Logo

Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

O nás

Napsali jste nám

Poděkování týmu kardiochirurgie

22.9.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, jménem svého tatínka, pana Stanislava Borského, bych vás ráda poprosila o možnost poděkování celému oddělení kardiochirurgie pod vedením pana primáře MUDr. Branneho, za kvalitní péči a lidský přístup. Tatínek byl minulý týden operován a již je v domácí péči. Děkuji a přeji hezký den, Juhaščíková Darja


Poděkování oddělení hematologie a urologie

21.9.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Příští měsíc se snad dožiju již 84 let. Doma jsem zůstal sám a jedinou podporu mi poskytuje moje dcera Julie, která ale se mnou nebydlí.. V minulých dnech však moje zdraví začalo stávkovat a nahromadily se dva problémy najednou. Nemohl jsem jít na malou a moje krev obsahovala tak málo červených krvinek, že jsem byl fyzicky na dně. Musel jsem se proto v krátké době obrátit na několik oddělení nemocnice o pomoc. Byla to paní doktorka Lukešová z hematologie, pán doktor Batěk z urologie a sestřičky z jejich oddělení. Pomoc mi byla poskytnuta tím, že jsem dostal tři transfuze a zlepšení jsem pocítil ihned po aplikaci. musel jsem absolvovat třídenní pobyt na interně. Po celou dobu se o mně staral hlavně pan Dr. Bačík a několik sestřiček. Po celou dobu jsem se cítil jako v ráji. Přístup všech zdravotníků byl vysoce profesionální a lidský. Bylo vidět, že ve mně nevidí jen obyčejného pacienta, ale především člověka se zdravotními problémy, který potřebuje nejen fyzickou, ale i duševní podporu. Z nemocnice jsem odcházel dobře naladěný a s pocitem zlepšení nejen tělesného, ale i duševního stavu. Za váš přístup k mé léčbě vám moc děkuji. Kašpárek Maxmilián.


Poděkování oddělení následné péče

18.9.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Touto cestou bychom rádi poděkovali personálu oddělení následné péče za velice příjemný a milý přístup veškerého personálu našemu tatínkovi, který zde byl hospitalizován během měsíce srpna. Víme, jak je situace nyní náročná a dobré a vlídné slovo je někdy více, než si člověk může představit.   


Poděkování personálu rehabilitačního oddělení Vítkovické nemocnice

17.9.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

  Děkujeme veškerému personálu rehabilitačního oddělení za snahu a intenzivní péči, pevné nervy, úsměv, který se ukrýval pod rouškou lékařů a sestřiček.   Přístup veškerého personálu byl perfektně odveden, pacientům byla poskytnuta veškerá jejich snaha.   Z celého srdce Vám moc děkujeme.   Děvčata z pokoje č.2: J.K. J.Č. Y.B.   Pokoj č.3: H.H. 


Poděkování infekčnímu oddělení

16.9.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, jmenuji se Barbora K. a minulé úterý jsem byla k Vám na infekční oddělení převezena ze šternberské nemocnice s infekční salmonelou. Ráda bych tímto emailem vyjádřila obrovské díky celému personálu a především tedy lékařům a sestřičkám/bratrům, kteří se o mě celý týden krásně starali. V dosud žádné nemocnici se mi nedostalo takové péče a laskavého přístupu jako právě u Vás. Kdybych měla z vděčnosti dát každému láhev vína, nestačil by mi k tomu ani celý vinohrad, a proto Vám chci poděkovat alespoň touhle formou, abyste věděli, že Vaše práce má obrovský smysl. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Krásný zbytek dne. Srdečně, Barbora K.


Gastroenterologii

11.9.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, dnes jsem u vás byla na kolonoskopii v celkové anestezii. Chtěla bych Vám poděkovat za laskavý a profesionální přístup k pacientům. Ještě jednou všem děkuji. P.R.


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

9.9.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěl bych touto cestou poděkovat Prim. MUDr. Mgr. Jaroslavu Macečkovi Ph.D a všem sestrám. Ačkoliv jsem šel již po čtvrté na kolonoskopii stále mám z vyšetření strach . Provedený výkon byl opět profesionální a mě čeká další kolonoskopie za 5 let.Při všech problémech kolem nás jsem se ujistil, že lidský přístup a vlídné slovo je to nejdůležitější. Zdenek S.


Poděkování Dr. Dmytro Glebovi a celému týmu oddělení cévní a miniinvazní chirurgie včetně personálu oddělení ARO

9.9.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila poděkování celému operačnímu týmu za profesionální a lidský přístup při dvou operacích, nejprve krkavice s následnou náročnou operací dvojitého bypassu obou nohou u mého manžela. Celý tým vrátil mého manžela do života a umožnil mu znovu chodit. Moc oba děkujeme a přejeme celému týmu i všem sestřičkám mnoho zdraví a hodně spokojených pacientů. S úctou Martina a Jan Malyszovi  


Nemocnici

8.9.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dovolte mi, abych vyjádřil uznání Vašim zaměstnancům. V neděli 6.9.2020 jsem byl vzhledem k akutním zdravotním obtížím v brzkých ranních hodinách  nucen navštívit Vaši nemocnici a to pracoviště Interní příjmové ambulance. Personál ambulance, lékař, sestry byli všichni velmi vstřícní a profesionální, což při této těžké práci není vždy snadné. Jejich práci (coby kolega z oboru) mohu označit těmito slovy: vstřícnost,zručnost,profesionalita,empatie,erudovanost. Součástí vyšetření byla i krátká návštěva na RTG pracovišti a ultrazvuku, kde chování Vašich profesionálů bylo obdobné. Musím také zmínit, že ve Vaší nemocnici docházím do gastroenterologické ambulance Prim.MuDr.Fojtíka, který mi velmi pomohl a pomáhá nejen svou vysokou odborností, ale také empatickým a lidským přístupem, který je pro duši pacienta velmi důležitý. Je velmi dobré, že v Ostravě existuje nemocnice, která je svou strukturou nastavena pro pacienty tak, jako ta Vaše-Naše Vítkovická. Prosím tedy, předejte mé poděkování personálu jednotlivých pracovišť s mým přáním "Mnoho dobrého". P.S. pacient a cyklista


Chirurgickému oddělení

8.9.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, dovolte mi oslovit Vás a tímto poděkovat celému personálu lůžkového oddělení, a to CHIRURGII A, za profesionální, a především lidský a empatický přístup k mému bratrovi Romanovi, který díky veškeré péči, lépe snášel své onkologické onemocnění a utrpení co jeho zákeřná nemoc obnášela. Děkuji Vám za vše, a především za umožnění býti s ním v posledních chvílích života po jeho boku a ulehčit mu to jeho trápení. Všem lékařům a sestřičkám a zvláště MUDr. Komárkové a sestřičkám T. Funiokové, M. Kameničkové, K. Janáčové a Adriánovi patří velké dík za jejich poslání. Za celou rodinu sestra I.G.


Chirurgii a JIP

7.9.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, pane řediteli, určitě pro Vás není novinkou, že Vaše nemocnice patří v Ostravě k těm nejlepším a plným právem můžete být na lidi, kteří pro ni pracují a kteří tuto skutečnost a mínění široké veřejnosti, a to nejen ostravské, pomáhají vytvářet. Já sama jsem se o tom přesvědčila v nedávné době (17.7.2020 operace uskřinuté břišní kýly+střeva) pobytem na chirurg. odd. B a JIP. Neznám všechny lékaře a zdravotnický i pomoc. personál, vím  jen, že problematickou operaci velmi dobře zvládli a následně o mě i pečovali MUDr Bolek a MUDr Pekař. V péči na JIP mě pak velice lidsky "podržel" MUDr Chmelo. Všichni , i ti nejmenovaní lékaři, sestřičky a ostatní personál se nejen ke mně, ale i k ostatním pacientům chovali velice vstřícně, laskavě a hlavně lidsky! Nyní jsem ještě na chirurg. ambulanci ve Vaší nemocnici kontrolována a mohu znovu jen opakovat, všude se setkávám, a to i přes značné množství pacientů přicházejících k ošetření či kontrole s laskavým a ochotným přístupem ke všem. Chci proto Vašim lékařům, sestřičkám a ostat. personálu chirurgického odd. poděkovat za nelehkou a psychicky náročnou péči a zároveň popřát hodně síly v jejich náročném poslání. Vám, pane řediteli, přeji, aby všichni tito lidé ve Vaší nemocnici i nadále rádi pracovali a Vy na ně mohl být stále pyšný. Zdraví a hezký den přeje                                                       A.T., O.-Poruba


Rehabilitačnímu oddělení

5.9.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Chci touto cestou vyjádřit obrovský dík a vděčnost celému kolektivu rehabilitačního oddělení. Byla jsem, vinou těžkého úrazu, pacientkou v jiné nemocnici na jiném oddělení, proto hodně citlivě vnímám, jak výrazný rozdíl je v kvalitě ošetření a péči o pacienta. V tomto hodnocení je rehabilitační oddělení vítkovické nemocnice vysoko nad průměrem. Skvělý je celý kolektiv, fungují bezvadně, jak švýcarské hodinky. Jsou všichni na vysoké odborné úrovni. Prostě bezvadní, skvělí, úžasní. Vím, že práce s lidmi je jedna z nejtěžších o to víc si jejich práce vážím. Moje vděčnost za pomoc patří především paní primářce MUDr. Janě Štverákové, protože stále platí, jaký primář, takové oddělení, ale také moc a moc děkuji paní MUDr. Pírové, staniční sestře paní Mgr. Chrástecké, sestře Mgr. Krawczykové i fyzioterapeutce Mgr. Kovaloské, to jsou dámy, se kterými jsem přišla nejvíce do kontaktu. Ale celý kolektiv, ať to byly sestřičky, pečovatelky i paní uklízečky, všichni byli slušní, příjemní a vstřícní. Mnohokrát vám všem děkuji a přeji jen vše dobré velký dík vám. D.B.


Gynekologicko-porodnickému oddělení

5.9.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, kvůli nutnosti provést jednoduchý zákrok, jsem strávila 12 hodin ve vaší nemocnici a chtěla bych tímto jménem svým i jménem svých dvou "spolubydlících" vyjádřit obdiv a poklonu za profesionální a při tom milý a láskyplný přístup vašeho personálu. Všichni byli usměvaví, příjemní, trpěliví. Srdečně děkujeme: gynekologická ambulance, gynekologicko-porodnické oddělení - chirurgie C, operační sál (MUDr. Eva Matejková,...) a dospávací pokoj. Ještě jednou vřelé dík :-)


Poděkování infekčnímu oddělení

4.9.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, dovolte mi podělit se s vámi o mou zkušenost: dcera byla jejím ošetřujícím lékařem odeslána na testy Covid na konkrétní místo v Brně se sdělením, že se musíme objednat, kontakt najdeme na internetu. Budiž-kontakt a podmínky objednání jsme našly "na první dobrou". Byla jsem donucena zaregistrovat se na stránkách poskytujících "registrace" několika subjektům, se zdravotnictvím naprosto vzdáleným. Přes pročtení hromady reklam a nabídek, které mě vůbec nezajímaly, nám bylo dovoleno se objednat za tři dny na konkrétní čas a místo. Jaké bylo překvapení, když jsme dorazily na místo a zjistily, že nám naše rezervace byla bez náhrady zrušena a musíme se objednat znovu. Otevřela jsem tedy znovu rezervace a jaké bylo mé překvapení, když v čase "našeho" termínu byl zaveden "samoplátce" -?- "Bouchly mi saze" a odnesla to nebohá spojovatelka onoho zařízení. Doteď se stydím, ale tři dny čekání a nejistoty, školní rok na krku,manželovy ozdravné lázně za dveřmi, domácí samonařízená karanténa a toto vyměněno za úhradu samoplátcem?!?! Ještě po výbuchu rychlý telefonát lékaři. Překvapivě hned dokázal najít číslo na nemocnici Prostějov (což se mu při první návštěvě bohužel nepovedlo) a doporučil mi se nejdřív objednat, potom, že odešle žádanku. Bylo jako pohlazení po duši, když mě vaše spojovatelka přepojila na infekční ambulanci, kde mi paní milým hlasem nabídla první volný termín. Za dva dny. Žádné dlouhé čekání, rodné číslo jsem v návalu vzteku nedokázala složit, to ji vůbec nerozhodilo, poradila si se jménem, zopakovala mi kdy a kam se máme dostavit, trpělivě počkala, až jsem se uklidnila a měla možnost si všechno zapamatovat. Přišel den D. Vyrazily jsme vozem, sebou ještě mladšího brášku,protože sám doma zůstat nemohl. Lámala jsem si hlavu, jak to udělat, aby s námi nemusel na infekční ambulanci, roušku moc nezvládá a představa, že se budeme někde v čekárně dohadovat, že "maminka se poslouchá"....😀 Na informační tabuli jsem snadno našla pavilon G3, zajela autem do areálu, zaparkovala PŘED ambulancí, telefonicky jsem si ověřila, že čekáme správně (opět příjemná veselá dáma na telefonu), vyčkaly jsme správného času, dcerka vyběhla ke dveřím ambulance, s kartičkou pojištěnce byla vpuštěna a za minutku bylo hotovo.  A protože jsme celou anabázi zvládly do hodiny, parkovné nás nestálo ani korunu. Nezvyklý jev v dnešní době!!! Dcerka si cestou domů pochvalovala milý přístup sestřiček, které ji prováděly odběr, ocenila, že i přes nepříjemný pocit odběru k ní byly moc fajn. Takže: DĚKUJEME za to, že vaše nemocnice je stále pro lidi, DĚKUJEME, že si umíte udržet báječný personál a RESPEKT, že "mrzký peníz" nevyhrává nad lidskostí a posláním! Jste báječní! S pozdravem (a omluvou za dlouhý text) Draha G. PS: dcerka se chce být zdravotní sestrou...doufám, že vám to bude moct jednou všechno oplatit!


Lékařům

3.9.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den,   ráda bych tímto poděkovala za nadstandardní péči a přístup lékařů vaší nemocnice.   Má maminka, Libuše Jerglová, byla už podruhé hospitalizována na oddělení interny, následně JIP i plicní a finálně na doléčovacím oddělení. Zejména na oddělení interny si ceníme přístupu lékařů i zdravotních sester.   Nyní, kdy je už maminka v domácím ošetřování, docházíme na chirurgickou ambulanci, kde jsem se setkali s velmi přátelským, otimistickým a přitom profesionálním přístupem dr. Stacha a jeho sestřičky (dne 13.8.), za dva týdny pak pana dr. Pekaře. Podrobně nám byla vysvětlena léčba, samotné onemocnění doporučen postup, respektive spolupráce vašich oddělení. S tímto jsme se nesetkali v žádné z dalších dvou nemocnic v Ostravě, kdy nad onemocněním maminky, asi "zlomili hůl". Dnes jsme byli na prvním vyšetření u dr. Caletkové a opět jsme byli velmi mile překvapeni chováním a profesionalitou paní doktorky.   Maminka se léčí už dva roky s bércovými vředy a dalšími onemocněními. Byli jsme klienty i jiných nemocnic v Ostravě, přístup zde se nedá vůbec srovnat s přístupem vašich zaměstnanců.   Máte náš velký obdiv a poděkování.   S pozdravem. K. H., dcera


Poděkování oddělení Interna 2

2.9.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Chtěl bych poděkovat za výbornou a nadstandartní péči mé hospitalizace v Nemocnici Nový Jičín a záchranu mého života. S poděkováním a uznáním za poctivou a zodpovědnou profesionální práci Váš hospitalizovaný pacient V. H.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

1.9.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za péči na Gynekologicko-porodnickém oddělení. Dne 7.8. 2020 se nám císařským řezem narodila dcera. Personál na sále byl opravdu špičkový, klobouk dolů, díky nim všechno dobře dopadlo. I na pooperačním byly sestřičky hodné, vstřícné ve všem vypomohly. Děkuji. J. Ch.


Poděkování chirurgické ambulanci

31.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěl bych Vaším prostřednictvím poděkovat lékařce a sestře na chirurgické pohotovostní ambulanci ,kteří sloužili dne 10.8.2020 ve večerních hodinách . Pod zprávou je podepsaná Mudr.Ilona Szubota , ale chtěl bych poděkovat i lékaři na ultrazvuku a lékařce na rentgenu za jejich profesionalitu , ale hlavně za lidský přístup .Velmi si  vážím jak mi pomohli. Ještě jednou děkuji za příkladné chování. P. R.


Internímu oddělení

27.8.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, dovolte mi prosím, oslovit Vás a tím poděkovat personálu lůžkové části na interně. Ležela jsem u Vás jen pár dní, od 21.8.2020, do 23.8. 2020.  Personál zaslouží pochvalu a úctu, za ochotu, laskavost a vstřícné chování. Zejména slečna Lucie Hunerova. Profesionální přístup, provázen slušnosti, ochotou a laskavosti. Přístup ke starým lidem velmi empaticky až úslužný. Touto cestou děkuji všem za příjemně strávený pobyt ve Vaší nemocnici.  S přáním hezkého dne,  A.F.


Poděkování oddělení GYN-POR

24.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, 28.7.2020 jsem podstoupila náročnou gynekologicko-chirurgickou operaci v Gynekologicko-porodnickém oddělení nemocnice Nový Jičín. Několik dalších dnů jsem pak strávila nejprve na MOJIP a další dny v lůžkové části Gynekologicko-porodnickém oddělení. Chtěla bych tímto způsobem vyjádřit naprostou spokojenost s prvotřídní péčí lékařů a ochotou a lidským přístupem ošetřujícího personálu Gynekologicko-porodnického oddělení. Dostalo se mi i služeb, kterých bych se v jiných nemocnicích nejspíš nedočkala, ošetřující personál byl vždy vstřícný a pohotový, odvádí svou práci svědomitě a s plným nasazením. Jsem z Brna a do Nemocnice Nový Jičín jsem zavítala s doporučením a jsem ráda, že mohu tento věhlas šířit dál. Děkuji Vám  


Poděkování chirurgie II.

20.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat sestřičce na vašem oddělení chirurgie II. v N.J. Jmenuje se Eva Fendrychová, je to obětavá, ochotná sestřička, pro pacienty má pochopení a lidskost. Pokud by to bylo možné, odměňte ji. Já sama jsem ji před paní doktorkou velmi děkovala a píši ještě Vám. Děkuji za pochopení. S pozdravem L. J.


Poděkování

17.8.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane řediteli, dne 8.5.2020 jsme ve Vaší nemocnici společně s Vaším profesionálním a lidským a neskutečně empatickým personálem přivedli na svět syna P., který se narodil v 17:40 hodin a díky týmu paní primářky Lukáčové byl pro mě jako otce, tak pro mojí přítelkyni, maminku tento den plný nádherných okamžiků i přes svoji náročnost zvláště pak pro maminku hlavně. Dny po porodu plynou velice rychle, náš syn nám dělá velikou radost. Tyto řádky plné vděčnosti a díku píšeme s odstupem času, kdy jsme už v plném rodičovském zápřahu a sžili jsme se novou rolí. Musíme ocenit nejen personál, který pro nás dělal maximum v každé chvíli, ale také jsme byli spokojení s vybavením a prostředím na porodních boxech, tak potom v následujících dnech přítelkyně neskrývala nadšení z nadstandartního pokoje, kde se cítila skoro jako doma a nechybělo jí tam nic a toto prostředí v jedné ruce se skvělým personálem jí pozitivně nabíjelo energii a dodávalo jí to zpět síly ,o které přišla při porodu. Co dále dodat? Jen velké děkuji Všem a kdykoliv to bude možné tak jen slova chvály na to, jak to u Vás funguje a jakou odvádíte skvělou práci. Moc děkujeme, jak za sebe, tak za našeho syna! Jste skvělí! :-) Moc děkujeme ještě jednou za vše, vzpomínky na chvíle strávené ve Vaší nemocnici jsou díky Vám moc krásné jako prostředí a lidé, kteří nás tímto životním milníkem provázeli. J. M. a K. J. (šťastní rodiče) a P. M. (novorozenec č. 575)


Chirurgická ambulance

11.8.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Pěkný den, dne 24.6.2020 jsem byl u ošetřen ve Vaší nemocnici po pádu na kole. Chtěl bych poděkovat za milý přístup a ochotu při vyšetřování a ošetření. Prosím o vyřízení poděkování MUDr. Milotovi na chir amb. a ještě také vřelé díky paní doktorce na ultrazvuku a všem sestřičkám. Děkuji. S pozdravem MUDr. J. H.


