Logo

Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

O nás

Napsali jste nám

Poděkování gastroenterologické ambulanci

24.9.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, 17.9.2021 jsem ve vaší nemocnici na interním odd. gastroenterologické ambulanci absolvovala kolonoskopické vyšetření. Zákrok prováděl MUDr. Pernica spolu s týmem sester paní Berčákovou a Potěšilovou. Chtěla bych tímto poděkovat všem ošetřujícím za velmi profesionální a zejména lidský přístup a ohledy s nimiž celý zákrok tito pracovníci prováděli. Byla jsem velmi mila překvapena tím, jak dokázali navodit uklidňující atmosféru při tomto poněkud nepříjemném vyšetření. To, že výsledek vyšetření byl negativní mé pocity samozřejmě ještě znásobil. Myslím, že mé poděkování všem by si zasloužilo prezentaci vedení nemocnice. Děkuji. S pozdravem Věra V.


Poděkování internímu týmu

24.9.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji za pečlivost a starost o mého tatínka, který byl na vašem interním oddělení hospitalizován začátkem září. Jeho zdravotní stav potřeboval zaléčit a musím říci, že jsem byla velmi spokojená jak profesionalitou při samotném příjmu, tak i péči na oddělení. Je opravdu radost vidět, když personál svou práci dělá velmi dobře a s chutí. Tatínek posílá pozdravy nejen ošetřujícím lékařům v čele s primářkou Černochovou, ale také všem sestřičkám a pomocnému personálu. Ještě jednou děkujeme! Jana T.


Pochvala – MUDr. Ragénaité-Mrnka, pracoviště Olomouc

23.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko,   chtěl bych touto cestou poděkovat paní  MUDr. Viktorija Ragénaité-Mrnka za profesionální a vzornou péči, kterou věnovala a věnuje mému v současné době těžce nemocnému tatínkovi panu Dušanu Járovi. Tatínek mi vždycky vykládal, jak je s paní doktorkou spokojen, že mu vždy všechno potřebné co se týče zdravotního stavu vysvětlí, a že má skvělý přístup. Dále paní doktorka okamžitě telefonicky reagovala na nedobré výsledky rozboru krve s tím, že se máme s tatínkem co nejdříve dostavit na interní kliniku do nemocnice. Její lidský přístup k pacientovi, ale i v rámci komunikace se mnou nebo s manželkou, považuji za příkladný. Nejen že nám vždy dokázala sdělit a vysvětlit vše potřebné, ale z jejího chování jsme vždy cítili i porozumění a určitou podporu.   Vážená paní ředitelko, dovolte mi na závěr vyslovit přání, že k lékaři, jakým je paní MUDr.  Viktorija Ragénaité-Mrnka, bych určitě nejenom já chodil velice rád.   S pozdravem, Tomáš J.


Gynekologii

22.9.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, ráda bych tímto chtěla poděkovat lékaři Vaší nemocnice, a to konkrétně MUDr. Petrovi Vaškovi z porodnicko-gynekologické ambulance za srozumitelné vysvětlení mého zákroku a velice příjemný a profesionální přístup a i ostatnímu personálu tohoto oddělení za příkladnou péči. Moc děkuji. B.É.


210920_Laboratore

20.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za skvělou práci všem pracovníkům laboratoře AGEL Italska, Praha za skvělou práci, jak po odborné stránce, tak i po stránce při jednání s pacientem. Profesionalita a přístup k pacientovi je skvělou součástí péče o pacienta, a to je to, co jsem u vás našla a doporučila jsem všem mým přátelům. Věřím, že vás to potěší a pokud mohu ještě někde zdůraznit vše o vašich skvělých službách, nejen co se týká laboratoře, ale i jiných odděleních, které jsem navštívila Rtg, kožní lékař ORL atd, ráda touto cestou vyjádřím svou absolutní spokojenost a děkuji tímto všem, kteří ve vaší společnosti pracují. S přáním příjemného dne, Jana V.


Gynekologii

8.9.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, ráda bych tímto chtěla poděkovat lékařkám Vaší nemocnice a to konkrétně MUDr. Zuzaně Krupové z gynekologické ambulance a MUDr. Michaele Tomanové z porodnicko-gynekologického oddělení, i sestřičce, která asistovala paní doktorce Tomanové při mém zákroku na tomto oddělení. Obě lékařky i sestřička byly naprosto skvělé, přátelské, empatické jak při samotném vyšetření, tak i následně při prováděném zákroku. S takovou ochotou, s jakou paní doktorka Krupová zajistila, abych mohla zákrok podstoupit ihned po nálezu, jsem se ještě nesetkala a naprosto mne nadchl a také přijetí paní doktorky Tomanové a sestřičky k zákroku bylo skvělé. Takové jednání pomůže pacientovi se zbavit stresu a obavy ze zákroku a já mohu jen vyjádřit své velké díky za jejich laskavé zacházení. Je ještě jedna věc, která na mne zapůsobila a to ta, že se paní doktorka Krupová přišla osobně podívat, jak zákrok dopadl. Přeji oběma lékařkám i sestřičce hodně sil v jejich náročné práci a ještě jednou srdečně děkuji za jejich příkladnou péči, kterou mně věnovaly. Děkuji a přeji hezký den. Z.V.


OKBH – Odběrovému místu

6.9.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Ráda bych poděkovala za souhru a organizaci v budově E v oddělení odběrů. Je to možná jen obyčejná věc, pár minut strávených u Vás, ale neuvěřitelně laskavé sestřičky u odběrů a dokonalá koordinace jejich práce mi udělaly v pondělí ráno moc hezký den Děkuji, D.


Spokojenost - PCR testy

3.9.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážení, dnes jsem byla s mým otcem, cizincem ze Singapuru, na testu PCR na vašem odběrovém místě v areálu nemocnice. Jsem nesmírně potěšena jednáním a přístupem personálu v buňce. Za dobu covidu jsem navštívila mnoho odběrových míst jak v ČR tak i v zahraničí a nedá se porovnat přístup s vašim personálem. Takovou ochotu a vstřícnost jsem ještě nikde neviděla. Píši to z důvodu, jelikož vím, jak je covidová situace dlouhodobě pro nás pro všechny náročná a jsem moc ráda, že jsem u vás neměla další špatnou zkušenost. Už budeme navštěvovat pouze vaše odběrové místo!   S pozdravem a děkuji  Anastazie Boon


Pochvala – MUDr. Weyland-Trejbalová, pracoviště Praha

2.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes jsem byla na kontrole na gynekologii u MUDr. Weyland Trejbalové. Chtěl bych ji vyjádřit poděkování a uznání za její chování k pacientům. Jak se snaží pomoci, což často nebývá běžné. Děkuji. Miloslava Ř.


Poděkování personálu interního oddělení

31.8.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dnes v noci 31.8.2021 jsem byla nucena pro velké bolesti navštívit interní oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk. Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Veronika Kovaříková a sestře která měla noční službu za velice hezký přístup. Postarali se o mne, proběhlo mnoho vyšetření a hlavně jsem odjížděla s minimálními bolestmi. Ještě jednou jak paní doktorce, tak i sestře velice děkuji za veškerou péči kterou mi věnovaly. A.O.


Pochvala pro CHIR AMB

27.8.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala pracovníkům chirurgické ambulance (MUDr. Kristýně Čamborové a všem sestřičkám, jejichž jména jsem si bohužel nezapamatovala) za vstřícnost, laskavost a profesionalitu. Péče a přístup výše jmenovaných k pacientovi je na velmi vysoké úrovni. Ještě jednou moc děkuji! Václava Fialová


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

27.8.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážený pane primáři, musím Vám napsat, že máte skvělý personál! Při nástupu mě přijímala sestřička Martina Hošková, byla příjemná, veselá, takže jsem se přestala bát. Všechno mi vysvětlila, ukázala, byla milá, takže moje úzkost a strach ustoupily. Stejně tak MUDr. Kučera mi při příjmu vše vysvětlil a snažil se rozptýlit mé obavy. Operoval mě MUDr. Harašta a propouštěl MUDr. Lužný. Oba byli příjemní, při vizitě profesionální a ptali se mě, jestli se chci na něco zeptat. Jsem celému personálu moc vděčná, že o mě pečoval tak, že jsem ztratila strach z operace. Byli všichni úžasní!! S úctou H.T.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

17.8.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den Minulý týden jsem byla hospitalizovaná na oddělení gynekologie. Byl to nenší operační zákrok na tři dny. Chtěla bych, ať předáte moje poděkování celému personálu tohoto odělení, od lékařů, sester až po sanitářky. všichni byli na mě moc hodní, protože já jsem nevidomá a dovedu ocenit přístup lidí, jak se ke mě chovají. Moc mi ulehčili situaci v cizím prostředí, kdy je to pro mě vždy těžké a laskavost, se kterou se ke mě chovali je příkladná. Chtěla bych, aby jim bylo poděkováno, protože ne vždy se jako slepá setkávám s takovým milým přístupem k mé osobě. Nové prostory, nemoc a operace je pro mě více stresující, než pro zdravého člověka. Ale cítila jsem se zde moc hezky a patří za to dík všem. S pozdravem K.T.


Poděkování

16.8.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyslovit mé poděkování MUDr. Zuzaně Vávrové z Chirurgie C, která mne operovala. Za její profesionální práci, kterou provedla, patří ještě jednou díky. Chtěla bych zdůraznit její perfektní a povzbuzující přístup k nám, pacientkám. Zároveň děkuji i anestezioložce MUDr. Vargové, která mne s milým hlasem a pohlazením uspávala. Nakonec děkuji i všem zdravotním sestrám a pečovatelkám z Gynekologického oddělení pod vedením staniční sestry Bc. Ivany Dostálové. Svou práci vykonávají obětavě, odborně a o pacienty se vzorně starají. Na závěr Vám všem jmenovaným zdravotníkům chci popřát hlavně zdraví, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody. S pozdravem L.P.


Poděkování MUDr. Puszkailerovi z chirurgicko-traumatologického oddělení

8.8.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Leo Puszkailerovi za profesionálně odvedenou práci a za kladný a lidský přístup. Byl jsem velice spokojen. Děkuji. S pozdravem P. S.


Gastroenterologii

7.8.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Ráda bych pochválila a poděkovala veškerému personálu lékařskému i nelékařskému na gastroenterologickém oddělení. Díky jejich milému, ochotnému a vstřícnému chování byl pobyt skoro jako v lázních, a ne v nemocnici.   Veliké děkuji   L.F.


Poděkování

4.8.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Zdravím, ráda bych poděkovala za profesionální péči zdravotního personálu, která mi byla poskytnuta dne 30.7. 2021 při arteroskopii. Jednání sestřiček na předoperační, operační a pooperační i přítomné paní doktorky, než mě napíchla ve mně vyvolávalo pocit klidu a důvěry. P.S.


Poděkování

3.8.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, pane řediteli, Chtěla bych tímto dopisem velmi poděkovat za péči lékařů i zdravotnického personálu, které se mě i mé rodině dostalo, a i nadále dostává ve vítkovické nemocnici. Ráda bych vyzdvihla konkrétně ty, kteří do mého života v posledních měsících zasáhli nejvíce. Díky pečlivosti a zájmu paní doktorky Elišky Kretkové, která odhalila velmi záludnou příčinu mých dlouhodobých zdravotních problémů, mohu v životě dále fungovat jen s minimálním omezením a docházet jen na pravidelné kontroly. Stejně tak musím ocenit práci paní doktorky Edity Caletkové. Tato mladá paní doktorka, mě velmi překvapila svým erudovaným přístupem a zájmem o pacienta. Určitě bych nerada zapomněla na paní primářku Janu Štverákovou. Díky jejímu přístupu, skvěle nastavenému plánu rehabilitace a zájmu fyzioterapeutů o co nejlepší výsledek, mohu dnes aktivně sportovat, a to skoro bez omezení. No a v neposlední řadě patří můj opravdu největší dík paní primářce Miroslavě Kodajové. Oba mí rodiče prodělali ve Vaší nemocnici nemoc Covid-19, otec onkologický pacient, má matka byla hospitalizovaná dokonce i na JIPce. Díky péči, které se mým rodičům dostalo, dnes mohou žít skoro bez následků po prodělané nemoci. Má teta byla převezena k vám na LDN, jako ležák, tam jste ji doslova znovu „postavili na nohy“. Za to také patří velký dík paní primářce Kodajové, jak jsem zjistila, má pod sebou i toto oddělení. Já sama se u ní léčím s vysokým krevním tlakem. ale až teď, když jsem její pacientkou, mohu říct, že léčba je opravdu velmi účinná a nemoc mě už neomezuje, tak jak tomu bylo dříve. Ještě jednou bych ráda poděkovala za to, co všichni lékaři i celý zdravotnický personál dělají pro nás, pacienty. Uvědomila jsem si až s odstupem času, jak je pro mě tato nemocnice důležitá a jak skvělí lidi v ní pracují. Přeju Vám všem pevné zdraví i nervy…hlavně s námi pacienty. S přáním všeho dobrého E.Ř.


Primáři Fojtíkovi a kolektivu centra péče o zažívací trakt

29.7.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane primáři, MUDr. Fojtíku Ph.D., ani nevím, jak Vám mám poděkovat za okamžitý zásah a zákrok při akutním zdravotním problému mého muže. Děkuji za obrovskou profesionalitu. Samozřejmě velký dík i Vašemu kolektivu a všem sestřičkám, jejichž jména bohužel neznám. S přáním pevného zdraví, životní síly a pohody. I.K.


Pochvala od pacientky

28.7.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Svatošovi, lékařům a sestrám na operačním sále a celému oddělení jednodenní péče za ochotu a laskavý přístup, který mi věnovali dne 21.7.2021, kdy jsem podstoupila operaci kolene. Vážím si jejich práce a moc jim za vše děkuji. Kollertová


Dopis s poděkováním

22.7.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat, respektive pochválit pracovníky Vaší nemocnice za vynikající přístup a profesionalitu, kterou jsem zažil při řešení mého úrazu na "Ortopedickém oddělení" (ambulance, operační sál). Dlouho jsem se nesetkal s takovým servisem v nemocnici. Lékaři, sestřicky i personál usměvavý a milý a dokonce i pověstné nemocniční jídlo bylo výborné :-). J. Čermák


Poděkování sanitáři Jiřímu

19.7.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, jsem sociální pracovnice Domova Korýtko a v červenci jsem autem vyzvedávala naši klientku (roč.33), která byla toho dne ošetřena na interní ambulanci Vaší nemocnice. Při pátku byly bohužel tak vytížené sanitky, že i když už byla paní od půl osmé ráno mimo domov, tak by na sanitku zpět čekala až do pozdních odpoledních hodin. Proto mě požádala, zda bych ji nevyzvedla autem. Paní však tuto službu běžně nevyužívá a z vozíku se vždy přesouvá sama. I proto jsme si obě nedovedly představit, jak technicky náročný přesun do auta bude (paní má vysokou amputaci jedné dolní končetiny). Ukázalo se to jako našimi silami nezvládnutelné. Moc bychom proto chtěly obě poděkovat pracovníkovi p. Jiřímu G. (tuším, na pozici sanitáře), který svou chlapskou silou paní do auta dostal. Podotýkám, že z auta ven jsme ji přesouvaly 4 ženy. Uvědomuji si, že to vůbec nebyla jeho povinnost. Navíc byl velmi příjemný a pozitivně naladěný, což se při pátku odpoledne v nemocnici málokdy vidí. Cituji poděkování klientky: " Pěkně děkuji za poskytnutou a vzornou pomoc, kterou jste mi věnoval. Oceňuji lidský přístup, úsměv a žerty, to se člověk hned cítí lépe. Léčíte vlídným slovem, jste člověk na pravém místě." Ještě jednou děkujeme, je to náročná práce, ale máte v týmu opravdu poklad. Kéž by takový přístup měli v pomáhajících profesích všichni. S přáním klidného týdne. Mgr. K.Š.


Gastroenterologickému oddělení

15.7.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážení, jako nutnost je napsat následující řádky jako poděkování a uznání. Moje hospitalizace na oddělení gastroenterologie, pan prim. MUDr. Petr Fojtík, Ph.D. trvala pouze tři dny, ale i tato krátká doba si zaslouží dík za všestrannou péči o mě. Bylo mi poskytnuto velmi drahé vyšetření po převozu z bílovecké nemocnice.  Je mi 86let, problémy, které jsem měla jsem si sama nezpůsobila, ale bála jsem se co bude, neznámého prostředí i cizích lidí. Velmi oceňuji prostředí, a hlavně přístup zdravotnického personálu. Lékaři, sestřičky i méně kvalifikovaní, tak i ženy starající se o čistotu. Velmi vám všem děkuji že jste mi to vše ulehčovali. Hodně zdraví, hodně úspěchů. S díkem P.L.  


Pochvala – MUDr. Ragenaite-Mrnka, pracoviště Olomouc

13.7.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Hezký den, paní ředitelko, Po 45 letech jsem se z Ostravy přestěhoval na Litovelsko. Při poslední kontrole mi obvodní Ostravě naordinovala Warfarin. Přešel jsem k vám na polikliniku. Krev mi lítala nahoru a dolu jedno „4" podruhé „1,2"… MUDr. Ragenaite-Mrnka na to reagovala i telefonicky a ereceptem injekce i do břicha. Nakonec po dohodě s internistou pani MUDr. Hamplovou mi naordinovali místo Walfarinu lék „ Eliguisien“ cítím se konečně dobře. Jsem rád, že jsem u vás na poliklinice zastavil a chtěl bych touto cestou poděkovat pani MUDr. Ragenaite-Mrnce, že se o mne opravdu skvěle starala. Jan V.


Poděkování oddělení ORL

7.7.2021 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Přeji Vám pěkný den, chtěl bych poděkovat Vaší nemocnici, konkrétně  oddělení ORL, kde jsem byl na operaci krční mandle a následně jsem ležel na lůžkovém oddělení. Velké dík vašemu skvělému personálu, doktorům i sestrám. Cítil jsem se velice dobře a pokud budu moct, tak Vás mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji, s pozdravem J. Ž.


Poděkování lékařům a sestřičkám nemocnice ve Valašském Meziříčí

7.7.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Touto cestou vyjadřuji své upřímné poděkování a vděčnost lékařům a sestřičkám interních oddělení, především pak COVID-JIP a ARO, kteří mne léčili, ošetřovali a také vyléčili z nemoci Covid-19. Mé poděkování patří také lékařům a sestřičkám dalších oddělení, neboť řada z nich se podílela na zjištění mého zdravotního stavu a tedy následně i na mém uzdravení. Jsem si vědom toho, že především jejich obětavosti a profesionalitě jsem se po čtyřtýdenní hospitalizaci mohl vrátit ke své rodině a do běžného života. Srdečné díky! Jan S., Poličná


Gastroenterologickému oddělení

29.6.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane primáři MUDr. Fojtíku Ph.D. a celý kolektive lékařů, sester a pomocného personálu Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice, gastroenterologické oddělení. Nedostává se mi slov, kterými bych vám všem poděkovala za příkladnou péči o nás nemocné, ale také za pohodu, která z vás všech vyzařuje, a která nám dává sílu se s nemocemi poprat. Ještě jednou velký dík za všechno, bylo mi s vámi ve Vítkovicích dobře. J.Ř.


Poděkování očkovacímu centru

24.6.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, ráda bych Vás požádala, aby jste poděkovali personálu v očkovacím centru za krásný přístup, rychlost a pohodu během celého procesu administrace a samotného očkování. Velmi mě však mrzelo, že očkování probíhá v podmínkách, které jsou pro očkující zdravotníky jistě velmi náročné. Byla jsem se očkovat 22.6.2021 a musím říct, že tam holky měly přímo hnusně vedro. Myslíte, že by Vaši vedoucí pracovníci pracovali v těchto horkých dnech v neklimatizovaném prostředí? Asi těžko. Tak se přimlouvám, aby jste pro ně něco vymysleli. Hezký den. Magdalena N.


Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

21.6.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, velmi ráda bych poděkovala celému týmu z gynekologicko-porodnického a následně novorozeneckého oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, hlavně těm, kteří měli službu v termínu 31. 5. – 3. 6. 2021. Porod proběhl naprosto krásně a přirozeně díky skvělé porodní asistentce Bibiáně a její nepřetržité podpoře během celé "akce". Poděkování tímto patří také MUDr. Kučerovi, který mě přijímal a následně i porod "zakončil". Další mé díky patří veškerému personálu na oddělení šestinedělí. Jen díky tomu jsem se u vás cítila dobře, bezpečně a vlastně vůbec ne jako v nemocnici. Díky sestřičkám, které mi pomáhaly masírovat prsa, když se mi druhou noc nalila tak, že jsem myslela, že prasknou. Na další porod se k vám do nemocnice vyloženě těším. S pozdravem a ještě jedním velkým DÍKY P. V.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

21.6.2021 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za péči lékařům, sestřičkám i ošetřovatelkám ortopedického lůžkového oddělení i ambulance, za velmi vstřícný, a hlavně pozitivní přístup k pacientům. Velmi si toho vážím. 30.4. 2021 mi byl operován kyčelní kloub panem primářem MUDr. Káňou. Nebyla to má první operace a mohu srovnávat. Tuto nemocnici bych určitě doporučila. Přeji všem hodně zdraví, elánu, sil i osobního štěstí.  M. N.


Poděkování

16.6.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobry den, 13. 6. 2021 jsem podstoupila operaci kolene. Chtěla bych moc poděkovat celému personálu na oddělení jednodenní péče.Tak vstřícné a ochotné sestřičky jsem dlouho nezažila. Vážím si jejich práce a moc jim děkuji za výbornou péči. Přeji vám mnoho spokojených pacientů. Děkuji, Hartvichová.


Poděkování týmu kardiologie 1

16.6.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Milé sestřičky! Chci poděkovat za Vaši skvělou péči, neboť úsměv na Vašich tvářích léčí. S Vaší péčí se pacienti cítí lépe, mají pocit štěstí, srdíčko radostí jim tepe. Co více Vám psát, ať každý pacient Vás má rád. Ať se na Vás těší, bez Vaší péče to bývá těžší. Na památku věnuje M. Latka  


Poděkování infekčnímu oddělení

15.6.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážení, byla jsem hospitalizovaná 12 dní ve Vaší nemocnici, konkrétně na infekčním oddělení, z důvodu onemocnění koronavirem. Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování za profesionální přístup lékařů, včetně sester a jiného personálu. Pomohli mi nejen po zdravotní stránce, ale jejich příjemné vystupování bylo pro mne velmi důležité. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. Hana D.


Děkovný dopis

14.6.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych vyslovila poděkování panu doktorovi z oboru ortopedie, p. Petru Čechovi, který mne 13. 6. v neděli v nemocnici           v Říčanech operoval levé koleno, za jeho profesionální přístup, ochotu pomoci, za příjemné a milé chování, za odbornou skvělou práci         a za podrobné vysvětlení operačního zákroku a pooperační léčby. Poděkování patří i úžasnému personálu na ortopedickém oddělení jednolůžkové péče na ortopedii, všem sestřičkam, p. anesteziologovi, všem na operačním sále. Veliké diky patří všem za jejich ochotu, laskavý a milý přístup k pacientům, za jejich skvělou péči a za to, že jsem se zde cítila v bezpečí a prvotni strach z operace brzy zmizel. S takovým přístupem jsem se dosud nikde v nemocnicich nesetkala. Srdečně jim děkuji za jejich náročnou a obětavou práci, kterou odvádějí ještě i s úsměvem. Se srdečným pozdravem Mgr. LENKA Minaříková, Praha 4.


