Logo

Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

O nás

Napsali jste nám

Poděkování pro oddělení ARO a LDN

19.3.2019 / Jesenická nemocnice

Jménem celé rodiny M. a M. bych chtěl Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši péči, starost, ochotu a trpělivost, kterou jste paní R. M. a paní A. M. poskytli. V prvé řádě panu primářovi Kudrnovi a jeho tým na ARO za veškerou sekundární péči a jeho konzultací v léčbě bolesti a řešení akutních stavu na lůžkách LDN a interním oddělení. Chci poděkovat skvělému týmu zdravotníků LDN, kde ležela babička R. M. do její smrti. Oceňuji velmi citlivý a lidský přístup, lékařů v ordinaci, zdravotních sester. Je s podivem, že při tak náročné a odpovědné práci mají při kontaktu s pacientem vždy dobrou náladu a na tváři úsměv. Chtěli bychom jako rodina poděkovat za úžasný, vstřícný, lidský a odborný přístup lékařů a v neposlední řadě i celému kolektivu ARO a LDN Děkujeme a přejeme hodně úspěchů Vaší nemocnici.


Personálu stacionáře

12.3.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, byla jsem pacientkou interního stacionáře ve vaší nemocnici. Chtěla jsem aspoň touto cestou poděkovat za ochotu a pomoc vašeho personálu, jmenovitě bych chtěla poděkovat sestřičce Aleně za její obrovskou pomoc, snad se tohle poděkování k ní dostane. Děkuji s pozdravem R.Ř.


Oddělení rehabilitace

11.3.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, letos jsem u Vás v nemocnici poprvé navštěvoval rehabilitaci a musím Vám složit velkou poklonu. Je mi 76 let a s takovým milým, příjemným a vstřícným přístupem jsem se ještě nesetkal. Ať to vezmu od šatnářky přes zdravotnický personál až lékaře, všichni byli milí, usměvaví a ochotní. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji mnoho příjemných pacientů a hodně úspěchů v práci. J.C.


Poděkování LDN oddělení

7.3.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážení, naše babička L. S. byla u vás v Prostějově od  23.11.2018  na traumatologickém odd. operována a hospitalizována z důvodu operace krčku. Chtěl bych touto cestou našim jménem i jménem naší babičky (bohužel dva dny po návratu z LDN v Přerově  8.2.2019 domů dostala cévní mozkovou příhodu, po které  18. února u vás zemřela) velice poděkovat celému kolektivu vašeho traumatologického odd., zejména p. MUDr. N.  všem sestřičkám, fyzioterapeutům i ostatnímu personálu za perfektní péči, ochotu, trpělivost, porozumění a vlídné slovo, neboť se starými lidmi to není mnohdy vůbec jednoduché. Dále děkujeme za hezké a vždy čisté a upravené prostředí. Dne  10.2.2019 byla k vám na neurologickou JIP převezena s cévní mozkovou příhodou. Přestože  18.2.2019 zemřela, chtěl bych rovněž moc  poděkovat celému kolektivu výše uvedeného oddělení za péči, trpělivost a lidský přístup, který naší babičce v posledních chvílích jejího života věnovali. Přejeme vám tímto mnoho spokojených pacientů , jako to bylo v našem případě. Moc všem děkujeme. Jsem s pozdravem za rodinu M. M.


Poděkování Centru léčebné rehabilitace a Ortopedickému oddělení

7.3.2019 / Nemocnice Prostějov

VáženÍ, Dne  23. 11. 2018 se mi přihodil úraz, kdy jsem si pořezal šlachy palce pravé ruky a byl ve vašem zařízení operován a jeden den hospitalizován. Chtěl bych touto cestou velice poděkovat p. MUDr. G. za dobře provedenou operaci (nejen dle mého názoru), dále p. MUDr. N, ale i celému personálu traumatologického odd. za péči, ochotu, lidský přístup, čisté a upravené prostředí. Dále bych chtěl poděkovat děvčatům na rehabilitaci . Obvzvlášť velký dík a uznání patří zejména pí M., která mi nalila do žil hned zpočátku přes můj pesimismus optimismus s tím, že to bude dobré a na její průpovídku „že tančíme na tenkém ledě“ v době, kdy se mohlo při neopatrné manipulaci něco přihodit nikdy nezapomenu. Opravdu žena na svém místě. Její práce byla opravdu tou takzvanou třešničkou na dortu. Už setkání s ní léčí a uzdravuje. Dnes dokončím rehabilitace, cítím se dobře, palec je funkční a proto ještě jednou veliké díky s přáním mnoha spokojených pacientů jakým jsem byl já. Ať se daří a zůstávám s pozdravem. M. M.


Poděkování internímu oddělení

5.3.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Děkuji tímto celému kolektivnu interního oddělení za veškerou péči, se kterou přistupovali k mému manželovi, který byl u Vás hospitalizován na interním oddělení I. Jsem moc ráda, že jak manžel, tak i já z předešlé hospitalizace v loňském roce,  jsme měli ty nejlepší zkušenosti s lékaři a sestřičkami. Ještě jednou děkujeme za uzdravení a přejeme co nejvíce sil do vaší těžké práce, kterou ocení jen málokdo.  


Mamodiagnostickému a screeningovému centru

3.3.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, dne 21.2.2019 jsem navštívila Vítkovickou nemocnici v Ostravě - mamodisgnostické pracoviště a byla jsem velmi překvapená sestřičkou paní Miluškou, nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou řešit můj problém ale i profesionalitou s kterou k danému problému přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti. Ještě jednou bych chtěla poděkovat touto cestou paní Milušce a zároveň jí i celému kolektivu na recepci popřát mnoho takových velmi spokojených pacientů jako jsem byla i já. S pozdravem pěkného dne. J.V.


Oddělení rehabilitace

27.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Vážení přátelé, V únoru 2019 jsem nastoupil na rehabilitačním oddělení následný pooperační pobyt. Rád by jsem touto cestou poděkoval za kvalitní, profesionální přístup a poskytnoutou péči všemi pracovníky, t.j. lékařkami, SZP, NZP, rehabilitačními pracovnicemi. Prosím o tlumočení primářce oddělení zároveň s přáním osobní a pracovní pohody celému kolektivu. Děkuji. S pozdravem MUDr. Z.D.


Poděkování

26.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, za zřízení retro pokoje vám patří velký dík! Dokázali jste se vcítit do vnitřního světa seniorů a skutečně pomoci. Ač se společnost i rodina snaží, senioři se přes veškerou péči v dnešní době cítí ztraceni. Vidím to u své 86 leté matky. S pozdravem K.Z.


Poděkování Dětskému oddělení

26.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Ředitelství Nemocnice Šternberk Jívavská 20 Šternberk 78501  Ve Šternberku 21.2.2019  Dobrý den, předmětem mého dopisu je poděkování kolektivu détského oddělení Vaší nemocnice.  V době od 11.2. - 19.2. byla moje 3letá dcera hospitalizována na dětském oddělení pro těžký zápal plic. Vše se odehrálo velice rychle. Po vyřčení této diagnózy jsem byla jako zdravotník naprosto ochromená strachem, co vše by se mohlo stát. Završilo to odhalení původce onemocnění, pneumokok. První dny pro mne byly noční můrou. Proto bych chtěla vyjádřit obrovské DÍKY všem zúčastněným. Lékařům, sestrám, sanitářům, uklízečkám. Všichni se snažili prohodit pár slov pro povzbuzení, a že ho bylo potřeba. Přijati jsme byli velice rychle, cílená léčba byla zahájena okamžitě. Nemám co vytknout. Z chování všech vyzařovala jistota a klid. Mám s čím porovnávat, více jak deset let jsem pracovala v oboru anestezie ve FN Olomouc. Nemůžu vyjádřit slovy vděk za uzdravení toho nejcennějšího, co mám... Přeji Vám mnoho spokojených malých pacientů a dobrý pocit z Vaší práce, DĚKUJI. Zapomenout nesmím ani na sono pracoviště na akutním příjmu, kde na nás byli vždy milí, snažili se nás vyšetřit co nejdříve a dotazy ustrašené matky pokaždé zodpověděli. DĚKUJEME.  S pozdravem, B. a M.D., Šternberk.  


Poděkování - Dětskému oddělení

25.2.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Chtěli bychom Vám poděkovat za vzornou péči o našeho syna, který byl hospitalizován ve dnech 20.-24.2.2019 na dětském oddělení-mladší děti. Po dřívějších špatných zkušenostech při porodu ve Vaší nemocnici, musím říct, že jsem měla jisté obavy, ale předčily mé očekávání. S pozdravem rodina D.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

25.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Úprimne ďakujem celému kolektívu porodnického a novorodeneckého oddelenia. Je úžasné pozorovať s akou láskou a ochotou pristupujete k svojej práci. Ďakujem za empatický a citlivý prístup ako už ku mne, tak  hlavne k mojmu synovi, o kterého ste sa s láskou starali.  Po vašich inštruktážach mám pocit, že som pripravená na nový život s dieťaťom. Vďaka Vám. Celému oddeleniu zo srdce prajem veľa spokojnych pacientek a usmivevavych, spokojnych miminiek. Veľké vďaka.


Poděkování p. Damborské

22.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobry den, chodila jsem do vaši nemocnice na rehabilitace k Bc. Damborské a tímto bych chtěla vyjádřit svou spokojenost a poděkovaní, paní Damborská byla vždy milá, příjemná a moc mi pomohla, nejenom v tělocvičně, ale naučila mě cviky, které mohu cvičit i doma. Z vlastní zkušenosti vím, že zdravotního personálu je málo a někteří bývají přepracovaní a tím pádem i protivní, ale to není případ p. Damborské, více takového personálu do všech zařízeni. Takze jeste jednou velké diky. S přáním hezkého dne Š. K.


Personálu oddělení gastroenterologie

20.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Zdravím Vás, dnešního dne jsem byl objednán na kolonoskopii do vaší nemocnice. Velmi rád bych poděkoval celému personálu vašeho oddělení za citlivou a perfektní péči, která mi byla věnována a to už od příchodu, jak v recepci, tak dalšími sestrami a velmi citlivému provedení zákroku panem doktorem, který měl službu. Domnívám se, že jste momentálně na území Česka to nejlepší, co můžete pacientovi nabídnout a ten úsměv sestřičky asi učíte. A to je velmi dobře, samozřejmě i pokoj, na kterém jsem si mohl po zákroku odpočinout mi připadal lepší než bych ležel doma v obývacím pokoji. Taktéž chodby a pracoviště jsou nádherně vybavené a člověk si připadá hlavně díky personálu, jako by byl doma. Moc děkuji a přeji hodně šťastných a spokojených pacientů na vašem oddělení. S pozdravem J.R.


Poděkování personálu nemocnice

20.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážené vedení nemocnice, tímto bych chtěl velice poděkovat personálu JIP pod vedením pana primáře Zajíčka, plicnímu oddělení a panu doktoru Šimíčkovi, a hlavně personálu oddělení ARO spolu s primářem panem Juříčkem. Po celou dobu své hospitalizace jsem se setkal s naprostou profesionalitou, ochotou a snahou pomoci pacientům. Každý, s kým jsem se setkal, předčil má očekávání, ať už to byli lékaři či veškerý zdravotnický personál. Děkuji za starostlivost a vynikající péči! Váš pacient, Ivo Z.


Fyzioterapeutce Zuzaně

19.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěla  bych tímto moc poděkovat za péči a opravdu zlepšení mého pooperačního stavu, kdy došlo díky této skvělé terapeutce  Zuzaně tréninkem pánevního dna k velkému zlepšení  a nejen to, ale při každé návštěvě to bylo pohlazení po duši. Paní Zuzana je opravdu úžasný terapeut, který je na svém místě jak třešnička na dortu. Tato pochvala a poděkování, že Vítkovická nemocnice má tak skvělé fyzioterapeuty a ergoterapeuty, je první pochvala, kterou jsem napsala a to mi je už 64 let. S přáním krásného dne V.Š.


Mamologii

19.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, tímto emailem bych chtěl poděkovat a pochválit mamologickou ambulanci a paní MUDr. Zuzanu Vávrovou. Odvádí skvělou práci. Byl jsem u paní Vávrové řešit gynekomastii a po operaci si nemůžu výsledky vynachválit. Byl jsem u hodně doktorů, ale přístup, zájem o své pacienty a výsledky nemůžu porovnávat. Bojoval jsem s tím dlouho, ale díky paní Vávrové je to konečně vyřešené a můžu zase normálně fungovat. Ještě jednou děkuji. S pozdravem D.M.


Primáři neurologického oddělení MUDr. Danielovi Václavíkovi

18.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Moc děkuji ještě jednou všem za výbornou spolupráci a skvělé sdělení prezentací. Nesu si domů z Ostravy motivující zkušenost ze skvělé spolupráce lékařů z center, záchranářů a Angels. Tento typ participace je za mě ideální a bude pro mě sloužit jako platforma do jiných krajů. Nejpodstatnější je však fakt, že si záchranáři odnášejí domů bohaté dovednosti ale také motivaci, kterou následně aplikují do praxe, co se ve finále projeví v standardizaci a kvalitě poskytované iktové péče. A to je a byl hlavní cíl! S pozdravem, R. H. Angels Initiative Consultant Czech Republic


Poděkování Traumatologickému oddělení

15.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat Dr. Puszkailerovi a potažmo Nemocnici Šternberk za perfektní a profesionální ošetření traumatu kolena v loňském roce a následně nyní ošetření abscesu. Díky za lidský přístup, ochotu a profesionalitu. S pozdravem J. N.


Poděkování personálu oddělení následné péče

14.2.2019 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, dovolte nám, abychom touto cestou co nejsrdečněji poděkovali celému personálu oddělení následné péče v přízemí hlavní budovy a rehabilitační pracovnici za trpělivou a náročnou péči v průběhu celé hospitalizace. Oddělení vždy čisté, tiché, klidné prostředí. Přesto, že je to práce velmi náročná jak po fyzické, tak i psychické stránce, vždy se jsme se setkali s ochotou a snahou co nejvíc vyhovět. Většinou jsme komunikovali s MUDr. Michaelem Folwarczným, se staniční sestrou paní Andreou Hrkalovou, s Mgr. Evou Palianovou, velmi příjemná komunikace i s celým zdravotnickým personálem. Přejeme vám hodně síly, trpělivosti a osobního štěstí. Ještě jednou velké díky. M.


