Logo

Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

O nás

Napsali jste nám

Pochvala – Centrum ortopedické péče, pracoviště Praha

29.2.2024 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Musim pochvalit oddeleni ortopedie, velmi mily personal od sestricek az po zamestnance na sale. prostredi je nove, ciste a utulne, clovek se tu citi dobre. dekuji za bezvadny pristup sestrickam Petre a Viere, anesteziologovi panu Ruslanovi a hlavne ortopedovi MUDr. Pecenemu (operace menisku&plastika). Dekuji za peci. S pozdravem, Lucie R.


Operace šedého

28.2.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Velice spokojena. Přístup personálu perfektní. Všichni ochotní, vstřícní, milí. Velká pochvala všem. Děkuji. H.  


Pochvala – Centrum ortopedické péče, pracoviště Praha

19.2.2024 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dne 14.2. jsem na Agelu v Italské podstoupila artroskopii kolene. Ráda bych poděkovala všemu zdravotnickému personálu, především však sestřičce na operačním sále (jméno bohužel nevím), která byla úžasně empatická a díky ní jsem na zákrok "šla" klidnější a s úsměvem. Více takto skvělých a lidských profesionálů. Děkuji, Magda L.


Pochvala onkologickému oddělení

15.2.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Nemocnice AGEL Nový Jičín. Pěkné prostředí, šetrné zacházení, vstřícní lékaři a další zdravotníci i pomocný personál se sociálním cítěním. Jsou lidmi na správném místě, kteří mi pomohli zahnat strach a naladit na přijatelnou notu k jednotlivým úkonům. Do nemocnice, na oddělení onkologie, mě dostal nenadálý zdravotní problém - tumor. Jednalo se o zavedení portu a podání 1. chemy ve dnech 5.-6.12. 2023. Už na příjmu se mě ujala příjemná zdravotnice s andělskou tváří. Odběry krve, echo, implantaci portu i následnou chemoterapii jsem absolvovala zklidněná pod vedením vnímavých lékařů za pomoci šikovných sestřiček. I prostory, které jsem navštívila během hospitalizace, byly útulné, čisté a voňavé. To vše mi pomohlo odplavit stres z hospitalizace na onkologii. Primář má výborně šlapající tým. S díky Ludmila L.


Poděkování internímu oddělení

15.2.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, v neděli 17.prosince 2023 v dopoledních hodinách jsem navštívil vaši nemocnici z důvodů náhlé zdravotní indispozice, která se u mě projevila v brzkých ranních hodinách. Byl jsem přijatý na interním oddělení, kde jsem absolvoval sérii vyšetření k odhalení příčin mého onemocnění. Kolektiv sester pod vedením pana primáře MUDr. Tomáše Mičkala se mi maximálně věnoval. Ještě jednou velké poděkování za profesionální přístup. S pozdravem. Petr K., Hustopeče nad Bečvou


Poděkování internímu oddělení

15.2.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, naše babička byla hospitalizována na interní JIP od 25.12. s těžkým zápalem plic. I přes maximální snahu zainteresovaného personálu svůj boj s fulminantní sepsí prohrála. Chtěl bych touto cestou poděkovat personálu interního oddělení, zejména příjmové ambulance a JIP za veškerou péči. Jmenovitě pak panu doktorovi Kamlerovi za odborný, vstřícný a empatický přístup. který nám umožnil být s naší babičkou až do poslední chvíle. Za zarmoucenou rodinu MUDr. Matěj O., lékař ARO Opava.


Poděkování ORL oddělení

15.2.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat za vyšetření ve vaší ORL ambulanci, které prováděl pan doktor Michal Enter. Po pečlivém výběru mi doporučil a vyzkoušel sluchadla Phonak. Po několika dnech používání jsem úplně zapomněla na problémy se sluchem, které jsem měla před vyšetřením. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Eva H.


Poděkování dětské JIP

15.2.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat dětskému JIP oddělení za veškerou péči kterou poskytli mě a mému synovi, z takovou vstřícnosti, lidskosti a profesionálním chování jsem se ještě nesetkala. Mé díky patří doktorům, a hlavně sestřičkám které o nás pečovali. Byli jsme zde hospitalizováni dlouhou dobu a veškerý personál se k nám choval s úctou a vždy nám ve všem vyšel vstříc. Děkuji, že mi umožnili být se svým synem 24 h denně. Děkuji. S přáním hezkého dne Tereza Š. a syn Petr


Poděkování ortopedickému oddělení

15.2.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, od 9.1.2024 do 12.1.2024 jsem byl hospitalizován ve vaší nemocnici v Novém Jičíně (ortopedické lůžkové oddělení). Tímto bych chtěl kromě lékařům také moc poděkovat hlavně sestrám za péči o pacienty. Operace i pooperační péče byla luxusní. Dokonce i jídlo mě mile překvapilo. Radim N.   


Poděkování ortopedickému oddělení

15.2.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Chtěla bych poděkovat celému ortopedicko - traumatologickému oddělení nemocnice za jejich péči a odborný přístup. Zachránili mi nohu a zajistili plnohodnotný další život. Před 14 dny jsem utrpěla úraz, při kterém jsem si zlomila krček stehenní kosti. Když si toto zranění promítnu do generace mých rodičů nebo prarodičů, je to skoro jistý invalidní vozík. Takže s pokorou a vděčností opakovaně děkuji a zdravím celý tým včetně celého širokého personálu. Katka R., 62 let, Frenštát p.R.


Poděkování ORL oddělení

15.2.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

V listopadu 2023 byla dceři (5 let) odstraněna nosní mandle. Pět měsíců jí způsobovala bolestivou uzlinu na krku, která splaskla až po nasazení antibiotik. Ráda bych poděkovala panu primáři Syrovátkovi za vstřícnost při domluvě termínu operace a empatii, neboť jsme netušili, zda otoky způsobuje nosní mandle. Jeho doporučení bylo správné. Od operace jsou to tři měsíce a dcera je bez problémů. Chválím paní doktorku Kutáčovou za srozumitelné vysvětlení průběhu operace. Také zdravíme veselou paní sestřičku (ošetřovatelku) Fabíkovou, která dceru odvážela k operaci. Moc hezky si s Lucinkou povídala, aby zůstala klidná, a po zákroku jí slavnostně předávala medaili a dárečky. Nasmály jsme se u toho. Sestřička by si také zasloužila medaili za přístup k dětem. Děkujeme Lucie a Lucinka


Poděkování ORL oddělení

15.2.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych ještě jednou strašně moc poděkovat celému týmu oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. V pondělí 29.1. jste přijali našeho syna Matyáška Potěšila a v úterý měl zákrok odstranění nosní mandle. Ve středu jsme byli propuštěni... Všechny dny jsme díky Vám, úžasnému personálu, měli v poklidu a velmi jste se nepřetržitě o malého starali. Malý ještě teď vzpomíná na sestřičky, které nejen se staraly, ale dokázaly, i když ho to bolelo, malého rozesmát ❤️ Proto ještě jednou MOC DĚKUJEME ❤️ A jsme rádi, že jsme si vybrali zrovna vaši nemocnici!!!❤️


Poděkování Fyzio amb.

8.2.2024 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní Monice Křížové, z rehabilitace FYZIO, za velice milý, příjemný a lidský přístup během mojí rehabilitace bederní páteře. Oceňuji její nápaditost a pomoc zmírnit vhodným cvičením i další moje zdravotní potíže. Na její rehabilitace jsem se vždy těšila a psychicky mi velmi svým přístupem pomohla. S pozdravem Ing. Hana D., Říčany


Primář s empatií, která se tolik vytrácí...

5.2.2024 / Nemocnice AGEL Přerov

Primář s empatií, která se tolik vytrácí... Chtěly bychom touto cestou poděkovat panu primáři hematologicko-transfuzního oddělení přerovské nemocnice. Štefan Repovský je nejen erudovaný a zkušený odborník, ale především člověk s velkým srdcem. Během léčby našeho tatínka byl vždy velmi vstřícný a empatický. Šlo vidět, že pacient je u něj na prvním místě. Jeho lidský přístup si pochvalují také ostatní pacienti, ale i dárci, kteří do nemocnice docházejí na pravidelné odběry. Pane primáři, přijměte od nás prosím osobní vzkaz: Byl to dlouhý a těžký boj. Za vše dík. Za osobní účast. Morální podporu... a hlavně za to, že jste se k nám nikdy neotočil zády. Do dalších let vám přejme hodně zdraví, štěstí a radosti ze života.  R. S. a D. R.


Pochvala – MUDr. Marta Schimonová, pracoviště Praha

2.2.2024 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych ocenila a pochválila paní doktorku MUDr. Schimonovou. Nejen, že mě pečlivě vyšetřila, ale navíc i zbavila obav z vážné nemoci. Vše mi vysvětlila a ani na chvíli jsem necítila, že mé dotazy jsou nevhodné či zbytečné. Celá atmosféra v ordinaci, včetně chování sestřičky, byla profesionální a vstřícná. Děkuji, Jana P.


Pochvala – MUDr. Ivona Formánková, pracoviště Olomouc

2.2.2024 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážení, touto cestou bych chtěla poděkovat za vstřícný a lidský přístup k pacientům paní doktorce a její skvělé sestře - MUDr. Formánková Ivona. Jejich přístup je opravdu profesionální. Zkrátka lidé na pravém místě. Moc děkuji, Martina S.


Poděkování chirurgickému oddělení

1.2.2024 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Děkujeme tímto celému perosnálu chirurgické ambulance a následně chirurgického oddělení za péči a ošetření našeho tatínka, který měl vážnou zlomeninu nohy. Vážíme si práce zdravotnického personálu, proto i veřejně chceme takto poděkovat všem, kteří si to zaslouží. 


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

13.1.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtel bych touto cestou moc podekovat celemu oddeleni gastroenterologie a to zejmena Mudr. Konvickovi a Mudr. Arnostove za lidskost a skvele odvedenou praci. Pan doktor se mi maximalne venoval a udelal pro mne vse co bylo v jeho silach. Pani doktorka me vysetrila tak obavanou kolonoskopii kterou provedla tak setrne ze jsem vse zvladnul bez sedaci a rajskeho plynu. Sestricky skvele ochotne poradi uklidni vas. Jeste jednou moc dekuji vsem na gastru. K. Oldrich. PROSIM O ZVEREJNENI NA STRANKACH NEMOCNICE V SEKCI POCHVALY.


Pochvala – MUDr. Martina Kalousová, pracoviště Praha

12.1.2024 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, jsem pacientem vaší polikliniky, MUDr.Martiny Kalousové. Chci vám krátce napsat o svých veskrze pozitivních zkušenostech s touto lékařkou. Jde o zkušeného, vysoce zdatného odborníka, především však o nevšedního člověka. Paní doktorka má opravdový zájem o pacienta, nespokojí se se stručným vyšetřením a (jak to často bývá) jednostrannou léčbou bez zvážení souvislostí. Z každého kontaktu s ní je zřejmé, že jí na jejích pacientech opravdu záleží a udělá vše co je v jejích silách (i nad rámec své povinnosti) aby jim pomohla. Jako asi většina lidí k lékaři nechodím moc rád, k MUDr.Kalousové ale jdu vždy s důvěrou a v pohodě. Jako starší člověk vím, že její přístup zdaleka není garantovaný ani běžný. Proto bych jí rád alespoň touto cestou vyjádřil své uznání a poděkování. Josef Ř.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

12.1.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobry den, z celeho srdce bych chtela podekovat personalu gynekologicko-porodnickeho oddeleni. Ochota, usmevavost a profesionalita kazdeho z nich byla neuveritelna. Mnohokrat dekuji za peci na kterou budu velice rada vzpominat. D.


Poděkování oddělení NIP

9.1.2024 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den chtěla bych poděkovat doktorům a sestřičkami na oddělení NIP pro děti za příkladnou péči o mojí postiženou vnučku. Vím že je to těžká a náročná práce a ještě jednou velké díky. Všem pracovníkům vaší nemocnice přeji krásný rok 2024.


Poděkování oddělení radioterapie

3.1.2024 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane předsedo, chci Vám touto cestou poděkovat za příkladnou péči. Jsem onkologický pacient od roku 2015, kdy mi byla diagnostikována rakovina prostaty. Po vyšetřeních v Karviné jsem byl odeslán k Vám na onkologické centrum do Nového Jičína. Zde jsem prodělal sérii ozářek s kladným výsledkem. Nyní jsem v péči Mudr. Marie Vaňkové v Karviné, onkologické ambulanci, která je odloučeným pracovištěm Vaší nemocnice. Pravidelně docházím na kontrolní odběry PSA, injekce DEFERELIN. Můj stav je stabilizován, i když samozřejmě kurativní RT má i negativní výsledky. Hlavní je, že žiju, můžu se těšit z 15-letého jediného syna, manželky, pejska i zahrádky. Hlavně však chci poděkovat Mudr. Marii Vaňkové a jejímu kolektivu sestřiček za přístup k pacientům. Díky nemoci bývám někdy popudlivý a nevděčný. Ony to však profesionálně tolerují a vždy mi vycházejí vstříc. Samozřejmě děkuji i Vašemu KOC pod vedením doc. Mudr. Davida Vrány Ph.D. Jsem rád, že i v dnešní složité době dokážete léčit lidi na takto vysoké úrovni, což nám určitě závidí celý svět. Děkuji Jindřich Suchár, P.S. Zároveň přeji vše nejlepší v novém roce 2024 a hodně spokojených pacientů!


Štědrý den

28.12.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážený pane řediteli, byla jsem u Vás hospitalizována a jelikož jsem byla neskutečně mile překvapena jak profesionální a lidský přístup mají lékaři a sestry, musím vyzdvihnout a napsat Vám jak jsou skvělí. 24.12. mě přijímala u Vás v Nemocnici AGEL Říčany skvělá paní doktorka MUDr. Eva Milková a skvělá sestra Kateřina Maryšková. Vše bylo naprosto profesionální. Mockrát děkuji za úžasnou zkušenost, že i zdravotnictví má úroveň. Že jste pro někoho opravdu na prvním místě, a že i když jsou unaveni, tak svou práci dělají na 200 %. Velké díky a hlavně velký respekt před Vámi ženy. 25.12. na JIP byla sestra Anděl = Jitka Lahodová. Úžasná, lidská, sympatická, usměvavá ženská, co pro Vás udělá vše, ať se cítíte alespoň trochu v pohodě. Samozřejmě lékařky a hlavně sestry i na jiných směnách byly velmi profesionální, vtipné, usměvavé. Ač Vám zdravotně není nejlépe, tak tento personál se o Vás stará tak, že se cítíte mnohem lépe. Děkuji všem, že i když jim člověk skočí nechtěně do Štědrého večera, váží si Vás jako člověka. Děkuji. Švecová Lucie


Poděkování oddělení léčebné rehabilitace

28.12.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Poděkování oddělení léčebné rehabilitace pod vedením primářky MUDr. Štverákové, lékařce MUDr. Veronice Trimajové, týmu zdravotních sester a rehabilitačním pracovnicím za vysoce odbornou a laskavou péči u pacienta MUDr. J.M.. Na oddělení pacient přišel jako nemluvící, ležící pacient. Díky skvělé odborné a laskavé péči celého oddělení se pacient při ukončení hospitalizace dokázal jen s lehkou pomocí posadit, postavit a v nízkém chodítku absolvoval první kroky. Začal vyslovovat jednotlivá slova a začal rozumět pomalé mluvené řeči. Pacient je dlouhodobě pod kontrolou odborných ambulancí a díky této péči získal novou životní šanci. Poděkování patří i pomocnému personálu. Vřelý dík patří primářce MUDr. Štverákové a celému oddělení. MUDr. J. M


Poděkování LPS

24.12.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý štědrovečerní podvečer. Moc děkuji paní doktorce a sestřičce na pohotovosti Agel PV. Vážím si jejich ochoty při telefonickém řešení komplikací u manželky dnes 24.12. okolo 11,00 hod. Díky jejich vstřícné ochotě a i přes nutnost opakovaného volání pro výpadek signálu 25 km od PV se podařilo vyřešit a manželce je po podání léků na e-recept lépe. Moc děkuji a přeji pohodové vánoční svátky! Václav Z. - Konice, Čunín


Poděkování na oddělení LDN

22.12.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Rádi bychom touto cestou chtěli popřát krásné a pohodové vánoční svátky skvělému týmu LDN "B" Nemocnice AGEL Prostějov. Zdravíme rovněž obětavé a vstřícné sociální pracovnice a docházející specialistky z oborů logopedie a fyzioterapie. Moc Vám všem děkujeme! Anet, Lucie a Tomáš Strakerlovi


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

20.12.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu ORL a chirurgie hlavy a krku nemocnice v Novém Jičíně jak lékařům, sestrám i ošetřovatelkám, za skvělou práci tak i za skvělou následnou péči. Byl jsem velmi spokojen. S pozdravem Petr O.


Poděkování NP s RHB

18.12.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Nemocnice následné péče s RHB Český Těšín Děkuji tímto kolektivu pracovníků nemocnice za odbornost v čele p. primářky Čmielové, MUDr. Peniažkové a staniční p. Bojkové Jany. Dále děkuji za laskavý přístup všech sestřiček, kuchařům, a i úklidovým děvčatům. Přeji vám krásné vánoční svátky, mnoho pohody, zdraví. V. M.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

15.12.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Ráda bych touto cestou poděkovala za vysoce profesionální přístup k pacientovi na lůžkovém oddělení rehabilitace. Jsem po operaci kyčelního kloubu po pobytu na odd.rehabilitace. Musím vyjádřit díky za péči, kterou jsem na tomto oddělení dostala.Veškerý personál byl opravdu vstřícný a nám ,"zatím nešikovným" pacientům velmi pomáhal, každým dnem jsme byli šťastnější. Ještě jednou děkuji a přeji KRÁSNÉ VÁNOCE a PEVNÉ ZDRAVÍ V ROCE PŘÍŠTÍM ! Zdraví Marie V.


Pochvala kolektivu rehabilitační ambulance v Rýmařově

14.12.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Minulý rok jsem chodila na rehabilitace já i se synem. I nyní jsem spokojená. I když nemám sestřičku, jako minulý rok, ale mám hodného pana Pjosu. Jsem opět ráda za pomoc! I můj syn nakonec na operaci nemusel. Mod děkuji!  U.


Poděkování

14.12.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážení a milí, chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kdo se celou dobu pobytu o mě pečovali, ať to byla p. primářka, p. doktorka, sestřičky, ošetřovatelé, kuchaři i p. uklízečky. Doufám, že jsem nikoho nevynechala. Byla jsem celou dobu velice spokojená. Také jsme tu měli různé aktivity. Hry, dělali různé vánoční ozdoby, pekli cukroví, ale velice se mi líbilo vyprávění z knihovny a hra na bubny. Proto všem srdečně děkuji. p.s. Přece jsem zapomněla na rehabilitační sestřičky i p. Miloše. S.L.


Poděkování urologickému oddělení a ARO

13.12.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, abyste přeposlali vyřízení poděkování a vděčnosti na urologické oddělení i ARO, kde pobývala naše maminka S. Ryparová. Za mne i za sestru Blanku všem děkujeme za starost a péči, kterou všichni zaměstnanci mamince poskytli. Opravdu si toho moc vážíme. Maminka se pomalu uzdravuje a každým dnem se cítí lépe a jsme rádi, že ji máme opět doma. Přeji hezký předvánoční čas a ještě jednou za vše díky, Olga a Blanka R.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

13.12.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobry den, měla jsem tu čest ležet na oddělení ORL Nový Jičín. Tímto chci moc poděkovat, od paní uklízečky až po pana primáře. Jste užasni lidé a práci děláte s obrovským srdcem. Jen zázemí, tj. sprcha a záchody, by mohlo být lepši. Hezky den, Lucie H.  


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.12.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu odd. ORL a chirurgie hlavy a krku za velice kladný přístup při mé hospitalizaci z důvodu operace ucha. Velmi vstřícní, příjemné vystupování, úsměv ve tvářích všech. Ještě jednou děkuji. Bohuslav J.


Poděkování gynekologicko porodnickému oddělení a MOJIP

12.12.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, v Nemocnici Agel Nový Jičín jsem byla hospitalizována v listopadu 2023 na gynekologicko-porodnickém oddělení se závažnou diagnózou a podstoupila jsem těžký operační výkon. Pracuji ve zdravotnictví mnoho let, po oznámení diagnózy jsem zvažovala, jaké zdravotnické zařízení mám zvolit pro řešení mého problému. Z mnoha stran mě byla doporučena právě vaše nemocnice. Již při příjmu jsem cítila, že jsem zvolila správně a taktéž další průběh hospitalizace mě v tom ubezpečil. Potěšil mě především velmi vstřícný a empatický přístup všeho personálu, počínaje příjmem, uvedením na oddělení, následně anesteziologickým a chirurgickým týmem na operačním sále, pooperační péčí na MUJIP a opět návratem na standardní oddělení. Taktéž odborná úroveň a profesionální přístup mě opakovaně ubezpečil, že jsem ve správných rukou. Vše výše uvedené se podílelo na vytvoření příjemně klidného prostředí pro zvládnutí mého onemocnění nejen po stránce fyzické, ale hlavně s důrazem na psychickou rovnováhu. Vlastně ani nedokážu slovy přesně vyjádřit své poděkování za vše, co jste pro mě v průběhu hospitalizace udělali. I přesto moc děkuji. Irini T.


Poděkování ortopedicko traumatologickému a urologickému oddělení

12.12.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Rád bych poděkoval celému vedení nemocnice a urologickému oddělení a ortopedickému oddělení ve vaší nemocnici. Celý život jsem byl zdráv, ani jeden den na nemocenské. Bohužel to není na věky, a tak jsem v tomto roce u vás podstoupil dvě operace. Na jaře jsem prodělal operaci zvětšené prostaty na urologickém oddělení u primáře MUDr. Nováka a v září jsem po 15 letech trápení podstoupil na ortopedickém oddělení operaci kyčelního kloubu u primáře MUDr. Káni. Chtěl bych touto cestou poděkovat za milý, profesionální, a především lidský přístup od lékařů po sestřičky včetně pomocného personálu na obou (již uvedených) odděleních. Jejich přístup, síla a energie mi v mém uzdravování moc pomohla. Pro mě to nebyly operace, ale zázrak. Velmi mi zlepšily kvalitu života. Ještě bych rád pochválil kuchyň, dle mého názoru by měl každý pacient připlatit denně 200,- Kč, protože jídlo bylo vynikající. S úctou a díky František K.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

12.12.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat doktorům, sestřičkám i ostatnímu personálu oddělení ORL nemocnice Nový Jičín za špičkovou péči a ochotu. Ležela jsem s dcerou (5let), která měla plánovaný zákrok - odstranění nosní mandle, který proběhl bez komplikací. Zároveň bych chtěla pochválit ošetřovatelky za přátelský a milý přístup k dětem a za dárky, které si dcera odnesla už z operačního sálu. Celý třídenní pobyt a čas nám zpříjemňovaly hračky, lega, omalovánky a podobné hry, které dceři umožnily alespoň trochu si pobyt v nemocnici užít. Pokoje i sociální zařízení byly čisté a stále uklizené, jídlo za nás velmi dobré. Přeji nemocnici, aby si i nadále udržela takový standart a péči, jakou jsme dostávaly my s dcerou nejenom na ORL, ale i na jiných odděleních. Aneta B., Bartošovice.    


Pochvala pro interní odd.

1.12.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážení pracovníci a pracovnice Nemocnice AGEL Říčany, ráda bych Vám tímto poděkovala za skvělou péči, které se mi u Vás dostalo. Byla jsem hospitalizována z důvodu zjištění plicní hypertenze a na lůžkovém oddělení jsem pobyla týden. Chtěla bych vyzdvihnout ochotu a vstřícný přístup lékařů a sestřiček. Byla jsem velmi mile překvapena kvalitou péče, které se mi dostalo, i rozsahem provedených vyšetření. Snaha personálu poskytnout pacientům co nejlepší služby je u Vás příkladná. Ještě jednou děkuji. S pozdravem, Helena Pyšnová.   Zasláno prostřednictvím vnučky Karolíny K.


Poděkování JIP a IMP

29.11.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Děkuji ze srdce lékařům, sestrám a všem dalším pracovníkům za péči, kterou jste mi poskytli. Především chci poděkovat pracovníkům JIP a IMP, ale nejen těm. Jsem vděčný všem, kteří mi jakkoliv pomohli, a podíleli se na léčbě. Děkuji za Vaši neúnavnou péči a obětavou práci. Vaše odhodlání a profesionální přístup nejenže mi zachránily život, ale také mi poskytly bezpečí a podporu v těžkých chvílích. Jsem Vám nesmírně vděčný za každý Váš krok, každou péči a lidský dotek, který jste mi poskytli. Vaše práce je nepostradatelná a Váš přínos neocenitelný. S úctou a vděkem Petr K.


Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

28.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, musím upřímně poděkovat a pochválit MUDr. Janina Sarah Waloszek. Její pečlivost, vstřícnost a ochota vše trpělivě vysvětlit, je více než profesionální. Oceňuji i její životní filosofii, na které se s ní shoduji :-). Recenze, v případě zdraví, je vždy velice podstatná. Moc rád, tak činím. Ještě jednou děkuji. Se srdečným pozdravem, Petr P.


Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

28.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych ocenila velkou profesionalitu a úžasný přístup k pacientům MUDr. Jany Černé. Již delší dobu řeším zdravotní potíže a velmi oceňuji její ochotu konzultovat mé problémy i telefonicky.Společně se sestřičkou tvoří skvělý tým. Děkuji, Jana P.  


Pochvala oddělení operačních oborů

28.11.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, 28.11 jsem byla přijatá k artroskopii kolene na chirurgické lůžkové oddělení. Chtěla bych vyzdvihnou přístup celého oddělení. Velice příjemný, ochotný a empatický personál. Prosím předejte pochvalu na oddělení, děláte čest své profesi. S přáním pěkného den a mnoho úsměvu na tvářích. Jana S.


Poděkování oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

27.11.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, v návaznosti na hospitalizaci mé dcery na oddělení ORL od 23.10 -25.10.2023 z důvodu adenoidektomie plazmovou koblací. Velice si vážíme a taktéž hlavně chceme touto cestou poděkovat celému oddělení za příjemný pobyt. Celý personál od p. uklízeček až po lékaře byli velice ochotní, obětaví a na veškeré dotazy odpověděli (vysvětlili). Jídlo dobré, hlavně jsem nemusela vařit: -DD Co ale bylo nejvíc je program pro děti, vytváření vlastních polštářků, no i já jsem si tvořila😊SUPER, PECKA – CHVÁLÍM. Dále, že si dítě na sále může vybrat plyšáka, určitě tento postup a nápad je pro dítě uklidňujícím. A za statečnost po zákroku medaile😊. Ještě jednou děkujeme celému týmu, ať se Agel o Vás dobře stará 😊 Krásný den a spokojené pacienty. S pozdravem Andrea H.