Poděkování kolektivu kardiologie 2

14.6.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, tento týden jsem u vás podstoupil ablaci srdce. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se o mne starali. Péče všech sester, ošetřovatelek a MUDr. Mikušové je obdivuhodná. Díky za to!  S pozdravem, P. Černoch


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

10.6.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážené vedení Nemocnice Prostějov Dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila velkou pochvalu a poděkování personálu celého Gynekologického oddělení. Děkuji za perfektní péči, vstřícnost a ochotu. Necítím se zde jako v nemocnici, ale jako na rekreaci. Zvláště chci poděkovat velikému odborníkovi, primáři MUDr. Balákovi, který, provedl precizní operaci, komunikoval s ostatními pracovišti, podrobně vše vysvětlil, uvedl mě do absolutní psychické pohody. Několikrát denně mě kontroloval a objasňoval vše potřebné. Dále patří obrovské poděkování sestřičkám Spisarové a Greplové, které o mě pečovaly po operaci ( opět vysoká profesionalita, ochota, laskavost). Ještě si dovolím zmínit staniční sestru Zapletalovou, která mimo vše jiné přináší na oddělení optimismus a skvělou náladu, což je benefit k nezaplacení. Mé poděkování patří také žákyním Zdravotnické školy, 3 ročník, které zde vykonávají měsíční praxi. Děkuji také paním uklízečkám za úklid a jejich dobrou náladu. M. P.


Poděkování ARO + JIP

10.6.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Vážení a milí, Dovoluji si aspoň touto cestou ještě jednou poděkovat za to, že jste mě svou profesionální prací, milou a obětavou péčí, psychickou podporou i pohlazením vrátili zpátky do života. Je tady krásně a jsem Vám všem za to velmi vděčná. Moc si vážím práce vás všech. Přeji vám hodně síly, energie, zasloužený odpočinek a jen samé vděčné a uzdravené pacienty.  Děkuji Marcela H., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování MUDr. Vávrové, lékařkám mamární komise a chirurgickému oddělení B

2.6.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Tímto bych ráda poděkovala perfektnímu týmu mamární komise a především MUDr. Vávrové Zuzaně za výbornou péči. Tímto bych chtěla poukázat na to, že i když je diagnóza pro pacientku nelehká, tak se správným přístupem lékaře je to pro pacienta, včetně všeho, co se děje ve velkém shonu kolem něj mnohem schůdnější. U MUDr. Vávrové je zcela zřejmé, že lze výborně skloubit profesionální přístup lékaře s empatií. Dne 24.3. 2021 jsem byla operována s nálezem karcinomu prsu. Operace proběhla výborně a dnes již pod 2. měsících je rána výborně zhojená. Jsem ráda, že v našem kraji máme takové lékařky a pevně věřím, že tohoto typu zdravotníků bude jen víc a víc. Paní doktorko, děkuji! K.N.


Poděkování gynekologicko-porodnickému, novorozeneckému a chirurgickému oddělení

2.6.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych poděkovat personálu na porodnickém oddělení a novorozeneckém oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, 8. dubna se mi narodil syn. Všichni byli moc milí, trpěliví, ochotní a velmi profesionální. Také bych opožděně chtěla poděkovat za péči personálu traumatologické, chirurgické ambulance za vynikající péči. V.CH.


Poděkování dětskému oddělení

1.6.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, touhle cestou bych chtěla moc poděkovat celému dětskému oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk za skvělou péči, která byla našemu synovi poskytnuta. Také bych moc chtěla poděkovat panu doktorovi Markovi Poláchovi, za skvěle odvedenou práci na sále a celému jeho týmu. Jako matka jsem i z tak "malého" zákroku byla vystresovaná, ale náš syn to zvládl na jedničku, jen díky Vašim zaměstnancům! Ještě jednou velké DÍKY. T.J.


Pochvala pro očk. centrum

28.5.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážení, chtěla bych za celou rodinu poděkovat za vzorné chování i péči při očkování naší maminky paní Blaženy Chodorové v Očkovacím centru Říčany. Přejeme všem pevné zdraví a hodně sil. S pozdravem Danica Dejlová


Poděkování covidovému oddělení

26.5.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Přeji krásný den, touto cestou bych velmi ráda poděkovala týmu na "Covidovém" oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, kde jsem pobyla od 7. 5. do 12. 5. 2021, všechny sestřičky i zdravotní bratři byli moc fajn. Velmi oceňuji lidský přístup, vstřícnost a skvělou péči o pacienta. Moc všem ještě jednou děkuji M.S.


Poděkování plicnímu oddělení

24.5.2021 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vazeni pracovnici novojicinske nemocnice! V patek 21.5.2021 ve 13.00 hod jste mne po 8mi dnech propustili z plicniho odd., presneji z jeho uzavreneho covidoveho oddeleni. Od te chvile mne tizi myslenka, jak Vsem lidem, kteri se na tomto oddeleni o mne starali, jak uprimne a s obrovskym vdekem jim mohu podekovat. Bojim se, ze tu silu meho vdeku nedokazu kazdemu z nich predat. Mam totiz stale cerstvou vzpominku, ze me vcerejsi DEKUJI, kdyz jsem to oddeleni opoustel, mi prislo jako naprosto formalni a nedostatecne! To co bych timto svym dopisem chtel sdelit je hlavne to, jakym zpusobem jste mne vratili do zivota. Kdyz jste mne hospitalizovali, byl jsem na dne a to spis psychicky nez fyzicky. Navic jsem vubec nemel duveru v nejakou regionalni nemocnici, kde se bude rozhodovat, zda muj osud bude smerovat k hromade 30.000 mrtvych anebo k tem vyvolenym, kteri dostanou dalsi sanci, sanci zit! Presto od prvniho okamziku, kdy mne covidova zachranka privezla na covidovou jednotku, kde mne prvni pracovnici nemocnice, vcetne mlade lekarky-gynekolozky, ktera zde proste mela zrovna sluzbu, i pres sve zimnice, horecky a strachy co bude dal, jsem od zacatku nedokazal prehlednout, jak dusledne se zabyvaji diagnostikou meho zdravotniho stavu a jak mi vsichni Ti lide CTEJI POMOCI!!! (Ma duvera velmi rychle rostla). Nejsem casty navstevnik nemocnic, byl jsem asi poprve po 40ti letech hospitalizovan, tim vice mne tako skutecnost prekvapila. A muj pribeh pokracoval: Na zminenem covidovem odd mne prijali pred pulnoci. Od te doby jsem nevychazel z udivu, s jakou peci a zajmem a odbornosti se vsichni o mne starali! Za celou dobu jsem se nesetkal se zdravotnikem, ktery at uz vykonaval jakkoli kvalifikovany zakrok nebo mi jen kazde rano prevlekal mou propocenou postel, vzdy jsem citil, ze jsou pod temi skafandry lide, kteri mi VZDY chteli pomoct a zalezi jim na tom. Po celou dobu jsem se setkaval s ruznymi lekari na tomto oddeleni, ale stejne jako predtim uvedene, vzdy jsem citil maximalni odpovednost k memu zdravi i k me osobe. Jejich trpelivost a snaha mi vysvetlit, o co se pri lecbe snazi, aby nasli tu nejucinejsi pomoc, byla neskutecna!  Proto mam tu silnou potrebu dekovat a snahu, aby se o tom co delate a jak to delate dovedeli vsichni obyvatele novojicinska, ale i Vase rodiny, Vase deti. Bojim se, aby tento dopis nevyznel prilis pateticky, oslavne, jako z nejakeho marketingoveho letaku. Je toho totiz vic, co chci jeste rict! Vsiml jsem si i to, ze v te nemocnici byla dobra atmosfera i mezi ostatnimi zamestnanci, ridici sanitek, ktere jsem pozoroval z okna a ta nalada se dala poznat i z talire s jidlem, ktere jsem na pokoj dostaval. Na prvni pohled to jidlo vypadalo jako ze skolni jidelny, ale vlastne jsem zahy pochopil, ze prekvapive chutna a ze jsem vracel vzdy do posledniho sousta vyjedene talire. Asi si myslite, ze uz zachazim prilis daleko.  Ale ne, ja chci timto vyjadrit vlastne celemu spitalu v NJ, ze si uvedomuji, ze to vsechno neni vubec samozrejme a i proto ta ma nutkava potreba DEKOVAT! Dekovat za to, ze jsem se mohl ve vasi/nasi nemocnici citit jako clovek a tim jste me vylecili vic nez jen z covidu. Mohu prohlasit, ze v nemocnici v Novem Jicine se nikomu nebude chtit umrit, protoze to proste nemuzete udelat tem lidem, kteri se o vas tak citlive a odpovedne starali. Znovu a opakovane dekuji vsem, ze mi pomohli odhalit nove misto, kde lidskost je vsudypritomna. Dopis podepisuji svym plnym jmenem a zaroven davam souhlas, aby tento muj dekovny apel byl slyset na vsechny strany. Proste muzete ho zverejnovat kdekoli a kdykoli. Hlavne, aby to vedeli vsichni lide v teto nemocnici a vsichni jejich pacienti. Dekuji, vazim si Vas! Miroslav Mixa


Poděkování internímu oddělení

21.5.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc tímto děkuji veškerému personálu interního oddělení za péči, kterou personál věnoval mé mamince při pobytu na zdejším oddělení. Ikdyž nebylo možno navštěvovat svou maminku, byla jsem s ní v kontaktu denně přes telefon a mohu říci, že její slova chvály a starostlivosti byly vstkutku od srdce a upřímné. Děkuji všem lékařům, jmenovitě poté dr.Černochové a ošetřujícímu personálu. Přeji Vám vše dobré a ještě jednou moc děkujeme za péči, která se nevidí jen tak všude.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

20.5.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

10.4. jsem přijela na gynekologii na pohotovost, kde z toho vznikl akutní císař. Velice ráda budu doporučovat, protože jsem byla velice spokojená. Personál úžasný jak v péči o mě, tak v péči o dcerku. Veliká pochvala. Hana S.


Poděkování týmu na odběrovém místě a očkovacím centru covid-19

18.5.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, pravidelně se k vám jezdím testovat (antigenní testy). Občas musím jinam, když není volný termín a musím říct, že u vás je organizace testování od začátku velmi dobrá, jde to rychle. Dnes jsem byla na 1. očkování také u vás a opět skvělá organizace. Dokonce si myslím, že byste zvládli naočkovat ještě o dost víc lidí:) (podle dneška alespoň to tak vypadalo...) Díky. Je povzbudivé vidět, když někde něco dobře funguje a je příjemný personál. Přeji hodně zdaru, síly pro personál a spokojených, uzdravených pacientů.


Poděkování celému týmu příjmové interní ambulance

17.5.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chci vyjádřit velké poděkování a obrovskou pochvalu za vstřícný, lidský a velmi profesionální přístup MUDr. Emilovi Bačíkovi a celému oddělení Příjmová interní ambulance, Nemocnice AGEL PROSTĚJOV. P.K.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

16.5.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, od 20. 4. 2021 do 27. 4. 2021 jsem byl hospitalizován na Chirurgicko-traumatologickém oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu tohoto oddělení za odborný a hlavně lidský přístup. S pozdravem, B.V.


Dopravně zdravotní službě

12.5.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážená paní dispečerko, vážení přátelé, chci Vám napsat velkou chválu a dík za to, jak profesionálně i lidský jste mi pomohli při očkování imobilní maminky, A.P. *1930. Opakovaně od října loňského roku využívám Vaší služby a mám k Vám úplnou důvěru, ale převoz na vakcinaci byl pro mě docela starost, protože mám od 2.května mohu v sádře. Vaše posádka s maminkou krásně navázala kontakt, vzali ji pak i ven, aby se dívala na trávu a byla chvíli venku: celý zážitek pro ni byl příjemný a hezký, přestože se předtím bála. Chválila Vás i paní E.M., která jela jako doprovod.  Jsem si vědoma, v jakém tlaku sanitky jezdí, a proto si Vaší vstřícnosti a celého přístupu velice vážím. Poděkujte PROSÍM mým jménem oběma pánům posádky. S přáním všeho dobrého  R.P.


Poděkování očkovacímu týmu

12.5.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektní zvládnutí očkováni v KaS centru. Udělali jste pro občany velmi záslužnou práci. Vše jde jak po másle, lidé ochotní, vše vysvětlí. Myslím si, že všichni mohou být spokojeni. Děkuji  J.V.


Poděkování sestřičkám z našeho Facebooku

11.5.2021 / AGEL Transfúzní služba

Jiří Simon S velkým DĚKUJI už něco málo přes 20 let.. Krásná práce..   Daniel Spěváček Úžasný sestřičky. Skvělý servis a hlavně nekončící zábava při odběru.. Už se na vás zítra těším.. Jsem zvědavý, která mě pichnete tentokrát pěkný svátek přeji!   Iveta Bogumska Jste úžasní, nejlepší . Vždy se na vás moc těším, lepší sestřičky jsem nepotkala.   Lidu Šenková Jste nejlepší na světě.                                 Jan Hotovec Jste všichni suproví Jste prostě nej... Vše nejlepší sestřičky! Vše nejlepší bratři! Hana Švubová Pevné nervy a krásný den.   Daniel Spěváček Děkujeme že jste a děláte svět lepší.   Andrea Rattayová Všechno nejlepší.   Tomáš Janíček Tak krásný svátek!


Poděkování týmu kardiochirurgie

10.5.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážení, dne 7. dubna 2021 jsem byla přijata na Vaše oddělení za účelem náhrady aortální chlopně. Dnes už jsem po úspěšném zákroku doma, ale cítím potřebu vyjádřit se k Vaší práci. Byla jsem překvapena vysokou profesionalitou, jednáním s pacienty, ochotou a neuvěřitelně lidským přístupem všech lékařů i sester, včetně pomocného personálu, kteří mi byli i v těžkých chvílích oporou. Cítila jsem se ve Vaší péči bezpečně a všichni navždy zůstanete v mých vzpomínkách jako skuteční profesionálové po všech stránkách. Ještě jednou Vám za všechno děkuji. Přeji Vám mnoho spokojenosti a stejně vděčných pacientů jako jsem já. S úctou H. Višnická


Gynekologickému oddělení

6.5.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den. V dnešní šílené době se na nás valí jen samé negativní zprávy, lidé jsou na sebe zlí, ale já bych Vám chtěla napsat, že jsem 5.5. podstoupila zákrok na gynekologickém oddělení Vaší nemocnice. Tímto bych chtěla moc poděkovat celému personálu. Jmenovitě paní doktorce Mejtské a sestřičce Silvii z šestinedělí (bohužel jiná jména neznám), ale jinak všem sestřičkám i doktorkám, s kterými jsem měla tu čest se setkat. Od ambulance, šestinedělí, anestezie. Ani na sekundu jsem neměla ze zákroku strach a bylo o mě bezvadně postaráno. A hlavně bych u všech ohodnotila lidskost, s kterou pracují. Řekla jsem si, že všichni píšou jen, když si chtějí postěžovat, tak já bych Vám chtěla poděkovat. Mějte se hezky. S.Š.


Poděkování oddělení internímu a ARO

5.5.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval lékařům, zdravotním sestrám a ostatním zaměstnancům jesenické nemocnice, zvláště oddělení interny pana primáře Zapletala a oddělení ARO pana primáře Kudrny za péči, kterou mi věnovali při mé hospitalizaci. Rudolf Řezník, Česká Ves.


Očkování

5.5.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, dnes 5.5.2021 jsem byl u vás v nemocnici očkován proti onemocnění Covid 19. Chtěl bych touto cestou určitě pochválit váš personál za organizaci rychlost, pružnost a profesionalitu, fakt na jedničku. Jsem rád, že jsem si vybral právě Vás. Doporučím všem děkuji moc. R.D.


Poděkování!!! Chirurgii B

5.5.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Velké poděkování veškerému personálu lůžkového oddělení chirurgie B, s kterým jsem se setkal při hospitalizaci k operaci tříselné kýly dne 30.4. Toto je poděkování nejen za jejich profesionalitu, ale především za jejich milý! a lidský! přístup. Samozřejmě patří toto poděkování i MUDr. Holéczymu, CSc. a jeho "týmu" na operačním sále za odbornou péči, kterou mi při lékařském výkonu věnovali a věnují i při následných kontrolách po operaci. Přeji vám, ať vám tento, pro nás pacienty důležitý přístup vydrží. Děkuji. Z.D.,


Poděkování oddělení ORL

3.5.2021 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane MUDr. Jakube Fejfare, předsedo představenstva, vážený pane doc. MUDr. Davide Vráno, Ph.D., člene představenstva, v současné době všichni prožíváme náročné období v souvislosti s nemocí Covid 19. Bohužel, naše maminka, Z.Ch. – v tyto dny se dožívá 84 let, měla diagnostikováno toto onemocnění 2. 4. 2021. Zpočátku probíhala léčba doma, ale 6. 4. 2021 se zdravotní stav zhoršil, zkontaktovali jsme ZZS a ve večerních hodinách byla maminka převezena do Nemocnice AGEL v Novém Jičíně. Po vstupních vyšetřeních byla hospitalizována na oddělení ORL – Covid oddělení – Plicní lůžková izolace 3. Ještě v noci ze 6. 4. na 7. 4. 2021 jsme dostali aktuální informace od pana doktora vykonávajícího službu na tomto oddělení. O zdravotní stav jsme se velmi zajímali. Pravidelně po dvou – třech dnech jsme se kontaktovali s lékaři oddělení, kteří nás informovali o dalším průběhu zdravotního stavu maminky. Velmi mnoho chceme kompletní lékařský tým pochválit za profesionální přístup při léčbě i za to, s jakou ochotou nám lékaři sdělovali informace. Maminka totiž z počátku netelefonovala, nešlo to. Chceme rovněž velmi pochválit a poděkovat za nevšední starostlivost a péči zdravotních sestřiček a bratrů, kteří maminku opečovávali. Neměli to lehké. Maminka asi po týdnu se za doprovodu zdravotních sestřiček a bratrů pokoušela udělat pár kroků. I toto personál dokázal ocenit potleskem. Jak úžasné! Nemůžeme zapomenout ani na provozní a sanitární personál, bez kterých by provoz daného oddělení také nemohl fungovat. Velmi oceňujeme celkový přístup celého pracovního kolektivu pod vedením pana primáře, který s obrovskou laskavostí, ochotou, lidskostí a dobrým slovem s maminkou komunikoval. Máte opravdu v nemocnici úžasné lidi, kteří jsou v tzv. první linii a zvládají celou situaci s bravurou, obětavostí a srdcem na dlani. Maminka byla propuštěna do domácího ošetřování 19. 4. 2021. Již se jí daří lépe, je samostatnější, sama na sobě cítí další velké pokroky ve zdravotním stavu. My všichni doma jsme za to rádi, těšíme se, jak se situace vyvíjí. Vážený pane MUDr. Jakube Fejfare a vážený pane doc. MUDr. Davide Vráno, Ph.D., velmi Vám děkujeme za umožnění potřebné péče naší maminky v tak výborném zdravotnickém oddělení. Přejeme Vám hodně zdraví, pracovních úspěchů v dalším období a zároveň prosíme o předání velkého poděkování oddělení ORL – Covid oddělení – Plicní lůžková izolace 3, protože si to zaslouží. S pozdravem Mgr. I. Ch. a Mgr. A. S. (dcery) V Příboře dne 3. 5. 2021


Poděkování operačnímu týmu na operačním sále, lékařům z chirurgie a sestřičkám z gynekologického oddělení

2.5.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěla bych touto cestou z celého srdce poděkovat za velice vstřícné, odborné a lidské jednání primáři MUDr. Jiřímu Šťastnému, rovněž děkuji celému operačnímu týmu na operačním sále, lékařům z chirurgie a sestřičkám z gynekologického oddělení za vzornou a velice příjemnou pooperační péči.. Velice si vážím plně profesionální a perfektní péči primáře MUDr. Jiřího Štastného při odstranění mého komplikovaného žlučníku. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Přeji všem krásný den A. L.


Pochvala lůžkové oddělení chirurgie A

30.4.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Krásný den Vám ze srdce přeji, jmenuji se M.W. a bohužel nemám jinou možnost, jak se vyjádřit k profesionalitě personálu Chirurgie A ve Vítkovicích, kde ležela má dcera. Jmenovitě Martině Kameničkové, praktické sestře, Monice Kvašňovské, praktické sestře a Viol Váňové, tyhle ženy máji srdce na spraveným místě. Děkuji za milý přístup k mé velmi nemocné dceři. A nejvíce vedoucímu lékaři MUDr. Pavolu Holéczymu CSc., který se o mou dceru srdečně staral, denně za mou dcerou docházel i vícekrát a řešil její komplikovaný zdravotní stav. Chtěla bych srdečně poděkovat za srdečnou a profesionální péči o mou dceru, ačkoliv bohužel kvůli Corona viru jsem nemohla u ní být. Tak jak jsem bývala s ní i v Motole od malička (9 let). Srdečně děkuji celému kolektivu a pan primář může být pyšný na svůj tým. Srdečně vám děkuji za péči a mateřské cítění. Jste úžasní. S pozdravem hezkého dne M.W. , zdravotník Fakultní nemocnice Ostrava


Poděkování všem sestřičkám i paní doktorce na oddělení paliativní péče

29.4.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den chtěla bych strašně moc poděkovat všem sestřičkám i paní doktorce na oddělení paliativni pece D za prikladnou péči o moji umírající maminku. Byla sice na tomto oddělení pouze jeden den,než zemřela ale moc jim děkuji i za to,ze jsme se sestrou mohli u ni v poslední chvíli byt a moci se s ni tak rozloučit. Ještě jednou bych jim tedy chtěla všem moc poděkovat, zaslouží si to za tuto velmi těžkou práci v této nelehké době.  Děkuji M. H. a K. B.


Pochvala INTERNA

28.4.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, obvykle nikam nepíšu, ale tentokrát musím udělat čestnou výjimku. Léčím se ve Vaší nemocnici s covidem na oddělení interny, včetně JIP a musím konstatovat jednu věc. V životě jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem veškerého personálu, od lékařů po sanitáře, a to bez výjimek. Hluboce se klaním před jejich nasazením a opravdu nadstandardni péči o pacienty. A přimlouvám se         za nějaké ocenění jejich skvělé práce. Děkuji. Zdeňka Sudíková.


Poděkování za bravurní organizaci očkovacího centra v KASKu

28.4.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobry den, chtela bych podekovat za bravurni organizaci ockovaciho centra v KASKu. Vse slape jako dobre serizene hodinky. Vsichni velmi ochotni a napomocni. Zadny stres a tak bych mohla pokracovat. Dnes jsem dostala snad svuj nejcenneji zivotni dodatecny darek k narozeninam. Nevim jak je to jinde, ale z reportazi v TV rozdil jako nebe a dudy. O vas by mely byt reportaze a k vam smerovat z cele Moravy, nebyt nezadouci migrace. VELKE DIKY. S uctou M. T.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

26.4.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat porodnímu a novorozeneckému oddělení. Úžasný personál. Všude budu jen doporučovat. Děkuji moc.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

23.4.2021 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit poděkování všem zaměstnancům ortopedicko-traumatologického oddělení v Nemocnici v Novém Jičíně, za profesionální péči a citlivý přístup při ošetřování mé maminky, paní V.S., která byla na tomto oddělení hospitalizována. S úctou, Z.S., dcera


Poděkování oddělení následné péče

15.4.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Dobrý den, rád bych poděkoval za péči mojí maminky na oddělení následné péče 2, pod vedením paní staniční Olinky, která je profesionální, laskavá a je na pravém místě, celý personál hodný, vstřícný laskavý , přeji všem děvčatům hodně sil v této náročné práci a velké díky všem lékařům sestrám,uklizeckam, atd v celé nemocnici Marek B.


Poděkování

14.4.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Z celého srdce chci poděkovat všem lékařům a sestrám z bruntálské nemocnice za péči o mého bratra J. Zejména velký dík panu primáři Kulihovi za osobní přístup a speciální velký dík řediteli nemocnice panu Ing. Kameníkovi za ochotu, vstřícnost a velkou pomoc. Nesmírně si vážíme všech, kteří v této nelehké době zajišťují péči nemocným a bojují všemi prostředky za záchranu životů. Přeji hodně sil a energie. Vydržte! K.R.


