je malá, je prováděn při lokálním umrtvení a v pohodě jsem vše přestál. Po zákroku chce tento den vydržet v klidu třeba u TV, druhý den jsem šel v pohodě do práce. Upozorňuji – je nutné se řídit radami lékařky a týden vydržet bez sportování a nadměrné zátěže. Pánové nebojte se, vydržíte to – jde nám o naše zdraví – a to Vám také přeji( sobě taky).  


Poděkování personálu neurologie

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti. Ještě jednou děkují. M.


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

18.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra paní Mgr.Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů  po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že zdravotní služby poskytované ve Vaší léčebně s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou  péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje paní primářkou MUDr.Ivou Novákovou,přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou, až po fyzioterapeutky, s mimořádnou pochvalu zasluhující, pečlivou a profesně zdatnou  Bc. Barborou Löwitovou. V útulném a  čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří  nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí. Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví  a vím jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb které poskytujete jdete příkladem, který si zaslouží pozornost. MUDr. Josef GEROLD ředitel, Nemocnice Olomouckého kraje,a.s.


Vánoční přání

17.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

K přání příjemných prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016 připojujeme srdečné díky za svědomitou péči lékařek, lékařů i obětavých sestřiček o nás, pacienty. Je to důkazem toho, že lidskost je stále součástí našeho života. H.P.


Poděkování urologické ambulanci

12.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chci Vám touto formou vyjádřit svoje poděkování k oddělení urologie. Paní doktorka Andrea Kastnerová mně přijala v mé složité zdravotní situaci a přijmula mně z jiné facility. S potěšením a s velkým uznáním musím napsat, že paní doktorka a její přístup jak z profesionálního tak z lidského hlediska je excelentní. Dostává se mi odborné péče, vysvětlení o mém zdravotním stavu a navrací mi důvěru ve zdravotní zařízení. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestra Magdalena Vodičková za laskavý a lidský přístup, který působí uklidnujícím dojmem a to vše s úsměvem na tváři. Vaše klinika je na vysoké úrovni a jsem nadmíru spokojený. S úctou, A.D. 


Poděkování personálu kožní ambulance

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je. Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde! Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření. S pozdravem a přáním hezkého dne. M. Krčková


Poděkování MUDr. Michelové

18.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala za svého přítele, ale nejen za něho, ale za všechny pacienty z Prahy 9 paní MUDr. Michelové za její ochotu a pečlivý a profesionální přístup k pacientům a také i její zdravotní sestře, která se snaží být k pacientům vstřícná a neodmítavá, jak to někde v současné době, v našem přetíženém zdravotnictví bývá. Myslím, že jak u Dr. Olga Michelové tak i její asistující sestry by mělo být uvažováno o odměně... Děkuji. S pozdravem J. Vrzalová Spolek přátel Prahy 9 


Poděkování personálu rehabilitace

21.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych vyjádřila vřelé poděkování paní doktorce Větvičkové z odd. rehabilitace. Na vaši polikliniku jsem byla odkázana svou zdravotní pojišťovnou v létě, kdy všude byly dovolené a nebylo možné se nikam dostat. Paní doktorka Větvičková se mému akutnímu problému s krční páteří velmi pečlivě věnovala, přímo v ordinaci mi několikrát výrazně pomohla odblokováním problematických míst. Její velmi laskavý a profesionální přístup zaměřený nejen na tělo, ale i na psyché jistě přispěl k tomu, že se mi ulevilo. Po rehabilitačních procedurách, kam mě paní doktorka Větvičková poslala - tak, aby i z "logistického" pohledu bylo možné začít co nejdříve a nemusel přitom člověk jezdit přes celou Prahu se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Ráda bych vyjádřila touto cestou MUDr. Větvičkové velké poděkování za perfektní lékařský přístup a bezvadnou péči, kterou nadále dostávám. Kéž by všichni lékaři našli při své náročné odborné práci tak laskavý přistup k pacientům. S pozdravem I.Č


Poděkování MUDr. Kamencové a celému personálu neurologické ambulance

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, touto cestou chci velice moc poděkovat paní MUDr. Kamencové a samozřejmě i jejímu personálu , kteří se k mé osobě chovali velice pěkně reagovali vždy s přehledem a hlavně paní doktorka je opravdu profesionál a dnes po úspěšném absolvování operace v ÚVN mohu říct , že jsem se díky jejímu profesionálnímu přístupu znovu narodila a jsem jí opravdu za Vše moc vděčná . S důvěrou mne předala specialistům , Vše mi vysvětlila snažila se poradit a s lidským přístupem se kterým ke své práci přistupuje se opravdu nedá ani zlatem zaplatit.Ještě jednou moc děkuji .....