Poděkování zaměstnancům

7.8.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Dobrý den pane řediteli, ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc a péči, která byla poskytnuta mému synovi ve Vaší nemocnici. Počátkem měsíce července nás zdravotní stav syna přiměl vyhledat lékařskou pomoc (LSPP pro děti a dorost Valašské Meziříčí). Tak se stalo, že syn byl operován a následně pobýval na dětském oddělení. Od příjmu na pohotovosti dětského oddělení jsme opakovaně absolvovali vyšetření na oddělení radiodiagnostiky, kde bych ráda vzkázala velké poděkování paní primářce – MUDr. Hurské a všem lékařům/lékařkám za milá slova a velice hezké jednání s malým pacientem.  Tisíceré díky na chirurgii. Děkuji panu primáři - MUDr. Bařinkovi, MUDr. Murínovi a celému týmu, který se na operaci a všech úkonech kolem péče o syna podíleli A v neposlední řadě obrovské poděkování na dětské oddělení, kde jsme se synem pobývali nejvíce dnů. Děkujeme paní doktorce Perutkové za všechno, co pro syna udělala – od příjmu na pohotovosti až po propuštění domů. Velké díky MUDr. M. Šmoldasovi za nezměrnou trpělivost a pochopení. Jeho nadhled a rozvaha mne vždy dodala klid a pocit, že vše už bude dobré. Obrovské díky zdravotním sestřičkám, ke kterým jsem se uchylovala jako loď k majáku v bouři. Na takovouto náhlou situaci se rodič jen těžko připraví. Po synově operaci jsem se vyloženě bála s ním jakkoli manipulovat. Dnes, tedy zpětně a s potřebným nadhledem vím, že jsem se snad až příliš často doptávala, co můžu a co už ne, celkem často prosila o pomoc sestřičky při manipulaci se synem (bála jsem se, abychom nevytáhli někde nějakou „hadičku“😊) a moc si vážím toho, že ač v tu dobu bylo oddělení plné, vždy si našly čas a pomohly mi. Péči o syna neměly vůbec jednoduchou. Syn je bojovník a tak ani kapku krve nedal bez boje a řádného bojového křiku. Kladený odpor byl marný, sestřičky vždy měly vítězství😊. Moc ráda bych uvedla i konkrétní jména, ale vzhledem k tomu, že jsme část pobytu byli v „covid režimu“, tak jsem přes ochranný plášť moc jmenovky neviděla a vyřčené jména zapomněla – za což se omlouvám. Nicméně si vybavuji noční směny ze zdr. sestrou – paní Vavříkovou – takový anděl na noční a od příjmu až po propuštění se o nás velmi často a pěkně starala zdr. sestra – paní Volková, která velmi brzy našla cestu, jak na toho mého pána syna. Všechny sestřičky (a tím myslím i sestřičky – praktikantky) zdravíme, za pomoc a péči moc děkujeme. Nerada bych opomněla i práci paní v úklidu, která se starala, že jsme měli čisto. Taktéž děkujeme do kuchyně. Jídlo bylo chutné, pestré a bylo jej neskutečně mnoho.  Jelikož pracuji jako personalistka v hospici, tak celý pobyt jsem tak nějak podvědomě vnímala i profesně. Jako doprovod syna jsem tak vlastně měla možnost malinko „nahlédnout do provozu oddělení“ z druhé strany.  A tady je opravdu nutné vyjádřit uznání staniční sestře – paní Hrbáčkové. Z mého pohledu byla staniční sestra všudypřítomná😊 a pěkně jí to na oddělení „šlapalo“. Atmosféru mezi zaměstnanci jsem vnímala jako přátelskou a tým se mi jevil jako dobře sehraný. Když k tomu přidám, že staniční nikdy nešla pro úsměv a hezké slovo daleko, tak máte na oddělení ideální prototyp „staniční sestry“.  Poslední řádky budou patřit panu primáři – MUDr. Slováčkovi. Jen velmi těžko se mi hledají slova, kterými bych vyjádřila svou vděčnost a poděkování. Velmi oceňuji, způsob komunikace a trpělivost při vysvětlování možností a postupů léčby, péče.  Děkuji za vlídný přístup během hospitalizace i za rady, kterých se mi dostalo v rámci telefonických hovorů na pohotovost a následné kontrole v ambulanci. S důvěrou a úctou Ing. Jiřina O.


Rehabilitačnímu oddělení

4.8.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dovolte, abych vyjádřila velké poděkování zdejšímu lékařskému týmu, sestřičkám, pečovatelkám a vůbec celému personálu za příkladnou péči a lidský přístup. I díky tomu se cítím mnohem lépe a připravená na další doléčení. Do dalších let vám všem přeji mnoho sil i úspěchů. S díky p. B. Příbor


Rehabilitačnímu oddělení

3.8.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Slovy jsem již vyjádřila pochvalu rehabilitačnímu oddělení Vítkovické nemocnice, a abych tomu dala váhu, vyjádřím se i písemně. Po tomto čtrnáctidenním pobytu si nedovedu představit, že bych po operaci kolene (totální výměna) nastoupila ihned do lázní. Cvičení a profesionální a lidský přístup zde hodně napomohl k hojení a rozpohybování kolena. Proto je dobře, že tento mezičlánek existuje a mě byl umožněn. Odjíždím do lázní a bude to pro mou léčbu další posun. Ještě jednou díky a přeju lékařkám, sestřičkám a pečovatelkám pohodu a úspěch při léčení nás pacientů. J.Č.


Poděkování oddělení ORL

3.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane primáři Syrovátko, dovolte mi abych Vám poděkoval za péči, kterou jste poskytli mému otci, jenž byl u Vás hospitalizován. Chtěl bych také ocenit profesionalitu a lidský přístup lékařů i sestřiček na Vašem oddělení ORL. S upřímným pozdravem, Mgr. B. V.


Poděkování chirurgickému oddělení

3.8.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

vážený pane primáři, od 7. 7. 2020 (asi týden) jsem ležela na chirurgii č. 1 - operace střev. Dovolte mně, abych Vám i celému kolektivu včetně operatérů, lékařů, sestřiček i všech ostatních velmi poděkovala za krásný přístup k nemocným, za všechnu péči, ochotu a hlavně odborný a také lidský přístup. V mém případě, kdy musel být rychlý zásah to pro mne nebylo lehké. Ale za pomoci krásného přístupu jsem to zvládla i já. Ještě jednou to největší poděkování Vám i všem ostatním. S úctou Vaše bývalá pacientka, Marie R., Rožnov p. R.


Poděkování porodnímu oddělení

30.7.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem zaměstnancům jesenické porodnice za jejich úžasnou péči, profesionalitu a zároveň velmi lidský přístup. Za celou dobu pobytu jsem se nesetkala s tím, že by na mě byl někdo nepříjemný nebo mě nějak odbyl. Naopak všichni lékaři i sestřičky byli velice milí a ochotní poradit a pomoci. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí přivést miminko na svět v zařízení s tak úžasnými lidmi, moderním přístupem, krásným a příjemným prostředím. Nemám nic, co bych mohla vytknout! Děkuji, že dokážete být tak skvělí... i přesto, že to s hormony poblázněnými lehce hysterickými maminkami nemáte jednoduché. Přeji mnoho dalších spokojených maminek a miminek. MVDr. J. Z. s rodinou


Poděkování porodnímu oddělení

30.7.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, v tom spěchu a v té radosti jsme zapomněli napsat pár řádek do knihy přání a stížnosti porodního oddělení, tak aspoň touto cestou...Celému oddělení porodního v Nemocnici AGEL Jeseník, chci poděkovat za jejich celkový přistup k práci a za vynaložené úsilí, aby se nám narodil náš milovaný syn Vincent….teď už vím, že né nadarmo se říká že to je nejlepší oddělení široko daleko. Obrovské díky, J. K.


Poděkování MUDr. Indrákovi

26.7.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit vysokou úroveň spokojenosti s postupem a přístupem k pacientům MUDr. Jana Indráka. Můj názor je na základě tříletého kontaktu s tímto panem doktorem. Je to profesionál s lidským a kvalifikovaným lékařským přístupem k pacientům. Jeho hodnocení a závěry stanovené v léčbě nemají chybu. Dodržuji to, co mi pan doktor stanovil. Výsledky mám lepší než před třemi léty, než jsem se s ním setkal. Vážím si ho. Važte si ho i vy, že takového člověka-doktora máte. Děkuji za pozornost. Ing. Benedikt Król


Gastroenterologickému oddělení

25.7.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Chci vyjádřit velkou spokojenost s péčí o pacienta ve Vítkovické nemocnici, konkrétně s odddělením gastroskopie. Absolvovala jsem sondu žaludku a kolonoskopii. Také jsem byla na CT. Jak lékaři tak personál sestřiček jsou vstřícní k nám pacientům, je vidět, že s námi soucítí a pracují s chutí. zasluhují pochvalu. Ochota je i při telefonickém styku. Nemocnice je vzorně vedena.   J.K. pacientka


Poděkování oddělení ortopedie

21.7.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den pane primáři, chtěla bych touto formou poděkovat celému Vašemu ortopedickému oddělení za příkladnou péči, která mi byla věnována ,když jsem zde byla hospitalizovaná v květnu na operaci výměny kolenního kloubu. Jsem velice vděčná za trpělivost, laskavost a profesionální přístup všech, kdo o mě pečoval! A protože jsem velice netrpělivá a citlivá na bolest, neměl to personál se mnou vůbec snadné a o to více děkuji a jsem ráda, že při dnešní době nezmizel úsměv na tváři celému personálu a mému ošetřujícímu lékaři R. Zicháčkovi, který mě také osobně povzbuzoval. Také bych chtěla zmínit stravování, které je na velmi dobré úrovni, pokud můžu srovnat s jinými zdravotními zařízeními, kde jsem byla hospitalizována. Vaše pacientka J.M.B.


Poděkování chirurgickému ambulanci

20.7.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za milý a lidský přístup při ošetřování zlomeniny ruky naší devítileté dcery Anetky ze dne 9. 6. 2020. Díky Vašemu milému personálu, zejména panu MUDr. Kirillovi Shakmatovovi a jeho kolegům, byl pro Anetku tento velmi nepříjemný zážitek snesitelný. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme, ať se Vám ve Vaší práci daří. Anetka posílá obrázek jako poděkování za péči. I. a A. P.


Oddělení rehabilitace

19.7.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážené vedení nemocnice, v dubnu tohoto roku jsem byla hospitalizována na lůžkovém rehabilitačním oddělení po úrazu páteře a následně jsem pokračovala v ambulantním rehabilitačním režimu. Proto využívám této cesty, abych mohla poděkovat celému rehabilitačnímu oddělení, jmenovitě staniční sestře Mgr. Monice Chrástecké a jejímu týmu sestřiček za jejich práci a skvělý přístup. Je samozřejmostí, že také děkuji všem fyzioterapeutům, kterým jsem na tomto oddělení „prošla pod rukama“, MUDr. Antónii Pirové a všem fyzioterapeutkám v ambulantní části elektro za profesionální přístup. Mé díky také patří Bc. Janě Přikrylové, která mě „ve své podstatě“, jak vždy říkávala, svou fyzioterapeutickou houževnatostí „pumpovala“ tím správným směrem ke zdokonalení držení a posílení nejen zad. A v neposlední řadě chci velmi poděkovat vedoucímu fyzioterapeutovi Mgr. Pavle Paskudové a paní primářce MUDr. Janě Štverákové za výjimečný přístup a za podporu v ne-ideálních fyzických a psychicky náročných chvílích. Jelikož jsem prošla více zdravotnickými zařízeními a přístup zdravotníků vnímám jako velmi rozdílný, a ne vždy empatický a profesionální, Vaše – naše – moje nemocnice se může pyšnit přístupem na vysoké úrovni, jak po stránce odborné, tak i té lidské. Vaše práce je velmi náročná a nesmírně si ji vážím! Přeji Vám spoustu spokojených pacientů, jako jsem byla já a věřím, že i já některým z Vás budu moci oplatit takový přístup na gynekologicko-porodnickém oddělení. S pozdravem a přáním hezkých letních dní P.P. (zaměstnankyně gyn.por.odd.)


Centru péče o matku a dítě

18.7.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, moc ráda bych poděkovala veškerému personálu gynekologicko-porodnického a novorozeneckého oddělení. I v případě maličkosti sestřičky vždy přišly na zavolání a snažily se pomoct a poradit. Z novorozeneckého oddělení pak musím zmínit především skvělou práci slečny Verči, která nám mile a trpělivě vysvětlovala jak s miminkem pracovat a byla moc příjemná. Moc děkuji všem za práci, kterou odvádí s pochopením k rodičkám a snaží se přistupovat s úsměvem a ochotou. Se spoustou dotazů a úkonů se jistě setkávají každodenně několikrát, ale i tak vše vždy laskavě vysvětlí. Díky tomu jsme byly s dcerou po celou dobu hospitalizace v klidu a pohodě, což podtrhl ještě pobyt na krásném nadstandardu, který vyšel alespoň na poslední noc. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně spokojených maminek.   S pozdravem, P.T.


Poděkování gynekologickému oddělení

15.7.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou osobně velmi poděkovat celému gynekologickému oddělení za velmi profesionální, mile lidský a snad nikoho neurazím, když použiji přirovnání až nakažlivě optimistický přístup veškerého personálu (všech doktorů a především sestřiček), které jsem měla po dobu mé celé hospitalizace na tomto oddělení po operaci tu čest poznat. Děkuji z celého srdce! M.V.


Poděkování Sociální službě Podhorská

14.7.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou poděkovat za starost a péči mé maminky K. K. na oddělení sociální péče pod vedením Bc. Miroslavy Hořínkové. S ochotou, profesionálním a odborným přístupem jak Bc. Hořínkové, tak všech sestřiček a ošetřovatelek jsem byla velmi spokojená. Poděkování a velkou úctu všem sestřičkám a ošetřovatelkám. Vždy mi ochotně poradily, vyšly vstříc a maminku jsem vždy měla vzorně ošetřenou a zajištěnou. Ještě jednou velký dík, s úctou Š. M. z Horního Města


Rehabilitační oddělení

10.7.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Hodnocení pobytu na oddělení Byl jsem léčen od 29.6. do 10.7.2020, chci poděkovat za kvalitní péči a vysokou odbornost lékařů, včetně paní primářky, sester, ošetřovatelek i ostatního personálu. Dále oceňuji práci rehabilitačních pracovníků. V neposlední řadě bych chtěl touto cestou vyjádřit spokojenost i s kuchyní nemocnice, která je nad úrovní mnoha restaurací. Za toto vše děkuji. Ing. J.R.


Poděkování doktoru Trunečkovi z interního oddělení JIP

10.7.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat MUDr. Trunečkovi za profesionální a osobní přístup ke mně, když jsem byla dvakrát hospitalizována na JIP interna. Jelikož jsem v tu dobu měla obrovské problémy s alkoholem, i on byl jedním z důvodů, proč jsem se šla léčit. Dával mi jasně najevo, že jestli nezměním svůj život, velmi rychle skončí. Poděkovat nestačí, já vím, ale on mi říkal, že on už neví zda se někdo z jeho pacientů ponaučil. Proto mu prosím sdělte, že já hlavně on mi pomohl. Po absolvování protialkoholní léčby se stal ze mně úplně jiný člověk. Člověk, který našel zpět svou rodinu, začal pracovat v práci, která ho baví. Až teď mohu říct, že je život krásný. Vyřiďte mu to, prosím. Děkuji


Neurologii

9.7.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane řediteli, ležím na oddělení neurologie ve 3. patře. S tak výborným personálem jsem se ještě nesetkala. Výborné sestřičky ochotné hodné. Lékařka velmi hodná starostlivá, péče výborná. U příjmu můžu říct to samé. Dávám velkou pochvalu. Je mi 82 let. D.S. Ostrava


Poděkování Internímu oddělení

9.7.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Ráda bych poděkovala p. doktorovi Merendovi, ke kterému docházím několik let. Celou dobu je to lékař vlídný, příjemný, který se snaží všemožně pomoci. K němu se pacient nebojí jít díky jeho přístupu k někomu, kdo má problém a potřebuje pomoci. Je to lékař, který si zaslouží úctu a upřímné DÍKY. Poděkování patří také sestřičce p. Daně Strakové, která je vždy milá a příjemná jak při telefonickém hovoru, tak při přímém kontaktu s pacientem. Snaží se jej s úsměvem uklidnit a povzbudit. Kéž by takových lékařů a sestřiček, kteří mají opravdový zájem o pacienta, bylo více.


Poděkování oddělení onkologie

8.7.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Velmi, velmi moc bych chtěla poděkovat zdravotnímu personálu na onkologickém oddělení za neskutečnou trpělivost, vstřícnost a ochotu. Úžasně jste se o mě staraly celých pět týdnů, bylo mi tady s Vámi velmi hezky, jste andělé. Holky, přeji Vám spoustu sil a stále úsměv na rtech. Mockrát ještě jednou velký dík S pozdravem M.


Poděkování dětskému oddělení

8.7.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Tímto bych chtěl pochválit celé ,,dětské oddělení,, nemocnice NVM. S přístupem lékařů, sestřiček a všeho personálu jsem byl jako otec maximálně spokojen. Vše bylo profesionální a na lidské úrovni. Je vidět, že pod Vašim vedením je nemocnice opravdu na skvělé úrovni. Se synem jsme byli hospitalizováni ve Vaši nemocnici minulý víkend. Jedním slovem perfektní. Ještě jednou mnohokrát děkuji.  S pozdravem  Marek Z.


Dětské oddělení

7.7.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Vážené vedení nemocnice, chtěla bych Vám sdělit, že jsme minulý týden trávili dovolenou u Vás v Jeseníku, kdy došlo k úrazu naší dvouleté dcery (1.7.20 - nalomený bérec), a proto bych chtěla alespoň touto cestou velice poděkovat panu MUDr. Kocourkovi (ortopedická ambulance), paní primářce Raškové (dětské oddělení) za jejich okamžitou, profesionální pomoc a neuvěřitelně velkou péči o malou potažmo i o mě. Rovněž bych ráda poděkovala za milé jednání i panu MUDr. Kuzykovi při propouštění a samozřejmě všem velmi ochotným a milým sestřičkám na dětském oddělení i ortopedii. Budu Vaší nemocnici všude doporučovat. Opravdu díky za vše!!! A ať se Vám všem nadále jen a jen daří ! M. K.


Poděkování dětskému oddělení

7.7.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane řediteli,  chci moc poděkovat Vašemu personálu dětského oddělení, konkrétně paní doktorce MUDr. Anně Mikoškové a zdravotní sestře, jejíž jméno jsem bohužel nestihla zaregistrovat. Obě dámy se velmi pečlivě a s velkou empatií postaraly o naší roční dceru v sobotu 6.6.2020. S dcerou k Vám chodíme od narození na pravidelnou kontrolu ledvin. 29.5. 2020 byla dcera na očkování a po pěti dnech dostala teploty, na které jsme byli naší pediatričkou upozorněni. Bohužel v sobotu jsme byli v situaci, že ani kombinace antipyretik nám nepomáhala srazit vysoké horečky. Po telefonické domluvě jsme jeli k Vám na oddělení, kde dceru paní doktorka vyšetřila, předepsala ještě léky na zamezení febrilních křečí a navrhla další postup, pokud by se situace i nadále nelepšila. Se starší dcerou jsme u Vás před lety leželi na JIP se zánětem ledvin a obávali jsme se, aby se situace neopakovala i u mladší dcery. Paní doktorka nás uklidnila a její přistup byl nejen profesionální po odborné stránce, ale také velmi lidský. Moc si toho vážíme. Jsme rádi, že máme možnost se v případě zdravotních potíží obrátit na Vaše pracoviště. S poděkováním rodiče M. a M.N.  V Ostravě 7.6.2020 


Poděkování oddělení ORL

7.7.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Koncem června 2020 jsem byla hospitalizována na oddělení ORL, kde jsem 30.6.2020 podstoupila operační zákrok. Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu pod vedením MUDr. Jakuba Syrovátky za profesionální a lidský přístup. Dosud jsem se nesetkala s tak vřelým přístupem všech zaměstnanců tohoto oddělení včetně pracovníků na operačním sále. I toto bylo příčinou mé rychlé rekonvalescence. Proto budu toto oddělení všem doporučovat. Málokdy se stane, že se chce člověk vracet do nemocnice. V tomto případě však tento kolektiv ráda uvidím znovu. Myslím si, že by si ORL tým zasloužil rekonstrukci celého lůžkového oddělení. To by ještě podtrhlo už tak pozitivní pocit z celé hospitalizace a určitě by se zaměstnancům v novém prostředí lépe pracovalo. Ještě jednou moc za vše děkuji a přeji celému týmu ORL spoustu spokojených pacientů. P.S.: Už se těším, až půjdu vytahovat stehy. :)


Poděkování oddělení ORL

7.7.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane řediteli, rád bych chtěl Vaší cestou poděkovat panu primáři Káňovi a celému jím řízenému oddělení za mimořádnou péči, kterou mi věnovali po operaci totální endoprotézy kolena a následné reoperaci po akutním infektu. Poděkovat bych chtěl také sestřičkám na oddělení za velice lidský přístup. Ještě jednou děkuji.


Poděkováním pracovníkům magnetické rezonance

6.7.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych dodatečně poděkovat MUDr. Ivě Zlámalové - magnetická rezonance. Chtěla bych poděkovat také paní ředitelce celé nemocnice, protože i ve složité době koronaviru bylo toto oddělení magnetické rezonance plně funkční. Na základě vyšetření ze dne 6. 4. 2020 mi byla zjištěna větší koloidní cysta ve III. mozkové komoře, která mi byla ještě v měsíci dubnu 2020 endoskopicky odstraněna ve FN Ostrava. Nyní jsem v rekonvalescenci a cítím se naprosto skvěle! Ještě jednou bych chtěla věnovat velké poděkování, které nelze vyjádřit slovy. Mgr. Radka Stodůlková, Zlín


Pochvala chirurgické ambulanci (MUDr. Stokláska a zdravotní sestra)

4.7.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážená paní, vážený pane, touto cestou bych ráda vyjádřila svou spokojenost s péči, kterou mé dceři, Agátě Miklíkové, poskytla chirurgická ambulance dne 13.6.2020. Dcera (3,5 r.) ten den spadla z lavičky tak nešťastně, že si rozsekla hlavu. Volala jsem rychlou záchrannou službu, která nás přivezla právě na chirurgickou ambulanci, kde ordinoval MUDr. Martin Stokláska. On i sestra, jejíž jméno bohužel nevím, byli velmi příjemní a maximálně se nám věnovali. Zejména velmi oceňuji, že podpořili kojení – dceru jsem po příjezdu kojila, aby se uklidnila a byla lépe ošetřitelná. Sestřička nás za to dokonce pochválila s tím, že to je dobře, aspoň se uklidní. Dále oceňuji, že automaticky jsem všude šla s dcerou, dokonce i šití proběhlo na mě. Stejně tak MUDr. Stokláska i sestra mi vše vysvětlili, probrali se mnou, jestli šít s umrtvením nebo bez a velmi hezky a bez jakékoli manipulace se snažili komunikovat i s dcerou. Poté mi pomohli navést manžela na konkrétní ambulanci a automaticky umožnili jeho přítomnost. Jsem povoláním advokátka a mimo jiné se věnuji i právům pacientů, zejména pak právům dětí ve zdravotnictví. Jsem proto velmi dobře obeznámena jak s právní úpravou, tak s faktickým stavem dodržováním práv pacientů v různých nemocnicích. Nemocnice Prostějov nemá moc dobrou pověst, o to více jsem byla překvapena. Mám opravdu radost z toho, jak perfektně ošetření proběhlo – jak z medicínského, tak z právního hlediska. Vyřiďte proto prosím mé poděkování jak MUDr. Stokláskovi, tak přítomné zdravotní sestře. Do budoucna doufám, že i personál na ostatních odděleních Vaší nemocnice bude tak kvalitně edukován o právech pacientů, jako byl právě MUDr. Stokláska se sestrou. S pozdravem E.M.