210408 ORT 18

8.4.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, dnes jsou to 2 měsíce,kdy jsem byla operována na ortopedii ve vaší nemocnici.Chci poděkovat celému ortopedickému oddělení, zaměstnancům COS, JIP, ARO i sestřičkám ve sterilizaci.Vážím si jejich nelehkého povolání, profesionálního i lidského přístupu k nám-pacientům. Zvlášť chci poděkovat MUDr.Šímovi za provedenou operaci.   S pozdravem    Paštěková Helena


Pochvala pro rehabilitaci

7.4.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, tímto bych chtěla pochválit sestřičky z ambulantní části rehabilitačního oddělení, které o mě pečují. Zvláště fyzioterapeutku Šárku, která se mi věnuje již celý měsíc. Její rady jsou skvělé, všechno hezky vysvětlí a je moc příjemná. Setkala jsem se vždy s milými a usměvavými lidmi všude kam jsem přišla. Děkuji za předání všem zaměstnancům. M.J.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

6.4.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc bych chtěla touto cestou poděkovat novorozeneckému a porodnímu oddělení. Jak ošetřovatelský personál, tak i lékaři bezvadní. Měla jsem ze začátku obavy, jako prvorodička, ale tyto byly okamžitě rozplynuty již po příchodu na oddělení. Milé, vlídné sestry, které mi vše rády vysvětlily. Dále edukace o novorozence, plno nových informací a hlavně klid, úsměv na tvářích a pohoda - to vše jsou věci, které nebývají stadndardem, nicméně tady ano a zato moc děkuji. Jste skvělí a za pár let opět a jedině u vás :) L.M.


Pochvala - Očkovací centrum Říčany

3.4.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Přeji dobrý den, právě včera jsem obdržela druhou, tedy poslední injekci proti covid-19. Moje dojmy i zážitky z celé akce jsou veskrze pozitivní, od jednání se sestrami a právě tak s lékařkou, která zajišťovala odborný dohled. Myslím, že už nápad zřídit toto očkovací středisko ve Sportovní hale v Říčanech  nejen pro město Říčany, ale i pro celé okolí Říčan, byl nápad vynikající a pozoruhodný, a jsem ráda, že se tak stalo. Moc a moc srdečných díků všem, kteří přispěli k realizaci tohoto záměru a usnadnili nám všem starším osobám + 70 a více - a nejen jim -  poměrně snadný přístup k tomuto očkování. Mikotová Eva, naroz. 1943, Říčany u Prahy


Děkovný dopis od skautů

1.4.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Drazí lékaři, zdravotní sestřičky, medici, zkrátka úplně všichni z našeho skvělého zdravotnického personálu. Chtěla bych vám poděkovat za mě, mou rodinu i za náš celý skautský oddíl. Za to, co pro nás všechny v této nelehké době děláte. Výměna času stráveného s rodinou a přáteli za přesčasy strávené v práci, obětování vašeho volného času a zájmů pro jiné a riskování toho nejcennějšího, vašeho zdraví. Klobouk dolů za tyto nemalé činy. Moc dobře si uvědomuji, že vám má slova podpory práci nijak neusnadní, přesto doufám, že vás alespoň trochu potěší a vykouzlí úsměv na tváři. Přeji vám především hodně sil, pevné zdraví a stále tak velké nasazení pomáhat druhým. Jste mým velkým vzorem a díky vám je mi už teď jasné, že chci pomáhat druhým právě jako vy teď nám a jsem přesvědčená, že se příští rok budu hlásit na lékařskou fakultu. Ještě jednou velké DÍKY vám všem. S pozdravem, Zuzana Křivancová, 7. skautský oddíl Rysové, Beroun


Poděkování!

31.3.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dne 13.12.2020 jsem byla hospitalizována k operaci břišních kýl a následně znova pro horší hojení.    Chtěla bych poděkovat panu prim. MUDr. Mazurovi, ošetřujícím lékařům, sestřičkám, ošetřovatelkám a všem ostatním na oddělení Chirurgie B, dále pak anesteziologům a při ambulantní léčbě panu MUDr. Pekařovi a sestřičkám.    Móóóc děkuji za profesionální, laskavý přístup a lidskost.    pacientka L.F. 


Poděkování oddělení kardiologie 2

29.3.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, velmi děkuji za krásnou péči na kardiologii II. Dne 23. března jsem byla u Vás na zákroku a jsem opravdu nadmíru spokojená. Doktor odvedl skvělou práci. Skvělé sestry mi velmi pomáhaly vše zvládnout a podporovaly mě po celou dobu zákroku. Sestry na lůžkovém oddělení se o mě staraly jako o miminko. I paní uklízečka byla velmi ohleduplná. Všechna čest celému oddělení. Těch 400 km tam a zpět za to stálo. Srdečně zdraví, Zukalová


Zaměstnancům

26.3.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, dovolte abych touto cestou mohla poděkovat vašim zaměstnancům. Dne 21.3.2021 jsem byla přijata na chirurgické oddělení B a 22.3. mně byl odstraněn žlučník. Celou dobu pobytu jsem byla velmi mile překvapena úžasně milým, vstřícným a profesionálním jednáním celého personálu. Touto cestou bych v prvé řadě chtěla poděkovat MUDr. Bolkovi, za jeho perfektní práci. Samozřejmě velké poděkování patří i ostatním, kteří se o mě starali, všem lékařům, sestřičkám i ostatnímu personálu, se kterým jsem přišla do styku v době mého pobytu na oddělení. Děkuji všem, zvláště v dnešní nelehké době a přeji vám hodně sil, pevné zdraví a nervy. Ještě jednou děkuji. M.Š.


Poděkování MUDr. Szkatulové a kolektivu neurologie

25.3.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane řediteli, milé vedení nemocnice "Agel" v Třinci, ačkoliv je těžká doba covidu, všude kolem chodí lidé zahaleni v roušce, bez veselého úsměvu, pozdrav téměř neslyšíte, přesto Vám, respektive dvěma ženám, Vašim zaměstnancům, chci tímto velice poděkovat. Jsem maminkou Vaší zdravotní sestry, tč. na MD - pí Michaely Kropové, babičkou 1. trojčat 2020, nad kterými držíte ochrannou ruku. Bohužel, díky zavřeným základním školám i MŠ a každodennímu několikahodinovému sezení a psaní e-mailů (často do půlnoci) a denní výuce malých dětí na dálku, přes PC, mě postihl po 5 měsících silný zánět sedacího nervu a blok krční páteře. Pro celodenní bolesti v noze jsem byla nucena vyhledat lékaře, nemohla jsem už téměř chodit a unést miminka byl skoro nadlidský výkon. Jsem lektorkou společenských tanců, tudíž pravidelný pohyb a běhání mi vyhovuje, dělá radost, ale zákaz všech aktivit mi ublížil. Tímto tedy 1000x děkuji paní MUDr. Irence Škatulové za to, že mě nenechala čekat až do srpna, vyšetřila mě a předepsala patřičné terapie (parafín, elektroléčbu i rehabilitace, plus magnetickou rezonanci, terapie v místě bydliště). Zároveň patří obrovský dík Vaší fyzioterapeutce, paní Monice Heczkové, která o mě pečuje právě v Jablunkově. Je to další "anděl". Tato drobná, milá paní dělá pro pacienty nemožné. Ví přesně kde chytit, zmáčknout, natáhnout, aby zmírnila a uvolnila bolest. Proto chci oběma ženám prostřednictvím vedení mockrát poděkovat a věřím, že za svou práci budou mile ohodnoceny, třeba i příjemnou relaxační masáží, kterou by si jistě také zasloužily! Kéž by doba roušek už všem skončila, kéž by takových "andělů" mezi námi bylo více! S úctou ke všem, kteří pomáhají od srdce a takto se starají o své pacienty i nejbližší. Mgr. Hana Legierská


Poděkování oddělení internímu a LDN

23.3.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Touto cestou bychom rádi poděkovali sestřičkám a lékařům za výbornou péči o našeho tatínka, který je stále hospitalizován na oddělení LDN. V této nelehké době je to těžké jak pro nás, tak hlavně pro vás. Moc vám všem děkujeme a přejem hodně, hodně sil. Děkujeme manželé Renata a Miroslav B.


Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

21.3.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu gynekologické ambulance, gynekologicko-porodnického i novorozeneckého oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Jmenovitě chci poděkovat MUDr. Labounkovi. Komunikace s ním mě potěšila již v ambulanci, trpělivě vyslechl všechny mé prosby, v klidu a bezproblémově jsme se dohodli na plánování porodu. Byla jsem ráda, že byl mým lékařem i u porodu, kde se choval taktéž naprosto perfektně. Nesmím ale opomenout ani sestřičku Královou. Její klid a profesionalita přispěla i k mému klidu. Veškerý personál oddělení jak gynekologického, tak novorozeneckého se choval naprosto úžasně. Dostala jsem veškeré informace i bez požádání a opakovaně. Velmi oceňuji, že i v této těžké době jsem za celou dobu nepocítila spěch, nervozitu či negativní přístup. Měla jsem to štěstí ležet na jednolůžkovém pokoji, což bylo velmi příjemné. Přeji všem hodně zdraví. S pozdravem S.M.


Poděkování ortopedickému oddělení

18.3.2021 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Nastala nám taková doba, že kdo nesleduje své zdraví, tak určitě sleduje televizi a v ní příběhy ze zdravotnického prostředí. Ať už je to Nemocnice na kraji města, Sestřičky, Anatomie života, Dr.House, Ordinace a jiné. Já bych Vám doporučil nahlédnout do REÁLU oddělení ortopedie v Nemocnici AGEL Nový Jičín a.s. To co mohu, vlastně musím, poděkovat celému oddělení ORTOPEDIE. MUDr. Zicháčkovi, p. primáři MUDr. Káňovi, všem sestrám, ošetřovatelům a celému týmu JIPU. Byl jsem aktérem jedné epizody, operace TEP. A musím říct, že ani v TV jsem neviděl takovou péči, starost, vstřícnost, profesionální přístup na všech úrovních tohoto výkonu. Samostatné přijetí na oddělení, podrobné seznámení s celým průběhem operace a s operátorem MUDr Zicháčkem a p. primářem Káňou. Po výkonný perfektní monitorig pacienta, profesionální a přitom lidský přístup na JIPU a následně na oddělení. Mimo normální chod oddělení, malých a velkých vizit, probíhala denní kontrola operatéra MUDr. Zicháčka. Dnes již ojedinělé oddělení Novojičínské ortopedie je pravidelnost a obsazeni velkých vizit (i přes epidemii a nemocnost personálu) vždy předpisově. A na závěr, velmi milé vyjádření vzájemné úcty i důvěry je, že  můj operatér sledoval po celou dobu můj stav a nebylo mu za těžko se přijít rozloučit, popřát brzké uzdravení a propouštěcí zprávu předat osobně. Moc si toho vážím, děkuji celé ortopedii za profesionálně odvedenou operaci, léčbu a monitoring. Toto vše, neuvidíte v žádném filmu, ani seriálu. To vše jsem zažil, vřele doporučuji se o tom přesvědčit, že i v našem okolí jsou mezi námi skvělí lidé, odborníci, specialisté. Zdravotní personál, který navzdory této doby, dovede zachraňovat životy, vracet zdraví a víru v to dobré. Pod tou rouškou toho tolik skrývají a nedají na sobě znát únavu, ani vyčerpání. Za vše moc děkuji a modlím se za to, aby tohle „divné“ období pominulo, vrátilo se k normálu, zmizely roušky a byl vidět jen radostný úsměv všech, nejen zdravotníků. S pozdravem, Josef P.


Poděkování MUDr. Matlochovi a týmu Chirurgie 1.

12.3.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane doktore, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat Vám i celému týmu oddělení Chirurgie I. ve Vaší nemocnici za vysoce profesionální a lidský přístup, který jsem vnímal od prvního setkání s Vámi  12. 1. 2021, přes různá vyšetření 9. 2. 2021 až po samotnou hospitalizaci od 25. 2. do 28. 2. 2021. V pátek  26. 2. 2021 jsem podstoupil laparoskopickou plastiku tříselné kýly, která díky Vám dopadla velmi dobře. Zejména si velmi vážím Vašeho vstřícného přístupu k pacientům, kteří požadují bezkrevní léčbu. Oceňuji, že Vaše nemocnice má pro takové případy vypracované „Dříve vyslovené přání pro bezkrevní postup", který zjednodušuje příjem pacientů z řad svědků Jehovových a dodává pocit jistoty, že bude respektováno jejich přání. Vážím si také Vaší odborné a namáhavé práce v dnešní náročné Covidové době. Vyřiďte prosím poděkování také Vašim kolegům a sestřičkám.   S přáním mnoha úspěchů v pracovním i osobním životě. Srdečně zdraví, Z. Dobeš    


Děkuji

11.3.2021 / AGEL Transfúzní služba

Děkuji vašemu presonálu za rychlý průběh bez dlouhého čekání. Děkuji i za vlídný a příjemný personál. M.S.


Poděkování

8.3.2021 / AGEL Transfúzní služba

Milé sestřičky, nějaký čas jsem přemýšlel nad tím, jak Vám poděkovat za to, že jste si ve svém životě vybraly pro společnost tak důležité poslání, jako je pomáhat lidem. Záměrně jsem využil slova poslání, protože za práci bývá adekvátní odměna. Ta vaše ovšem nelze, obzvláště v těchto těžkých časech, dostatečně vyvážit. Vaše nasazení a odhodlání vykonávat vaše poslání, často i v těžkých podmínkách, by mělo být inspirací pro nás všechny. Jako poděkování, vzhledem k tomu, že se blíží svátek „Mezinárodní den žen“, jsem se rozhodl darovat každé z Vás z Transfúzní služby Šumperk alespoň maličkost v podobě jedné růže. Je to málo, ale snad Vám zpříjemní den. Nevím přesný počet žen na oddělení, tak se omlouvám, jestli na některou z Vás nezbyde. Děkuji za Vaše milé úsměvy a profesionální přístup při každém odběru. S přáním hezkého dne MDŽ O.K.


Poděkovat stomické sestře

7.3.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla bych moooc poděkovat stomické sestře Lence Melicherové. Je to velice milá a ochotná sestra vždy pomůže a vyjde vstříc. Děkuji Jerglová


Pochvala - Odběrové místo, pracoviště Praha

5.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pěkný den, dnes ráno jsem navštívil vaše odběrové stanoviště (5/3, 8:25 AGEL - Italská), tímto bych velmi rád pochválil personál, který byl na místě a odběr prováděl. Po celou dobu byli velmi příjemní a snažili se odběr co nejvíce ulehčit. Díky této zkušenosti už vím, že nemusím mít z odběru jakoukoliv obavu. Pokud je to možné, prosím, předejte tuto pochvalu dále. Věřím, že to bude alespoň malé potěšení v této době. Přeji vám mnoho všem mnoho sil! Lukáš V.


Poděkování Bariatrické poradně

5.3.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat touto cestou úžasnému panu MUDr. Vaverkovi, který dne 13. 10. 2020 změnil můj život (bariatrická operace). Díky němu se teď o 26 kg lehčí oproti první návštěvě v bariatrické poradně cítím výborně, jako před 15 lety. Nebolí mě již kolena ani záda, nezadýchávám se při chůzi. Velký dík patří samozřejmě i ostatnímu personálu, bez kterého by to nešlo. Děkuji všem zdravotníkům za zvládání tohoto těžkého covidového období. Jana K.


Pochvala – MUDr. Magda Křenková, pracoviště Praha

3.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaše spolupracovníky z Vaší polikliniky - Italská 37 - Praha 2 a to za 100% vykonávání svojí profese pí. MUDR. Magdy Křenková a její sestřičky. Vždycky při naší návštěve u Vás - u nich, naše maximalní spokojenost s jejich ochotou, profesionalitou a hlavně i přístupem. Děkujeme Vladimír a Helena F.


Poděkování na chirurgické oddělení

3.3.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Osobní poděkování zdravotní sestře p.Stodůlkové, která mě vezla z důvodu tržné rány na hlavě na sono a celému kolektivu zdravotních sester, které ve dnech  21.2.- 22.2. držely nademnou ochrannou ruku. Přeji Vám vše dobré. pan T. 


Poděkování kardiologickému týmu

3.3.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážení, dne 27. 2. 2021 slavíme první výročí, kdy jste úspěšně operovali a tím zachránili život mého milovaného muže, pana Zdeňka Stehlíka z Břeclavi, který k Vám byl přivezen přímo z lyžařské sjezdovky s akutním infarktem myokardu. Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu, nejen lékařů, ale i ostatních zdravotníků z oddělení kardiologie, že díky nim dostal další šanci. „Druhý život totiž začíná ve chvíli, kdy si uvědomíte, že máte jen jeden.“ Ještě jednou srdečně děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci. S úctou a vděčností, I. Uhrová, Břeclav  


Poděkování zaměstnancům ARO, JIP, Interny I.

2.3.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří se o mne starali od poloviny ledna po čtyři týdny mého pobytu v nemocnici, všem z Covid ARO, JIP, a interny 1. Díky všem lékařům a lékařkám, sestřičkám i bratrům, ošetřovatelkám a ošetřovatelům,rehabilitačním pracovníkům, vojákům z Hranic, uklizečkám, za Vaše nasazení při záchraně mého života, i mnohých dalších. S vděčností a úctou F. Petr


Poděkování zaměstnancům

26.2.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Dobry den! Rada bych touto cestou podekovala lidem, kteri se o mne starali pri mem nedavnem pobytu na chirurg.odd. valasskomeziricske nemocnice (23.2.) Od prijeti na chirurg.ambulanci, pres rentgen, EKG na internim prijmu, oddeleni chirurgie, anestezie, vcetne oper.salu jsem se setkala asi s 20-30 lidmi (sestricky, sanitari, lekari, pani na uklid) a vsichni do jednoho byli s usmevem, skveli, pozitivni a profesionalni, coz zvlaste v dnesni dobe neni jednoduche dodrzet (ale pro kazdeho pacienta to znamena strasne moc), a proto jim vsem patri moje obrovske diky! Preji jim, aby meli stale nejaky duvod k radosti a aby se jim vsem dobre darilo jak v profesnim, tak osobnim zivote! Renata B.        


Poděkování dětskému oddělení

25.2.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ všem lékařům a sestřičkám na dětském lůžkovém odd. v Nemocnici AGEL Šternberk! Také panu doktorovi Puszkailerovi,  který operoval syna a všem, kteří se podíleli na péči. Opravdu profíci na svém místě a rovněž velmi laskavý lidský přístup. Ještě jednou DĚKUJI! Č.P.


Poděkování kolektivu COVID-JIP

18.2.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chci Vám poděkovat, celému kolektivu JIP-COVID za Vaší péči při mé hospitalizaci u vás na vašem oddělení. Jsem si vědom, jak to bylo závažné, že šlo o život. Hluboce si vás vážím a obdivuji vaše nasazení v této nelehké době. Již jsem týden doma a chodím po bytě bez opory, zvládám i schody - s jištěním, zápal plic ustoupil, vrátil se čich a chuť. Ještě jednou moc děkuji a ať se tato hnusná doba bere ke konci. Děkuji Tomáš M., Zašová


Poděkování plicnímu oddělení

17.2.2021 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, vážené sestry, bratři a celý ošetřující personále na plicním oddělení, ještě jednou všem moc děkuji za vaši péči. Děkuji za vše, co jste pro mne udělali. Jste vynikající kolektiv na vysoké úrovni. Můj zdravotní stav se denně lepší díky Vám a věřím, že budu v pořádku. Přeji všem hodně zdraví, štěstí při náročné práci a obdiv všem. Díky moc. S pozdravem na plicní oddělení P. M.


Poděkování prim. MUDr. Brannemu a MUDr. Strelbytskemu

15.2.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, velmi oceňujeme práci Vašich lékařů, jmenovitě - pan primář Branny a ošetřující lékař Dr. Strelbytskyy, s úctou k jejich práci, jejich péče je otázkou profesionální cti. Děkuji za péči o mou kamarádku paní Haladovou. Vážím si Vás, M. Turčeková


Poděkování sestřičce E. Bartulcové

12.2.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní sestřičce Evě Bartulcové z infuzní stanice za vysoce profesionální přístup a vysoce kvalitní práci. Děkuji, spokojený pacient J.G.


Pochvala - MUDr. Brumovská, pracoviště Praha

11.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat MUDr. Brumovské a její sestře z angiologické ambulance za jejich vstřícný a laskavý přístup ke mně jako pacientovi. Byla jsem velmi mile překvapena s jakou péčí se staraly o můj zdravotní problém.  Srdečně ještě jednou děkuji. O.P. Praha


Poděkování zaměstnancům JIP

8.2.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Dobrý den, v lednu tohoto roku byl na jednotce JIP a následně na doléčovacím odd.interny 1. hospitalizován můj 68 letý manžel se zápalem plic způsobeným Covid-19. Ty dny, které bojoval v umělém spánku, na plicní ventilaci a s tracheostomií byly pro celou naši rodinu velmi bolestivé. Chci poděkovat lékařům, sestřičkám i pomocnému personálu za obrovskou profesionalitu, velkou obětavost a hlavně lidskost. Manžel se již pomalu zotavuje doma a já jsem šťastná a velmi vděčná všem zdravotníkům, kteří se o jeho stav zasloužili. Díky Vám, díky   Eva N.  


Pochvala – MUDr. Lupták, pracoviště Olomouc

1.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, jezdím 1x ročně na pravidelnou zdravotní prohlídku do ordinace MUDr. Jiřího Luptáka. Chci velmi poděkovat a vyjádřit pochvalu panu doktorovi a sestřičkám, za profesionální přístup a ochotu, které se mi v ordinaci dostává. Za to jim patří velký dík.  Přeji Vám hodně spokojených pacientů. Přeji hezký den, J.Z. Vsetín


Pochvala pro JPL

29.1.2021 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den do Říčan, v pondělí 11.1.2021 jsme byli úspěšně operováni Mudr. Pituchem na vašem oddělení JPL nemocnice v Říčanech. V úterý jsme pak byli propuštěni do domů. Chtěli bychom touto formou poděkovat všem vašim zaměstnancům - lékařům, sestřičkám i sanitářkám, kteří se o nás při pobytu na oddělení JPL starali. Všichni byli skvělí, a to jak po stránce odborné, tak i lidské, a moc nám tím pomohli překonat strach z chirurgického zákroku. Mnohokrát všem za tuto péči a nadstandartní starostlivost děkujeme a přejeme všem zaměstnancům vaší nemocnice hodně sil a zdraví v této nelehké době!! Tlumočte jim, prosím, vhodnou formou naše poděkování.   Ještě jednou veliké díky a ať se vám vše daří! Oldřich Klimeš, Karel Hrkal a Hrubý Radovan 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

27.1.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice AGEL Šternberk v čele s p. primářem MUDr. Markem Vacou, a v neposlední řadě také všem členům operačního sálu bez kterých by se náš šťastný příběh, tzn. narození našeho syna Lukáše císařským řezem, neuskutečnil! Je úžasné vidět, jak jsou všichni členové týmu sehraní profesionálové a svou práci dělají s opravdovým zájmem o člověka a nevykonávají pouze rutinní činnost, jak se mnohdy při naší práci setkáváme. Sama jakožto zdravotník vím, že není naše práce vždy snadná, zvláště pak v současné nelehké době. Ve Šternberské nemocnici se však ani současná omezení nijak neprojevila na kvalitě poskytované péče. To, co tím to chci říci je, že jsem se vší péčí byla maximálně spokojená a ráda ji doporučím i všem dalším, kteří zvažují, že využijí služeb vaší nemocnice. S přáním hezkého dne Mgr. V. P.


Pochvala za očkování

26.1.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, pro všechna tvrzení jak očkování nefunguje, je zmatečné apd. Já mám zkušenost podstatně jinou. Ve Vaší nemocnici jsem zaregistroval 89-letou maminku v pátek a to bez jakých koliv problémů. Opakovaně mě Vaše nemocnice vyzvala na termín očkování , opakovaně upozornila na datum a čas očkování. Samotné očkování ve Vaší nemocnici naprosto jedinečné a k plné spokojenosti. Nevím co by někteří lidé ještě chtěli. Já však moc děkuji.