Poděkování personálu ORL ambulance

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jsem pacientka ORL, pí. MUDr. Evy Gregoriadesové. Měla jsem potíže – motala jsem se a padala. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale nikdo mi nepomohl. Slyším velmi málo na pravé ucho, šla jsem tedy ještě na ORL. Paní Dr. Gregoriadesová – jediná mi pomohla – naordinovala mi infuze. Těmi se moje potíže zmírnily, skoro odešly a cítím se dobře. Sestřička Hana Kapounová umí velmi jemně napichovat žíly, bez modřinek – je milá, ochotná a moc příjemná. Sděluji Vám své poznatky a posílám velkou pochvalu oběma – paní doktorce i její sestřičce. Je to blahodárné setkat se s báječnými ženami ve zdravotnictví Ludmila Cinková


Poděkování personálu urologické ambulance

9.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit pochvalu a svou maximální spokojenost s profesionálním vystupováním a odborným přístupem pí MUDR. L. Šonské a její zdravotní sestře pí M.Vodičkové - oddělení urologie. K.T.


Poděkování personálu chirurgie

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce. Děkuji PK


Poděkování personálu polikliniky

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)


Poděkování na urologickou ambulanci

5.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Absolvoval jsem zde mnohými obávané vyšetření, cystoskopii. Díky profesionálnímu, lidskému a přátelskému přístupu týmu MUDr. Kastnerová a sestra Vodičková se vůbec nejednalo o traumatizující zážitek. Vyšetření bylo prakticky bezbolestné, vše mi dopředu podrobně vysvětlily a průběh komentovaly. Pocit, že lékař se o pacienta upřímně zajímá a chce mu pomoci, který jsem zde měl, je neocenitelný. Humor, citlivý přístup a empatie paní Vodičkové ze všeho udělají téměř zábavnou záležitost.  Velice děkuji. J.R.


Poděkování personálu gynekologické ambulance

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál. Livia Hadamíková


Poděkování paní doktorce Červené

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní. MN.


Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. M. Malesové a sestřičkám Janě Dobrodinské a Bc. Kristýně Šimoníčkové z gastroenterologické ambulance vaší polikliniky v Italské ulici za naprosto profesionální přístup, úsměv na tváři, laskavost , dokonalou edukaci ze strany paní doktorky při mých obtížích a samotném vyšetření. S pozdravem a s přáním všeho nejlepšího K.Š., pacientka


Pochvala za vzorný odběr krve

24.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes ve středu dopoledne (24.6.) jsem byl na Vaší poliklinice na odběru krve. Ač jsem starší člověk, takový odběr jsem snad ještě nezažil. Žádné studování, které předloktí je lepší, žádné prohmatávaní, kde vůbec je žíla, žádné cvičení rukou, žádné opakované napichování, žádný hematom. Vaše zdravotní sestra prostě zapíchla jehlu a krev tekla hned. Chtěl bych proto touto cestou oné sestře poděkovat za perfektní odbornou práci. O jejích kvalitách napovídá i to, jak její práce "vodsejpala". Žádné dlouhé čekání. Její pracovní činností jsem opravdu mile překvapený. Jestliže jsem se nedávno setkal s lékařem, který mě odmítl vyšetřit vyhřezlou ploténku, pak Vaše sestra a její činnost navrací důvěru ve zdravotní personál. Děkuji.KČ.


Poděkování za vstřícný přístup během rehabilitace

15.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovoluji si touto cestou vyjádřit poděkování MUDr. Větvičkové a sestře Zieglerové za profesionální a vstřícný přístup v průběhu vyšetření a následné rehabilitace. Díky jejich péči pociťuji zlepšení mého pooperačního stavu. Ing. J.F.