Pochvala – EKG vyšetření, pracoviště Nymburk

24.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Dobrý den, před nějakou dobou a dnes znovu jsem byla na EKG a musím říct, že tak úžasnou sestřičku, jako je paní Masopustová, jsem dlouho nepotkala. Již na jaře se chovala úžasně, když jsem šla na EKG a se mnou byla 4 letá dcerka. Ta se normálně stydí a před cizími lidmi se schovává, ale paní Masopustová na ni byla milá, povídala si s ní, ukazovala jí, co se děje a dcerka se od ní nakonec nechala i vzít do náruče. Dnes se moje pozitivní zkušenost opakovala, s takovou ochotou a empatií jsem se dlouho nesetkala. Krásný víkend, Jana K.


Děkovný dopis primářovi

24.11.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážený pane primáři, touto cestou Vám i Vašemu skvělému týmu děkuji za úžasnou dvoutýdenní péči. Pobyt ve Vašem zařízení si nemohu vynachválit. Máte skvělý profesionální tým, ke kterému Vám gratuluji. Péče, které se mi u Vás dostalo, byla velmi nadstandardní.  Můj velký obdiv a respekt patří zejména zdravotnicím a sestřičkám, které se o nás skvěle a profesionálně staraly a jejich úsměv a profesionalita nepolevily ani, když je dle mého názoru doslova terorizovali někteří velmi složití pacienti ze sousedství. Dále děkuji všem fyzioterapeutům, kteří s námi denně oddaně cvičili, a i když zjevně opakovali rutinu, nebylo to na nich znát a vždy nás s úsměvem a dobrou náladou motivovali. Také děkuji lékařům, zejména panu MUDr. Růžičkovi za to, že na nás měli vždy dostatek času a zodpověděli všechny dotazy a měli vždy perfektní osobní přístup. Velký respekt pane primáři, že v dnešní těžké době máte tak úžasný, profesionální a motivovaný tým. Gratuluji a přeji všem mnoho úspěchů do budoucna. Miroslav H. z Prahy


Pochvala Centru léčebné rehabilitace

22.11.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den paní Kubíková, chtěl bych moc poděkovat všem pracovníkům oddělení lůžkové rehabilitace, všem fyzioteraputum ergoteraputkám, panu primáři Petru Konečnému, paní doktorce Mizeríkové, sestřičkám a sanitářkám za péči o moji osobu. Zvláštní poděkování patří fyzioterapeutce paní Veronice Horké za péči o moje tělo. Na tomto oddělení jsem byl hospitalizován vednech 14. 8. do 28. 8. 2023. Na rehabilitaci jezdím již 20let, a ikdyž jsme se před necelými dvěma lety přestěhovali do malé vesničky v okrese Beroun, tak na vaše oddělení nedám dopustit. Přeji všem pracovníkům vše dobré a mnoho spokojených pacientů. Pěkný den přeje Jakub Vevera.


Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

10.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda by poděkovala MUDr. Janě Černé za ochotu a její pěkný přístup k pacientovi. Hned při první návštěvě vyřešila můj dlouhodobý problém a i teď když jsem se na ní obrátila, poradila a hned řešila léčbu a i na dotaz doporučila lékaře na na Vaší poliklinice. Více takovýchto lékařů. Jsem moc ráda,že zde ordinuje. S důvěrou se na ni mohu obrátit, což u některých lékařů v našem okolí není. Přeji ať ať se Vašemu zařízeni daří a jsem ráda, že zde rozširujete další vyšetřovací přístroje . Hanka R.  


Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

10.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych poděkovat paní doktorce Černé ORL za její profesionální a velmi lidský přístup. Vždy se mohu na ni spolehnout.K lékaři se člověk, pokud mu něco je, netěší, ale k doktorce Černé jdu vždy ráda. Hana B.  


Poděkování internímu oddělení 2

10.11.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chci poděkovat personálu interního odděleni 2 a gastroskopické ambulance. Byla jsem na přípravě na kolonoskopii a vyšetření samotném ve dnech 8 a 9 listopadu 2023. Přístup personálu a ochota je světýlkem, které hodně pomáhá překonat vlastni obavy. Ještě jednou děkuji. Marcela J.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

10.11.2023 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, byl jsem na implantaci TEP kyčle na konci října 2023. Strávil jsem v nemocnici v Novém Jičíně, na Ortopedicko-traumatologickém oddělení 9 dnů. Chci touto formou velmi poděkovat za přístup personálu, sestřiček i doktorů. Po operaci mi rozhodne nebylo do smíchu a tento tým svou každodenní péčí mi dodával sílu a energii. Každý den jsem se cítil lépe a lépe. Jsem velmi spokojený s pokoji, s lůžky, se stravou, s rehabilitací a s atmosférou tohoto pracoviště. Cítil jsem na každém kroku odbornost, což mi dodalo sílu k mému uzdravování a uklidňovalo mě to. Ještě jednou vám moc děkuji, že jste mě provedli tímto nelehkým obdobím a budu vždy pozitivně vzpomínat na tuto dobu strávenou u vás v nemocnici. Přeji vám, aby vás práce bavila a abyste dostávali více takových upřímných děkovných dopisů, protože bez Vás bychom to nezvládli. Děkuji, Ing. Rostislav Š.  


Poděkování chirurgickému oddělení

7.11.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Alespoň touto formou bychom chtěli poděkovat za péči o tatínka, který byl přijat k vám na oddělení se zlomeninou dolní končetiny. Tato musela být následně řešena na operačním sále a všem, kteří se podíleli na této operaci, po níž noha bude následně opět v pořádku, moc děkujeme. Opravdu si ceníme a vážíme pomoci a péče, která byla ve valašskomeziříčské nemocnici poskytnuta. Tatínek již chodí na rehabilitace a věříme, že za pár týdnů již nebude potřebovat ani berle. Návrat k běžnému životu je pro něj velmi důležitý a my jsme rádi, že jste nám k tomu dopomohli vašimi zkušenostmi, starostlivostí a prací na sále a oddělení. Děkujeme.  S.P., .Rožnov p.Radhoštěm


Chirurgii A

26.10.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den,  chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu chirurgie A za péči o "našeho dědu", který byl hospitalizován na odd. chirurgie A od 2.10. do 25.10.2023 k amputaci LDK.  Děkuji všem za milý, laskavý, lidský a profesionální přístup.  J.B.


Poděkování lékařce

24.10.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážený pane řediteli, dne 12. 10. jsem byl vyšetřen pro bolest na hrudi na příjmové interní ambulanci ve Vaší nemocnici. V tomto svém dopise bych chtěl ocenit skutečně lidský přístup ke mně jako pacientovi od MUDr. Marianny Jarůškové. Její empatie je příkladná. Myslím si, že MUDr. Jarůšková je a bude skvělá lékařka. S úctou Pavel Jícha


Výborná péče

24.10.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Chtěl bych poděkovat lékaři a především sestřičkám za perfektní péči. Dne 22. 9. jsem byl operován na jednodenní chururgii, šlo o operaci ramene. Veškerá péče byla na výbornou. Sestřičky milé a ochotné. Moc děkuji. H. Josef


Poděkování za péči na ambulantní rehabilitaci

24.10.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní ředitelko, již několikrát jsem musela využít péči vaší ambulantní rehabilitace. Sděluji, že jsem nadmíru vždy byla spokojena s péčí, s přístupem Vaším i sestřiček. Velmi jsem ocenila cvičení u fyzioterapeuta Mgr.Gawina. Moc děkuji a přeji další spokojené pacienty.


Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

23.10.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní, obracím se na Vás s prosbou předat mou zprávu vedení Polikliniky AGEL. Jsem pacient MUDr. Vojtěcha Mrňky. Vzhledem ke vzniklým závažným zdravotním potížím  mně bylo doporučeno obrátit se na neurologickou ambulanci. V srpnu jsem byl objednán  u výše zmíněného lékaře na  5. 10. 2023.  Protože se mé potíže zvětšovaly, navštívil jsem pana doktora (bez objednání) s tím, že se ho zeptám, zda by bylo možné provést vyšetření v dřívějším termínu. Pan doktor  byl velmi vstřícný a vyšetřil mne téhož dne bez objednání. Zajistil ihned další vyšetření včetně odběru krve, aby mohla být stanovena rychle diagnóza. Po zjištění výsledku z laboratoře byl potvrzen předpoklad pana doktora, že se jedná o celkem vzácnou diagnózu. Telefonicky mi okamžitě sdělil výsledek, popsal léčbu a předepsal léky.  Při další návštěvě v ordinaci mi vše řádně znovu vysvětlil i s nákresem  cesty informace z mozku na konkrétní sval. Svým příkladným a odborným přístupem mi  zkrátil problémovou dobu bez léků. Užíváním předepsaných léků se mi život vrátil zpět do normálu, za což jsem panu MUDr. Mrňkovi velmi vděčný. Chtěl bych mu prostřednictvím vedení Polikliniky AGEL poděkovat za nejen rychlé stanovení diagnózy, se kterou se zřejmě nesetkává každý den, ale i za velmi vstřícný přístup k pacientovi. Předem děkuji za vyřízení mé žádosti. S pozdravem Jiří N.


Oddělení následné péče

19.10.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den,  chtěla bych poděkovat všem, co se starali o mou sestru od 2.10.-9.10. na oddělení následné péče.  Mohu jen doporučit.  M.G.


Poděkování za příkladnou pomoc sociální pracovnice

19.10.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní ředitelko, dovoluji si Vás oslovit v souvislosti s příkladnou pomoci sociální pracovnice Mgr. Evy Palianové. Náš tatínek se dostal do těžkých zdravotník problémů. Tatínek byl umístěn do Vašeho skvělého zdravotního zařízení. Zdravotní problémy, si však vyžaduji trvalou celodenní péči i v budoucnosti, kterou mu nemůžeme zajistit. Díky paní Mgr. Evě Palianové se nám podařilo najít zařízení, kde bude tatínkovi péče poskytnuta. Rádi bychom, touto formou, ještě jednou velmi poděkovat paní Mgr. Evě Palianové, za její ochotu, angažovanost a lidský přistup v naší a tatínkové těžké životní situaci. S pozdravem, vděčná rodina M a K.


Poděkování internímu oddělení

18.10.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat celému personálu interního oddělení pod vedením p. prim.MUDr. Zapletala za kvalitní a odbornou péči, která mně byla poskytována po dobu hospitalizace v této nemocnici. Bylo to opravdu super. Empatiční lékaři, sestřičky úžasné a v neposlední řadě také pomocný personál. Byla jsem velmi spokojena. Proto přeji nejen oddělení, ale i celé nemocnici jen to nejlepší. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem Simona P.


Poděkování oddělení ARO

17.10.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

S pokorou a vděčností chci poděkovat celému kolektivu oddělení ARO, lékařům, sestřičkám, a to pod vedením pana primáře MUDr. Petra Kudrny, za příkladnou péči o mého manžela po celou dobu hospitalizace. Za Váš profesionální, empatický, lidský a mimořádně vstřícný přístup Vám všem patří VELKÉ DÍKY. Miroslava Č.


Pochvala – MUDr. Edita Weyland Trejbalová, pracoviště Praha

16.10.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ráda bych touto cestou moc poděkovala za vstřícnost a profesionální péči i milý přístup paní doktorce Weyland Treybalové i její zdravotní sestřičce. Navstěvuji tuto gynekologickou ordinaci již několik let a jedině díky nim jsem vyřešila dlouhodobé vleklé zdravotní problémy,které jinde vůbec neřešily a nepomohly mi uzdravit se... Jsem moc ráda,že se mi u nich dostalo profesionální péče,kterou jsem jinde marně hledala.Diky ní jsem zdravá a docházet k paní doktorce budu i nadále. Vím,že jsem své zdraví vložila do těch pravých rukou a že vždy když bude potřeba,se na ni mohu spolehnout,že mi pomůže jak v prevenci,tak i při zdravotních problémech. Moc děkuji,za Vše,co jste pro mě udělala, paní doktorko. S pozdravem a přáním Všeho dobrého. Šárka N. 


Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

9.10.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat a nesmírně vyzdvihnout práci paní doktorky MUDr. Jany Černé a sestřičky Pavly Veroniky Veroňkové. Potřeboval jsem rychlou kontrolu ucha a tato klinika byla jediná z několika ORL, které jsem obvolal, co brala bez objednání či komplikované registrace. Paní doktorka i sestřička byly moc milé a kdybych měl příště opět nějaké potíže, tak hned vím kam jít. Děkuji moc! Dalibor J.  


Pochvala pro recepci

6.10.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, již poněkolikáté jsem byla ve Vaší nemocnici jako doprovod kolegů s drobnými pracovními úrazy. Chtěla bych pochválit paní recepční za vstřícnost a laskavé jednání, která zároveň nešetří úsměvem. Monika K.


Neurologickému příjmu

6.10.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Děkuji touto cestou pracovníkům na neurologickém urgentním přijmu, lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu za projevený lidský přístup při mém vyšetření.  Takový milý přístup sestřiček, ošetřovatelek i lékařky jsem dlouho nikde nezažil.  Úsměv léčí :-)  Ještě jednou děkuji. M.K.


231003 Gastroenterologii

3.10.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den.  Dne 29.9., jsem byl na koloskopii v Nemocnici AGEL Ostrava-Vítkovice k odstranění polypu. Chtěl bych tímto poděkovat paní doktorce Kundrátové, která tento úspěšný úkon prováděla. Také bych chtěl poděkovat všem sestřičkám, které při tomto zákroku pomáhaly, i těm sestřičkám, s kterými jsem přišel do kontaktu. Všechny byli velice milé a příjemné.  Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů. A.T.


Následné péči

3.10.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat všem lékařům, sestřičkám, pomocnému personálu a všem zúčastněným na oddělení následné péče pod vedením lékařky Zornitse Petrové Markantové při spolupráci o uzdravení a starost. Bylo to moc milé a profesionální.  Děkuji a přeji do budoucna udržení skvělé úrovně péče o pacienty.  Jste skvělí.  G.G.M.


Poděkování Nemocnici AGEL Prostějov

2.10.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Ak nemôžete spať a celú noc sa bezútešne prevaľujete a hľadáte si tú najlepšiu bezbolestnú polohu, no nájsť ju neviete . Ak aj na chvíľu síce zaspíte, aby ste sa znovu prebudili a otáčali sa v posteli s nádejou, že nájdete opäť tú vytúženú spánkovú polohu. Mnohí to poznáte. Pár týždňov to takto vydržíte, až do chvíle, keď vám už žiadna poloha nevyhovuje a spravili by ste hocičo, a najlepšie ihneď, len aby vás tej bolesti „niečo“ alebo „niekto“ zbavil. Aj ja som to dopracoval do „bodu zlomu“. Rozhodnutie bolo správne, teraz po dvoch mesiacoch od výmeny bedrového kĺbu spím dobre, pokojne a bez bolesti. Srdečne ďakujem pánovi primárovi MUDr. Leopoldovi Hoferekovi, primárovi ortopedicko-traumatologického oddelenia a jeho tímu za túto zmenu. Ďakujem pánovi primárovi centra liečebnej rehabilitácie doc. MUDr. Petrovi Konečnému a rehabilitačnému tímu za starostlivosť a ozdravné cvičenia. A veľmi rád sa poďakujem nutričným terapeutkám za výdatnú a pestrú stravu. Oceňujem každodenný priateľský, citlivý a profesionálny prístup a ochotu pomôcť. Ďakujem vedeniu nemocnice Agel za týchto skvelých ľudí, ktorí ma previedli dvoma náročnými týždňami. Prajem Vám všetkým veľa entuziazmu a nekonečný prílev energie vo vašom náročnom povolaní.     Paľo Korček


Gastroenterologickému oddělení

27.9.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Poděkování patří Vám všem, celému zdravotnickému a ošetřovatelskému týmu!!! Děkuji ošetřujícímu lékaři MUDr. Dominiku Wrožinovi za jeho laskavý a profesionální přístup ke mně, a to ve všech ohledech. Obrovský dík patří všem sestřičkám. Každá, každá jedna z Vás, milé sestřičky. Jste vlídné, vstřícné, empatické, ani nelze slovy vyjádřit, jak jste pomohly mému nemocnému tělu i duši. Děkuji Vám. Moc Vám všem přeji hodně zdraví a sil při Vaší náročné práci. Ať se Vám daří doma i v práci. VENUS SIGNIFICAT HUMANITATEM. J.K.


Poděkování porodnímu oddělení

25.9.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Dobrý den, nedávno jsme u vás v nemocnici porodili synka Š., a chci vám poděkovat i tímto prostřednictvím. Jelikož jsme měli dlouhý porod a následně byl náš maličký na antibiotikach, tak jsme moc vděční za profesionální pomoc, a lidský přístup jak na porodním oddělení, tak na oddělení pro novorozence, velice si vážíme vašeho přístupu a všem koho potkám vykládám jen pozitivní zkušenosti z porodnice. Protože se nám pobyt protáhl na týden tak jsme se v nemocnici cítili jako doma. Ještě jednou děkujeme s manželkou a gratulujeme k prodloužení spolupráce s městem VM. S pozdravem T.


Děkovná slova

13.9.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý večer, chtěla bych moc poděkovat sestřičkám z oddělení jednodenní lůžkové péče. V neděli jsem byla v nemocnici operovaná s kolenem. Vždy jsem měla strach a respekt z nemocnic a nemocničních zařízení a představa, že bych v nemocnici měla strávit byť jen jednu noc pro mě byla příšerná.. Nikdy jsem nebyla v nemocnici hospitalizovaná a nikdy jsem nebyla v CA. Díky skvělému přístupu sestřiček v říčanské nemocnici jsem se tohoto strachu zbavila.. Dlouho jsem se nesetkala s tak ochotným a moc milým personálem jako jsou právě sestřičky z této nemocnice. Sestřičky mi ochotně pomáhaly a nebyl pro ně nic problém.   Chtěla bych tímto ještě jednou mockrát poděkovat jak sestřičkám, doktorům, tak i celému personálu nemocnice, včetně milé paní a milého pána na recepci. V této nemocnici ze mě opravdu spadl veškerý strach a stres.☺️   Děkuji a budu všude doporučovat nemocnici s velkým N jako je tato a báječný přístup veškerého personálu v nemocnici. S pozdravem  Tereza Třešňáková


Poděkování pro lékařku

12.9.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den,  včera jsem ve večerních hodinách navštívila chirurgickou ambulanci, kde byla jako lékařka přítomna pani MUDr. Sabina Kostlivá. Ráda bych na ni napsala pochvalu a poděkování a moc prosím o předání jí i vedení chirurgie.  Paní doktorka byla velmi empatická, příjemná, trpělivě mi vše vysvětlovala. S touto lékařkou jsem se setkala již několikrát a vždy jsem ráda, když mám štěstí právě na ni. Vše řeší s velkou profesionalitou a snaží se o maximální porozumění pro pacienta a vymyšlení, co nejlepší možnosti léčby.  Děkuji ještě jednou za skvělé ošetření.  Nina Š. V. 


Poděkování oddělení intermediární péče

6.9.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Prosil bych vedení nemocnice, aby vyjádřilo mé poděkování celému personálu oddělení IMP a dalo jejich oddělení za příklad. Navštívil jsem za svůj život již hodně nemocnic a různých oddělení v nich, ale pracovníci zdejší nemocnice na IMP mne opravdu překvapili svou ochotou, obětavostí a vstřícností s výbornou komunikací - paní primářkou a doktory počínaje, přes skvělé sestřičky a dalším personálem konče. Děkuji a přeji příjemný den. Dušan Ž.


Poděkování očního oddělení

5.9.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěla bych tímto moc poděkovat za ochotu, vstřícnost a lidský přístup. Pan primář kopal operoval manžela a vůbec nelituji hodinovou cestu sem. Děkujeme. Prostějov 5. 9. 2023


Poděkování na OOOP

4.9.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážení paní primářko, rád bych touto cestou vyslovil poděkování za vynikající péči, starostlivost, vstřícnost a ochotu, když jsem byl v této nemocnici AGEL Č. Těšín hospitalizován v době od 6.6.2023 – 30.6.2023 na Vašem oddělení ošetřovatelské péče. Veškerý personál tohoto oddělení tvoří tým lékařů, sester fyzioterapeutů a zdravotního personálu s velkou profesionalitou, ochotou zájmem o zdravotní péči pacienta. Vážím si této odborné péče Vašeho personálu. Celému týmu tohoto oddělení přeji hodně štěstí, zdraví a mnoho spokojených pacientů. S pozdravem E. Č.


Pochvala – MUDr. Hlušičková a fyzioterapeuti, pracoviště Přerov

1.9.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych pochválit fyzioperautiky na oddělení elektroléčby, tělesný tělocvik, v Poliklinice AGEL v Přerově.  Nejprve jsem se setkala s přijetím paní doktorky Hlušičkové. Umožnila mi rehabilitaci u stejně vstřícných fizioterapeutů bez rozdílů. Cítila jsem se, že jsem ve správných rukou a že po jejich odborné péči budu na cestě k úspěšné chůzi a doléčení operovaného kolene /výměna kloubu/. Marie Š.


Poděkování na RHB odd.

31.8.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Na přelomu července a srpna letošního roku jsem absolvoval cca 3týdenní rehabilitační pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení. Mám již nějaký ten věk a roky mě již trápí ploténky zad, ale vzhledem k mému vysokému věku a problémům se srdcem již není možný operativní zákrok. Tímto bych rád poděkoval Vašemu rehabilitačnímu oddělení a veškerému personálu, který se o mě staral a věnoval mi svou veškerou péči a aspoň na chvíli mi trochu ulevil od každodenní bolesti. Přijměte mé vřelé díky a pokud to bude možné, velice rád se k Vám ještě někdy vrátím. S přátelským pozdravem R. CH.


Poděkování internímu oddělení

21.8.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Ráda bych vyjádřila poděkování pro MUDr. Mikačovou, která přijímala našeho tatínka (ročník 1938) do nemocnice na Interní oddělení II za její přístup a pečlivost. Byl to rozdíl, mít pocit, že se na Vás lékař dívá jako na člověka, kterého zajímáte.  Na Interním oddělení II. bych chtěla vyzdvihnout a poděkovat za péči paní Dr. Iryna Filzhak, která jak otci, tak naší rodině byla schopna velmi citlivě a přitom naprosto srozumitelně vysvětlit diagnózu i veškeré následující možnosti, které následovaly. Dokázala navázat důvěru, jak u táty, tak u rodiny. Ačkoliv později následovala paliativní péče a tatínek 1. 8. odešel, paní Dr. Iryna Filzhak dokázala po dobu pobytu v nemocnici být velmi empatická, respektující a vysoce profesionální. Byla velmi trpělivá při odpovídání na naše dotazy a přitom komunikovala velmi jasně a srozumitelně i zprávy, které si žádná rodina nepřeje slyšet.  Táta před samotnou hospitalizací prošel několika vyšetřeními, ale nikdo z lékařů nám nebyl schopen se v celé situaci zorientovat ani přímo na naše otázky odpovědět. Proto si vážíme nasazení i komunikace s paní Dr. Irynou Filzhak, která svým přístupem celou tíživou situaci a jasnou komunikací vše ulehčovala. V neposlední řadě byla naprosto úžasná zdravotní sestra Radka Mičolová, kterou si táta oblíbil nejen pro její profesionalitu, ale také velmi respektující a lidský přístup. Dokázala přenést tolik potřebný klid a v rámci možností projevit zájem i přes rychlé tempo a velmi náročnou práci na celém oddělení.  Blahopřeji, že máte takovéto členy týmu, které dělají dobré jméno Vaší nemocnici. Prosím o předání poděkování všem zmíněným a jejich nadřízeným. Děkujeme Jaroslava Žáčková


Oddělení porodnice

19.8.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem lékařům a sestřičkám, kteří se velmi hezky a mile postarali o moji dceru, když se její stav v průběhu porodu náhle rapidně změnil a oni jí takřka zachránili život, a to i vnoučkovi. Nedávno 13.6.už oslavil 3 narozeniny a dělá nám jenom radost. Vážím si vaší příkladné práce a péče, a vidím, že ani po 41 letech se nic nezměnilo k horšímu. Před tolika léty jsem i já přivedla ve Vítkovické porodnici na svět syna a taktéž jsem byla velmi spokojená s péčí a přístupem zdravotních sester a lékařů, i když doba byla trochu jiná, příchod na svět a také rizika jsou stále stejná. Mnohokrát děkuji všem za Vaši práci. A.P.,


Poděkování NP s RHB

17.8.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Jako pacientka nemocnice AGEL Č. Těšín, oddělení následné péče s rehabilitací, chci tímto vyjádřit velký obdiv, a hlavně poděkování celému týmu lékařů, sestřiček i rehabilitačních sester za veškeré služby během mé hospitalizace. Celý zdravotní tým úzce spolupracuje, sestřičky jsou vstřícné, nikdy jim nechybí úsměv a taky rychle reagují na různé požadavky pacientů. Při dlouhodobé rehabilitaci to pacientům dává energii a sílu. Ještě jednou děkuji nejen mým jménem, ale i dalších pacientů a přeji všem hodně zdraví a síly! J.


Poděkování a pochvala Gynekologicko-porodnické oddělení - Gynekologie lůžka

14.8.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Ráda bych vyjádřila své poděkování a pochvalu sestrám a lékařům gynekologického oddělení (příjmová ambulance a lůžkové oddělení). Jejich lidský a empatický přístup mi velmi ulehčil pobyt v nemocnici a jsem jim za to nesmírně vděčná. Kdo se někdy ocitl v situaci, kdy tělo potřebujete "opravit", kdy jeho mozek ovládá strach a pochybnosti, ten ví nejlépe, jak nesmírně důležité jsou v tu chvíli vlídnost, úsměv a ochota pomoci. Ani jednou jsem nezažila pocit, že bych někoho obtěžovala, jako jsem zažila dříve v jiné nemocnici. Velký dík také patří paní doktorce Semerádové (operatér, odborník na slovo vzatý) za její lidský a milý přístup. Děkuji všem a přeji mnoho úspěchů. S pozdravem M.B.


Poděkování personálu chirurgického oddělení

14.8.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Touto cestou chci poděkovat celému personálu chirurgického oddělení zdejší nemocnice, zvláště pak zdravotním sestrám, které svou ochotou, vstřícností, celodenní péčí a usměvavou tváří nemalou měrou přispívají k úspěšné léčbě pacientů. Tímto vám, sestřičky moje nevlastní, z celého srdce děkuji a při jakékoli zmínce o mé léčbě neopomenu pět chválu na váš lidský přístup přesahující rámec povinností. Děkuji T.