Poděkování chirurgickému oddělení

30.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

MOTTO: Týmová práce je zpravidla práce mnoha lidí pro jednoho člověka Vzhledem k velkým bolestem páteře jsem byl dne 19.6.20 převezen do Jesenické nemocnice a hospitalizován na chirurgickém oddělení pod vedením primáře MUDr. Petra Fischera. Motto, které jsem uvedl hned na začátku, odpovídá přesně tomu, co se na oddělení děje. Milion lidí, milion názorů a z mého hlediska, pod taktovkou primáře MUDr. Fischera je oddělení na úrovni, jeho kolektiv obětavý a ochotný. Vše zde probíhalo za dobu mé hospitalizace naprosto bez problému. Ovšem nesmím zapomenout i na personál ohledně hygieny, která se pečlivě staral o čistotu.   Rád bych touto cestou chtěl poděkovat opravdu všem za příjemný pobyt v Jesenické nemocnici.                                                                                                                                                                                             Hodně štěstí a mnoho pracovních úspěchů pacient  W. J. ze Šumperku


200628 - Poděkování chirur. odd.

30.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dne 10. 6. 2020 jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení Vaší nemocnice kvůli operaci žlučníku. Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu tohoto oddělení a jejímu panu primáři MUDr. Petru Fišerovi za krásný lidský přístup a to před operací, i po ní. Jsem moc ráda, že jsem se dostala do rukou profesionální a úžasné partě lékařů i sestřiček, kteří svým přístupem překonali můj strach z operace a ta dopadla na výbornou. Práce usměvavých, hodných sestřiček a zlaté ruce pana primáře byl balzám na moji bolest. Ještě jednou moc děkuji. Vaše vděčná pacientka E. K. ze Šumperku


Poděkování LDN

30.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou za celou širší rodinu vyjádřila upřímné poděkování týmu pana primáře MUDr. A. Potěšila z LDN Jesenické nemocnice. Hluboce se skláníme před jejich pečlivostí, laskavostí, trpělivostí, ochotou a odborným umem, s nímž pečují o hospitalizované seniory, ke kterým letos začátkem června přibyl také můj téměř 93letý tatínek MUDr. V. S. Myslím, že naše vděčnost se nedá ani slovy popsat, jsme skutečně velice šťastní, že se tatínek dostal právě do této LDN. PhDr. J. S.


Poděkování MUDr. Poláchovi, traumatologickému oddělení, oddělní ARO, COS a rehabilitačnímu oddělení

29.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování MUDr. Poláchovi, MBA za provedenou operaci kolene. Poděkování patří i kolektivu operačních sálů, oddělení ARO a traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za pooperační péči. Vzorná a příkladná péče mně čekala i na oddělení rehabilitace. Všem moc děkuji, že mi pomohli zbavit se bolesti a opět vidět svět radostněji. Vděčná pacientka  Z.H.


Poděkování personálu porodnice

29.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Tímto bych chtěla velice PODĚKOVAT celému personálu porodnice Šternberk. Největší poděkování, ale stejně patří porodní asistentce Kláře Augustinové, která nám pomohla přivést na svět našeho Dominička, který se zařadil mezi jedenáct narozených dětí dne 4.5.2020. Vše proběhlo bez problémů a v pořádku :) Kromě přítele byla i paní Augustinová velkou oporou. Další velké poděkování patří i sestříčkám na oddělení pro novorozence, kde se mi o malého pěkně postarali a předali zkušené rady :) Určitě tuto porodnici mohu jen DOPORUČIT !!! P.H.


Poděkování dětskému oddělení

26.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Děkujeme za profesionální péči a vnímavý přístup personálu dětského oddělení v Nemocnici Šternberk pod vedením primáře Štěpána Malce během hospitalizace našeho syna. Zároveň přejeme mnoho zdaru do budoucna. Z. a T. V.


Poděkování oddělení GYN-POR

26.6.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane primáři, přijměte poděkování za obětavý, profesionální a lidský přístup, se kterým jsem setkala při hospitalizaci na Vašem oddělení. Velmi oceňuji veškerý zájem o moji osobu i mé zdraví a psychickou pohodu sestřiček, ošetřovatelek, lékařů, atd.  Celý personál si zaslouží uznání a poděkování. Děkuji za Vaši vstřícnost a přeji všem na oddělení co nejvíc pohodové prostředí, které se snažíte vytvářet, ať svoji práci můžete dělat rádi. S pozdravem K.


Neurologickému oddělení

21.6.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Chtěla bych touto cestou poděkovat neurologickému oddělení, sestrám Klimešové i Krupové za hezké, příjemné a ochotné chování. Obzvláště patří obrovský dík dr.Cimermanovi, takového člověka dnes už jen zřídka potkáte. Toto není pro něho práce, ale poslání, které dělá s úžasným citem, láskou, ochotou a velkou něhou. Věřím, že dlouho nebude jen lékařem, zaslouží si více. V.H.


Poděkování doktorce a sestřičce z dětského oddělení

19.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den,  chtěl bych poděkovat a udělit velikou pochvalu a poděkování za péči jakou poskytuje paní doktorka Pavlína Vykydalová a sestřička z dětského oddělení Nemocnice Šternberk. Byli jsme tam dnes se synem Matějem s úrazem břicha a necítili jsme se jako v deprimující nemocnici, ale u nejlepších kamarádů a za to bych jim oběma chtěl strašně moc poděkovat. S pozdravem P.


Poděkování oddělení ORL

19.6.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, velice rád bych alespoň touto cestou poděkoval oddělení ORL ve Vaší nemocnici v Novém Jičíně. Byl jsem u Vás na ORL hospitalizován ve dnech 15.6.-17.6. 2020. Moc děkuji celému zdravotnickému týmu ORL za péči, krásný profesionální přístup, příjemnou komunikaci a samozřejmě i za výkon. Obdivuji Vaši práci a jsem Vám vděčný za sebe i za budoucí pacienty. Se srdečným pozdravem J. S.


Poděkování oddělení GYN-POR

18.6.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat gynekologickému oddělení pod vedením pana primáře MUDr. Pavla Bartoše PhD., za profesionálně provedenou operaci, milé a příjemné chování všech zaměstnanců během mé operace a pooperační péče na lůžkovém oddělení.


Poděkování oddělení GYN-POR

18.6.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, 9.6.2020 jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení a děkuji lékařům a sestřičkám, za jejich práci. Už jen citlivý přístup sestřiček pomáhá v léčbě a přála bych všem pacientům takové sestřičky, se kterými jsem se setkala v Nemocnici Nový Jičín. Děkuji


Poděkování plicní ambulanci

18.6.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, ráda bych touto formou chtěla poděkovat MUDr. Plačkové z pneumologické ambulance za velmi milý a profesionální přístup. S pozdravem D. V.  


Poděkování panu doktorovi Opavskému a sestřičce Davidové

16.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, tímto bych chtěla moc a moc poděkovat sestřičce Davidové a panu doktorovi Opavskému za velmi vstřícný přístup, kterým mě dnes přijali i přesto, že jsem nebyla objednaná a zároveň mi opravdu velmi pomohli od již velkých a omezujících bolestí zad. Bohužel, jak jsem dnes zjistila u své ošetřující lékařky, není to pravidlem. Ještě jednou děkuji a přeji Nemocnici Šternberk a nám všem co nejvíce takových zdravotníků na svém místě. S pozdravem M. J.


200615

15.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat personálu oddělení Chirurgie II, kde jsem byl od pondělí do čtvrtku hospitalizován. Profesionalita všech pracovníků a pracovnic oddělení, od paní uklízeček až po pana primáře, byla skvěle doplněna jejich lidským přístupem. Všechny sestry mně ve všem vyhověly bez jakéhokoliv náznaku toho, že bych je otravoval, ba naopak, všechny byly velmi ochotné. Velký dík patří také panu primáři MUDr. Fischerovi nejen za to, jaký je personál oddělení pod jeho vedením, ale také za výsledek mé operace. Ještě jednou všem moc děkuji a vězte, že svoji výbornou zkušenost s Jesenickou nemocnicí si nenechám jen pro sebe. S pozdravem a přáním mnoha úspěchů všem pracovníkům oddělení Chirurgie II Bc. P. H.


Poděkování personálu z gynekologicko-porodnického oddělení

15.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, pane primáři, asi před 2 týdny jsem u Vás přivedla na svět naší prvorozenou dceru a ráda bych Vám i celému Vašemu týmu v Nemocnici Šternberk moc poděkovala za péči, kterou jste nám věnovali. Máte úžasný personál, všichni se k nám chovali velice hezky a profesionálně. I v pokročilou noční hodinu a přes znatelnou únavu bylo na tvářích paní doktorky i porodních asistentek pod rouškami znát úsměvy. Přístup Vašich lékařů a sestřiček nám ulehčil a zpříjemnil těžké chvíle. Bohužel si nepamatuji jméno porodní asistentky, která byla u našeho porodu, ač jsem se jí na jmenovku dívala asi stokrát, tak v návalu emocí se mi vykouřilo z hlavy. Ale jí patří můj největší dík, její klidné vedení mi pomohlo porod zvládnout. Vyřiďte, prosím, mé poděkování všem lékařům, porodním asistentkám a sestřičkám. Pokud se rozhodneme mít další děti, určitě se opět s důvěrou vrátíme do Vaší porodnice. Pěkný den, H.K.


Poděkování MUDr. Urbanovi a kardiochirurgickému oddělení

15.6.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému operačnímu týmu kardiochirurgického oddělení v čele s operatérem MUDr. Martinem Urbanem. Taktéž všem, kteří mě měli v pooperační péči a skvěle se o mě starali. Naprosto perfektní a profesionální přístup. Ještě jednou mockrát děkuji. Dagmar J.


Poděkování oddělení následné péče

12.6.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Celému oddělení následné péče II posíláme srdečný pozdrav s přáním hezkých dnů. Chtěli bychom poděkovat opravdu všem, primáři, sestřčikám, uklízečkám... Poděkovat nejen za ošetřování, ale hlavně za lidský přístup, psychickou podporu, úsměvy i pohlazení. Díky nim byla maminka u Vás velmi spokojená a s úsměvem, ale i se slzami v očích na Vás vzpomíná. Byli jste andělé, kterým věřila. Posíláme pozdrav z hospice a přejeme Vám hodně úspěchů i sil a odměnou ať jsou pro Vás spokojení pacienti. Ještě jednou děkujeme. Božena J., s dcerami


200611

11.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dne 19. 5. jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení Vaší nemocnice a druhý den operována se žlučníkem. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému oddělení chirurgie, hlavně  ochotným sestřičkám, které se o mě úžasně po celou dobu staraly. Poděkování zaslouží i pan primář MUDr. Fischer se všemi lékaři za jejich péči.Věřím, že v nejbližší době zainvestujete do zmodernizování tohoto oddělení, které si to opravdu zaslouží. Přeji vám mnoho dalších spokojených pacientů, s pozdravem A. I. ze Šumperku


200610

11.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Jako pacientka po onkologické operaci jsem poměrně častou návštěvnicí gastroenterologické ambulance pana doktora Pernici ve Vaší nemocnici. Kdo byl někdy na kolonoskopickém vyšetření ví, že to není zrovna vyšetření z nejpříjemnějších. Ale i tento zákrok můžete prodělat bez zbytečného stresu a obav, když lidé kolem Vás jsou citliví, ohleduplní a vnímaví. Prostě lidští. A takoví lidé v této ordinaci jsou. Chtěla bych panu doktorovi a sestřičkám moc poděkovat za lidský přístup, popřát jim pevné zdraví a hodně dalších spokojených pacientů. S úctou Mgr. N. Č.


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

9.6.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych poděkovat MUDr. J.Černochovi CSc. a celému týmu z Gastroenterologické ambulance za profesionální přístup při vyšetření maminky. Pane doktore, moc děkuji za profesionální a hlavně lidský přístup k pacientům, jen tak dále. Lenka G.


Poděkování Nutriční ambulanci

9.6.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní doktorce z Nutriční ambulance za profesionální a lidský přístup při ošetření maminky. Paní doktorka mamince moc pomohla. Moc moc děkuji Lenka G.


Poděkování oddělení ortopedie

8.6.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Děkuji za skvělou péči celému kolektivu ortopedie a panu doktoru Zogatovi za provedenou operaci. Těším se na pobyt u Vás, při operaci druhého kolene.  


Poděkování MUDr. Vlastimilu Mecovi

5.6.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, 2. 6. 2020 jsem absolvoval ve Vaší nemocnici operaci tříselné kýly. Chtěl tímto poděkovat MUDr. Vlastimilu Mecovi a celému zdravotnímu personálu za maximálně profesionální a lidský přístup. Byla to moje první zkušenost s hospitalizací v nemocnici, a zanechala ve mě pouze vysoce pozitívní dojmy. Nemocnice Podlesí může být příkladem pro všechna zdravotnická zařízení. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší náročné práci a hodně spokojených pacientů. Jaromír Šafránek


Poděkování MUDr. Radkovi Neuwirthovi, MBA

5.6.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, děkuji p. MUDr. Radkovi Neuwirthovi za jeho skvělou práci při mé reablaci srdečních arytmií a také jeho celému týmu při tomto zákroku. Já jenom vždycky a všude chválím Nemocnici Podlesí. Jste tam všichni skvělí! M. D., Frýdlant n/O.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

3.6.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji za úžasný přístup veškerého personálu, se kterým jsem se setkala co by prvorodička na porodním a novorozeneckém oddělení. Musím říci, že prvotní obavy nebyly nikterak naplněny a tak, jak jsem přešla plynule z předporodních kurzů do vaší nemocnice, tak jsem se nadále cítila velmi dobře. Určitě bych chtěla vyzdvihnout práci všech sestřiček, které mi dávaly rady a vysvětlily vše, co jsem z počátku nevěděla. Moc Vám děkuji. S radostí budu na Vás dále vzpomínat. P.R.


Poděkování chirurgickému oddělení

2.6.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane řediteli, chtěl bych moc poděkovat za péči a profesionalitu, která se mi dostala ve Vaší nemocnici. Byl jsem zde operován pro rakovinu plic a díky panu MUDr. Adamčíkovi z chirurgie a následné skvělé pooperační péči na ARO budu se už brzy moci zapojit do běžného života. Chtěl bych moc poděkovat milým, profesionálním, ale především srdečným sestřičkám, které se o mne staraly. Snad se nebudou zlobit, když je budu jmenovat (paní Aneta, Daniela a Lucie) - pan primář může být pyšný, jak vzdělané a milé sestřičky i lékaře na svém oddělení má a jak příjemná nálada na zrovna tomto oddělení panuje. Je mi líto, že jim více než těmito řádky nemohu poděkovat, ale vzpomínat budu vždy s úctou a pokorou. Děkuji za vše


Poděkování zdravotnickému personálu nemocnice a především paní MUDr. Janušové

1.6.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážená paní ředitelko, pane řediteli. Tímto bych chtěla poděkovat v první řadě Vám, že zaměstnáváte takové zdravotníky v Nemocnici Šternberk, jaké zaměstnáváte. Začnu třeba sestřičkami na UTZ. Milé, ochotné, usměvavé, poradí, pomohou. Takovýto přístup jsem ještě nikdy nikde nezažila. Potom jsem přešla do čekárny, to samé. Úžas. Staniční sestřičky seděly s pacienty, kteří čekali na vyšetření, krásně si s nimi povídaly, nikam neodcházely. O tomto si můžete nechat jen zdát, v nemocnicích Brno, Břeclav, Hustopeče u Brna. Tam odejdou a čekáte i půl hodiny na chodbě, než si pro vás někdo přijde. Potom jsem navštívila v ambulanci paní primářku Janušovou. Sestřička Šulíková mi napoprvé vzala krev. To jsem nějak nepochopila, protože kdekoliv jinde jsem rozpíchaná až hrůza a tady mi ji sestřička odebere hned. A paní primářka? Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala. Poslouchá, zapíše, pomůže, poradí, pohladí. Po jejich návštěvách je mi mnohem lépe, než dříve. Proč nejsou všichni lékaři, jako ona. Proč každý lékař nepomáhá, jako ona. Vždyť přísahali, ne?! A teď to nejdůležitější... Zachránila život mojí mamince. Moji maminku žádný lékař neposlouchal, co má za potíže nebo poslouchat nechtěl nebo se jim prostě nechtělo, opět Brno a Hustopeče. Paní primářka ano. Poslouchala moji maminku, poslala ji na ECHO, na který ji nikdo neposlal a tam ji zjistili nebezpečnou vadu. Tak ji nasadila léčbu a mamince je mnohem, mnohem lépe. Měli by se od ní učit, ti rádoby lékaři z těch tří nemocnic. Jenomže to by bylo zbytečné, protože jim se stejně nechce léčit pacienty, ti jsou tam z jiného důvodu. Děkuji, že zaměstnáváte takové lékaře, takové sestřičky, takové zdravotníky. Jezdíme k Vám hrozně rádi, protože víme, že budeme odjíždět s dobrým pocitem a ne s pláčem a vystresovaní, jak z hustopečské, břeclavské a brněnské nemocnice. Děkujeme, děkujeme mnohokrát. S veškerou úctou A.P., pacient


Poděkování personálu ARO

29.5.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala vrchní sestře a ošetřujícím personálu ARO Nemocnice Šternberk za příkladný přístup při léčbě mé maminky. Zvláštní dík pak náleží zdravotní sestře, která měla noční službu 25.5.t.r., za její profesionální a empatický přístup v čase maminčina úmrtí. Ještě jednou děkuji. A.O.


Lékařům neurologie

26.5.2020 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, jmenuji se M.H, a měla jsem v minulém týdnu již podruhé doporučenou hospitalizaci na neurologickém oddělení Vaší nemocnice. Podruhé jsem se také měla možnost být svěřena do péče Mudr. Denise Cimermana a Mudr. Viery Dirnové. Chtěla bych tímto poukázat na vysokou kvalitu přístupu k pacientovi, vstřícnost, ochotu naslouchat a celkově vzornou profesionální péči od obou těchto mladých lékařů. Již dlouho jsem se nesetkala s lékařem, který se mi takto věnoval a myslím, že i zkušenější lékaři by si určitě mohli vzít příklad. Oběma těmto mladým lékařům chci poděkovat a doufám, že budou pochváleni i z Vaší strany, poněvadž si to určitě zaslouží. Celkově musím rovněž pochválit i celý personál neurologického oddělení, který o mě pečovala obzvlášť sestřičky mi někdy připadaly jako poletující andělé. Přeji zdar Vaší práci, která je na opravdu vysoké úrovni. S pozdravem M.H.


Poděkování MUDr. Šestořadovi

25.5.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, velice ráda bych poděkovala panu Dr. Šestořadovi za úžasnou péči a ochotu, lidský přístup a rychlé jednání, při řešení mých problémů. Za celý svůj život jsem se s lepším zubařem nesetkala. L. L. Ostrava


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

25.5.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Važené gastroenterologické oddělení, chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za nadstandartní přistup, péči a zájem a to počinaje mým přijetím. Největší dík patří panu primáři Macečkovi a jeho sestřičce. Doposud jsem se s tak lidským a ohleduplným přistupem z pozice ošetřujícího nesetkala. Dnes jsem u vás byla vyšetřena na kolonoskopii, má střeva nebyla zrovna ideální, přesto jste toto potřebné ač obecně "intimni" vyšetření provedli trpělivě a citlivě tak, že jsem se nejen necitila trapně ale odcházela jsem s vědomím, že v naší nemocnici pracují lidé na vysoké profesionalní úrovni a skutečnym zájmem o blaho a zdraví pacientů. Srdečné diky J.M.


Poděkování lékařům i sestrám

22.5.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Vážený pane řediteli, zdravím a zároveň se omlouvám, že Vás oslovuji. Ležela jsem dlouho ve vaši nemocnici (interna, chirurgie, LDN) a měla jsem možnost zhlédnout práci lékařů i sester. Věřte, že všichni ve své práci dělali maximum. Chtěla bych všem poděkovat za jejich práci. Hlavně panu primáři P. Fischerovi a celému jeho kolektivu chirurgů, za jejich obětavost, trpělivost a duševní podporu, když už jsem ztrácela naději na život. A také obdiv při rozhodnosti, když začal koronavir - za rychlé reagování a rozhodování. Práci lékařů a sester nikdo neocení, ani nezaplatí, proto věřím, že vy jste na ně hrdý a že jim všem dokážete říct, jak si jich vážíte Vy i ostatní lidé. Jesenická nemocnice potřebuje takové lékaře, jaké v současnosti má. Já všem velmi děkuji, i Vám za tlumočení mých díků. A.K.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

21.5.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

V úterý 19.5.2020 jsem u Vás opakovaně absolvovala kontrolní kolonoskopické vyšetření. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Kamlerovi a jeho sestřičce paní Daně Strakové za profesionální a neskutečně lidský přístup, který velmi pomáhá. Velmi si vážím Vaší práce, my - pacienti si přejeme hodně takových zdravotníků. Děkuji, ať se daří. M.K.


Poděkování MUDr. Raškovi a chirugickému oddělení

19.5.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych alespoň touto cestou vyjádřit vděčnost a poděkování panu MUDr. Raškovi Ivovi z urologické ambulance za jeho profesionalitu a obrovskou odbornou zdatnost při řešení mého zdravotního problému, nádoru močového měchýře, kdy jiným zařízením v Ostravě jsem byl odmítán/posouván. Nejsem důležitý, nemám žádný vliv, ale je skvělé, že se i v této době najdou lékaři/zdravotnické zařízení jež s vámi problém chtějí řešit a pomoci vám. Bylo pro mne důležité zjištění, že nejsem jen "kus masa", údaj do statistik/položka na odškrtnutí. Pan doktor okamžitě "bezbolestnou hematurii", bohužel pro mne, správně diagnostikoval, provedl cystoskopii, vyřídil CT a provedl operace. Po neustálých reportážích, jak je důležitý čas při léčbě onkologických onemocnění, mne ušetřil vážných komplikací i psychického strádání. Jsem zastáncem kvality života nad kvantitou a věřím, že tímto i lidským jednáním mi to bude umožněno. Dále bych chtěl poděkovat sestřičkám a ošetřovatelkám chirurgického oddělení Vaší nemocnice, za jejich profesionální, empatický a důstojný přístup k pacientům. Nad jejich prací jsem jen žasnul, kde čerpaly entuziasmus, ten lidský přístup. Velice děkuji a obdivuji. J. M.


Poděkování

18.5.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Jste dobří a vy to víte. Pane Adame, zaplaťte je a to bude zároveň mým poděkováním. F. D.