Kolektivu gastro oddělení

12.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester i lékařů na gastro oddělení, konkrétně MUDr. Kundrátové, která jako jediná, na ultrazvukovém vyšetření břicha objevila příčinu mých potíží se slinivkou ( od října 2018 do ledna 2019 3x akutní pankreatitida), a to kameny ve žlučníku. Následovala operace tohoto orgánu v lednu 2019 na chirurgickém oddělení. Po dobu tří hospitalizací na JIPU (gastro odd.) se o mě staraly laskavě, profesionálně a lidsky všechny sestřičky, konkrétně snad Pavlínka a Maruška. Také nezbytná vyšetření a odborný přístup všech lékařů byl erudovaný s lidskou tváří. Chtěla bych také poděkovat za práci sester i pomocného personálu na standart. oddělení gastroenterologie, včetně s profesionálním a milým přístupem sestřičky Radky a pom. zdravotníka Tomáše. Přeji všem zdraví, pohodu v práci, která je baví a nekonfliktní pacienty. Z.H.


Poděkování lékařům Neurologického a chirurgického oddělení

12.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Vážení. Od října 2018 se léčím na chirurgické ambulanci ve Šternberku, v lednu jsem ležela týden na neurologickém odd. tamtéž. Můj dík patří čtyřem zdravotníkům, jak za léčbu, tak lidský postoj. 1.  Na neurologii MUDr. Klimenko, který svojí laskavostí zpříjemňoval pacientům pobyt. 2.  Na chirurgii MUDr. Polevy a MUDr. Hevko velice pečliví lékaři a jejich citlivý přístup k            pacientům, laskavé slovo a zodpovědné léčení. 3.  Totéž platí také o sestřičce paní Ševčíkové, stále laskavá a citlivá. Všem čtyřem vřelé díky za vše výše uvedené a za to, že do svoj zodpovědné práci vkládají svá srdce. pacientka P. I.


Oddělení CVI JIP

11.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, byla jsem ve vaší nemocnici hospitalizována z důvodu léčby vysoké flebotrombozy lokální trombolýzou a touto cestou bych chtěla moc poděkovat za péči celému personálu oddělení CVI JIP, hlavně sestřičkám a ošetřovatelkám, které byly moc milé, ochotné, hodné a hlavně lidské, lékařům, kteří mi vždy vše ochotně vysvětlili, sestřičce Lucce z angio sálu, která mě moc podržela při výkonech. Na CVI JIP máte perfektní profesionální kolektiv, vaskulární centrum je na špičkové úrovni. Moc všem děkuji za úžasnou péči. L.P.


Poděkování lékařům na interním oddělení

11.2.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko. V 12.9.2018  jsem měl zdravotní potíže. V noci se mě zvedl puls na 150/min. Nepřikládal jsem tomu velkou pozornost, ale přesto jsem navštívil po poledni svoji praktickou doktorku, která mě neprodleně poslala na urgentní příjem k vám do nemocnice. Nestačil jsem se divit, jakou tam pozornost věnují pacientům. Okamžitě se mě ujaly velmi příjemné sestřičky a skvělá paní doktorka Martina Janečková. Následovalo jedno vyšetření za druhým, vždy s vysvětlením co provádějí a proč. Nic mě nebolelo, puls mě upravili a já chtěl odejít domů. Doma jsme malovali a další den jsem měl jet na MS veteránů do Pacova a další den do Chorvatska. Po vysvětlení a doporučení paní doktorky Janečkové jsem musel uznat, že má pravdu, abych zůstal přes noc a ráno absolvoval ještě vyšetření na ultrazvuku a zátěžové EKG. Večer za mnou přišel ještě na konzultaci velmi příjemný pan primář Špaček . Ráno mě odvezli na ultrazvuk, kde mě po malinké chvilce čekání vyšetřili a následně jsem absolvoval zátěžové EKG. Obě vyšetření byla v pořádku. Po návratu na interní oddělení, mě velmi příjemná paní doktorka Vránová doporučila a domluvila ještě vyšetření v FN Olomouc na kardiooddělení - angiografii. Napřed jsem o tom nechtě slyšet, ale dal jsem na její doporučení a souhlasil jsem. I ve FN OL proběhlo vše bez komplikací a s vysokou profesionalitou. Mohl jsem tak absolvovat vše plánované. Nyní nemám žádné potíže. Proč ale tohle vše píši. Velmi mile mě překvapil přístup všech, kteří se o mě starali. Paní doktorky Janečková a Vránová, pan primář Špaček a všechny sestřičky , které měly zrovna službu. Všichni byli naprosto skvělí. Jsem toho názoru, aby se toto jejich příjemné a profesionální jednání , dostalo i k jejich nadřízeným a vedení nemocnice. Jsem přesvědčen, že i vedení a majitele AGELu, bude tato informace, kterou jim současně předávám, jak se chovají lékaři a personál k pacientům v Prostějově zajímat. Prosím , vyslovte vašim zaměstnancům moje poděkování za krásný, milý a profesionální přístup k pacientům. A vám, paní ředitelko, děkuji, jak dobře vedete naši Prostějovskou nemocnici Děkuji ještě jednou všem , kteří se o mě tak hezky starali . S úctou Pavel J.


Poděkování - Chirurgická ambulance

11.2.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Poděkování chirurgické a neurologické ambulanci Vážení, v noci ze dne 7.2 na 8.2.2019 jsem byla nucena navštívit pohotovost - chirurgickou ambulanci ve Vašem zařízení k ošetření mé maminky (otevřená rána na hlavě). Tímto bych chtěla poděkovat a zároveň složit poklonu službu konajícímu lékaři, MUDr. Ondřeji Markovi, jeho asistující sestřičce, samitáři (žel si nepamatuji jméno, ale jednalo se o velmi sympatického muže a snad před zkouškami na zdravotního bratra) a poté také službu konající lékařce neurologie, MUDr. Jolaně Suchánkové. Jmenovaní lékaři a zdravotní personál byli nejen profesionální, ale hl.lidští a své profesi dělají opravdu čest. Moc děkuji za přístup a přeji Vaší organizaci více takových to zaměstnanců. S přáním krásných zimní dnů P.M.


Poděkování - Onkologické oddělení

11.2.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Chtěl bych tímto poděkovat celému kolektivu za profesionální přístup a péči při mé hospitalizaci na onkologickém oddělení a zvlášť panu Dr. Chlachulovi a sestřičkám při odborných výkonech. P.T.


Poděkování chirurgické ambulanci

11.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych velice poděkovat personálu chirurgické ambulance za odbornou péči a opravdu milý a lidský přístup, který mi poskytovali po celou dobu mé ambulantní léčby po zlomenině pažní kosti. Za všechny vyzvednu Mudr. Žilinského, sestru Melichaříkovou a Pecháčkovou. Z celého srdce děkuji. Vděčná pacientka Marie B., 69let


Kolektivu chirurgického oddělení

8.2.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu chirurgického oddělení za příkladnou péči po celou dobu mé hospitalizace ve Vaší nemocnici. S úctou B.S.


Poděkování - Gastroenterologie

5.2.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Poděkování gastroenterologické ambulanci Chtěl bych poděkovat doktoru Kamlerovi a asistující sestře Raškové z oddělení gastroenterologie za profesionální a hlavně vstřícný a lidský přístup pří mém dnešním náročnějším vyšetření. R.L.


Poděkování - Neurologie

4.2.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den pane řediteli, od 26.1. do 31.1. 2019 byl můj tatínek v péči neurologického oddělení. Chtěl bych ocenit a pochválit přístup pana primáře MUDr.Petra Kuby. Byl velice ochotný, vstřícný a hlavně lidský. Taktéž personál sester i ošetřovatelé. Toto bohužel někdy není samozřejmé a o to více si toho cením. Děkuji P.S.


Poděkování personálu oddělení následné péče

4.2.2019 / Nemocnice Český Těšín

Chci se připojit jisté k mnoha pacientům odd.následné péče s rehabilitačním zaměřením, jež byli s pobytem spokojeni. Zvláště chci poděkovat sestričkám Monice Poledníkové a Zwyrtkovė, jež maji talent pro tuto práci nejvyšší. Pacienti odcházeji,sestřičky zůstávajiDěkuji jim  i celému kolektivu. Nejlépe mi bylo při cvičeni s pohybem,humorem a pochopenim. V.F.


Poděkování porodnímu oddělení

4.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc při narození našeho syna Radimka. Na porodnickém oddělení jsme strávili 2 dny a díky PA Aničce Trefilové a panu doktorovi Kopeckému to bylo bez stresů a zbytečných obav. Pomáhali svým odborným umem a hlavně úžasným smyslem pro humor :-) I další sestřičky byly moc fajn, stejně jako pak na oddělení šestinedělí a novorozeneckém oddělení. Je vidět, že je práce baví a umí ji. Miminkům se věnují s láskou. Moc děkujeme i všem doktorům z vizit, kteří se za našeho pobytu vystřídali. Až mě mrzí, že se už nevrátíme :-D Byl to třetí porod a jako ty předešlé opět ve Valmezu a opět bezvadný! H.


Poděkování pracovníkům Gynekologickému oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Ještě jednou bych chtěla poděkovat vřele panu MUDr. Labounkovi z Nemocnice ve Šternberku za jeho příjemný a pohotový přijetí!  Lidský přístup! Odborné vyšetření! A rychlý zásah... Kde si doktoři v Olomouci ve FN nevěděli rady, tak u pana doktora stačila chvíle a bylo téměř vše jasné! Děkuji mnohokrát! Opravdu vynikající doktor, jak se o něm povídá! S pozdravem a poděkováním. L. H.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Tři týdny pobytu na lůžkovém rehabilitačním oddělení meziříčské nemocnice mi daly základní pohybovou soběstačnost po náročné ortopedické operaci. Srovnávám s dřívějšími svými rehabilitačními pobyty na lůžkové rehabilitaci jiné nemocnice a lázních. Úroveň meziříčského pracoviště mi vychází jako jednozačně nejlepší z toho, co jsem v rehabilitaci poznal. Silnou stránkou pracoviště je vysoká odbornost fyzioterapeutek, vedených zkušeným lékařem, což umožňuje individuální péči a přístup ke každému pacientovi podle jeho aktuálního zdravotního stavu. Dále je potřeba ocenit pracovní nasazení a vstřícnost ostatního personálu oddělení. Také organizační stránka provozu je dobře zvládnutá. Děkuji za vzornou péči. Petr. D.,


Poděkování kardiologickému oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, dovolte nám, abychom touto cestou vyjádřili své velké poděkování a obrovské uznání za naprosto profesionální a na vysoké úrovni odvedený kardiologický zákrok, který byl poskytnut naší mamince paní Ludmile Maléřové v předvánočním období roku 2018 ve Vaší nemocnici v Třinci-Podlesí. Když byl naší mamince diagnostikován kritický stav chlopně jejího srdíčka, tak strach z velmi náročné operace jí každým dnem utvrzoval v rozhodnutí přenechat osud svého dalšího života v boží modlitbě.  Podstoupit tuto velmi náročnou operaci bylo proto pro naši maminku a celou naši rodinu asi nejtěžším rozhodnutím v jejím dlouhém aktivním životě. Největší obavy z náročného zákroku nám a hlavně naší mamince rozptýlil na osobní konzultaci svým vysoce odborným výkladem primář  kardiochirurgického oddělení MUDr. Piotr Branny, který přesně popsal kritický stav chlopně a navrhl způsob a přesně popsal postup celého zákroku. Nyní více jak měsíc po provedení operačního zákroku, musíme s velkým potěšením konstatovat, že jen díky této odborné konzultaci s panem primářem se naše maminka rozhodla správně, neboť operace proběhla úspěšně a přesně tak, jak nás s jejím průběhem seznámil pan primář. Dovolte nám prosím, abychom touto cestou poděkovali jak panu primáři MUDr. Brannému i všem lékařům a zdravotnickému personálu, který se v rámci pooperační péče o naší maminku staral a odvedl skvělou práci. Ještě jednou Vám všem vyslovujeme upřímné uznání a velké poděkování, neboť maminka tímto dostala od Vás všech ten nejlepší dárek ke svým 94 narozeninám, které v prosinci oslavila. Na závěr bychom Vás chtěli požádat o předání našeho poděkování a uznání všem, kteří si to zaslouží, a ještě jednou Vám všem srdečně děkujeme a přejeme hodně zdraví a dalších pracovních úspěchů. S úctou a pozdravem. LM.


Poděkování zaměstnancům Oddělení traumatologie

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, 30.1.2019 jsem byl propuštěn po operaci zápěstí v Nemocnici Šternberk. Musím vyseknout poklonu všem dámám na odděleni traumatologie, které se o mě staraly. Příjemné, ochotné, milé, profesionální. Děkuji S.


Poděkování oddělení LDN

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu LDN Nemocnice Šternberk pod vedením primářky MUDr. Soni Kočířové. Děkuji z celého srdce všem sestřičkám a ošetřovatelům za každodenní péči o mou nemocnou maminku. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno, postup vyšetření i léčby, proto velké dík patří MUDr. Veronice Šrámkové. Po celou dobu maminčiny hospitalizace jsme věděli, že je v dobrých rukách. S úctou děkuji celému kolektivu a přeji hodně spokojených pacientů. dcera paní L. Z.


Poděkování - Urologie

29.1.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Poděkování urologickému oddělení V roce 2018 jsem byl hospitalizován a operován na oddělení urologie v Nemocnici v Novém Jičíně. Operace byla provedena roboticky, nejmodernější technikou a s vysokou profesionalitou primářem MUDr. Miroslavem Štursou a jeho týmem. Kolektiv sester se pečlivě staral po celou dobu hospitalizace a přispíval tak k optimistické a dobré náladě pacienta. S vysokou odborností a skvělou péčí probíhaly předoperační tak i probíhají pooperační vyšetření, kontroly a konzultace vykonávané MUDr. Janem Novákem. Chci proto touto cestou poděkovat celému kolektivu URL a vyzdvihnout jejich profesionální, odpovědný a vlídný přístup k pacientovi. S pozdravem váš pacient Z.J.


Porodní asistentce

27.1.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěl bych strašně moc poděkovat porodní asistence ve Vítkovické nemocnici, která mojí manželce, prvorodičce, v nočních hodinách dne 27.1.2019, pomohla radami, lékařským i mateřským přístupem atd. k narození našeho syna. Ještě jednou děkuji a více takových lidí. A.J.


Poděkování Neurologickému oddělení

21.1.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den,chtěla bych poděkovat paní doktorce Mudr.Lucii Ivánkové, sestřičkám Janě Kadlecové a Věře Zímové z Akutní neurologické ambulance za velmi profesionální, lidský a vstřícný přístup.Všem velký dík. E.D.