Chirurgickému oddělení

13.8.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Obrovský respekt před personálem Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice - oddělením chirurgie, operačním týmem, anestezioložkou, sestrami a ošetřovatelkami. Absolvoval jsem chirurgický zákrok v pondělí 21.8.2023, ohledně odstranění nevzhledných varixů metodou RFA. Od první chvíle až po samotný zákrok, jsem byl svědkem profesionálního přístupu každého jednotlivého pracovníka nemocnice. Všichni dělali svou práci trpělivě krok za krokem, až po samotný zákrok, a především následně po chirurgickém zákroku se vším pečlivě pomohli, postarali se. Všude čisto, klid, odborná péče. Hluboká poklona všem. Ještě jednou vřelý dík a hlubokou pokoru před Nemocnicí AGEL Ostrava-Vítkovice. Mgr. L.S.


Sestrám odběrovémho místa

11.8.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat za velmi milý a lidský přístup sestřiček na odběrovém oddělení . To je dnes spíše vzácností. V.P.


Zdravotníkům

10.8.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Děkuji touto cestou pracovníkům zdravotnického personálu, lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu za projevený lidský přístup, pochopení a erudovanost při vyšetření a léčení. Obdivuji jejich lidský přístup, pochopení pro pacienty a výdrž, se kterou pomáhají pacientům s jejich onemocněním. Zvlášť bych rád vyjádřil poděkování INTERNĚ a oddělení CENTRUM PÉČE O ZAŽÍVACÍ TRAKT a ENDOSKOPII. J.O.V.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

7.8.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych takto poděkovat Mudr. Pernicovi a sestřičce Aleně Potěšilové. Nepříjemné vyšetření jako je colonoskopie tento tým zvládl s neskutečnou profesionalitou a empatií. Děkuji a přeji Vám zdraví a spoustu vděčných pacientů. Eva N.


Lůžkové rehabilitaci

7.8.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Přejeme hezký den, děkujeme touto cestou všem lékařům, fyzioterapeutům i sestrám na oddělení lůžkové části rehabilitace za vstřícný přístup a vlídné jednání. Po celou dobu pobytu zde jsme se nesetkaly s nevlídností a uspěchanou nervozitou, právě naopak. Úsměv a trpělivost, pomoc, kde bylo potřeba, hledání možností a povzbuzení - i přesto, že jako i jinde, času je málo - to jsou drobnosti, na které budeme rády vzpomínat. Nejsou samozřejmostí, a proto Vám všem srdečné DÍKY. M.K. (Ostrava) a L.S. (Štramberk)


Poděkování kolektivu očního oddělení

3.8.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Rád bych vyslovil poděkování kolektivu očního oddělení za velmi citlivý přístup při operaci šedého zákalu mých očí. Mohu víc než poděkovat a doporučit dalším, kteří přemýšlejí, zda podobnou operaci podstoupit. Díky. J. D.


Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

25.7.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, minulý týden jsem ztratil sluch ve svém pravém uchu a Vaše poliklinika byla jediné místo, kde mě narychlo přijali. Jmenovitě MUDr. Jana Černá na ORL. Po rychlém vyšetření a nasazení léčby ani ne týden po prvních příznacích je můj sluch opět jako dřív. Rád bych Vám tímto a zejména pak paní doktorce Černé a její sestře poděkoval. Navštívil jsem za tento týden několik míst a musím říct, že jejich přístup byl zdaleka nejlepší. S pozdravem Petr M.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

19.7.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Přijměte upřímné poděkování za úžasný přístup, jak odborný, tak lidský a empatický. Velké poděkování patří paní primářce Fajkošové,všem sestrám, sestřičkám u lůžka, celému rehabilitačnímu týmu. A nelze opomenout poctivé paní uklízečky (paní Táňu a Nataliu). Patří se poděkovat a ocenit výbornou kuchyň nemocnice AGEL. Pobyt ve vašem zařízení trval od 9.6.2023 do 23.6.2023. Byl pro mne obohacující a poznala jsem tu opravdu profesionály a úžasné lidi. Děkuji za to, že u nás funguje naše zdravotnictví na vysoké úrovni, které všude není samozřejmostí.  S úctou a vděčností,  Ludmila M., Valašská Polanka


Gastroenterologickému oddělení

18.7.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane řediteli. Rádi bychom touto cestou vyjádřili úctu a poděkování všem zaměstnancům Gastroenterologického oddělení. Profesionálně a velmi citlivě pomohli naší mamince se vypořádat  s kritickým zdravotním stavem a postavit se znovu na nohy. Díky jejich práci, lidskému přístupu a příkladné péči je nyní maminka na nejlepší cestě k uzdravení. Děkujeme. Za celou rodinu Jiří


Poděkování OOOP

18.7.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dovolte nám, poděkovat vám za péči, kterou jste poskytli naší mamince při hospitalizaci na oddělení odborné ošetřovatelské péče, v nemocnici v Českém Těšíně. Maminka zde byla přijata jako téměř nechodící pacient a díky velmi citlivému a odbornému přístupu personálu se začala vzpamatovávat psychicky a posléze i fyzicky. Rádi bychom ještě jednou, upřímně poděkovali celému zdravotnímu personálu za skvělou péči a podporu. Děkujeme, dcera J.S. a synové R.T. a R.T.


Poděkování pro lékaře

17.7.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, vyřiďte prosím poděkování panu MUDr. Zatrapovi za perfektně provedenou operaci zápěstí. Jsem konečně bez bolestí. Nemám na pana doktora přímý e-mail. Zdravím a děkuji. Vladimír H.


Gastroenterologickému oddělení

17.7.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Chtěl bych poděkovat sestřičkám a doktorům za velmi super chování k mojí osobě. Byl jsem spokojený, jak se o mně na gastroenterologickém oddělení starali. Děkuji moc S.L.


Urgentnímu příjmu

13.7.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, dne 12. 7. jsem dorazila na urgentní příjem se stupňujícími se bolestmi levé části břicha, boku a zad. Prakticky okamžitě si mne převzal do péče Váš úžasný personál, který udělal maximum pro to, aby zkontroloval můj celkový stav, odhalil příčinu problému a hlavně mi ulevil od bolesti. Protože jsem nikdy služby urgentního příjmu nevyužila, absolutně jsem netušila, co mohu očekávat. Přístup jednotlivých sestřiček, doktorů a zvláště paní doktorky Dudičové ovšem naprosto překonal moje očekávání. Od začátku mi byla věnována úžasná péče, všichni se zajímali o to, jak se cítím, byli nevěřitelně milí, empatičtí a snažili se mi co nejdříve pomoci. Empatie, lidskost, upřímnost, důvěra a hlavně pozitivní a milý přístup je v dnešní nesmírně hektické a podivné době něco, co nelze brát jako samozřejmost. O to více si tohoto jedinečného přístupu lékařů i jednotlivých sester vážím a upřímně za něj děkuji. Přeji celému Vašemu zdravotnickému kolektivu pevné zdraví a neutuchající energii i sílu bojovat s výzvami, které Vaše profese dennodenně přináší. Přijměte, prosím, tímto moje poděkování nejen za to, že zachraňujete lidské životy, ale především za to, že se tomuto poslání věnujete s láskou a optimismem sobě vlastním. S pozdravem V.F.V.


Pochvala – MUDr. Jana Černá a Pavla Veronika Veroňková, pracoviště Praha

10.7.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych vyjádřila poděkování paní MUDr. Janě Černé a Pavle Veronice Veroňkové za úžasnou péči, milý a vstřícný přístup, v dnešní době tak vzácné. Děkuji. S pozdravem, Jana K.


Poděkování chirurgii

30.6.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Děkuji za perfektní přístup při ošetření na chirurgické ambulanci po autohavárii Dr. Vršanskému a sestřičkám. G. M.


Poděkování pro dialýzu

30.6.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Jménem mé zesnulé manželky i jménem svým chci poděkovat za péči, kterou jste po dobu 13 let poskytovali mé manželce. Do dalších dnů vyší záslužné  a nelehké práce přeji hodně sil.  M.


Poděkování oční oddělení

27.6.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Velká pochvala za vstřícné, ochotné, milé, a hlavně odborné jednání v průběhu operací a přípravy obou očí. Prostějov 27. 6. 2024 J. Z.


Pochvala - CHIRURGICKÁ AMBULANCE

26.6.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den , ráda bych pochválila pana primáře a jeho sestřičku v chirurgické ambulanci. Neskutečně milí lidé. Přišla jsem vystrašená a nakonec se z toho vyklubala zcela banální záležitost, přesto jsem neměla pocit, že bych obtěžovala. Moc děkuji. H. Koritáková


Poděkování pro oční

26.6.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Děkuji tímto personálu očního oddělení v Přerově, za příkladný přístup, ochotu a vstřícnost při mém vyšetření na tomto oddělení.  zejména děkuji paní doktorce Pirošové za správnou diagnozu a okamžitý zákrok, při kterém vládla pohoda a laskavost. Přeji všem pevné zdraví, hodně osobních i pracovních úspěchů. ještě jednou velké díky M.M.


Pochvala pro oční oddělení

26.6.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Jsem velmi spokojená, všichni jsou moc hodní. Sestřičky i lékaři jsou milí a hodní. Prostějov 26. 6. 2023 M. P.


MUDr. Lišaníkovi

22.6.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pana doktore Lišaníku, dovolte mi, abych Vám poděkovala za Vaši vstřícnost, ochotu a profesionální přístup v době, kdy jsem byla ve Vaší péči. Moc jste mi pomohl. Jelikož se mi přidaly další neurologické problémy (ústřel, neuropatie, bederní problémy aj.) musela jsem akutně vyhledat pomoc na neurologii v mém bydlišti v Přerově. Bylo by pro mě již obtížné dojíždět častěji do Ostravy s dalšími problémy. Ještě jednou děkuji za vše a přeji Vám hodně úspěchů jak v osobním, tak i profesním životě. D.P.


Poděkování týmu JIP za profesionální přístup a péči

21.6.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Vážený pane řediteli, vážená paní primářko, Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice profesionální a lidský přístup pracovníků JIP (interna) Podhorské nemocnice v Bruntále. Dne 2.6.2023 byla hospitalizována moje máma ve velmi vážném stavu, který se v řádu hodin zhoršil, načež upadla do bezvědomí (a první hodiny nebylo jisté, zda tento stav přežije). Vím, že šlo o práci celého týmu, děkuji tedy všem zaměstnancům, kteří o pacientku pečovali. Především bych pak chtěla vyzdvihnout přístup MUDr. Konvičky, který ji přijímal a vyhodnocoval, co je možné a přiměřené vzhledem k jejímu stavu v prvních dnech hospitalizace. I přes náročnost situace se mnou komunikoval na naprosto profesionální úrovni, vše mi vysvětlil tak, abych si byla vědoma vážnosti situace a omezených možností, které byly v té chvíli k dispozici. Velice laskavě se mnou komunikoval i skutečnost, že pokud by pacientce začaly selhávat orgány, nebude ji s ohledem na další okolnosti udržovat při životě za podpory přístrojů. I v tomto kontextu se neztratil ohled na wellbeing pacientky. S ohledem na mou praxi dokážu vnímat rozhraní mezi smysluplnou léčbou a paliativní medicínou. Nikdo nezůstává profesionálem, když jde o jeho rodiče, je pro mne náročné se k těmto dnům vracet. O to podstatnější mi přijde poslat vám pozitivní zpětnou vazbu. Dále bych chtěla ocenit, že mi nikdo nebránil v přístupu k mámě a kdykoli jsem za ní dorazila, tak mi bylo umožněno strávit s ní tolik času, kolik jsem chtěla. V dalších dnech hospitalizace  jsem po telefonu komunikovala s MUDr. Novákem, i on byl velice ochotný, společně jsme komunikovali jak postupné zlepšení pacientky, tak další možnosti postupu. Velice si vážím toho, že poskytujete v Bruntále péči na tak profesionální úrovni. S pozdravem K.D.


Pochvala pro internu

20.6.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

 Milé sestřičky a páni doktoři, moc Vám všem děkuji  za skvělou péči o mého manžela Antonína.  S pozdravem  B. M. manželka


Pochvala pro domácí péči

20.6.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

 Ráda bych tímto vyjádřila svoji naprostou spokojenost s celým týmem sestřiček, který se o mne staral. Děkuji za jejich kladný přístup, lidskost a morální podporu, která pro mne moc znamenala. Celému týmu přeji i nadále spoustu spokojených klientů a ještě jednou za vše moc děkuji.  S pozdravem V.R.


Poděkování internímu oddělení

19.6.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat celému týmu interního oddělení za skvělou péči při mém pobytu na lůžku, kde jsem strávila téměř týden. Musím říci, že jsem v životě zažila hodně nemocnic a jsem zde přistěhovaná, ale vás, jako valaškomeziříčskou nemocnici, musím velmi pochválit. Skvělá paní primářka, která pacienty vždy velmi uklidní a vysvětlí, tomu všemu dává noblesu. Děkuji ještě jednou za léčbu a přeji vám všem jen hodně zdraví.  M.R.


Děkuji celému oddělení lůžek následné péče s rehabilitací

16.6.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému oddělení lůžek následné péče s rehabilitací ve vaší nemocnici. Především paní primářce MUDr. Lidií Ćmielové ale i všem ostatním lékařům, dalšímu zdravotnickému personálu od zdrav. sester, přes pracovníky rehabilitace až po ošetřovatele a další za naprosto nadstandartní péči o mou maminku, která zde strávila pobyt po úraze kyčle. Vzhledem k tomu , že byla přijata po pobytu v jiném zařízení, kde byla péče na velmi tristní úrovni, dokážeme ocenit jak vysoce kvalitní péče byla poskytnuta na vašem oddělení. Zároveň si nesmírně ceníme u veškerého personálu profesionálního přístupu, nadstandartní míry empatie, mimořádné ochoty a skutečné snahy pomoci. Velice děkujeme za váš přístup. I.C., dcera


Poděkování týmu interního oddělení

14.6.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Chci moc poděkovat za péči, kterou mi během mojí hospitalizace věnovali sestřičky a lékaři interního oddělení. Před nějakou dobou jsem byl do Podhorské odvezen záchrannou službou ve špatném zdravotním i psychickém stavu, ale díky péči a trpělivosti personálu jsem se mohl brzo vrátit domů a znovu zvládnout postarat se sám o sebe. Děkuji JŽ


Poděkování pro kolektiv očního oddělení

13.6.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Milý, vstřícný personál. Byla jsem moc spokojená. Děkuji. V Prostějově 13. 6. 2023 A. M. 


Pochvala - MUDr. Edita Weyland-Trajbalová, pracoviště Praha

12.6.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den , ráda bych touto cestou poslala poděkování vaši Poliklinice AGEL Italská a zejména paní doktorce Editě Wayland Trejbalové za perfektní profesionální péči a lidský přístup! Docházím k paní doktorce už několik let a prošla semnou krušným obdobím nepovedeného těhotenství a dalších problémů a dodávala mi jistotu, že všechno nakonec dobře dopadne. A měla pravdu..po několika letech peripetií se nám 12.5.2023 v péči paní doktorky narodila krásná zdravá dcera. Ještě jednou moc děkuji za to, že existují takoví lékaři jako je paní doktorka. Přeji ať se daří ! S pozdravem  Zora J.


Poděkování na plicní oddělení

5.6.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

V letošním jsem dosáhl věku 84 roků a chci vaším prostřednictvím poděkovat kolektivu plicního oddělení prostějovské nemocnice AGEL. Byl jsem zde hospitalizován od 4.5.2023 na plicním oddělení paní primářky MUDr. Ivony Grygárkové, která rychle a odborně posoudila můj zdravotní stav a rozhodla o mé neprodlené hospitalizaci a následné léčbě -  nemohl jsem dýchat, dusil jsem se, a tím mě navrátila opět k životu. Velice jí děkuji za tuto rychlou a odbornou pomoc. Dále také děkuji paní MUDr. Kateřině Zelené z Plicní ambulance  za to, že v průběhu mé hospitalizace na plicním oddělení zdejší nemocnice po profesně odborné prohlídce mé pravé zduřelé nohy, pojala podezření na tromb, zajistila mé odeslání na SONO, při kterém byla potvrzena krevní sraženina na kterou se dosud léčím, a tím mně rovněž prakticky zachránila život. Dále děkuji MUDr. Jiřímu Hašákovi, který mně po celou dobu hospitalizace ošetřoval. Rovněž děkuji kolektivu zdravotních sester tohoto oddělení, které se ke mně chovali  přívětivě, vždy s úsměvem a  empatií, čímž mně motivovali k naději na brzké uzdravení. Jmenovitě nař. sestra Drkulová, ale i ostatní, jejichž  jména si již  nepamatuji. E. A. V Prostějově dne 25.5.2023    


Pochvala – MUDr. Komínková, pracoviště Plzeň

31.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Obrovský dík za skvělou odbornou práci MUDr. Komínkové a za úžasný přístup sestřičkám jak v ambulanci tak na endoskopii. Děkuji, Věra K.


Pochvala – paní Iveta Smržová, pracoviště Olomouc

31.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, jen jsem chtěla napsat, že kromě skvělé paní doktorky mám i tu nejlepší sestřičku. Paní Smržová Iveta je velice milá, ochotná a šikovná. Umí mnoho z lékařské praxe. Její znalosti a kompetence daleko přesahují práci sestry. Jestli má někdo získat ocenění sestřičky roku, tak je to právě ona. :) Pěkný den, Jana L.


Poděkování chirurgickému oddělení

30.5.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane řediteli, dne 17.5.2023 jsem byl operován na Vašem chirurgickém oddělení a rád bych touto cestou poděkoval všem skvělým lékařům a sestrám, kteří během mé léčby o mne pečovali, zvláště pak jsem vděčný panu MUDr. Gazdíčkovi, který mne operoval. Směruji tento dopis na Vás, vážený pane řediteli, neboť mám za to, že si tito skvělí lidé zaslouží víc, než jen poděkování nějakého bezmála devadesátiletého starce. Přeji Vám a celému týmu lékařů a sester pod vedením primáře chirurgie. MUDr Miloslava Mazura, Ph.D, Msc, MBA  hodně úspěchů a uzdravených pacientů a jsem s pozdravem Váš vděčný pacient. Z.B.


Pochvala – Centrum zobrazovací diagnostiky, pracoviště Praha

29.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych fpoděkovat zaměstnancům oddělení CT za úžasný, milý a vtřícný přístup. Přála bych si takových zdravotníků víc. Moc děkuji! Přeji hezký zbytek dne, Petra P.


Porodnici

28.5.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dne 9.5.2023 jsme využili Vaši porodnici v Ostravě Vítkovicích, k porodu našeho vysněného syna Tobiase. Porod proběhl císařským řezem a za nás jako rodiče to byl krásný zážitek, a to hlavně díky personálu na porodním oddělení, který nám věnoval maximální pozornost, dodal nám neskutečnou podporu a krásnou péči. Velké díky patří jak lékařům, anesteziologovi, zdravotním sestram a především paní vrchní sestře Petře Chromkové. Z celého týmu jde cítit neskutečná energie, souhra a týmová spolupráce.  Dále bychom chtěli poděkovat za službu porodní asistentky v domácnosti. Díky této služby se nám dostalo velmi vzácných a užitečných informací, které jsme využili do prvních dnů života našeho syna. Pokud bychom mohli, tak by jsme vřele tuto službu doporučili všem čerstvým maminkám. Paní Vlaďka je neskutečná žena s velkým srdcem a profík ve svém oboru. Byli bychom rádi, kdyby se naše poděkování předalo do patřičných míst. Velmi si vážíme těchto lidí (zdravotníků), kdyby to takhle fungovalo na každém oddělení, pacienti by se v nemocnici cítili mnohem lépe. Ještě jednou VELKÉ DĚKUJEME  a přejeme spoustu dalších povedených porodů a spokojených maminek. S pozdravem P.


Pochvala neurologie

24.5.2023 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane primáři, chci Vám a Vašemu pracovnímu kolektivu, jmenovitě MUDr. Gabriele Holubové, touto cestou poděkovat za poskytnutou zdravotní péči na Vašem špičkovém neurologickém oddělení. Byla jsem hospitalizována od 9. do 17. dubna 2023 pro rotační vertigo s vegetativním doprovodem. Celý ošetřující tým odvedl kvalitní práci se vstřícným přístupem k pacientům. Ještě jednou s vděčností děkuji za péči pro zlepšení mého zdravotního stavu. Pane primáři, prosím, poděkujte Vašemu kolektivu neurologického oddělení. B.M.


Poděkování kolektivu CHIRURGIE I.

24.5.2023 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dne 16. 5. až 19. 5. 2023 jsem byl hospitalizován na oddělení Chir. 1 s plánovanou operací žlučníku. Tímto bych chtěl poděkovat operačnímu týmu a všem lékařům a zdravotním sestřičkám ve všech směnách na tomto oddělení. Byl jsem nadmíru spokojen s přístupem lékařů, sestřiček a ostatního personálu. Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji mnoho úspěchů do další práce. S pozdravem E. Balint, Havířov


Poděkování pro Multiobor

22.5.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Bola som hospitalizovaná v tejto nemocnici v dubnu na oddelení Multiobor. Chcela by som sa poďakovať personálu interného príjmu a oddelení za profesionální a ľudský prístup. Bola som veľmi spokojná. Mala som nadštandarnu starostlivosť na štandarnom oddelení. A viem, že to so mnou nebolo ľahké. Bola som už hospitalizovaná v fakultnej nemocnici v Prahe a nedá sa to porovnať. Sestřičky, doktory, sanitárky, ošetrovateľky a pomocní personál boli veľmi milý, ochotný a trpezlivý. Budem tuto nemocnici odporoučať všetkým mojím známým. Ešte raz Vám veľmi ĎAKUJEM. Ste na jedničku! R. Zakutanská


poděkování dětskému oddělení

19.5.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Děkuji tímto za skvělou péči o naši dceru,která byla hospitalizována na dětském oddělení Nemocnice AGEL ve Valašském Meziříčí. Byť to byla její první hospitalizace bez nás, rodičů, tak jsme byli velmi spokojeni se zájmem ze strany lékařského i ošetřovatelského perosnálu. Dle slov dcery vše zvládla i díky" hodným sestřičkám a usměvavým lékařům a lékařkám". To se velmi cení v dnešní době. Děkuji ještě jednou a valašskomeziříčské dětské oddělení mohu jen doporučit.


Skvělá péče

18.5.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, 16. května 2023 jsem byl v nemocnici Agel Říčany na jednodenním zákroku kvůli vyjmutí ocelové dlahy a sedmi šroubů z klíční kosti (kost jsem si zlomil 3.11.2022). Veškerá péče byla naprosto vynikající, všichni pracovníci nemocnice byli vysoce profesionální, ochotní a milí. Všem patří obrovský dík a pochvala. Byl to jeden z nejlepších dnů v mém životě. Tomáš F., Praha.


Poděkování ortopedii

8.5.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Hezký den, ráda bych tímto poděkovala ortopedickému oddělení, nejvíce panu primáři Přikrylovi a panu doktorovi Bacovi, kteří operovali mého manžela za účelem výměny kolene :) . Moc děkuji za Vaši péči. Je nutno podotknout , že manžel chváli přístup všech lékařů, jako ohleduplný a vnímavý. Samozřejmě poděkování patří i většině zdravotnického personálu.


Pochvala – Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

3.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat sestřičkám z Infuzního stacionáře. Jsou to profesionálky na svém místě. Je vidět, že je práce baví a naplňuje. K pacientům se chovají vždy vstřícně a s úsměvem.   Ludmila K.


Poděkování od pacienta

2.5.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den. v sobotu jsem si nešťastným pádem na zahradě pochroumal prsteníček na pravé ruce tak, že při běžném pohledu vypadal jako taková nalomená větvička. Vyrazili jsme, s manželkou řidičem, na pohotovost k Vám do nemocnice. Ujal se mne p. MUDr. Myroslav Salmay a jeho sestřička. Poslal mne na rentgen a potom v ordinaci vzal mou třesoucíse ruku, že se na to podívá. Vzápětí "zakvedlal" prstem a po krátkém lupnutí prst usadil zpět do kloubu. Ani jsem nestačil vykviknout, a že to zabolelo. Poslal mne ještě jednou na rentgen a po krátké kontrole mi nasadili prstní ortézu a mohl jsem jít ...... Oceňuji jeho (a jeho sestřičky) rychlý a profesionální přístup! Na závěr musím říci: VÍCE TAKOVÝCH DOKTORŮ (a jejich sestřiček), kteří mají takový přístup k pacientům. Ještě jednou oběma děkuji za pomoc. pan Peter K.  


Poděkování personálu oddělení

2.5.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Děkuji všem zaměstnancům OOOP nemocnice Č. Těšín, za péči, kterou mi věnovali, za dobu mé hospitalizace. Byl jsem velmi spokojen. Dík K.


Pochvala – Centrum ortopedické péče, MUDr. Jiří Pečený, pracoviště Praha

1.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dne 25. 4. 2023 jsem podstoupila artroskopii levého předního křížového vazu, kterou prováděl pan doktor Jiří Pečený. Patří mu velké děkuji nejen za jeho profesionální, ale i lidský přístup. Taktéž děkuji a chválím celý tým lékařů, sester i zdravotnického personálu, který se mi v den operace věnoval. Všichni byli skvělí, profesionální, laskaví, milí a ochotní. Velké děkuji také patří sestřičce Petře Svobodové, která se o mě celý den na oddělení jednodenní péče ortopedie starala. Ani ve snu mě nenapadlo, že celý den bude probíhat v dobré a pozitivní náladě a s velkou dávkou humoru a smíchu a to hned od rána až do propuštění domů (čemuž velkou měrou přispělo i to, že jsem byla na pokoji s paní, která byla naladěná na stejné vlně jako já). Děkuji Vám za vše, co děláte a že to děláte s radostí a s láskou. Přeji Vám, ať se vám všem daří. Jana K. 


Poděkování LDN

26.4.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

 Děkuji za příkladnou péči a laskavé chování personálu LDN B 4. patra  po dobu hospitalizace mé maminky Stanislavy. Dcera M.S.


Nadstandardní péče

25.4.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěla bych poděkovat ambulantní chirurgii, jmenovitě MUDr. Kostlivá a MUDr. Martin Haška, za péči o mého manžela Jiřího. Jejich péče byla podle mě velice nadstandartní, oba se o manžela starali pečlivě a srdečně. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Moltašová


Pochvala pro lůžkové odd.