Poděkování pro Mgr. Markétu Stržínkovou a Renatu Kavanovou

14.5.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Vážené dámy, rádi bychom Vám poděkovali za velice ochotný a vstřícný přístup při zajištění testování RT-PCR na průkaz SARS-nCoV-2 pro naše polské zaměstnance. Jsme příhraniční firma a zaměstnáváme téměr 500 zaměstnanců. Z toho je více než 100 zaměstnanců z Polska. Ti pracují převážně ve výrobě a jejich práce je pro zajištění chodu firmy velmi důležitá. V této nelehké "koronavirové" době a při stále měnící se situaci je potřeba jednat rychle a bez průtahů. Vaše vstřícné jednání nám urychlilo vyřízení všech nezbytných formalit pro to, aby se naši polští kolegové mohli vrátit z práce. Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme do další práce mnoho zdaru, sil a energie. Za zaměstnance Miroslav Dostál, MBA - předseda představenstva, Česko-slezská výrobní, a.s.


Poděkování internímu oddělení

13.5.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Moc veliké poděkování zdr. personálu z interního odd. muži za péči, která mi byla věnována, byl jsem velice spokojen. P.S. Veliké poděkování  B.K.


Poděkování oddělení plicních nemocí

9.5.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Rád bych touto cestou poděkoval sestřičkám lékařce MUDr Kateřině Zelené z oddělení plícních nemocí-ambulance za vstřícný a profesionální přístup.Paní lékařka příjemně a ochotně komunikuje během vyšetřování,jsem velice spokojený. S.


Poděkování oddělení Klinické onkologie

29.4.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou ze srdce poděkovat celému onkologickému oddělení za projevenou laskavost, vstřícnost, pochopení, ochotu i, v neposlední řadě, poskytnutou léčbu. Mít potvrzenou onkologickou diagnózu není snadné pro nikoho (hlavně je to šok), avšak tento tým mi pomohl těžké období překonat a brát vše pozitivně. Byli mi všichni velkou oporou, slíbili, že to společně zvládneme a tak se i stalo. Sestřičky mají hodně i administrativní práce (byrokracie pořád přibývá) a přesto dokáží být příjemné a ohleduplné. Měla jsem špatné žíly, což při chemoterapii je dost důležité nemít, ale nikdo se nerozčiloval, prostě jsme to nějak vždy společně zvládly! Pan doktor i paní primářka vše krásně a upřímně vysvětlují, (tak člověk nemá pocit, že by se mu něco zatajovalo) vytváří se tím s pacientem rovnocenný vztah založený na důvěře. To všechno přispívá k dobré léčbě!!! Teď v období karantény, přístup absolutně profesionální, na špičkové úrovni (ne, že by jindy nebyl). Většina sestřiček má děti, se kterými musely večer ještě zvládnout školu, a přesto tam s námi byly a staraly se jako vždy o nás. V této koronakrizi patři velké díky i jim, nejen první linii. Ještě jednou (v hlavě tisíckrát) z hloubi duše obrovské díky celému týmu z onkologie!!! S pozdravem D. S.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

28.4.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Tímto moc děkuji všem zaměstnancům porodního a novorozeneckého oddělení za perfektní přístup k mé osobě, co by prvorodičce a následně po narození syna i o něj. Je skvělé, že na těchto odděleních pracují sestřičky a lékaři, kteří mají vztah k této profesi a dokážou pomoci, poradit a potěšit. To je pro mě strašně důležité, jako rodič, který přichází do nemocnice, či porodnice k zákroku. Byli jste skvělí, mohu všem jen doporučit tuto porodnici. Všem ještě jednou díky.   


Poděkování infekčnímu oddělení

27.4.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážená vrchní sestro, chtěla bych vám všem sestřičkám v této nelehké době poděkovat za lidskou a vzornou péči o mého tatínka, který byl u vás hospitalizován. Nejraději bych poděkovala osobně, ale nevím, zda je to v této nelehké době možné. Až přijde doba, kdy se budeme moci na sebe usmívat bez roušek a strachu, určitě vás navštívím a poděkuji osobně. Chtěla bych poděkovat za vstřícnost personálu při telefonických hovorech, ochotu sestřiček vyřídit obyčejné vzkazy, přičemž vím, v čem pracují,co prožívají a že toho mají moc. Pracuji 28 let ve zdravotnictví a nikdy jsem nevěřila,že mě potká bezmoc, kterou nyní prožívám. Tolik roků se starám o pacienty a nikdy bych nevěřila,že přijde doba, kdy neuvidím, neuslyším svého tatínka, který byl odkázán na vaši péči. Ta bezmoc,kterou prožívám se nedá popsat... Během hodiny se mi změnil život a já se těšila každý večer na hovor se sestřičkou vašeho oddělení, nebo na hovor s lékařem. Vždy můžu poděkovat za profesionální jednání jak sestřiček, tak lékařů. Vážím si vaší práce, jako nikoho jiného, protože vím, co za tím stojí. Více slov není třeba, protože se můj dík nedá vyjádřit slovy. Nerozumím tomu, co se děje, nerozumím tomu, kde se můj tatínek, který žije na vesnici a zná pouze dvorek a zahradu nakazil, ale ať je to jak chce, vše se pro něco děje. Moc vás jako vrchní sestru prosím o dík všem sestřičkám, které samy prožívají těžké období, hlavně pracovní a děkuji za jejich profesionalitu, lidskost a vstřícnost..... Což je v dnešní době to nej....Co může člověk člověku dát. S přáním krásných dnů, K.I. Nevyjádřím slovy moje děkuji...............


Poděkování rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Bruntál

19.4.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Poděkování rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Bruntál. Jako pacient Vašeho rehabilitačního střediska jsem se připravoval na život po totální endoprotéze pravého kolena. Operace proběhla v nemocnici v Opavě. Musím s uznáním konstatovat, že personál Vašeho střediska se ke mne choval vždycky vstřícně, vysvětlil mi, k čemu slouží procedury, jež jsem absolvoval. Musím říci, že odcházím velice spokojen s Vašimi službami. Chtěl bych poděkovat  celému kolektivu sester jak se o mne starali a věřím, že pokud budu mít jakékoliv potíže s pohybovým ústrojím rád se na Vás obrátím. Všem známým budu Vaše služby doporučovat. S poděkováním  Váš pacient J. M. st. z Razové


Poděkování lékařce a sestřičce na dětské pohotovosti

12.4.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Dnes jsem byla se synem na dětské pohotovosti v Nemocnici Šternberk. Musím poděkovat personálu, paní doktorka i sestřička byly hrozně hodné, všechno nám vysvětlily. Jsem naprosto spokojená a děkuji ještě jednou. Š.A.  


Poděkování oddělení klinické onkologie

8.4.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat kolektivu sester oddělení onkologie v čele s vrchní sestrou Martou Osladilovou za jejich ochotu, vstřícnost a vždy příjemné, pozitivní a lidské jednání i v nelehkých životních situacích. D. S.


Poděkování léčebně dlouhodobě nemocných

7.4.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

S velkou úctou skláním svou šedivou hlavu před pracovníky šternberské nemocnice, oddělení LDN za tak neobvyklou práci. Zvlášť děkuji paní primářce Soně Kočířové, sestřičce Ledrové za neobvyklou péči. Romanu a Petrovi za skvělý humor a celému kolektivu moc děkuji za péči, která mi byla poskytnuta. Bylo mi s Vámi báječně. Jste miliónoví. Moc za vše děkuji a zdraví Vás P.S. a H.H.


Poděkování dobrovolníkům

7.4.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vlastnoručně vyrobené roušky nám nosí na vrátnici místní dobrovolníci i lidé z daleka. Velké DÍKY patří Červenému kříži z Rychvaldu, zvláště paní Marii Nadkanské, učitelkám z MŠ Firemní a Akátové, firmě INFGRAF, Centru sociálních služeb Český Těšín, paní Michaele Tkáčové, rovněž Městského úřadu Český Těšín a dalším anonymním dárcům.


Poděkování internímu oddělení

6.4.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům sloužícím na interním odd., za příkladnou péči o mou maminku B. D. Zejména pak paní MUDr. Hajdenko, se kterou jsem byla po celou dobu péče ve spojení, všem sestřičkám a všem z vašeho oddělení. V současné době to nemáte vůbec lehké a pracujete za ztížených podmínek, přesto jsou vaši pacienti obdarováváni úsměvem a laskavou péčí. Ještě jednou vám moc děkuji za milý a lidský přístup k pacientům. S. V., dcera, Olomouc


Poděkování MUDr. Poláchovi a sestřičkám z chirurgicko-traumatologického oddělení

3.4.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za péči, která mi byla poskytnuta v nemocnici Šternberk. Velké poděkování panu MUDr. Poláchovi, který se mě ujal a také všem sestřičkám na oddělení za jejich přístup a laskavost. V Praze v Thomayerově nemocnici, kde mě téměř odbyli, kde zvolili konzervativní postup. Tak jsem se obrátila na MUDr. Polácha a zlomenou nohu odoperoval a tím mi zkrátil dobu léčby. Už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným a ochotným personálem. Za Váš přístup k pacientům máte můj velký obdiv a moc za vše děkuji. D.M. Stříbrná Skalice Středočeský kraj


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

2.4.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Touto cestou bych chtěla moc a moc poděkovat celému gynekologicko-porodnickému oddělení za skvělou péči, vlídnost a ochotu. Poděkování patří paní doktorce Frgálové, panu primáři Balákovi a hlavně i sestřičkám, které byly moc ochotné. Ještě jednou moc děkuji všem!


Poděkováním pracovníkům infekčního oddělení a ARO

30.3.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den Chtěl bych velice poděkovat všem doktorům, sestrám a všem pracovníkům infekčního oddělení a ARO za jejich práci a úžasný lidský přístup při péči o našeho manžela, tatínka a dědečka Herberta Pajonka. Jsme Vám všem moc vděční co jste pro něj udělali. Děkujeme Vám, že jste, moc si Vás vážíme R.P.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

27.3.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Byla jsem ve vaší Nemocnici Šternberk na chirurgickém oddělení hospitalizována od 14.3. do. 20.3.2020. Ráda bych nejprve vyslovila obdiv k zdravotní sestřičce Martičce z Chirurgie 2, která za celý profesní život nezahořkla, zůstala nadále ochotnou a plnou lidskosti. Dále bych chtěla ocenit zdravotního bratra (Zdeňka), který mě ohromil svou profesionalitou, zároveň obrovskou dávkou empatie, vstřícností atd. Stejnými klady mě překvapil i sanitární bratr (Libor). Bohužel se během mého pobytu našlo i pár sester opačného ražení, ale vzhledem k současné situaci, to člověk musí brát s nadhledem. Na závěr bych se chtěla doslova poklonit zdravotní sestřičce, která sloužila v noci z 19. na 20.3., ta i přes současnou nepříznivou situaci, nastalou dramatickou a náročnou službu zůstala v naprostém vnitřním klidu, profesionálně vše zvládala a na všechny strany rozdávala ještě vlídnost. Stala se mým obrovským vzorem ve zvládání stresu i přístupu k lidem. Ráda bych znala její jméno. O.H.


Poděkování Chirurgickému oddělení

27.3.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, dne 04.03.2020 jsem byla po úrazu hlavy ošetřena v chirurgické ambulanci Vaší nemocnice týmem pod vedením MUDr. Jana Dočkala. Chtěla bych touto cestou dodatečně MUDr. Janu Dočkalovi a také sestřičkám, které mu pomáhaly, moc poděkovat nejen za perfektně odvedenou práci ale zejména za jejich lidský a empatický přístup. Po úrazu mi sice na tváří zůstává jizva, ale současně mi v mysli zůstane vzpomínka na profesionální přístup Vašeho lékaře a sestřiček. Moc jim za to děkuji a přeji jim hodně sil v jejich zodpovědné a namáhavé práci. S pozdravem M.K.


Poděkování gynekologickému oddělení

27.3.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěla bych touto cestou poděkovat celemu gynekologickému týmu, za skvělou profesionalitu, lidskost a vlidnost i v těchto těžkých časech.Především bych chtěla poděkovat PA Katce a panu doktorovi Kratochvilovi za výborně a rychle odvedený porod. I bez manžela a v roušce se to dá dobře zvládnout s tak skvělým týmem. Děkuji moc Pacientka S.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

24.3.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

8.2.2020 se nám u vás narodil vnouček Mikuláš. Skorosnacha byla velice spokojená, se vším. Přejeme všem hodně zdraví a pevné nervy. Krásné dny a věřme, bude líp. J.G.


Poděkování internímu oddělení

24.3.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Vážený pane primáři, chtěla bych Vám jménem celé rodiny Č. moc poděkovat za péči o našeho tátu M. Č.a zároveň Vám přeji mnoho sil v této mimořádné a nelehké situaci :-). Ještě jednou moc děkujeme! S pozdravem K. Č.


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

23.3.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, tento e-mail píšu za svou babičku - Boženu Michalíkovou, která byla na vašem oddělení operována v lednu letošního roku. Podstoupila operaci dvojitého bypassu. Babička moc chtěla, abych vám za ni touto cestou poděkovala. A to všem lékařům, sestrám, ošetřovatelkám a dalším pracovníkům, kteří o ni ve vaší nemocnici pečovali. Všichni k ní i k nám, jako rodinným příslušníkům, přistupovali velice profesionálně, vstřícně a mile. V současné době se babička navzdory věku a absolvované operaci velice rychle zotavuje. Díky, s pozdravem Bc. Veronika Macháčková


Poděkování Chirurgickému oddělení B

15.3.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování chirurgickému oddêlení B. Byl jsem hospitalizován u vás od 20.2.-25.2.2020 a mêl jsem.operaci pupeční kýly kterou provedl MUDr.Vaverka .Touto cestou bych chtêl moc moc moc poděkovat celému personálu sestřičkám lékařům ošetřovatelům a panim uklizečkám za laskavè a bezvadné zpříjemnêní mèho pobytu u vás na oddělení jste úžasní. Každému bych vás dopručil . Děkuji Jiří K. Prostějov


Poděkování

6.3.2020 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, jmenuji se L. S. Dne 5. 3. jsem byla ve vašem centru na vyšetření. Chtěla bych moc poděkovat všem vašim pracovníkům za příkladnou odbornou péči a za vřelé a vlídné zacházení. Přeji vám hodně úspěchů. Ještě jednou děkuji. S pozdravem L.S.


Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů. Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích. R.V.


Poděkování MUDr. Říhovi a chirurgickému oddělení

2.3.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, rád bych poděkoval MUDr. Říhovi a celému oddělení chirurgie za léčbu mé tříselné kýly i za následnou pooperační péči, která probíhala naprosto perfektně. Celé nemocnici přeji mnoho spokojených pacientů. Děkuji, P. K.


Poděkování internímu oddělení

26.2.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Touto cestou bych chtěla poděkovat personálu interního oddělení zdejší nemocnice za příkladnou starostlivost a péči. Byla jsem dovezena RZP a následně předána do péče na zdejší oddělení. Musím konstatovat, že jsem byla velice mile překvapena již samotným příjmem v rámci sestřiček a jejich vlídných slov. Věřte, že v mém věku, kdy již atakuji hranici 80.let je právě vlídné slovo mnohdy k nezaplacení. Následná má léčba byla taktéž bez jakýchkoliv připomínek z mé strany. Všude čisto, lékaři i sestry usměvavé a přenášely tuto dobrou atmosféru i na nás, troufám si tvrdit, i ostatní pacienty. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho sil do další práce.  


Poděkování primáři a celému internímu oddělení

21.2.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážený pane primáři, dovolte mi,  abych Vám a celému Vašemu týmu interního oddělení Nemocnice Šternberk poděkoval za péči, kterou jste věnovali mému otci – J. Š. – v jeho posledních dnech. Rád bych vyjádřil hlubokou úctu a respekt Vašemu lidskému a odbornému přístupu, kdy jsme byli přesvědčeni, že táta je v těch nejlepších rukou, včetně toho, že byl personálem udržován v čistotě nejen on, ale i jeho lůžko, což bohužel není všude zcela samozřejmé. Děkujeme za umožnění alespoň krátkých návštěv i přes dobu zákazu. Též si velmi vážíme vašeho citlivého a empatického přístupu při sdělování informací o vývoji zdravotního stavu otce, za což bychom rádi poděkovali i paní doktorce Macháčkové. Jsme rádi, že díky Vašemu přístupu a přístupu Vašeho týmu můžeme být stále přesvědčeni, že české zdravotnictví, včetně regionálních nemocnic, je na špičkové úrovni. A to mimo jiné díky lidem, co jsou na svém místě. Jako třeba Vy, pane primáři a kolegové z Vašeho oddělení. S úctou a přáním všeho dobrého za rodinu L. Š.


Poděkování sestřičce z dětského oddělení

19.2.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci moc poděkovat sestřičce dětského oddělení (JIP) Nemocnice Šternberk, která měla denní službu 16. 2. 2020 a noční 17. 2. 2020. Bohužel jsem se nepodívala na jméno, ale její přístup k naší skoro 7-dmi týdenní dcerce byl naprosto úžasný. Celkově šlo vidět, že ji její práce baví a s dětmi to opravdu umí (i s takto malými). Co si dcerka normálně nenechala, to jí od této sestřičky vůbec nevadilo. Vše dělala s citem a empatií (k malé i ke mně). S paní doktorkou, se kterou sloužila 16. 2. 2020 byly sehrané a v těžkých chvílích dokázaly vytvořit velmi příjemnou atmosféru plnou zájmu o malou a za to jim oběma opravdu děkuji. Samozřejmě děkujeme celému personálu za odbornou péči, kterou nám poskytli. Za rodinu A. P.


Poděkování primářce hemodialyzačního oddělení

11.2.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych takto poděkovat, paní primářce MUDr. Ladě Janušové, za velice pěkný přístup k nám pacientům. Paní primářka je velice milá, příjemná a důsledná. Léčí mě už druhý rok, můj zdravotní stav se hodně zlepšil a stále je lepší. Lékaři si už se mnou nevěděli rady, a tak mi známí doporučili paní primářku. Jsem velice spokojená s léčbou a profesionálním přístupem. I Vaše nemocnice mě přirostla k srdci, protože jsem podstoupila řadu vyšetření a setkala se jen s příjemným a ochotným personálem. Ještě jednou děkuji. Škoda že není více takových nemocnic jako ve Šternberku. S pozdravem  Marie F.


Poděkování personálu oddělení kardiologie

9.2.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, Chtěl bych poděkovat pánům doktorům Jiravskému a Szmekovi za odborně vykonanou práci při mé rizikové operaci reimplantace kardiostimulátoru z levé strany na pravou a následném doléčení zánětu kapsi. Dále také personálu Kardiologie II. a Chirurgie za jejich péči během celého 2-měsíčního pobytu v nemocnici. Děkuji T.F.


Poděkování internímu oddělení

30.1.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za skvělou péči a přístup celému internímu oddělení v Podhorské nemocnici v Bruntále, jak pánům doktorům, tak sestřičkám i ošetřovatelům.  S pozdravem a páním hezkého dne G. S.    


Poděkování lékařům a sestřičkám chirurgického oddělení

27.1.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat Mudr Puszkailerovi za perfektně provedenou operaci žlučníku a lékařům a sestrám chirurgického oddělení Nemocnice Šternberk za příkladnou péči před i po operaci a přístup k pacientům což jsem měl možnost poznat během 9 dnů hospitalizace letos v lednu. J.K.


Poděkování celému chirurgickému oddělení

27.1.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den Pane primáři, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za péči, která mi byla poskytnuta při mých zdravotních potížích na Vašem oddělení v Nemocnici Šternberk. Byla jsem hospitalizována 30.12.2019, poté operována 6.1.2020. Vyřiďte prosím mé poděkování za péči všem lékařům a také samozřejmě sestřičkám na oddělení chirurgie I. i II, kteří se po celou dobu o mě velmi dobře a s úsměvem starali. Ještě jednou děkuji a přeji Vám všem hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů. S pozdravem J. Z.


Poděkování oddělení následné péče

23.1.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému oddělení Následné péče Vaší nemocnice za výbornou péči a odborný přístup, který jste věnovali mému manželovi, který byl u Vás už několikrát hospitalizován. W.P.


poděkování gynekologickému a novorozeneckému oddělení

23.1.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Vážený pane doktore, dne 15.1.2020 jsem na Gynekologickém oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí porodila své druhé dítě, syna Jakuba.Tímto bych ráda vyjádřila poděkování veškerému personálu Gynekologického a Novorozeneckého oddělení. Syn se narodil plánovaným císařským řezem v 7:34. Avšak již první kontakt s pracovištěm v době plánování porodu s dr.Sekvardem, dr. Kratochvílem, vše pod záštitou pana primáře Hoška, byl naprosto profesionální a zároveň lidsky příjemný. V den porodu jsem byla vděčná za laskavý a klidný přístup všech zúčastněných, zvláště anestezioložky dr.Pavlíkové, což velmi přispělo k redukci předoperačního stresu a hladkému průběhu zákroku i poporodní adaptace syna.Dále nesmírně oceňuji práci a přistup sester, ošetřovatelek a lékařů z oddělení šestinedělí a Novorozeneckého, díky jejichž, vždy stoprocentně profesionálnímu, ale zvláště laskavému a vnímavému přístupu k pacientkám a jejich potomkům, jsem zcela v poklidu prožila první hodiny a dny po porodu. Jsem lékařka s léty odpracovanými na oddělení velké nemocnice, vím, jak může být tato práce náročná, jak je někdy značně obtížné zvládat potřeby a požadavky desítky různých pacientů zároveň. V mém případě to všichni zvládli dokonale, vždy vycítili, kdy je třeba a velmi laskavě nabídli pomoc. Vážím si toho a ještě jednou jim všem velmi děkuji. S pozdravem MUDr.Barbora Krnáčová


Poděkování celému gynekologicko-porodnickému oddělení

14.1.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Velké poděkování celému personálu PORODNICE Nemocnice Šternberk, (porodní asistentky, doktoři, doktorky, sestřičky). Prostě všem, kteří se o nás starali. Díky velké profesionalitě jsem mohla rodit přirozeně kopcem pánevním a po třech dnech odejít bez jakéhokoliv poranění s miminkem smějící se na svět a plně kojené. Oddělení poporodní, šestinedělí, zkrátka všechno bylo nadstandardní. Já říkám jednoznačně ANO, pokud někde rodit, tak TADY. Jako prvorodičce vám se vším pomůžou a ochotně odpoví na všechny vaše otázky. P.S. Dokonce tady i dobře vaří DĚKUJEME K.N.