Radiologickému oddělení

18.1.2019 / Vítkovická nemocnice

17.1.2019 jsem podstoupil vyšetření na radiologickém odděleni. Kdyby nešlo o vážné věci, řekl bych, že můj dvouhodinový pobyt na oddělení byl velmi příjemný. Pacient nepozná hned kvalitu lékařské péče, ale vnímá aktuálně přístup středního zdravotnického personálu. Úsměv, pohled, komunikace, poskytované informace a celkový pozitivní přístup "k vystrašenému pacientovi" se vám podařilo zavést do vaší každodenní praxe. Přidávám svůj hlas k pozitivnímu hodnocení středního zdravotnického personálu, počínaje recepcí 1, konče asistenty u CT. Děkuji. S.D.


Sestrám chirurgické JIP

17.1.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, ležel jsem u vás dlouho a bylo to komplikované. I přes všechny strasti byli všechny sestřičky úžasné, milé, vstřícné. Nesetkal jsem se s nikým, kdo by se neusmál a nepředal milé slovo. Všem vám ze srdce za všechno děkuji. V dnešní době se už člověk nepotkává s lidmi, kteří by v sobě měli lidskost. Vy ji máte všechny a taky srdce na pravém místě. Ještě jednou děkuju, budu na vás vzpomínat. V.M.


Poděkování MUDr. Janušové

16.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Mám to veliké štěstí, že mohu chodit k paní doktorce Ladě Janušové, která působí ve Vaší nemocnici ve Šternberku. Je to výborná lékařka a také skvělý člověk. Je velice profesionální. Už jsem navštívila spoustu lékařů, ale musím říct, že ona je první, kdo mě konečně poslouchá. Kéž by bylo takových lékařů více. Z její ordinace jsem odcházela nadšená, ano, nadšená, nemohla jsem zkrátka uvěřit, že mě konečně lékař vyslechl a soustředil se opravdu na problémy, které jsem mu řekla. Můj zdravotní stav se od doby, co ji navštěvuji, zlepšil. Jsem ji neskutečně vděčná, i s mojí maminkou, které také moc pomohla. Po letitých zdravotních problémech, se konečně cítí mnohem lépe. Jen jedno nepochopím, proč takoví nejsou všichni lékaři, jako je paní doktorka Janušová. Děkuji mnohokrát, s přáním pěkných dní A. P.


Poděkování pracovníkům Neurologického oddělení

15.1.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych Vaším prostřednictvím moc poděkovat Neurologickému oddělení Vaší nemocnice. I když jsem tam byla jen krátce hospitalizovaná, cítila jsem se tam velice příjemně. Přístup celého lékařského kolektivu, sester i pomocného personálu byl tak profesionální, lidský a milý že jsem cítila že nejsem na obtíž a všichni mají zájem mi pomoci. Jsem vyššího věku a ne všude se člověk v dnešní době takto cítí. Prosím vyřiďte celému kolektivu Neurologického oddělení můj upřímný a velký dík. S pozdravem Pavla H. Prostějov


Poděkování - Neurologie

12.1.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Velké díky nejen posádce z rychlé záchranné služby, která pro mě přijela v pátek 4.1. 2019 v 18hodin do Velkých Albrechtic. Odvezli mě do Nového Jičína. Všichni zdravotníci i zdravotní bratři, jak na ambulanci, tak pak na oddělení neurologie - měla jsem perfektní péči. Jste úžasní, děkuji. A.L.


Poděkování Dětskému oddělení

10.1.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat a vychválit Dětské oddělení resp. NDIP. Syn je od narození velice vážně nemocný a za celých 12 let jsme zažili ledacos, ale každodenně usměvavý, ochotný a milý personál, nikdy, až zde v Prostějově. Naprostý profesionální přístup s kombinací "domácího, rodinného" zázemí a přístupu. Z Brněnské Dětské JIP by se k Vám měli chodit povinně zaškolovat, jak má fungovat sestra/doktor. Děkujeme S.


Poděkování personálu neurologické ambulance

9.1.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu neurologické ambulance, včetně sestry na infuzním oddělení, za skvělý a překvapující přístup k pacientovi. Opravdu jsem se ještě nesetkala s takovou péči. Děkuji a přeji hezký den. Z.T.


Děkujeme za vyníkající práci

9.1.2019 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní primářko, jménem vašeho bývalého pacienta pana A.J. chceme poděkovat vám všem, kteří jste se podíleli na jeho léčení. Největší podíl na jeho zlepšení má MUDr. Jan Stryja, který zvolil ten nejlepší způsob léčení a určitě patří mezi nejlepší pediatry v ČR. Poděkovat chceme Vám, panu doktorovi, staniční sestřičce, ostatním sestřičkám a veškerému ostatnímu personálu, protože každý je důležitý. Pan A.J. nastoupil do vaší nemocnice 5.10.2018 po operaci bércového vředu a propuštěn byl 17.12.2018. Přišel k vám v celkem zuboženém stavu, trpěl velkými bolestmi, byl ve špatném psychickém stavu. Za necelé tři měsíce jste ho změnili k nepoznání, zhubl, snížili jste mu cukr, má smysl pro humor, rána se úspěšně hojí! U vás doslova omládl! Je to výsledek vaší vynikající práce, které si velice vážíme. Do nového roku 2019 vám všem přejeme pevné zdraví, lásku, hodně trpělivosti a vstřícnosti. Jste prostě úžasní.


Poděkování oddělení chirurgie a JIP

7.1.2019 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, Na konci října minulého roku jsem byla ve Vaší nemocnici na operaci střev (trpím Crohnovou chorobou) a chtěla bych touto cestou moc poděkovat všem lékařům a sestrám na JIPce a chirurgickém oddělení. Všichni byli velice vstřícní a příjemní, vždy měli pro člověka úsměv a milé slovo. Děkuji moc za takový přístup a do nového roku Vám přeji jen to dobré!   S pozdravem A.K.  


Primáři MUDr. Petru Fojtíkovi, Ph.D.

7.1.2019 / Vítkovická nemocnice

Vážený pane primáři, dovolte, abych Vám i Vašim spolupracovníkům popřála klidné prožití vánočních svátků a v novém roce 2019 hodně dobrých dnů. Po ošetření a vyšetření Vámi v listopadu jsem v prosinci dostala zprávu o příznivém výsledku histologie, za tento dárek k Vánocům děkuji Vám, jsem bez potíží, cítím se dobře. V květnu 2018 jsem u Vás měla léčebný zákrok poprvé a diagnóza Ca recta mě hodně vyděsila. Děkuji za ohleduplný přístup, perfektní ošetření a bezproblémovou organizaci. Jsem ráda, že jsem dostala možnost být vyšetřena a ošetřena špičkovým lékařem i personálem na špičkovém pracovišti. Nemohu tvrdit, že se na kontrolní vyšetření budu těšit, pocitu ohrožení při mé diagnóze se už nezbavím, ale budu v dobrých rukou. MP, Jižní Morava


Poděkování interní odbornosti

2.1.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážený pane řediteli, dovolte mi touto cestou poděkovat veškerému zdravotnickému personálu interního příjmu a oddělení IMP za profesionální přístup, ochotu a laskavost, se kterou jsem se při svých hospitalizacích setkávala. Všem patří můj vřelý dík , s přáním všeho nejlepšího do roku 2019. S úctou Marie D.


Poděkování chirurgii

21.12.2018 / Nemocnice Přerov

Text zprávy: Chtěla bych moc poděkovat chirurgickému oddělení,kde jsem byla na zákroku,péče a vstřícnost byla maximální,s takovou jsem se ještě nikde nesetkala. Všichni byli moc hodní a usměvaví.Děkuji i paní Erice Frydryškove za podporu a přeji hezké a klidné svátky.


Poděkování LDN

20.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař a to byl můj případ. Bylůa jsem doma, slunce daleko, moje chůze složitá.  Na LDN "B" Přerov mě vždy dostanou do formy. Týmová práce, ochota personálu, řádná rehabilitace. Správná motivace u pacienta, klid a pohoda. Děkuji za Vše M.


Poděkování Neurologickému oddělení

20.12.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat pánům záchranářům, sestřičce a paní dokorce z mého dnešní převozu a příjmu v Prostějovské neurologické ambulanci.... všichni byli profesionální, moc hodní, vstřícní a obětaví. Díky Bc. Veronika Zapletalová


Poděkování

20.12.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, dne 3.12.2018 mně odvezla záchranka k Vám do nemocnice v Novém Jičíně. Měla jsem bolesti, ale i obavy. Byl večer a já měla obavy jak mně přijmou. Všichni se o mně starali opravdu profesionálně, od ošetřovatele, sestřiček, ale zejména pan doktor Koziel. Byl milý, pečlivý a během jedné hodiny jsem již byla na kapačkách. Prosím poděkujte mu, protože takovou péči jsem zažila poprvé. Přeji Vám všem klidné vánoční svátky. A.K.


Poděkování ORL oddělení

20.12.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane řediteli, Obracím se na Vás s docela ojedinělou prosbou. Chtěl bych Vašim prostřednictvím poděkovat lékařům a zdravotnickému personálu krčního a ušního oddělení Vaší nemocnice. Byl jsem v prosinci krátce hospitalizován na tomto oddělení se zánětem mandlí. Opravdu si velice vážím všech od p. primáře, ošetřujících lékařů, sester a všech ostatních za jejich vlídné chování k pacientům. Je mi 81 let a v nemocnici jsem byl podruhé. Přeji Vám a celé nemocnici hodně úspěchů a vyléčených pacientů. J.V., Kopřivnice


Poděkování za péči na neurologickém oddělení.

18.12.2018 / Nemocnice Přerov

 V prosinci 2018 jsem byl hospitalizován na neurologickém oddělení nemocnice Přerov. Přestože jsem se fyzicky necítil zpočátku nejlépe, přístupem celého personálu a díky kvalitní zdravotní a lidské péči jsem onemocnění i pobyt v nemocnici zvládl bez zbytečných nervů a trápení. Moc Vám všem děkuji za práci, kterou děláte a přeji do budoucna mnoho sil, pozitivní energie a lásky. L.  


Poděkování internímu oddělení

18.12.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Poděkování primáři Mudr. Tomáši Mičkalovi Vážený pane primáři, nesmírně si Vážím Vašeho úžasného a obětavého přístupu v době, kdy jsem hledala pomoc pro mého tatínka (květen 2018). Trpěl úpornými průjmy a ATB léčba na infekčním oddělení v Uherském Hradišti nefungovala. Na internetu jsem našla Váš odborný článek o transplantaci stolice. Žádala jsem Vás o radu a pomoc. Zachoval jste se naprosto skvěle! Komunikoval jste kdykoliv a velmi ochotně a mile. Díky tomu tatínek podstoupil transplantaci stolice u Vás na oddělení. Tak jste ho zachránil od jisté smrti a mě před zhroucením psychickým i fyzickým. Vaše jednání mi bylo oporou v této těžké situaci a jsem Vám za to nesmírně vděčná. Tatínek je v pořádku a velmi si doteď cení citlivého přístupu všech, kteří se o něj starali a všem touto cestou moc děkuje. Vážíme si Vás. S úctou B.D. 


Poděkování ortopedicko-traumatologickému oddělení

18.12.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, dne 1.9.2018 jsem byl přijat na ortopedicko-traumatologické oddělení s vážným úrazem pravé ruky. Chtěl bych poděkovat MUDr. Janošecovi za jeho profesionální a skvěle odvedenou náročnou operaci a následnou pooperační péči. Také děkuji celému kolektivu pod vedením pana primáře MUDr. J. Káni za vstřícný a ochotný přístup při mé pooperační léčbě na tomto oddělení. Děkuji Vám všem P.B. 


Poděkování zaměstnancům Gynekologie a porodnice

17.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za úžasnou práci a profesionalitu Vašeho týmu na oddělení gynekologie a porodnice Nemocnice Šternberk. Můj obzvlášť velký dík patří porodní asistentce Bibianě Drápalové. Ve Vaší porodnici jsem měla tu čest přivést na svět obě své děti - Žofii i Vavřince - o oba porody se velkým dílem zasloužila právě paní Bibiana. Její laskavost, trpělivost a víra ji povyšují na strážného anděla. Zároveň však stojí nohama na zemi, je velmi rozumná a dokáže pohotově pomoci v nouzi. Její téměř mateřská péče o klientky působí konejšivě a blahodárně. K porodům přistupuje s plným nasazením, doprovází ženy po celou dobu, "dře" spolu s nimi. Paní Bibiana svou práci vykonává jako poslání a za to jí patří Velký Dík. Všem svým přátelům z Čech i ze zahraničí Vaši porodnici doporučuji jako nejlepší volbu. Přeji mnoho spokojených klientek i v dalších letech. Se srdečným pozdravem MUDr. Bc. K. B. 17.12.2018


Poděkování diabetologické poradně ve Vítkově

17.12.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, jsem jeden z mnoha pacientů diabetologické poradny ve Vítkově, kde docházím již několik let. Chtěl bych vám touto cestou sdělit nesmírnou spokojenost se zdravotní sestrou paní K.R.a hlavně s panem doktorem Mikulášem Rodákem. V mých očích je pan doktor velkým profesionálem a skvělým člověkem! Moc dobře vím, že práce s lidmi je nesmírně náročná, složitá a hlavně zodpovědná! Prosím vás mnohokrát abyste jakýmkoliv způsobem, který uznáte za vhodný, poděkovali panu Rodákovi za skvělou práci, kterou pro lidi dělá!! Děkuji vám všem, že děláte tuto náročnou práci... S pozdravem P.H. 


Poděkování kolektivu LDN Vítkov

17.12.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, pane řediteli, před pár dny jsem ukončila měsíční pobyt v LDN ve Vítkově. Touto cestou chci s vděčností a úctou poděkovat celému zdravotnickému kolektivu této zmíněné LDN. Setkala jsem se s profesionalitou, dojemnou lidskostí i milým humorem. Přeji Vám také všem v LDN Vítkov klidné a pohodové nejen nastávající sváteční dny. M.K., Opava


Telefonické poděkování zdravotníkům ortopedie, COS, ARO z dospávacího pokoje

14.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Jsem Vaše pacientka V.  a vyjádřuji naprostou spokojenost při  mé nedávné hospitalizaci na Ortopedicko-traumatologickém oddělení, byla jsem překvapená se všemi pracovníky, kteří se podíleli na mém vyšetření, operaci a následné péči. Velmi děkuji za tak ochotný, profesionální a přitom lidský přístup, s kterým jsem se nikde jinde nesetkala.   Pozdravuji pana primáře MUDr. Přikryla, kterému chtěla osobně poděkovat a bohužel jej už pak nezastihla. Přerovskou nemocnici budu všem doporučovat. Děkuji také paní uklízečce, která se starala o čistotu na moc pěkném a vybaveném oddělení.    