Poděkování kardiologickému oddělení

26.1.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane řediteli, ve dnech 06.- 07. ledna t.r. jsem byl hospitalizován ve vaší nemocnici na kardiologickém oddělení za účelem provedení koronarografie, kterou provedl MUDr. Jindřich Černý. Chci touto cestou panu doktorovi poděkovat za provedení úspěšného zákroku. Po následném přemístění na JlP - oddělení primáře MUDr. Libora Škňouřila Ph.D., chci poděkovat ošetřujícímu lékaři MUDr. Markovi Palowskému a všem sestřičkám tohoto oddělení za starostlivost a mimořádnou péči po dobu mé hospitalizace. Tlumočte, prosím, mé poděkování i MUDr. Kataríně Kubišové za přípravu a koordinaci mého vyšetření a organizaci následné hospitalizace. Vážím si náročné práce všech lékařů, sestřiček i ostatního personálu, kteří v době koronavirové krize obětavě plní své náročné povinnosti. Mnohokrát děkuji, s úctou Emil Brzuchanski


Poděkování personálu kardiologické ambulance

25.1.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Děkuji touto cestou za 10 let péče poskytované kardiologickou ambulancí interního odděleni Nemocnice AGEL Šternberk, a to jak panem primářem, tak lékařkami počínaje MUDr. Tůmovou, přes několik dalších lékařů jejichž jména si už nepamatuji, až po dnešní MUDr. Střídovou a po celou dobu sestřičkami Sklenářovou a Pauchovou. Tuto cestu volím proto, aby jste se, jako vedení nemocnice, dověděli o dobré práci pracovníků na tomto odděleni. S úctou Ing. V. M.


Poděkování zdravotníkům starající se o pacienty s covid-19

20.1.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Od 5. do 14.ledna jsem musel být hospitalizován pro poměrně vážný zdravotní stav v souvislosti s onemocněním COVID 19. Protože asi nikdy nebudu mít příležitost poděkovat úplně všem kdo se podíleli na mém uzdravení, volím alespoň tuto možnost a chci říct, že si velice vážím práce a hlavně lidského přístupu všech kteří se o tyto pacienty starají. Moc Vám děkuji. S hlubokou úctou P. S.


Zaměstnancům rehabilitace

18.1.2021 / AGEL Hornická poliklinika

Děkuji za péči Všem zaměstnancům rehabilitace za vstřícnost a ochotu. Přeji mnoho sil a pevné zdraví. B. G. Ostrava


Vodoléčbě

18.1.2021 / AGEL Hornická poliklinika

Chtěla bych vyzvednout ochotu a přístup sestry u vodoléčby. Pacientka z Ostravy


Poděkování domácí péči

14.1.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

 Oddělení domící péče Děkuji vrchní sestře Renatě Dvorské a  všem sestřičkám odd. domácí péče, které ošetřují moji maminku paní Š.K. Děkuji za trpělivost, velkou ochotu a velmi pěkný přístup T.


pochvala dětskému oddělení

14.1.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych tímto moc poděkovat celému dětskému oddělení za péči o mou dceru. Po navštívení pohotovosti v noci ze 13.12 na 14.12. nás paní doktorka Nováková po řádných vyšetřeních (odběry krve, ultrazvuk břicha a prohlidka chirurgem) přijala k hospitalizaci. Hospitalizace trvala 3dny a péče o dceru byla naprosto profesionální. Tímto děkuji celému oddělení, všem sestrám a lékařům - jmenovitě paní doktorce Novákové, panu doktoru Smýkalovi a paní doktorce Fabiánové. Děkuji, že máte na dětském perzonál nejen odborný ale i se skvělým přístupem k dětem. Podle mě lidé na svém místě. Ještě jednou děkuji. Vl.


Poděkování neurologii

14.1.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den. Moc bych chtěl poděkovat celému neorologickému oddělení nemocnice Přerov, lůžková část, za skvělou péči ve dne v noci. Na oddělení jsem měl možnost strávit 8 dní. Hned na první pohled bylo zřejmé že oddělení je vedenou pevnou rukou a má velice dobře zajetý každodenní řád, rutinu. Doktorky, sestry, zdravotní bratři, praktikantky i paní uklízečky byli neskutečně ochotní a obětaví. Když se oprostím od bolestí spojených s mými zády, připadal jsem si zde spíše jak na hotelu. Závěrem bych chtěl říci, že oddělení funguje jako dobře namazaný stroj a dobro pacienta je zde opravdu na prvním místě. Ještě jednou velké díky. S pozdravem Ing. J. L.


Poděkování - sociální lůžka

13.1.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, chtěla bych Vašemu zdravotnickému zařízení poděkovat za péči, kterou jste poskytovali mé mamince, Vladislavě Jankovičové (1930), která byla dnes přemístěna do jejího trvalého bydliště, ale již do Domova důchodců v Příboře. Chtěla bych vyzdvihnout hlavně možnost komunikace prostřednictvím Skype na tabletu. Sestřičky byly velice ochotné a vstřícné, a vždy promptně spojení zprostředkovaly, takže jsem mohla alespoň jednou týdně s maminkou mluvit a zároveň se s ní i vidět. Nevolala jsem častěji, protože jsem nechtěla zatěžovat sestřičky, které mají jistě plné ruce práce, ale tak to mělo dobrý vliv na psychiku maminky. V současné obtížné době, kdy je problém s návštěvami, je to skvělý způsob, jak spojit Vaše pacienty se světem.  Bylo mi řečeno, že na celé oddělení je pouze jeden tablet. Vzhledem k charakteru Vašeho zdravotnického zařízení a k situaci, která v České Republice panuje, by bylo přínosem, kdyby se taková služba trochu rozšířila. Ještě jednou Vám děkuji za péči a vstřícnost, s pozdravem D.N.


Poděkování lékařce na pohotovosti

9.1.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dnes jsem byl na pohotovosti v Nemocnici AGEL Šternberk s neskutečnými bolestmi zad. Nikde jsem nepotkal tak příjemnou, milou a s profesionálním přístupem lékařku. Děkuji paní doktorce Wawrzykové. Z. J.


Poděkování nemocnici

7.1.2021 / Nemocnice AGEL Prostějov

Jsme sice z jiného kraje, ale na nemocnici v Prostějově se vždy s celou rodinou při zdravotních problémech obracíme. Vždy vše v pořádku, personál příjemný, jídlo skvělé a prostředí útulné. Jsme velice spokojeni. Prostě skvělá nemocnice. Schlesingerovi, Němčice


Poděkování internímu oddělení

5.1.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Děkujeme za velmi milý a profesionální přístup k mému otci, který byl nucen strávit nějaký čas na interním oddělení vaší nemocnice. Moc chválím pana primáře Zajíčka a celý jeho tým, který opravdu dokázal mého tatínka opětovně postavit na nohy. Děkuji i sestřičkám a úklidovému týmu. 


Poděkování oddělení onkologie

4.1.2021 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování vrchní sestře onkologie, paní Ivetě Kociánové. Velmi děkuji za péči, kterou ulevila od velké bolesti a za nesmírně lidský přístup. Díky paní Kociánové jsme vše zvládli mnohem lépe a velmi si to vážíme. S pozdravem, M.P.


Poděkování oddělení LDN

29.12.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Chtěla bych vám milé sestřičky a lékaři na oddělení LDN velmi poděkovat za péči o naše nejbližší , kteří z důvodu jakéhokoli, nemohou trávit s námi Vánoce a konec roku. Je to těžká doba, ale díky Vám jsou tyto chvíle pro nás daleko přijatelnější, protože vaše starostlivost se vyrovná té naší. Také moje maminka Blažena Dřímalová leží v tuto dobu na vašem oddělení, pro nás je těžké se s tím vyrovnat, ale víme, že je v dobrých rukách. Moc, moc vám děkujeme. dcera Soňa Vylegalová a syn Martin Dřímal


Poděkování chirurgickému oddělení

4.12.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Dovolte mi, abych poděkovala alespoň touto cestou celému personálu na chirurgickém oddělení. I přes svůj starší věk jsem se ujistila, že na tomto pracovišti pracují milí a vlídní lidé, kteří dokáží pacienty potěšit a hlavně jim celý postup léčby a operace vysvětlit, což považuji za velmi důležité. Děkuji všem lékařům, bohužel jmenovitě si již nevybavuji všechny, bylo by nefér na někoho zapomenout, celý ošetřovatelský tým, který se k nám - pacientkám na pokoji choval vždy s respektem, úctou a porozuměním. Již jsem doma a pilně rehabilituji dle vašich rad. Ikdyž nejsem rodačka tohoto města, budu ale ze svých zkušeností vždy valašskomeziříčskou nemocnici chválit. Děkuji Vám. J.P., Rožnov


Poděkování za záchranu života

25.11.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Neznám jména svých zachránců. Dne 13. 11. 2020, tj. v pátek, byla u vás operovaná jedna vozíčkářka z Kopřivnice. Implantace kardiostimulátoru. Všem andělům děkuji, život je krásný a já si ho teď užívám díky Vám. A. Zrůnková


Poděkování chirurgické ambulanci

23.11.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou moc poděkovala všem pracovníkům chirurgické ambulance nemocnice Jeseník za jejich práci a mé ošetření na ambulanci v odpoledních hodinách dne 20.11.2020. Velký dík všem setřičkám, lékařům i dalším zdravotnickým pracovníkům za profesionální, empatický a lidský přístup se kterým přistupovali k mému ošetření. Prosím, aby se tato informace k nim dostala. Přeji hodně síly v této nelehké době. S úctou Eleni Zrnečková Vaníčková ( úraz 20.11.2020 pád ze 3 metrů)


Pochvala – MUDr. Mokriš, pracoviště Praha

19.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení,  dne 23. 9. 2020 jsem byla na kontrole na urologickém oddělení u pana Dr. Mokriše. Zde jsem se opět setkala s nevšední ochotou při celém jednání pravidelné zdravotní prohlídky. Protože jsem se s tímto jednání zde nesetkala poprvé, žádám tímto o vyslovení mimořádné pochvaly. Předem děkuji za kladné vyřízení u jmenovaného. S pozdravem, M. K. Praha


Poděkování internímu oddělení

17.11.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den pane řediteli, tímto bych chtěl poděkovat kolektivu interního oddělení Vaší nemocnice v čele s panem primářem MUDr. Zapletalem. Za vzornou péči o mého otce Karla Šušlíka, který byl hospitalizován dne 6.8.2020, bych chtěl obzvláště vyzdvihnout péči zdravotních sester a starostlivost lékařů v čele s primářem MUDr. Zapletalem.   S poděkováním syn Karel Šušlík


Poděkování chirurgickému oddělení

16.11.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dne 26.9 jsem byla u vás hospitalizována na chirurgickém oddělení se zlomeninou předloktí. Chtěla bych tímto poděkovat sestřičkám které byly hodné a ochotné, panu primářovi který mne operoval a taky všem ostatním. Veškerá předoperační i pooperační péče byla vynikající což hodně pomohlo člověku, kterého operovali poprvé a měl tak trošku ze všeho lufty. Díky vašemu přístupu rekonvalescence probíhá dobře Randýsková Zuzana


Poděkování onkologickému oddělení

5.11.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den,  jsem 20 roků pacientkou onkologického oddělení. Prodělala jsem 3 operace prsu a chodím na pravidelné kontroly. Chtěla bych tímto poděkovat celému týmu onkologie a to v první řadě sestřičkám. Jsou velice milé a vstřícné k pacientům. Zejména vrchní sestra Bc. Marta Osladilová, je velmi vstřícná, milá a empatická. Velké díky a pochvala samozřejmě náleží i bývalé vrchní sestře Kadlčíkové a sestřičkám co odešly do důchodu. Byly vždy obětavé.  Můj ošetřující MUDr. Petr Praskač je lékař na špičkové úrovni. Má příkladný přístup k pacientům svoji profesionalitou a vstřícností. Byl a je moji velkou oporou.  Ještě jednou velké díky Vám všem! s úctou Marie..


Poděkování ARO

4.11.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Vážená paní Kolečková, dovolte mně, abych ze srdce poděkovala Vám i celému kolektivu za péči o mého manžela Jiřího R. při jeho těžkých chvílích a zdravotních problémech. Velice se skláním před tím, jak v tolik náročném období pomáháte a jak trpělivě snášíte všichni mé dotazy o zdravotním stavu manžela.Děkuji Vám za vše a hlavně za lidský přístup k nemocným i rodině. S úctou a velikým poděkováním Marie R.


Poděkování kolektivu chirurgie

4.11.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážená pí staniční, pí Kadlubcová, dovoluji si touto cestou poděkovat Vám a celému oddělení Chirurgie I. za báječný lidský a profesionální přístup, kterým jste mne všichni zahrnovali při mé nečekané déletrvající hospitalizaci po operaci varixů obou DK (cca 6. - 20. 10. 2020). Děkuji všem milým a ochotným ošetřovatelkám, příjemným a vysmátým sestřičkám (vzpomínám na Lenku Bubíkovou) a také lékařům (v popředí MUDr. Buršovi, který mě operoval a ještě stále mě má ve své ambulantní péči). Nemohu také nezmínit všechny milé zdravotníky z Třince-Podlesí, od příjmu až po operační sály i s jejich předsálím. Bylo mi u vás na oddělení dobře ve všech směrech (i přes mé nečekané  zdravotní problémy), a proto se budu o vašem oddělení všude zmiňovat jen v těch nejlepších superlativech nejen jako klient, ale také jako zdravotník, který poznal zdravotnickou stránku i z té druhé strany. Ještě jednou vám všem děkuji za péči.   Alena  Klezlová (ošetřovatelka, dětské odd. v NNJ)  


Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

3.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Jsem velmi spokojen s MUDr. FAFEJTOVOU. Paní doktorka je výborná odbornice, vše vyšetří, je velice obětavá, vychází člověku maximálně vstříc. P.A.


Poděkování kolektivu ARO

3.11.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěla bych touto cestou z celého srdce poděkovat především za lidský přístup celému oddělení ARO, děkuju s celou rodinnou za pochopení, vstřícnost a pomoc v těžkých chvílích. Děkujeme za péči o všechny covidové pacienty, všechen presonál má náš neskutečný obdiv! Vážíme si Vaší práce! S úctou, rodina pana Guziura (Aneta a David Novotní)


Poděkování všem zdravotníkům interního, chirurgického a infekčního oddělení

2.11.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Já a moje žena Ludmila bychom chtěli upřímně poděkovat všem, kteří se o nás starali a ošetřovali. Oba jsme onemocněli po napadení koronavirem. Žena byla hospitalizovaná od 14. 10 a já od 18. 10. 2020. Ženu přijali na II. int. odd a pak posunuli na II chir. odd. Mě přijali na inf. odd. Po pár dnech jsme oba byli léčeni na inf. odd. do 28. 10. 2020. Všem moc a moc děkujeme. Byli jste na nás milí a nedali na sobě znát únavu a vyčerpání. Přejeme Vám, abyste neonemocněli a držíme Vám palce a fandíme, abyste ten tlak vydrželi. Ještě jednou obrovský dík všem - lékařům, sestřičkám a personálu a také vedení nemocnice. Buďte zdraví. Ludmila a František. 


Poděkovaní za péči o tatínka

2.11.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Paní staniční sestro Rananko, chtěla jsem touto cestou poděkovat všem sestřičkam, lékařům, sanitářům, kteří pečovali o mého otce T.K , který byl hospitalizovanyv této nelehké době covid režimu, na Oddělení odborné ošetřovatelské péče pod vedením paní primářky MUDr. Lidie Ćmielové a samozřejmě i Vašim profesionálním vedením. Díky Vaši profesionální práci a krásném přístupu k pacientům, jsem mohla otce i navštívit. Vy všichni jste si zasloužili ohodnocení mého otce, který obdivně stal ve dveřích ošetřovny a prohlášení TO JE KRÁSA, což mluví za vše. Děkuji tímto i sociální pracovníci p. Mgr. Evě Palianové za milý a vysoce profesionální přístup. V neposlední řadě srdečně děkuji za úžasnou práci,neutuchající motivaci pacientů k aktivnímu cvičení a milý přístup k pacientům fyzioterapeutce Kristině Stalmachové. S vděčností a úctou dcera L.N.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

29.10.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení V září jsem byla hospitalizovaná a operovaná na gyn. odd. Ráda bych poděkovala celému personálu na operačním sále. Děkuji paní doktorce Valerii Najerové, anestezioložce a všem ostatním. Také děkuji za vzornou pooperační péči, vlídnost a ochotu všem lékařům a sestřičkám na gyn. oddělení. S úctou P. K.


Poděkování dr.Rusňákovi

29.10.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Už několik let jezdím se svou maminkou (letos jí bude 86 let) na kontrolu kardiostimulátoru, vždy se k mamince chovají všichni příjemně, ochotně a slušně, vyšetření probíhá standardně. Velmi mile mě ale překvapila minulý týden trpělivost pana doktora, když mamince vysvětloval, jak má postupovat v další léčbě. Maminka je trochu nedoslýchavá, musel jí to 2 x zopakovat, ale hlavně - vysvětlil jí všechno srozumitelně, našel slova, kterým maminka porozuměla a tím vším ji vlastně i uklidnil. Když jsme z ordinace odcházely, říkala jsem si - takto nějak si představuji zdravotní péči. Nejen odbornost, ale i lidskost, empatie. Ale bohužel ne vždy a ne všude tomu tak je. A je to o to cennější a vzácnější v tomto období, kdy je zdravotnický personál fyzicky i psychicky vytížený na maximum. Pane doktore, Vašim chováním, a profesionalitou jste nám zpříjemnil minulou středu (21. 10. 2020). Děkujeme. L. Kamasová a A. Štefková


Poděkování za vzornou péči

26.10.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, pane řediteli, 13.10.2020 jsem byl hospitalizován na chirurgii s melanomem na rameni. Žasl jsem, s jakou péčí a přístupem jsem absolvoval vyšetření, operaci i pooperační péči. Děkuji. I když ještě není vše ukončeno, chtěl bych poděkovat všem doktorům, sestřičkám a veškerému personálu za vzornou péči, kterou mi věnovali a věnují. V dnešní nelehké době děkuji dvojnásob. Přeji Vám a všem, co se starají o naše zdraví, mnoho zdraví a  úspěchů, jak v pracovním, tak v osobním životě, spoustu sil a spokojených pacientů. Klaním se a smekám před Vámi. Ještě jednou veliký obdiv a poděkování za vše. S pozdravem P.F.


Poděkování odběrovému místu Covid-19

23.10.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane řediteli, chtěla bych vyjádřit poděkování za profesionální práci, odbornost a vstřícnost pracovníkům odběrového místa ve vaší nemocnici. Patří mezi ty, kteří jsou v první linii ohrožení, a přesto jsou milí a usměvaví. Moc si vážím jejich práce. Přeji Vám všem pevné zdraví, hodně sil, energie a trpělivosti v nelehké práci. S pozdravem B.A.


Poděkování neuirologickému oddělení

23.10.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, ráda bych poděkovala pracovníkům z oddělení neurologie v čele s panem primářem Kubou, za péči o mého otce. Děkuji a přeji hodně síly, v této nelehké době. S pozdravem S.S.   


Poděkování chirurgickému oddělení

23.10.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc bych chtěla poděkovat všem lékařům a ošetřovatelskému personálu na chirurgickém oddělení, kteří se o mě starali kvůli mé zlomenině nohy. Během několika dnů na chirurgickém oddělení jsem mohla vypozorovat, jak je veškerý personál profesionální a empatický. I přes to, že jsou zákazy návštěv, tak sestry svým milým a vlídným slovem dokázaly potěšit a hlavně povzbudit v této nelehké době. Moc Vám všem děkuji a ikdyž to byla moje první zkušenost z hospitalizace, ze které jsem měla trochu obavy, tak musím říci, že byla obava zbytečná. Nyní již jsem v rekonvalescenci na rehabilitační ambulanci. Všem ještě jednou moc díky za skvěle zvládnutou operaci a péči a valašskomeziříčskou nemocnici budu určitě doporučovat. I.H., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování anesteziologicko-resuscitačnímu oddělení

16.10.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s prostějovskou nemocnicí, konkrétně oddělením ARO. Nechci tu psát průběh mého onemocnění, ale ve zkrácené formě bych měl osvětlit, proč jsem se na toto oddělení vůbec dostal. V dnešní době není vůbec obtížné se nakazit virem COVID19 a já bohužel nejsem výjimkou. Začalo to dlouhodobými vysokými teplotami a vše nakonec vygradovalo v respirační problém, kdy jsem nebyl schopen dojít na WC aniž bych se nezadýchal jako pes. Můj zdravotní stav se zhoršoval den ode dne a nezbylo než se obrátit na poslední záchranu - "rychlou". Mladý lékař/záchranář po zhodnocení mého zdravotního stavu rozhodl o převozu do nemocnice a jelikož moje okysličení (saturace) bylo na kritických hodnotách, skončil jsem na oddělení ARO. Na ARO se rozhodovalo, jestli mě budou muset uspat a zaintubovat, ale nakonec mi dali šanci, aby k tomuto drastickému kroku nemuseli přistoupit. Musím podotknout, že v té době jsem byl jediný pacient na oddělení, který 100% vnímal co se kolem ně děje. Tolik ve zkrácené formě, proč a jak jsem se dostal na ARO. Nyní přistoupím k tomu, co jsem vlastně tím vším chtěl říct. Na oddělení ARO se momentálně pracuje, řekl bych, "v nouzovém režimu", kdy je vše přizpůsobeno opatřením proti nákaze COVID19. Personál se střídá v časových intervalech po směnách a všichni jsou oblečeni do speciálních obleků, které nejen že nejsou slušivé, ale díky jejich neprostupnosti se po několika málo minutách koupou ve vlastním potu. Vydržet v tomto obleku je určitě velice namáhavé, doslova nadlidský výkon. Musím říct, že kdybych kohokoli z ARO nyní potkal na chodbách nemocnice, neměl bych šanci nikoho z nich poznat, protože z obleku jsou vidět pouze oči a dolehne k vám maximálně hlas, když na vás někdo promluví.  Přestože personál ARO pracuje v takových podmínkách, nesetkal jsem se s žádnou nevraživostí, arogancí či nervozitou. Jejich profesionalita, přístup k pacientům a obětavá práce je opravdu příkladná. Někdo může namítat, že je to jejich práce, ale všichni víme, jaká je realita. Je rozdíl, pokud je práce vykonávaná pouze za peníze a rozdíl, kdy je práce brána jako poslaní. Já od všech do jednoho, ať se jednalo o lékaře či setry, potažmo bratry cítil, že jim tady jde o víc než jen o měsíční výplatu a přiznejme si sami, ne každý má žaludek na tomto oddělení pracovat.  Jak už jsem výše napsal, byl jsem na tomto oddělení jediným pacientem, který mohl vnímat dění kolem sebe, a tak můžu vydat svědectví o chodu tohoto oddělení. Přes neustálé upozorňování přístrojů monitorovaných pacientů, že se něco děje, různých odběrů, koupání, chystání léků, odsávání hlenů uspaných a vůbec zabezpečení chodu oddělení, se personál v tom svém časovém intervalu, který musí strávit na oddělení v jakémsi "skafandru" nezastaví. Přesto si všichni dokázali udělat  čas, aby mě povzbudili vlídným slovem, aby mi nějakým způsobem zpříjemnili pobyt na tomto smutném místě a dodali mi energii se co nejdříve zotavit. Když je nejhůř, tak na psychiku každého z nás zapůsobí každé gesto či projevená empatie a vůbec nezáleží na tom, zda toho člověka známe či nikoli. Byl jsem vděčný, za každou větu, kterou ke mně kdokoli z nich vyslovil a tyto věty byly vždy plné naděje a povzbuzení.  Chtěl bych tímto poděkovat všem do jednoho na oddělení ARO, za to jací jsou, za jejich obětavost a starostlivost. Za to, že i přes momentální příšerné pracovní podmínky si uchovávají profesionalitu a nedávají na sobě znát negativní emoce a naopak šíří pozitivní energii. Děkuji vám, za vaší péči, za vlídná a povzbudivá slova a uchovejte si humor, kterým jste mi zpříjemňovali pobyt na vašem oddělení. Jste opravdu skvělý tým a díky vám se nikdo nemusí bát, že by o něj nebylo nadstandardně a důstojně postaráno. Držím k vám velikou úctu a to, co děláte má rozhodně smysl. Ještě jednou děkuji a vydržte tuto nepřející dobu. Ať se vás drží pevné zdraví a naopak ať se vám straní veškeré neduhy a negativní energie. Budu opravdu rád, když se někdy objevím na chodbách nemocnice, že se ke mně přihlásíte, protože já vás bohužel z výše popsaných důvodů nepoznám. Přeji vám, aby pandemie co nejdříve skončila a vy mohli pracovat v normálním režimu bez nějakých omezení. Vydržte! S úctou vděčný pacient L. C.