Poděkování personálu polikliniky

13.1.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, pane řediteli! Chtěla bych Vás požádat, abyste vyslovil mé poděkování lékařům: MUDr. O. Konvičkovi -internímu lékaři a MUDr. I. Gojovlovi- plicnímu lékaři a jejich sestrám za péči, kterou mi věnují a o mne se perfektně starají. Jejich vyšetření a léčba jsou na vysoké odborné úrovni, což svědčí o tom, že můj zdravotní stav je daleko lepší a cítím se skvěle. Rovněž jejich přístup k pacientům, včetně jejich sester je vstřícný a může být příkladem pro jiné neochotné zdravotníky. Oběma lékařům a jejich sestrám ještě jednou DÍK! Na závěr Vám všem chci popřát v novém roce 2020 pohodové pacienty, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody. S pozdravem L.P.


Poděkování personálu OOOP

6.1.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Děkuji všem lékařům, sestrám i sanitářům za obětavou a laskavou péči věnovanou mému manželovi. Manželka H.CH. s dcerou


Poděkování JIP a internímu oddělení A

4.1.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům a sestrám za lidský a profesionální přístup, byla jsem hospitalizovaná od 28.11. do 9.12.2019 ,můj stav se velmi zlepšil díky vaší péči na JIP, posléze na interně A. Přeji hodně úsoěchů v novém roce. M.B.


Poděkování dětskému oddělení

4.1.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Rádi bychom velmi poděkovali celému týmu na dětském oddělení.Dne 28.12.2019 byl náš 3 letý syn David K. hospitalizován. Spadl ze schodu z velké výšky a ležel na pokoji ze zvýšenou péčí. Personál na dětském oddělení je zcela vyjímečný, pracují s obrovským nasazením a láskou k dětem. Obzvláště bychom rádi poděkovali sestřičce, která byla dne 28.12 spolu s pani doktorkou Kateřinou Stavinohovou na příjmu dětské ambulance, veškeré vyšetrení absolvovala s námi a díky její empatii a lidskému přístupu jsme vše zvládli. Moc děkujeme S uctou Hana K. (matka)


Poděkování personálu chirurgického oddělení

1.1.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěla bych poděkovat jménem mého tatínka, který byl u Vás operován, za skvělou péči a přístup k pacientům celému chirurgickému oddělení Vaší nemocnice, zvláště pak panu doktorovi Matlochovi. Přejeme Vám všechno nejlepší v novém roce Vám všem. E.K.


Poděkování Urologickému oddělení

31.12.2019 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, děkuji urologické ambulanci za vstřícné a bezvadné ošetřování v roce 2019. Především panu doktorovi Baťkovi a sestřičce paní Šilhanové za příkladnou péčí o mé nemocné ledviny. Jsem rád, že jsem se dostal do jejích péče a udržují mé ledviny v únosném stavu. Oběma a celé prostějovské nemocnici přeji v příštím roce především spokojené pacienty a pevné nervy s těmi nespokojenými. Zdraví Ing. Pavel P.


Poděkování chirurgické ambulanci

30.12.2019 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Ráda bych popřála všem zaměstnancům nemocnice ve Valašském Meziříčí hodně zdraví a štěstí v roce 2020. Ale hlavně bych chtěla poděkovat všem,kteří sloužili na chirurgické ambulanci ve vánoční svátky,konkrétně večer 25.12.2019,především Mudr.Zoltánu Karpátymu a jeho týmu ,kdy neúnavně zašíval rány na mé pravé ruce,které jsm utrpěla při boji o tlapku našeho pejska,když jsem ji vytahovala z tlamy vlčáka přes plot.Velmi děkuji za profesionální a lidský přístup. Toto jsou lidé na svém místě a patří jim za jejich práci velký dík.Děkuji. Jana Š., Trojanovice


Poděkování personálu oddělení Kardiochirurgie

19.12.2019 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat zejména panu doktoru MUDr. Martinu Urbanovi a celému kolektivu Vaší nemocnice. Jste machři, už bych tu nebyl. Díky, vzal jsem si ponaučení z dosavadního stylu života a dívám se na ten svět úplně z jiného úhlu. Děláte neskutečně profesionální práci a přeji Vám mnoho úspěchů v roce 2020 M.Č.  


Poděkování personálu rehabilitace

18.12.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěl bych poděkovat všem sestrám a lékařkám na rehabilitačním oddělení především mé fyzioterapeutce Aničce Bardonové za všechnu snahu a trpělivost co se mnou měla po dobu mé rehabilitace a přejí všem zaměstnancům hezké prožití vánočních svátku a hodně sil a zdraví v r.2020. Váš vděčný pacient J.K.


Poděkování nemocnici

17.12.2019 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Vážený pane řediteli, ve čtvrtek 7.11.2019 jsme byli hospitalizovaní se synem (8 let) ve Vaší nemocnici z důvodu zánětu slepého střeva. Syn byl okamžitě operován a následně jsme pobyli pár dnů na dětském oddělení. Ráda bych touto cestou poděkovala všem pracovníkům Vaší nemocnice za profesionální přístup, vstřícnost a empatii. Ať se jednalo o paní uklízečky, sestry nebo lékaře byli všichni velmi příjemní a vše nám vždy vysvětlili. Za celou naši rodinu vám všem ještě jednou děkuji a přeji krásné vánoční svátky a úspěšný nový rok 2020. S pozdravem E.P.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Jsem velice spokojená, lepší personál jsem neviděla. Měli by zaměstnanci rehabilitačního oddělení být oceněni za jejich práci, velice příjemní. Tím bych chtěla všem poděkovat. Paní doktorce Valentové a paní Mročkové děkuji dvakrát, jak mi pomohli. Z.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Jsem velice spokojený, ochotný personál, proto bych chtěl všem poděkovat. L. M.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky a hodně zdraví v novém roce ze srdce přeje L. B. "achilovka" P.S. Mějte se všichni úžasně. Ráda na Vás vzpomínám.


Poděkování RHB Bruntál

6.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji za skvělí přístup sestřičkám, jsou vstřícné, moc hodné. Chovají se moc hezky. Patří jim velký dík. P.


Poděkování

29.11.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji za skvělý přístup a péči. Pracuje tady samý profesionál. Je třeba všem zvednout plat. P. T.


Poděkování internímu oddělení

25.11.2019 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěla bych moc poděkovat celému kolektivu jak lékařů, tak i sestřiček interního oddělení valašskomeziříčské nemocnice. Po dobu mého pobytu na zdejším oddělení jsem byla velice překvapen ochotou, empatií a pracovitostí všech zaměstnanců, kteří zde vykonávali své pracovní činnosti. Hlavně přístup pana primáře Zajíčka je ukázkový a je vidět, že své oddělení vede na výbornou. Taktéž děkuji i všem pomocným silám na oddělení za ukázkový úklid a ochotu pomoci. Děkuji. M. J.


Poděkování jednotce intenzivní péče

30.10.2019 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Vážený pane řediteli, obracíme se na Vás s poděkováním za profesionální a empatický přístup k našemu manželovi, tatínkovi a dědečkovi, panu Janu M., který byl hospitalizován na oddělení JIP valašskomeziříčské nemocnice s kombinovaným selháním srdce a ledvin od srpna do září 2019. Velmi si ceníme toho, že k němu bylo přistupováno s nejvyšší možnou mírou lidskosti, profesionality a laskavosti. Děkujeme ošetřujícím lékařům a také celému lékařskému a zdravotnickému personálu tohoto oddělení. Každý člověk si přeje, aby bylo o někoho, kdo je mu blízký, v těžkých životních chvílích postaráno co nejlépe, nám se toto přání, díky JIP, naplnilo na 100%. I když svůj boj nakonec prohrál, jsme přesvědčeni, že se dožil vysokého věku díky plnohodnotné péči odborníků, jací jsou právě v této nemocnici.  


Poděkování personálu rehabilitace

29.10.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému rehabilitačnímu oddělení Vaši nemocnice za výbornou péči, vstřícnost a lidskost ke svým klientům. Moje babička se k Vám už několik let vrací a je velice spokojená a mohu říci, že se k Vám vždy těší. Pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení ji nesmírně prospívá, jak po psychické stránce tak zdravotní. Velice se vážím Vaší práce a ještě jednou děkuji za péči, kterou ji poskytujete. S pozdravem H.K.


Poděkování porodnímu oddělení

25.10.2019 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Vážený pane primáři, dne 14.a 15.9.2019 rodila v porodnici ve Valašském Meziříčí moje vnučka Barbora G. a přišla na svět krásná zdravá holčička. Děkuji Vám i celému personálu této porodnice za velmi pěkné jednání a přístup k rodičce, i za velkou profesionalitu. Moc si toho vážím. Též děkuji za to, že matky dostanou celodenní stravu, není tomu tak všude. Do další práce Vám i celému kolektivu přeji mnoho pohody při pomoci novému človíčku na svět. Děkuji. Marta H.


Poděkování

16.10.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Oldřichu Pitorovi za jeho profesionální přístup a odborné znalosti. Díky patří také jeho sestřičce. M. Š.


Poděkování zaměstnancům OOP

15.10.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat personálu OOP v Rýmařově za profesionální péči o moji babičku p. L. M.. S takovou ochotou a empatii se v dnešní době člověk jen tak nesetká. Děkuji za důstojný konec moji babičky a ještě jednou veliké "Děkuji". Jsem opravdu hrdá na to, že pracuji v Podhorské nemocnici. T. M.


Poděkování MUDr. Quisovi a sestřčce

2.10.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Vážený pane doktore i sestřičko, moc Vám děkuji za péči, kterou jste mě věnovali 2. 10. 2019, když jsem potřebovala Vaši pomoc. Ať se Vám oběma daří a jste Vy i Vaše rodiny zdraví !! Ještě jednou moc děkuji! Z. D.


Poděkování chirurgickému oddělení

1.10.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Chtěla bych poděkovat MUDr. Maláčovi a všem lékařům za profesionální a lidský přístup. Velký dík patří také sestřičkám chirurgického oddělení za skvělou péči během mého pobytu v nemocnici. Děkuji M. K.


poděkování gynekologickému oddělení

26.9.2019 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Mnohokrát děkuji celému oddělení gynekologie za profesionální přístup. A také děkuji, že mi bylo umožněno být na pokoji s dcerou po celou dobu pobytu její hospitalizace. Jste skvělí, úžasní s velkým srdcem.  


Poděkování chirurgickému oddělení

20.9.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Chtěl bych poděkovat celému kolektivu včetně p. Dr. Maláčovi za lidský přístup po dobu mé hospitalizace. Doktoři, sestřičky a celý kolektiv se velmi citlivě chová k pacientům, nejste jim na obtíž a to se v dnešní době velmi cení. Přeji Vám hodně úspěchů. J. M.


Poděkování paní doktorce a optometristce

17.9.2019 / Oční centrum AGEL

Prosím o poděkování a pochvalu pro MUDr. Elišku Ryšavíkovou a optometristku Bc. Markétu Malou za jejich profesní a lidský přístup k pacientům. Proto chodím k očnímu vyšetření ráda. Děkuji, Milena Poučová.


Poděkování příjmovému oddělení

16.9.2019 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, Chtěl bych tímto ocenit a zároveň poděkovat za neobvykle ochotný a lidský přístup se kterým jsem se setkal na příjmovém oddělení díky sestře Marcele Kajfošové. Zjistil jsem, že i v nepříjemných chvilkách řešení zdravotních problémů si lze díky takovým lidem zachovat dobrou náladu. Ještě jednou děkuji. Marian Weiser


Poděkování personálu jednodenní kardiologie

10.9.2019 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Přeji dobrý den vážený pane primáři. V pondělí dne 9.9.2019 jsem podstoupil ve Vašem zařízení vyšetření "ECHO" a SKG spojené prakticky s celodenním pobytem. Chtěl bych Vám a všem pracovníkům oddělení Jednodenní kardiologie touto cestou poděkovat za opravdu nevšední přístup všech se kterými jsem přišel do kontaktu. Děkuji za péči, vstřícnost, laskavost a profesionalitu. Zvláště bych chtěl poděkovat panu MUDr. Jindřichu Černému. Chci Vás požádat, vážený pane primáři, abyste předal mé poděkování a uznání všem pracovníkům, kteří se o mne v průběhu mého pobytu pečlivě a pozorně starali. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší náročné a odpovědné práci. S pozdravem, L.P.


Poděkování RHB Bruntál

6.9.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji za profesionální péči a přístup celému oddělení rehabilitace. Laskavý a lidský zpříjemnili dobu léčby aniž bylo toto léčení nelehké. Proto přeji všem hodně zdraví a ještě jednou velké dík. K. R.


Poděkování RHB Bruntál

6.9.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Přístup všech byl skvělý, profesionální a zároveň lidský. Děkuji moc, velmi mě to pomohlo. S. L.


Poděkování personálu chirurgické ambulance

6.9.2019 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane řediteli. Touto cestou bych chtěl poděkovat MUDr. J. Bulejčíkovi za lékařské ošetření na chirurgické ambulanci dne 4.9.2019. Tento den jsem s poměrně intenzivní bolestí v pravém podbříšku vyhledal pomoc ve vaší nemocnici. MUDr. Bulejčík mě vyšetřil, určil diagnózu tříselná kýla. Po jeho ošetření intenzivní bolest hodně ustoupila a je přjatelná i k dnešímu dni, kdy čekám na operační zákrok. Ještě jednou mu tímto děkuji. S pozdravem, J.T.


Poděkování týmu zdravotníků kardiologie

28.8.2019 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane řediteli, dne 21.5.2019 jsem u Vás podstoupila katetrizační ablaci srdce. Chtěla bych tímto upřímně poděkovat Vám i celému týmu zdravotníků, kteří o mě během výkonu i následně po něm pečovali. Díky tomuto skvěle odvedenému zákroku se mohu těšit z uzdravení a opětovného zapojení do běžného i pracovního života. Po celou dobu hospitalizace jsem se setkala výhradně s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Ještě jednou srdečně děkuji a přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů. S pozdravem a úctou D.K.


Poděkování interně JIP

19.8.2019 / Nemocnice AGEL Šternberk

Chci poděkovat týmu sanitky ZS, a kolektivu sestřiček a lékařů ze dne 14.8. 2019 na interně JIP Nemocnice Šternberk, kteří mi zachránili život po vosím píchnutí, a následně rychlém nástupu alergické reakce...Sestřičky i paní lékařka byly velmi milé, starostlivé, profesionální, s velmi lidským přístupem. Děkuji BŠ


Poděkování oddělení následné péče

19.8.2019 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Kromě osobního vyslovení díků,děkuji ještě tímto MUDr. Štěpánové za péči, věnovanou mému bolestivému zdravotnímu stavu, který se podařilo poměrně v krátké době tlumit a značné bolesti zmírnit. Poděkování s velkým uznáním si zaslouží také personál oddělení následné péče, který dle mého krátkého pobytu na tomto oddělení pracuje a vlastně slouží pacientům hlavně seniorského věku, a to převážně v náročných podmínkách. Moc velké díky Vám všem. p.K.


Poděkování rehabilitačnímu středisku

18.8.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Poděkování za rodiče, rodiče kteří k vám jezdí pravidelně každý rok na přeléčení ve vašem rehabilitačním středisku, jsou velmi spokojení a děkují tímto celému oddělení za příkladnou péči a ochotu. Za paní V. a S. děkuje dcera


Poděkování RHB Bruntál

15.8.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Velmi děkuji tomuto oddělení za vzornou péči, která mě opět postavila na nohy. Děkuji V.


Poděkování kardiologickému oddělení

2.8.2019 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, 2.8. 2019 jsem ve Vaší nemocnici podstoupila implantaci ICD. Opravdu velká spokojenost s ubytováním, chováním sester a lékařů. A děkuji za implantaci Dr.Jiravskému a Dr.Hrošové. Taky chválím možnost výběru vegetariánské stravy. V.O.


Poděkování gynekologicko-porodnímu a novorozenekému oddělení

25.7.2019 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Touto cestou chci veřejně poděkovat celému Gynekologicko-porodnimu a Novorozeneckemu oddělení. Jsem 9 dní od porodu, který nebyl nejjednodušší a došlo až k akutním SC s celkovou anestezií a musím říct, že všichni lékaři a sestřičky jsou naprostí profesionálové. Takovou péči, se kterou jste se o mě i Barunku starali celou dobu (4 dny), jsem si ani v nejhezčím snu nepředstavovala. Po 9 dnech funguji a jsem schopna se malé plně věnovat. Takže ještě jednou Děkuji, všichni jste osoby se srdcem a rozumem na správném místě. A PA paní Evička naprostá TOP (pokud se to k ní dostane, tak děkuji za vše, jste nejlepší). Za mě tedy pro porod jedině Valmez 💛 Lucie B.


Poděkování chirurgickému a urologickému oddělení

16.7.2019 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěla bych poděkovat paní Evě Stodůlkové za péči v nemocnici, kterou věnovala panu V.K., také týmu sester a lékařů chirurgického a urologického oddělení, děkuji znovu i panu primáři Bařinkovi. Děkuji ještě jednou! Ať se vám všem daří, pracovně i osobně. Taky vám děkuji za tlumočení pochvaly pro celé Vaše oddělení. Mohu vás ujistit, že jste vysoce převýšili další nemocnice, které jsme za dobu léčby prošli. Samozřejmě i na těchto pracovištích byly výjimky, ale vaše nemocnice a váš profesní i lidský přístup vás všech na chirurgickém a urologickém oddělení, budu mít vždy v mysli jako jedničku, na kterou se nezapomíná! Díky moc Jana R.


Poděkování personálu ONP

15.7.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Posílám tímto vřelé poděkování za příkladnou péči o mou maminku a všechny pacienty na oddělení následné péče s rehabilitací. Všichen personál je usměvavý a ochotný vyhovět požadavkům pacientů a projevuje po celou dobu o ně zájem. Jsou empatičtí a sami procházejí pokoje a ptají se pacientů zda něco nepotřebují. Oddělením panuje klidná atmosféra, která přispívá k pohodě pacientů i všech příchozích. Všem zaměstnancům patří velké poděkování za jejich příkladnou práci. Ještě jednou děkuji J.S.


Poděkování za záchranu života

28.6.2019 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Děkuji lékařům a celému kolektivu kard. odd. za odborný zákrok a tím záchranu života mého manžela po prodělaném infarktu dne 5. 5. t.r.. Děkuji i za výbornou následnou péči. Manželka, dcera a syn.


Poděkování za profesionální, lidský a milý přístup

26.6.2019 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou velice poděkovat MUDr. Josefu Matlochovi za jeho profesionální, lidský a velice milý přístup při mém drobném chirurgickém zákroku. Přeji mu vše nejlepší, spoustu spokojených pacientů a hlavně, ať se mu daří v práci i v soukromém životě.


Poděkování personálu nemocnice

24.6.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dne 27.5.2019 jsem byla s dcerou po napadení na pohotovosti ve vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat sloužící lékařce MUDr. Vladislavě Pieniažkové a sloužící sestře Mgr. Alici Ručkové, za velice milý a laskavý přístup k mé dceři, vzhledem k jejímu věku k postupu vyšetření a následné komunikaci s dcerou. Lidský přístup a empatie ani jedné nechybí a jsem velmi ráda, že v ten den sloužily. Dále bych chtěla poděkovat sestrám a lékaři na chirurgické ambulanci z dne 29.5.2019, kde jsem byla s dcerou na dovyšetření. Opět milý a empatický přístup, komunikace přizpůsobená dítěti, profesionalita, přála bych si, aby bylo více takových sester a lékařů. S pozdravem P.L.


Poděkování - Oddělení Rehabilitace, pracoviště Přerov

20.6.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Paní ředitelko, Vaším prostřednictvím chci poděkovat sestřičkám Rehab. oddělení POLIKLINIKY AGEL Přerov za profesionální a ochotný přístup ke klientovi s vytvořením příjemného prostředí. Hlavně poděkování sestřičce Janě Mückové. Její ruce umí, pomocí měkké techniky,  ulehčit od bolestí. Děkuji a ať se všem daří jak v práci, tak i v osobním životě. J.P. Přerov


Poděkování SSP a OOP

11.6.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, děkuji celému kolektivu Sociální službě Podhorská v Rýmařově pod vedením paní Legnerové za příkladnou péči o mou matku A. S.. Uvědomuji si, že není jednoduchépomáhat nemocným starým lidem 24 hodin denně na sklonku jejich života, avšak snahou kolektivu o vytvoření téměř domácího prostředí v tomto zařízení se situace těchto klientů jeví snesitelnější a jistě se jim odchází jen velmi těžko do jiných zařízení či domovů důchodců vzhledem k faktu, že pobyt je dle stanov nemocnice poskytován na dobu určitou ( cca 5. měsíců) na základě uzavřené smlouvy s klientem. Je velká škoda, že toto zařízení nemůže poskytovat péči o pacienty dlouhodobě, určitě bych měla dobrý pocit z toho, že by tady bylo o mou matku dobře postaráno. Zároveň bych chtěla velmi poděkovat paní doktorce Linhartové za příkladnou péči, kterou jako ošetřující lékař věnovala mé matce po dobu celého pobytu jak v části OOP, tak i na sociální službě Podhorská. Moc si toho s manželem vážíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme celému kolektivu mnoho sil a pevných nervů do dalších dnů jejich nelehké práce. S pozdravem D. S. S. a manžel Z. S.


Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši. Děkuji všem! J.H. Přerov


Poděkování chirurgickému oddělení

22.5.2019 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat personálu chirurgického oddělení v Jesenické nemocnici. Byla jsem tam v květnu 2019 na operaci žlučníku a velká spokojenost. Nemohu si na nic stěžovat. Pan doktor Fischer, který mě operoval, je skvělý lékař. Mohu jen doporučit. Pavlína D., Mohelnice


Poděkování Oddělení rehabilitace Přerov

3.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala kolektivu rehabilitace na železniční poliklinice v Přerově, za velmi odborný a přátelský přístup k mé osobě i k jiným pacientům. V loňském roce jsem absolvovala procedury - celot. vana, parafín, LTV1 a magnet. Nikdy jsem nečekala a vždy mě přivítal milý personál. Vše běželo jako hodinky. Letos jsem se opět objednala a poslední procedura proběhla minulý týden. Vše zůstalo tak, jako před rokem. Po ukončení rehabilitace se můj zdravotní stav vždy zlepší, proto prosím o předání díků kolektivu za výbornou péči. H. O., Rokytnice u Přerova 


Poděkování za profesionální péči

3.5.2019 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dne 3.5.2019 mi byla provedená ve Vaší nemocnici katetrová ablace srdečních aritmií. Chtěl bych ještě jednou poděkovat touto cestou Mudr.Chovančíkovi a celému týmu zdravotníku, kteří se o mě během zákroku i po něm starali.Profesionální a lidský přístup všech, počínaje přijímovou recepcí,lékařů,sester a celého týmu nemocnice ve mě zanechal jen ty nejlepší vzpomínky.Nemocnice je právem nazývaná jako špičková v republice. Díky moc. L.K.