24.4.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobý den, ráda bych touto cestou poděkovala za vynikající profesionální péči lékařů, sester a příjemné jednání všech zaměstnanců na oddělení, které jsem v mém věku velmi ocenila. Byla jsem pacientkou na Lůžkovém interním oddělení. Velké díky a přeji, ať se nemocnici daří. Jiřina Hladíková    


Poděkování porodnici a novorozeneckému oddělení

21.4.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, 7.4. jsem v Nemocnici Přerov porodila syna. Ráda bych personálu porodnice touto cestou poděkovala. Porodní asistentka, která u porodu byla, byla moc milá, snažila se, aby vše proběhlo dle mých představ. Zkrátka jsem se s ní na porodním boxu cítila dobře a byla jsem v klidu. Odvedla skvělou práci. Bohužel si nevzpomenu na její jméno. Porod vedl MUDr. Pecháček, který byl také velmi milý.  Dále bych ráda poděkovala novorozeneckým sestrám Ludvíkové a Strnadelové, které mi pomohly s kojením a prvotní péčí o miminko. Hezky si se mnou o všem povídaly. Neměla jsem strach se na něco zeptat. Vše mi vysvětlily a nabídly možnosti, jak miminko přikrmovat vzhledem k nedostatku mléka po porodu tak, aby neztratilo sací reflex a já mohla pak dále kojit. Rozhovory s nimi byly osobní a vstřícné a tak jsem si nepřipadala, že mluvím s někým, koho znám pár hodin. Cítila jsem z jejich strany podporu. Děkuji i všem dalším lékařům a sestrám za jejich péči. Kdybych někdy rodila znovu, tak nemám důvod rodit jinde než v Přerově.   S pozdravem a přáním pěkného dne Michaela Š.  


Recenze spokojené pacientky

19.4.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Porod duben 2023 Prvorodička – plánovaný císařský řez z důvodu KP Poradna – pozitivní Porod – pozitivní, nad očekávání Přístup personálu před samotným zákrokem ať už příjem den předem a poté v den operace naprosto profesionální. Péče o mě byla na jedničku. Co se týče samotného zákroku. Ráno proveden klystýr, cévka a monitor. Poté jsem byla převezena o patro níže na operační sál, kde už byl připravený operační tým. Velké díky bych chtěla věnovat MUDr. Petru Dýmalovi, který mi napoprvé zavedl spinální anestezii (skoro jsem to necítila) a vše mi precizně popisoval a celou dobu stál zamnou a velice mě podporoval. Dále bych chtěla poděkovat MUDr. Marii Potyšové spolu s celým operačním týmem za profesionální práci, jizva je nádherná, vše bez komplikací. Přiložení dcery proběhlo hned na operačním sále, poté bonding s tatínkem. Šestinedělí a novorozenecké– Porodní asistentky a sestry moc ochotné, určitě se najdou vyjímky, kde bych něco vytkla, ale komplexně moc pozitivní. Staniční sestra Hradilová byla moc nápomocna jak mě tak i tatínkovi, vše vysvětlila ohledně monitoru dechu a celkově opravdu nápomocná. Ostatní sestry pomohly s kojením, s koupáním, nikdy jsem se nebála zeptat, vždy mi vyšly vstříc. Vždy byly připravené kojenecké čaje, čisté oblečení pro miminka dokonce i svačinky neustále k dispozici. Jídlo bohužel vidím jako velké negativum, ale to je asi všude. Pokoj - nadstandard, bylo vše k dispozici, velké koupelna, lednice, TV, každé ráno úklid. Celkově hodnotím na 1 s hvězdičkou.


Poděkování MUDr. Novosadovi

19.4.2023 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěli bychom touto formou poděkovat MUDr. Jiřímu Novosadovi za vedení operace, kterou našemu tatínkovi, dědečkovi a manželovi, panu Vladimíru Snášelovi, "opravil" srdíčko a vrátil jej tak zpátky do života. Je mnoho lidí, kteří "něco" umí. "Něco" umět a pomoci tím druhému, je dobrý skutek. Umět "něco výjimečného" a prodloužit tím člověku život, to je zázrak.  Vy jste, pane doktore, něco výjimečného udělal a prodloužil tím život dobrému člověku. Člověku, kterého milujeme. To je věc, kterou Vám celá naše rodina nikdy nezapomene, stejně jako Vaše jméno. Děkujeme Vám z celého srdce. rodina Snášelova    


Poděkování - ortopedie

18.4.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, děkuji panu doktorovi Tomáši Zatrapovi i sestřičce za milý přístup při každé mé návštěvě ordinace. Následně za chirurgický zákrok celému kolektivu na operačním sále! Děkuji. Bémová


Poděkování zaměstnancům chirurgického oddělení

18.4.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Byla jsem hospitalizovaná 22.3.-28.3. 2023 na Chirurgii A s plánovanou operací břišní kýly. Chtěla bych tímto moc poděkovat zdravotnickému personálu za jejich přístup k pacientovi. Jsou to odborníci na správném místě. Byla jsem velmi spokojená. Děkuji, s pozdravem I. P.


Pochvala – MUDr. Žuffová-Kunčová, pracoviště Olomouc

13.4.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych pochválit paní MUDr. Blanku Žuffovou-Kunčovou a její sestřičku za milé, vstřícné jednání a příjemný přístup k pacientům. Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce. Hana N.


Pochvala pro ortopedii a operační sály

11.4.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Hezký den, dne 30.3. 2023 jsem prodělala operaci kolene v nemocnici Agel Přerov. Ráda bych touto formou poděkovala všem, kteří byli přítomni u mého zákroku na operačním sále, zejména pak MUDr. Pospíšilovi za skvěle odvedenou práci. Následná péče na ortopedii i traumatologii probíhala opět s velkou profesionalitou, empatii a ochotou pomoci. Přeji Vám především hodně zdraví a spoustu spokojených pacientů. Svou prací děláte dobré jméno celé nemocnici. J. V.


Pochvala – Centrum zobrazovací diagnostiky, pracoviště Praha

4.4.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala personálu Polikliniky AGEL v Praze, konkrétně personálu Centra zobrazovací diagnostiky (CT). Velice vstřícný, milý, profesionální a hlavně lidský přístup. S takovýmto přístupem jsem se v poslední době již dlouho nesetkala. Cítila jsem se pacientem, na kterém personálu záleží, nikoli jen kusem v řadě. Moc děkuji. Ludmila V.


Poděkování dětskému oddělení

4.4.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dnes jsme byli se synem propuštěni z hospitalizace na dětském oddělení a já bych chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělý, přátelský a profesionální přístup. Zejména našemu ošetřujícímu lékaři MUDr. Serhii Kuzyk, který je empatický, má o pacienta zájem, nic nepodceňuje a vše dostatečně vysvětlí, stejně jako paní primářka MUDr. Rašková. Poděkování patří také sestřičkám, které byly za všech okolností pozitivně naladěné a velmi ochotné ve dne i v noci. Jsem ráda, že máme péči o děti zajištěnou takovým personálem a doufám, že si nemocnice bude tyto zaměstnance hýčkat, aby zůstala péče na dětském oddělení minimálně na stejné úrovni. Michala M.


Poděkování chirurgické ambulanci

1.4.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval MUDr. Peteru Prekopovi a sestře Dostálové Haně, DiS. za jejich ochotu a profesionalitu při mé dnešní návštěvě v jejich ordinaci, kde mě skvěle ošetřili a dokonale vysvětlili další postup mé léčby.


Poděkování INT

31.3.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý deň, chcel by som poďakovať za profesionálny prístup MUDr. Lochmanovi a slečne sestričke Hauserové z Internej ambulancie. Skvelá starostlivosť, komunikácia a prístup. Ešte raz ďakujem a prajem Vám všetko dobré.  Rabada, pacient. 


Poděkování internímu oddělení

30.3.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji personálu jak záchranné služby, tak interního příjmu, kteří se postarali o mého tatínka, který měl akutní problémy se srdíčkem. Celý personál v nemocnici zaslouží velkou pochvalu, rychlá vyšetření, bez čekání, následně převoz na lůžko a nastavení léčby. Dnes již je tatínek doma a poprosil mě, abych Vám jako jeho dcera, napsala právě poděkování. Bez vyjímky. Ono pracovat ve zdravotnictví není jednoduché, to všichni víme, nerada používám pojem "poslání", protože i personál má své rodiny, problémy a trápení, ale opravdu šlo vidět, že v meziříčské nemocnici pracují lidé, kteří k tomuto povolání mají opravdu vztah. To je nejdůležitější. Ještě jednou, děkujeme. 


Poděkování za rehabilitační péči – Rehabilitační ambulance Rýmařov

29.3.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Chci poděkovat zdejším skvělým sestřičkám za prímovní rehabilitační práci, kterou zde odvádí. Jejich přístup a ochota při práci a skvělé jednání a přístup k nám - pacientům je to, co nás posune vždy o kousek dál. Patří jim velký dík, proto moc děkuji. Z.A.


Poděkování týmu chirurgického oddělení

28.3.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za péči a řešení mého problému na chirurgickém odd. pracoviště Bruntál pod vedením pana prim. MUDr. Daniela Pešáka. Zároveň velký dík všem lékařům a zdravotnickému personálu na tomto oddělení, vše se řeší ochotně a s úsměvem i v této nelehké době. Děkuji a přeji jenom spokojené a hlavně uzdravené pacienty. JK


Poděkování gynekologickému oddělení

27.3.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych těmito řádky, poděkovat za vzornou a prvotřídníni péči, laskavost a ochotu, a úžasný přístup kolektivu pana primáře Vladimíra Boháče, během hospitalizace a operace na gynekologickem oddeleni. Všichni byli úžasní a starostliví, ale především nesmírně ochotní a lidští. Ještě jednou velké díky. Lenka L.


Poděkování personálu Onkologického oddělení

26.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování Onkologickému oddělení. Jsem pacientem Onkologie v Prostějově a chtěl bych touto cestou poděkovat ošetřujícímu lékaři MUDr. Praskačovi za jeho profesionální přístup k pacientům. Patří mu můj obdiv a poděkování za příkladnou odbornou zdravotnickou péči. V neposlední řadě patří moje poděkování celému kolektivu sestřiček pod vedením vrchní sestry Bc. Marty Osladilové za jejich lidský přístup a ochotu vždy vyhovět. Děkuji


Pochvala – Kateřina Vyjídáková, pracoviště Olomouc

22.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za práci vašeho rehabilitačního oddělení. Konkrétně bych chtěla vyzdvihnout péči vaší pracovnice Kateřiny Vyjídákové, ke které jsem docházela s výhřezem ploténky. Na paní Vyjídákováou jsem se obrátila z důvodu, že provádí cvičení McKenzie metodou, které mi bylo doporučeno od mé kamarádky. Paní Vyjídáková nejenže se mi plně věnovala při této metodě, navíc začlenila i další prvky fyzioterapie k úlevě od bolesti a k zlepšení mého celkového stavu. Díky ní se můj zdravotní stav velice zlepšil a můžu zase po dlouhých měsících normálně fungovat. Zároveň mi udělila další rady pro udržování kondice a prevenci potíží. Paní Vyjídáková má profesionální přístup, vynikající znalosti a dovednosti, je důkladná a přísná, ale zároveň empatická a vstřícná. Přeji vašemu oddělení více takovýchto skvělých pracovníků a zároveň mnoho spokojených pacientů. S pozdravem, Kateřina M.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace

22.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování kolektivu Centra léčebné rehabilitace V průběhu měsíce února 2023 jsem byla po operaci TEP kyčelního kloubu hospitalizována na oddělení Centra léčebné rehabilitace nemocnice AGEL Prostějov. Hned v úvodu se vrchní sestře, paní Jarmile Večerkové podařilo vyřešit nelehkou situaci na oddělení. Chtěla bych dále touto cestou poděkovat za velmi profesionální a navíc velmi laskavý přístup všech pracovníků oddělení – dočasně i neurologického - k nám pacientům. Převážně jsme nebyli v dobré fyzické kondici a rozpoložení. Ale všichni kdo o nás pečovali, tak činili s úsměvem a s ochotou. Brzy dobrou náladu přenesli i na nás pacienty, takže mezi námi vznikla nebývale přátelská atmosféra. S těšením a beze strachu jsme očekávali každodenní i velké vizity. Bylo jisté, že se při nich dozvíme vše o aktuálním zdravotním stavu a že zbude i prostor pro empatické povzbuzení. Pobyt se mi trochu zkomplikoval stavy zimnice a horečky bez dalších zjevných příznaků. Paní doktorka Kamila Pokludová velmi pečlivě přistoupila k vyšetřením příčin a do domácí péče mne propustila až po úplném doléčení. Takže jsem mohla bez obav nastoupit následnou lázeňskou péči. V neposlední řadě bych chtěla vyslovit velké uznání práci odborných fyzioterapeutek, u mne konkrétně paní Jakubské a paní Vychodilové, které mi daly motivaci svým nápaditým a různorodým cvičením k tomu, abych na sobě pracovala i dále. Eva D.


Pochvala – MUDr. Šimlová, pracoviště Praha

20.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den. nedá mi to, abych Vám nenapsala o své nové zkušenosti ve vašem zařízení. Několik roků jsem s různými drobnostmi chodila k paní doktorce Kaizerové na kožní odd. Nyní při objednání jsem byla nasměrována k paní doktorce MUDr. Janě Šimlové, nezbývalo mi než to zkusit. Byla jsem velmi mile překvapena, paní doktorka i sestřička jsou absolutní profesionálky, milé, vstřícné. Paní doktorka mi pomohla, uklidnila mne, ještě jednou moc děkuji. Anna B.


Poděkování celému kolektivu LDN-C

20.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobré ráno paní hlavní sestro, chtěla bych poděkovat celému oddělení LDN-C . Všem sanitárním, sanitárnímu, všem sestřičkám, paní staniční a paní doktorce, panu primáři za lidský a obětavý přístup k pacientům, na tomto oddělení jsem se cítila moc dobře. DĚKUJI ZA VAŠI NAMÁHAVOU PRÁCI. P. M.


Přátelské prostředí

15.3.2023 / AGEL Transfúzní služba

Líbí se nám milý přístup personálu a přátelské prostředí. Jsme rádi, že jsme touto cestou mohli pomoci ostatním lidem. Dárce z Bruntálu


Pochvala - MUDr. Pečený, pracoviště Praha

15.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dne 13. 3. 2023 jsem podstoupila operaci menisku u pana doktora Pečeného. Byla to již 3 operace a opět velká spokojenost. Profesionálni přístup pana doktora a všech sestřiček na operačním sále. Nejvíce chci poděkovat sestřičkam na oddělení jednodenní péče ortopedie ale jmenovitě nejvíc paní Martině. Děkuji Vám za to co děláte a děláte to s láskou. Jana R.


Poděkování chirurgickému oddělení

14.3.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům i sestrám chirurgického oddělení vedeného panem primářem MUDr. Rýznarem Nemocnice AGEL Jeseník za velmi vstřícný přístup při mé hospitalizaci a vytvoření příjemné atmosféry. Rovněž panu MUDr. Vítězslavu Maláčovi za provedenou operaci varixů. Celému týmu přeji mnoho úspěchů v náročné práci a hodně spokojených pacientů. Drahomíra P.,Krnov


Poděkování chirurgickému oddělení

13.3.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, jmenuji se Ivo M. a dne 1.3.2023 jsem podstoupil operaci na chirurgickém odd. nemocnice Prostějov. Tímto bych chtěl poděkovat všem, na chirurgii, kdo se o mě starali a připravovoli mě na zákrok včetně studentek SZŠ. Zvláštní poděkování však patří kolektivu operačního sálu a zvláště sestřiček na dospávacím pokoji. Díky za příjemné jednání a profesionální přístup. S pozdravem Ivo M.


Poděkování ortopedické ambulanci

12.3.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, tímto chci velmi poděkovat za péči a přístup ordinace ortopedie pod vedením pana primáře Janošce. Již pár měsíců jsem pacientem a nedávno jsem prodělal artroskopickou operaci kolene. Minimum času, minimalní zásah do kolene, max spokojenost. Dále pak následná rehabilitace u paní Hauke. Všem moc děkuji. Miroslav J.


Poděkování ortopedii

10.3.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, rád bych poděkoval celému oddělení ortopedie. Dal jsem na doporučení známých a vybral jsem si toto oddělení k léčbě kolena. Mohu jen potvrdit vynikající přístup od primáře až po sestřičky. S takovým přístupem a profesionalitou se člověk v životě mockrát nepotká. A to nemluvím o výborné atmosféře, stále usměvavém a ochotném personálu. Ještě jednou děkuji. Roman M.


Poděkováni kolektivu LDN C

6.3.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Moc děkuji celému kolektivu sestřiček a paní doktorce Kovaříkové z LDN za milý, neuvěřitelně lidský a profesionálni přístup a péči nejen o mou maminku. Smekám pře Vámi a přeji vše dobré Jiří Š.


Poděkování urologii

3.3.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Chtěl bych poděkovat noční směně na urologii ze dne 28.2 super přístup. Dále poděkovat MUDr. Pavlína Grulichové. Mudr Dmitrij Tarasenko za luxusní přístup.


Poděkování ortopedii a chirurgickému oddělení

2.3.2023 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dojíždím do Vaší nemocnice až z Ostravy a rozhodně mohu doporučit i ostatním pacientům jelikož jsem si vybral opravdu správně!Momentálně řeším potíže s kolenem, absolvoval jsem nanoskopii a nyní i menší operaci kolenního kloubu. Chtěl bych poděkovat celému týmu ortopedie, především panu primáři MUDr. Janošcovi za perfektní diagnostiku potíží a operatérské schopnosti při jejich řešení. A samozřejmě úžasným sestřičkám na chirurgii II. za jejich neúnavnou péči po celý den i v nočních hodinách a vždy s úsměvem. Takto pozitivně naladěný a organizovaný tým zdravotníků jsem snad ještě neviděl... Děkuji, Ondřej R.


Poděkování chirurgii, interně, ARO, COS

27.2.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala zdravotníkům, kteří mi pomohli zbavit se mých zdravotních problémů. Začátkem ledna jsem absolvovala plánovanou, náročnou operaci na chirurgickém oddělení. Chci poděkovat MUDr. Evě Šimkové, lékařce interní a diabetologické ambulance, která mně k výkonu pečlivě připravila a i díky této přípravě operace i pooperační období proběhlo bez závažných komplikací. Chci poděkovat i primáři ARO, MUDr. Petru Duškovi, který se podílel na předoperační přípravě a osobně vedl anestezii u operace. Moje největší poděkování ale patří primáři chirurgického oddělení MUDr. Alojzovi Hanincovi, který mně operoval. Jsem si vědomá, že výkon, který mi byl proveden není standardním pro mnohé "okresní" nemocnice. O to více obdivuji jeho odborné znalosti, zkušenosti operatéra a zodpovědnou přípravu zhodnocením všech provedených vyšetření a nálezů. To vše je umocněno velikosti jeho osobnosti jako člověka. Lidskost jemu vlastní není vždy samozřejmostí. Chci poděkovat také personálu COS, chirurgické JIP a oddělení za jejích důležitou, i když často nenápadnou a nedoceňovanou práci. Měla jsem štěstí, že se o mně staral tým tak úžasných lidí: lékařů, sester a ostatních zdravotníků přerovské nemocnice. Chci jím všem takto poděkovat. I díky ním můžu znovu začít pracovat a sama jiným pomáhat. J.R.  


Poděkování urologii

27.2.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat všem zaměstnancům lůžkového oddělení urologie stejně jako ambulanci za obětavou a skvělou péči mně, jakožto pacientovi. Děkuji a jsem s pozdravem, Jindřich K


Poděkování pracovníkům chirurgické ambulance a RDG oddělení

25.2.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, touto cestou bych velice ráda poděkovala personálu Vaší nemocnice. V sobotu jsme byli ošetřeni na chirurgické ambulanci (syn si zlomil zápěstí). Ošetření proběhlo velmi rychle a profesionálně. Sestřička na pohotovosti velmi milá a lidská. Pan doktor profesionál. Laborant na RTG taktéž úžasný přístup. (Děkuji, Vaše kolegyně z Vyškova) Sanitář při sádrování taktéž super. Z Vaší nemocnice jsme měli příjemný pocit. Děkujeme za krásný lidský přístup. Snad se tohle poděkování dostanete těm pravým. P.H.


Pochvala lékařky

22.2.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, jsem pacientkou MUDr. Jany Chadimové a chtěla bych jí poděkovat za všímavost a empatii! Čekala jsem na chodbě, až přijdu na řadu do kardiologické ambulance, a protože mam potíže s páteří a bolestivou artrozu kyčle (léčím se), velice špatně se mi sedělo a tak jsem si lehla na lavici v čekárně. Sestry se mně ptaly, co mi je, ale ujistila jsem, že cítím se dobře, že mně jenom bolí kyčel. Pak mně uviděla pani doktorka a po dohodě se sestrou mi nabídla, ať si lehnu na postel v místnosti na infuzi, že tam mi bude určitě pohodlněji než na tvrdé lavici. Tak jsem si tam lehla a v pohodlí počkala, až přijdu na řadu. Takto ještě jednou děkuji paní doktorce Chadimové za její milou pozornost. A. Heinzelova Ondřejov  


Pochvala – MUDr. Jahlová, MUDr. Vraný, MUDr. Škráčková + kolektiv LDN, pracoviště Praha

10.2.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den,  měl jsem  štěstí, že již téměř před deseti lety jsem se stal pacientem na interním oddělení Polikliniky Agel v pražské Italské ulici, kde se o mne vzorně stará paní MUDr. Dana Jahnlová. Oceňuji u ní, ale i u jejího kolegy MUDr. Jiřího Vraného, nejen vysokou odbornost, ale i lidský přístup k pacientovi,  i dochvilnost vyšetření v objednané hodině, což i u renomovaných pražských klinik je velkým problémem. S péčí pracovníků  polikliniky Agelu v Italské jsem se navíc setkal nečekaně po mém úrazu v lednu letošního roku, a to na oddělení následné rehabilitační péče vedeném primářkou MUDr. Monikou Škráčkovou, kde mě doslova po ortopedické operaci  postavili na nohy. Paní primářka vytvořila sehraný tým zdravotnických pracovníků, kteří dokáží pacientům pomoci. Oceňuji zvláště práci zdravotních sester, které po celou dobu mého pobytu byly ochotné a rychlé poskytnout potřebnou péči, ať již šlo o denní či noční dobu. Největší podíl na tom, že jsem mohl vykročit pevně do života má však fyzioterapeutka Helena Viktorinová, která se mně po 30 dnů intenzivně věnovala a vděčím jí nejen za uzdravení, ale i za psychickou pohodu, kterou při péči o mě vytvářela.Motivovat pacienta, aby se chtěl léčit, je po těžkých úrazech zvlášť důležité! Proto paní Viktorinové vyslovuji můj obdiv a veliké poděkování za její trpělivost a práci. J. D.


Poděkování chirurgii a COS

9.2.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, koncem listopadu 2022 jsem byla akutně operována a hospitalizována ve vaší nemocnici na chirurgickém oddělení. Chtěla bych tímto vyjádřit své velké díky za perfektní  profesionální  péči  MUDr. Pavlovi  Maršálkovi. Také  děkuji operačnímu týmu, lékařům a sestřičkám chirurgického oddělení za odbornou péči a lidský přístup. Jejich úsměv a pozitivní nálada opravdu léčí.   Děkuji M.H.


Poděkování internímu oddělení

8.2.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

JIP Interna Přerov, Doc.MUDr. Dan Marek, PH.D. a kolektiv lékařů a zdrav.sester Vážený pane primáři, dovoluji si Vám alespoň touto cestou poděkovat za nevšední péči a přístup, kterou jste věnoval mému tatínkovi panu Josefu S. Není úplně lehké hledat vhodná slova, když netušíme, co přinese další hodina. Udělali jste pro nás naprosto vše, co bylo možné. V průběhu léčby jsem viděla velmi trpělivý, milý a profesionální přístup všech lékařů a celého zdravotnického personálu JIP Interna Přerov. Jsem opravdu ráda, že v této uspěchané době se personál Vašeho oddělení profesionálně a s úsměvem stará o své pacienty. S úctou Marcela Š., dcera  


Poděkování neurologii

7.2.2023 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den. Sice opožděně, ale přeci, chtěla bych poděkovat záchrané službě,která dne 29.1.2023, poskytla pomoc snaše při epilepsii. Syn byl v práci a snacha byla doma s dětmi. Pro děti to bylo kruté, ale mamince pomohli, než jsme s manželem přijeli. Hlavně záchranka byla v Předmostí dříve než my. Poté patří poděkování lékařům a sestřičkám nemocnice.  Rodina B., Přerov


Pochvala rehabilitační ambulanci v Rýmařově

7.2.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Každodenní cvičení na vašem oddělení mi přináší úlevu od problémů a proto velké DÍK sestřičkám i klukům za jejich pečlivou práci s úžasným přístupem k pacientovi.  P.K.


Děkovný dopis

1.2.2023 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, jménem rodiny paní Šárky Hejtmánkové bych chtěla poděkovat celému nemocničnímu personálu v nemocnici v Říčanech. Vaše starostlivost, milé chování a vstřícnost dělá naší babičce velmi příjemný pobyt i v průběhu její nemoci. Ještě jednou vám děkujeme. Za celou rodinu, vnučka A. Jakubová.


poděkování porodnímu oddělení

30.1.2023 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji všem na oddělení gynekologie a porodnictví, kteří mi dopomohli k narození mého syna. Jako prvorodička jsem prošla veškerými vašimi předporodními kurzy, cvičením a nemohu si vás vynechválit. Společně s partnerem jsme si říkali, že k tomu opravdu musí mít porodní asistentky osobní, citlivý a lidský přístup, aby to vůbec mohly dělat. A dělají bezvadně! I přijetí k porodu, rozhovor s lékaři, následně s primářem, sestřičkami, to vše mi dávalo pocit velké jistoty. Dnes má syn pár týdnů, počátky jsou vždy těžké, až nyní jsem se dostala ke chvíli vám napsat mé poděkování. Věřím, že mé poděkování se dostane na správná místa a budou si je moci přečíst všichni, kteří mě v životě velice pomohli - a to s velkou radostí - narozením dítěte :) Takže moc díky a budu vás jen a jen doporučovat :)    


Pochvala – MUDr. Karlovský, pracoviště Praha

24.1.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dne 10. 1. letošního roku jsme byli s manželem na preventivní prohlídce u očního lékaře pana doktora MUDr. Oldřicha Karlovského. Chtěli bychom mu touto cestou mnohokrát poděkovat za mimořádně lidský, ochotný a příjemný přístup k pacientovi. S takovýmto nevšedním jednáním lékaře jsme se dlouho nesetkali, i když ve Vaší poliklinice je spousta příjemných lékařů. Prosím Vás, byli bychom rádi, kdybyste tomuto výjimečnému člověku za nás ještě jednou moc poděkovali. S přáním hezkého dne. P.