Poděkování LDN

13.12.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám a Vašemu týmu jménem svým i jménem manžela velice poděkovala za péči, která byla poskytnuta tchíni pani M. Díky Vaší vstřícnosti mohla dožít v klidu a důstojně a nám jste nesmírně ulehčila situaci po logistické stránce. Velice si toho vážíme. Osobně navíc mohu ocenit profesionální přístup, který dnes v našem zdarvotnictví, zejména v péči o tento typ pacientů, není samozřejmostí. Vyřiďte, prosím, naše poděkování i personálu oddělení, kde paní... ležela. V úctě a s přáním klidných svátků a vše nejlepšího v celém následujícímn roce.


Návštěva optiky

11.12.2018 / Oční centrum AGEL

Dobrý den. Dne 10.12.2018 odpoledne jsem navštívil OPTIKU na Hornické poliklinice v Ostravě, protože mi neseděly dobře brýle - no,  nějaký ten rok už mají odsloužený. Jenže, v této optice jsem si koupil nedávno dvoje nové brýle - na čtení a na dálku, takže ty staré používám jen doma na počítači, když skla jsou vpořádku. Paní v OPTICE byla velmi příjemná, s úsměvem vzala brýle a jako kouzelník na jevišti během několika vteřin srovnala postraničky a opěrky nosu i když, jak řekla - s rizikem, že by mohly prasknout neboť jsou kovové. Brýle sedly jako ulité! Na mou otázku, kolik jsem dlužen - prý to nestálo za řeč - zněla odpověď. A paní připojila též několik rad a nezapomněla popřát i ..... Pěkné vánoce! Inu - vřelé díky za takový přístup k zákazníkům! Do takové prodejny bude radost se vždy vracet. Doporučím známým.                                                                                        Karel Janouš, Ostrava


Gynekologicko-porodnickému oddělení

11.12.2018 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému Gynekologicko-porodnickému oddělení Vítkovické nemocnice v Ostravě, zejména paní primářce, všem zdravotním sestřičkám a pomocnému personálu za profesionální a milý přístup v době mé hospitalizace na oddělení. Všem přeji krásné a spokojené Vánoce a v novém roce hlavně hodně zdraví a mnoho spokojených pacientů. M.K.


Poděkování chirurgickému oddělení

11.12.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Chtěla bych poděkovat ošetřujícímu personálu pod vedením velice hodné a příjemné staniční sestry chirurgického oddělení 2 za vzornou ošetřovatelskou, zdravotní a lékařskou péči, kterou mi věnovali. Personál je velice milý a k pacientům se chová velice dobře, což se všude nestává, a za to jim všem patří veliký dík. T.J. 


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

6.12.2018 / Nemocnice Prostějov

Vážení, 13.11.2018 jsem na Vašem oddělení gynekologicko-porodnickém podstoupila operační korekci stresové inkontinence.Jistě každý kdo jde do nemocnice na jakýkoliv zákrok tak má obavu i svým způsobem strach. Po propuštění z nemocnice mohu jen a jen všem lékařům a sestřičkám moc a moc poděkovat za péči,starostlivost a vlastní zákrok.Byla jsem maximálně spokojena.Tuto tak pro nás důležitou práci děláte výborně , Vše nejlepší v Novém roce 2019 s pozdravem pacientka Jitka D.


Poděkování chirurgickému oddělení II. a oddělení multidisciplinární péče JIP

5.12.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovat celému týmu oddělení MD JIP a týmu chirurgického oddělení II., především panu primáři MUDr. Aleši Bařinkovi za velmi kvalitní a odbornou péči, profesionální, lidský a laskavý přístup, který mi věnovali během mé hospitalizace. Ostatním lékařům konajícím službu, zdravotním sestrám, ošetřovatelkám, studentkám děkuji za psychickou podporu, vstřícnost, ochotu, příkladnou a obětavou péči.Vyjadřuji Vám všem svůj hluboký obdiv a uznání a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší záslužné a nelehké práci. S přáním hezkého dne, Danuše S.


Poděkování personálu Interního oddělení

4.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Poděkování internímu oddělení Nemocnice Šternberk Dovolte mi touto cestou poděkovat lékařům a sestřičkám interního oddělení muži za empatický přístup, pochopení a vstřícnost v péči o mého přítele. Jejich porozumění bylo pro mě velikou oporou v těžké životní situaci. S pozdravem L. N.  


Poděkování za vzornou péči

3.12.2018 / Hornická poliklinika

Blíží se konec roku a chtěla bych vám poděkovat za služby a péči, s kterými jsem byla velmi spokojena. Vaši zaměstnanci se opravdu vzorně starají o pacienty. Začíná to službou ochotné a milé šatnářky a odborným přístupem oddělení, ať už se jedná o pracovníky rentgenologie, odběrů krve, revmatologie s MUDr. Ožanovou a její sestrou, tak dalších. Letos jsem byla opět v profesionální péči rehabilitačního oddělení.  Chtěla bych vyslovit díky všem - MUDr. Pišoftové a její sestře Z. Havové, která se mi ve své cvičebně osobně věnovala dále pracovnicím vodoléčby, elektroléčby - prostě všem fyzioterapeutkám. Po rehabilitacích se můj stav zlepšil a tak se mohu ve  svých 81 letech víc věnovat práci i odpočinku. S díky za kvalitně poskytovanou léčebnou péči  a přáním mnoha úspěchů .  A.M.


Poděkování Internímu oddělení

3.12.2018 / Nemocnice Prostějov

Děkuji celému oddělení interny B, za neskutečně obětavou a příkladnou péči mojí 96. leté maminky, pani Konšelové.Maminka byla přivezena v kritickém stavu dehydratace a selhání ledvin.Jž jsme v rodině ani příliž neočekávali, že to maminka v tomto věku a stavu přežije. Celý perzonál se choval úžasně vtřícně a léčba byla nad všechno očekávání.Maminka se dnes vrací domů. Za celou rodinu děkuje dcera.


Poděkování ortopedickému oddělení

3.12.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat celému týmu Ortopedicko-traumatologického oddělení, které se velmi profesionálně postaralo o rychlé vyřešení mého zdravotního problému. Zvláště pak sestřičce, která mi s laskavými komentáři vytahovala drén. S úctou P. Z. 


Poděkování ORL oddělení

3.12.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane primáři, po zjištění novotvaru v mém krku jsem dostal od mého známého doporučení na Vaše oddělení ORL v Nemocnici Nový Jičín. Nyní mohu konstatovat, že to bylo nejlepší doporučení pro průběh mé léčby. Děkuji Vám za profesionální přístup a péči, které se mi dostalo v průběhu mé hospitalizace na Vašem oddělení ORL. Chtěl bych Vám nějakým vhodným způsobem vyjádřit díky za realizované operace, které dle mého názoru proběhly bez jakýchkoliv problémů a mě nyní čeká samotná léčba na hematoonkologickém oddělení. Při mém pobytu na oddělení jsem občas sledoval televizi na chodbě oddělení. Tato televize už má to nejlepší za sebou a navíc se bude v příštím roce měnit kodek vysílání. Mohl bych nabídnout jako dar pro Vaše oddělení televizi novou, která bude už přijímat nový systém vysílání. Televizi do Nového Jičína dovezu a nainstaluji. Pokud máte jiný návrh na můj dar, tak mně to sdělte v odpovědi na tento mail. Ještě jednou děkuji za Vaši péči a přeji Vám hodně úspěchů v profesním i osobním životě. Váš pacient Ing. I.T. 


Poděkování personálu oddělení JIP a chirurgie

1.12.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělené JIP a chirurgie Nemocnice Šternberk, hlavně primáři MUDr. Smetkovi, MUDr. Martinu Hruškovi, sestřičkám i všem ostatním za vzornou péči a lidský přístup. Ještě jednou dík. S pozdravem F. Č. P.S. I když jsem vybíravý v jídle moc mi chutnala nemocniční strava, přestože se jednalo o dietu č.4.


Poděkování ortopedickému dodělení

1.12.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat Mudr. J. Václavkovi, který mě zbavil dlouhodobých bolestí pravého ramene. Po operaci, která proběhla v dubnu tohoto roku, mé problémy ustoupily a díky tomu funguji v práci téměř jako dřív. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem V. Š.  


Poděkování Rehabilitačnímu oddělení nemocnice Vítkov

28.11.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Rád bych poděkoval celému profesionálnímu týmu rehabilitačního oddělení Nemocnice Nový Jičín – detašované pracoviště Vítkov za příkladnou péči, bezkonkurenčně lidský přístup a kvalitní práci, kterou místní zdravotní personál v čele s MUDr. Radimem Pachmanem provádějí a kterou jsem osobně „zažil“ při mém rehabilitačním léčení. S pozdravem R.N., Budišov nad Budišovkou


Poděkování traumatologii

26.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování prim. MUDr. Kocourkovi za precizní a nadstandardní přístup při ošetřování a léčbě mé dcery S.B. po úraze kolene od ledna letošního roku. Zvlášť si cením jeho lidský přístup a trpělivost při vysvětlování možností a postupů , které bylo pochopitelné i laikovi.  


Poděkování gynekologickému oddělení

26.11.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, předešlý týden jsem byla na malém zákroku na gynekologii. Jsem neuvěřitelně nadšená s úžasné péče a starostlivosti sestřiček. Sestřičky na gynekologii jsou pečlivé, hodné, milé, šikovné a hlavně se chovají k pacientkám lidsky, což v dnešní době je luxus. Chci moc a moc poděkovat za skvělý pobyt na gynekologii. Děkuji jste úžasné a skvělé. J.K.


Poděkování gynekologickému oddělení

21.11.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat veškerému personálu gynekologického oddělení pod vedením primáře Leopolda Hoška za mimořádně laskavý, profesionální a lidský přístup, který mi věnovali po dobu mého léčení po operaci. Ještě jednou moc děkuji. Helena V.


Poděkování neurologii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dne 18.11. se v péči Vašeho oddělení ocitla moje sestra, .... Profesionální a lidský přístup, kterého se jí, jako pacientce a mně v roli příbuzného dostalo od ošetřujících lékařek a středního zdravotního personálu rozhodně není samozřejmostí i v zařízeních mnohem větších a věhlasnějších než Přerovská nemocnice. Chci Vám proto poděkovat a popřát vše dobré do další práce. S úctou MUDr. B. V.  


Poděkování chirurgii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo koncem srpna 2018 na chirurgii nemocnice Přerov. Byla jsem ošetřená na pohotovostní chirurgické ambulanci a nasledně krátce hospitalizována na chirurgickém oddělení. Všichni zdravotnící, lékaři, sestry i ostatní zdravotnický personál, se chovali velmi přívětivě, vlídně a profesionálně. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Stanislavovi Kalabusovi.   S pozdravem, J. K.


Poděkování interně a ambulanci praktického lékaře nemocnice Přerov

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo na ambulanci závodního lékaře a na interním oddělení II /interna C/ i interní ambulanci nemocnice Přerov. Všechen personál, se kterým jsem měla tu čest se za těch pár dnů setkat, se choval velmi lidsky, přívětivě a zároveň profesionálně, a dostalo se mně pomoci od mých potíží. Lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky, pani uklízečky nevyjímaje. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Pluháčkové a sestře Ježové, MUDr. Šopíkové Churavé, MUDr. Ručkovi a MUDr. Březinové. Jména sester z interny bohužel neznám, ale jak na oddělení, tak na ambulanci, poskytují vysoce profesionální práci.   S pozdravem, J.K.


Poděkování gynekologicko-porodnímu a novorozeneckému oddělení

20.11.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Dne 18.10 2018 se nám v porodnici Valašské Meziříčí narodil syn a tímto bych chtěla poděkovat všem zdravotníkům za jejich profesionální a lidský přístup, který mají i při tomto náročném a stresujícím povolání. Jmenovitě bych chtěla zmínit MUDr. Měřínského a jeho sestřičku-vždy jsou vstřícní. Dále pana primáře MUDr. Hoška, potom děkuji MUDr. Kratochvílovi, který prováděl císařský řez, rovněž MUDr. Bednářové (spinální anestezie), je to moc milá lékařka. Pak porodní asistentce Mgr. Evě Steinerové, ochotná sestřička, která působí klidně, což přenáší i na lidi kolem sebe. A moje poděkování patří milé blondýnce, která pracuje na novorozeneckém oddělení, tuším jako ošetřovatelka a je to takové slunce usměvavé, čehož si všimla i má rodina, která za mnou chodila do nemocnice na návštěvy. Nerada bych na někoho zapomněla, všem zdravotnickým pracovníkům gynekologického, porodního a novorozeneckého oddělení patří můj velký dík. Velmi jsem také ocenila možnost přítomnosti otce dítěte u plánovaného císařského řezu, to pro mě bylo důležité. Pokud budu v budoucnosti podruhé těhotná, tak je pro nás volba nemocnice jasná. Ať se Vám vše daří a ještě jednou děkuji. S pozdravem, Alena H.


Poděkování Gynekologické ambulanci

19.11.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, dne 17.11.2018 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena na gynekologické ambulanci panem primářem Vacou, sestřičku si jménem bohužel nepamatuji. Ráda bych oběma alespoň tímto způsobem moc poděkovala za velice taktní a trpělivý přístup. Byli úžasní. Pan primář vše podrobně a srozumitelně vysvětlil, byl velmi ohleduplný. Sestřička mi byla obrovskou oporou (i když jsem jí asi rozmačkala prsty) a dodávala mi odvahu a klid. Opravdu profesionálka na svém místě. Oba byli naprosto skvělí a já bych byla ráda, kdyby se k nim poděkování dostalo. Přeji hezký zbytek dne a více takových dobrých duší. N. V.


Poděkování oddělení Gastroenterologii

19.11.2018 / Nemocnice Prostějov

Text zprávy: Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat primáři MUDr. Mgr. Jaroslav Macečkovi Ph.D. a jeho týmu za velmi vstřícný, profesionální a lidský přístup. Na vyšetření jsem nikdy nebyla a nevěděla, co mě čeká. Pan doktor mi všechno vysvětlil a ujistil, že se nemám čeho bát. Ještě jednou děkuji a jsem ráda, že máme v naší nemocnici opravdu lékaře, sestry a všechen ostatní zdravotnický personál na svém místě a dělají svou práci s láskou. Petra Ř.  