Poděkování odd. radioterapie a onkologie

16.10.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážené vedenie Nemocnice AGEL Nový Jičín, dovoľte úvodom aby som sa predstavil. Volám sa Peter som onkologický pacient zo Slovenska a prišiel som do vašej nemocnice absolvovať liečbu  svojho ochorenia externou rádioterapiou v kombinácii brachyterapiou. Hneď v deň nástupu som bol milo prekvapený úrovňou organizácie tohto procesu. Všetky styčné miesta - recepcia, ordinácie vstupných vyšetrení a odberov, plánovania rádioterapie ako aj samotná radioterapia v prvý deň boli plne informačne pokryté a jednotlivé úkony prebehli v dobre organizovanom časovom slede. Nasledovali dni externej rádioterapie. K samotnej radioterapii uvádzajú radiologické asistentky vždy jemne a úctivo. Zvlášť by som chcel spomenúť hlavnú radiologickú asistentku Mgr. Klečkovú, ktorej nikdy na tvári nechýba jemný priateľský úsmev a optimistická nálada na povzbudenie psychiky nás liečených pacientov. V treťom a v piatom týždni radioterapie liečba pokračovala brachyterapiou. Perfektne zohratý tandem odborníkov MUDr. Kotásek a Mgr. Homola precízne s milimetrovou presnosťou, s nulovou toleranciou odchýlok a v prísnom súlade s výpočtami radiačných dávok zrealizovali spolu s príkladne organizovaným podporným tímom celú náročnú procedúru. Nedá mi na tomto mieste nespomenúť ešte raz Mgr. Klečkovú, ktorá mi pri nástupe na zákrok venovala prejavom silné gesto priania úspechu čo mi padlo veľmi dobre a doteraz ho mám pred očami. Vzhľadom na veľkú vzdialenosť bydliska mi bolo umožnené byť počas celej liečby hospitalizovaný na onkologickom oddelení vašej nemocnice. Na oddeleni som v opatere veľmi milej a empatickej MUDr. Bernatikovej. Každý deň zodpovedne kontroluje môj zdravotný stav, konzultujeme priebeh liečby, oboznamuje ma s ďalším postupom a pomáha mi preklenúť prejaviace sa vedľajšie účinky liečby. Samotné oddelenie žije svojím náročným pracovným tempom počas celého dňa. Sestričky a ošetrovateľky pod vedením vedúcej sestry Bc.Kocianovej vykonávajú svoju prácu presne a odborne , organizovane a s mimoriadne citlivým prístupom k pacientom. Nikdy im pritom nechýba prejav dobrej nálady a to na našu psychiku veľmi dobre vplýva. Počas hospitalizácie sa nám postupne podarilo prelomiť hradbu anonymity a tak môžem uviesť aj sestry a ošetrovateľky v ktorých som zdravotnej a servisnej starostlivosti najčastejsie a v najväčšej pokojnosti. Sestry Ivana, Eliška, Romana, Gabi.v, Gabi.m, Miška, Martinka, Andrea a ošetrovateľky Irenka, Renáta, Pavlínka, Dita a Katerina. Záverom Vážené vedenie nemocnice by som chcel z celého srdca poďakovať všetkým lekárom, špecialistom, sestrám a ošetrovateľkam ako aj všetkým učastným na mojej liečbe za všetko čo pre mňa robia a v neposlednom rade poďakovať aj vám Vážené vedenie lebo len s špičkovým riadenim môže vaše zdravotnícke zariadenie takto dobre fungovat. Pacient. Peter


Poděkování panu doktorovi a sestřičce na LPS

5.10.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ráda bych poděkovala za vstřícný přístup při mé včerejší návštěvě LPS pro dospělé (MUDr. Arturu Barshatskiemu a sestře Janě Urbanové). Přišla jsem s otokem v obličeji po bodnutí vosou a i přes ujištění pana doktora, že se jedná o obvyklý projev, nebyla moje návštěva nikterak zlehčována. Byla mi nabídnuta a poskytnuta ta nejlepší varianta řešení pro daný stav a okamžik. I přes mou jemně panickou hrůzu z jehel i při odběrech krve, jsem díky šikovnosti a vlídnému přístupu sestřičky přežila nitrožilní aplikaci léku.  Patří jim veliké díky za záchranu mého obličeje, zmenšení mého strachu z jehel a Vám za zaměstnávání profesionálů s lidským přístupem. Děkuji, Z.K.


Poděkování prim. MUDr. Ryškové a týmu RHB

5.10.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěla bych touto formou poděkovat paní primářce MUDr. Ryškové Barboře a paní fyzioterapeutce Bc. Tomankové Anně za ochotu věnovat se pacientovi s maximální péčí. Moc si tohoto lidského a profesionálního přístupu vážím. S úctou Eva Bocková  


Poděkování

1.10.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den pane primáři Kuliho, děkujeme moc za vstřícnost, byli jsme s vámi od začátku velmi spokojeni. Přejeme pevné zdraví a mnoho sil v těchto nelehkých časech. S přáním hezkého dne M.B.


Poděkování týmu chirurgie

1.10.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, patří Vám nekonečné poděkování úplně za vše, co jste pro mou maminku Agátu Recmanovou za ta léta udělali. Naposledy jste jí zachránili nohu před skoro jistou amputací v naší domovské nemocnici... O vstřícném a lidském přístupu ani nemluvě. Ještě jednou tisíceré díky celému týmu Vašich jedinečných odborníků. Ivana Pavlíková


Poděkování internímu oddělení

30.9.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážený pane primáři, dne 17. 9. 2020 jsem byla hospitalizovaná v Nemocnici AGEL Šternberk pro silnou alergii na léky. Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala celému personálu interního oddělení za vynikající péči, ochotu a velmi osobní a lidský přístup. Velké poděkování patří také týmu RZS, který odvedl profesionální a pohotové ošetření. Přeji všem lékařům, sestřičkám a celému personálu mnoho pracovních i osobních úspěchů. E.K. Dvorce


Poděkování prim. MUDr. Blahovi, týmu chirurgie a příjmového oddělení

29.9.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala celému operačnímu týmu, zejména panu primáři MUDr. Blahovi, za profesionální a lidský přístup při mé operaci tumoru glomus caroticum. Děkuji i všem sestřičkám jak na příjmu tak i na oddělení, které se vzorně starají o pacienty. Děkuji, Ludmila Fiedlerová


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

27.9.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala celému oddělení gynekologie a porodnice v Nemocnici AGEL Šternberk. Perfektní lékaři, sestřičky a hlavně milý a lidský přístup. Během 9 měsíců to byla má druhá hospitalizace v nemocnici.  Měla jsem obavy kvůli předchozí zkušenosti v jiné nemocnici, ale zde se jednalo úplně o rozdílný přístup a zázemí. Moc děkuji. Přeji celému oddělení mnoho úspěchů. S přáním krásného dne. H.H.


Poděkování doktorce Kettnerové z neurologického oddělení

24.9.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní doktorce Zitě Kettnerové za její skvělý a milý přístup při akutním ošetření na neurologickém oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk. Moc si vážím podobného přístupu, bohužel je u mnoho lékařů velmi ojedinělý. Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký den, B.Ch.


Poděkování týmu kardiochirurgie

22.9.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, jménem svého tatínka, pana Stanislava Borského, bych vás ráda poprosila o možnost poděkování celému oddělení kardiochirurgie pod vedením pana primáře MUDr. Branneho, za kvalitní péči a lidský přístup. Tatínek byl minulý týden operován a již je v domácí péči. Děkuji a přeji hezký den, Juhaščíková Darja


Poděkování oddělení hematologie a urologie

21.9.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Příští měsíc se snad dožiju již 84 let. Doma jsem zůstal sám a jedinou podporu mi poskytuje moje dcera Julie, která ale se mnou nebydlí.. V minulých dnech však moje zdraví začalo stávkovat a nahromadily se dva problémy najednou. Nemohl jsem jít na malou a moje krev obsahovala tak málo červených krvinek, že jsem byl fyzicky na dně. Musel jsem se proto v krátké době obrátit na několik oddělení nemocnice o pomoc. Byla to paní doktorka Lukešová z hematologie, pán doktor Batěk z urologie a sestřičky z jejich oddělení. Pomoc mi byla poskytnuta tím, že jsem dostal tři transfuze a zlepšení jsem pocítil ihned po aplikaci. musel jsem absolvovat třídenní pobyt na interně. Po celou dobu se o mně staral hlavně pan Dr. Bačík a několik sestřiček. Po celou dobu jsem se cítil jako v ráji. Přístup všech zdravotníků byl vysoce profesionální a lidský. Bylo vidět, že ve mně nevidí jen obyčejného pacienta, ale především člověka se zdravotními problémy, který potřebuje nejen fyzickou, ale i duševní podporu. Z nemocnice jsem odcházel dobře naladěný a s pocitem zlepšení nejen tělesného, ale i duševního stavu. Za váš přístup k mé léčbě vám moc děkuji. Kašpárek Maxmilián.


Poděkování oddělení následné péče

18.9.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Touto cestou bychom rádi poděkovali personálu oddělení následné péče za velice příjemný a milý přístup veškerého personálu našemu tatínkovi, který zde byl hospitalizován během měsíce srpna. Víme, jak je situace nyní náročná a dobré a vlídné slovo je někdy více, než si člověk může představit.   


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

17.9.2020 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den. Rádi bychom vám touto cestou poděkovali. Je to již 5 měsíců (18. 4.), co se nám narodila u vás v porodnici Nemocnice AGEL Šternberk naše dcerka Alma. A pořád v nás zůstává obrovský pocit radosti a štěstí ale i vděčnosti. Za to, že je a za to, že se narodila zrovna u vás. Už od vstupního setkání s vaším personálem bylo jasné, že tady jsme dobře... Velmi vstřícné porodní asistentky Jana Sobková a Michaela Pospíšilová s námi vyplnily nezbytné a dokázaly přitom navodit příjemně uvolněnou atmosféru. Pan doktor Harašta plynule navázal a poté jsme se přesunuli do porodního boxu. Bibiana Drápalová Palíšková se o nás starala neskutečně úžasně. Vše probíhalo v klidném přítmí a intimní atmosféře s plnou vanou vody. Ale pak nastal zlom. Na ozvách bylo slyšet, že něco není v pořádku. Bradykardie. Žádný přepjatý zbytečný stres. "Miminku se něco nelíbí." Pak nastal neskutečný svistot. Znovu porodní asistentky, ovazování nohou, pan doktor Harašta a pan doktor Labounek. Jakmile se ozvy zlepšily, proběhl další pokus o přirozený porod. Do poslední chvíle, kdy to bylo možné, tomu dávali všichni šanci. Bohužel krátký omotaný pupečník tomu zabránil. Ano, porod skončil sekcí, ale za takových okolností, že bylo jasné, že se vše vyzkoušelo a v klidném profesionálním prostředí, kde byl vždy čas na zodpovězení našich otázek. Neměli jsme pocit, že jsme pouze číslo, případ, diagnóza, jak se to mnohde stává... Bonding proběhl velmi rychle, a to nejen u mě, ale i u partnera. A od té doby jsme byly já a Almička neustále spolu. S respektem všech zaměstnanců, které jsme potkali. Nedokáži si představit lepší přístup a zacházení. Jsme neskonale vděčni, že jsme mohli zažít porod naší dcerky u vás. Děkujeme a přejeme, ať je vám tam všem nadále úžasně. M. A. J., T. K. a A. J. K.


Poděkování infekčnímu oddělení

16.9.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, jmenuji se Barbora K. a minulé úterý jsem byla k Vám na infekční oddělení převezena ze šternberské nemocnice s infekční salmonelou. Ráda bych tímto emailem vyjádřila obrovské díky celému personálu a především tedy lékařům a sestřičkám/bratrům, kteří se o mě celý týden krásně starali. V dosud žádné nemocnici se mi nedostalo takové péče a laskavého přístupu jako právě u Vás. Kdybych měla z vděčnosti dát každému láhev vína, nestačil by mi k tomu ani celý vinohrad, a proto Vám chci poděkovat alespoň touhle formou, abyste věděli, že Vaše práce má obrovský smysl. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Krásný zbytek dne. Srdečně, Barbora K.


Poděkování Gastroenterologickému oddělení

9.9.2020 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chtěl bych touto cestou poděkovat Prim. MUDr. Mgr. Jaroslavu Macečkovi Ph.D a všem sestrám. Ačkoliv jsem šel již po čtvrté na kolonoskopii stále mám z vyšetření strach . Provedený výkon byl opět profesionální a mě čeká další kolonoskopie za 5 let.Při všech problémech kolem nás jsem se ujistil, že lidský přístup a vlídné slovo je to nejdůležitější. Zdenek S.


Poděkování Dr. Dmytro Glebovi a celému týmu oddělení cévní a miniinvazní chirurgie včetně personálu oddělení ARO

9.9.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila poděkování celému operačnímu týmu za profesionální a lidský přístup při dvou operacích, nejprve krkavice s následnou náročnou operací dvojitého bypassu obou nohou u mého manžela. Celý tým vrátil mého manžela do života a umožnil mu znovu chodit. Moc oba děkujeme a přejeme celému týmu i všem sestřičkám mnoho zdraví a hodně spokojených pacientů. S úctou Martina a Jan Malyszovi  


Poděkování oddělení Interna 2

2.9.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Chtěl bych poděkovat za výbornou a nadstandartní péči mé hospitalizace v Nemocnici Nový Jičín a záchranu mého života. S poděkováním a uznáním za poctivou a zodpovědnou profesionální práci Váš hospitalizovaný pacient V. H.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

1.9.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za péči na Gynekologicko-porodnickém oddělení. Dne 7.8. 2020 se nám císařským řezem narodila dcera. Personál na sále byl opravdu špičkový, klobouk dolů, díky nim všechno dobře dopadlo. I na pooperačním byly sestřičky hodné, vstřícné ve všem vypomohly. Děkuji. J. Ch.


Poděkování chirurgické ambulanci

31.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěl bych Vaším prostřednictvím poděkovat lékařce a sestře na chirurgické pohotovostní ambulanci ,kteří sloužili dne 10.8.2020 ve večerních hodinách . Pod zprávou je podepsaná Mudr.Ilona Szubota , ale chtěl bych poděkovat i lékaři na ultrazvuku a lékařce na rentgenu za jejich profesionalitu , ale hlavně za lidský přístup .Velmi si  vážím jak mi pomohli. Ještě jednou děkuji za příkladné chování. P. R.


Poděkování oddělení ortopedie

28.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den přeji pane primáři a staniční sestro, chtěl jsem Vám všem aspoň touto cestou poděkovat za veškerou péči a léčení mého zdravotního stavu po celou dobu hospitalizace u Vás v nemocnici na oddělení traumatologickém. Dne 31.7.2020 ve večerních hodinách jsem byl k Vám přijat na oddělení a následně ihned operován s těžkým zánětem v noze, kterou jste mi operovali v dubnu. Chtěl bych poděkovat za záchranu života, jak sestrám a lékařům na pohotovosti dne 31.7.2020, kteří se mně ujali, tak následně i panu MUDr. Bencúrovi, který mě operoval a konzultoval můj těžký stav s panem primářem MUDr. Káňou a celým operačním týmem, který se mně ujal a ihned operoval a dal nohu do pořádku a asi mě zachránil. Také bych touto cestou chtěl poděkovat všem sestrám a ošetřovatelkám a ošetřovatelům, kteří se po celou dobu mé hospitalizace o mě starali od 31.7.2020 do 14.8.2020. Všem moc děkuji za ochotu, profesionální přístup, za starostlivost a vše, co pro mě udělali. Vím, že to pracovníci na oddělení v těch vedrech nemají jednoduché a navíc stížené coronavirovou situací. Pane primáři a paní vrchní, máte na oddělení ortopedicko - traumatologickém perfektní kolektiv, přeji Vám všem, ať se vám daří a ještě jednou moc moc děkuji za vše, co jste pro mé zdraví a záchranu udělali. A ještě děláte, než se dám celkově do pořádku. A také bych chtěl pochválit a poděkovat kuchyni, perfektně a chutně vaří. S přáním pěkného dne J. L.


Poděkování chirurgické ambulanci

26.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, dne 21.08.2020 jsem po lehčím úrazu využila služeb chirurgické ambulance. Do nemocnice jsem šla s obavami a komentářem bývalého zaměstnance, že "novojičínská chirda je nejhorší oddělení z celé nemocnice". Po prvním velmi rozpačitém dojmu z čekárny chirurgické ambulance, jsem byla pozitivně překvapena službami lékařů a sestřiček. Tímto bych chtěla poděkovat ošetřujícímu lékaři MUDr. Murckovi a sestřičce, která s ním měla toho dne službu (bohužel si nepamatuji jméno). Děkuji za bezbolestné ošetření panem doktorem, za empatický a hlavně pozitivní přístup sestřičky. S pozdravem, L. Z.


Poděkování oddělení GYN-POR

24.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, 28.7.2020 jsem podstoupila náročnou gynekologicko-chirurgickou operaci v Gynekologicko-porodnickém oddělení nemocnice Nový Jičín. Několik dalších dnů jsem pak strávila nejprve na MOJIP a další dny v lůžkové části Gynekologicko-porodnickém oddělení. Chtěla bych tímto způsobem vyjádřit naprostou spokojenost s prvotřídní péčí lékařů a ochotou a lidským přístupem ošetřujícího personálu Gynekologicko-porodnického oddělení. Dostalo se mi i služeb, kterých bych se v jiných nemocnicích nejspíš nedočkala, ošetřující personál byl vždy vstřícný a pohotový, odvádí svou práci svědomitě a s plným nasazením. Jsem z Brna a do Nemocnice Nový Jičín jsem zavítala s doporučením a jsem ráda, že mohu tento věhlas šířit dál. Děkuji Vám  


Poděkování LERP Vítkov

24.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům oddělení LDN Vítkov, okres Opava, lidem neuvěřitelně empatických, velice milých a laskavých, kteří mě svým profesionálním přístupem, plným srdečnosti a optimismu, přiměli se " zotavit ", včetně zdraví i pochmurné nálady. Tito lidé vykonávají jak fyzicky, tak i psychicky velice těžkou a náročnou práci. Hodně se to projevuje i v dnešní době, v době společenské izolace zaviněné nemocí Covid-19 a nejenom mě, ale nám všem pacientům LDN ve Vítkově si zachovávají příjemnou náladu, kterou nám předávají a proto i bez návštěv rodinných příslušníků to v klidu prožíváme. Těmto lidem pod vedením prim. MUDr. Viléma Bruka, MBA., patří nejenom mé, ale i všech ostatních pacientů, obrovské DÍK. S pozdravem K.


Poděkování chirurgie II.

20.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat sestřičce na vašem oddělení chirurgie II. v N.J. Jmenuje se Eva Fendrychová, je to obětavá, ochotná sestřička, pro pacienty má pochopení a lidskost. Pokud by to bylo možné, odměňte ji. Já sama jsem ji před paní doktorkou velmi děkovala a píši ještě Vám. Děkuji za pochopení. S pozdravem L. J.


Poděkování dětskému oddělení

17.8.2020 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Zdravím, celému týmu z dětského oddělení děkuji za maximální péči, starostlivost a lásku! Jste skvělí. S pozdravem P. S.


Chirurgická ambulance

11.8.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Pěkný den, dne 24.6.2020 jsem byl u ošetřen ve Vaší nemocnici po pádu na kole. Chtěl bych poděkovat za milý přístup a ochotu při vyšetřování a ošetření. Prosím o vyřízení poděkování MUDr. Milotovi na chir amb. a ještě také vřelé díky paní doktorce na ultrazvuku a všem sestřičkám. Děkuji. S pozdravem MUDr. J. H.


Poděkování zaměstnancům

7.8.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Dobrý den pane řediteli, ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc a péči, která byla poskytnuta mému synovi ve Vaší nemocnici. Počátkem měsíce července nás zdravotní stav syna přiměl vyhledat lékařskou pomoc (LSPP pro děti a dorost Valašské Meziříčí). Tak se stalo, že syn byl operován a následně pobýval na dětském oddělení. Od příjmu na pohotovosti dětského oddělení jsme opakovaně absolvovali vyšetření na oddělení radiodiagnostiky, kde bych ráda vzkázala velké poděkování paní primářce – MUDr. Hurské a všem lékařům/lékařkám za milá slova a velice hezké jednání s malým pacientem.  Tisíceré díky na chirurgii. Děkuji panu primáři - MUDr. Bařinkovi, MUDr. Murínovi a celému týmu, který se na operaci a všech úkonech kolem péče o syna podíleli A v neposlední řadě obrovské poděkování na dětské oddělení, kde jsme se synem pobývali nejvíce dnů. Děkujeme paní doktorce Perutkové za všechno, co pro syna udělala – od příjmu na pohotovosti až po propuštění domů. Velké díky MUDr. M. Šmoldasovi za nezměrnou trpělivost a pochopení. Jeho nadhled a rozvaha mne vždy dodala klid a pocit, že vše už bude dobré. Obrovské díky zdravotním sestřičkám, ke kterým jsem se uchylovala jako loď k majáku v bouři. Na takovouto náhlou situaci se rodič jen těžko připraví. Po synově operaci jsem se vyloženě bála s ním jakkoli manipulovat. Dnes, tedy zpětně a s potřebným nadhledem vím, že jsem se snad až příliš často doptávala, co můžu a co už ne, celkem často prosila o pomoc sestřičky při manipulaci se synem (bála jsem se, abychom nevytáhli někde nějakou „hadičku“😊) a moc si vážím toho, že ač v tu dobu bylo oddělení plné, vždy si našly čas a pomohly mi. Péči o syna neměly vůbec jednoduchou. Syn je bojovník a tak ani kapku krve nedal bez boje a řádného bojového křiku. Kladený odpor byl marný, sestřičky vždy měly vítězství😊. Moc ráda bych uvedla i konkrétní jména, ale vzhledem k tomu, že jsme část pobytu byli v „covid režimu“, tak jsem přes ochranný plášť moc jmenovky neviděla a vyřčené jména zapomněla – za což se omlouvám. Nicméně si vybavuji noční směny ze zdr. sestrou – paní Vavříkovou – takový anděl na noční a od příjmu až po propuštění se o nás velmi často a pěkně starala zdr. sestra – paní Volková, která velmi brzy našla cestu, jak na toho mého pána syna. Všechny sestřičky (a tím myslím i sestřičky – praktikantky) zdravíme, za pomoc a péči moc děkujeme. Nerada bych opomněla i práci paní v úklidu, která se starala, že jsme měli čisto. Taktéž děkujeme do kuchyně. Jídlo bylo chutné, pestré a bylo jej neskutečně mnoho.  Jelikož pracuji jako personalistka v hospici, tak celý pobyt jsem tak nějak podvědomě vnímala i profesně. Jako doprovod syna jsem tak vlastně měla možnost malinko „nahlédnout do provozu oddělení“ z druhé strany.  A tady je opravdu nutné vyjádřit uznání staniční sestře – paní Hrbáčkové. Z mého pohledu byla staniční sestra všudypřítomná😊 a pěkně jí to na oddělení „šlapalo“. Atmosféru mezi zaměstnanci jsem vnímala jako přátelskou a tým se mi jevil jako dobře sehraný. Když k tomu přidám, že staniční nikdy nešla pro úsměv a hezké slovo daleko, tak máte na oddělení ideální prototyp „staniční sestry“.  Poslední řádky budou patřit panu primáři – MUDr. Slováčkovi. Jen velmi těžko se mi hledají slova, kterými bych vyjádřila svou vděčnost a poděkování. Velmi oceňuji, způsob komunikace a trpělivost při vysvětlování možností a postupů léčby, péče.  Děkuji za vlídný přístup během hospitalizace i za rady, kterých se mi dostalo v rámci telefonických hovorů na pohotovost a následné kontrole v ambulanci. S důvěrou a úctou Ing. Jiřina O.