Poděkování pracovníkům ORFM

22.1.2023 / Nemocnice AGEL Podhorská

Moc děkuji panu primáři, paní doktorce, sestrám, fyzioterapeutkám, ošetřovatelkám a ostatním zaměstnancům za pomoc a trpělivost s námi pacienty na lůžkovém oddělení v Rýmařově. Po předepsaných procedůrách a cvičení se mi velice ulevilo a bolesti, které mě několik měsíců trápily, již pominuly. Děkuji, L.Č.


Poděkování OOOP

19.1.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům OOOP za vzornou péči a obětavost. Na oddělení jsem byl přijat jako ležící pacient, nyní odcházím domů zdráv a spokojený. J.M.


Poděkování týmu kardiochirugie RES

17.1.2023 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dnes je to rok, kdy se dá říct, že jsem se znova narodil. Byl mi proveden trojitý bypass. Chtěl bych poděkovat operujícím, MUDr. Davidu Vicianovi, MUDr. Filipu Glacovi, anesteziologovi MUDr. Leo Derychovi, anesteziologické sestřičce Marcele Czernekové a Adamu Kubiczkovi za odvedenou práci. Stejně tak celému personálu, který se o mě celou dobu pobytu v nemocnici staral. Byť se jednalo o operaci, dnes můžu hovořit o příjemném pobytu a zacházení. Zvláště v dnešní době, kdy si lidé málo váží toho, co se děje okolo nich. Z titulu zdravotní péče jsem nesmírně rád, že žiju v této zemi, která má tak schopné lékaře a personál, který přináší denně do života lidí tolik světla. Ještě jednou díky a klobouk dolů před Vámi. S úctou, A. Stankuš


Poděkování OOOP

15.1.2023 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chci udělit pochvalu OOOP za dobrý přístup k pacientům, za to, jak se o mě tady starali celý měsíc, i za dobrou kuchyň, což jsem zde přibral 7kg. Sestry a ošetřovatelky jsou dobrý kolektiv. Je tu s nimi sranda a to, co dělají jim nezávidím. Jsou to holky na svém místě, klobouk smekám. Jsou dva špitály, kde se cítím jako doma. Nálada dělá hodně na psychiku pacoše. Přeji jim hodně dobrého a pevné nervy. S pozdravem pacient P. P.


Pochvala – MUDr. Karlovský, pracoviště Praha

6.1.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych se podělila o velkou spokojenost a profesionálním přístupem a velmi lidským!!! na vašem očním odd. Od minulého roku 2022 jsem pana MUDr. Karlovského a jeho sestřičku navštívila 2x a vždy jsem byla ohromena jejich laskavostí a profesionalitou! Není to vúbec samozřejmostí a velmi si obou za to vážím. Děkuji, Lída S.


Poděkování za skvělou péči nejen při porodu

1.1.2023 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkujeme za skvělou péči, která se nám s Dominičkem v listopadu dostala, nejen při porodu, ale po celém pobytu ve Vaší nemocnici, největší dík patří paní Jarmile Večerkové, moc nám pomohla. M. M.


Pochvala - MUDr. Jana Jahnlová, pracoviště Praha

28.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den vážení, jako dlouhodobá pacientka v péči MUDr. Dany Jahnlové a její sestry Jany Kazdové z interní ambulance, bych touto cestou chtěla velice poděkovat za jejich odbornou péči a přístup, kterých se mi od nich dostává. Jejich vstřícnost, pomoc a ochota k pacientovi, kterých si velice vážím, si zasluhuje ocenění. Přeji AGELu více takových odborných a vstřícných lékařů S pozdravem Olga P.


Poděkování internímu oddělení

27.12.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkujeme za Vaši péči o našeho tatínka, který strávil předvánoční čas na interním oddělení. Dle slov otce bylo vše na nejlepší úrovni. Celý lékařský i ošetřovatelský personál zaslouží velkou pochvalu a uznání. Moc děkujeme za léčbu, nyní již je tatínek v péči u nás doma a vzpomíná na dny strávené na nemocničním lůžku s pokorou, ale i s dobrými pocity. Děkujeme a přejeme všem do nového roku hlavně zdraví.  


Gastroenterologická ambulance n

13.12.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Strnadovi a jeho sestřičkám za tak skvělý a milý přístup. Moc děkuji. TD


Poděkování kolektivu chirurgie

12.12.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený p. primáři, chci jen krátce poděkovat všemu personálu za profesionalitu a velmi příjemný a lidský přístup k pacientům. Byl jsem na vašem oddělení několikrát a mám potřebu poděkovat za příkladnou ochotu a příjemné prostředí, které váš personál pacientům vytváří. Ještě jednou všem děkuji, s pozdravem příjemných svátků K. Janík, Karviná


Poděkování všem z porodnice

10.12.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, Měl jsem možnost být u 5ti porodů. Dva proběhly v FNOL a poslední 3 ve šternberské porodnici. FNOL by se měla od vaší porodnice učit. Chci vyjádřit obdiv a poděkování všem kdo se podílí na chodu a vzhledu porodnice. Krásné prostředí, kde je radost přivést na svět další život. A zároveň se důstojně rozloučit. Od druhého porodu tady u vás jsme se s manželkou vrátili sami bez miminka. Důstojně se rozloučit v takové chvíli je nesmírně důležité. Poslední porod byl nádherný a my máme našeho V. Moc děkuji úžasným sestřičkám, milým lékařům, dámám starajícím se o úklid a prostě všem, kteří vytváří tuhle bezva porodnici. Hlavně chci poděkovat své ženě, která se rozhodla přistoupit vědomě k V. porodu. Název kurzu mě trochu odrazoval, ale to nejmenší, co můžu udělat je podpora. Teď zpětně jsem za to nevýslovně rád. Umět poznat fáze porodu. Vědět, jak se v nich chovat, co dělat a nedělat. Vytvořit si s lektorem osobní vztah na základě jeho přístupu a zkušeností. Nepopsatelné je mít tohoto člověka jako porodní asistentku, která moji ženu provedla porodem tak jak si moje paní přála a jak bylo v danou chvíli možné. Moje žena dostala možnost se připravit a prožít úžasný porod a já vidět největší sílu a energii. Vy všichni, kteří milujete svojí práci, věříte v to, co děláte, máte moji hlubokou úctu. Díky tomu totiž máte sílu dělat věci jinak, lépe. To je pro nás rodiče důležité. Mockrát děkuji za mé nejsilnější a nejkrásnější zážitky v mém životě. V úctě váš „hrdý otec“.


Poděkování chirurgickému oddělení

9.12.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, paní ředitelko, chtěla bych mnohokrát poděkovat panu primáři Janu Rýznarovi a jeho týmu chirurgického oddělení za jeho milé a vstřícné jednání po dobu mého pobytu na chirurgickém oddělní, kde jsem se minulý měsíc podrobila operaci. Po dobu pobytu veškerý personál, milý, příjemný, usměvavý, ochotný. Z mého pohledu jsem se cítila, jako bych byla v rodinné nemocnici. Mnohokrát děkuji za veškerou péči. Miluše R.


Pochvala - Centrum zobrazovací diagnostiky, pracoviště Praha

7.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dne 7.12.2022 jsem byla na CT ledvin v Poliklinice AGEL Praha. Touto cestou bych chtěla mooc poděkovat celému týmu, ale hlavně sestřičce,která se chovala jak anděl je citlivá, empatická,prostě človíček na svém místě více takových sestřiček. Bohužel si nepamatuji jméno, ale ještě jednou moc děkuji ;-) Martina Z.


Pochvala - Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

1.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobry den, chodím už dlouhodobě na kapačky a chtěl bych moc poděkovat oběma sestřičkám, které tam pracují a rád bych, aby byly obě vyznamenány nějakým oceněním za kvalitni práci a senzační přístup k lidem. Lepší spolupráci jsem opravdu nezažil. S pozdravem pacient, René J.


Poděkování chirurgickému oddělení

24.11.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, děkuji všem lékařům, sestrám a ostatnímu personálu chirurgického oddělení Jesenické nemocnice za obětavou péči, kterou mně poskytli po dobu mé hospitalizace v srpnu a při operaci v listopadu 2022. Poděkování patří i pracovníkům záchranné služby. Ještě jednou děkuji. S pozdravem, Josef K.


Pochvala – MUDr. Černa, pracoviště Praha

16.11.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, v minulých dnech jsem na doporučení rodičů navštívila vaši polikliniku kontrétně ORL. Mám malou dceru kterou dlouhodobě trápila bolest v krku a teplota. Po telefonické domluvě nás paní doktorka MUDr. Černá ihned objednala a přijala. Velmi mile mě překvapil její citlivý přístup k dítěti, profesionální ošetření a vstřícnost. Všem tuto amlulanci doporučuji pro profesionalitu a rychlost objednání.  Přeji hezká den Andrea E.


Pochvala - MUDr. Starosta, pracoviště Olomouc

9.11.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych poděkovat MUDr. Kamilu Starostovi a sestřičce p. Jitce Kavanagh na chirurgii za velmi lidský a příjemný přístup k pacientům. Byla jsem na odstranění znamének, zákrok proběhl bez čekání v objednanou dobu a pan doktor i sestřička byli naprosto profesionální a přitom velice příjemní. Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce. Bronislava M.


Poděkování MUDr. Novosadovi, kolektivu KCH RES a personálu nemocnice

9.11.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, Dne 7. 10. 2022 jsem byl rychlou záchrannou službou převezen v umělém spánku z nemocnice ve Frýdku-Místku do nemocnice Třinec-Podlesí na anesteziologicko resustitační oddělení. Po několika dnech jsem byl přeložen na koronární jednotku a pak na koronární oddělení II. Tam jsem ve vážném stavu čekal, až se můj stav natolik zlepší, abych mohl podstoupit operaci srdeční chlopně. K té došlo 1. 11. 2022 pod vedením MUDr. Jiřího Novosada a jeho týmu. Dne 8. 11. 2022 jsem byl po zdárné rekonvalescenci propuštěn do domácího léčení. Na propouštěcí zprávě jsem zjistil, kdo prováděl a vedl mou operaci. Chtěl jsem panu doktorovi Novosadovi poděkovat, ale bylo mi řečeno, že má momentálně volno a v nemocnici není. Chtěl bych Vás tímto požádat, zdali byste panu doktoru Novosadovi, panu doktoru Janíkovi, panu doktoru Bílkovi, sestřičce Czernekové, paní Kaszperydesové a panu Stebelovi mohli vyjádřit moje poděkování a velký respekt za jejich výkon. Jelikož jsem od přijetí až po propuštění prošel několika odděleními a různými pracovišti, chtěl bych také vyjádřit dík a obdiv všem lékařům, sestřičkám a ošetřovatelkám, kteří se po celou dobu mé hospitalizace o mně starali. Vaše nemocnice má vysoké renomé a dnes chápu proč. Velmi si vážím Vaší práce. Nejen proto, že jste mi zachránili život, ale na vlastní oči jsem se přesvědčil, že zachraňujete zdraví a životy mnoha dalším pacientům s podobnými problémy. Byl bych velice rád, pokud byste toto mé přání všem zmiňovaným předali. S velkou úctou, D. Malík


Poděkování ortopedii

4.11.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych poděkovat touto cestou celému týmu ortopedie za vstřícnost a péči. Konkrétně se jedná o pana primáře MUDr. Janošce. Je mi 81 let a mám velké problémy s koleny. Pan primář Janošec se mi velmi ochotně věnoval a od bolesti mi pomohl. Jsem ráda, že nemocnice v Jeseníku má takového odborníka. Mé poděkování posílám i sestřičce pana primáře, která má také příjemné vystupování a jednání k pacientům, je velmi příjemná a ochotná. Vlasta Š., Jeseník.


Poděkování lékařům a sestřičkám za péči na ARO oddělení

2.11.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych jménem celé naší rodiny poděkovat Vašim lékařům a sestřičkám za veškerou péči, kterou poskytli tatínkovi. Byl hospitalizován na ARO Nemocnice Šternberk a pan primář nám denně poskytoval ochotně informace a umožnil nám tatínka navštěvovat. Bohužel, do života už se nám nevrátil.  V našich srdcích ale žije dál. Ještě jednou díky za obětavost, lidský přístup a přejeme hlavně zdraví všem pracovníkům na ARO. Za rodinu dcera R.L.


Nejsrdečnější poděkování porodnici

1.11.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou co nejsrdečněji poděkovat za narození naší dcery, která přišla na svět plánovaných CS 1.9.2022. V tento den v 9:21h se nám změnil život a i když start naší dcery byl komplikovanější, Váš tým na sále odvedl úžasnou práci a já i nyní se slzami v očích děkuji a smekám před vámi. Přístup lékařů i sester byl naprosto úžasný, a to i včetně poporodní péče. Takový přístup bych přála každé nastávající mamince, a proto mohu vaši porodnici jen doporučit.   Děkujeme za záchranu naší dcery. Do konce života vám za ni budu vděčná. Ať se daří. Krásný den přeje H.R.


Poděkování OOOP

31.10.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělení odborné ošetřovatelské péče. Moje maminka ležela na Vašem oddělení po operaci kyčle. Byla velmi spokojená s péči a to s odbornou i lidskou.Veškerý personál byl vstřícný a ochotný pomoci v jakékoliv situaci. Z jejich slov "vládla tam domácí atmosféra". Jako dcera oceňuji komunikaci se staniční sestrou a lékařkou. Vždy jsme se dokázaly na všem domluvit. Dokonce jste mi vyšly vstříc s propuštěním maminky do domácí péče, kdy jsem sama řešila zdravotní problémy spojené a hospitalizací. Prostě Vám všem skláníme poklonu a ještě jednou moc děkujeme. S pozdravem M. Č. (dcera).  


Pochvala - Kožní ambulance, pracoviště Plzeň

27.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Dobrý den, chtěla bych pochválit paní MUDr. Skalovou a její sestřičku - Kožní ambulance - za milé, vstřícné jednání. Paní doktorka srozumitelně, stručně vysvětlí problém, léčbu.  Děkuji, Zdeňka H.


Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

27.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělý přístup paní doktorce Fafejtové. Říká se, že v nouzi poznáš přítele a já dodávám, že ve zdravotní nouzi poznáš svého lékaře. Jsem za ni vděčná. Krásný den, Alena B.


Pochvala - pracoviště Praha

25.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych moc poděkovat členům týmu Polikliniky AGEL Italská, kteří operativně, profesionálně a velmi laskavě poskytli péči našemu synovi, jenž neočekávaně zkolaboval při odběru krve, a to v pátek 21. 10. 2022. Po poskytnutí první pomoci byl následně důkladně vyšetřen zasahujícím lékařem MUDr. Rybkou, jehož přístup a jednání bych označila za absolutně nadstandardní. Ačkoliv jsme byli situací vyděšeni, celkový dojem z toho, co následovalo a pochopitelně i s ohledem na poměrně rychlou normalizaci stavu, byl velice pozitivní a ještě jednou všem zúčastněným zdvořile děkuji. Renáta Š.


Poděkování ortopedické ambulanci

24.10.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, v období 26. 9. 2022 - 7. 10. 2022 jsem docházel na infuze vedle ortopedie. Už dlouho jsem se nesetkal s takovým profesionálním přístupem. Obě sestřičky byly každý den v dobré náladě, ochotné, usměvavé, při objednávce mi vyšly vstříc. Tímto bych jim chtěl poděkovat. Děkuji Filip


Poděkování internímu příjmu a internímu oddělení

21.10.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji za velmi slušný a empatický přístup ke mně, jako pacientce, která se s akutními zdravotními potížemi dostala rychlou zdravotní službou na interní příjem následně k hospitalizaci. Již při prvotním vyšetření na interní ambulanci se ke mně choval personál velmi vstřícně a ochotně, což člověku, kterému je zle, velmi pomůže a dodá důvěru v další okamžiky. Pokud člověk nikdy nebyl ve stavu, kdy je mu zdravotně velmi špatně a nesektá se s lidmi, kteří mu dokáží rychle pomoci a povzbudit, je to pro něj velmi komplikované, takto jsem se cítila v bezpečí, což bylo velmi důležité. Po přijetí na lůžko na interní oddělení to taktéž bylo velmi profesionální. Lékaři, sestřičky, pomocný perosnál, ti všichni se ke mně chovali opravdu jako ke svému "klientovi", což se dnes v ostatních nemocnicích až tak nevidí. Jsem již nyní doma a odpočívám, kde píšu tyto řádky, které bych ráda adresovala jmenovitě, ale to bych patrně musela vypsat spoustu jmen, které jsem si již nezapamatovala. Pokud bude možno, předejte informaci o velké pochvale, jak internímu příjmu, tak internímu oddělení. Moc Vám děkuji, budu nyní navštěvovat pravidelně interní ambulanci v rámci srdíčka a Vám všem bych chtěla moc poděkovat. Vážím si péče Vás, zdravotníků směrem k nám, pacientům. Je to opravdu vaše poslání, které je k nezaplacení.   


Poděkování internímu oddělení

19.10.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Vážení, z neděle na pondělí (16. 17. října) jsem byl hospitalizován po epileptickém záchvatu na interním oddělení vaší nemocnice. Ve zdravotnictví se pohybuji jako novinář i pacient hodně dlouhou dobu, ale málokdy se vidí vyloženě jen a jen samí perfektní lidé. Ať už šlo o sestřičky, lékařku/lékaře, sanitářky, uklízečky... Naprosto příjemný a milý personál. Myslím si, že si nemocnice může opravdu velmi vážit těch, kteří v rámci interny pracují. Jsou to naprosto milí a perfektní lidé. S přáním dobrých pacientů Martin K.


Pochvala sestřičkám a lékařům

12.10.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych pochválit sestřičku z hematologické ambulance za odborné vysvětlení kolem aplikace injekcí. Při mých návštěvách je vždy příjemná a usměvavá. Chválím tímto i chování sestřiček a lékařů interní ambulance Dr. Trněné i interního oddělení a JIP, také ambulanci ultrazvuku. Vždy příjemné a velmi milé chování. Děkuji za takový přístup. Velmi pomáhá psychice pacienta. S pozdravem a přáním pěkného dne pro všechny. GB


Pochvala porodnického oddělení

8.10.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Chtěla bych moc a moc pochválit šternberskou porodnici, ve které jsem přivedla na svět dceru. Bohužel si nepamatuji konkrétní jména, ale každý doktor/ka i sestřička, se kterými jsem zde přišla do kontaktu byli neuvěřitelně příjemní a ochotni vše se mnou konzultovat, kdykoliv poradit, podpořit a potěšit dobrým slovem a hlavně spoustou praktických rad. Z doslechu vím, že není běžné u některých porodnic setkat se hlavně na oddělení šestinedělí s lidským přístupem. Tady je to nadstandardní a opravdu všichni pomohou novopečeným maminkám na startu nové životní epizody po všech ohledech. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto porodnici a doporučuju všemi deseti. Nehledě na krásné prostředí, dobrou stravu, vybavení, přístup k přáním rodičky, služby. Jste úžasní, děkuji moc:) Určitě se nebráním zveřejnění pochvaly kdekoliv vám to přijde vhod. Ať se vám daří! V.G.


Poděkování

30.9.2022 / AGEL Transfúzní služba

Touto cestou bych ráda poděkovala za skvěle lidský přístup a milé chování paní Stejskalové. Vždy mi zlepší celý den! Děkuji


Pochvala - MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

30.9.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, moc ráda bych touto cestou vyjádřila velké poděkování paní doktorce MUDr. Janě Černé, ORL z Polikliniky AGEL Praha Italská, za její velmi citlivý, vstřícný a odborný přístup. Trpím neuralgií trojklanného nervu a mám velmi silné bolesti. K paní doktorce docházím na obstřiky do kanálku trojklanného nervu (snad jsem to vyjádřila správně), po těchto obstřikách se mi trochu uleví od těchto nesnesitelných bolestí a mohu trochu žít. Paní doktorko, s úctou Vám děkuji za váš profesionální, citlivý a lidský přístup při mých návštěvách. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestřička za laskavý a lidský přístup. Návštěva u Vás na ORL na mě působí uklidňujícím dojmem a navíc s úsměvem na tváři.  Také se mi přihodilo při čekání v čekárně u paní doktorky - vyšla mladší žena od paní doktorky s úsměvem na tváři a se slovy  to je nejlepší doktorka, kterou jsem kdy zažila. Slova směřovala jejímu partnerovi, který čekal v čekárně. Moc mě to potěšilo a udělalo radost, že mám takové štěstí docházet k takové skvělé paní doktorce. A vám moc děkuji, že u vás v AGELu máte takto skvělé lékaře. S poděkováním a přáním hezkého dne Jana H. (vaše spokojená pacientka) 


Poděkovaní celému chirurgicko-traumatologickému oddělení za jejich obětavou péči

30.9.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému chirurgicko traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za profesionální a lidský přístup při mé operaci žaludku. Zvláště bych chtěl poděkovat všem směnám (lékařům a sestrám) na lůžkové části traumatologie (III. patro) za starost a obětavou péči, kterou nám, jako jejich pacientům věnují. Děkuji všem. T.O.


Pochvala - Rehabilitační oddělení, pracoviště Ostrava

27.9.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, v poslední době často navštěvuji vaše zdravotnická zařízení. Včera jsem dokončila rehabilitace ve Špálově ul. v Ostravě. Řadu vyšetření a zákroků mám ještě před sebou. Jsem nadšená jak z přístupu ošetřujících lékařů, zdravotních sester a ostatního personálu, tak zejména z vybavení moderními vyšetřovacími, rehabilitačními a jinýmy přístroji. Prosím, předejte tento e-mail příslušným zaměstnancům. Děkuji, s pozdravem Milada K.


Srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení

25.9.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, Ráda bych touto cestou vyjádřila srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení Nemocnice Šternberk, ale především panu primáři MUDr. Tomášovi Látalovi a porodní asistence Mgr. Kláře Augustinové. Děkuji jim za jejich perfektní profesionální, odborný a zároveň lidský přístup. Jejich práce je odváděna s přesahem. S jejich pomocí jsem mohla hladce na svět přivést holčičku koncem pánevním a na porod budu vzpomínat s láskou. Stejně tak oceňuji velmi kvalitní péči pana primáře Látala v prenatální poradně. Porodnici pod tímto vedením můžu jen doporučit všem maminkám. S pozdravem J.K.


Poděkování vedení a personálu nemocnice

9.9.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěla bych všem velmi poděkovat za úžasnou péči o mého otce Jaromíra Horáka (ročník 1940), který byl u Vás v Třinci na vyšetření dne 1. 9. 2022. Z každého vyšetření ve zdravotnických zařízeních odcházíme velmi zklamaní z chování personálu, kdy jasně dávají najevo, díky věku otce, odepsání pacienta aniž by znali zdravotní stav, a tím i přístup k němu samotnému jako k člověku. Bohužel mám tyto nepříjemné zkušenosti i já, i když jsem ročník 1969, nebo má dcera, ročník 1987. Vaše chování ve Vašem zařízení dle sdělení mého otce bylo úžasné, příjemné, vše probíhalo s příjemným a profesionalním vystupováním všeho personálu včetně odvozu řidiče domů. Vrátila se nám víra, že nejsme jen kus, nebo číslo, ale lidé. Sama pracuji s lidmi a vím, že pochval chodí velmi skromně. Je takovým smutným zvykem, že stížnosti se píši zřejmě lépe, proto zřejmě chodí častěji. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a jsme moc rádi, že jsme mohli využít Vaše zařízení. Přejeme všem pevné zdraví. I. Mlčochová, Litovel


Poděkování chirurgickému oddělení

5.9.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Byl jsem přivezen záchrankou na chirurgickou ambulanci z důvodu rozsáhlé zlomeniny ruky. Musím říct, že jsem jako pacient v regionu měl zkušenost z konkurenční nemocnice a proto jsem byl velmi mile překvapen rychlostí, empatií a prvotním ošetřením před odjezdem na oddělení. Opravdu klobouk dolů, i přes večerní čas, byl personál milý a ochotný. Na oddělení se mě následně ujaly sestřičky s lékařem a vysvětlili průběh léčby a mého setrvání na chirurgii. Na pokoji jsme byli dva a oba jsme si péči velmi pochvalovali. Dnes jsem již po operaci doma, jsem v rekonvalescenci a proto píši dopis malinko se zpožděním, nicméně až s odstupem času si člověk uvědomí, že není nemocnice jako nemocnice. Samotnou nemocnici dělají lidé. Skvělí lidé. A ti jsou právě u vás. Za celou dobu jsem neviděl u personálu náznak nevrlosti či podrážděnosti i přes to, že jsem byl nucen si párkrát zazvonit zvonečkem na sestřičku. Vždy milé. Budu Vaši nemocnici doporučovat a ještě jednou všem děkuji. Vypisovat jména bohužel nemohu, nezapamatoval jsem si je, nicméně asi by bylo špatně na někoho zapomenout. Takto celému oddělení a lékařům děkuji za setrvání, léčbu, operaci. Ne vždy se na nemocnici rádo vzpomíná, ale i přesto, že jsem stále v neschopnosti, jsem rád, že se takto hezky o mě, o pacienta, postarali. Děkuji s úctou J. H., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování prim. MUDr. Škňouřilovi, Ph.D. a týmu kardiologie

5.9.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane primáři, chtěla bych Vám i celému Vašemu týmu lékařů a sestřiček velice poděkovat za péči, které se dostalo mé mamince Valerii Ochodkové (nar. 1934) v Nemocnici AGEL Třinec-Podlesí. Mamince byl vpraven 15. 8. kardiostimulátor a zotavuje se po zákroku, který jí vrátil kvalitu života. Přeji Vám i celému Vašemu kolektivu mnoho spokojených pacientů, kterým svou vysoce profesionální prací vracíte to nejdůležitější v životě – zdraví. S pozdravem Ing. K. Bončková  


Poděkování oddělení kardiologie - koronární jednotka

3.9.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych tímto upřímně poděkovat všem lékařům a sestřičkám z koronární jednotky. Svým profesionálním, ale i lidským a empatickým přístupem ke mně, po dobu mé hospitalizace v červenci 2022 na vašem oddělení, mně pomohli se vrátit zpět do života. Všem vám velké díky za to, že již opět můžu pomalu najíždět další kilometry na kole a těšit se z naší malé vnučky. S pozdravem J.K., Ostrava


Poděkování týmu chirurgie I.