Poděkování personálu urologické ambulance

11.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala sestře paní Vodičkové a paní doktorce Kastnerové z místní urologické ambulance. Absolvovala jsem včera cystoskopii a dostalo se mi výborné péče. Obě byly po celou dobu velmi milé a empatické. Vše mi vysvětlily. Během zákroku se věnovaly tomu, jak jej zvládám. Následně mi obsáhle a srozumitelně vysvětlily výsledky vyšetření. Paní doktorka se mnou podrobně probrala všechna možná opatření, kterými mohu podpořit neopakování zánětu močového měchýře. Na závěr bych ráda ještě zvláště ocenila přístup sestry, paní Vodičkové. Díky její péči mi čekání na aseptickém sále uteklo a ještě sem se nasmála. :-) Díky přístupu obou byl zákrok prostě jen nepříjemný a i přes strach, který vyšetření předcházel, jsem si žádné trauma neodnesla. A dala se tak bez problémů zvládnout i přítomnost stážisty (na kterou se mě zeptali již před vyšetřením, což taky není samozřejmostí). Oběma moc děkuji. Mgr. Lucie Čechová 


ZŠ Jižní Praha 4 děkuje POLIKLINICE AGEL Praha za zapůjčení invalidního vozíku na charitativní akci „RUN and Help – běhání, které pomáhá“

11.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V rámci akce běželo 623 žáků pedagogů, rodičů a přátel školy, uběhlo 987 koleček, některé s invalidními vozíky, tedy 113,5 km. Zároveň ZŠ Jižní přispěla Matýskovi na polohovací zařízení částkou 18 tisíc korun!


Poděkování personálu Infúzního stacionáře

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit. Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková  


Pochvala MUDr. Štěpánkové

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jmenuji se Jana Šeráková a chci pochválit MUDr. Věru Štěpánkovou a její sestřičku. Šla jsem si pro recept na prášky a přesto, že chodím k jinému lékaři paní doktorka byla moc milá a velmi ochotná. Změřila mi tlak, napsala preventivní sono štítné žlázy – všimla si toho z počítače. Jsem strašně moc spokojená a opravdu velký dík doktorce i její sestřičce. Jana Šeráková


Poděkování obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové

20.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové za profesionální přístup, skvělou péči a obětavost. Jsme s rodinou v jejich péči již dlouhá léta a vždy se setkáváme s milým a vstřícným jednáním. Přejeme jim hodně sil do náročné práce, obdivujeme, jak zvládají nápor pacientů, kteří do této ordinace docházejí. Libuše Hudková 20.5.2015


Pochvala za přístup personálu gastroenterologické ambulance

29.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ve středu 18. března jsem byl na vyšetření v gastroenterologické ambulanci na kolonoskopii. Děkuji tímto za velmi pečlivý, profesionální a zejména citlivý přístup k pacientovi jak od paní doktorky, tak od obou sestřiček. Vyšetření bylo bezbolestné, dostalo se mi podrobného a srozumitelného vysvětlení a celkovou péči mohu označit za nadstandardní. V tomto smyslu jsem také vyplnil dotazník pro HCI. J.V.


Děkuji za vzornou péči

5.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup Anna Drbohlavová


Poděkování personálu rehabilitace

28.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy. R.


Vyjádření spokojenosti

16.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení. Benediktová


Poděkování MUDR. Novákové a sestřičkám

4.12.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem! Olga K


Poděkování personálu LDN

20.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších. S pozdravem Václav Sottner


Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

5.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával. Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás. Srdečně zdravím Ing. Petr Moravec 


Poděkování MUDr. Bradovi

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vážený pane řediteli srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá. Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji. Věra Kašparová


Poděkování panu řediteli a personálu

1.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup. S pozdravem Roman Harag, DiS 


Poděkování MUDr. Filipové

11.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží. Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot.  Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská. Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti. S pozdravem, Josef Sumerauer


Poděkování lékařům a sestrám LDN

4.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat. Srdečně Jana Zavadilová


Poděkování za příkladnou péči v LDN

31.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat. Jana Štencká


Poděkování lékařům

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové. S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková


Poděkování rehabilitaci v Přerově

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě. S pozdravem M. V.


Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí. Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve. Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice


Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

10.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon. Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů. Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil.  Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení. S pozdravem Jiří Bína


Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

30.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací. Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle. Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům. Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Mgr. Jiří Šmidt


Poděkování kolektivu LDN

19.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové. S pozdravem MUDr. Marie Vopatová