Poděkování Dětskému oddělení

16.11.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, v neděli 11.11.2018 byla naše desetiměsíční dcerka hospitalizovaná na dětskou JIP ve Šternberku. Velmi mile nás překvapilo jednání všech zaměstnanců oddělení. S naprostou samozřejmostí jsem se účastnila všech vyšetření a intervencí prováděných mé dceři, byla jsem s ní po celou dobu hospitalizace, dcerka mohla být kojena na požádání, spát se mnou, sestry si poradily i s látkovými plínami a snažily se vyjít ve všem vstříc. Do pokoje personál oddělení vcházel vždy tiše, klepal, všichni byli neustále milí a ohleduplní. Byl brán ohled na spánkový režim dítěte, a co bylo možné, bylo tomuto režimu přizpůsobeno. Díky tomuto citlivému a respektujícímu přístupu dcerka zvládla hospitalizaci v klidu a bez nepříjemných zážitků. Personál byl nejen velmi ohleduplný a milý, ale byla znát i velká míra profesionality a odbornosti. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno a postup vyšetření i léčby byl velmi efektivní, přitom bez zbytečných zásahů a úkonů. Zkrátka chceme tímto vyjádřit veliký obdiv a hlavně poděkování celému personálu dětského oddělení (lékařkám, sestrám i všem ostatním, se kterými jsme se setkali). Bohužel jsem si nezapamatovala jména sester a dalších, které jsme během pobytu poznaly. Všechny jednaly velmi mile, citlivě a odborně a já jim velmi děkuji. Také děkujeme primářce oddělení a lékařce MUDr. Dopitové a hlavně MUDr. Vidičanové, která jednala velmi profesionálně, odborně a přitom s obrovskou dávkou citu a lásky. Přála bych každému, aby v těžkých chvílích, kdy potřebuje zdravotnickou pomoc, byl obklopen lékaři, sestrami a dalším personálem, jako jsou na dětském oddělení vaší nemocnice. A vám a všem těmto skvělým lidem přejeme mnoho radosti nejen při práci. Ať se vám láska a ohleduplnost, kterou věnujete vašim pacientům v životě, vrací a těší vás.   S úctou a upřímným poděkováním Mgr. Gabriela K. a Ing. Zdeněk K.


Poděkování pracovníkům Interního oddělení

15.11.2018 / Nemocnice Prostějov

Vážený pane primáři vyslovuji tímto své vroucí poděkování za péči na vašem lůžkovém oddělení. Při obou pobytech jsem byla jako v nebi, obklopena všestrannou péči všech pracovníků oddělení. Plná obav a nejistot jsem při každém kontaktu byla pozorně vyslechnuta a každičká obava rychle mizela. Všestranná 24 hodinová péče přinesla velmi rychlý výsledek, návrat domů s řadou rad a postupů, jak si zdraví navrátit, uchovat a posílit. Všichni pracovníci plní své povinnosti s úsměvem a je citit, že tuto svou službu neberou jako povinnost, ale poslání s radostí, když se pacient rychle zotavuje. Bylo zajímavé sledovat rychlost a postup spolupráce mezi všemi pracovníky a jinými pracovišti. Odebírání vzorků, jejich vyšetření a zpětná další léčba. Ke všemu ještě milý úsměv a ujištění, že se nám pacientům daří navracet ztracené zdraví. Prostředí vzorně uklizené, vytopené, dostatek teplé vody a kvalitní stále čerstvá a teplá strava,  teplý čaj jsou u vás na oddělení samozřejmostí. Chválím i klid na oddělení , který také léčí. Omlouvám se za nás pacienty, kteří často v panice a neznalosti, někdy maří vaše úsilí, ale časem všichni uznáváme, že bez takových obětavých a spolehlivých pomocníků, by to dál nešlo. Přeji vám všem pracovníkům hodně kvalitních léků, krátké pracovní směny, dostatek personálu a odpovídající platové ocenění. V osobním životě pak hodně štěstí v kruhu svých rodin a čas na plnění svých nejtajnějších přání. S úctou vaše vděčná pacientka J. P.


Poděkování MUDr. Ludmile Konvičné, pracoviště Přerov

9.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní MUDr. Raidová, Svým dopisem vyjadřujeme poděkování a ocenění profesionality MUDr. Konvičné na Železniční poliklinice Přerov a její zdravotní sestry. Dne 7. 11. 2018 i v situaci, kdy oficiálně dcera E.O. pod MUDr. Konvičnou nespadá, ji přijala a provedla důkladné vyšetření na podmět lékaře záchranné služby a též zajistila další potřebné vyšetření. Po předepsané medikaci je dceři lépe. Ceníme poskytnuté pomoci a věříme, že v rámci svých kompetencí takto učiníte i Vy, neboť vytíženost lékaře na poliklinice je velmi vysoká. Upřímně děkujeme i Vám za vstřícnost. S pozdravem E.O. a M.O., Přerov


Poděkování gynekologickému oddělení

9.11.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, Včera jsem byla propuštěna po onkogynekologické operaci ve vaší nemocnici. Chtěla bych tímto poděkovat veškerým zaměstnancům tohoto oddělení počínaje lékaři, konče pomocným personálem. Atmosféra byla plná úsměvů, pochopení, pomoci. Všechny pacientky z pokoje č.3 jsme se cítily jako doma. S takovým přístupem se hned lépe uzdravuje. Proto ještě jednou děkuji a přeji všem zaměstnancům pohodové dny a příjemné pacienty. K.K.


Poděkování za pomoc a starostlivost

9.11.2018 / Nemocnice Český Těšín

Dobry večer chtěl bych poděkovat paní Mgr. Anně Bardoňové za pomoc a starostlivost a velkou pomoc a ochotu a jsem velmi vdečný, a velmi si toho važím, tak vam děkuji velice moc. M.


Poděkování dětskému oddělení

7.11.2018 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, Velmi ráda bych poděkovala lékařům a sestřičkám dětského oddělení. Minulý týden se nám doma stala malá nehoda a má šestiměsíční dcera si poranila hlavu. Ihned jsme se vydali k Vám a musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapená. Všichni se k nám chovali moc hezky a empaticky. Velmi si tohoto přístupu Vážím. Na doporučení paní primářky jsme byly s dcerou přijaty na lůžkové oddělení, aby dcera mohla být sledována. I tam byli všichni moc příjemní. Na novojičínskou nemocnici se už dlouhodobě nese vlna kritiky, za mě ale můžu potvrdit jedině profesionální a zároveň lidský přístup veškerého personálu. Dceřino zranění naštěstí vůbec nebylo vážné a my na druhý den mohly spokojeně odjet domů. Ještě jednou tedy všem děkuji a zároveň doufám, že už Vás ale nikdy nebudu muset potřebovat:) P.H.


Poděkování TRN ambulanci

7.11.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Dobrý den! Touto cestou bych chtěl především poděkovat panu MUDr. Šimíčkovi, jeho zdravotnímu personálu z plicní ambulance, tak i dalšímu personálu, který se mi věnoval při vyšetření. S jejich usměvavým, vstřícným a profesionálním přístupem, který mi byl věnován jako řadovému pacientovi, jsem se v jiné nemocnici nesetkal. Tak ještě jednou moc děkuji. S pozdravem a přáním krásného dne přeje Josef Č.


Poděkování MUDr. Jiřímu Davidovi a rehabilitaci Olomouc

1.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, Velmi ráda bych poděkovala neurologovi, panu MUDr. Jiřímu Davidovi, za jeho mimořádný, profesní, empatický a lidský přístup k pacientům. Svým klidem a laskavostí vzbuzuje v člověku absolutní důvěru, která má velký vliv na pozitivní zdravotní stav. Ujal se mé léčby při propuštění z FN po úrazu hlavy na lyžích s krvácením do mozku, který se stal minulý rok v Itálii. Dále bych chtěla poděkovat všem sestrám na rehabilitaci, sestrám při odběru krve a rehabilitační lékařce MUDr. Krejčí, sestře Radaně Rodové, která svým kompetentním přístupem přispívá k pozitivnímu zdravotnímu stavu. V celém zařízení polikliniky AGEL panuje velmi příjemná atmosféra a ochota pomoci. Přeji Vám paní ředitelko, aby se Vaše práce i nadále velmi pěkně dařila a pracovala s takovými lidmi, kteří odvádějí kvalitní práci a přispívají k celkové pěkné atmosféře a dobrému jménu polikliniky AGEL. Přeji příjemný den. J.L.


Pochvala porodnímu oddělení

1.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, v pátek jsem ve vaší porodnici porodila dceru Emu. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasnou péči, jak během porodu, tak i po porodu. Za vaši úžasnou starostlivost, pochopení, zejména ochotu. Velmi si cením vaši práce, která je velice náročná. Přeji mnoho sil do budoucna. L. a E.


Poděkování Onkologickému oddělení

31.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní inženýrko.  Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování za péči a perfektní přístup oddělení klinické onkologie v čele s prim. MUDr. M. Zlevorovou. Hlavně děkuji za skvělý profesionální a lidský přístup MUDr. P. Praskačovi a kolektivu sestřiček. S pozdravem


Poděkování Porodnici a Šestinedělí

28.10.2018 / Nemocnice Šternberk

Vážení představitelé Nemocnice Šternberk, dovolte mi, abych vám adresovala velké poděkování za skvělou péči, které se nám dostalo v létě ve vaší porodnici. Píši s několikatýdenním zpožděním, síla našeho pozitivního zážitku ovšem nijak nevyprchala. V úterý 7. srpna se nám ve vaší porodnici narodila dcera. Naše veskrze pozitivní zkušenost s porodnicí ve Šternberku začala doporučením paní doktorky Šimečkové a pana doktora Vrublovského rodit právě u Vás. Za toto doporučení a veškerou předporodní péči jsem jim velmi vděčná. Již během července jsem několikrát navštívila předporodní ordinaci, v níž mne vyšetřovali pan primář MUDr. Vaca. Pan primář indikoval porod císařským řezem a jeho vysvětlení situace a přístup byl skvělý ve všech ohledech. Velmi příjemné a milé bylo také přijetí sestřičkami pracujícími na příjmu/předporodním úseku a předoperační vyšetření paní doktorkou Juklovou, s níž jsem se poté potkala i přímo na sále. Mé největší díky patří panu doktoru Jiřímu Labounkovi. Obdivuji jeho profesionalitu spojenou s úžasně milým, laskavým a veselým přístupem. Operaci, které jsem se trochu obávala, proměnil pan doktor Labounek se svým  týmem v nezapomenutelný zážitek. I ve své pozici operované jsem s velkým obdivem vnímala naprostou profesionalitu pohybu na sále. Panu doktoru Labounkovi a všem kolem něj jsem velmi vděčná. Na poporodním oddělení se o nás potom starala úžasně milá porodní asistentka paní Laura, které tímto moc děkujeme za její skvělou péči v prvních hodinách s naším miminkem. Neméně jsem vděčná všem lékařům a sestřičkám pracujícím na oddělení novorozenců. Bylo zřejmé, že pro ně byl tento srpen pracovně velice náročný. Skvělou péči nám během pobytu i v týdnu poté poskytovali pediatři MUDr. Malec, MUDr. Pospíšil a MUDr. Chromcová a jejich sestřičky. Na přeplněném novorozeneckém oddělení všechny sestřičky naprosto bravurně zvládaly starost o rodičky i novorozence a vždy s úsměvem (přes permanentní pohotovost, ba v běhu) odpověděly na všechny mé otázky – a to ve dne i v noci, kdy oddělení utichalo jen zdánlivě. Práce sestřiček starajících se o miminka byla obdivuhodná a zvláště v noci jsem opravdu ocenila jejich vstřícný přístup a pomoc. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, zvláště pak paní Bc. Haně Štěpánkové, jejíž laskavě-razantní přístup a humor mi osobně velmi pomohl překonat první strachy a nástrahy mateřství. Všem skvělým lékařům a sestřičkám obou oddělení jsme toto poděkování celé týdny dlužili. Vynikající reputace šternberské porodnice zkrátka není náhodná – snaha všech, kteří se na zdraví a dobré pohodě maminek a novorozenců podílí, je zde patrná od první návštěvy. Ještě jednou jim tímto tedy velmi děkujeme a přejeme hodně energie a radosti v jejich další velmi náročné práci. Se srdečným pozdravem Markéta Ž. s manželem a dcera Zuzan Říjen 2018


Poděkování personálu kardiologie

26.10.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, již po několikráte musela být má sestra, která je mentálně postižená a špatně snáší hospitalizace a odloučení od rodiny, hospitalizována na kardiologickém oddělení vaší nemocnice. Chtěla bych touto cestou velmi moc poděkovat celému kolektivu kardiologického pracoviště za velmi milý a vstřícný přístup, za jejich ochotu a milé tváře. Dělají čest svému povolání. Děkujeme.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

25.10.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych poděkovat všem sestřičkám a doktorům za obětavost, milost a trpělivost. Tak milé sestřičky co máte jsem ještě nikdy neviděla. Děkuji.


Poděkování internímu oddělení

23.10.2018 / Nemocnice Přerov

 Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému internímu oddělení nemocnice 0Přerov, za velmi obětavou a důslednou péči při mé hospitalizaci. Po celou dobu mé hospitalizace  jsem se sestkávala s velmi vstřícným a lidským přístupem k mé osobě. Zvláštní poděkování patří zejména panu MUDr. Davidu Halatovi, jehož obětavý přístup a trpělivost může být příkladem dalším zaměstnancům nemocnice. Ještě jsednou děkuji A. N.


Poděkování urologii, ARO, interna

21.10.2018 / Nemocnice Přerov

Vážení, chtěla bych i tímto způsobem poděkovat za včasnou diagnostiku a akutně provedenou urologickou operaci mého syna. I když ,,spádově "k vám nepatříme profesní i lidský přístup byl neskutečně úžasný, což můžeme oba jako pracovníci ve zdravotnictví posoudit. Děkuji MUDr. Kocourkovi za telefonické rady / i když nemusel/, prim. MUDr. Jadrníčkovi a jeho zástupci MUDr. Hrabcovi za provedenou operaci, MUDr. Janotové za anestezii a i celému urologickému oddělení za vzornou a přitom lidskou a milou péči o mého syna, a to ještě v neskutečně čistém a krásném oddělení, což se s mnohými nemocnicemi v JmK nedá mnohdy ani srovnat. Já sama osobně mám podobné vysoce pozitivní zkušenosti s přístupem na interním oddělení, zvláště s MUDr. Březinovou a MUDr. Konvičkou. Všem opravdu upřímně děkuji. MUDr. H. A.