Poděkování chirurgickému oddělení

3.8.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

vážený pane primáři, od 7. 7. 2020 (asi týden) jsem ležela na chirurgii č. 1 - operace střev. Dovolte mně, abych Vám i celému kolektivu včetně operatérů, lékařů, sestřiček i všech ostatních velmi poděkovala za krásný přístup k nemocným, za všechnu péči, ochotu a hlavně odborný a také lidský přístup. V mém případě, kdy musel být rychlý zásah to pro mne nebylo lehké. Ale za pomoci krásného přístupu jsem to zvládla i já. Ještě jednou to největší poděkování Vám i všem ostatním. S úctou Vaše bývalá pacientka, Marie R., Rožnov p. R.


Poděkování porodnímu oddělení

30.7.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem zaměstnancům jesenické porodnice za jejich úžasnou péči, profesionalitu a zároveň velmi lidský přístup. Za celou dobu pobytu jsem se nesetkala s tím, že by na mě byl někdo nepříjemný nebo mě nějak odbyl. Naopak všichni lékaři i sestřičky byli velice milí a ochotní poradit a pomoci. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí přivést miminko na svět v zařízení s tak úžasnými lidmi, moderním přístupem, krásným a příjemným prostředím. Nemám nic, co bych mohla vytknout! Děkuji, že dokážete být tak skvělí... i přesto, že to s hormony poblázněnými lehce hysterickými maminkami nemáte jednoduché. Přeji mnoho dalších spokojených maminek a miminek. MVDr. J. Z. s rodinou


Poděkování porodnímu oddělení

30.7.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, v tom spěchu a v té radosti jsme zapomněli napsat pár řádek do knihy přání a stížnosti porodního oddělení, tak aspoň touto cestou...Celému oddělení porodního v Nemocnici AGEL Jeseník, chci poděkovat za jejich celkový přistup k práci a za vynaložené úsilí, aby se nám narodil náš milovaný syn Vincent….teď už vím, že né nadarmo se říká že to je nejlepší oddělení široko daleko. Obrovské díky, J. K.


Poděkování MUDr. Indrákovi

26.7.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit vysokou úroveň spokojenosti s postupem a přístupem k pacientům MUDr. Jana Indráka. Můj názor je na základě tříletého kontaktu s tímto panem doktorem. Je to profesionál s lidským a kvalifikovaným lékařským přístupem k pacientům. Jeho hodnocení a závěry stanovené v léčbě nemají chybu. Dodržuji to, co mi pan doktor stanovil. Výsledky mám lepší než před třemi léty, než jsem se s ním setkal. Vážím si ho. Važte si ho i vy, že takového člověka-doktora máte. Děkuji za pozornost. Ing. Benedikt Król


Poděkování chirurgickému ambulanci

20.7.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za milý a lidský přístup při ošetřování zlomeniny ruky naší devítileté dcery Anetky ze dne 9. 6. 2020. Díky Vašemu milému personálu, zejména panu MUDr. Kirillovi Shakmatovovi a jeho kolegům, byl pro Anetku tento velmi nepříjemný zážitek snesitelný. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme, ať se Vám ve Vaší práci daří. Anetka posílá obrázek jako poděkování za péči. I. a A. P.


Poděkování Sociální službě Podhorská

14.7.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou poděkovat za starost a péči mé maminky K. K. na oddělení sociální péče pod vedením Bc. Miroslavy Hořínkové. S ochotou, profesionálním a odborným přístupem jak Bc. Hořínkové, tak všech sestřiček a ošetřovatelek jsem byla velmi spokojená. Poděkování a velkou úctu všem sestřičkám a ošetřovatelkám. Vždy mi ochotně poradily, vyšly vstříc a maminku jsem vždy měla vzorně ošetřenou a zajištěnou. Ještě jednou velký dík, s úctou Š. M. z Horního Města


Poděkování dětskému oddělení

8.7.2020 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Tímto bych chtěl pochválit celé ,,dětské oddělení,, nemocnice NVM. S přístupem lékařů, sestřiček a všeho personálu jsem byl jako otec maximálně spokojen. Vše bylo profesionální a na lidské úrovni. Je vidět, že pod Vašim vedením je nemocnice opravdu na skvělé úrovni. Se synem jsme byli hospitalizováni ve Vaši nemocnici minulý víkend. Jedním slovem perfektní. Ještě jednou mnohokrát děkuji.  S pozdravem  Marek Z.


Poděkování dětskému oddělení

7.7.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Vážené vedení nemocnice, chtěla bych Vám sdělit, že jsme minulý týden trávili dovolenou u Vás v Jeseníku, kdy došlo k úrazu naší dvouleté dcery (1.7.20 - nalomený bérec), a proto bych chtěla alespoň touto cestou velice poděkovat panu MUDr. Kocourkovi (ortopedická ambulance), paní primářce Raškové (dětské oddělení) za jejich okamžitou, profesionální pomoc a neuvěřitelně velkou péči o malou potažmo i o mě. Rovněž bych ráda poděkovala za milé jednání i panu MUDr. Kuzykovi při propouštění a samozřejmě všem velmi ochotným a milým sestřičkám na dětském oddělení i ortopedii. Budu Vaší nemocnici všude doporučovat. Opravdu díky za vše!!! A ať se Vám všem nadále jen a jen daří ! M. K.


Poděkování chirurgickému oddělení

30.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

MOTTO: Týmová práce je zpravidla práce mnoha lidí pro jednoho člověka Vzhledem k velkým bolestem páteře jsem byl dne 19.6.20 převezen do Jesenické nemocnice a hospitalizován na chirurgickém oddělení pod vedením primáře MUDr. Petra Fischera. Motto, které jsem uvedl hned na začátku, odpovídá přesně tomu, co se na oddělení děje. Milion lidí, milion názorů a z mého hlediska, pod taktovkou primáře MUDr. Fischera je oddělení na úrovni, jeho kolektiv obětavý a ochotný. Vše zde probíhalo za dobu mé hospitalizace naprosto bez problému. Ovšem nesmím zapomenout i na personál ohledně hygieny, která se pečlivě staral o čistotu.   Rád bych touto cestou chtěl poděkovat opravdu všem za příjemný pobyt v Jesenické nemocnici.                                                                                                                                                                                             Hodně štěstí a mnoho pracovních úspěchů pacient  W. J. ze Šumperku


200628 - Poděkování chirur. odd.

30.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dne 10. 6. 2020 jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení Vaší nemocnice kvůli operaci žlučníku. Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu tohoto oddělení a jejímu panu primáři MUDr. Petru Fišerovi za krásný lidský přístup a to před operací, i po ní. Jsem moc ráda, že jsem se dostala do rukou profesionální a úžasné partě lékařů i sestřiček, kteří svým přístupem překonali můj strach z operace a ta dopadla na výbornou. Práce usměvavých, hodných sestřiček a zlaté ruce pana primáře byl balzám na moji bolest. Ještě jednou moc děkuji. Vaše vděčná pacientka E. K. ze Šumperku


Poděkování LDN

30.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou za celou širší rodinu vyjádřila upřímné poděkování týmu pana primáře MUDr. A. Potěšila z LDN Jesenické nemocnice. Hluboce se skláníme před jejich pečlivostí, laskavostí, trpělivostí, ochotou a odborným umem, s nímž pečují o hospitalizované seniory, ke kterým letos začátkem června přibyl také můj téměř 93letý tatínek MUDr. V. S. Myslím, že naše vděčnost se nedá ani slovy popsat, jsme skutečně velice šťastní, že se tatínek dostal právě do této LDN. PhDr. J. S.


200615

15.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat personálu oddělení Chirurgie II, kde jsem byl od pondělí do čtvrtku hospitalizován. Profesionalita všech pracovníků a pracovnic oddělení, od paní uklízeček až po pana primáře, byla skvěle doplněna jejich lidským přístupem. Všechny sestry mně ve všem vyhověly bez jakéhokoliv náznaku toho, že bych je otravoval, ba naopak, všechny byly velmi ochotné. Velký dík patří také panu primáři MUDr. Fischerovi nejen za to, jaký je personál oddělení pod jeho vedením, ale také za výsledek mé operace. Ještě jednou všem moc děkuji a vězte, že svoji výbornou zkušenost s Jesenickou nemocnicí si nenechám jen pro sebe. S pozdravem a přáním mnoha úspěchů všem pracovníkům oddělení Chirurgie II Bc. P. H.


Poděkování MUDr. Urbanovi a kardiochirurgickému oddělení

15.6.2020 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému operačnímu týmu kardiochirurgického oddělení v čele s operatérem MUDr. Martinem Urbanem. Taktéž všem, kteří mě měli v pooperační péči a skvěle se o mě starali. Naprosto perfektní a profesionální přístup. Ještě jednou mockrát děkuji. Dagmar J.


200611

11.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dne 19. 5. jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení Vaší nemocnice a druhý den operována se žlučníkem. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému oddělení chirurgie, hlavně  ochotným sestřičkám, které se o mě úžasně po celou dobu staraly. Poděkování zaslouží i pan primář MUDr. Fischer se všemi lékaři za jejich péči.Věřím, že v nejbližší době zainvestujete do zmodernizování tohoto oddělení, které si to opravdu zaslouží. Přeji vám mnoho dalších spokojených pacientů, s pozdravem A. I. ze Šumperku


200610

11.6.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Jako pacientka po onkologické operaci jsem poměrně častou návštěvnicí gastroenterologické ambulance pana doktora Pernici ve Vaší nemocnici. Kdo byl někdy na kolonoskopickém vyšetření ví, že to není zrovna vyšetření z nejpříjemnějších. Ale i tento zákrok můžete prodělat bez zbytečného stresu a obav, když lidé kolem Vás jsou citliví, ohleduplní a vnímaví. Prostě lidští. A takoví lidé v této ordinaci jsou. Chtěla bych panu doktorovi a sestřičkám moc poděkovat za lidský přístup, popřát jim pevné zdraví a hodně dalších spokojených pacientů. S úctou Mgr. N. Č.


Poděkování MUDr. Šestořadovi

25.5.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, velice ráda bych poděkovala panu Dr. Šestořadovi za úžasnou péči a ochotu, lidský přístup a rychlé jednání, při řešení mých problémů. Za celý svůj život jsem se s lepším zubařem nesetkala. L. L. Ostrava


Poděkování

18.5.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Jste dobří a vy to víte. Pane Adame, zaplaťte je a to bude zároveň mým poděkováním. F. D.


Poděkování internímu oddělení

13.5.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Moc veliké poděkování zdr. personálu z interního odd. muži za péči, která mi byla věnována, byl jsem velice spokojen. P.S. Veliké poděkování  B.K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Bruntál

19.4.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Poděkování rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Bruntál. Jako pacient Vašeho rehabilitačního střediska jsem se připravoval na život po totální endoprotéze pravého kolena. Operace proběhla v nemocnici v Opavě. Musím s uznáním konstatovat, že personál Vašeho střediska se ke mne choval vždycky vstřícně, vysvětlil mi, k čemu slouží procedury, jež jsem absolvoval. Musím říci, že odcházím velice spokojen s Vašimi službami. Chtěl bych poděkovat  celému kolektivu sester jak se o mne starali a věřím, že pokud budu mít jakékoliv potíže s pohybovým ústrojím rád se na Vás obrátím. Všem známým budu Vaše služby doporučovat. S poděkováním  Váš pacient J. M. st. z Razové


Poděkování dobrovolníkům

7.4.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vlastnoručně vyrobené roušky nám nosí na vrátnici místní dobrovolníci i lidé z daleka. Velké DÍKY patří Červenému kříži z Rychvaldu, zvláště paní Marii Nadkanské, učitelkám z MŠ Firemní a Akátové, firmě INFGRAF, Centru sociálních služeb Český Těšín, paní Michaele Tkáčové, rovněž Městského úřadu Český Těšín a dalším anonymním dárcům.


Poděkování internímu oddělení

24.3.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Vážený pane primáři, chtěla bych Vám jménem celé rodiny Č. moc poděkovat za péči o našeho tátu M. Č.a zároveň Vám přeji mnoho sil v této mimořádné a nelehké situaci :-). Ještě jednou moc děkujeme! S pozdravem K. Č.


Poděkování

6.3.2020 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, jmenuji se L. S. Dne 5. 3. jsem byla ve vašem centru na vyšetření. Chtěla bych moc poděkovat všem vašim pracovníkům za příkladnou odbornou péči a za vřelé a vlídné zacházení. Přeji vám hodně úspěchů. Ještě jednou děkuji. S pozdravem L.S.


Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů. Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích. R.V.


Poděkování internímu oddělení

30.1.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za skvělou péči a přístup celému internímu oddělení v Podhorské nemocnici v Bruntále, jak pánům doktorům, tak sestřičkám i ošetřovatelům.  S pozdravem a páním hezkého dne G. S.    


Poděkování oddělení následné péče

23.1.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému oddělení Následné péče Vaší nemocnice za výbornou péči a odborný přístup, který jste věnovali mému manželovi, který byl u Vás už několikrát hospitalizován. W.P.


Poděkování personálu polikliniky

13.1.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, pane řediteli! Chtěla bych Vás požádat, abyste vyslovil mé poděkování lékařům: MUDr. O. Konvičkovi -internímu lékaři a MUDr. I. Gojovlovi- plicnímu lékaři a jejich sestrám za péči, kterou mi věnují a o mne se perfektně starají. Jejich vyšetření a léčba jsou na vysoké odborné úrovni, což svědčí o tom, že můj zdravotní stav je daleko lepší a cítím se skvěle. Rovněž jejich přístup k pacientům, včetně jejich sester je vstřícný a může být příkladem pro jiné neochotné zdravotníky. Oběma lékařům a jejich sestrám ještě jednou DÍK! Na závěr Vám všem chci popřát v novém roce 2020 pohodové pacienty, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody. S pozdravem L.P.


Poděkování personálu OOOP

6.1.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Děkuji všem lékařům, sestrám i sanitářům za obětavou a laskavou péči věnovanou mému manželovi. Manželka H.CH. s dcerou


Poděkování personálu rehabilitace

18.12.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěl bych poděkovat všem sestrám a lékařkám na rehabilitačním oddělení především mé fyzioterapeutce Aničce Bardonové za všechnu snahu a trpělivost co se mnou měla po dobu mé rehabilitace a přejí všem zaměstnancům hezké prožití vánočních svátku a hodně sil a zdraví v r.2020. Váš vděčný pacient J.K.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Jsem velice spokojená, lepší personál jsem neviděla. Měli by zaměstnanci rehabilitačního oddělení být oceněni za jejich práci, velice příjemní. Tím bych chtěla všem poděkovat. Paní doktorce Valentové a paní Mročkové děkuji dvakrát, jak mi pomohli. Z.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Jsem velice spokojený, ochotný personál, proto bych chtěl všem poděkovat. L. M.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky a hodně zdraví v novém roce ze srdce přeje L. B. "achilovka" P.S. Mějte se všichni úžasně. Ráda na Vás vzpomínám.


Poděkování RHB Bruntál

6.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji za skvělí přístup sestřičkám, jsou vstřícné, moc hodné. Chovají se moc hezky. Patří jim velký dík. P.


Poděkování

29.11.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji za skvělý přístup a péči. Pracuje tady samý profesionál. Je třeba všem zvednout plat. P. T.


Poděkování personálu rehabilitace

29.10.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému rehabilitačnímu oddělení Vaši nemocnice za výbornou péči, vstřícnost a lidskost ke svým klientům. Moje babička se k Vám už několik let vrací a je velice spokojená a mohu říci, že se k Vám vždy těší. Pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení ji nesmírně prospívá, jak po psychické stránce tak zdravotní. Velice se vážím Vaší práce a ještě jednou děkuji za péči, kterou ji poskytujete. S pozdravem H.K.


Poděkování

16.10.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Oldřichu Pitorovi za jeho profesionální přístup a odborné znalosti. Díky patří také jeho sestřičce. M. Š.


Poděkování zaměstnancům OOP

15.10.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat personálu OOP v Rýmařově za profesionální péči o moji babičku p. L. M.. S takovou ochotou a empatii se v dnešní době člověk jen tak nesetká. Děkuji za důstojný konec moji babičky a ještě jednou veliké "Děkuji". Jsem opravdu hrdá na to, že pracuji v Podhorské nemocnici. T. M.


Poděkování MUDr. Quisovi a sestřčce

2.10.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Vážený pane doktore i sestřičko, moc Vám děkuji za péči, kterou jste mě věnovali 2. 10. 2019, když jsem potřebovala Vaši pomoc. Ať se Vám oběma daří a jste Vy i Vaše rodiny zdraví !! Ještě jednou moc děkuji! Z. D.


Poděkování chirurgickému oddělení

1.10.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Chtěla bych poděkovat MUDr. Maláčovi a všem lékařům za profesionální a lidský přístup. Velký dík patří také sestřičkám chirurgického oddělení za skvělou péči během mého pobytu v nemocnici. Děkuji M. K.


Poděkování ambulanci

25.9.2019 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat a pochválit pracovníky ambulance praktického lékaře, zejména pak MUDr. Vítězslavu Churavou. Mile mně překvapilo, že jsem byla dne 7.6.2019 přijata na preventivní prohlídku v objednanou dobu a bez zbytečného čekání. Prohlídka a veškerá potřebná vyšetření proběhla s velkou mírou profesionality, vstřícnosti a ochoty jak ze strany paní doktorky tak i přítomné zdravotní setry. Ještě jednou děkuji. Magda S.


Poděkování chirurgickému oddělení

20.9.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Chtěl bych poděkovat celému kolektivu včetně p. Dr. Maláčovi za lidský přístup po dobu mé hospitalizace. Doktoři, sestřičky a celý kolektiv se velmi citlivě chová k pacientům, nejste jim na obtíž a to se v dnešní době velmi cení. Přeji Vám hodně úspěchů. J. M.


Poděkování RHB Bruntál

6.9.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Přístup všech byl skvělý, profesionální a zároveň lidský. Děkuji moc, velmi mě to pomohlo. S. L.


Poděkování rehabilitačnímu středisku

18.8.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Poděkování za rodiče, rodiče kteří k vám jezdí pravidelně každý rok na přeléčení ve vašem rehabilitačním středisku, jsou velmi spokojení a děkují tímto celému oddělení za příkladnou péči a ochotu. Za paní V. a S. děkuje dcera


Poděkování onkologii Přerov

21.7.2019 / Nemocnice AGEL Přerov

Ráda bych touto cestou poděkovala všem doktorům a sestřičkám onkologického oddělení za perfektní, rychlý a a obětavý přístup. Všem pacientům, nejen na tomhle oddělení, přeji jen takový zdravotní personál. Děkuji za léčení naší maminky


Poděkování personálu ONP

15.7.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Posílám tímto vřelé poděkování za příkladnou péči o mou maminku a všechny pacienty na oddělení následné péče s rehabilitací. Všichen personál je usměvavý a ochotný vyhovět požadavkům pacientů a projevuje po celou dobu o ně zájem. Jsou empatičtí a sami procházejí pokoje a ptají se pacientů zda něco nepotřebují. Oddělením panuje klidná atmosféra, která přispívá k pohodě pacientů i všech příchozích. Všem zaměstnancům patří velké poděkování za jejich příkladnou práci. Ještě jednou děkuji J.S.


Poděkování neurologii

9.7.2019 / Nemocnice AGEL Přerov

Již několik let dojíždim na neurologii za paní primářkou Švamberkovou. Vždy se setkávám s ochotu a profesionálním přístupem jak ze strany lékařů,tak sester a obslužného personálu. Pokud jsem byla zdravá ,pracovala jsem v Domově seniorů jako sanitářka a vím ,že práce s nemocnými lidmi je velmi obtížná.Někdy dobré slovo, pousmáni nebo pohlazeni je nad všechny leky a to na neurologii všechno je. Ještě jednou moc děkuji všem pracovníkům na neurologii .Wowková  


Poděkování personálu nemocnice

24.6.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dne 27.5.2019 jsem byla s dcerou po napadení na pohotovosti ve vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat sloužící lékařce MUDr. Vladislavě Pieniažkové a sloužící sestře Mgr. Alici Ručkové, za velice milý a laskavý přístup k mé dceři, vzhledem k jejímu věku k postupu vyšetření a následné komunikaci s dcerou. Lidský přístup a empatie ani jedné nechybí a jsem velmi ráda, že v ten den sloužily. Dále bych chtěla poděkovat sestrám a lékaři na chirurgické ambulanci z dne 29.5.2019, kde jsem byla s dcerou na dovyšetření. Opět milý a empatický přístup, komunikace přizpůsobená dítěti, profesionalita, přála bych si, aby bylo více takových sester a lékařů. S pozdravem P.L.


Poděkování - Oddělení Rehabilitace, pracoviště Přerov

20.6.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Paní ředitelko, Vaším prostřednictvím chci poděkovat sestřičkám Rehab. oddělení POLIKLINIKY AGEL Přerov za profesionální a ochotný přístup ke klientovi s vytvořením příjemného prostředí. Hlavně poděkování sestřičce Janě Mückové. Její ruce umí, pomocí měkké techniky,  ulehčit od bolestí. Děkuji a ať se všem daří jak v práci, tak i v osobním životě. J.P. Přerov


Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši. Děkuji všem! J.H. Přerov


Poděkování LDN-C

21.5.2019 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, Dovolte,abych touto cestou vyjádřila poděkování paní doktorce MUDr Daně Kovaříkové a celému kolektivu sestřiček a dalšího personálu,za péči poskytnutou mému tatínkovi p. G. na oddělení LDN-C,kde byl hospitalizován 3 týdny.Vždy jsem se setkala s velmi profesionálním,zároveň lidským a vřelým přístupem.Vlídnost,trpělivost a porozumění celého kolektivu LDN-C pomohla mému tatínkovi v pokročilém věku překonat zbytečné obavy z hospitalizace. Přeji co nejvíce spokojených pacientů,ale také zaměstnanců,kteří si zaslouží slova díků. S úctou a srdečným pozdravem Renata L.


Poděkování dětské, traumatologické ambulanci a RDG

10.5.2019 / Nemocnice AGEL Přerov

Vedení Nemocnice Přerov Vážení, ráda bych touto cestou vyjádřila své upřimné poděkování za precizní a profesionální přístup a péči, a to týmu ošetřujících lékařů a sester dětské ambulance, RTG, traumatologie a oddělení ultrazvuku ve dnech 26. a 27.4.2019, jmenovitě především paní doktorce Zuzaně Víchové, která již telefonicky dala kompetentní radu a nepodcenila možná zdánlivě banální situaci, při osobním vyšetření mé 9 měsíční dcery pak ochotně navrhla možné postupy vedoucí k odhalení příčiny bolesti u dítěte. Odborný, přitom lidský přístup, zájem o pacienta a související okolnosti, profesní bdělost, nikoliv však důležitost, a to všech, kteří se podíleli na zdravotní péči o mou dceru, zanechal vynikající dojem z celé nemocnice a minimalizoval napětí související s dramatem kolem zranění dcery. Laicky řečeno, měla jsem pocit, že dcera je v těch nejlepších rukách. Tento komplexně výborný dojem z celého nemocničního zařízení přetrvává i po dobu léčení, kdy do nemocnice pravidelně docházíme na kontroly. Jménem celé rodiny děkuji! Kamila V. K.  