28.8.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, zasílám obrovské poděkování všem sestřičkám, lékařům i pomocnému personálu prvního chirurgického oddělení, kteří mi během mé krátké hospitalizace věnovali svou péči. Byl jsem ohromen vstřícností a pohodovou atmosférou, která na oddělení panovala a jsem přesvědčen, že nešlo o ojedinělý jev. Souhra, profesionalita, erudice a pohoda na oddělení zaslouží ocenění nejen mé, ale i všech ostatních pacientů. Ještě jednou převelice děkuji děvčatům ve všech směnách a přeji jim všechno dobré do dalších dní. S úctou B. Hartl 


Poděkování internímu příjmu

24.8.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Touto cestou bychom rádi poděkovali personálu na interním příjmu, kde jsme byli v minulých dnech s naší babičkou, které se ve večerních hodinách udělalo špatně. Musím říci, že sestřičky na pohotovosti byly i přes velký počet pacientů, kteří čekali na ošetření velice milé a hlavně usměvavé, což vždy dodává pacientovi, případně doprovodu pocit důvěry a bezpečí. Babička  byla následně pár dnů hospitalizována na interním oddělení, kde byla taktéž péče a starostlivost výtečná. Moc děkujeme všem, kteří pomáhají nám, pacientům navracet zdraví. děkuji vnučka Milena. T.


Poděkování personálu gynekologie za jejich profesionalitu, vstřícnost a ochotu

23.8.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za skvělou péči personálu na pooperačním oddělení gynekologie Nemocnice Šternberk, který měl v den 16.8.2022 službu a i přes spoustu pracovní vytíženosti, která v ten den byla, byly sestřičky velmi vstřícné, ochotné, milé, no prostě supeeeer, tímto bych chtěla poděkovat i personálu, který dne 16.8.2022 měl službu na zákrokovém operačním sále. Děkuji za jejich vřelý přístup, který se nedá ani slovy popsat, škoda, že neznám personál jak na oddělení, tak operačním sále jmény, velice ráda bych jim poděkovala jmenovitě. Pokud by to bylo jen trochu možné a dozvěděla bych se jejich jména, ráda bych jim poděkovala malou pozorností. Jsem velice ráda, že i v těžkých chvílích života člověka se najde dobrá duše, která svému povoláním dělá čest a svou přítomností udělá i ty nejbolestivější chvíle příjemnější. MOOOC VÁM VŠEM DĚKUJU L.K.


Poděkování kolektivu kardiologie a kardiochirurgie

22.8.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, před šesti měsíci jsem podstoupila operaci srdce a chci proto touto cestou poděkovat všem co se po dobu hospitalizace o mě starali. Velký dík patří MUDr. Urbanovi za úspěšně provedenou operaci a jeho laskavý přístup k pacientům. Zároveň chci poděkovat MUDr. Kubišové, která mi zajišťovala nezbytná vyšetření před operací. Ještě jednou moc děkuji, A. Adamiecová


Poděkování gynekologickému oddělení

8.8.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Ráda bych poděkovala paní primářce MUDr. Chrastinové za profesionalitu a milé jednání v souvislosti s mojí operací a následnou pooperační péčí v Nemocnici Jeseník. Velmi oceňuji vstřícný přístup paní primářky a celého kolektivu zaměstnanců gynekologického oddělení. V nemocnici panuje rodinná atmosféra a i přes horké letní počasí zajišťuje příjemný pobyt s nádhernými výhledy do přírody. Tuto nemocnici za sebe mohu vřele doporučit. S pozdravem, Alena P.


Poděkování dětskému oddělení

5.8.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat personálu na dětském oddělení. Během dovolené v Ostružné jsem musela se synkem vyhledat lékařské ošetření, nakonec z toho byly dva dny v nemocnici. Moc děkuji za vstřícný a přátelský přístup. Zdravíme z Mostu, Kubíček s maminkou.   


Pochvala - Oční ambulance, pracoviště Ostrava

1.8.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Zdravím, chtěl bych se s vámi podělit o velmi příjemný přístup paní doktorky Adriany Rosíkové / Oční ambulance / a sestřiček p. Janoszewské a p. Kajzarové. Pokaždé, když jsem šla k nim na kontrolu po zákroku šedého zákalu u paní primářky Juhaszové z Vítkovického Agelu, mne vzaly hned v objednaný čas, komunikace na 1* a já se cítila v jejich přítomnosti velmi skvěle. Za mne, mohu všem jen doporučit!!!  Přeji všem zmíněným ženám jen to nej v jejich pracovním i soukromém životě. Spokojená pacientka, Jana Š.


220726 ort.amb.

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla bych poděkovat touto cestou celému týmu ortopedie za vstřícnost a péči. Konkrétně se jedná o pana primáře MUDr. Janošce. Mé poděkování také posílám sestřičce pana primáře, která vždy vítá pacienty s úsměvem a optimismem. Jsem starší žena, která má potíže s koleny. Pan primář Janošec je vždy velice ochoten mi pomoci. Má velké znalosti, které předává pacientům, aby ulevil od bolesti. Jsem hrdá, že Jesenická nemocnice má takového odborníka. Ještě jednou moc děkuji Marta Ř.


Ze srdce velká pochvala za pěkný přístup na dětském oddělení

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, byla jsem teď několik dnů hospitalizována s dcerou na dětském oddělení. Chtěla bych poděkovat a že srdce pochválit přístup a péči všech zaměstnanců vašeho oddělení. Lékaři, sestřičky, sanitárky, všichni byli úžasní. Všechno vysvětlili, trpěliví, milí, dceři se téměř nechtělo domu. Sama jsem sestra a možná tím spíš "klobouk dolů". Ať vám všem daří a všichni zůstanete stejní. S pozdravem S. L. a D.  


Poděkování dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči

26.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči o mou budoucí snachu a vnoučka. Oceňuji obětavý a milý přístup dětských sester a porodních asistentek. Velké díky vrchním sestrám Bc. Evě Kolářové, Radce Sedláčkové a staniční sestře novorozeneckého oddělení Bc. Martině Muchové. S pozdravem P.H.


Poděkování dětskému oddělení

21.7.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, ještě jednou bychom rádi touto cestou poděkovali za péči personálu dětského oddělení Jesenické nemocnice a ocenili jejich profesionální a současně lidský přístup.  Dne 3.7.2022 jsme byly s dcerou přijati na dětské oddělení. Po sérií vyšetření bylo zjištěno, že má dcera zánět močového měchýře a ledviny s ohraničeným zánětem. Komplikací bylo, že tělo nereagovalo na běžně podávané ATB a stav nebyl vůbec dobrý. Velice si vážíme profesionálního přístupu našeho ošetřujícího lékaře Mudr. Serhii Kuzyk. Vše konzultoval s nemocnicí Olomouc a Šternberk. Zároveň moc děkujeme, že dcera mohla po domluvě zůstat ve vaší nemocnici a nepřeváželi ji do Olomouce. Vzhledem k dřívější operaci levé ledviny máme zkušenost s nemocnicí jak v Olomoucí tak v Praze. Pan doktor i celý tým ve mně vyvolali stoprocentní důvěru v to, že to na vašem oddělení zvládneme. Často lidé požadují raději převoz na vyšší pracoviště, ale pro nás bylo nejdůležitější, aby byla dcera v klidu a v pohodě. Přístup vašich sestřiček, byl naprosto úžasný. Není nic víc, než když už je dítě nemocné, tak i přesto se na sestřičky těší a důvěřuje jim. Jak sestřičky, tak lékaři se k nám chovali naprosto fantasticky. Neustálý úsměv a pozitivní nálada ze strany vašeho personálu Pavlínku držely v relativně pohodové náladě.  Dva týdny na vašem oddělení díky takové atmosféře uteklo jako voda. Člověk na Jesenickou nemocnici slyší „různé“ reference, ale já musím říci, že dětské oddělení bychom měli na rukou nosit. Tým, který máte na vašem oddělení je profesionální a zároveň velice empatický, jak k dítěti tak matce. Ještě jednou jim za jejich dlouhou dvoutýdenní péči moc děkujeme. Myslím si, že náš případ nebyl jednoduchý a pro vaše oddělení standartní, ale všichni ho zvládli na výbornou. Karin J.


Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

18.7.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, tímto bych chtěl velmi poděkovat paní doktorce Černé a její sestřičce Kapounové za velmi příjemné, vstřícné a srozumitelné jednání s mojí těžce nedoslýchavou manželkou a zároveň i za odbornou péči, kterou jí u Vás na poliklinice poskytly. Manželce neuvěřitelně pomohly a já jsem Vám za to vděčný. S přáním příjemného zbytku dne, Petr K.


Poděkování MUDr. Králikovi - neurologie

16.7.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, ráda bych poděkovala MUDr. Králikovi z ambulance neurologie za vstřícnost, je to opravdu milý lékař. S pozdravem, E. Majtánová  


Pochvala za perfektní přístup na RDG oddělení

14.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ve čtvrtek 7.7. jsem po úrazu čtyřletého syna navštívila chirurgickou pohotovost v odpoledních hodinách, kde jsme byly odkázáni na rentgen ruky. Chtěla bych vyjádřit pochvalu panu doktorovi, který obsluhoval zařízení. Syn vyloženě nemá rád cizí muže, ale to, jakým citlivým způsobem s ním pan doktor hovořil, vše vysvětlil, musím velmi ocenit. Málokdy se člověk setká s někým, k dětem tak empatickým, jako byl pan doktor. Bohužel, jméno nevím, abych mohla označit konkrétně.  Moc děkuji za perfektní přístup, klobouk dolů.  Přeji krásné slunečné dny.  A.V.


Poděkování interní ambulanci

13.7.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice vstřícný, milý a profesionální přístup ze strany MUDr. Janíkové, která mně i mého manžela dne 7. 7. 2022 vyšetřila v Interní ambulanci Vaší nemocnice v Jeseníku, neboť jsme náhle onemocněli s dýchacími obtížemi, u manžela se rovněž vyskytla dušnost a vysoká teplota. Oba jsme již v důchodovém věku, dříve jsme bydleli v obci Černá Voda, kam nyní jezdíme na chalupu, ale již více než 9 let bydlíme v Brandýse nad Labem a věřte, že s prací zdravotníků máme různé zkušenosti. Přejeme paní lékařce Janíkové hodně zdraví a Vám všem hlavně pohodové pacienty. S pozdravem Marie S.


Poděkování oddělení ARO a chirurgie

13.7.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, ráda bych dodatečně moc poděkovala celému personálu jak ARO oddělení, tak chirurgii, za naprosto profesionální a vstřícný přístup po celou dobu mé hospitalizace. Výsledek zákroku, jež se provedl, je naprosto skvělý, ani náznak jakéhokoliv opětovného projevu. S přáním hezkého dne, K. Vojtasíková     


Pochvala kvality péče

11.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, moje mamka u Vás na oddělení kvality řešila před pár dny nějaký problém ohledně její léčby na chirurgii. Poprosila mě abych za ni poděkoval za Váš osobní a ochotný přístup k danému problému. Vím, že není vše tak jednoduché, jak si moje mamka představuje, ale když se při tomto problému střetne s ochotou, tak se vše řeší jednodušeji. S pozdravem a úctou syn R.P.                                                                           


Poděkování chirurgickému oddělení

10.7.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Velmi děkuji chirurgickému oddělení nemocnice za velmi dobrou a kvalitní práci v době sobotní pohotovosti při mém ošetření zraněného obočí. Profesionální, empatický přístup sestřiček a MUDr. Kotrče. S úctou Václav P.


Poděkování MUDr. Bulejčíkovi

9.7.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Ráda bych veřejně velmi poděkovala MUDr. Jánu Bulejčíkovi za veškerou lékařskou péči, kterou mi věnoval. Od prvotní konzultace mého zdravotního stavu až do pooperační péče byl jeho přístup naprosto profesionální, srozumitelný a lidský. Přes náročnost operace (a následně i reoperace) tumoru karotického glomu výsledek pod jeho vedením dopadl skvěle. Je to rozhodně odborník na svém místě. Stejně tak velké díky patří i celému personálu chirurgického a pooperačního oddělení Vaší nemocnice. S úctou, M. Nosková


Poděkování za profesionální přístup internímu oddělení

7.7.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážená paní ředitelko, včera (06.07.2022 státní svátek) jsem v dopoledních hodinách přivezla do Nemocnice Šternberk na pohotovost svou nemocnou matku (roč. 1932). Čekárna plná lidí, mnozí z nich tam byli zcela zbytečně (jak je v našem luxusním zdravotním systému běžné), takže jsme samozřejmě dost dlouho musely čekat. Musím však říct, že paní MUDr. Škrabalová (doufám, že jsem si jméno správně zapamatovala) byla velmi ochotná a kromě profesionálního přístupu ke starší a špatně slyšící osobě byla navíc po celou dobu velmi příjemná a milá. Vyšetření mé matky a její hospitalizace pak už proběhlo velmi rychle a bezproblémově, také díky sestřičce. Rovněž paní doktorka a sestřička na příjmu na interně byly přívětivé a milé. Chtěla bych všem touto cestou moc poděkovat, mám dceru lékařku, která před odchodem na mateřskou dovolenou taky sloužila služby, od ní vím, jak je to náročné, jak dovedou být lidé agresivní, nepříjemní, a proto zejména oceňuji lidský a milý přístup Vašich zaměstnanců. S pozdravem N. S.


Poděkování týmu jednodenní kardiologie

7.7.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chci velice poděkovat celému týmu na jednodenní kardiologii v čele se zástupcem primáře MUDr. Janem Indrákem. Včera, to jest 28.06.2022, jsem podstoupila zcela poprvé ve svém životě koronarografii a byla jsem až nezdravě vystresovaná. Velmi si vážím, že jste byli ke mě empatičtí, milí, vše trpělivě vysvětlovali, uklidňovali mě a odpovídali na mé dotazy a to vždy s úsměvem. Děkuji za Vaši starostlivost a obětavost. Velice si toho vážím. Jste "zlatíčka", celý tým od příjmu až po sál. S úctou, L. Šántová    


Poděkování týmu chirurgie I.

30.6.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Pokoj č. 2 by rád tímto poděkoval za velmi ochotnou a profesionální práci celému kolektivu oddělení CHIRURGIE I. Počínaje lékařským týmem až po vynikající práci všech sestřiček a ošetřovatelek. Zmiňujeme paní Olgu Ćmielovou, která si naše poděkování zaslouží především! Všem zasíláme velkou pochvalu, s úctou F. Fusek, J. Přadka, V. Ondruch  


Poděkování porodníkům

29.6.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

19.6. jsem u vás v porodnici porodila naši dcerku T. Moc bychom touto cestou chtěli poděkovat porodní asistentce Kateřině Běhalové, která se o mě celou tu dobu starala na více než 100 %,  byla úplně skvělá a díky ní je to pro nás hezký zážitek, na který budeme vzpomínat. Děkujeme moc i panu doktoru Radimu Lužnému, který byl na konci porodu a následně i u propouštění z porodnice. Díky jejich příjemnému lidskému a profesionálnímu přístupu se člověk cítil příjemně a v bezpečí. S vřelými pozdravy manželé K.


Poděkování ARO a MD JIP

28.6.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Přijměte touto cestou mé velké poděkování celému týmu ARO a JIP za profesionální péči, za lidský přístup a empatii, kterou jste věnovali mé mamince T.N.   


Poděkování novorozeneckému oddělení

28.6.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkujeme za přístup a péči o našeho Sebíka, tak o mě. Všechny sestřičky a doktoři byli úžasní. Jsem moc ráda, že jsem právě tady mohla přivést dítě na svět. Starali jste se o nás ukázkově, měli jsme se tady s malým jak na dovolené. Budu Vám navždy vděčná a vzpomínat na to, jak jsme se díky Vám měli skvěle a společně jsme porod zvládli. Tak milý přístup se jen tak nevidí. Děkuji Veronika. Z.,C. PS: bufet na oddělení je skvělý nápad pro všechny maminky


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

24.6.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Profesionální a laskavý přístup. Milé, hodné sestřičky i lékaři. Paní primařka Chrastinová je naprosto skvělá a vše proběhlo bez stresu a komplikací. Super přístup a atmosféra, která rodičku nestresuje. Tímto chci moc poděkovat a doporučit porodní oddělení budoucím maminkám. Děkuji. Sabina H.


Poděkování šikovné sestřičce OKBH

23.6.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, včera jsem absolvovala vyšetření na těhotenskou cukrovku a byla jsem moc mile překvapena velmi šikovnou sestřičkou, která odebírala krev, profesionální přístup a ani jsem nic necítila. Bohužel nevím její jméno, tak snad se k ní pochvala dostane. 


Poděkování Centru cévní a miniinvazivní chirurgie a celé nemocnici

15.6.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit velkou pochvalu a poděkování oddělení "Centrum cévní a miniinvazivní chirurgie" ve Vaši nemocnici Agel, Třinec-Podlesí a.s., a to lékařům, zdravotním sestrám, a dalšímu ošetřujícímu personálu, za profesionální péči o pacienta. Celý tým přispívá nejen k dobrému image, ale také k vytvoření příjemné atmosféry a následné rekonvalescenci pacientů. Zvláštní pochvalu bych chtěl vyjádřit ošetřujícímu a operujícímu lékaři MUDr. Josefu Matlochovi, zástupci primáře pro břišní a miniinvazivní chirurgii, a to za velmi profesionální a současně lidský a citlivý přístup a to nejen v předoperačním, ale také v pooperačním období. Pochvalu vyjadřuji i anesteziologickému (vč. ambulantnímu), odběrovému, EKG i příjmovému oddělení. Dokážou i v tak náročných podmínkách rychle provádět vyšetření pacienta a být velmi pružní při vzniku nenadálých situací. Pochvala přináleží rovněž celé nemocnici, která patří k těm, která je ochotná respektovat přání pacienta a to i v otázce bezkrevní léčby a operačních postupů s těmito výkony spojenými. Přál bych si, aby bylo více zdravotnických zařízení, která by projevovala stejné možnosti a přístup k pacientům tak, jak je to prováděno v praxi ve Vašem zdravotnickém zařízení. Pochvala patří i těm, kteří zajišťují stravování pacientů a to velmi chutnými pokrmy. Budu Vám vděčný za předání pochvaly těm, kterým to rozhodně patří. S vřelým pozdravem J. Šmuch


Poděkování kolektivu chirurgie I.

10.6.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Děkuji za skvělou péči o mého manžela Jana Přadku. Byl velice dojat tím, jak jste se s ním všichni přišli rozloučit, když ho převáželi do Frýdecké nemocnice. Povzbudilo ho to, že vám na něm záleží a o to více se teď usiluje při osamostatnění a rehabilitaci. Pomohli jste tím nejen jemu, ale i mně a jeho dětem, když vidíme jeho chuť do života. Děkuji vám za něho, za sebe i za celou rodinu. Přejeme celému kolektivu hodně elánu do další práce. J. Duží


Poděkování chirurgickému oddělení

3.6.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěli bychom tímto moc a vřele poděkovat veškerému personálu chirurgického oddělení, který se staral o našeho tatínka během jeho léčby zlominy dolní končetiny. I přes možnost jej osobně návštívit jsme se nadále setkávali pouze s usměvavým personálem, který dokázal nejen pacienty, ale i příbuzné alespoň slovíčkem vždy potěšit. Tak to má být ve všech nemocnicích :) 


Poděkování zdravotníkům Nemocnice AGEL Podhorská

1.6.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Pěkné prostředí, příjemný a ochotný personál po celém oddělení. Byl jsem moc spokojen. Děkuji za skvělou péči. J.U.


Poděkování celému týmu z gynekologicko–porodnického oddělení

26.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych velice poděkovat paní doktorce Hájkové a celému týmu z Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Šternberk za precizně provedenou operaci, profesionalitu a lidský přístup:) I.N.


Poděkování personálu RHB ambulance v Bruntále

16.5.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji personálu RHB ambulance Nemocnice AGEL Podhorská v Bruntále za profesionální péči, vstřícnost a lidský přístup po celou dobu ambulantní rehabilitační péče, která mi pomohla podstatně zlepšit můj zdravotní problém. Přeji celému kolektivu mnoho spokojených pacientů. V.S.


Přání dárců sestřičkám

13.5.2022 / AGEL Transfúzní služba

U příležitosti Mezinárodního dne sester a ošetřovatelek nám dárci poslali mnoho přání! Jan Hotovec Sestřičky, vše nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku přejí Hotovcovi. Peťulka Plháková Krásný sváteční den přeji. Ludmila Pospišilova Sestřickám a bratrům velký dík. Ilona Greschnerová Přidávám se ke gratulaci a přeji všem těmto báječným sestřičkám samé pohodové dny. Motyka Jiří Také přejeme všem sestřičkám vše krásné. Jitka Trávníčková Děkuji, že jste vždy milé, příjemné a usměvavé, i když Vám není zrovna nejlépe. Jste profíci. Přeji Vám pevné zdraví a zůstaňte takové jako doposud. Vlastimil Stehlik Přeji vám hodně krásných a příjemných a nebolestných odběru vždy s úsměvem vás rádi vidíme a nadále se k vám zase rádi vracíme to vám přeji z celého srdce dát kapku krve přijdu zase. Ondřej Kropáček Jste nejvíc! Motyka Jiří Drahé sestřičky děláte záslužnou práci, děkuji za opatrování a nekonečné úsměvy. DĚKUJEME!!!


Pochvala – MUDr. Lenka Vacková, pracoviště Praha

10.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtela bych poděkovat paní doktorce Vackové za její přístup profesionalitu lidskost. Díky jejímu postoji a přistupu který zaujala jsem byla odeslána na kolonoskopii a následne na konizaci kde mi zjistili těžkou cervikální dispazy. Musím podotknout že jsem změnila za celý svůj život 6-7 lékařů ale ani jednoho z nich nenapadlo mě testovat na HPV vir. Bohužel v rodině to zasáhlo i moji sestřenici která už nemůže mít děti a chodí na chemoterapii. Tímto chci poděkovat paní doktorce budu ji doporučovat dál. Krásny den s pozdravem Ľubica Z.


Poděkování novorozeneckému oddělení a oddělení šestinedělí

9.5.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dne 29.4.2022 se nám u vás v Nemocnici Šternberk plánovanou sekcí narodil syn Lukášek. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří byli při narození syna na sále, zejména porodníkovi MUDr. Radimu Lužnému, a dále všem sestřičkám z oddělení šestinedělí a z novorozeneckého oddělení, hlavně těm sestřičkám, které měli 29.4. noční službu, díky jejich skvělé péči jsem mohla mít i po sekci syna celou dobu u sebe. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem J.F.


Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

3.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval svému lékaři z Neurologické ambulance Polikliniky AGEL Olomouc - panu MUDr. Mrňkovi. Pan doktor mi vždy ochotně, s úsměvem na tváři, pomohl. Moje příznaky, které jsem v minulosti měl, bral vždy vážně a "proklepl" je odbornými vyšetřeními. Výsledek vyšetření mě poté uklidnil. Musím ocenit i to, že při silných akutních bolestech trojklanného nervu mě přijal i mimo můj termín objednání. Více takovýchto lékařů! Zároveň musím velice pochválit i jeho sestru, paní Skřivánkovou, za její příjemný přístup. Pan doktor i jeho sestra rozhodně dělají dobré jméno Vaší poliklinice. S pozdravem Antonín V.


Poděkování

26.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, rád bych aspoň touto cestou poděkoval panu doktoru Puszkailerovi za jeho přístup ke mně jako pacientovi, profesionálně provedenou operaci tříselné kýly a celému kolektivu, který kolem sebe má. Byla to má první operace a vůbec jsem nevěděl, co mne čeká. Sestřičky den před operací, v den operace, na operačním sále a po operaci o mne pečovali ve dne v noci až mi bylo z toho trapně. Opravdu velký dík a moc si Vás všech vážím a děkuji Vám. Je to málo Vám všem a panu doktorovi poděkovat a zasloužili byste daleko více. Přeji Vám všem pevné zdraví, normální pacienty a mnoho štěstí. ještě jednou velký DÍK !!!! R. H.


Poděkování Rehabilitační ambulance Rýmařov

26.4.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Ráda bych touto cestou poděkovala a pochválila pracovníky Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny Nemocnice AGEL Podhorská a.s., Hornoměstská, Rýmařov, v jejichž péči jsem byla v měsících únoru až dubnu 2022. Oceňuji velkou míru profesionality, lidskosti a vstřícnosti pana primáře MUDr. Rudolfa Ditmara. Můj obrovský dík patří kolektivu rehabilitace, zejména Lence Čermákové, Evě Lešnerové a Petře Viktorinové, u nichž bych chtěla vyzvednout vysoký stupeň odbornosti, velmi milý a ochotný přístup, neskutečnou trpělivost a dobrou náladu, která mě provázela po celou dobu léčby. Oceňuji vše, co pro své klienty dělají, a velice si jejich fyzicky a psychicky náročné práce vážím. Moc Vám všem děkuji za Vaši obětavou práci. J.P.


Pochvala – MUDr. Luštický a MUDr. Němec, pracoviště Olomouc

14.4.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, jsem dlouholetým pacientem Polikliniky AGEL Olomouc. Chtěl bych, pokud byste mohli, poděkovat mému praktickému lékaři MUDr. Luštickému a urologovi MUDr. Němcovi za jejich péči. Jejich profesní znalosti a zkušenosti jsou na velmi vysoké úrovni, ale oba páni doktoři mají to, co hodně lékařů postrádá. Oba výborně ovládají komunikaci lékař - pacient.a oba mají i velmi příjemné zdravotní sestry. Děkuji.  Jiří H.


Poděkování internímu oddělení

13.4.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Posledních pár dní jsem byl na infekčním oddělení ve vaší nemocnici. Alespoň tímto způsobem bych chtěl poděkovat všem sestřičkám, které se o mne staraly. Připadal jsem si jako VIP. Všemi možnými způsoby se mi snažily zpříjemnit pobyt v nemocnici. Hluboce smekám před tím co dělají. Skoro mne mrzelo, že už mě poslali domů. Byl bych moc rád kdyby se moje poděkování dostalo až k sestřičkám. Moc je obdivuji i když bych jejich práci nikdy nechtěl dělat. Pavel R.  


Pchvvala Endokrinologické ambulance

12.4.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dovolte mi prosím pochválit Vaši paní lékařku MUDr. Zuzanu Vrublovou (endokrinologická ambulance). Jsem v její péči již několik let, vždy jsem s její péčí a přístupem byla maximálně spokojená. Díky ní se opravdu cítím jako pacient, který je lékaři partnerem v péči o své zdraví, nikoliv pouze pasivním příjemcem lékařských doporučení. Velmi si vážím jejího přístupu, empatie a ochoty, kdy mi e-mailem nebo telefonicky odpovídá na dotazy, upravuje léčbu a to i mimo své ordinační hodiny. Díky ní jsem zvládla hormonální úpravu své nemoci před plánovaným těhotenstvím a i nyní v těhotenství je mi velkou oporou v péči o mé zdraví. Kéž by bylo více takových lékařů, pro které pacient není pouze číslo v kartotéce.