Poděkování neurologii a interně

20.10.2018 / Nemocnice Přerov

  Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala za laskavou péči personálu neurologické ambulance, kam jsem 10. října dorazila k ošetření při akutní změně mého zdravotního stavu. Dále bych chtěla poděkovat celému zdravotnickému týmu interního oddělení I. (B), kde jsem byla hospitalizována od 10. do 15. října, za příkladnou profesionální a laskavou péči. Pečovali o mne s vlídností a porozuměním a personál byl velmi ochotný. U lékařů bych ještě ráda vyzdvihla jejich snahu o maximální informovanost svých pacientů. Snaha sesterského a ošetřovatelského týmu o mou spokojenost byla skvělá. Také s péčí personálu vyšetřovacích metod CT a SONO jsem byla spokojená. Oceňuji a jsem velice vděčná panu MUDr. Dulanskému za péči a plánované převzetí do následné ambulantní péče po ukončení mé hospitalizace. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v péči o pacienty a spokojenosti v práci. D.K


Poděkování dětskému oddělení

18.10.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči. Moje dcera byla v září hospitalizovaná na dlouhých 21 dní, takže jsem opravdu dobře nahlédla na chod celého oddělení. Byla jsem vděčná za milý přístup celého personálu k mé dceři, snažili se jí ten pobyt co nejvíce ulehčit a já jim za to z celého srdce děkuji. Sice už jsme rádi, že je dcera vyléčená doma, ale stejně vzpomínáme v dobrém. Děkuji a přeji všem jen to dobré. Z.


Poděkování pro oddělení ARO

17.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den pane primáři, jménem zarmoucené rodiny si Vám dovoluji vyjádřit upřímné poděkování za profesionální péči celého zdravotnického týmu pracoviště ARO při poskytování péče o pacienta pana M. B. v období 12. - 14.10.2018. Ačkoliv mu byla poskytována opravdu maximální péče, těžkému infarktu nakonec díky dalším komorbiditám podlehl. Rodině byla umožněna přítomnost u umírajícího a především sestry projevili nesmírnou dávku empatie a obrovskou psychickou podporu. O napsání poděkování mě požádala dcera zemřelého A. Z.  


Poděkování Ortopedicko - traumatologickému oddělení

11.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, dne 11.10.2018 jsem byla se svým dvouletým synem na RTG kvůli podezření na zlomeninu předloktí. Ráda bych touto cestou poděkovala za to,  že všechny tři dámy jmenovitě MUDr.Eva Langerová, Bc.Markéta Bukáčková a DiS Markéta Macalíková přispěly svým profesionálnim, velmi lidským a laskavým přístupem k tomu, že jsme vyšetření zvládli. Děkuji Vám za to, co děláte. L. P.


Poděkování Infekčnímu oddělení a Centru léčebné rehabilitace

10.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych vyslovit velké uznání  infekčnímu oddělení nemocnice v Prostějově, na kterém jsem byla hospitalizovaná od 21.8 do 4.9.2018. Na infekční jsem byla přeložena z oddělení neurologie, kde mi po 10 dnech diagnostikovali boreliozu.  Po  celou dobu pobytu jsem se setkávala s ochotou, úsměvy a dobrou náladou od lékařů až po úklidové pracovnice, takže se postupně vytrácely moje obavy a strach .  Paní doktorka Pavličíková mi vysvětlila, co mne postihlo a dodala mi víru, že se můj stav brzo začne zlepšovat. Sama pro to udělala maximum co se týče léčby a také hned přistoupila k rehabilitaci.  Brzo se začala moje schopnost , zpočátku neschopnost  pohybu zlepšovat a já jsem pomalu začala chodit a přestávala padat, i když chůze byla hodně nejistá.  A tak Vás prosím, poděkujte jim za mne také Vy , opravdu si to zaslouží . Byla bych jim to napsala i do knihy na oddělení, ale v důsledku nemoci se mi dosud nedaří nic čitelně napsat a tak se obracím na Vás Musím říci, že i rehabilitace je vynikající a všude se setkávám jenom s porozuměním a ochotou a díky jim se stále moje potíže zmenšují. Přeji pěkný den a děkuji Marta D.


Poděkování ORL oddělení

9.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Děkuji za krásný a vřelý přístup všech lékařů a sestřiček a veškerého personálu při léčení mé dcery Zuzky na oddělení ORL.Jejich přístup k pacientům je velice profesionální a za to jim patří velké poděkování .


Poděkování Onkologickému oddělení

9.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den. Ráda bych touto cestou poděkovala sestrám a MUDr. Praskačovi na onkologickém oddělení vaší nemocnice. Chodím na pravidelné kontroly po operaci a jejich vstřícný a milý přístup k pacientům mě vždy potěší. E. S.


Poděkování Infekčnímu odělení

2.10.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, v nemocnici asi nikdo není rád. Při mé hospitalizaci na infekčním oddělení Nemocnice Prostějov vedeném primářem MUDr. Zdeňkem Prokešem však VŠICHNI pracovníci přispěli svým profesionálním, vysoce lidským a laskavým přístupem k tomu, že jsem se cítila jako v ráji. V rámci vlastních limitů samozřejmě. Zvláštní poděkování bych ráda vyslovila MUDr. Janě Mikšíkové a vrchní sestře Marii Pliskové - jejich lidský a usměvavý přístup je nad všechny léky světa. Eva Z.


Poděkování Chirurgicko - traumatologickému oddělení

30.9.2018 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, velké díky lékařskému a zdravotnickému personálu Chirurgicko - traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za provedenou operaci a následnou péči z 22.9. - 28.9.2018 na oddělení B. A moc velké díky sestře Hance Wiedermannové za 100% profesionální přístup. S pozdravem hezkého dne spokojený pacient Jiří V.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

25.9.2018 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, moc děkuji celému týmu za péči, která nám byla poskytnuta. Vše začalo již na porodnim sále, velmi mila a profesionální pece PA, moc děkuji lékařům a panu primari, jejich úsměvy a opravdu krásný přístup, když je člověk v bolestech. Dále pak děkuji všem sestrickam. Díky nim byl pobyt v nemocnici moc příjemný! :) R. C.


Poděkování pro Edukační centrum diabetologie

12.9.2018 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup k pacientům Centrum pro diabetiky Edukační sestra Lenka Prokopová.  S pozdravem Marie D.


Poděkování chirurgickému oddělení

12.9.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování celému oddělení chirurgického oddělení za příkladnou péči  v rámci přijetí, následné operace a ošetřovatelské péče našeho tatínka, který měl zlomený krček. Opravdu máte být na co hrdí, úsměvy sestřiček, jednání lékařů a profesionální vystupování na výbornou. Děkujeme ještě jednou. L.R.


Poděkování oddělení kardiochirurgie

11.9.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za skvělou práci, kterou děláte. Panu MUDr. Martinu Urbanovi, MUDr. Václavu Malému, MUDr. Dominiku Petrovičovi a MUDr. Jiřímu Novosadovi a dalším lékařům, kteří se o mně starali. Též bych rád poděkoval všem zdravotním sestrám,kuchařům i dietní kuchařce za skvělou práci a skvělá jídla. I poděkování patří uklízečkám, které dělaly svou práci svědomitě. Já osobně jsem se nepotkal s takovou profesionalitou jako ve Vaší nemocnici v Třinci Podlesí. Ještě jednou děkuji za vše co jste pro mně a jiné pacienty dělaly s láskou a trpělivosti. Díky, Váš spokojený pacient. M.C.


Poděkování pracovníkům urologie a anestezie

5.9.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní magistro, v době od 31. 8. - 3. 9. 2018 jsem byla hospitalizovaná v nemocnici na odd. urologie. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem pracovníkům oddělení, sestřičky byly velmi milé, vstřícné a ochotné. Z lékařů oceňuji zejména přístup MUDr. Kabilky a dále MUDr. Dvořákové, která se mi velmi věnovala při zákroku na operačním sále. Přeji mnoho zdaru a spokojených pacientů i do budoucnosti. S pozdravem D. J.


Poděkování oddělení kardiochirurgie

4.9.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, dovolte mi pozdravit a poděkovat touto cestou panu Mudr.Piotru Brannému i celému kolektivu vč.sester, kuchařek a dalších, kteří se postarali o mne v složité zdravotní situaci 3.-8.9.2016., kdy 8.9.2016 jsem podstoupil operaci 3by pass. Nechtěl jsem předbíhat, ale dnes mohu konstatovat s dobrým koncem. Nejsem pravidelným klientem nemocnic, ale s tak profesionálním a lidským přístupem se člověk hned tak nesetká. Blahopřeji Vám a velmi děkuji. Dovoluji si Vám poslat, prostřednictví pana Cupka, 2kartony dobrého vína. Vypijte ho, prosím, na mé zdraví. S pozdravem P.M.


Poděkování pracovníkům z oddělení dětské, anestezie, ortopedie, rentgenu, operačních sálů..

30.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice, vážená paní předsedkyně, pane předsedo, obracím se na Vás s upřímným poděkováním a ohromnou pochvalou, kterou snad ani nebudu umět slovy vyjádřit, ale pokusím se.   Náš příběh je velmi složitý, tak jej zkrátím tak, že jsem, byť sama s těžkým fyzickým postižením lomivostí kostí, maminkou 2 letého synka, se kterým jsme minulý týden absolvovali ve Vaší nemocnici v Přerově ortopedickou operaci - narovnání a výztuž kosti - Fassier Duval hřebemvedenou Mudr. Ročákem. S ním a s paní Ing. Milenou Křivinkovou se známe již cca 1 rok, po který nám oba velice pomáhali na nelehké cestě vůbec se k možnosti takové operace dostat, oba je to stálo mnoho hodin práce navíc, upřímného zájmu o to pomoci nám a možná i několik vrásek na čele. Děkujeme!! S lékařským personálem jsem já osobně v kontaktu celý život, i se synem jsme teď prošli mnoho "odborníků", a tak můžeme svědomitě říci, že panu Ročákovi se ve znalostech o našem vzácném onemocnění, zručnosti i úžasném přístupu k lidem nikdo nevyrovná. Je to obrovská věc, mít na dosah někoho takového - a pan doktor je opravdu na dosah, jak v nemocnici, tak i doma na telefonu nebo emailu. Patří mu náš obrovský dík! Stejný bych ráda vyslala i na adresu Dětského oddělení, dalších lékařů ortopedie i pracovníků Anestezie, sálových sester nebo sester na rentgenu. Zažili jsme toho v nemocnicích opravdu hodně a často to vůbec nebyly hezké věci, a tak jsme vždycky raději "připraveni na cokoliv". V Přerově jsme si ale připadali buď jako na hotelu nebo jako v náručí milujících tetiček. Tolik krásného lidského přístupu, něhy, zájmu, úcty a respektu jsem se synem ještě nikdy nezažila. Za celou dobu v kontaktu s personálem ani jednou nezaplakal - snad jen, když se trochu bál rentgenu. Ráda bych Vám vyjmenovala všechny věci, kterých si nesmírně cením, nevím ale vůbec, jestli to bude vše :) : Lékaři i sestry klepou než vejdou, zdraví, představují se, mluví na děti, hrají si s nimi, hladí je - každé vyšetření proběhlo pro kluka jako hra a to se lékařů bojí! Každá sestra mi byla kdykoliv k ruce a zase naopak nikdy žádnou péči nenutila a nesnižovala moje schopnosti o syna pečovat, každá sestra oznamovala co dává synovi za léky apd.. Všichni, počínaje úžasnou paní doktorkou z Anesteziologického oddělení, včetně sestřiček na rentgenu či zdravotního zřízence obrovsky dbali na to, aby malého nic nebolelo, ohromně ho opečovávali, opravdu jemně s ním manipulovali a také dbali na to, aby měl maminku na dosah naprosto kdykoliv (např. předání na sál/ze sálu, vše naprosto klidné, milé, rychlé)...To je pro nás s onemocněním křehkých kostí něco ohromného!...Až slzy na krajíčku mám, když to píši, protože po těch "hrůzách", co máme se synem za sebou byl pro nás pobyt v Přerově jako balzám na tělo i duši, ačkoliv šlo o náročnou operaci. V poslední řadě, to je a pro nás byla třešnička na dortu :), bych chtěla moc poděkovat tomu, kdo zařídil a realizoval interiér Dětského oddělení včetně toho, jak vypadá nadstandartní pokoj (ano, takhle má vypadat bezbariérový pokoj, to jsem nezažila ještě v žádné nemocnici), jak vypadají chodby nebo dětská herna. Ještě nás čeká dlouhá cesta k co nejplnějšímu fyzickému zdraví, ale věříme, že právě do takový přístav, jako je nemocnice Přerov, nám vždycky dodá potřebnou sílu a budeme se do něj s klidem a důvěrou vracet, protože zde je opravdu svět v pořádku, zde jsou lidé na správném místě. Pokud bychom se mohli jakkoliv podílet na odměně tamních pracovníků, pokud by se využil někde nějaký dar nebo jakkoliv jinak bychom se mohli odvděčit (článkem do novin, čímkoliv...), dejte prosím vědět. Nyní tak činíme alespoň takto. Klobouk dolů a ještě jednou - veliký dík!! D. M. a synek V.


poděkování Chirurgii a RDG

21.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice Přerov, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování.  Byla jsem  přivezena ZZS po autonehodě, již první kontakt v ambulantní části se sestrou Máčkovou a MUDr.Jankovou, následně s MUDr. Polzerem byl velmi příjemný a profesionální.S vděčností vzpomínám také na sestru Hanu Zdráhalovou, která mi byla na pracovišti CT velkou oporou. Hospitalizace proběhla na oddělení chirurgie, zde děkuji nelékařskému personálu, zejména sestře Markétě Lysákové za ochotný a lidský přístup. Velký dík patří primáři MUDr. Hanincovi a jeho týmu lékařů. Největší poděkování chci vyjádřit MUDr. Kalabusovi za jeho vstřícnost, empatii, ochotu a zájem o pacienta. S pozdravem MT


Poděkování personálu Kardiochirurgie

21.8.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane předsedo a členové představenstva. nevidím jinou možnost, než touto cestou vyjádřit poděkování a uznání za naprosto na vysoké úrovní profesionální odvedený kardiochirurgický zákrok s následnou péčí, která mi byla poskytnuta v době od 5.-13.srpna 2018 ve vaší nemocnici v Třinci-Podlesí. Podstoupit tuto náročnou operací bylo pro mně nejtěžším rozhodnutím v mém dlouhém aktivním i pozdním životě. Žil jsem totiž dosud bez omezení a potíží, které bohužel na opakovaných ECHO vyšetřeních ukazovaly na závažnost řešení. Primář tohoto oddělení MUDr. Piotr Branny na osobní konzultaci mi na snímcích s vysoce odborným výkladem vyložil kritický stav mé chlopně i poškozeného srdečního cévního systému a navrhl způsob a postup celého zákroku a teprve tehdy jsem se rozhodl souhlasit s malou poznámkou, že bych byl rád, kdyby pan primář moji operaci sám také provedl. Až dnes jsem si uvědomil, že to byla právě ta jednoznačná odborná i psychologicky vhodně vedená konzultace panem primářem, která ovlivnila moje správné rozhodnutí. Dnes, 14 dnů po operaci jsem nesmírně šťasten, operace proběhla dle protokolu úspěšně a přesně tak, jak mě seznámil pan primář, včetně pooperační péče, pobytu na JIP i pokoji. Všichni lékaři na tomto oddělení i zdravotní personál odvedli skvělou práci a já se po propuštění do domácí péče cítím velmi dobře a to jen díky tomu, že kardiochirurgické oddělení je vedeno schopným vysoce erudovaným primářem. Moc děkuji a vyslovuji svoje sice neodborné, ale zcela upřímné uznání. Protože po dobu mého pobytu se žádné pooperační komplikace nevyskytly, pozoroval, hodnotil a porovnával jsem také péči o nás, pacienty, v oblasti stravování a doplňkových služeb. Také zde musím ocenit a vyhodnotit skvělou řídící a organizační práci zodpovědného vedoucího. Zde už mé hodnotící kritérium není tak neodborné, protože jsem celý svůj aktivní život na různých úrovních pracoval ve vedoucích technickoekonomických pozicích. Spolu s dalšími pacienty jsme se shodli, že kvalita, množství i pestrost stravy je velmi dobrá a dokonce příkladná pro jiná podobná zdravotní zařízení nejen v našem kraji,ale i mimo něj.Ocenili jsme také i dobře organizovaný provoz bufetu a kavárničky. To vše dělá, nás pacienty, spokojenými a vaší nemocnici dobré jméno. Prosím o předání našeho poděkování a uznání všem, kteří si to zaslouží a vám přeji, abyste při dalším výběru do vedoucích pozic lékařů i hospodářských pracovníků, měli stejně šťastnou volbu jako dosud. S pozdravem, M.B.  