Poděkování neurologii

9.5.2019 / Nemocnice AGEL Přerov

Děkuji za příkladnou péči v době mé hospitalizace na neurologickém oddělení v Přerovské nemocnici. Kladně hodnotím zodpovědný a citlivý přístup lékařů, sester a pomocného personálu. Velmi děkuji J. A.  


Poděkování Oddělení rehabilitace Přerov

3.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala kolektivu rehabilitace na železniční poliklinice v Přerově, za velmi odborný a přátelský přístup k mé osobě i k jiným pacientům. V loňském roce jsem absolvovala procedury - celot. vana, parafín, LTV1 a magnet. Nikdy jsem nečekala a vždy mě přivítal milý personál. Vše běželo jako hodinky. Letos jsem se opět objednala a poslední procedura proběhla minulý týden. Vše zůstalo tak, jako před rokem. Po ukončení rehabilitace se můj zdravotní stav vždy zlepší, proto prosím o předání díků kolektivu za výbornou péči. H. O., Rokytnice u Přerova 


Poděkování za profesionální péči

18.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní doktorko, chtěla bych Vám touto cestou podekovat za velmi příjemný pobyt ve zdravotnickém zařízení NP v Českém Tešíně. Pan MUDr. Jan Stryja u kterého se léčím s dlouhodobými ranami, mi léčebnu NP doporučoval již v říjnu 2018. Po 30 letých zkušenostech s hospitalizací v různých nemocnicích jsem mela velké obavy z léčení s dlouhodobým pobytem. Zcela zbytečně. Bylo mi umožněno léčení v jednolůžkovém pokoji. Obrovské plus. Zachování soukromí a velmi příjemný kolektiv zdravotníku, rehabilitačních pracovníku, včetně obslužného personálu, úklidového režimu, opravdu jsem byla velmi spokojena. Jídelníček byl chutný, vyvážený s ohledem na nemocné starší pacienty, zařazeny zeleninové nápoje apod. Neuvěřitelné. Určitě má velkou zásluhu paní primárka MUDr. Lidie Ćmielová, která příjemným a milým přístupem k pacientům i k svému personálu dokazuje, že i v tak náročném povolání lze lidem zajistit klid, ohleduplnost, odbornou i sociální péči. Příjemné byly návštěvy paní z organizace ADRA, zajištění malých nákupu pro pacienty a jiných dalších aktivit pro nemocné. Nádherný park upravený pro relax, žádný stres a spěch na pacienty je naprosto ohromujícím elixírem pro tělo i duši. K.V.


Poděkování na oddělení následné péče Nemocnice Český Těšín

16.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu Následné péče, zejména pak paní doktorce MUDr. Lidii Ćmielové primářce oddělení odborné ošetřovatelské péče, oddělení následné péče, za její ochotu a empatický přístup, za toleranci, vstřícnost a pomoc s mým zdravotním stavem. Dále bych moc chtěla poděkovat MUDr. Janu Stryjovi, Ph.D.(Ambulance Salvatella s.r.o. se specializuje na léčbu komplikovaných ran, nehojících se vředů a stavů s narušeným hojením kůže a měkkých tkání. Pán doktor je velmi empatický, vstřícný, je to odborník na správném místě, který umí jednat s lidmi a má pochopení pro širokou škálu pacientů. Pán doktor je opravdu vynikající chirurg, který si ví se vším rady. Nebýt jeho zkušeností a odborné pomoci, asi bych již dnes nemohla napsat toto poděkování. Moc děkuji za takový kvalifikovaný personál a lékaře, kteří dělají svou práci srdcem a nejen pro peníze. A.S.


Poděkování personálu oddělení následné péče

15.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den,  ráda bych touto cestou poděkovala jménem celé rodiny za vzornou péči o maminku.  Srdečné díky patří všem lékařům a celému zdravotnickému personálu  oddělení následné péče pod vedením primářky MUDr. Lidie Ćmielové za jejich náročnou a tolik potřebnou práci.  Milé chování, úsměv, popovídání - to vše přispělo k psychické pohodě  a postupnému zlepšování zdravotního stavu.  Maminka se těší domácímu prostředí a moc pozdravuje.  S úctou  L.K.


Poděkování personálu oddělení rehabilitace

9.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěla bych touto cestou poděkovat a zároveň ocenit práci celého týmu rehabilitačního oddělení Nemocnice Český Těšín, zvláště pak MUDr. Barboře Zbrankové a Mgr. Alfrédu Heckelovi za milý, avšak velmi profesionální přístup k pacientům. Nejvíce na jejich práci oceňuji, že svým pacientům vštěpují prevenci, jak se máme o sebe starat, abychom co nejvíce zabránili my sami, svojí každodenní činností, svým životním stylem, onemocnění pohybového aparátu, které znamená v současné době závažný, civilizační problém. Děkuji Mgr. Alfrédu Heckelovi za precizní návod na cvičení při bolestech zad, tzv. školu zad, ale především za jeho trpělivost. Celému týmu přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů. P.D.


Pochvala interní ambulance- MUDr. Brunerová

5.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Na zdejší poliklinice jsem od r. 2005 opakovaně podstupovala ambulantní inf. léčbu. S přístupem zdravotních sester, poskytovanou péči jsem byla vždy spokojená. Od 9/2009 jsem v péči interní ambulance MUDR. E. Brunerové: Vstřícné jednání s pochopením Fungující komunikace Poskytnuta potřebná léčba K paní primářce mám důvěru. Zdravotní sestřička D. Baštěcká – vstřícné, příjemné jednání. Děkuji O.R., Kounice


Poděkování rehabilitaci Olomouc

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu. Děkuji I.Š., Olomouc


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Děkuji celému rehabilitačnímu týmu „B“ za velice citlivý a lidský přístup k nám pacientům. To přispělo k celkově příjemné a klidné atmosféře na oddělení. Většina personálu pomáhala i tam, kde to nebylo jejich povinností. S podobnou atmosférou a přístupem k pacientům jsem se dosud na lůžkovém oddělení v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal. Jen tak dál! V.  


Poděkování personálu oddělení následné péče

14.2.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dovolte nám, abychom touto cestou co nejsrdečněji poděkovali celému personálu oddělení následné péče v přízemí hlavní budovy a rehabilitační pracovnici za trpělivou a náročnou péči v průběhu celé hospitalizace. Oddělení vždy čisté, tiché, klidné prostředí. Přesto, že je to práce velmi náročná jak po fyzické, tak i psychické stránce, vždy se jsme se setkali s ochotou a snahou co nejvíc vyhovět. Většinou jsme komunikovali s MUDr. Michaelem Folwarczným, se staniční sestrou paní Andreou Hrkalovou, s Mgr. Evou Palianovou, velmi příjemná komunikace i s celým zdravotnickým personálem. Přejeme vám hodně síly, trpělivosti a osobního štěstí. Ještě jednou velké díky. M.


Poděkování personálu oddělení následné péče

4.2.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chci se připojit jisté k mnoha pacientům odd.následné péče s rehabilitačním zaměřením, jež byli s pobytem spokojeni. Zvláště chci poděkovat sestričkám Monice Poledníkové a Zwyrtkovė, jež maji talent pro tuto práci nejvyšší. Pacienti odcházeji,sestřičky zůstávajiDěkuji jim  i celému kolektivu. Nejlépe mi bylo při cvičeni s pohybem,humorem a pochopenim. V.F.


Děkujeme za vyníkající práci

9.1.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní primářko, jménem vašeho bývalého pacienta pana A.J. chceme poděkovat vám všem, kteří jste se podíleli na jeho léčení. Největší podíl na jeho zlepšení má MUDr. Jan Stryja, který zvolil ten nejlepší způsob léčení a určitě patří mezi nejlepší pediatry v ČR. Poděkovat chceme Vám, panu doktorovi, staniční sestřičce, ostatním sestřičkám a veškerému ostatnímu personálu, protože každý je důležitý. Pan A.J. nastoupil do vaší nemocnice 5.10.2018 po operaci bércového vředu a propuštěn byl 17.12.2018. Přišel k vám v celkem zuboženém stavu, trpěl velkými bolestmi, byl ve špatném psychickém stavu. Za necelé tři měsíce jste ho změnili k nepoznání, zhubl, snížili jste mu cukr, má smysl pro humor, rána se úspěšně hojí! U vás doslova omládl! Je to výsledek vaší vynikající práce, které si velice vážíme. Do nového roku 2019 vám všem přejeme pevné zdraví, lásku, hodně trpělivosti a vstřícnosti. Jste prostě úžasní.


Poděkování - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

21.12.2018 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Velice oceňuji báječné prostředí, ale hlavně velmi srdečný a neformální vztah k pacientům a trvale báječnou vůli pomoci v těžkých situacích. Všem, úplně všem děkuji za prožitky mezi Vámi, které se jinde v takovém lidském pojetí pro běžné lidi již moc nevyskytují. Děkuji celému kolektivu za příkladnou a užitečnou péči. J.M. Praha


Poděkování chirurgii

21.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Text zprávy: Chtěla bych moc poděkovat chirurgickému oddělení,kde jsem byla na zákroku,péče a vstřícnost byla maximální,s takovou jsem se ještě nikde nesetkala. Všichni byli moc hodní a usměvaví.Děkuji i paní Erice Frydryškove za podporu a přeji hezké a klidné svátky.


Poděkování LDN

20.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař a to byl můj případ. Bylůa jsem doma, slunce daleko, moje chůze složitá.  Na LDN "B" Přerov mě vždy dostanou do formy. Týmová práce, ochota personálu, řádná rehabilitace. Správná motivace u pacienta, klid a pohoda. Děkuji za Vše M.


Poděkování za péči na neurologickém oddělení.

18.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 V prosinci 2018 jsem byl hospitalizován na neurologickém oddělení nemocnice Přerov. Přestože jsem se fyzicky necítil zpočátku nejlépe, přístupem celého personálu a díky kvalitní zdravotní a lidské péči jsem onemocnění i pobyt v nemocnici zvládl bez zbytečných nervů a trápení. Moc Vám všem děkuji za práci, kterou děláte a přeji do budoucna mnoho sil, pozitivní energie a lásky. L.  


Telefonické poděkování zdravotníkům ortopedie, COS, ARO z dospávacího pokoje

14.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

 Jsem Vaše pacientka V.  a vyjádřuji naprostou spokojenost při  mé nedávné hospitalizaci na Ortopedicko-traumatologickém oddělení, byla jsem překvapená se všemi pracovníky, kteří se podíleli na mém vyšetření, operaci a následné péči. Velmi děkuji za tak ochotný, profesionální a přitom lidský přístup, s kterým jsem se nikde jinde nesetkala.   Pozdravuji pana primáře MUDr. Přikryla, kterému chtěla osobně poděkovat a bohužel jej už pak nezastihla. Přerovskou nemocnici budu všem doporučovat. Děkuji také paní uklízečce, která se starala o čistotu na moc pěkném a vybaveném oddělení.    


Poděkování LDN

13.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám a Vašemu týmu jménem svým i jménem manžela velice poděkovala za péči, která byla poskytnuta tchíni pani M. Díky Vaší vstřícnosti mohla dožít v klidu a důstojně a nám jste nesmírně ulehčila situaci po logistické stránce. Velice si toho vážíme. Osobně navíc mohu ocenit profesionální přístup, který dnes v našem zdarvotnictví, zejména v péči o tento typ pacientů, není samozřejmostí. Vyřiďte, prosím, naše poděkování i personálu oddělení, kde paní... ležela. V úctě a s přáním klidných svátků a vše nejlepšího v celém následujícímn roce.


Poděkování za vzornou péči

3.12.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Blíží se konec roku a chtěla bych vám poděkovat za služby a péči, s kterými jsem byla velmi spokojena. Vaši zaměstnanci se opravdu vzorně starají o pacienty. Začíná to službou ochotné a milé šatnářky a odborným přístupem oddělení, ať už se jedná o pracovníky rentgenologie, odběrů krve, revmatologie s MUDr. Ožanovou a její sestrou, tak dalších. Letos jsem byla opět v profesionální péči rehabilitačního oddělení.  Chtěla bych vyslovit díky všem - MUDr. Pišoftové a její sestře Z. Havové, která se mi ve své cvičebně osobně věnovala dále pracovnicím vodoléčby, elektroléčby - prostě všem fyzioterapeutkám. Po rehabilitacích se můj stav zlepšil a tak se mohu ve  svých 81 letech víc věnovat práci i odpočinku. S díky za kvalitně poskytovanou léčebnou péči  a přáním mnoha úspěchů .  A.M.


Poděkování ortopedickému dodělení

1.12.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat Mudr. J. Václavkovi, který mě zbavil dlouhodobých bolestí pravého ramene. Po operaci, která proběhla v dubnu tohoto roku, mé problémy ustoupily a díky tomu funguji v práci téměř jako dřív. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem V. Š.  


Poděkování traumatologii

26.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování prim. MUDr. Kocourkovi za precizní a nadstandardní přístup při ošetřování a léčbě mé dcery S.B. po úraze kolene od ledna letošního roku. Zvlášť si cením jeho lidský přístup a trpělivost při vysvětlování možností a postupů , které bylo pochopitelné i laikovi.  


Poděkování chirurgii

20.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den,   ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo koncem srpna 2018 na chirurgii nemocnice Přerov. Byla jsem ošetřená na pohotovostní chirurgické ambulanci a nasledně krátce hospitalizována na chirurgickém oddělení. Všichni zdravotnící, lékaři, sestry i ostatní zdravotnický personál, se chovali velmi přívětivě, vlídně a profesionálně. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Stanislavovi Kalabusovi.   S pozdravem, J. K.


Poděkování interně a ambulanci praktického lékaře nemocnice Přerov

20.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den,   Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo na ambulanci závodního lékaře a na interním oddělení II /interna C/ i interní ambulanci nemocnice Přerov. Všechen personál, se kterým jsem měla tu čest se za těch pár dnů setkat, se choval velmi lidsky, přívětivě a zároveň profesionálně, a dostalo se mně pomoci od mých potíží. Lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky, pani uklízečky nevyjímaje. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Pluháčkové a sestře Ježové, MUDr. Šopíkové Churavé, MUDr. Ručkovi a MUDr. Březinové. Jména sester z interny bohužel neznám, ale jak na oddělení, tak na ambulanci, poskytují vysoce profesionální práci.   S pozdravem, J.K.


Poděkování neurologii

20.11.2018 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená paní primářko, dne 18.11. se v péči Vašeho oddělení ocitla moje sestra, .... Profesionální a lidský přístup, kterého se jí, jako pacientce a mně v roli příbuzného dostalo od ošetřujících lékařek a středního zdravotního personálu rozhodně není samozřejmostí i v zařízeních mnohem větších a věhlasnějších než Přerovská nemocnice. Chci Vám proto poděkovat a popřát vše dobré do další práce. S úctou MUDr. B. V.  


Poděkování MUDr. Ludmile Konvičné, pracoviště Přerov

9.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní MUDr. Raidová, Svým dopisem vyjadřujeme poděkování a ocenění profesionality MUDr. Konvičné na Železniční poliklinice Přerov a její zdravotní sestry. Dne 7. 11. 2018 i v situaci, kdy oficiálně dcera E.O. pod MUDr. Konvičnou nespadá, ji přijala a provedla důkladné vyšetření na podmět lékaře záchranné služby a též zajistila další potřebné vyšetření. Po předepsané medikaci je dceři lépe. Ceníme poskytnuté pomoci a věříme, že v rámci svých kompetencí takto učiníte i Vy, neboť vytíženost lékaře na poliklinice je velmi vysoká. Upřímně děkujeme i Vám za vstřícnost. S pozdravem E.O. a M.O., Přerov


Poděkování za pomoc a starostlivost

9.11.2018 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobry večer chtěl bych poděkovat paní Mgr. Anně Bardoňové za pomoc a starostlivost a velkou pomoc a ochotu a jsem velmi vdečný, a velmi si toho važím, tak vam děkuji velice moc. M.


Poděkování MUDr. Jiřímu Davidovi a rehabilitaci Olomouc

1.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, Velmi ráda bych poděkovala neurologovi, panu MUDr. Jiřímu Davidovi, za jeho mimořádný, profesní, empatický a lidský přístup k pacientům. Svým klidem a laskavostí vzbuzuje v člověku absolutní důvěru, která má velký vliv na pozitivní zdravotní stav. Ujal se mé léčby při propuštění z FN po úrazu hlavy na lyžích s krvácením do mozku, který se stal minulý rok v Itálii. Dále bych chtěla poděkovat všem sestrám na rehabilitaci, sestrám při odběru krve a rehabilitační lékařce MUDr. Krejčí, sestře Radaně Rodové, která svým kompetentním přístupem přispívá k pozitivnímu zdravotnímu stavu. V celém zařízení polikliniky AGEL panuje velmi příjemná atmosféra a ochota pomoci. Přeji Vám paní ředitelko, aby se Vaše práce i nadále velmi pěkně dařila a pracovala s takovými lidmi, kteří odvádějí kvalitní práci a přispívají k celkové pěkné atmosféře a dobrému jménu polikliniky AGEL. Přeji příjemný den. J.L.


Poděkování za vzornou péči

5.4.2018 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému personálu za péči o rodiče. Několikrát v posledních letech jsme měli možnost se přesvědčit, že díky ní se zdravotní stav rodičů nejdříve stabilizoval, pak lepšil doslova před očima. Ať už to bylo na rehabilitačním oddělení po výměně kolenního kloubu, nebo na OOP po operaci u tatínka; tak na ONP u maminky. V listopadu byla přivezena z jiné nemocnice - po infarktu, pobytu na neurologii a internám oddělení, jako ležící s nemožností komunikace, rehabilitace a spolupráce. Koncem ledna díky péči a přístupu všech na ONP byla v takové kondici, že mohla odejít do domova pro seniory (chodící s pomocí, orientovaná, komunikující, spolupracující). Po krátkém pobytu v domově a další hospitalizaci jinde byla opět ve vážném stavu předána do péče na zdejší ONP. A i nyní je možno vidět každý den zlepšení - přibývá slov, úsměvů, stisků ruky. Děkujeme! Dcery a příbuzní L. a F.N.


Poděkování MUDr. Konvičkovi

15.1.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za vzornou péči Mudr. Otmaru Konvičkovi (interní oddělení Hornické polikliniky v Ostravě). Jeho vysoká erudovanost a citlivý přístup k pacientům (gastroendoskopie, ultrazvukové vyšetření) jsou zárukou stanovení správné diagnózy a nasazení vhodné léčby. Vážený pane řediteli, přeji Vám mnoho tak vstřícných lékařů, díky  kterým bude Hornická poliklinika patřit mezi nejlepší polikliniky v Ostravě. S pozdravem a přáním všeho dobré J. S.


Pochvala MUDr. Větvičková

22.11.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rády bychom s dcerou vyjádřili poděkování paní doktorce Dane Větvičkové za vynikající péči a nadstandartní osobní přístup k nám, coby pacientům. Paní doktorka je řadu let naší praktickou lékařkou a velice si vážíme, že jsme mohly přejít do vašeho zdravotnického zařízení. Při jakémkoliv kontaktu je paní doktorka vždy velice milá, vlídná a trpělivá. Zároveň bychom vyzdvihli její odborné kvality spojené s náhledem do psychosomatiky daného pacienta. Vždyť medicína není jen o předepsání léků. A jak se obecne ríká, že lidé neradi chodí k lékařům, my chodíme k naší pani doktorce rády. Vždy odcházíme s dobrým pocitem, mimo jiné, že i nám jako laikům byle vše srozumitelně vysvětleno. Také nás velmi teší, že můžeme využívat velmi hezké prostředí vaší nemocnice, fundované lékaře a sestry s milým přístupem, včetne velmi milých recepčních. Přejeme celé vaši nemocnici mnoho štestí a hodně spokojených a nadšených pacientů jako jsme my. Prosíme, aby se naše poděkování dostalo také do rukou pani doktorce Větvičkové, že je nám ctí byt pacientkami tak profesionální lékařky. S pozdravem JK a SK


Poděkování

20.10.2017 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, včera, 19.10.2017, jsem byl u vás na koronografickém vyšetření a musím vyjádřit poděkování celému týmu oddělení. Pan doktor, usměvavý, vše mi vysvětlil. Sestry se nám věnovaly opravdu pečlivě a splnily všechna naše přání. Má manželka byla sestra a vím, jak je to těžká práce, a ne každý ji může dělat. Takže opravdu děkuji a předejte můj dík celému oddělení. Srdečně a s přáním krásného dne M.M.


Pochvala Olomouc - MUDr. Alena Hamplová

18.9.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi citlivý, vstřícný a odborný postup paní MUDr. Aleny Hamplové, která se mne ujala, když lékaři zdravotného združení SPEA Olomouc mi dělali  problémy s interním vyšetřením pro lázenskou terapii po operaci. Byla jsem mile překvapená když zdravotní sestra paní doktorky s citem jednala s paní,  která používala chodítko, omluvila se pacientům v čekárne, že musí paní doprovodit do přízemí. 2.9. 2017 jsem si v Právu přečetla rozhovor s předsedou představenstva společnosti AGEL a potvrzuji jeho slova, že se snaží vycházet pacientům vstříc. Přeji mnoho úspěchů. Ing. M. V.


Poděkování oddělení Dialýza Šumperk

12.9.2017 / AGEL Dialýza

Poděkování Chtěl bych krátkou cestou poděkovat personálu oddělení Dialýza (Šumperk) za obětavý a lidský přístup k pacientům, za pozorné a přívětivé chování ke všem pacientům rovnoprávně a stejnoměrně, a také za perfektní a velice pozornou péči, které se mi dostavilo na oné dialýze. Má kmenová dialýza je v Olomouci, a kdybych měl srovnat obě oddělení, tak jsou na tom schopnostmi a výkonem na stejné úrovni. S vedením jsem byl velice spokojen. Vašemu oddělení i celé nemocnici přeji hodně úspěchů a štěstí. S Pozdravem Josef F.


Poděkování a pochvala Rehabilitace Přerov

28.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, píše Vám pětasedmdesátiletý důchodce, který celý svůj profesní život prožil a přežil v laskavé péči železničního zdravotnictví. Na železnici jsem pracoval 44 roků a 92 dnů. Mé první setkání se železničním zdravotnictví bylo již v roce 1956, kdy jsem před nástupem na studium železniční průmyslové školy absolvoval vyšetření zdravotní způsobilosti v Přerově ve Smetanově ul., kde tehdy sídlila ordinace. Od 1. 7. 1960 od nástupu k ČSD / ČD jsem byl vždy v péči lékařů žel. polikliniky v Přerově. Až nyní v pokročilejším věku jsem POPRVÉ využil rehabilitaci na rehabilitačním pracovišti v Přerově. Byl jsem velice  příjemně potěšen vlídným a vstřícným přístupem všech pracovnic rehabilitace. Od rehabilitační lékařky MUDr. Hlušičkové jsem obdržel "poukaz" ke zmírnění obtíží na perličkové koupele a elektroterapii. I v nejkritičtějším období (v měsících červenci a srpnu, kdy se zpravidla nejde domluvit nikde s nikým) jsem úspěšně absolvoval procedury ve sjednaném termínu. Vyslovte prosím mě srdečné poděkování za vstřícnost, ochotu a zacházení s pětasedmdesátiletým důchodcem a v rámci Vašich možností oceňte celý kolektiv rehabilitace. V. P., Přerov    


Poděkování oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením

17.8.2017 / Nemocnice AGEL Český Těšín

V červenci 2017 jsem byla s manželem hospitalizována na Oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením. Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Lidii Ćmielové, MUDr. Natálii Nosové a staniční sestře Janě Bojkové za vstřícné, velmi milé chování, jakož i za lidský přístup. Rovněž bych chtěla poděkovat dalším zaměstnancům oddělení za vzorný přístup k naší léčbě. S pozdravem, M.V.