Poděkování paní primářce

23.4.2019 / Oční centrum AGEL

Vážení, dovolte mi, abych touto formou poděkoval paní primářce MUDr. Juhászové, která mi 8.4. a 11.4. operovala šedý zákal, za příjemný přístup a perfektní provedení operace. Gerhard Pretsch


Poděkování za profesionální péči

18.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní doktorko, chtěla bych Vám touto cestou podekovat za velmi příjemný pobyt ve zdravotnickém zařízení NP v Českém Tešíně. Pan MUDr. Jan Stryja u kterého se léčím s dlouhodobými ranami, mi léčebnu NP doporučoval již v říjnu 2018. Po 30 letých zkušenostech s hospitalizací v různých nemocnicích jsem mela velké obavy z léčení s dlouhodobým pobytem. Zcela zbytečně. Bylo mi umožněno léčení v jednolůžkovém pokoji. Obrovské plus. Zachování soukromí a velmi příjemný kolektiv zdravotníku, rehabilitačních pracovníku, včetně obslužného personálu, úklidového režimu, opravdu jsem byla velmi spokojena. Jídelníček byl chutný, vyvážený s ohledem na nemocné starší pacienty, zařazeny zeleninové nápoje apod. Neuvěřitelné. Určitě má velkou zásluhu paní primárka MUDr. Lidie Ćmielová, která příjemným a milým přístupem k pacientům i k svému personálu dokazuje, že i v tak náročném povolání lze lidem zajistit klid, ohleduplnost, odbornou i sociální péči. Příjemné byly návštěvy paní z organizace ADRA, zajištění malých nákupu pro pacienty a jiných dalších aktivit pro nemocné. Nádherný park upravený pro relax, žádný stres a spěch na pacienty je naprosto ohromujícím elixírem pro tělo i duši. K.V.


Poděkování na oddělení následné péče Nemocnice Český Těšín

16.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu Následné péče, zejména pak paní doktorce MUDr. Lidii Ćmielové primářce oddělení odborné ošetřovatelské péče, oddělení následné péče, za její ochotu a empatický přístup, za toleranci, vstřícnost a pomoc s mým zdravotním stavem. Dále bych moc chtěla poděkovat MUDr. Janu Stryjovi, Ph.D.(Ambulance Salvatella s.r.o. se specializuje na léčbu komplikovaných ran, nehojících se vředů a stavů s narušeným hojením kůže a měkkých tkání. Pán doktor je velmi empatický, vstřícný, je to odborník na správném místě, který umí jednat s lidmi a má pochopení pro širokou škálu pacientů. Pán doktor je opravdu vynikající chirurg, který si ví se vším rady. Nebýt jeho zkušeností a odborné pomoci, asi bych již dnes nemohla napsat toto poděkování. Moc děkuji za takový kvalifikovaný personál a lékaře, kteří dělají svou práci srdcem a nejen pro peníze. A.S.


Poděkování zaměstnancům LDN

15.4.2019 / Nemocnice AGEL Jeseník

Poděkování Chtěla bych touto cestou, Vaším prostřednictvím, poděkovat primáři oddělení LDN, MUDr. Potěšilovi a celému kolektivu zdravotnického personálu za péči, kterou věnovali mému manželovi S.R. po celou dobu jeho hospitalizace. Zejména bych mu chtěla poděkovat za lidský přístup k nám, pozůstalým, ve chvílích nejtěžších. M.R. s rodinou


Poděkování personálu oddělení následné péče

15.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den,  ráda bych touto cestou poděkovala jménem celé rodiny za vzornou péči o maminku.  Srdečné díky patří všem lékařům a celému zdravotnickému personálu  oddělení následné péče pod vedením primářky MUDr. Lidie Ćmielové za jejich náročnou a tolik potřebnou práci.  Milé chování, úsměv, popovídání - to vše přispělo k psychické pohodě  a postupnému zlepšování zdravotního stavu.  Maminka se těší domácímu prostředí a moc pozdravuje.  S úctou  L.K.


Poděkování personálu oddělení rehabilitace

9.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěla bych touto cestou poděkovat a zároveň ocenit práci celého týmu rehabilitačního oddělení Nemocnice Český Těšín, zvláště pak MUDr. Barboře Zbrankové a Mgr. Alfrédu Heckelovi za milý, avšak velmi profesionální přístup k pacientům. Nejvíce na jejich práci oceňuji, že svým pacientům vštěpují prevenci, jak se máme o sebe starat, abychom co nejvíce zabránili my sami, svojí každodenní činností, svým životním stylem, onemocnění pohybového aparátu, které znamená v současné době závažný, civilizační problém. Děkuji Mgr. Alfrédu Heckelovi za precizní návod na cvičení při bolestech zad, tzv. školu zad, ale především za jeho trpělivost. Celému týmu přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů. P.D.


Pochvala do Vítkova

26.3.2019 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, dnes jsem byl na očním vyšetření ve Vítkově, nerad chodím po lékařích, ale dnes jsem byl mile překvapen. Sestřička i paní doktorka Terezka Procházková SUPER - jednání, příjemný tým, maximální spokojenost. Mooooc děkuji. Staněk.


Poděkování pro oddělení ARO a LDN

19.3.2019 / Nemocnice AGEL Jeseník

Jménem celé rodiny M. a M. bych chtěl Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši péči, starost, ochotu a trpělivost, kterou jste paní R. M. a paní A. M. poskytli. V prvé řádě panu primářovi Kudrnovi a jeho tým na ARO za veškerou sekundární péči a jeho konzultací v léčbě bolesti a řešení akutních stavu na lůžkách LDN a interním oddělení. Chci poděkovat skvělému týmu zdravotníků LDN, kde ležela babička R. M. do její smrti. Oceňuji velmi citlivý a lidský přístup, lékařů v ordinaci, zdravotních sester. Je s podivem, že při tak náročné a odpovědné práci mají při kontaktu s pacientem vždy dobrou náladu a na tváři úsměv. Chtěli bychom jako rodina poděkovat za úžasný, vstřícný, lidský a odborný přístup lékařů a v neposlední řadě i celému kolektivu ARO a LDN Děkujeme a přejeme hodně úspěchů Vaší nemocnici.


Pochvala interní ambulance- MUDr. Brunerová

5.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Na zdejší poliklinice jsem od r. 2005 opakovaně podstupovala ambulantní inf. léčbu. S přístupem zdravotních sester, poskytovanou péči jsem byla vždy spokojená. Od 9/2009 jsem v péči interní ambulance MUDR. E. Brunerové: Vstřícné jednání s pochopením Fungující komunikace Poskytnuta potřebná léčba K paní primářce mám důvěru. Zdravotní sestřička D. Baštěcká – vstřícné, příjemné jednání. Děkuji O.R., Kounice


Poděkování rehabilitaci Olomouc

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu. Děkuji I.Š., Olomouc


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Děkuji celému rehabilitačnímu týmu „B“ za velice citlivý a lidský přístup k nám pacientům. To přispělo k celkově příjemné a klidné atmosféře na oddělení. Většina personálu pomáhala i tam, kde to nebylo jejich povinností. S podobnou atmosférou a přístupem k pacientům jsem se dosud na lůžkovém oddělení v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal. Jen tak dál! V.  


Poděkování personálu oddělení následné péče

14.2.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dovolte nám, abychom touto cestou co nejsrdečněji poděkovali celému personálu oddělení následné péče v přízemí hlavní budovy a rehabilitační pracovnici za trpělivou a náročnou péči v průběhu celé hospitalizace. Oddělení vždy čisté, tiché, klidné prostředí. Přesto, že je to práce velmi náročná jak po fyzické, tak i psychické stránce, vždy se jsme se setkali s ochotou a snahou co nejvíc vyhovět. Většinou jsme komunikovali s MUDr. Michaelem Folwarczným, se staniční sestrou paní Andreou Hrkalovou, s Mgr. Evou Palianovou, velmi příjemná komunikace i s celým zdravotnickým personálem. Přejeme vám hodně síly, trpělivosti a osobního štěstí. Ještě jednou velké díky. M.


Poděkování personálu oddělení následné péče

4.2.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chci se připojit jisté k mnoha pacientům odd.následné péče s rehabilitačním zaměřením, jež byli s pobytem spokojeni. Zvláště chci poděkovat sestričkám Monice Poledníkové a Zwyrtkovė, jež maji talent pro tuto práci nejvyšší. Pacienti odcházeji,sestřičky zůstávajiDěkuji jim  i celému kolektivu. Nejlépe mi bylo při cvičeni s pohybem,humorem a pochopenim. V.F.


Děkujeme za vyníkající práci

9.1.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní primářko, jménem vašeho bývalého pacienta pana A.J. chceme poděkovat vám všem, kteří jste se podíleli na jeho léčení. Největší podíl na jeho zlepšení má MUDr. Jan Stryja, který zvolil ten nejlepší způsob léčení a určitě patří mezi nejlepší pediatry v ČR. Poděkovat chceme Vám, panu doktorovi, staniční sestřičce, ostatním sestřičkám a veškerému ostatnímu personálu, protože každý je důležitý. Pan A.J. nastoupil do vaší nemocnice 5.10.2018 po operaci bércového vředu a propuštěn byl 17.12.2018. Přišel k vám v celkem zuboženém stavu, trpěl velkými bolestmi, byl ve špatném psychickém stavu. Za necelé tři měsíce jste ho změnili k nepoznání, zhubl, snížili jste mu cukr, má smysl pro humor, rána se úspěšně hojí! U vás doslova omládl! Je to výsledek vaší vynikající práce, které si velice vážíme. Do nového roku 2019 vám všem přejeme pevné zdraví, lásku, hodně trpělivosti a vstřícnosti. Jste prostě úžasní.


Poděkování - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

21.12.2018 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Velice oceňuji báječné prostředí, ale hlavně velmi srdečný a neformální vztah k pacientům a trvale báječnou vůli pomoci v těžkých situacích. Všem, úplně všem děkuji za prožitky mezi Vámi, které se jinde v takovém lidském pojetí pro běžné lidi již moc nevyskytují. Děkuji celému kolektivu za příkladnou a užitečnou péči. J.M. Praha


Poděkování chirurgii

21.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Text zprávy: Chtěla bych moc poděkovat chirurgickému oddělení,kde jsem byla na zákroku,péče a vstřícnost byla maximální,s takovou jsem se ještě nikde nesetkala. Všichni byli moc hodní a usměvaví.Děkuji i paní Erice Frydryškove za podporu a přeji hezké a klidné svátky.


Poděkování LDN

20.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař a to byl můj případ. Bylůa jsem doma, slunce daleko, moje chůze složitá.  Na LDN "B" Přerov mě vždy dostanou do formy. Týmová práce, ochota personálu, řádná rehabilitace. Správná motivace u pacienta, klid a pohoda. Děkuji za Vše M.


Poděkování za péči na neurologickém oddělení.

18.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 V prosinci 2018 jsem byl hospitalizován na neurologickém oddělení nemocnice Přerov. Přestože jsem se fyzicky necítil zpočátku nejlépe, přístupem celého personálu a díky kvalitní zdravotní a lidské péči jsem onemocnění i pobyt v nemocnici zvládl bez zbytečných nervů a trápení. Moc Vám všem děkuji za práci, kterou děláte a přeji do budoucna mnoho sil, pozitivní energie a lásky. L.  


Telefonické poděkování zdravotníkům ortopedie, COS, ARO z dospávacího pokoje

14.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 Jsem Vaše pacientka V.  a vyjádřuji naprostou spokojenost při  mé nedávné hospitalizaci na Ortopedicko-traumatologickém oddělení, byla jsem překvapená se všemi pracovníky, kteří se podíleli na mém vyšetření, operaci a následné péči. Velmi děkuji za tak ochotný, profesionální a přitom lidský přístup, s kterým jsem se nikde jinde nesetkala.   Pozdravuji pana primáře MUDr. Přikryla, kterému chtěla osobně poděkovat a bohužel jej už pak nezastihla. Přerovskou nemocnici budu všem doporučovat. Děkuji také paní uklízečce, která se starala o čistotu na moc pěkném a vybaveném oddělení.    


Poděkování LDN

13.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám a Vašemu týmu jménem svým i jménem manžela velice poděkovala za péči, která byla poskytnuta tchíni pani M. Díky Vaší vstřícnosti mohla dožít v klidu a důstojně a nám jste nesmírně ulehčila situaci po logistické stránce. Velice si toho vážíme. Osobně navíc mohu ocenit profesionální přístup, který dnes v našem zdarvotnictví, zejména v péči o tento typ pacientů, není samozřejmostí. Vyřiďte, prosím, naše poděkování i personálu oddělení, kde paní... ležela. V úctě a s přáním klidných svátků a vše nejlepšího v celém následujícímn roce.


Návštěva optiky

11.12.2018 / Oční centrum AGEL

Dobrý den. Dne 10.12.2018 odpoledne jsem navštívil OPTIKU na Hornické poliklinice v Ostravě, protože mi neseděly dobře brýle - no,  nějaký ten rok už mají odsloužený. Jenže, v této optice jsem si koupil nedávno dvoje nové brýle - na čtení a na dálku, takže ty staré používám jen doma na počítači, když skla jsou vpořádku. Paní v OPTICE byla velmi příjemná, s úsměvem vzala brýle a jako kouzelník na jevišti během několika vteřin srovnala postraničky a opěrky nosu i když, jak řekla - s rizikem, že by mohly prasknout neboť jsou kovové. Brýle sedly jako ulité! Na mou otázku, kolik jsem dlužen - prý to nestálo za řeč - zněla odpověď. A paní připojila též několik rad a nezapomněla popřát i ..... Pěkné vánoce! Inu - vřelé díky za takový přístup k zákazníkům! Do takové prodejny bude radost se vždy vracet. Doporučím známým.                                                                                        Karel Janouš, Ostrava


Poděkování za vzornou péči

3.12.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Blíží se konec roku a chtěla bych vám poděkovat za služby a péči, s kterými jsem byla velmi spokojena. Vaši zaměstnanci se opravdu vzorně starají o pacienty. Začíná to službou ochotné a milé šatnářky a odborným přístupem oddělení, ať už se jedná o pracovníky rentgenologie, odběrů krve, revmatologie s MUDr. Ožanovou a její sestrou, tak dalších. Letos jsem byla opět v profesionální péči rehabilitačního oddělení.  Chtěla bych vyslovit díky všem - MUDr. Pišoftové a její sestře Z. Havové, která se mi ve své cvičebně osobně věnovala dále pracovnicím vodoléčby, elektroléčby - prostě všem fyzioterapeutkám. Po rehabilitacích se můj stav zlepšil a tak se mohu ve  svých 81 letech víc věnovat práci i odpočinku. S díky za kvalitně poskytovanou léčebnou péči  a přáním mnoha úspěchů .  A.M.


Poděkování ortopedickému dodělení

1.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat Mudr. J. Václavkovi, který mě zbavil dlouhodobých bolestí pravého ramene. Po operaci, která proběhla v dubnu tohoto roku, mé problémy ustoupily a díky tomu funguji v práci téměř jako dřív. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem V. Š.  


Poděkování traumatologii

26.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování prim. MUDr. Kocourkovi za precizní a nadstandardní přístup při ošetřování a léčbě mé dcery S.B. po úraze kolene od ledna letošního roku. Zvlášť si cením jeho lidský přístup a trpělivost při vysvětlování možností a postupů , které bylo pochopitelné i laikovi.  


Poděkování chirurgii

20.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den,   ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo koncem srpna 2018 na chirurgii nemocnice Přerov. Byla jsem ošetřená na pohotovostní chirurgické ambulanci a nasledně krátce hospitalizována na chirurgickém oddělení. Všichni zdravotnící, lékaři, sestry i ostatní zdravotnický personál, se chovali velmi přívětivě, vlídně a profesionálně. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Stanislavovi Kalabusovi.   S pozdravem, J. K.


Poděkování interně a ambulanci praktického lékaře nemocnice Přerov

20.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den,   Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo na ambulanci závodního lékaře a na interním oddělení II /interna C/ i interní ambulanci nemocnice Přerov. Všechen personál, se kterým jsem měla tu čest se za těch pár dnů setkat, se choval velmi lidsky, přívětivě a zároveň profesionálně, a dostalo se mně pomoci od mých potíží. Lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky, pani uklízečky nevyjímaje. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Pluháčkové a sestře Ježové, MUDr. Šopíkové Churavé, MUDr. Ručkovi a MUDr. Březinové. Jména sester z interny bohužel neznám, ale jak na oddělení, tak na ambulanci, poskytují vysoce profesionální práci.   S pozdravem, J.K.


Poděkování neurologii

20.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená paní primářko, dne 18.11. se v péči Vašeho oddělení ocitla moje sestra, .... Profesionální a lidský přístup, kterého se jí, jako pacientce a mně v roli příbuzného dostalo od ošetřujících lékařek a středního zdravotního personálu rozhodně není samozřejmostí i v zařízeních mnohem větších a věhlasnějších než Přerovská nemocnice. Chci Vám proto poděkovat a popřát vše dobré do další práce. S úctou MUDr. B. V.  


Poděkování MUDr. Ludmile Konvičné, pracoviště Přerov

9.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní MUDr. Raidová, Svým dopisem vyjadřujeme poděkování a ocenění profesionality MUDr. Konvičné na Železniční poliklinice Přerov a její zdravotní sestry. Dne 7. 11. 2018 i v situaci, kdy oficiálně dcera E.O. pod MUDr. Konvičnou nespadá, ji přijala a provedla důkladné vyšetření na podmět lékaře záchranné služby a též zajistila další potřebné vyšetření. Po předepsané medikaci je dceři lépe. Ceníme poskytnuté pomoci a věříme, že v rámci svých kompetencí takto učiníte i Vy, neboť vytíženost lékaře na poliklinice je velmi vysoká. Upřímně děkujeme i Vám za vstřícnost. S pozdravem E.O. a M.O., Přerov


Poděkování za pomoc a starostlivost

9.11.2018 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobry večer chtěl bych poděkovat paní Mgr. Anně Bardoňové za pomoc a starostlivost a velkou pomoc a ochotu a jsem velmi vdečný, a velmi si toho važím, tak vam děkuji velice moc. M.


Poděkování MUDr. Jiřímu Davidovi a rehabilitaci Olomouc

1.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, Velmi ráda bych poděkovala neurologovi, panu MUDr. Jiřímu Davidovi, za jeho mimořádný, profesní, empatický a lidský přístup k pacientům. Svým klidem a laskavostí vzbuzuje v člověku absolutní důvěru, která má velký vliv na pozitivní zdravotní stav. Ujal se mé léčby při propuštění z FN po úrazu hlavy na lyžích s krvácením do mozku, který se stal minulý rok v Itálii. Dále bych chtěla poděkovat všem sestrám na rehabilitaci, sestrám při odběru krve a rehabilitační lékařce MUDr. Krejčí, sestře Radaně Rodové, která svým kompetentním přístupem přispívá k pozitivnímu zdravotnímu stavu. V celém zařízení polikliniky AGEL panuje velmi příjemná atmosféra a ochota pomoci. Přeji Vám paní ředitelko, aby se Vaše práce i nadále velmi pěkně dařila a pracovala s takovými lidmi, kteří odvádějí kvalitní práci a přispívají k celkové pěkné atmosféře a dobrému jménu polikliniky AGEL. Přeji příjemný den. J.L.


Pochvala porodnímu oddělení

1.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, v pátek jsem ve vaší porodnici porodila dceru Emu. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasnou péči, jak během porodu, tak i po porodu. Za vaši úžasnou starostlivost, pochopení, zejména ochotu. Velmi si cením vaši práce, která je velice náročná. Přeji mnoho sil do budoucna. L. a E.


Poděkování internímu oddělení

23.10.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému internímu oddělení nemocnice 0Přerov, za velmi obětavou a důslednou péči při mé hospitalizaci. Po celou dobu mé hospitalizace  jsem se sestkávala s velmi vstřícným a lidským přístupem k mé osobě. Zvláštní poděkování patří zejména panu MUDr. Davidu Halatovi, jehož obětavý přístup a trpělivost může být příkladem dalším zaměstnancům nemocnice. Ještě jsednou děkuji A. N.


Poděkování urologii, ARO, interna

21.10.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážení, chtěla bych i tímto způsobem poděkovat za včasnou diagnostiku a akutně provedenou urologickou operaci mého syna. I když ,,spádově "k vám nepatříme profesní i lidský přístup byl neskutečně úžasný, což můžeme oba jako pracovníci ve zdravotnictví posoudit. Děkuji MUDr. Kocourkovi za telefonické rady / i když nemusel/, prim. MUDr. Jadrníčkovi a jeho zástupci MUDr. Hrabcovi za provedenou operaci, MUDr. Janotové za anestezii a i celému urologickému oddělení za vzornou a přitom lidskou a milou péči o mého syna, a to ještě v neskutečně čistém a krásném oddělení, což se s mnohými nemocnicemi v JmK nedá mnohdy ani srovnat. Já sama osobně mám podobné vysoce pozitivní zkušenosti s přístupem na interním oddělení, zvláště s MUDr. Březinovou a MUDr. Konvičkou. Všem opravdu upřímně děkuji. MUDr. H. A.