Poděkování od naší pacientky

20.8.2018 / Oční centrum AGEL

Vážená paní primářko, jmenuji se Eva K. a v současné době jsem z důvodu nálezu v procesu vyšetření. Víte, už jsem v životě prožila ze zdravotního hlediska mnohé a právě proto mám srovnání z vlastní zkušenosti. Ráda bych tímto vyzdvihla přístup MUDr. Terezie Procházkové a MUDr. Vitalije Tokarenka, kteří dokázali diagnostikovat a následně spustit sled vyyšetření a to velmi rychle, citlivě a profesionálně. Věřím, že i díky jejich pomoci, bude mít vše dobrý konec.Velice si jich za to vážím a ráda bych toto s Vámi vysdílela. Děkuji a jsme s pozdravem, Eva K.


Poděkování personálu ARO

9.8.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážení, dovolte, abych touto cestou vyjádřila velké poděkování za péči poskytnutou Nemocnicí Podlesí. Byla jsem hospitalizována ve Vaší nemocnici s diagnózou akutního selhání ledvin a ještě několika dalšími diagnózami. Prošla jsem oddělením Anesteziologicko - resuscitačním a oddělením Chirurgie II. Stejně tak jsem byla v péči lékařů z urologické ambulance. Na všech zmíněných pracovištích jsem se setkala s velmi profesionálním, zároveň neskutečně lidským a vřelým přístupem. Ze srdce děkuji všem zaměstnancům těchto oddělení (ambulance), a to od lékařů přes zdravotní sestry, ošetřovatele až po zaměstnankyně úklidu, kteří nemalou měrou přispěli k tomu, že jsem se v jejich přítomnosti cítila dobře a bezpečně. Velmi si vážím jejich práce, která je náročná fyzicky i psychicky. Děkuji jim za pochopení, trpělivost a empatii.  Dovolím si připojit i slova spokojenosti s kuchyní nemocnice. Opravdu mi vždy chutnalo. Domnívám se, že můžete být hrdí na tyto své zaměstnance, protože svým přístupem zvyšují nejen svůj osobní a profesionální kredit, ale zároveň budují dobrou značku Vaší nemocnice. Přeji Vám co nejvíce spokojených pacientů, ale také zaměstnanců, kteří si zcela legitimně zaslouží slova díků. A samozřejmě přeji také pevné zdraví.  S úctou k Vám, H.M.


Poděkování dětskému oddělení

8.8.2018 / Nemocnice Přerov

Pro vedení nemocnice Přerov Dobrý den, byli jsme teď se synem hospitalizovaní na 9 nocí na dětském oddělení v Přerově. Za tu dobu mě oddělení přesvědčilo, že jde o opravdové profesionály. Diagnostika onemocnění, ale i celková péče a přístup personálu byl víc než skvělý. Nechyběl ani lidský přístup. Za celou tu dobu jsem se nesetkala s ani jednou protivnou sestřičkou, nebo doktorem. Všichni byli úžasní. Opravdu od uklízečky až po primáře. Tímto ještě jednou mockrát za vše děkuji ! Jen tak dál. S pozdravem a přáním hezkého dne R.


Poděkování internímu oddělení

7.8.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Moc děkuji všem za péči a perfektní přístup nejen k mé osobě, ale i ke všem pacientům. Sestřičky jsou neustále v pohybu, moc se snaží pacientům vyhovět a za to jim patří velký dík. Také děkuji lékařům a primáři Zajíčkovi, který mi zachránil život. Mnohokrát děkuji. Soňa Š.


Podekávání MUDr. Chovančíkovi

29.7.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěla bych Vám, konkrétně panu doktorovi Chovančíkovi a panu doktorovi Fialovi a i celému tehdejšímu týmu, velice poděkovat. I po 15 letech, díky Váši prezicně vykonané operaci ablace, jsem bez potíží a bez léku. S pozdravem a úctou J.D.


Poděkování personálu Kardiologického oddělení

21.7.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, dne 19.7.18 jsem ve Vaší nemocnici absolvovala zákrok uzávěr PFO Amplatzerovým okluderem , který prováděl MUDr. Jaroslav Januška, Ph.D. za asistence velmi šikovných a milých sestřiček.Byli jste naprosto úžasní!!! Těmito řádky bych chtěla moc poděkovat nejen jim, ale všem lidem z nemocnice kteří se podíleli na péči o mne od přijetí, péči, stravu až po propuštění, prostě po celý pobyt. Sama s hospitalizací moc zkušeností nemám, ale měla jsem tu čest ležet s dítětem v jiné nemocnici a sestřičky by měly jezdit na školení k Vám. Každý z nás jde do nemocnice se strachem a ve stresu a Vám vřelý dík za usměvavé tváře a lidský přístup byť věřím, že je to někdy těžké. A ještě jedna pochvala a velké děkuji pro MUDr.Bronislava Holka a sestřičky u mého jícnového echa. Opět vzhledem k nepříjemnosti vyšetření jsem vnímala lidskost a humor a to je třeba. Ještě jednou velké děkuji Vám všem!!!!!!


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

20.7.2018 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, vážená nemocnice, dovolte mi, abych poděkovala Nemocnici ve Šternberku za profesionální a lidský přístup. Dne 25.5.2018 jsem v nemocnici přivedla na svět svoje první dítě. Jmenovitě chci moc poděkovat MUDr. Šimečkové za všechny služby, péči, přístup, byla s námi od začátku těhotenství až po jeho konec. Dále moc děkuji MUDr. Kučerovi, zástupci primáře MUDr. Látalovi - bez nich by to nešlo, dále sestřičce Mgr. Horákové, její psychická podpora mi dala hodně. :) Samozřejmě velké poděkování patří celému týmu novorozeneckého oddělení. Všichni jsou to úžasní lidé. :) Děkuji za vyřízení všem. Přeji pěkný den a jen ten nejlepší personál. S pozdravem Kateřina Nezvalová


Poděkování pracovníkům traumatologie

19.7.2018 / Nemocnice Přerov

Poděkování Mudr. Hoplíčkovi a ošetřujícím zdravotním sestrám. Dobrý den, v podvečer 3.května jsem byl ošetřen ve Vaší nemocnici na traumatologii po amputaci části palce pravé ruky. Pan doktor Hoplíček mi velice pomohl a díky jeho práci budu moci svou ruku v budoucnu snad zase naplno využívat. V tuto chvíli se léčím na oddělení plastické chirurgie ve FN v Olomouci, ale touto cestou Vám chci sdělit, že si moc vážím Vaší odvedené práce a ještě jednou děkuji. S pozdravem M. D.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

4.7.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážená paní primářko, vážené paní fyzioterapeutky, vážený pane fyzioterapeute, milé sestřičky, skláním se před Vámi a smekám klobouk, který nenosím. Chci Vám poděkovat za veškerou péči, kterou jste věnovali zejména mojí "nové noze". Kromě špičkové péče o fyzickou stránku mého těla, jste vytvářeli na oddělení perfektní atmosféru, která léčbě výrazně napomáhala. Do dalších let Vám všem přeji mnoho zdraví, štěstí a zejména spokojených pacientů. S úctou, Josef. F.


Poděkování gynekologickému a novorozeneckému oddělení

3.7.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Děkujeme touto cestou celému personálu gynekologického i novorozeneckého oddělení za ochotu, vstřícnost a milé úsměvy, díky kterým je člověku hned o něco lépe. Jste tady všichni skvělí! V těch nějtěžších chvílích jste nám pomohli tak, že ani slovy neumíme takové velké díky vyjádřit, proto Vás budeme aspoň všude chválit! Markéta + Marcela Š. a malý Ondrášek


Poděkování chirurgickému oddělení

18.6.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěli bychom moc poděkovat za úžasný přístup během hospitalizace mého otce na chirurgickém oddělení. Po celou dobu pobytu bylo jak ze strany lékařů, tak i sestřiček o něj skvěle postaráno a hlavně lidským a empatickým přístupem. Poděkování zaslouží i úklid za čistotu a stravovací provoz za chutnou stravu.


Poděkování oddělení ARO

24.5.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, chtěla bych tímto způsobem poděkovat odd.ARO, pod vedením pana primáře MUDr Hanáka R. za veškerou péči a starostlivost, kterou věnovali mé dceři, která zde byla hospitalzována. Poděkování patři celému personálu, sestřičkám a zvláště pak MUDr Kelemenovi M., MUDr Višňovskému M. a MUDr Ondrášové L. za etický přístup k rodinným příslušníkům. Ještě jednou děkuji J.H.


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

22.5.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, na podzim roku 2017 jsem byl operován ve Vaší nemocnici ve svých 89 letech a to nejprve na průchodnost cévy na pravé ruce a později mi byla nahrazena poškozená srdeční chlopeň. Operaci jsem podstoupil na základě doporučení Vašeho odd. s tím, že mi tato operace může prodloužit život. Chtěl bych tímto poděkovat celému Vašemu kolektivu lékařů a sester, kteří měli se mnou trpělivost a starali se o mě jak nejlépe uměli. Snad nejvíce těm lékařům, kteří zákrok prováděli, sestřičkám, které se o mě následně starali na kardiologickém oddělení i na koronární jednotce, ale také všem ostatním.Záměrně neuvádím jména, abych na někoho nezapomněl. Prosím poděkujte celému kolektivu za mě. Ještě jednou velké díky. S pozdravem a úctou F.H. pplk. voj.letectva v.v.


Poděkovaání personálu Kardiocentra Nemocnice Podlesí

22.5.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, na podzim roku 2017 jsem byl operován ve Vaší nemocnici ve svých 89 letech a to nejprve na průchodnost cévy na pravé ruce a později mi byla nahrazena poškozená srdeční chlopeň. Operaci jsem podstoupil na základě doporučení Vašeho odd. s tím, že mi tato operace může prodloužit život. Chtěl bych tímto poděkovat celému Vašemu kolektivu lékařů a sester, kteří měli se mnou trpělivost a starali se o mě jak nejlépe uměli. Snad nejvíce těm lékařům, kteří zákrok prováděli, sestřičkám, které se o mě následně starali na kardiologickém oddělení i na koronární jednotce, ale také všem ostatním.Záměrně neuvádím jména, abych na někoho nezapomněl. Prosím poděkujte celému kolektivu za mě. Ještě jednou velké díky. S pozdravem a úctou F.H.


Poděkování porodnímu oddělení

21.5.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Před týdnem se nám ve VM porodnici narodil náš krásný a zdravý chlapeček. Mockrát děkuji za vstřícné a laskavé vedení celým porodem úžasné porodní asistentce, pí Steinerové, a lidský a zároveň profesionální přístup p. doktoru Sekvardovi. Děkuji. Dále děkuji celému týmu porodnicko-novorozeneckého oddělení za příjemnou atmosféru na pokoji a ochotu kdykoli s čímkoli poradit a pomoci. Díky takto získané pozitivní zkušenosti jsem rozhodnutá "příště" rodit opět ve VM porodnici. DĚKUJI.P.V.


Poděkování zaměstnancům Kardiologického oděleni 2.

8.5.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den.Chtěl bych touto formou poděkovat všem z Kardiologického oděleni 2.Od doktorů,kteří svým profesionálním,ale lidským přístupem mi umožnili to,že zas mohu fungovat a s omezením se radovat ze života.Nemohu opomenout také a hlavně sestry,ošetřovatele a i paní uklízečky za to,že mi pomáhali tuhle těžkou dobu překonat a snažili se mi ji co nejvíc ulehčit.Neležel jsem na Kardiu 2 poprvé a vždy se mi dostalo té nejlepší pěče ,plné profesionality a hlavně jejich chování a vlídnost mi pomohly to vše překonat.Jěště jednou děkuji ,i když dostatečně vám poděkovat za vše ani nelze.Taková slova co by to vystihla nejsou. M.F.