Poděkování od našich dárců

11.4.2022 / AGEL Transfúzní služba

Chtěli bychom s manželem poděkovat celému personálu za velmi profesionální a velmi lidský přístup. Jezdíme zde již několik let a Vaše práce je na vynikající úrovni. Vždy se zde těšíme. Moc děkujeme


Velké poděkování za krásný přístup paní doktorce z dětského oddělení

8.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci Vás informovat o mé včerejší (7.4. 2022) zkušenosti s návštěvou dětské pohotovosti, respektive s paní doktorkou MUDr. Terezou Blažkovou. Včera, po 18. hodině jsem přijel na pohotovost se svým 6 letým synem D.Č. Měl vysoké horečky, zvracel, hnisavý zánět oka,.. celkově byl naprosto unavený a vyčerpaný, navíc vystrašený z návštěvy nemocnice. Ale paní doktorka MUDr. Tereza Blažková byla naprosto ÚŽASNÁ!! Tak skvělý, lidský, pozitivní a profesionální přístup jsem u doktora zažil poprvé. Synovi nevynechala jedinou, byť i banální věc - brala naprosto vážně zřetel na každou jeho stížnost, co ho bolí a co mu je. Měla k němu jako k dítěti tak úžasný, vřelý, milý a profesionální přístup, že se syn přestal bát a byl klidný. Věnovala se mu dokonale! Mě jako rodiči vše vysvětlila a o všem poučila tak, že jsem neměl problém porozumět a pochopit vše co bylo třeba. Jsem naprosto nadšený přístupem tak skvělé doktorky. Prosím o pochvalu a motivační ohodnocení tak skvělé doktorky MUDr. Terezy Blažkové, protože kdyby byli všichni doktoři tak svědomití, profesionální a lidští jako je ona, byla by Vaše Nemocnice AGEL Šternberk tou nejlepší nemocnicí. Protože vše je o lidech a o jejich chování. A to paní doktorka má andělské!!! Děkuji. Přeji vám, mnoho úspěchů a samé skvělé profesionály, jako je paní Tereza Blažková. S přáním hezkého dne M.Č.


Poděkování týmu kardiochirurgie

28.3.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou velmi poděkovat celému týmu oddělení kardiochirurgie Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí za příkladnou péči během mé hospitalizace ve dnech 9. – 18. března 2022 v souvislosti s náročnou operaci srdce při realizaci 3 bypassů a výměně aortální chlopně. Děkuji operatérovi MUDr. Urbanovi, ošetřujícímu a propouštěcímu lékaři MUDr. Janíkovi, jakož i všem dalším lékařům, zdravotním sestrám (a bratrovi), ošetřovatelkám a celému personálu na oddělení pooperační péče a na lůžkovém oddělení kardiochirurgie. Vysoce jsem hodnotil nejen profesionalitu a odbornost ošetřujícího personálu, ale i laskavý a lidský přístup k pacientům, a to i ve složitém covidovém období.  Oceňoval  jsem velmi i dobrou týmovou spolupráci mezi lékaři, staršími a mladšími sestrami i ošetřovatelkami a pomocným personálem na oddělení kardiochirurgie, a to včetně spolupráce s navazujícími pracovišti při provádění  odborných vyšetření (RTG, ECHO, ultrazvuk). Do budoucna přeji celému oddělení kardiochirurgie hodně úspěchů při jejich náročné a zodpovědné práci i mnoho dalších spokojených pacientů. S pozdravem Ing. Jan Guňka


Poděkování oddělení ARO a chirurgii za skvělou péči

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Krásný den přeji, chci touto cestou poděkovat sestřičkám i lékařům nebo spíše všem andělům oddělení ARO a chirurgie Nemocnice Šternberk za skvělou péči, laskavost, pozornost a starostlivost o mé tělo v době předvánoční i vánoční. Děkuji mnohokrát :-). Slovy nelze vyjádřit vděčnost, jak moc si vážím Vaší práce. Přeji Vám všem pohodu a lásku v srdci i v duši. I.S.


Poděkování a ocenění kvalitní péče

27.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Chtěla bych ocenit kvalitu péče v Nemocnici Šternberk. Od 14.3. do 18.3.2022 jsem byla hospitalizovaná na gynekologii Vaší nemocnice. Prosím poděkujte všem od ambulance přes oddělení a operační sály za příkladnou péči, empatii, vysokou odbornost a vstřícnost. Klinika pod vedením primáře MUDr. Látala odvádí skvělou práci. Děkuji J.Z.


Poděkování celému týmu RHB ambulance

24.3.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Ráda bych poděkovala celému týmu sestřiček na rehabilitaci. Jsou velmi hodné, ochotné, veselé a vstřícné. Umí krásně poradit, vše ukáží a mají úžasný vztah k pacientům. Je to skvělé oddělení plné usměvavých sestřiček. Moc děkuji za péči, kterou jsem měla. Pokud budu potřebovat (nebo má rodina) zase péči, určitě se na ně ráda opět obrátím. Mohu jen doporučit. S pozdravem J.M.


Poděkování za laskavou péči

23.3.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní primářko, velice Vám děkuji za přijetí na vaše oddělení a laskavou péči všech po celou dobu hospitalizace. Pobyt na oddělení byl velice příjemný a věřím, že přinese i kladné výsledky. S pozdravem a ještě jednou díky za vše J.C.


Velké poděkování personálu RHB ambulance v Bruntále

22.3.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Velké poděkování doktorům, sestrám i bratrovi z oddělení rehabilitace, za příjemný a lidský přístup k pacientům. Přeji do budoucna, ať se vám daří a hodně spokojených pacientů. S úctou p. F.


Poděkování lůžkovému oddělení chirurgie

15.3.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat a ocenit práci sester a lékařů lůžkového oddělení chirurgie Nemocnice Šternberk, zejména jejich fundovanost a přístup, ve kterém se vzácně pojí rozum, profesionalita a lidský přístup. V našem případě pomohli vyřešit akutní zdravotní stav mého otce, ohrožující jeho život a také jemu i nám dopomohli pochopit a přijmout lidsky nesnadno přijatelné řešení – amputaci levé dolní končetiny. Děkujeme za vaši péči a přejeme vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě. Bůh vám žehnej! A.P.  


Pochvala – Oddělení následné a rehabilitační péče, pracoviště Praha

3.3.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane primáři Machýčku, chtěla bych poděkovat celému oddělení následné péče stanice A. Paní doktorce Novákové, sestřičkám, pečovateli a pečovatelkám, fyzioterapeutce Boryaně patří za milý a pečlivý přístup velký dík. Zejména si vážím toho, že jste mně vyšli vstříc po mém úrazu pánve ve svízelné "covidové" době, kdy ostatní zařízení podobného typu nepřijímala nové pacienty. Přeji mnoho sil do další práce. Dagmar K.


Poděkování personálu ortopedické ambulance

28.2.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu doktorovi Josefu Guňkovi a jeho sestřičce Marušce Stašové za jejich přístup k pacientům a jejich laskavost. Pan doktor Guňka,je nejlepší ortopéd co znám a takových lidí je málo. Proto si je jich třeba vážit a ctít. Děkuji za pochopení. S pozdravem J.S.


Oddělení léčebné rehabilitace

7.2.2022 / AGEL Hornická poliklinika

Vážení, chtěla bych se podělit o svoji zkušenost s oddělením léčebné rehabilitace, kde jsem byla poslední měsíc každodenním klientem. Už jen zahájení rehabilitací pro mě bylo jak ze snu. V polovině prosince 2021 mi byly mou neuroložkou doporučeny rehabilitace. Ihned jsem se pokoušela zajistit vhodné pracoviště, ovšem všude, kam jsem volala (a nebylo toho málo), mi byla nabídnuta možnost rehabilitací se začátkem nejdříve konec února počátek března. Když jsem na začátku roku zkusila rehabilitace u vás, dva dny po telefonátu jsem měla rozpis procedur a mohla jsem začít rehabilitovat. NAPROSTO ÚŽASNÉ!!! A úžasné byly i všechny rehabilitační pracovnice na jednotlivých procedurách, které jsem postupně absolvovala. Vždy milé, přívětivé, ochotné, a přitom naprosto profesionální. Zmínit se ale musím o paní Zuzaně Havové, u které jsem při ILTV trávila přece jen trochu více času. Paní Havová je velmi erudovaná, znalá problematiky, doporučila mi různé cviky, které mi jako by byly šité přímo na tělo. A když jsem právě necvičila, vždy věděla, kam sáhnout, co promasírovat, uvolnit. Opravdu, velmi empatická, příjemná, milá fyzioterapeutka! I když každodenní docházení na rehabilitace bylo chvílemi únavné, pociťuji již nyní, že to stálo za to, očekávaný efekt se dostavil. Cítím se uvolněně a celkově lépe. A přispěly k tomu nejen absolvované procedury, ale i pocit, že jsem pro Vaše rehabilitační pracovnice nebyla jen pracovní povinnost. Moc jim všem děkuji a Vám přeji, abyste takových zaměstnanců měli co nejvíce! S pozdravem Š. H.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

1.2.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtela bych poděkovat panu doktoru Strnadovi a sestričkám z gastroenterologické ambulance. Hodně jsem se bála kolonoskopickeho vyšetření, ale díky nim proběhlo všechno úplně hladce. Děkuji za jejich úžasný, lidský a profesionální přístup:) I.N.


Pochvala – MUDr. Tereza Erbanová, pracoviště Praha

26.1.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych s manželem touto cestou poděkovala MUDr. Erbanové za její ochotu a vstřícnost, kdy nám místo MUDr. Křenkové vyřídila PCR testy a neschopenku při našem onemocnění s Omicronem. Její ordinace byla jediná, kam jsme se v tak složitém čase vždy dovolali. Děkujeme paní doktorce. Šárka L.


Pochvala – Dopravní služba, pracoviště Česká Třebová

24.1.2022 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Dobrý den, jmenuji se Renáta W. a s přítelem bydlíme v České Třebové. Přítelovi byla na podzim diagnostikovana roztroušená skleróza. Pro pochybení některých lékařů bohužel pozdě a nemoc je v chronické, progresivní formě. Pohybuje se jen o berlich a pár metrů. K cestám do nemocnic, lékařům tak musíme využívat sanitky. Již několikrát jsme jeli i s dopravní službou Polikliniky AGEL Česká Třebová. Touto cestou chci spolu s přítelem poděkovat celému kolektivu sanitek Polikliniky AGEL za jejich práci. Vždy příjemní, ochotní, vstřícní, dokážou člověka i povzbudit v jeho nelehké situaci, prostě profesionální, ale i lidský přístup. Takový názor mají i všichni z našeho okolí, kteří vaší dopr.sluzbu znají. Občas jsme museli jet i sanitkou z jiného města a máme již 3 nepříjemné zážitky. Také nám minulý týden moc pomohli, když dovezli z nemocniční lékárny v Pardubicích speciální léky z konopím, které nám tam vyráběli. Jedna lékarnice nám poradila, že v těchto případech je to možné tak udělat a někdo ze sanitek nám je může vyzvednout. Bez problémů nám vyhověli a ušetřili mi tak spoustu času a starosti s cestou do Pardubic a zpět. Byla to obrovská pomoc a moc si toho s přítelem vážíme. Přejeme celému kolektivu sanitek PoliklinikyAGEL mnoho úspěchů v další práci, mnoho spokojených pacientů, hodně zdraví a prostě ať zůstanou takoví, jací jsou. Jsou prostě nejlepší.!!! A chtěli jsme, aby o tom, jak skvěle dělají svou práci vědělo i vedení. Děkujeme. Renáta W. a Pavol Ž.


Poděkování ORFM

24.1.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobré odpoledne, chci touto formou vřele poděkovat kolektivu sester a lékařů Rehabilitačního oddělení vaší nemocnice v Rýmařově za velmi účinnou péči a pomoc při odstranění bolesti zad. Akutní potíže začaly v nejnevhodnější dobu - loni těsně před vánočními svátky, kdy bylo nemožné najít nějakou pomoc. Více jak dva týdny mi bolesti v noci bránily v delším posilujícím spánku. Obrat nastal až s novým rokem, kdy jsem vyhledal pomoc Rehabilitačního odd. Nemocnice AGEL Podhorská v Rýmařově, kde mě děvčata dala během dvou týdnů "do richtiku," jak se hezky česky říká. Ještě jednou tedy děkuji a přeji mnoho zdaru v roce 2022. Srdečně zdraví Ing. B.M.


Gastroenterologická ambulance - poděkování

11.1.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den. Dnes jsem absolvoval vyšetření kolonoskopie a gastroskopie. Byl jsem velmi mile překvapen, z pozitivního přístupu sestry p. Osuchové a dalších dvou sester na oddělení, i panem doktorem Strnadem. Děkuji jim za vlídný přístup při vyšetření, podporu i vlídná slova, za snahu pacienta uklidnit a pomoci mu od strachu a podobně. Jste skvělý tým lidí, kteří i v této nelehké době dokáží být vlídní a příjemní. Přeji Vám všem v nemocnici hodně zdraví, spokojenosti nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Přeji Vám mnoho úspěchů a sil. Přeji Vám jen a jen to dobré v životě. Jste naší andělé strážní, tak nechť i oni chrání Vás. Děkuji,s pozdravem, P.F.


Poděkování kolektivu chirurgie 2 a příjmovému oddělení

10.1.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane primáři, dovolte mi, abych Vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovala za veškerou péči, vlídnost a profesionální přístup, kterého se mi dostalo ze strany personálu oddělení chirurgie II., na kterém jsem byla, z důvodu silného zánětu, hospitalizována ve dnech od 24.- 27.12.2021. Mé poděkování patří jak zdravotní sestře tak i lékaři, kteří mě na Štědrý den, ve večerních hodinách, vyšetřovali na příjmovém oddělení, stejně tak i všem lékařům a zdravotníkům, kteří se o mě starali na oddělení chirurgie po celou dobu mého neplánovaného vánočního „pobytu“. Profesionalita Vašeho týmu, klid a jistota v rozhodování, spojená s úsměvem na tváři a tak potřebným uklidněním je to, co pacient ve složitých chvílích nejvíce potřebuje. Byla jsem přístupem a chováním všech opravdu velmi mile překvapena a potěšena. Ještě jednou prosím, přijměte mé upřímné poděkování za Vaši tak potřebnou a nesmírně náročnou práci a čas, který věnujete nám všem. Ráda bych Vám a celému Vašemu týmu popřála příjemný, zdravý a pohodový nový rok a jen samé milé a poslušné pacienty. S úctou Karin Walach


Pochvala – Odběrové místo, pracoviště Praha

23.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych jen poděkovat dnešní velmi profesionální paní laborantce při odběru krve. Opravdu velmi profesionální a zároveň osobní jednání. Přeji hezké svátky a děkuji za zmírnění obav z odběrů. Hezký den, V.


Poděkování kolektivu kardiologické ambulance

22.12.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Rád bych popřál celému kolektivu kardiologické ambulance Nemocnice AGEL v Třinci-Podlesí příjemné prožití svátků Vánoc a všem především hodně zdraví v novém roce. Moc děkuji za dosavadní péči! S pozdravem, Ing. L. Pazdera, CSc. 


Poděkování zdravotnickému personálu Nemocnice AGEL Český Těšín

20.12.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážení, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za vaši práci, která je velmi náročná nejen v této vypjaté době. Odvádíte ji nejen na profesionální úrovni, ale především obětavě s lidským přístupem. Chtěla bych zejména vyzdvihnout sesterský a ošetřovatelský personál, uklízečky, personál údržby (na opravy elektrospotřebičů - televizí apod., který je vždy ochotný přijít i po pracovní době a vytvořit tak klientům příjemnou skoro domovskou atmosféru). Především bych chtěla vyzvednout paní primářku MUDr.Lidii Ćmielovou a staniční sestru Janu Bojkovou. Díky za vše, co pro všechny pacienty s takovou obětavostí a láskou děláte. Přeji všem mnoho sil a trpělivosti i do dalších let.


Pochvala – MUDr. Adam Šafra, pracoviště Nymburk

14.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Dobrý den, pan MUDr. Adam Šafra je můj praktický lékař a chci jej pochválit za přístup k pacientům a k jeho velké ochotě. Je mi již 68 let a jsem s jeho praxi velmi spokojen a proto Vám to dávám na vědomí jaké máte kvalitní lékaře a přeji panu MUDr. hodně spokojenosti v jeho práci. S pozdravem, Ivo H.


Pochvala – MUDr. Jana Fafejtová, pracoviště Olomouc

6.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko. chtěl bych moc poděkovat za velmi profesionální přístup paní doktorky Fafejtové. Paní doktorka je důsledná, vždy ví na jaké vyšetření a kam mě poslat, nic neopomene, je velice starostlivá, dokáže člověka pochopit, má velmi dobrý lidský přístup. Navíc v této těžké době Covidu, kdy stát přidává další povinnosti na praktické lékaře dokáže stále udržet všechny vlastnosti, o kterých jsem již výše psal. Ještě jednou moc děkuji. Rovněž také děkuji všem sestřičkám na poliklinice,které jsou obětavé, trpělivé, mají výborný lidský přístup a své profesi velice dobře rozumí a odvádějí ji na 100 procent. Petr A.


Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

28.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážené dámy a pánové, ráda bych touto cestou vyslovila pochvalu a velké poděkování panu MUDr. Vojtěchu Mrňkovi za jeho profesionální a odpovědný přístup při léčbě mých neurologických problémů. Na základě jeho důkladného vyšetření a magnetické rezonance hlavy, kterou bezprostředně zajistil, byl v oblasti foramen magnum mé hlavy objeven nádor již utlačující mozkový kmen. Pan Dr. Mrňka zařídil pružně další nezbytná vyšetření a spojil se klinikou neurochirurgie FNOL, kde jsem dne 12.10.2021 podstoupila náročnou operaci, při které mi byl z mozku tento benigní nádor odstraněn a která naštěstí proběhla bez problémů. Mohla jsem tak s menšími obavami nastoupit do seniorského věku!   Na vstřícném a ochotném jednání pana Dr. Mrňky je skutečně vidět jeho velký zájem o pacienta, a toho si velmi cením. Určitě tak přispívá k dobrému jménu Polikliniky AGEL Olomouc.          S pozdravem   Růžena K.


Pochvala – Očkovací místo Polikliniky AGEL Ostrava

3.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, velké poděkování za milý a ochotný personál. Byl jsem překvapený, jak se hezky chovaly sestry z očkovacího centra. Doporučil jsem vaší poliklinikou v centru všem, co potřebuji, vlídný a ochotný personál. Děkuji, Ivan K.


Poděkování za vzornou a odbornou péči

29.9.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní ředitelko, chtěla bych poděkovat za vzornou a odbornou péči, kterou věnovalo oddělení následné péče s rehabilitaci v budově C mému manželovi Vlastimilu Baránkovi. Děkuji paní primářce, že manžela přijala na oddělní (ze sanatoria jih Ostr. Zábřeh), paní doktorce, sestřičkám a rehabillitačním sestrám, které manžela rozchodily tak, že se 17.9.2021 mohl vrátit téměř po půlročním léčení z kovidu domů. Přeji hodně léčebných úspěchů. M.B.


Pochvala – MUDr. Ragénaité-Mrnka, pracoviště Olomouc

23.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko,   chtěl bych touto cestou poděkovat paní  MUDr. Viktorija Ragénaité-Mrnka za profesionální a vzornou péči, kterou věnovala a věnuje mému v současné době těžce nemocnému tatínkovi panu Dušanu Járovi. Tatínek mi vždycky vykládal, jak je s paní doktorkou spokojen, že mu vždy všechno potřebné co se týče zdravotního stavu vysvětlí, a že má skvělý přístup. Dále paní doktorka okamžitě telefonicky reagovala na nedobré výsledky rozboru krve s tím, že se máme s tatínkem co nejdříve dostavit na interní kliniku do nemocnice. Její lidský přístup k pacientovi, ale i v rámci komunikace se mnou nebo s manželkou, považuji za příkladný. Nejen že nám vždy dokázala sdělit a vysvětlit vše potřebné, ale z jejího chování jsme vždy cítili i porozumění a určitou podporu.   Vážená paní ředitelko, dovolte mi na závěr vyslovit přání, že k lékaři, jakým je paní MUDr.  Viktorija Ragénaité-Mrnka, bych určitě nejenom já chodil velice rád.   S pozdravem, Tomáš J.


Pochvala – Poliklinika AGEL Praha Italská

20.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za skvělou práci všem pracovníkům laboratoře AGEL Italska, Praha za skvělou práci, jak po odborné stránce, tak i po stránce při jednání s pacientem. Profesionalita a přístup k pacientovi je skvělou součástí péče o pacienta, a to je to, co jsem u vás našla a doporučila jsem všem mým přátelům. Věřím, že vás to potěší a pokud mohu ještě někde zdůraznit vše o vašich skvělých službách, nejen co se týká laboratoře, ale i jiných odděleních, které jsem navštívila Rtg, kožní lékař ORL atd, ráda touto cestou vyjádřím svou absolutní spokojenost a děkuji tímto všem, kteří ve vaší společnosti pracují. S přáním příjemného dne, Jana V.


Pochvala – MUDr. Weyland-Trejbalová, pracoviště Praha

2.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes jsem byla na kontrole na gynekologii u MUDr. Weyland Trejbalové. Chtěl bych ji vyjádřit poděkování a uznání za její chování k pacientům. Jak se snaží pomoci, což často nebývá běžné. Děkuji. Miloslava Ř.


Pochvala – MUDr. Ragenaite-Mrnka, pracoviště Olomouc

13.7.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Hezký den, paní ředitelko, Po 45 letech jsem se z Ostravy přestěhoval na Litovelsko. Při poslední kontrole mi obvodní Ostravě naordinovala Warfarin. Přešel jsem k vám na polikliniku. Krev mi lítala nahoru a dolu jedno „4" podruhé „1,2"… MUDr. Ragenaite-Mrnka na to reagovala i telefonicky a ereceptem injekce i do břicha. Nakonec po dohodě s internistou pani MUDr. Hamplovou mi naordinovali místo Walfarinu lék „ Eliguisien“ cítím se konečně dobře. Jsem rád, že jsem u vás na poliklinice zastavil a chtěl bych touto cestou poděkovat pani MUDr. Ragenaite-Mrnce, že se o mne opravdu skvěle starala. Jan V.


Poděkování sestřičkám z našeho Facebooku

11.5.2021 / AGEL Transfúzní služba

Jiří Simon S velkým DĚKUJI už něco málo přes 20 let.. Krásná práce..   Daniel Spěváček Úžasný sestřičky. Skvělý servis a hlavně nekončící zábava při odběru.. Už se na vás zítra těším.. Jsem zvědavý, která mě pichnete tentokrát pěkný svátek přeji!   Iveta Bogumska Jste úžasní, nejlepší . Vždy se na vás moc těším, lepší sestřičky jsem nepotkala.   Lidu Šenková Jste nejlepší na světě.                                 Jan Hotovec Jste všichni suproví Jste prostě nej... Vše nejlepší sestřičky! Vše nejlepší bratři! Hana Švubová Pevné nervy a krásný den.   Daniel Spěváček Děkujeme že jste a děláte svět lepší.   Andrea Rattayová Všechno nejlepší.   Tomáš Janíček Tak krásný svátek!


Děkuji

11.3.2021 / AGEL Transfúzní služba

Děkuji vašemu presonálu za rychlý průběh bez dlouhého čekání. Děkuji i za vlídný a příjemný personál. M.S.


Poděkování

8.3.2021 / AGEL Transfúzní služba

Milé sestřičky, nějaký čas jsem přemýšlel nad tím, jak Vám poděkovat za to, že jste si ve svém životě vybraly pro společnost tak důležité poslání, jako je pomáhat lidem. Záměrně jsem využil slova poslání, protože za práci bývá adekvátní odměna. Ta vaše ovšem nelze, obzvláště v těchto těžkých časech, dostatečně vyvážit. Vaše nasazení a odhodlání vykonávat vaše poslání, často i v těžkých podmínkách, by mělo být inspirací pro nás všechny. Jako poděkování, vzhledem k tomu, že se blíží svátek „Mezinárodní den žen“, jsem se rozhodl darovat každé z Vás z Transfúzní služby Šumperk alespoň maličkost v podobě jedné růže. Je to málo, ale snad Vám zpříjemní den. Nevím přesný počet žen na oddělení, tak se omlouvám, jestli na některou z Vás nezbyde. Děkuji za Vaše milé úsměvy a profesionální přístup při každém odběru. S přáním hezkého dne MDŽ O.K.


Pochvala - Odběrové místo, pracoviště Praha

5.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pěkný den, dnes ráno jsem navštívil vaše odběrové stanoviště (5/3, 8:25 AGEL - Italská), tímto bych velmi rád pochválil personál, který byl na místě a odběr prováděl. Po celou dobu byli velmi příjemní a snažili se odběr co nejvíce ulehčit. Díky této zkušenosti už vím, že nemusím mít z odběru jakoukoliv obavu. Pokud je to možné, prosím, předejte tuto pochvalu dále. Věřím, že to bude alespoň malé potěšení v této době. Přeji vám mnoho všem mnoho sil! Lukáš V.


Pochvala – MUDr. Magda Křenková, pracoviště Praha

3.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaše spolupracovníky z Vaší polikliniky - Italská 37 - Praha 2 a to za 100% vykonávání svojí profese pí. MUDR. Magdy Křenková a její sestřičky. Vždycky při naší návštěve u Vás - u nich, naše maximalní spokojenost s jejich ochotou, profesionalitou a hlavně i přístupem. Děkujeme Vladimír a Helena F.


Pochvala - MUDr. Brumovská, pracoviště Praha

11.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat MUDr. Brumovské a její sestře z angiologické ambulance za jejich vstřícný a laskavý přístup ke mně jako pacientovi. Byla jsem velmi mile překvapena s jakou péčí se staraly o můj zdravotní problém.  Srdečně ještě jednou děkuji. O.P. Praha


Pochvala – MUDr. Lupták, pracoviště Olomouc

1.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, jezdím 1x ročně na pravidelnou zdravotní prohlídku do ordinace MUDr. Jiřího Luptáka. Chci velmi poděkovat a vyjádřit pochvalu panu doktorovi a sestřičkám, za profesionální přístup a ochotu, které se mi v ordinaci dostává. Za to jim patří velký dík.  Přeji Vám hodně spokojených pacientů. Přeji hezký den, J.Z. Vsetín


Zaměstnancům rehabilitace

18.1.2021 / AGEL Hornická poliklinika

Děkuji za péči Všem zaměstnancům rehabilitace za vstřícnost a ochotu. Přeji mnoho sil a pevné zdraví. B. G. Ostrava


Vodoléčbě

18.1.2021 / AGEL Hornická poliklinika

Chtěla bych vyzvednout ochotu a přístup sestry u vodoléčby. Pacientka z Ostravy


Poděkování - sociální lůžka

13.1.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, chtěla bych Vašemu zdravotnickému zařízení poděkovat za péči, kterou jste poskytovali mé mamince, Vladislavě Jankovičové (1930), která byla dnes přemístěna do jejího trvalého bydliště, ale již do Domova důchodců v Příboře. Chtěla bych vyzdvihnout hlavně možnost komunikace prostřednictvím Skype na tabletu. Sestřičky byly velice ochotné a vstřícné, a vždy promptně spojení zprostředkovaly, takže jsem mohla alespoň jednou týdně s maminkou mluvit a zároveň se s ní i vidět. Nevolala jsem častěji, protože jsem nechtěla zatěžovat sestřičky, které mají jistě plné ruce práce, ale tak to mělo dobrý vliv na psychiku maminky. V současné obtížné době, kdy je problém s návštěvami, je to skvělý způsob, jak spojit Vaše pacienty se světem.  Bylo mi řečeno, že na celé oddělení je pouze jeden tablet. Vzhledem k charakteru Vašeho zdravotnického zařízení a k situaci, která v České Republice panuje, by bylo přínosem, kdyby se taková služba trochu rozšířila. Ještě jednou Vám děkuji za péči a vstřícnost, s pozdravem D.N.