Poděkování neurologii a interně

20.10.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

  Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala za laskavou péči personálu neurologické ambulance, kam jsem 10. října dorazila k ošetření při akutní změně mého zdravotního stavu. Dále bych chtěla poděkovat celému zdravotnickému týmu interního oddělení I. (B), kde jsem byla hospitalizována od 10. do 15. října, za příkladnou profesionální a laskavou péči. Pečovali o mne s vlídností a porozuměním a personál byl velmi ochotný. U lékařů bych ještě ráda vyzdvihla jejich snahu o maximální informovanost svých pacientů. Snaha sesterského a ošetřovatelského týmu o mou spokojenost byla skvělá. Také s péčí personálu vyšetřovacích metod CT a SONO jsem byla spokojená. Oceňuji a jsem velice vděčná panu MUDr. Dulanskému za péči a plánované převzetí do následné ambulantní péče po ukončení mé hospitalizace. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v péči o pacienty a spokojenosti v práci. D.K


Poděkování dětskému oddělení

18.10.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči. Moje dcera byla v září hospitalizovaná na dlouhých 21 dní, takže jsem opravdu dobře nahlédla na chod celého oddělení. Byla jsem vděčná za milý přístup celého personálu k mé dceři, snažili se jí ten pobyt co nejvíce ulehčit a já jim za to z celého srdce děkuji. Sice už jsme rádi, že je dcera vyléčená doma, ale stejně vzpomínáme v dobrém. Děkuji a přeji všem jen to dobré. Z.


Poděkování pracovníkům urologie a anestezie

5.9.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená paní magistro, v době od 31. 8. - 3. 9. 2018 jsem byla hospitalizovaná v nemocnici na odd. urologie. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem pracovníkům oddělení, sestřičky byly velmi milé, vstřícné a ochotné. Z lékařů oceňuji zejména přístup MUDr. Kabilky a dále MUDr. Dvořákové, která se mi velmi věnovala při zákroku na operačním sále. Přeji mnoho zdaru a spokojených pacientů i do budoucnosti. S pozdravem D. J.


Poděkování pracovníkům z oddělení dětské, anestezie, ortopedie, rentgenu, operačních sálů..

30.8.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážené vedení nemocnice, vážená paní předsedkyně, pane předsedo, obracím se na Vás s upřímným poděkováním a ohromnou pochvalou, kterou snad ani nebudu umět slovy vyjádřit, ale pokusím se.   Náš příběh je velmi složitý, tak jej zkrátím tak, že jsem, byť sama s těžkým fyzickým postižením lomivostí kostí, maminkou 2 letého synka, se kterým jsme minulý týden absolvovali ve Vaší nemocnici v Přerově ortopedickou operaci - narovnání a výztuž kosti - Fassier Duval hřebemvedenou Mudr. Ročákem. S ním a s paní Ing. Milenou Křivinkovou se známe již cca 1 rok, po který nám oba velice pomáhali na nelehké cestě vůbec se k možnosti takové operace dostat, oba je to stálo mnoho hodin práce navíc, upřímného zájmu o to pomoci nám a možná i několik vrásek na čele. Děkujeme!! S lékařským personálem jsem já osobně v kontaktu celý život, i se synem jsme teď prošli mnoho "odborníků", a tak můžeme svědomitě říci, že panu Ročákovi se ve znalostech o našem vzácném onemocnění, zručnosti i úžasném přístupu k lidem nikdo nevyrovná. Je to obrovská věc, mít na dosah někoho takového - a pan doktor je opravdu na dosah, jak v nemocnici, tak i doma na telefonu nebo emailu. Patří mu náš obrovský dík! Stejný bych ráda vyslala i na adresu Dětského oddělení, dalších lékařů ortopedie i pracovníků Anestezie, sálových sester nebo sester na rentgenu. Zažili jsme toho v nemocnicích opravdu hodně a často to vůbec nebyly hezké věci, a tak jsme vždycky raději "připraveni na cokoliv". V Přerově jsme si ale připadali buď jako na hotelu nebo jako v náručí milujících tetiček. Tolik krásného lidského přístupu, něhy, zájmu, úcty a respektu jsem se synem ještě nikdy nezažila. Za celou dobu v kontaktu s personálem ani jednou nezaplakal - snad jen, když se trochu bál rentgenu. Ráda bych Vám vyjmenovala všechny věci, kterých si nesmírně cením, nevím ale vůbec, jestli to bude vše :) : Lékaři i sestry klepou než vejdou, zdraví, představují se, mluví na děti, hrají si s nimi, hladí je - každé vyšetření proběhlo pro kluka jako hra a to se lékařů bojí! Každá sestra mi byla kdykoliv k ruce a zase naopak nikdy žádnou péči nenutila a nesnižovala moje schopnosti o syna pečovat, každá sestra oznamovala co dává synovi za léky apd.. Všichni, počínaje úžasnou paní doktorkou z Anesteziologického oddělení, včetně sestřiček na rentgenu či zdravotního zřízence obrovsky dbali na to, aby malého nic nebolelo, ohromně ho opečovávali, opravdu jemně s ním manipulovali a také dbali na to, aby měl maminku na dosah naprosto kdykoliv (např. předání na sál/ze sálu, vše naprosto klidné, milé, rychlé)...To je pro nás s onemocněním křehkých kostí něco ohromného!...Až slzy na krajíčku mám, když to píši, protože po těch "hrůzách", co máme se synem za sebou byl pro nás pobyt v Přerově jako balzám na tělo i duši, ačkoliv šlo o náročnou operaci. V poslední řadě, to je a pro nás byla třešnička na dortu :), bych chtěla moc poděkovat tomu, kdo zařídil a realizoval interiér Dětského oddělení včetně toho, jak vypadá nadstandartní pokoj (ano, takhle má vypadat bezbariérový pokoj, to jsem nezažila ještě v žádné nemocnici), jak vypadají chodby nebo dětská herna. Ještě nás čeká dlouhá cesta k co nejplnějšímu fyzickému zdraví, ale věříme, že právě do takový přístav, jako je nemocnice Přerov, nám vždycky dodá potřebnou sílu a budeme se do něj s klidem a důvěrou vracet, protože zde je opravdu svět v pořádku, zde jsou lidé na správném místě. Pokud bychom se mohli jakkoliv podílet na odměně tamních pracovníků, pokud by se využil někde nějaký dar nebo jakkoliv jinak bychom se mohli odvděčit (článkem do novin, čímkoliv...), dejte prosím vědět. Nyní tak činíme alespoň takto. Klobouk dolů a ještě jednou - veliký dík!! D. M. a synek V.


poděkování Chirurgii a RDG

21.8.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážené vedení nemocnice Přerov, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování.  Byla jsem  přivezena ZZS po autonehodě, již první kontakt v ambulantní části se sestrou Máčkovou a MUDr.Jankovou, následně s MUDr. Polzerem byl velmi příjemný a profesionální.S vděčností vzpomínám také na sestru Hanu Zdráhalovou, která mi byla na pracovišti CT velkou oporou. Hospitalizace proběhla na oddělení chirurgie, zde děkuji nelékařskému personálu, zejména sestře Markétě Lysákové za ochotný a lidský přístup. Velký dík patří primáři MUDr. Hanincovi a jeho týmu lékařů. Největší poděkování chci vyjádřit MUDr. Kalabusovi za jeho vstřícnost, empatii, ochotu a zájem o pacienta. S pozdravem MT


Poděkování od naší pacientky

20.8.2018 / Oční centrum AGEL

Vážená paní primářko, jmenuji se Eva K. a v současné době jsem z důvodu nálezu v procesu vyšetření. Víte, už jsem v životě prožila ze zdravotního hlediska mnohé a právě proto mám srovnání z vlastní zkušenosti. Ráda bych tímto vyzdvihla přístup MUDr. Terezie Procházkové a MUDr. Vitalije Tokarenka, kteří dokázali diagnostikovat a následně spustit sled vyyšetření a to velmi rychle, citlivě a profesionálně. Věřím, že i díky jejich pomoci, bude mít vše dobrý konec.Velice si jich za to vážím a ráda bych toto s Vámi vysdílela. Děkuji a jsme s pozdravem, Eva K.


Poděkování dětskému oddělení

8.8.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Pro vedení nemocnice Přerov Dobrý den, byli jsme teď se synem hospitalizovaní na 9 nocí na dětském oddělení v Přerově. Za tu dobu mě oddělení přesvědčilo, že jde o opravdové profesionály. Diagnostika onemocnění, ale i celková péče a přístup personálu byl víc než skvělý. Nechyběl ani lidský přístup. Za celou tu dobu jsem se nesetkala s ani jednou protivnou sestřičkou, nebo doktorem. Všichni byli úžasní. Opravdu od uklízečky až po primáře. Tímto ještě jednou mockrát za vše děkuji ! Jen tak dál. S pozdravem a přáním hezkého dne R.


Poděkování pracovníkům traumatologie

19.7.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování Mudr. Hoplíčkovi a ošetřujícím zdravotním sestrám. Dobrý den, v podvečer 3.května jsem byl ošetřen ve Vaší nemocnici na traumatologii po amputaci části palce pravé ruky. Pan doktor Hoplíček mi velice pomohl a díky jeho práci budu moci svou ruku v budoucnu snad zase naplno využívat. V tuto chvíli se léčím na oddělení plastické chirurgie ve FN v Olomouci, ale touto cestou Vám chci sdělit, že si moc vážím Vaší odvedené práce a ještě jednou děkuji. S pozdravem M. D.


Díky vaší péči konečně vidím svou vnučku

26.4.2018 / Oční centrum AGEL

Vážená paní jednatelko, chtěl bych touto cestou poděkovat za péči, která mi byla ve vašem očním centru věnována. Operace šedého zákalu pro mne byla strašákem, ale díky vašim lékařům a milým sestřičkám, kteří mne zbavili obav a vše mi důkladně vysvětlili jsem operaci obou očí zdárně absolvoval bez jakýchkoliv komplikací a strachu. Paní primářka má zlaté ručičky, je to profesionál na svém místě. Díky vaší péči teď konečně vidím a mohu se věnovat své 3 leté vnučce, která je mým štěstím. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu dalších spokojených pacientů. S pozdravem, Karel V.


Poděkování za vzornou péči

5.4.2018 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému personálu za péči o rodiče. Několikrát v posledních letech jsme měli možnost se přesvědčit, že díky ní se zdravotní stav rodičů nejdříve stabilizoval, pak lepšil doslova před očima. Ať už to bylo na rehabilitačním oddělení po výměně kolenního kloubu, nebo na OOP po operaci u tatínka; tak na ONP u maminky. V listopadu byla přivezena z jiné nemocnice - po infarktu, pobytu na neurologii a internám oddělení, jako ležící s nemožností komunikace, rehabilitace a spolupráce. Koncem ledna díky péči a přístupu všech na ONP byla v takové kondici, že mohla odejít do domova pro seniory (chodící s pomocí, orientovaná, komunikující, spolupracující). Po krátkém pobytu v domově a další hospitalizaci jinde byla opět ve vážném stavu předána do péče na zdejší ONP. A i nyní je možno vidět každý den zlepšení - přibývá slov, úsměvů, stisků ruky. Děkujeme! Dcery a příbuzní L. a F.N.


Poděkování gynekologickému oddělení

6.3.2018 / Nemocnice AGEL Jeseník

Děkuji moc za milé vstřícné přijetí. Vždy měly usměv na tváři. Děkuji z celého srdce.


Poděkování gynekologickému oddělení

26.2.2018 / Nemocnice AGEL Jeseník

Děkuji za milé a vstřícné přijetí, jednání, laskavost a velkolepé usměvy všech sestřiček a také poděkování za stálou a profesionální péči všech co tu pracují a starali se o nás. Moc a moc děkujeme. A veškěrou úctou pokoj č. 7


Poděkování gynekologicko-porodnického oddělení

18.2.2018 / Nemocnice AGEL Jeseník

Děkujeme všem za ochotu, vstřícnost, úsměv ... S úctou k Vašemu povolání PS. Vaši paní uklizečku bych Vám nejraději "ukradla" do své firmy. :)


Poděkování MUDr. Konvičkovi

15.1.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za vzornou péči Mudr. Otmaru Konvičkovi (interní oddělení Hornické polikliniky v Ostravě). Jeho vysoká erudovanost a citlivý přístup k pacientům (gastroendoskopie, ultrazvukové vyšetření) jsou zárukou stanovení správné diagnózy a nasazení vhodné léčby. Vážený pane řediteli, přeji Vám mnoho tak vstřícných lékařů, díky  kterým bude Hornická poliklinika patřit mezi nejlepší polikliniky v Ostravě. S pozdravem a přáním všeho dobré J. S.


Pochvala MUDr. Větvičková

22.11.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rády bychom s dcerou vyjádřili poděkování paní doktorce Dane Větvičkové za vynikající péči a nadstandartní osobní přístup k nám, coby pacientům. Paní doktorka je řadu let naší praktickou lékařkou a velice si vážíme, že jsme mohly přejít do vašeho zdravotnického zařízení. Při jakémkoliv kontaktu je paní doktorka vždy velice milá, vlídná a trpělivá. Zároveň bychom vyzdvihli její odborné kvality spojené s náhledem do psychosomatiky daného pacienta. Vždyť medicína není jen o předepsání léků. A jak se obecne ríká, že lidé neradi chodí k lékařům, my chodíme k naší pani doktorce rády. Vždy odcházíme s dobrým pocitem, mimo jiné, že i nám jako laikům byle vše srozumitelně vysvětleno. Také nás velmi teší, že můžeme využívat velmi hezké prostředí vaší nemocnice, fundované lékaře a sestry s milým přístupem, včetne velmi milých recepčních. Přejeme celé vaši nemocnici mnoho štestí a hodně spokojených a nadšených pacientů jako jsme my. Prosíme, aby se naše poděkování dostalo také do rukou pani doktorce Větvičkové, že je nám ctí byt pacientkami tak profesionální lékařky. S pozdravem JK a SK


Poděkování

20.10.2017 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, včera, 19.10.2017, jsem byl u vás na koronografickém vyšetření a musím vyjádřit poděkování celému týmu oddělení. Pan doktor, usměvavý, vše mi vysvětlil. Sestry se nám věnovaly opravdu pečlivě a splnily všechna naše přání. Má manželka byla sestra a vím, jak je to těžká práce, a ne každý ji může dělat. Takže opravdu děkuji a předejte můj dík celému oddělení. Srdečně a s přáním krásného dne M.M.


Pochvala Olomouc - MUDr. Alena Hamplová

18.9.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi citlivý, vstřícný a odborný postup paní MUDr. Aleny Hamplové, která se mne ujala, když lékaři zdravotného združení SPEA Olomouc mi dělali  problémy s interním vyšetřením pro lázenskou terapii po operaci. Byla jsem mile překvapená když zdravotní sestra paní doktorky s citem jednala s paní,  která používala chodítko, omluvila se pacientům v čekárne, že musí paní doprovodit do přízemí. 2.9. 2017 jsem si v Právu přečetla rozhovor s předsedou představenstva společnosti AGEL a potvrzuji jeho slova, že se snaží vycházet pacientům vstříc. Přeji mnoho úspěchů. Ing. M. V.


Poděkování oddělení Dialýza Šumperk

12.9.2017 / AGEL Dialýza

Poděkování Chtěl bych krátkou cestou poděkovat personálu oddělení Dialýza (Šumperk) za obětavý a lidský přístup k pacientům, za pozorné a přívětivé chování ke všem pacientům rovnoprávně a stejnoměrně, a také za perfektní a velice pozornou péči, které se mi dostavilo na oné dialýze. Má kmenová dialýza je v Olomouci, a kdybych měl srovnat obě oddělení, tak jsou na tom schopnostmi a výkonem na stejné úrovni. S vedením jsem byl velice spokojen. Vašemu oddělení i celé nemocnici přeji hodně úspěchů a štěstí. S Pozdravem Josef F.


Poděkování a pochvala Rehabilitace Přerov

28.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, píše Vám pětasedmdesátiletý důchodce, který celý svůj profesní život prožil a přežil v laskavé péči železničního zdravotnictví. Na železnici jsem pracoval 44 roků a 92 dnů. Mé první setkání se železničním zdravotnictví bylo již v roce 1956, kdy jsem před nástupem na studium železniční průmyslové školy absolvoval vyšetření zdravotní způsobilosti v Přerově ve Smetanově ul., kde tehdy sídlila ordinace. Od 1. 7. 1960 od nástupu k ČSD / ČD jsem byl vždy v péči lékařů žel. polikliniky v Přerově. Až nyní v pokročilejším věku jsem POPRVÉ využil rehabilitaci na rehabilitačním pracovišti v Přerově. Byl jsem velice  příjemně potěšen vlídným a vstřícným přístupem všech pracovnic rehabilitace. Od rehabilitační lékařky MUDr. Hlušičkové jsem obdržel "poukaz" ke zmírnění obtíží na perličkové koupele a elektroterapii. I v nejkritičtějším období (v měsících červenci a srpnu, kdy se zpravidla nejde domluvit nikde s nikým) jsem úspěšně absolvoval procedury ve sjednaném termínu. Vyslovte prosím mě srdečné poděkování za vstřícnost, ochotu a zacházení s pětasedmdesátiletým důchodcem a v rámci Vašich možností oceňte celý kolektiv rehabilitace. V. P., Přerov    


Poděkování oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením

17.8.2017 / Nemocnice AGEL Český Těšín

V červenci 2017 jsem byla s manželem hospitalizována na Oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením. Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Lidii Ćmielové, MUDr. Natálii Nosové a staniční sestře Janě Bojkové za vstřícné, velmi milé chování, jakož i za lidský přístup. Rovněž bych chtěla poděkovat dalším zaměstnancům oddělení za vzorný přístup k naší léčbě. S pozdravem, M.V.


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

7.8.2017 / AGEL Dialýza

V době od 17. do 28.7. 2017 jsem trávila dovolenou v okolí Šumperka. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem sestřičkám a lékařům Dialyzačního střediska v Šumperku za obětavou a profesionální péči, které se mi během mého pobytu v tomto zařízení dostalo. Díky moc. M. P.


Poděkování za vynikající péči

3.8.2017 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, paní ředitelko! Chtěla bych tímto dopisem poděkovat za vzornou péči a vynikající přístup veškerého personálu oddělení následné péče s rehabilitací, kde se dlouhodobě léčila má maminka paní Věra Mrozková. Maminka si velice chválila vstřícnost a nesmírnou ochotu rehabilitační sestry, staniční sestry, všech sester, ošetřovatelek i pomocného personálu na oddělení. Přestože v jejím stavu již není velká šance na zlepšení, tak jí pobyt v nemocnici pomohl od bolestí, které jsou dány omezenou hybností a zároveň umožnil prodloužit dobu stabilizace jejího stavu. Děkuji všem za trpělivost a pomoc, protože je velmi náročné starat se o pacienty s omezenou  hybností, kteří jsou odkázáni na pomoc personálu, a přesto to všichni zvládají s úsměvem. Přeji Vám hodně úspěchů do nelehké práce a ještě jednou děkuji všem na oddělení. I.S.


Poděkování lékařům, sestřičkám a dalším personálu nemocnice

25.7.2017 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Jménem maminky i svým jménem bych chtěla poděkovat za péči, kterou jste mamince během hospitalizace poskytovali. Maminka se podléčila a hodně zlepšila. Nyní opět bydlí společně se svým manželem. Kéž by to vydrželo čím jak nejdéle. Vřelé díky primářce, doktorům, všem sestrám, pomocnému personálu, jakož neméně i kuchyni za chutné obědy. E.P.


Poděkování MUDr. Hanzlíkové

13.7.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, Chci opět vyzdvihnout neuvěřitelnou vstřícnost, empatii, lidskost a profesionalitu pní doktorky Hanzlíkové. Je úžasná! Pevně doufám, že je/bude náležitě ohodnocena za svou práci. Děkuji CH., Ostrava


Poděkování sestričkám na příjmu RTG a SONO

28.6.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den paní MUDr. Chlápková, poděkujte prosím sestřičkám na príjmovém okýnku RTG a SONO, za velice ochotný a lidský přístup při řešení maminčiného problému dne 26.6. s objednací lhůtou. Jsem velice rád, že i ve zdravotnictví se najdou chápajíci a vstřícní lidé. S pozdravem Jan Růžicka


Poděkování ambulanci MUDr. Hanzlíkové

12.6.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Jsem dlouhodobým pacientem pani MUDr. Zuzany Hanzlíkové. Po celou dobu se setkávám s důslednou a velmi kvalitní odbornou peč pani doktorky. Chtěl bych ji tedy touto cestou velmi poděkovat za péči, kterou mi věnuje a zároveň vjádřit naději, že i do budoucna tento trend bude pokračovat. Proto i přes vyšší věk (80 let) jezdím raději pres cele město (O.- Hrabůvka), protože vím, že se mi dostane kvalitní peče. Využívám také této příležitosti, abych poděkoval i zdravotní sestře paní Sylvii Halfarové za její vstřícný a pečlivý přístup k mé osobě jako pacientovi. S pozdravem M.D.


Pochvala MUDr. Pruknerová, MUDr. Schimonová

21.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den pane řediteli, dovoluji si Vás oslovit informací o mém aktuálním setkání v roli klienta s Vaší Poliklinikou. V krátkem exkursu uvádím jako důvod mé návštevy dlouhodobě vnímané zdravotní nesnáze u stability chůze. V návaznosti na předcházejíci lékařské pozorování bylo mi doporučené neurologické vyšetření. V tomto smyslu jsem se objednal na Polikliniku Agel ( i z důvodů osobních zkušeností s kvalitní léčbou mé babičky M.Zganičové). První dojmy lze shrnout dle kontaktu s personálem v rovině zdvořilého přistupu. Dále pak v systémové organizaci požadovaných vyšetření vykazující co nejnižší časové zatížení pacienta. Pane řediteli, využívám této příležitosti k poděkování MUDr. Pruknerové z neurologické ambulance za bedlivé a pečlivé stavění diagnózy k zjištění mého handicapu k nalezení úlevové terapie ( prošel jsem potřebnými nálezy ). Součástí byla i diagnostika na plicní ambulanci u MUDr. Schimonové kde i přes pracovní týden byl realizován podrobný screening a stanovení následného dozorování. Subjektivně (věk 1942) stav o který se s Vámi podílím osvěžil lidskou pomoc a jistotu. Vážený pane řediteli osobne Vám přeji dobrého zdraví a energie v manažérske práci a odezvu přinášející Vám radosti z díla V úcte PhDr. Václav Bouda


Poděkování personálu rehabilitace

12.5.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli! Chtěla bych touto cestou vyzvednout péči Vačí fyzioterapeutky paní Evy Kadlecové a poděkovat ji za svou téměř uzdravenou ruku. Její pravidelnou cvičební metodou se mi ruka uzdravila natolik, že s ní mohu provádět téměř všechny běžné pohyby a domácí práce. Děkuji K.