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

7.8.2017 / AGEL Dialýza

V době od 17. do 28.7. 2017 jsem trávila dovolenou v okolí Šumperka. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem sestřičkám a lékařům Dialyzačního střediska v Šumperku za obětavou a profesionální péči, které se mi během mého pobytu v tomto zařízení dostalo. Díky moc. M. P.


Poděkování MUDr. Hanzlíkové

13.7.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, Chci opět vyzdvihnout neuvěřitelnou vstřícnost, empatii, lidskost a profesionalitu pní doktorky Hanzlíkové. Je úžasná! Pevně doufám, že je/bude náležitě ohodnocena za svou práci. Děkuji CH., Ostrava


Poděkování sestričkám na příjmu RTG a SONO

28.6.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den paní MUDr. Chlápková, poděkujte prosím sestřičkám na príjmovém okýnku RTG a SONO, za velice ochotný a lidský přístup při řešení maminčiného problému dne 26.6. s objednací lhůtou. Jsem velice rád, že i ve zdravotnictví se najdou chápajíci a vstřícní lidé. S pozdravem Jan Růžicka


Poděkování ambulanci MUDr. Hanzlíkové

12.6.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Jsem dlouhodobým pacientem pani MUDr. Zuzany Hanzlíkové. Po celou dobu se setkávám s důslednou a velmi kvalitní odbornou peč pani doktorky. Chtěl bych ji tedy touto cestou velmi poděkovat za péči, kterou mi věnuje a zároveň vjádřit naději, že i do budoucna tento trend bude pokračovat. Proto i přes vyšší věk (80 let) jezdím raději pres cele město (O.- Hrabůvka), protože vím, že se mi dostane kvalitní peče. Využívám také této příležitosti, abych poděkoval i zdravotní sestře paní Sylvii Halfarové za její vstřícný a pečlivý přístup k mé osobě jako pacientovi. S pozdravem M.D.


Pochvala MUDr. Pruknerová, MUDr. Schimonová

21.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den pane řediteli, dovoluji si Vás oslovit informací o mém aktuálním setkání v roli klienta s Vaší Poliklinikou. V krátkem exkursu uvádím jako důvod mé návštevy dlouhodobě vnímané zdravotní nesnáze u stability chůze. V návaznosti na předcházejíci lékařské pozorování bylo mi doporučené neurologické vyšetření. V tomto smyslu jsem se objednal na Polikliniku Agel ( i z důvodů osobních zkušeností s kvalitní léčbou mé babičky M.Zganičové). První dojmy lze shrnout dle kontaktu s personálem v rovině zdvořilého přistupu. Dále pak v systémové organizaci požadovaných vyšetření vykazující co nejnižší časové zatížení pacienta. Pane řediteli, využívám této příležitosti k poděkování MUDr. Pruknerové z neurologické ambulance za bedlivé a pečlivé stavění diagnózy k zjištění mého handicapu k nalezení úlevové terapie ( prošel jsem potřebnými nálezy ). Součástí byla i diagnostika na plicní ambulanci u MUDr. Schimonové kde i přes pracovní týden byl realizován podrobný screening a stanovení následného dozorování. Subjektivně (věk 1942) stav o který se s Vámi podílím osvěžil lidskou pomoc a jistotu. Vážený pane řediteli osobne Vám přeji dobrého zdraví a energie v manažérske práci a odezvu přinášející Vám radosti z díla V úcte PhDr. Václav Bouda


Poděkování personálu rehabilitace

12.5.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli! Chtěla bych touto cestou vyzvednout péči Vačí fyzioterapeutky paní Evy Kadlecové a poděkovat ji za svou téměř uzdravenou ruku. Její pravidelnou cvičební metodou se mi ruka uzdravila natolik, že s ní mohu provádět téměř všechny běžné pohyby a domácí práce. Děkuji K.


Pochvala MUDr. Kočař

11.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane, vážená paní, chtěl bych vychválit Vašeho zaměstnance MUDr. Michala Kočaře za velice vlídný a obětavý přístup. Je člověkem na svém místě. Trpím Crohnovou chrobou a jako jeden z mála lidí mi veškeré problémy s touto nemocí vysvětlil. Tento člověk dělá dobré jméno společnosti Agel a díky němu i mnoho lidí z mého okolí přestoupilo pod jeho evidenci. Víc takových lidí. Přeji Vám pěkný den, O. B.


Pochvala Rehabilitační personál

17.4.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím jěště jednou poděkovala zdravotnickému a rehabilitačnímu personálu odd. následné rehabilitační péče primářky MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové za péči, kterou mi ochotně a laskavě věnovali při mé rekonvalescenci po náročné operaci. Velmi mi pomohli k rychlému uzdravování. S vděčností Mgr. Ivanka Luhanová


Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.       S pozdravem Vaše pacientka     J.V., Ostrava


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

22.3.2017 / AGEL Dialýza

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester a lékařům Dialyzačního střediska Šumperk, za jejich obětavou péči a vřelí přístup ke všem účastníkům dialýzy. Přeji mnoho úspěchů v jejich práci. S pozdravem Pavel Z. Zábřeh


Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince. Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji O. B., Ostrava


Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana. Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila. Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. D. D.  


Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane řediteli, prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou. Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc. Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná. Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové R. K.


Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků. Z. Š.


Poděkování Centru jednodenní péče

4.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych poděkovat za výbornou péči celému personálu Oddělení jednodenní chirurgie v poliklinice Agel Praha Italská a zejména sestřičce Simonce, která se o nás celý den 12.12.2016, kdy jsem byla operovaná starala. Dík patří samozřejmě i panu Dr. Vaněčkovi, který mě spolu s Dr. Dojcsánem operovali a ostatnímu personálu. Všichni byli příjemní a ochotní. Moc všem děkuji a přeji vše nej v novém roce. Karabáčková R.   


Poděkování Urologii

2.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rád bych Vám popřál vše nejlepší v novém roce. Zároveň Vám chci poděkovat za výbornou péči, kterou Vaši zaměstnanci projevují o mě i ostatní pacienty. Jsem po operaci a navštěvuji, převážně, urologické oddělení. Zde absolvuji každý týden cvičení na posílení močového měchýře, které mně velice pomohlo. S pozdravem Vladimír Poštolka


POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů. Svatava Kaslová


Poděkování za kvalitní péči

2.12.2016 / Kardiologické centrum AGEL

Včera jsem byl vyšetřen, ošetřen na Vašem pracovišti. Rád bych všem poděkoval za péči věnovanou mé osobě od vstupu do centra až po odvoz domů. Velmi příjemní a starostliví lidé, prostě super spokojenost. Lékař dr. Rozsíval i všechny sestry se mi věnovali a starali se o mě. Rád bych zvlášť vyzvedl sestřičku Jitku, která je dobrým duchem, věčně v dobré náladě, prostě sluníčko. Vyřiďte jí poděkování a můj obdiv zdravotníka po více než 40-ti letech zaměstnání. Ne, že bych si přál nějaké komplikace v mém zdravotním stavu, ale bude-li, rád se na Vás zase obrátím. MUDr. J. Š., Králíky


Poděkování POLIKLINICE AGEL Praha Italská

14.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna. Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života. Vážený pane řediteli, za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já. Alena Camperová


Poděkování Oddělení následní rehabilitační péče

18.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, můj bratr byl na Oddělení následné rehabilitační péče přijat po operaci stehenní kosti. Ráda bych vyjádřila poděkování celému oddělení pod vedením primářky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Každodenní péče a rehabilitace, denní provoz, starostlivost i pomoc a odpověď na jakýkoliv problém si zaslouží velké ocenění. Celý kolektiv byl vstřícný, milý, optimistický a neúnavný nejen ke svým pacientům, ale i knám - návštěvám. Srdečně děkuji, Ludmila Hobzová


Poděkování chirurgické ambulanci

10.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, poprvé jsem navštívil polikliniku v Čechách. Byl jsem v chirugické ambulanci v Italské ulici a jsem velmi spokojen a moc Vám děkuji! V. S. 


Poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky

8.7.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky. Přeji další úspěchy všem, kteří se vzorně starají o pacienty! J.V.


Poděkování za velice kvalitní péči

17.6.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli,  jsem dlouholetým pacientem Polikliniky Agel,  Italská ul. Praha, Kardiologická ambulance. Přestože se oblast zdravotnictví stává stále terčem kritiky - ať již občanů či ze strany sdělovacích prostředků, chtěl bych vám napsat několik osobních zážitků z poslední doby. V minulých dnech jsem nešťastnou náhodou utrpěl úraz hlavy - Záchranka – nemocnice  Bulovka, další den pak kontrola na Chirurgické ambulanci v Poliklinice Agel. Byl jsem velmi potěšen a mile překvapen ochotou, vstřícností i lidským přístupem ať  již MUDr. Michelové, tak zejména zdravotních sester Hany Kohelové či Evy Grabowské. Jak jsem již uvedl,  v péči MUDR. Filipové CSc. jsem již řadu let - se srdeční arytmií , rovněž tak její přístup k pacientům  a taktéž i zdravotní  sestry Martiny Kikové je vstřícný a velmi kladný. Vážený pane řediteli, prosím tedy jako pacient 2 ambulancí  Polikliniky Agel  o vyjádření mé pochvaly a pozitivního hodnocení těmto úsekům. Z výše uvedenými skutečnostmi naprosto souhlasili i další pacienti se kterými jsem v čekárně  hovořil. V. B.


Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností. Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.


Poděkování sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance

17.3.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ráda bych touto cestou poděkovala sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance za vynikající práci a lidskost. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a přístupem k pacientovi OH.


Poděkování sehranému týmu urologické ambulance

20.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance, MUDr. Kastnerové a sestře Vodičkové. S úctou Vám děkuji za Váš profesionální a lidský přístup při mých návštěvách urologické ambulance. Vždy vím, že je zájem mi pomoci a řešit zdravotní problém profesionálně a beze spěchu. Ještě jednou díky za vše… Z.Č. Dále jedna informace pro nás muže, buďme chlapi a nechme si pomoci. Podstoupil jsem na základě zvýšeného PSA biopsii prostaty. Vše mi bylo vysvětleno a i při samotném zákroku jsem byl o průběhu informován. Bolestivost zákroku je malá, je prováděn při lokálním umrtvení a v pohodě jsem vše přestál. Po zákroku chce tento den vydržet v klidu třeba u TV, druhý den jsem šel v pohodě do práce. Upozorňuji – je nutné se řídit radami lékařky a týden vydržet bez sportování a nadměrné zátěže. Pánové nebojte se, vydržíte to – jde nám o naše zdraví – a to Vám také přeji( sobě taky).  


Poděkování personálu neurologie

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti. Ještě jednou děkují. M.


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

18.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra paní Mgr.Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů  po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že zdravotní služby poskytované ve Vaší léčebně s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou  péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje paní primářkou MUDr.Ivou Novákovou,přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou, až po fyzioterapeutky, s mimořádnou pochvalu zasluhující, pečlivou a profesně zdatnou  Bc. Barborou Löwitovou. V útulném a  čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří  nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí. Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví  a vím jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb které poskytujete jdete příkladem, který si zaslouží pozornost. MUDr. Josef GEROLD ředitel, Nemocnice Olomouckého kraje,a.s.


Vánoční přání

17.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

K přání příjemných prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016 připojujeme srdečné díky za svědomitou péči lékařek, lékařů i obětavých sestřiček o nás, pacienty. Je to důkazem toho, že lidskost je stále součástí našeho života. H.P.


Poděkování urologické ambulanci

12.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chci Vám touto formou vyjádřit svoje poděkování k oddělení urologie. Paní doktorka Andrea Kastnerová mně přijala v mé složité zdravotní situaci a přijmula mně z jiné facility. S potěšením a s velkým uznáním musím napsat, že paní doktorka a její přístup jak z profesionálního tak z lidského hlediska je excelentní. Dostává se mi odborné péče, vysvětlení o mém zdravotním stavu a navrací mi důvěru ve zdravotní zařízení. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestra Magdalena Vodičková za laskavý a lidský přístup, který působí uklidnujícím dojmem a to vše s úsměvem na tváři. Vaše klinika je na vysoké úrovni a jsem nadmíru spokojený. S úctou, A.D. 


Poděkování personálu kožní ambulance

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je. Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde! Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření. S pozdravem a přáním hezkého dne. M. Krčková


Poděkování MUDr. Michelové

18.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala za svého přítele, ale nejen za něho, ale za všechny pacienty z Prahy 9 paní MUDr. Michelové za její ochotu a pečlivý a profesionální přístup k pacientům a také i její zdravotní sestře, která se snaží být k pacientům vstřícná a neodmítavá, jak to někde v současné době, v našem přetíženém zdravotnictví bývá. Myslím, že jak u Dr. Olga Michelové tak i její asistující sestry by mělo být uvažováno o odměně... Děkuji. S pozdravem J. Vrzalová Spolek přátel Prahy 9 


Poděkování personálu rehabilitace

21.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych vyjádřila vřelé poděkování paní doktorce Větvičkové z odd. rehabilitace. Na vaši polikliniku jsem byla odkázana svou zdravotní pojišťovnou v létě, kdy všude byly dovolené a nebylo možné se nikam dostat. Paní doktorka Větvičková se mému akutnímu problému s krční páteří velmi pečlivě věnovala, přímo v ordinaci mi několikrát výrazně pomohla odblokováním problematických míst. Její velmi laskavý a profesionální přístup zaměřený nejen na tělo, ale i na psyché jistě přispěl k tomu, že se mi ulevilo. Po rehabilitačních procedurách, kam mě paní doktorka Větvičková poslala - tak, aby i z "logistického" pohledu bylo možné začít co nejdříve a nemusel přitom člověk jezdit přes celou Prahu se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Ráda bych vyjádřila touto cestou MUDr. Větvičkové velké poděkování za perfektní lékařský přístup a bezvadnou péči, kterou nadále dostávám. Kéž by všichni lékaři našli při své náročné odborné práci tak laskavý přistup k pacientům. S pozdravem I.Č


Poděkování MUDr. Kamencové a celému personálu neurologické ambulance

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, touto cestou chci velice moc poděkovat paní MUDr. Kamencové a samozřejmě i jejímu personálu , kteří se k mé osobě chovali velice pěkně reagovali vždy s přehledem a hlavně paní doktorka je opravdu profesionál a dnes po úspěšném absolvování operace v ÚVN mohu říct , že jsem se díky jejímu profesionálnímu přístupu znovu narodila a jsem jí opravdu za Vše moc vděčná . S důvěrou mne předala specialistům , Vše mi vysvětlila snažila se poradit a s lidským přístupem se kterým ke své práci přistupuje se opravdu nedá ani zlatem zaplatit.Ještě jednou moc děkuji .....


Poděkování personálu ORL ambulance

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jsem pacientka ORL, pí. MUDr. Evy Gregoriadesové. Měla jsem potíže – motala jsem se a padala. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale nikdo mi nepomohl. Slyším velmi málo na pravé ucho, šla jsem tedy ještě na ORL. Paní Dr. Gregoriadesová – jediná mi pomohla – naordinovala mi infuze. Těmi se moje potíže zmírnily, skoro odešly a cítím se dobře. Sestřička Hana Kapounová umí velmi jemně napichovat žíly, bez modřinek – je milá, ochotná a moc příjemná. Sděluji Vám své poznatky a posílám velkou pochvalu oběma – paní doktorce i její sestřičce. Je to blahodárné setkat se s báječnými ženami ve zdravotnictví Ludmila Cinková


Poděkování personálu urologické ambulance

9.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit pochvalu a svou maximální spokojenost s profesionálním vystupováním a odborným přístupem pí MUDR. L. Šonské a její zdravotní sestře pí M.Vodičkové - oddělení urologie. K.T.


Poděkování personálu chirurgie

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce. Děkuji PK


Poděkování Dialýze Šumperk

17.8.2015 / AGEL Dialýza

Ode dne 28.5. 2015 docházím rekreačně na dialýzu v Šumperku. Jsem spokojen s péčí lékařů i sester. Děkuji za veškěrou péči a starostlivost při mé léčbě. J.F.


Poděkování personálu polikliniky

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)


Poděkování na urologickou ambulanci

5.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Absolvoval jsem zde mnohými obávané vyšetření, cystoskopii. Díky profesionálnímu, lidskému a přátelskému přístupu týmu MUDr. Kastnerová a sestra Vodičková se vůbec nejednalo o traumatizující zážitek. Vyšetření bylo prakticky bezbolestné, vše mi dopředu podrobně vysvětlily a průběh komentovaly. Pocit, že lékař se o pacienta upřímně zajímá a chce mu pomoci, který jsem zde měl, je neocenitelný. Humor, citlivý přístup a empatie paní Vodičkové ze všeho udělají téměř zábavnou záležitost.  Velice děkuji. J.R.


Poděkování za péči na Dialýza Šumperk, při pobytu ve Velkých Losinách

29.7.2015 / AGEL Dialýza

Dobrý den, v době od 20. 7. do 26. 7. 2015 jsem byl na dovolené v lázních Velké Losiny. Jelikož jsem pacientem Dialýzy v Mostě, měl jsem domluvenou diaýzu ve Vašem zařízení. Chci touto cestou poděkovat celému personálu Vašeho střediska za vstřícné přijetí a vešekerou péči, která mi byla poskytnuta. Cítil jsem se ve vašem středisku velmi dobře díky milému a laskavému přístupu jak sestřiček, tak i lékařů. Ještě jednou děkuji. Ján S. Most


Poděkování personálu gynekologické ambulance

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál. Livia Hadamíková


Poděkování paní doktorce Červené

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní. MN.


Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. M. Malesové a sestřičkám Janě Dobrodinské a Bc. Kristýně Šimoníčkové z gastroenterologické ambulance vaší polikliniky v Italské ulici za naprosto profesionální přístup, úsměv na tváři, laskavost , dokonalou edukaci ze strany paní doktorky při mých obtížích a samotném vyšetření. S pozdravem a s přáním všeho nejlepšího K.Š., pacientka


Pochvala za vzorný odběr krve

24.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes ve středu dopoledne (24.6.) jsem byl na Vaší poliklinice na odběru krve. Ač jsem starší člověk, takový odběr jsem snad ještě nezažil. Žádné studování, které předloktí je lepší, žádné prohmatávaní, kde vůbec je žíla, žádné cvičení rukou, žádné opakované napichování, žádný hematom. Vaše zdravotní sestra prostě zapíchla jehlu a krev tekla hned. Chtěl bych proto touto cestou oné sestře poděkovat za perfektní odbornou práci. O jejích kvalitách napovídá i to, jak její práce "vodsejpala". Žádné dlouhé čekání. Její pracovní činností jsem opravdu mile překvapený. Jestliže jsem se nedávno setkal s lékařem, který mě odmítl vyšetřit vyhřezlou ploténku, pak Vaše sestra a její činnost navrací důvěru ve zdravotní personál. Děkuji.KČ.


Poděkování za vstřícný přístup během rehabilitace

15.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovoluji si touto cestou vyjádřit poděkování MUDr. Větvičkové a sestře Zieglerové za profesionální a vstřícný přístup v průběhu vyšetření a následné rehabilitace. Díky jejich péči pociťuji zlepšení mého pooperačního stavu. Ing. J.F.


Poděkování personálu urologické ambulance

11.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala sestře paní Vodičkové a paní doktorce Kastnerové z místní urologické ambulance. Absolvovala jsem včera cystoskopii a dostalo se mi výborné péče. Obě byly po celou dobu velmi milé a empatické. Vše mi vysvětlily. Během zákroku se věnovaly tomu, jak jej zvládám. Následně mi obsáhle a srozumitelně vysvětlily výsledky vyšetření. Paní doktorka se mnou podrobně probrala všechna možná opatření, kterými mohu podpořit neopakování zánětu močového měchýře. Na závěr bych ráda ještě zvláště ocenila přístup sestry, paní Vodičkové. Díky její péči mi čekání na aseptickém sále uteklo a ještě sem se nasmála. :-) Díky přístupu obou byl zákrok prostě jen nepříjemný a i přes strach, který vyšetření předcházel, jsem si žádné trauma neodnesla. A dala se tak bez problémů zvládnout i přítomnost stážisty (na kterou se mě zeptali již před vyšetřením, což taky není samozřejmostí). Oběma moc děkuji. Mgr. Lucie Čechová 


ZŠ Jižní Praha 4 děkuje POLIKLINICE AGEL Praha za zapůjčení invalidního vozíku na charitativní akci „RUN and Help – běhání, které pomáhá“

11.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V rámci akce běželo 623 žáků pedagogů, rodičů a přátel školy, uběhlo 987 koleček, některé s invalidními vozíky, tedy 113,5 km. Zároveň ZŠ Jižní přispěla Matýskovi na polohovací zařízení částkou 18 tisíc korun!


Poděkování personálu Infúzního stacionáře

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit. Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková  


Pochvala MUDr. Štěpánkové

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jmenuji se Jana Šeráková a chci pochválit MUDr. Věru Štěpánkovou a její sestřičku. Šla jsem si pro recept na prášky a přesto, že chodím k jinému lékaři paní doktorka byla moc milá a velmi ochotná. Změřila mi tlak, napsala preventivní sono štítné žlázy – všimla si toho z počítače. Jsem strašně moc spokojená a opravdu velký dík doktorce i její sestřičce. Jana Šeráková


Poděkování obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové

20.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové za profesionální přístup, skvělou péči a obětavost. Jsme s rodinou v jejich péči již dlouhá léta a vždy se setkáváme s milým a vstřícným jednáním. Přejeme jim hodně sil do náročné práce, obdivujeme, jak zvládají nápor pacientů, kteří do této ordinace docházejí. Libuše Hudková 20.5.2015


Pochvala za přístup personálu gastroenterologické ambulance

29.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ve středu 18. března jsem byl na vyšetření v gastroenterologické ambulanci na kolonoskopii. Děkuji tímto za velmi pečlivý, profesionální a zejména citlivý přístup k pacientovi jak od paní doktorky, tak od obou sestřiček. Vyšetření bylo bezbolestné, dostalo se mi podrobného a srozumitelného vysvětlení a celkovou péči mohu označit za nadstandardní. V tomto smyslu jsem také vyplnil dotazník pro HCI. J.V.


Děkuji za vzornou péči

5.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup Anna Drbohlavová


Poděkování personálu rehabilitace

28.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy. R.


Vyjádření spokojenosti

16.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení. Benediktová


Poděkování MUDR. Novákové a sestřičkám

4.12.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem! Olga K


Poděkování personálu LDN

20.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších. S pozdravem Václav Sottner


Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

5.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával. Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás. Srdečně zdravím Ing. Petr Moravec 


Poděkování MUDr. Bradovi

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vážený pane řediteli srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá. Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji. Věra Kašparová


Poděkování panu řediteli a personálu

1.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup. S pozdravem Roman Harag, DiS 


Poděkování MUDr. Filipové

11.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží. Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot.  Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská. Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti. S pozdravem, Josef Sumerauer


Poděkování lékařům a sestrám LDN

4.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat. Srdečně Jana Zavadilová


Poděkování za příkladnou péči v LDN

31.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat. Jana Štencká


Poděkování lékařům

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové. S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková


Poděkování rehabilitaci v Přerově

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě. S pozdravem M. V.


Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí. Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve. Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice


Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

10.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon. Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů. Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil.  Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení. S pozdravem Jiří Bína


Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

30.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací. Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle. Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům. Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Mgr. Jiří Šmidt


Poděkování kolektivu LDN

19.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové. S pozdravem MUDr. Marie Vopatová