Pochvala – MUDr. Mokriš, pracoviště Praha

19.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení,  dne 23. 9. 2020 jsem byla na kontrole na urologickém oddělení u pana Dr. Mokriše. Zde jsem se opět setkala s nevšední ochotou při celém jednání pravidelné zdravotní prohlídky. Protože jsem se s tímto jednání zde nesetkala poprvé, žádám tímto o vyslovení mimořádné pochvaly. Předem děkuji za kladné vyřízení u jmenovaného. S pozdravem, M. K. Praha


Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

3.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Jsem velmi spokojen s MUDr. FAFEJTOVOU. Paní doktorka je výborná odbornice, vše vyšetří, je velice obětavá, vychází člověku maximálně vstříc. P.A.


Poděkování MUDr. Šestořadovi

25.5.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, velice ráda bych poděkovala panu Dr. Šestořadovi za úžasnou péči a ochotu, lidský přístup a rychlé jednání, při řešení mých problémů. Za celý svůj život jsem se s lepším zubařem nesetkala. L. L. Ostrava


Poděkování

6.3.2020 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, jmenuji se L. S. Dne 5. 3. jsem byla ve vašem centru na vyšetření. Chtěla bych moc poděkovat všem vašim pracovníkům za příkladnou odbornou péči a za vřelé a vlídné zacházení. Přeji vám hodně úspěchů. Ještě jednou děkuji. S pozdravem L.S.


Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů. Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích. R.V.


Poděkování personálu polikliniky

13.1.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, pane řediteli! Chtěla bych Vás požádat, abyste vyslovil mé poděkování lékařům: MUDr. O. Konvičkovi -internímu lékaři a MUDr. I. Gojovlovi- plicnímu lékaři a jejich sestrám za péči, kterou mi věnují a o mne se perfektně starají. Jejich vyšetření a léčba jsou na vysoké odborné úrovni, což svědčí o tom, že můj zdravotní stav je daleko lepší a cítím se skvěle. Rovněž jejich přístup k pacientům, včetně jejich sester je vstřícný a může být příkladem pro jiné neochotné zdravotníky. Oběma lékařům a jejich sestrám ještě jednou DÍK! Na závěr Vám všem chci popřát v novém roce 2020 pohodové pacienty, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody. S pozdravem L.P.


190527_Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši. Děkuji všem! J.H. Přerov


Poděkování rehabilitaci Olomouc

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu. Děkuji I.Š., Olomouc


Poděkování za vzornou péči

3.12.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Blíží se konec roku a chtěla bych vám poděkovat za služby a péči, s kterými jsem byla velmi spokojena. Vaši zaměstnanci se opravdu vzorně starají o pacienty. Začíná to službou ochotné a milé šatnářky a odborným přístupem oddělení, ať už se jedná o pracovníky rentgenologie, odběrů krve, revmatologie s MUDr. Ožanovou a její sestrou, tak dalších. Letos jsem byla opět v profesionální péči rehabilitačního oddělení.  Chtěla bych vyslovit díky všem - MUDr. Pišoftové a její sestře Z. Havové, která se mi ve své cvičebně osobně věnovala dále pracovnicím vodoléčby, elektroléčby - prostě všem fyzioterapeutkám. Po rehabilitacích se můj stav zlepšil a tak se mohu ve  svých 81 letech víc věnovat práci i odpočinku. S díky za kvalitně poskytovanou léčebnou péči  a přáním mnoha úspěchů .  A.M.


Poděkování MUDr. Konvičkovi

15.1.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za vzornou péči Mudr. Otmaru Konvičkovi (interní oddělení Hornické polikliniky v Ostravě). Jeho vysoká erudovanost a citlivý přístup k pacientům (gastroendoskopie, ultrazvukové vyšetření) jsou zárukou stanovení správné diagnózy a nasazení vhodné léčby. Vážený pane řediteli, přeji Vám mnoho tak vstřícných lékařů, díky  kterým bude Hornická poliklinika patřit mezi nejlepší polikliniky v Ostravě. S pozdravem a přáním všeho dobré J. S.


Poděkování

20.10.2017 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, včera, 19.10.2017, jsem byl u vás na koronografickém vyšetření a musím vyjádřit poděkování celému týmu oddělení. Pan doktor, usměvavý, vše mi vysvětlil. Sestry se nám věnovaly opravdu pečlivě a splnily všechna naše přání. Má manželka byla sestra a vím, jak je to těžká práce, a ne každý ji může dělat. Takže opravdu děkuji a předejte můj dík celému oddělení. Srdečně a s přáním krásného dne M.M.


Poděkování MUDr. Hanzlíkové

13.7.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, Chci opět vyzdvihnout neuvěřitelnou vstřícnost, empatii, lidskost a profesionalitu pní doktorky Hanzlíkové. Je úžasná! Pevně doufám, že je/bude náležitě ohodnocena za svou práci. Děkuji CH., Ostrava


Poděkování sestričkám na příjmu RTG a SONO

28.6.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den paní MUDr. Chlápková, poděkujte prosím sestřičkám na príjmovém okýnku RTG a SONO, za velice ochotný a lidský přístup při řešení maminčiného problému dne 26.6. s objednací lhůtou. Jsem velice rád, že i ve zdravotnictví se najdou chápajíci a vstřícní lidé. S pozdravem Jan Růžicka


Poděkování ambulanci MUDr. Hanzlíkové

12.6.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Jsem dlouhodobým pacientem pani MUDr. Zuzany Hanzlíkové. Po celou dobu se setkávám s důslednou a velmi kvalitní odbornou peč pani doktorky. Chtěl bych ji tedy touto cestou velmi poděkovat za péči, kterou mi věnuje a zároveň vjádřit naději, že i do budoucna tento trend bude pokračovat. Proto i přes vyšší věk (80 let) jezdím raději pres cele město (O.- Hrabůvka), protože vím, že se mi dostane kvalitní peče. Využívám také této příležitosti, abych poděkoval i zdravotní sestře paní Sylvii Halfarové za její vstřícný a pečlivý přístup k mé osobě jako pacientovi. S pozdravem M.D.


Pochvala MUDr. Pruknerová, MUDr. Schimonová

21.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den pane řediteli, dovoluji si Vás oslovit informací o mém aktuálním setkání v roli klienta s Vaší Poliklinikou. V krátkem exkursu uvádím jako důvod mé návštevy dlouhodobě vnímané zdravotní nesnáze u stability chůze. V návaznosti na předcházejíci lékařské pozorování bylo mi doporučené neurologické vyšetření. V tomto smyslu jsem se objednal na Polikliniku Agel ( i z důvodů osobních zkušeností s kvalitní léčbou mé babičky M.Zganičové). První dojmy lze shrnout dle kontaktu s personálem v rovině zdvořilého přistupu. Dále pak v systémové organizaci požadovaných vyšetření vykazující co nejnižší časové zatížení pacienta. Pane řediteli, využívám této příležitosti k poděkování MUDr. Pruknerové z neurologické ambulance za bedlivé a pečlivé stavění diagnózy k zjištění mého handicapu k nalezení úlevové terapie ( prošel jsem potřebnými nálezy ). Součástí byla i diagnostika na plicní ambulanci u MUDr. Schimonové kde i přes pracovní týden byl realizován podrobný screening a stanovení následného dozorování. Subjektivně (věk 1942) stav o který se s Vámi podílím osvěžil lidskou pomoc a jistotu. Vážený pane řediteli osobne Vám přeji dobrého zdraví a energie v manažérske práci a odezvu přinášející Vám radosti z díla V úcte PhDr. Václav Bouda


Poděkování personálu rehabilitace

12.5.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli! Chtěla bych touto cestou vyzvednout péči Vačí fyzioterapeutky paní Evy Kadlecové a poděkovat ji za svou téměř uzdravenou ruku. Její pravidelnou cvičební metodou se mi ruka uzdravila natolik, že s ní mohu provádět téměř všechny běžné pohyby a domácí práce. Děkuji K.


Pochvala Rehabilitační personál

17.4.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím jěště jednou poděkovala zdravotnickému a rehabilitačnímu personálu odd. následné rehabilitační péče primářky MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové za péči, kterou mi ochotně a laskavě věnovali při mé rekonvalescenci po náročné operaci. Velmi mi pomohli k rychlému uzdravování. S vděčností Mgr. Ivanka Luhanová


Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.       S pozdravem Vaše pacientka     J.V., Ostrava


Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince. Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji O. B., Ostrava


Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana. Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila. Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. D. D.  


Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane řediteli, prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou. Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc. Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná. Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové R. K.


Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků. Z. Š.


Poděkování Centru jednodenní péče

4.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych poděkovat za výbornou péči celému personálu Oddělení jednodenní chirurgie v poliklinice Agel Praha Italská a zejména sestřičce Simonce, která se o nás celý den 12.12.2016, kdy jsem byla operovaná starala. Dík patří samozřejmě i panu Dr. Vaněčkovi, který mě spolu s Dr. Dojcsánem operovali a ostatnímu personálu. Všichni byli příjemní a ochotní. Moc všem děkuji a přeji vše nej v novém roce. Karabáčková R.   


Poděkování Urologii

2.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rád bych Vám popřál vše nejlepší v novém roce. Zároveň Vám chci poděkovat za výbornou péči, kterou Vaši zaměstnanci projevují o mě i ostatní pacienty. Jsem po operaci a navštěvuji, převážně, urologické oddělení. Zde absolvuji každý týden cvičení na posílení močového měchýře, které mně velice pomohlo. S pozdravem Vladimír Poštolka


POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů. Svatava Kaslová


Poděkování za kvalitní péči

2.12.2016 / Kardiologické centrum AGEL

Včera jsem byl vyšetřen, ošetřen na Vašem pracovišti. Rád bych všem poděkoval za péči věnovanou mé osobě od vstupu do centra až po odvoz domů. Velmi příjemní a starostliví lidé, prostě super spokojenost. Lékař dr. Rozsíval i všechny sestry se mi věnovali a starali se o mě. Rád bych zvlášť vyzvedl sestřičku Jitku, která je dobrým duchem, věčně v dobré náladě, prostě sluníčko. Vyřiďte jí poděkování a můj obdiv zdravotníka po více než 40-ti letech zaměstnání. Ne, že bych si přál nějaké komplikace v mém zdravotním stavu, ale bude-li, rád se na Vás zase obrátím. MUDr. J. Š., Králíky


Poděkování POLIKLINICE AGEL Praha Italská

14.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna. Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života. Vážený pane řediteli, za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já. Alena Camperová


Poděkování Oddělení následní rehabilitační péče

18.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, můj bratr byl na Oddělení následné rehabilitační péče přijat po operaci stehenní kosti. Ráda bych vyjádřila poděkování celému oddělení pod vedením primářky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Každodenní péče a rehabilitace, denní provoz, starostlivost i pomoc a odpověď na jakýkoliv problém si zaslouží velké ocenění. Celý kolektiv byl vstřícný, milý, optimistický a neúnavný nejen ke svým pacientům, ale i knám - návštěvám. Srdečně děkuji, Ludmila Hobzová


Poděkování chirurgické ambulanci

10.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, poprvé jsem navštívil polikliniku v Čechách. Byl jsem v chirugické ambulanci v Italské ulici a jsem velmi spokojen a moc Vám děkuji! V. S. 


Poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky

8.7.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky. Přeji další úspěchy všem, kteří se vzorně starají o pacienty! J.V.


Poděkování za velice kvalitní péči

17.6.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli,  jsem dlouholetým pacientem Polikliniky Agel,  Italská ul. Praha, Kardiologická ambulance. Přestože se oblast zdravotnictví stává stále terčem kritiky - ať již občanů či ze strany sdělovacích prostředků, chtěl bych vám napsat několik osobních zážitků z poslední doby. V minulých dnech jsem nešťastnou náhodou utrpěl úraz hlavy - Záchranka – nemocnice  Bulovka, další den pak kontrola na Chirurgické ambulanci v Poliklinice Agel. Byl jsem velmi potěšen a mile překvapen ochotou, vstřícností i lidským přístupem ať  již MUDr. Michelové, tak zejména zdravotních sester Hany Kohelové či Evy Grabowské. Jak jsem již uvedl,  v péči MUDR. Filipové CSc. jsem již řadu let - se srdeční arytmií , rovněž tak její přístup k pacientům  a taktéž i zdravotní  sestry Martiny Kikové je vstřícný a velmi kladný. Vážený pane řediteli, prosím tedy jako pacient 2 ambulancí  Polikliniky Agel  o vyjádření mé pochvaly a pozitivního hodnocení těmto úsekům. Z výše uvedenými skutečnostmi naprosto souhlasili i další pacienti se kterými jsem v čekárně  hovořil. V. B.


Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností. Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.


Poděkování sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance

17.3.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ráda bych touto cestou poděkovala sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance za vynikající práci a lidskost. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a přístupem k pacientovi OH.


Poděkování sehranému týmu urologické ambulance

20.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance, MUDr. Kastnerové a sestře Vodičkové. S úctou Vám děkuji za Váš profesionální a lidský přístup při mých návštěvách urologické ambulance. Vždy vím, že je zájem mi pomoci a řešit zdravotní problém profesionálně a beze spěchu. Ještě jednou díky za vše… Z.Č. Dále jedna informace pro nás muže, buďme chlapi a nechme si pomoci. Podstoupil jsem na základě zvýšeného PSA biopsii prostaty. Vše mi bylo vysvětleno a i při samotném zákroku jsem byl o průběhu informován. Bolestivost zákroku je malá, je prováděn při lokálním umrtvení a v pohodě jsem vše přestál. Po zákroku chce tento den vydržet v klidu třeba u TV, druhý den jsem šel v pohodě do práce. Upozorňuji – je nutné se řídit radami lékařky a týden vydržet bez sportování a nadměrné zátěže. Pánové nebojte se, vydržíte to – jde nám o naše zdraví – a to Vám také přeji( sobě taky).  


Poděkování personálu neurologie

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti. Ještě jednou děkují. M.


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

18.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra paní Mgr.Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů  po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že zdravotní služby poskytované ve Vaší léčebně s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou  péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje paní primářkou MUDr.Ivou Novákovou,přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou, až po fyzioterapeutky, s mimořádnou pochvalu zasluhující, pečlivou a profesně zdatnou  Bc. Barborou Löwitovou. V útulném a  čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří  nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí. Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví  a vím jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb které poskytujete jdete příkladem, který si zaslouží pozornost. MUDr. Josef GEROLD ředitel, Nemocnice Olomouckého kraje,a.s.


Vánoční přání

17.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

K přání příjemných prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016 připojujeme srdečné díky za svědomitou péči lékařek, lékařů i obětavých sestřiček o nás, pacienty. Je to důkazem toho, že lidskost je stále součástí našeho života. H.P.


Poděkování urologické ambulanci

12.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chci Vám touto formou vyjádřit svoje poděkování k oddělení urologie. Paní doktorka Andrea Kastnerová mně přijala v mé složité zdravotní situaci a přijmula mně z jiné facility. S potěšením a s velkým uznáním musím napsat, že paní doktorka a její přístup jak z profesionálního tak z lidského hlediska je excelentní. Dostává se mi odborné péče, vysvětlení o mém zdravotním stavu a navrací mi důvěru ve zdravotní zařízení. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestra Magdalena Vodičková za laskavý a lidský přístup, který působí uklidnujícím dojmem a to vše s úsměvem na tváři. Vaše klinika je na vysoké úrovni a jsem nadmíru spokojený. S úctou, A.D. 


Poděkování personálu kožní ambulance

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je. Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde! Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření. S pozdravem a přáním hezkého dne. M. Krčková


Poděkování MUDr. Michelové

18.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala za svého přítele, ale nejen za něho, ale za všechny pacienty z Prahy 9 paní MUDr. Michelové za její ochotu a pečlivý a profesionální přístup k pacientům a také i její zdravotní sestře, která se snaží být k pacientům vstřícná a neodmítavá, jak to někde v současné době, v našem přetíženém zdravotnictví bývá. Myslím, že jak u Dr. Olga Michelové tak i její asistující sestry by mělo být uvažováno o odměně... Děkuji. S pozdravem J. Vrzalová Spolek přátel Prahy 9 


Poděkování personálu rehabilitace

21.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych vyjádřila vřelé poděkování paní doktorce Větvičkové z odd. rehabilitace. Na vaši polikliniku jsem byla odkázana svou zdravotní pojišťovnou v létě, kdy všude byly dovolené a nebylo možné se nikam dostat. Paní doktorka Větvičková se mému akutnímu problému s krční páteří velmi pečlivě věnovala, přímo v ordinaci mi několikrát výrazně pomohla odblokováním problematických míst. Její velmi laskavý a profesionální přístup zaměřený nejen na tělo, ale i na psyché jistě přispěl k tomu, že se mi ulevilo. Po rehabilitačních procedurách, kam mě paní doktorka Větvičková poslala - tak, aby i z "logistického" pohledu bylo možné začít co nejdříve a nemusel přitom člověk jezdit přes celou Prahu se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Ráda bych vyjádřila touto cestou MUDr. Větvičkové velké poděkování za perfektní lékařský přístup a bezvadnou péči, kterou nadále dostávám. Kéž by všichni lékaři našli při své náročné odborné práci tak laskavý přistup k pacientům. S pozdravem I.Č


Poděkování MUDr. Kamencové a celému personálu neurologické ambulance

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, touto cestou chci velice moc poděkovat paní MUDr. Kamencové a samozřejmě i jejímu personálu , kteří se k mé osobě chovali velice pěkně reagovali vždy s přehledem a hlavně paní doktorka je opravdu profesionál a dnes po úspěšném absolvování operace v ÚVN mohu říct , že jsem se díky jejímu profesionálnímu přístupu znovu narodila a jsem jí opravdu za Vše moc vděčná . S důvěrou mne předala specialistům , Vše mi vysvětlila snažila se poradit a s lidským přístupem se kterým ke své práci přistupuje se opravdu nedá ani zlatem zaplatit.Ještě jednou moc děkuji .....


Poděkování personálu ORL ambulance

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jsem pacientka ORL, pí. MUDr. Evy Gregoriadesové. Měla jsem potíže – motala jsem se a padala. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale nikdo mi nepomohl. Slyším velmi málo na pravé ucho, šla jsem tedy ještě na ORL. Paní Dr. Gregoriadesová – jediná mi pomohla – naordinovala mi infuze. Těmi se moje potíže zmírnily, skoro odešly a cítím se dobře. Sestřička Hana Kapounová umí velmi jemně napichovat žíly, bez modřinek – je milá, ochotná a moc příjemná. Sděluji Vám své poznatky a posílám velkou pochvalu oběma – paní doktorce i její sestřičce. Je to blahodárné setkat se s báječnými ženami ve zdravotnictví Ludmila Cinková


Poděkování personálu urologické ambulance

9.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit pochvalu a svou maximální spokojenost s profesionálním vystupováním a odborným přístupem pí MUDR. L. Šonské a její zdravotní sestře pí M.Vodičkové - oddělení urologie. K.T.


Poděkování personálu chirurgie

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce. Děkuji PK


Poděkování personálu polikliniky

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)


Poděkování na urologickou ambulanci

5.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Absolvoval jsem zde mnohými obávané vyšetření, cystoskopii. Díky profesionálnímu, lidskému a přátelskému přístupu týmu MUDr. Kastnerová a sestra Vodičková se vůbec nejednalo o traumatizující zážitek. Vyšetření bylo prakticky bezbolestné, vše mi dopředu podrobně vysvětlily a průběh komentovaly. Pocit, že lékař se o pacienta upřímně zajímá a chce mu pomoci, který jsem zde měl, je neocenitelný. Humor, citlivý přístup a empatie paní Vodičkové ze všeho udělají téměř zábavnou záležitost.  Velice děkuji. J.R.


Poděkování personálu gynekologické ambulance

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál. Livia Hadamíková


Poděkování paní doktorce Červené

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní. MN.


Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. M. Malesové a sestřičkám Janě Dobrodinské a Bc. Kristýně Šimoníčkové z gastroenterologické ambulance vaší polikliniky v Italské ulici za naprosto profesionální přístup, úsměv na tváři, laskavost , dokonalou edukaci ze strany paní doktorky při mých obtížích a samotném vyšetření. S pozdravem a s přáním všeho nejlepšího K.Š., pacientka


Pochvala za vzorný odběr krve

24.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes ve středu dopoledne (24.6.) jsem byl na Vaší poliklinice na odběru krve. Ač jsem starší člověk, takový odběr jsem snad ještě nezažil. Žádné studování, které předloktí je lepší, žádné prohmatávaní, kde vůbec je žíla, žádné cvičení rukou, žádné opakované napichování, žádný hematom. Vaše zdravotní sestra prostě zapíchla jehlu a krev tekla hned. Chtěl bych proto touto cestou oné sestře poděkovat za perfektní odbornou práci. O jejích kvalitách napovídá i to, jak její práce "vodsejpala". Žádné dlouhé čekání. Její pracovní činností jsem opravdu mile překvapený. Jestliže jsem se nedávno setkal s lékařem, který mě odmítl vyšetřit vyhřezlou ploténku, pak Vaše sestra a její činnost navrací důvěru ve zdravotní personál. Děkuji.KČ.


Poděkování za vstřícný přístup během rehabilitace

15.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovoluji si touto cestou vyjádřit poděkování MUDr. Větvičkové a sestře Zieglerové za profesionální a vstřícný přístup v průběhu vyšetření a následné rehabilitace. Díky jejich péči pociťuji zlepšení mého pooperačního stavu. Ing. J.F.


Poděkování personálu urologické ambulance

11.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala sestře paní Vodičkové a paní doktorce Kastnerové z místní urologické ambulance. Absolvovala jsem včera cystoskopii a dostalo se mi výborné péče. Obě byly po celou dobu velmi milé a empatické. Vše mi vysvětlily. Během zákroku se věnovaly tomu, jak jej zvládám. Následně mi obsáhle a srozumitelně vysvětlily výsledky vyšetření. Paní doktorka se mnou podrobně probrala všechna možná opatření, kterými mohu podpořit neopakování zánětu močového měchýře. Na závěr bych ráda ještě zvláště ocenila přístup sestry, paní Vodičkové. Díky její péči mi čekání na aseptickém sále uteklo a ještě sem se nasmála. :-) Díky přístupu obou byl zákrok prostě jen nepříjemný a i přes strach, který vyšetření předcházel, jsem si žádné trauma neodnesla. A dala se tak bez problémů zvládnout i přítomnost stážisty (na kterou se mě zeptali již před vyšetřením, což taky není samozřejmostí). Oběma moc děkuji. Mgr. Lucie Čechová 


ZŠ Jižní Praha 4 děkuje POLIKLINICE AGEL Praha za zapůjčení invalidního vozíku na charitativní akci „RUN and Help – běhání, které pomáhá“

11.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V rámci akce běželo 623 žáků pedagogů, rodičů a přátel školy, uběhlo 987 koleček, některé s invalidními vozíky, tedy 113,5 km. Zároveň ZŠ Jižní přispěla Matýskovi na polohovací zařízení částkou 18 tisíc korun!


Poděkování personálu Infúzního stacionáře

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit. Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková  


Pochvala MUDr. Štěpánkové

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jmenuji se Jana Šeráková a chci pochválit MUDr. Věru Štěpánkovou a její sestřičku. Šla jsem si pro recept na prášky a přesto, že chodím k jinému lékaři paní doktorka byla moc milá a velmi ochotná. Změřila mi tlak, napsala preventivní sono štítné žlázy – všimla si toho z počítače. Jsem strašně moc spokojená a opravdu velký dík doktorce i její sestřičce. Jana Šeráková


Poděkování obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové

20.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové za profesionální přístup, skvělou péči a obětavost. Jsme s rodinou v jejich péči již dlouhá léta a vždy se setkáváme s milým a vstřícným jednáním. Přejeme jim hodně sil do náročné práce, obdivujeme, jak zvládají nápor pacientů, kteří do této ordinace docházejí. Libuše Hudková 20.5.2015


Pochvala za přístup personálu gastroenterologické ambulance

29.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ve středu 18. března jsem byl na vyšetření v gastroenterologické ambulanci na kolonoskopii. Děkuji tímto za velmi pečlivý, profesionální a zejména citlivý přístup k pacientovi jak od paní doktorky, tak od obou sestřiček. Vyšetření bylo bezbolestné, dostalo se mi podrobného a srozumitelného vysvětlení a celkovou péči mohu označit za nadstandardní. V tomto smyslu jsem také vyplnil dotazník pro HCI. J.V.


Děkuji za vzornou péči

5.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup Anna Drbohlavová


Poděkování personálu rehabilitace

28.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy. R.


Vyjádření spokojenosti

16.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení. Benediktová


Poděkování MUDR. Novákové a sestřičkám

4.12.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem! Olga K


Poděkování personálu LDN

20.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších. S pozdravem Václav Sottner


Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

5.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával. Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás. Srdečně zdravím Ing. Petr Moravec 


Poděkování MUDr. Bradovi

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vážený pane řediteli srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá. Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji. Věra Kašparová


Poděkování panu řediteli a personálu

1.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup. S pozdravem Roman Harag, DiS 


Poděkování MUDr. Filipové

11.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží. Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot.  Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská. Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti. S pozdravem, Josef Sumerauer


Poděkování lékařům a sestrám LDN

4.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat. Srdečně Jana Zavadilová


Poděkování za příkladnou péči v LDN

31.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat. Jana Štencká


Poděkování lékařům

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové. S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková


Poděkování rehabilitaci v Přerově

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě. S pozdravem M. V.


Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí. Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve. Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice


Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

10.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon. Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů. Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil.  Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení. S pozdravem Jiří Bína


Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

30.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací. Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle. Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům. Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Mgr. Jiří Šmidt


Poděkování kolektivu LDN

19.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové. S pozdravem MUDr. Marie Vopatová