Pochvala MUDr. Kočař

11.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane, vážená paní, chtěl bych vychválit Vašeho zaměstnance MUDr. Michala Kočaře za velice vlídný a obětavý přístup. Je člověkem na svém místě. Trpím Crohnovou chrobou a jako jeden z mála lidí mi veškeré problémy s touto nemocí vysvětlil. Tento člověk dělá dobré jméno společnosti Agel a díky němu i mnoho lidí z mého okolí přestoupilo pod jeho evidenci. Víc takových lidí. Přeji Vám pěkný den, O. B.


Pochvala Rehabilitační personál

17.4.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím jěště jednou poděkovala zdravotnickému a rehabilitačnímu personálu odd. následné rehabilitační péče primářky MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové za péči, kterou mi ochotně a laskavě věnovali při mé rekonvalescenci po náročné operaci. Velmi mi pomohli k rychlému uzdravování. S vděčností Mgr. Ivanka Luhanová


Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.       S pozdravem Vaše pacientka     J.V., Ostrava


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

22.3.2017 / AGEL Dialýza

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester a lékařům Dialyzačního střediska Šumperk, za jejich obětavou péči a vřelí přístup ke všem účastníkům dialýzy. Přeji mnoho úspěchů v jejich práci. S pozdravem Pavel Z. Zábřeh


Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince. Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji O. B., Ostrava


Poděkování za kvalitní péči

13.3.2017 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, na začátku března jsem měl úraz oka. Léčil jsem se ve Vaší nemocnici u p. doktorky Ryšavíkové. Byl bych velmi rád, kdyby má pochvala mohla být přeposlána jejímu nadřízenému, či nadřízené. Od první návštěvy mě vítal úsměv a vstřícnost. Následovalo opravdu odborné vyšetření a velmi podrobná kontrola oka a léčba. Následné návštěvy se nesly v podobném duchu a poslední návštěva byla velmi podrobná. Až jsem paní doktorku podezříval, že přes mé oko vidí až do mozku. Je možné, že zahlédla uprostřed mé lebky jen drátek, který mi drží uši, jinak tam mám pusto a prázdno (drobné odlehčení). Zpět k seriózní pochvale. Byl jsem velmi spokojen s péčí a přístupem paní doktorky Ryšavíkové. Děkuji za přeposlání mého poděkování na příslušná místa. Více takových odborníků a bude veseleji na světě. Děkuji R.A., Ostrava


Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana. Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila. Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. D. D.  


Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane řediteli, prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou. Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc. Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná. Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové R. K.


Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků. Z. Š.


Poděkování Centru jednodenní péče

4.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych poděkovat za výbornou péči celému personálu Oddělení jednodenní chirurgie v poliklinice Agel Praha Italská a zejména sestřičce Simonce, která se o nás celý den 12.12.2016, kdy jsem byla operovaná starala. Dík patří samozřejmě i panu Dr. Vaněčkovi, který mě spolu s Dr. Dojcsánem operovali a ostatnímu personálu. Všichni byli příjemní a ochotní. Moc všem děkuji a přeji vše nej v novém roce. Karabáčková R.   


Poděkování Urologii

2.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rád bych Vám popřál vše nejlepší v novém roce. Zároveň Vám chci poděkovat za výbornou péči, kterou Vaši zaměstnanci projevují o mě i ostatní pacienty. Jsem po operaci a navštěvuji, převážně, urologické oddělení. Zde absolvuji každý týden cvičení na posílení močového měchýře, které mně velice pomohlo. S pozdravem Vladimír Poštolka


POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů. Svatava Kaslová


Poděkování za kvalitní péči

2.12.2016 / Kardiologické centrum AGEL

Včera jsem byl vyšetřen, ošetřen na Vašem pracovišti. Rád bych všem poděkoval za péči věnovanou mé osobě od vstupu do centra až po odvoz domů. Velmi příjemní a starostliví lidé, prostě super spokojenost. Lékař dr. Rozsíval i všechny sestry se mi věnovali a starali se o mě. Rád bych zvlášť vyzvedl sestřičku Jitku, která je dobrým duchem, věčně v dobré náladě, prostě sluníčko. Vyřiďte jí poděkování a můj obdiv zdravotníka po více než 40-ti letech zaměstnání. Ne, že bych si přál nějaké komplikace v mém zdravotním stavu, ale bude-li, rád se na Vás zase obrátím. MUDr. J. Š., Králíky


Poděkování POLIKLINICE AGEL Praha Italská

14.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna. Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života. Vážený pane řediteli, za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já. Alena Camperová


Poděkování Oddělení následní rehabilitační péče

18.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, můj bratr byl na Oddělení následné rehabilitační péče přijat po operaci stehenní kosti. Ráda bych vyjádřila poděkování celému oddělení pod vedením primářky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Každodenní péče a rehabilitace, denní provoz, starostlivost i pomoc a odpověď na jakýkoliv problém si zaslouží velké ocenění. Celý kolektiv byl vstřícný, milý, optimistický a neúnavný nejen ke svým pacientům, ale i knám - návštěvám. Srdečně děkuji, Ludmila Hobzová


Poděkování chirurgické ambulanci

10.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, poprvé jsem navštívil polikliniku v Čechách. Byl jsem v chirugické ambulanci v Italské ulici a jsem velmi spokojen a moc Vám děkuji! V. S. 


Poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky

8.7.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky. Přeji další úspěchy všem, kteří se vzorně starají o pacienty! J.V.


Poděkování za velice kvalitní péči

17.6.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli,  jsem dlouholetým pacientem Polikliniky Agel,  Italská ul. Praha, Kardiologická ambulance. Přestože se oblast zdravotnictví stává stále terčem kritiky - ať již občanů či ze strany sdělovacích prostředků, chtěl bych vám napsat několik osobních zážitků z poslední doby. V minulých dnech jsem nešťastnou náhodou utrpěl úraz hlavy - Záchranka – nemocnice  Bulovka, další den pak kontrola na Chirurgické ambulanci v Poliklinice Agel. Byl jsem velmi potěšen a mile překvapen ochotou, vstřícností i lidským přístupem ať  již MUDr. Michelové, tak zejména zdravotních sester Hany Kohelové či Evy Grabowské. Jak jsem již uvedl,  v péči MUDR. Filipové CSc. jsem již řadu let - se srdeční arytmií , rovněž tak její přístup k pacientům  a taktéž i zdravotní  sestry Martiny Kikové je vstřícný a velmi kladný. Vážený pane řediteli, prosím tedy jako pacient 2 ambulancí  Polikliniky Agel  o vyjádření mé pochvaly a pozitivního hodnocení těmto úsekům. Z výše uvedenými skutečnostmi naprosto souhlasili i další pacienti se kterými jsem v čekárně  hovořil. V. B.


Poděkování

14.6.2016 / Oční centrum AGEL

Nečekal jsem, že se mi tak rychle vrátí zrak, je to zázrak. Pacient z Polska.


Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností. Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.


Poděkování sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance

17.3.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ráda bych touto cestou poděkovala sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance za vynikající práci a lidskost. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a přístupem k pacientovi OH.


Poděkování sehranému týmu urologické ambulance

20.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance, MUDr. Kastnerové a sestře Vodičkové. S úctou Vám děkuji za Váš profesionální a lidský přístup při mých návštěvách urologické ambulance. Vždy vím, že je zájem mi pomoci a řešit zdravotní problém profesionálně a beze spěchu. Ještě jednou díky za vše… Z.Č. Dále jedna informace pro nás muže, buďme chlapi a nechme si pomoci. Podstoupil jsem na základě zvýšeného PSA biopsii prostaty. Vše mi bylo vysvětleno a i při samotném zákroku jsem byl o průběhu informován. Bolestivost zákroku je malá, je prováděn při lokálním umrtvení a v pohodě jsem vše přestál. Po zákroku chce tento den vydržet v klidu třeba u TV, druhý den jsem šel v pohodě do práce. Upozorňuji – je nutné se řídit radami lékařky a týden vydržet bez sportování a nadměrné zátěže. Pánové nebojte se, vydržíte to – jde nám o naše zdraví – a to Vám také přeji( sobě taky).  


Poděkování personálu neurologie

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti. Ještě jednou děkují. M.


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

18.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra paní Mgr.Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů  po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že zdravotní služby poskytované ve Vaší léčebně s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou  péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje paní primářkou MUDr.Ivou Novákovou,přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou, až po fyzioterapeutky, s mimořádnou pochvalu zasluhující, pečlivou a profesně zdatnou  Bc. Barborou Löwitovou. V útulném a  čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří  nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí. Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví  a vím jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb které poskytujete jdete příkladem, který si zaslouží pozornost. MUDr. Josef GEROLD ředitel, Nemocnice Olomouckého kraje,a.s.


Vánoční přání

17.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

K přání příjemných prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016 připojujeme srdečné díky za svědomitou péči lékařek, lékařů i obětavých sestřiček o nás, pacienty. Je to důkazem toho, že lidskost je stále součástí našeho života. H.P.


Poděkování urologické ambulanci

12.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chci Vám touto formou vyjádřit svoje poděkování k oddělení urologie. Paní doktorka Andrea Kastnerová mně přijala v mé složité zdravotní situaci a přijmula mně z jiné facility. S potěšením a s velkým uznáním musím napsat, že paní doktorka a její přístup jak z profesionálního tak z lidského hlediska je excelentní. Dostává se mi odborné péče, vysvětlení o mém zdravotním stavu a navrací mi důvěru ve zdravotní zařízení. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestra Magdalena Vodičková za laskavý a lidský přístup, který působí uklidnujícím dojmem a to vše s úsměvem na tváři. Vaše klinika je na vysoké úrovni a jsem nadmíru spokojený. S úctou, A.D. 


Poděkování personálu kožní ambulance

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je. Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde! Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření. S pozdravem a přáním hezkého dne. M. Krčková


Poděkování

23.11.2015 / Oční centrum AGEL

I am an exchange student from Australia and can say it  was a great experience to visit the " EYE centrum". The optometrist  is very friendly and explains everything clearly. The Main reason why I visited  this optometrist is because I heard he can speak English very properly and moreover  is kind and very honest, (Not like other places that try to sell things you really don't need )   I have a great experience and will recommend him to all my friends.  Mr. Justin Zee


Poděkování za skvělý přístup

19.11.2015 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, dne 5.11.2015 jsem ve vašem očním centru podstoupila operaci šedého zákalu. Byla jsem velmi mile překvapena přístupem setřiček a pana doktora Kunce, který mne operoval. Tímto vám chci moc poděkovat a vyslovit nesmírné díky... Michaela Sobotová Ostrava


Poděkování MUDr. Michelové

18.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala za svého přítele, ale nejen za něho, ale za všechny pacienty z Prahy 9 paní MUDr. Michelové za její ochotu a pečlivý a profesionální přístup k pacientům a také i její zdravotní sestře, která se snaží být k pacientům vstřícná a neodmítavá, jak to někde v současné době, v našem přetíženém zdravotnictví bývá. Myslím, že jak u Dr. Olga Michelové tak i její asistující sestry by mělo být uvažováno o odměně... Děkuji. S pozdravem J. Vrzalová Spolek přátel Prahy 9 


Poděkování personálu rehabilitace

21.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych vyjádřila vřelé poděkování paní doktorce Větvičkové z odd. rehabilitace. Na vaši polikliniku jsem byla odkázana svou zdravotní pojišťovnou v létě, kdy všude byly dovolené a nebylo možné se nikam dostat. Paní doktorka Větvičková se mému akutnímu problému s krční páteří velmi pečlivě věnovala, přímo v ordinaci mi několikrát výrazně pomohla odblokováním problematických míst. Její velmi laskavý a profesionální přístup zaměřený nejen na tělo, ale i na psyché jistě přispěl k tomu, že se mi ulevilo. Po rehabilitačních procedurách, kam mě paní doktorka Větvičková poslala - tak, aby i z "logistického" pohledu bylo možné začít co nejdříve a nemusel přitom člověk jezdit přes celou Prahu se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Ráda bych vyjádřila touto cestou MUDr. Větvičkové velké poděkování za perfektní lékařský přístup a bezvadnou péči, kterou nadále dostávám. Kéž by všichni lékaři našli při své náročné odborné práci tak laskavý přistup k pacientům. S pozdravem I.Č


Poděkování MUDr. Kamencové a celému personálu neurologické ambulance

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, touto cestou chci velice moc poděkovat paní MUDr. Kamencové a samozřejmě i jejímu personálu , kteří se k mé osobě chovali velice pěkně reagovali vždy s přehledem a hlavně paní doktorka je opravdu profesionál a dnes po úspěšném absolvování operace v ÚVN mohu říct , že jsem se díky jejímu profesionálnímu přístupu znovu narodila a jsem jí opravdu za Vše moc vděčná . S důvěrou mne předala specialistům , Vše mi vysvětlila snažila se poradit a s lidským přístupem se kterým ke své práci přistupuje se opravdu nedá ani zlatem zaplatit.Ještě jednou moc děkuji .....


Poděkování personálu ORL ambulance

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jsem pacientka ORL, pí. MUDr. Evy Gregoriadesové. Měla jsem potíže – motala jsem se a padala. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale nikdo mi nepomohl. Slyším velmi málo na pravé ucho, šla jsem tedy ještě na ORL. Paní Dr. Gregoriadesová – jediná mi pomohla – naordinovala mi infuze. Těmi se moje potíže zmírnily, skoro odešly a cítím se dobře. Sestřička Hana Kapounová umí velmi jemně napichovat žíly, bez modřinek – je milá, ochotná a moc příjemná. Sděluji Vám své poznatky a posílám velkou pochvalu oběma – paní doktorce i její sestřičce. Je to blahodárné setkat se s báječnými ženami ve zdravotnictví Ludmila Cinková


Poděkování personálu urologické ambulance

9.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit pochvalu a svou maximální spokojenost s profesionálním vystupováním a odborným přístupem pí MUDR. L. Šonské a její zdravotní sestře pí M.Vodičkové - oddělení urologie. K.T.


Poděkování personálu chirurgie

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce. Děkuji PK


Poděkování za péči

4.9.2015 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, vzhledem k tomu, že na Vašich stránkách nemáte prostor pro sdělení pochvaly / pouze stížností/, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a pochvalu. Moje maminka byla objednaná na OCT vyšetření. Atmosféra vstřícnosti, profesionality a příjemného prostředí svědčí o vysoké firemní etice. Mohu srovnávat - jsem zdravotník a také už i pacient.  Velké dík za péči Leona Pavlíčková


Poděkování Dialýze Šumperk

17.8.2015 / AGEL Dialýza

Ode dne 28.5. 2015 docházím rekreačně na dialýzu v Šumperku. Jsem spokojen s péčí lékařů i sester. Děkuji za veškěrou péči a starostlivost při mé léčbě. J.F.


Poděkování personálu polikliniky

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)


Poděkování na urologickou ambulanci

5.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Absolvoval jsem zde mnohými obávané vyšetření, cystoskopii. Díky profesionálnímu, lidskému a přátelskému přístupu týmu MUDr. Kastnerová a sestra Vodičková se vůbec nejednalo o traumatizující zážitek. Vyšetření bylo prakticky bezbolestné, vše mi dopředu podrobně vysvětlily a průběh komentovaly. Pocit, že lékař se o pacienta upřímně zajímá a chce mu pomoci, který jsem zde měl, je neocenitelný. Humor, citlivý přístup a empatie paní Vodičkové ze všeho udělají téměř zábavnou záležitost.  Velice děkuji. J.R.


Poděkování za péči na Dialýza Šumperk, při pobytu ve Velkých Losinách

29.7.2015 / AGEL Dialýza

Dobrý den, v době od 20. 7. do 26. 7. 2015 jsem byl na dovolené v lázních Velké Losiny. Jelikož jsem pacientem Dialýzy v Mostě, měl jsem domluvenou diaýzu ve Vašem zařízení. Chci touto cestou poděkovat celému personálu Vašeho střediska za vstřícné přijetí a vešekerou péči, která mi byla poskytnuta. Cítil jsem se ve vašem středisku velmi dobře díky milému a laskavému přístupu jak sestřiček, tak i lékařů. Ještě jednou děkuji. Ján S. Most


Poděkování personálu gynekologické ambulance

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál. Livia Hadamíková


Poděkování paní doktorce Červené

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní. MN.


Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. M. Malesové a sestřičkám Janě Dobrodinské a Bc. Kristýně Šimoníčkové z gastroenterologické ambulance vaší polikliniky v Italské ulici za naprosto profesionální přístup, úsměv na tváři, laskavost , dokonalou edukaci ze strany paní doktorky při mých obtížích a samotném vyšetření. S pozdravem a s přáním všeho nejlepšího K.Š., pacientka


Pochvala za vzorný odběr krve

24.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes ve středu dopoledne (24.6.) jsem byl na Vaší poliklinice na odběru krve. Ač jsem starší člověk, takový odběr jsem snad ještě nezažil. Žádné studování, které předloktí je lepší, žádné prohmatávaní, kde vůbec je žíla, žádné cvičení rukou, žádné opakované napichování, žádný hematom. Vaše zdravotní sestra prostě zapíchla jehlu a krev tekla hned. Chtěl bych proto touto cestou oné sestře poděkovat za perfektní odbornou práci. O jejích kvalitách napovídá i to, jak její práce "vodsejpala". Žádné dlouhé čekání. Její pracovní činností jsem opravdu mile překvapený. Jestliže jsem se nedávno setkal s lékařem, který mě odmítl vyšetřit vyhřezlou ploténku, pak Vaše sestra a její činnost navrací důvěru ve zdravotní personál. Děkuji.KČ.


Poděkování za vstřícný přístup během rehabilitace

15.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovoluji si touto cestou vyjádřit poděkování MUDr. Větvičkové a sestře Zieglerové za profesionální a vstřícný přístup v průběhu vyšetření a následné rehabilitace. Díky jejich péči pociťuji zlepšení mého pooperačního stavu. Ing. J.F.


Poděkování personálu urologické ambulance

11.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala sestře paní Vodičkové a paní doktorce Kastnerové z místní urologické ambulance. Absolvovala jsem včera cystoskopii a dostalo se mi výborné péče. Obě byly po celou dobu velmi milé a empatické. Vše mi vysvětlily. Během zákroku se věnovaly tomu, jak jej zvládám. Následně mi obsáhle a srozumitelně vysvětlily výsledky vyšetření. Paní doktorka se mnou podrobně probrala všechna možná opatření, kterými mohu podpořit neopakování zánětu močového měchýře. Na závěr bych ráda ještě zvláště ocenila přístup sestry, paní Vodičkové. Díky její péči mi čekání na aseptickém sále uteklo a ještě sem se nasmála. :-) Díky přístupu obou byl zákrok prostě jen nepříjemný a i přes strach, který vyšetření předcházel, jsem si žádné trauma neodnesla. A dala se tak bez problémů zvládnout i přítomnost stážisty (na kterou se mě zeptali již před vyšetřením, což taky není samozřejmostí). Oběma moc děkuji. Mgr. Lucie Čechová 


ZŠ Jižní Praha 4 děkuje POLIKLINICE AGEL Praha za zapůjčení invalidního vozíku na charitativní akci „RUN and Help – běhání, které pomáhá“

11.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V rámci akce běželo 623 žáků pedagogů, rodičů a přátel školy, uběhlo 987 koleček, některé s invalidními vozíky, tedy 113,5 km. Zároveň ZŠ Jižní přispěla Matýskovi na polohovací zařízení částkou 18 tisíc korun!


Poděkování personálu Infúzního stacionáře

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit. Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková  


Pochvala MUDr. Štěpánkové

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jmenuji se Jana Šeráková a chci pochválit MUDr. Věru Štěpánkovou a její sestřičku. Šla jsem si pro recept na prášky a přesto, že chodím k jinému lékaři paní doktorka byla moc milá a velmi ochotná. Změřila mi tlak, napsala preventivní sono štítné žlázy – všimla si toho z počítače. Jsem strašně moc spokojená a opravdu velký dík doktorce i její sestřičce. Jana Šeráková


Poděkování obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové

20.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové za profesionální přístup, skvělou péči a obětavost. Jsme s rodinou v jejich péči již dlouhá léta a vždy se setkáváme s milým a vstřícným jednáním. Přejeme jim hodně sil do náročné práce, obdivujeme, jak zvládají nápor pacientů, kteří do této ordinace docházejí. Libuše Hudková 20.5.2015


Pochvala za přístup personálu gastroenterologické ambulance

29.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ve středu 18. března jsem byl na vyšetření v gastroenterologické ambulanci na kolonoskopii. Děkuji tímto za velmi pečlivý, profesionální a zejména citlivý přístup k pacientovi jak od paní doktorky, tak od obou sestřiček. Vyšetření bylo bezbolestné, dostalo se mi podrobného a srozumitelného vysvětlení a celkovou péči mohu označit za nadstandardní. V tomto smyslu jsem také vyplnil dotazník pro HCI. J.V.


Děkuji za vzornou péči

5.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup Anna Drbohlavová


Poděkování personálu rehabilitace

28.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy. R.


Vyjádření spokojenosti

16.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení. Benediktová


Poděkování MUDR. Novákové a sestřičkám

4.12.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem! Olga K


Poděkování personálu LDN

20.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších. S pozdravem Václav Sottner


Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

5.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával. Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás. Srdečně zdravím Ing. Petr Moravec 


Poděkování MUDr. Bradovi

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vážený pane řediteli srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá. Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji. Věra Kašparová


Poděkování panu řediteli a personálu

1.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup. S pozdravem Roman Harag, DiS 


Poděkování MUDr. Filipové

11.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží. Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot.  Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská. Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti. S pozdravem, Josef Sumerauer


Poděkování lékařům a sestrám LDN

4.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat. Srdečně Jana Zavadilová


Poděkování za příkladnou péči v LDN

31.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat. Jana Štencká


Poděkování lékařům

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové. S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková


Poděkování rehabilitaci v Přerově

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě. S pozdravem M. V.


Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí. Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve. Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice


Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

10.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon. Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů. Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil.  Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení. S pozdravem Jiří Bína


Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

30.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací. Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle. Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům. Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Mgr. Jiří Šmidt


Poděkování kolektivu LDN

19.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové. S pozdravem MUDr. Marie Vopatová