Díky vaší péči konečně vidím svou vnučku

26.4.2018 / Oční centrum AGEL

Vážená paní jednatelko, chtěl bych touto cestou poděkovat za péči, která mi byla ve vašem očním centru věnována. Operace šedého zákalu pro mne byla strašákem, ale díky vašim lékařům a milým sestřičkám, kteří mne zbavili obav a vše mi důkladně vysvětlili jsem operaci obou očí zdárně absolvoval bez jakýchkoliv komplikací a strachu. Paní primářka má zlaté ručičky, je to profesionál na svém místě. Díky vaší péči teď konečně vidím a mohu se věnovat své 3 leté vnučce, která je mým štěstím. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu dalších spokojených pacientů. S pozdravem, Karel V.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

26.4.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážený pane řediteli, dovolte mi touto cestou upřimně poděkovat celému kolektivu RHB oddělení nemocnice Valašské Meziříčí. Velké díky patří zejména paní primářce MUDr. Věře Fajkošové, která mě na oddělení přijala. Pod jejím příkladným vedením se nachází tým erudovaných profesionálů, kteří trpělivě, s úsměvem, vysokým nasazením a velkou odborností pomáhají všem pacientům se co nejdříve zařadit do běžného života. Velký dík patří rovněž fyzioterapeutce paní Jitce Baroňové, která se mně po celou dobu hospitalizace věnovala, odborně vedla a přispěla tak ke zmírnění mých dlouhodobých bolestí. Vedení nemocnice pak přeji spoustu takových profesionálů a kvalitních zaměstnanců, kteří výrazně přispívají ke zvyšováni kreditu celé nemocnice mezi širokou veřejností. Ve Vsetíně 26.4.2018 S pozdravem a úctou PhDr. Lenka Bubelová


Poděkování oddělení cévní a miniinvazivní chirurgie a oddělení intervenční radiologie

24.4.2018 / Nemocnice Podlesí

Chtěl bych velice poděkovat panu primáři MuDr. Blahovi a personálu jeho oddělení cévní a miniinvazivní chirurgie, dále také personálu oddělení intervenční radiologie za vyřešení mého komplikovaného zdravotního problému způsobeného syndromem horní hrudní apertury. Díky provedené operaci - resekci 1. žebra následované zavedením stentu do podklíčkové žíly jsem se mohl vrátit po několikaměsíční pracovní neschopnosti do pracovního života, dokonce jsem již dnes schopen i sportovat. Jsem za to vaši nemocnici velice vděčný a skláním se před prací vašich šikovných lékařů. R.B.


Poděkování panu personálu Oddělení cévní a miniinvazivní chirurgie

20.4.2018 / Nemocnice Podlesí

Chtěl bych velice poděkovat panu primáři MuDr. Blahovi a personálu jeho oddělení cévní a miniinvazivní chirurgie, dále také personálu oddělení intervenční radiologie za vyřešení mého komplikovaného zdravotního problému způsobeného syndromem horní hrudní apertury. Díky provedené operaci - resekci 1. žebra následované zavedením stentu do podklíčkové žíly jsem se mohl vrátit po několikaměsíční pracovní neschopnosti do pracovního života, dokonce jsem již dnes schopen i sportovat. Jsem za to vaši nemocnici velice vděčný a skláním se před prací vašich šikovných lékařů. R.B., Děčín


Poděkování chirurgickému oddělení

19.4.2018 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Srdečně děkuji všem sestřičkám za vstřícný přístup a hlavně paní doktorce za ochotu vyřešit mé časté potíže s břichem, jelikož užívání některých léků mi způsobovalo alergické reakce. Dnes se cítím velmi dobře. Děkuji Vám. Oceňuji také vzorný pořádek na všech mnou přístupných místech.  


Poděkování za vzornou péči

5.4.2018 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému personálu za péči o rodiče. Několikrát v posledních letech jsme měli možnost se přesvědčit, že díky ní se zdravotní stav rodičů nejdříve stabilizoval, pak lepšil doslova před očima. Ať už to bylo na rehabilitačním oddělení po výměně kolenního kloubu, nebo na OOP po operaci u tatínka; tak na ONP u maminky. V listopadu byla přivezena z jiné nemocnice - po infarktu, pobytu na neurologii a internám oddělení, jako ležící s nemožností komunikace, rehabilitace a spolupráce. Koncem ledna díky péči a přístupu všech na ONP byla v takové kondici, že mohla odejít do domova pro seniory (chodící s pomocí, orientovaná, komunikující, spolupracující). Po krátkém pobytu v domově a další hospitalizaci jinde byla opět ve vážném stavu předána do péče na zdejší ONP. A i nyní je možno vidět každý den zlepšení - přibývá slov, úsměvů, stisků ruky. Děkujeme! Dcery a příbuzní L. a F.N.


Poděkování oddělení kardiologie

29.3.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, byl jsem hospitalizován ve Vámi řízené nemocnici na Podlesí na kardiologickém oddělení pana primáře MUDr. Mariana Branného, Ph.D., v oddělení intenzivní péče, kde jsem byl ošetřován panem MUDr. Markem Palowskim, dalšími lékaři tohoto oddělení a také neopomenutelným týmem zdravotních sester pod vedením staniční sestry paní Renaty Piwkové. Mimo jiné jsem několik let ošetřován ambulantně panem MUDr. Janem Indrákem. V průběhu pobytu na tomto oddělení jsem zjistil a znovu se utvrdil ve svém názoru na tuto nemocnici. Je skutečně nejlepší v tomto státě. Byl jsem hospitalizován i v jiných věhlasných nemocnicích, tak to můžu zhodnotit. V čem spočívá váš úspěch? V lidském přístupu lékařů, sester a ostatního personálu k pacientovi. Je to polovina úspěchu terapie. Výrazně nejlepší nemocniční kuchyň. Držím se hesla "Kdo jí a pije brání se smrti". Špatné jídlo se nedá jíst. To nejdůležitější, co je při léčbě pacienta, jsou vaše perfektně propracované léčebné postupy. Jsou nekompromisně dodržovány celým zdravotnickým týmem a taktéž jsou přenášeny na pacienta. Tolik krátké zhodnocení mého pobytu a dlouhodobého ambulantního ošetřování ve vaši nemocnici. Chci tímto způsobem moc poděkovat všem na všech úrovních, kteří mi pomohli k návratu do dobrého zdravotního stavu. Děkuje a klaní se M.H.


Poděkování personálu dospávacího pokoje

15.3.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat moc hodným sestřičkám na dospávacím pokoji, které měly směnu 12. 3. 2018 od 9 hodin a taky panu doktorovi Wantulokovi. Všichni byli k nám laskaví a milí. Mějte se hezky a děkujeme. A.B., a maminka


Poděkování gynekologickému oddělení

6.3.2018 / Jesenická nemocnice

Děkuji moc za milé vstřícné přijetí. Vždy měly usměv na tváři. Děkuji z celého srdce.


Poděkování gynekologickému oddělení

26.2.2018 / Jesenická nemocnice

Děkuji za milé a vstřícné přijetí, jednání, laskavost a velkolepé usměvy všech sestřiček a také poděkování za stálou a profesionální péči všech co tu pracují a starali se o nás. Moc a moc děkujeme. A veškěrou úctou pokoj č. 7


Poděkování oddělení kardiologie

25.2.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážené vedení nemocnice, dovolte mi, abych vám alespot1 touto cestou vyjádřila poděkování za zdravotní péči, které se mi dostalo ve vaší nemocnici od lékaře, MUDr. Jaroslava Janušky. Věřte  mi,  že  není zcela  běžné  a pravidlem  jednání,  přístup  a zdravotní  péče, jaké  má pan doktor Januška. Píšu tak trochu s časovým odstupem ohledně řešení "díry v srdci", kterou u mne odhalil a následně odstranil, právě pan doktor Januška. S odstupem času a se zkušenostmi ze svého okolí, co může způsobit neodhalena a neřešena právě "díra v srdci", si hodnotu takového lékaře uvědomuji čím dál víc. Uzávěr defektu přepážky zavedením okludéru invazivním zákrokem přes stehenní žílu, ze kterého jsem měla obavy, byl proveden naprosto bez problémů. MUDr. Januška je operativní, empatický profesionál s nevšední diagnostickou schopností a citlivým přístupem. Panu doktorovi patří velké poděkování, protože se bezesporu jedná o odborníka a člověka na pravém místě. Kéž by bylo takových  lékařů více. Ještě jednou moc děkuji Vám, personálu Vaší nemocnice, který byl  součástí zákroku, který mne každoročně kontaktuje a dotazuje se na můj zdravotní stav a zvláště panu doktorovi Januškovi. Přeji Vám hodně spokojených pacientů.  


Poděkování gynekologicko-porodnického oddělení

18.2.2018 / Jesenická nemocnice

Děkujeme všem za ochotu, vstřícnost, úsměv ... S úctou k Vašemu povolání PS. Vaši paní uklizečku bych Vám nejraději "ukradla" do své firmy. :)


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

8.2.2018 / Jesenická nemocnice

Mnohokrát děkuji mé úžasné šéfové paní primářce MUDr. Chrastinové a neúnavnému panu doktorovi Krtičkovi za ukázkový, nádherný porod vnučky Viktorky. Paní vrchní Ivuško Mašlaňová, máte zde skvělý tým, lékaři, sestřičky, sanitářky a pomocný personál. Pracujete svěle a s láskou. Děkuji ze srdce. M.V.


Poděkování RHB oddělení Bruntál

8.2.2018 / Podhorská nemocnice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat rehabilitačnímu oddělení Podhorské nemocnice, konkrétně týmu paní Ivany Mročkové a paní doktorce Anně Al-Robai za pomoc při  nápravě  kolena po operaci menisku a křížového vazu. Díky jejich přístupu jsem mohla měsíc po operaci chodit bez pomocí berlí, což bylo na počátku nemyslitelné. Svou odborností a profesionalitou mi vysvětlily a následně ukázaly "nenáročné cviky pro běžně chodícího člověka",  které mi pomohly k vrácení mého kolena do stavu před úrazem. Tímto děkuji za poskytnutou péči a ochotu. K. S.


Poděkování gynekologickému oddělení

5.2.2018 / Jesenická nemocnice

Všem z celého srdce děkuji. Kdyby všechna oddělení v této nemocnici fungovala jako toto. Tak je to nejlepší nemocnice v České republice. Velmi ochotný a milý personál. Ještě jednou děkuji J.Š.   Děkuji za výbornou péči, za ochotu, vstřícnost, laskavost. Děkuji všem sestřičkám a doktorům a především p. doktorce Mina Melita. Ještě jednou děkuji Všem. paní M. 


Poděkování MUDr. Konvičkovi

15.1.2018 / Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za vzornou péči Mudr. Otmaru Konvičkovi (interní oddělení Hornické polikliniky v Ostravě). Jeho vysoká erudovanost a citlivý přístup k pacientům (gastroendoskopie, ultrazvukové vyšetření) jsou zárukou stanovení správné diagnózy a nasazení vhodné léčby. Vážený pane řediteli, přeji Vám mnoho tak vstřícných lékařů, díky  kterým bude Hornická poliklinika patřit mezi nejlepší polikliniky v Ostravě. S pozdravem a přáním všeho dobré J. S.


Poděkování dětskému oddělení

4.1.2018 / Jesenická nemocnice

Dobrý den, Zasílám Vám prosbu o zaslání jmen a a příjmení ošetřujících lékařů našeho syna M P, který měl 2.8.2017 těžký pád na kole na Rychlebských stezkách. Přijeli jsme někdy před 21. hodinou a na chirurgické ambulanci se nám věnoval lékař ve věku okolo 55 let. Matějovi zašil rozseklý ret a také přišil odtrženou dáseň na horní i dolní čelisti. Rád bych panu doktorovi s Matějem poděkoval a dovezl mu drobný dárek. Dále se nás ujal pan doktor sloužící noční službu na dětském oddělení, šedivý starší pán, odhaduji 65-70 let (prý známý dětský doktor v Jeseníku) Na dětském oddělení se o nás velmi hezky staral mladý pan doktor Ivan Zanin (nebo tak nějak), s ruským přízvukem, dále paní doktorka ze Slovenska, plynně mluvící česky a převelená do Jesenické nemocnice z Nového Jičína. V nemocnici jsme zůstali do 4.8., hojení proběhlo skvěle a ještě jsme stihli poslední týden v srpnu dovolenou v Chorvatsku. Na přístup a péči Jesenické nemocnice Agel o našeho Matěje vzpomínám v nejlepším a chválí Vás, kde můžu. Je dobré vědět, kam zajet v případě problému.. Kdyby bylo možné nám zaslat jména ošetřujících lékařů, byli bychom velmi rádi a v neděli bychom jim dovezli poděkování za pomoc a péči o našeho Matěje. Předem Vám děkuji a těším se na Vaši odpověď, na shledanou A.P. Přerov


Poděkování oční ambulanci

4.1.2018 / Jesenická nemocnice

Vážená paní ředitelko, Dovolte mi, abych alespoň touto cestou vyjádřil vděk a poděkování lékařce z vaší oční ambulance MUDr. Anežce Pupíkové. Uvedená doktorka pracovala na oční ambulanci v Šumperku a moje manželka je její dlouholetou pacientkou. MUDr. Pupíková se jí získala nejen svojí odborností ale i lidským přístupem. Lidé v Jeseníku mají velké štěstí, že ve vašem zdravotnickém zařízení zaměstnáváte tak erudovanou lékařku se srdcem na pravém místě. Vděčný manžel I.V. Sobotín


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče

3.1.2018 / Podhorská nemocnice

Rýmařov Vážený pracovní kolektive vedený MUDr. Linhartovou, v prvé řadě přijměte ode mne přání k novému roku 2018. Vám všem, kteří pracujete ve prospěch zdraví pacientů, si dovolím popřát stále pevné zdraví, spokojenost v rodinném i osobním životě, mnoho šťastných chvil prožitých s Vašimi blízkými. Nechť dobrá nálada Vás provází i při Vaší těžké práci. A nyní k pobytu na oddělení. Teprve nyní jsem poznal jak práce hlavně sester je náročná na psychiku. Svým jednáním s pacienty pomáháte jim snášet utrpení, které prožívají po zranění, a napomáháte k jejich uzdravení. Za dobu, kterou jsem zde prožil, vyslovuji srdečné díky a znovu oceňuji Vaši nesmírnou péči o nás postižené. S úctou v Vám J.B.


Poděkování za profesionální a lidský přístup – katetrizační ablace srdce

28.12.2017 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den pane řediteli, ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální a lidský přistup při katetrizační ablaci srdce. Zákrok byl proveden 28.12.2017. Již dlouhou dobu jsem tento zákrok z důvodu obav a strachu odkládala, bohužel okolnosti mě donutily v poslední době se rozhodnout jinak. Především obrovské díky patří Mudr. Jiravskému, který zákrok prováděl a celému jeho týmu, který byl na sále. Všichni byli milí a přístup byl opravdu profesionální a zároveň lidský. S celým průběhem jsem byla seznámena jak předem, tak při samotném výkonu. Opravdu jsem byla velmi spokojená a nyní s "klidným" srdcem mohu konstatovat, že mé obavy byly zbytečné, byť zákrok je to jistě komplikovaný a je třeba klást důraz na přesnost. Rovněž bych chtěla poděkovat i personálu a lékařům na oddělení, kde jsem následně strávila pár hodin. Vždy a všichni ke mne přistupovali velmi lidsky a s úsměvem. Přeji jak Vám, tak všem zaměstnancům hodně úspěchů i zdraví do Nového Roku a mnoho spokojených pacientů. Tímto rovněž dávám souhlas k tomu, aby jste výše uvedené zveřejnili na webových stránkách Nemocnice Podlesí. S pozdravem M.P.


Poděkování internímu oddělení

8.12.2017 / Podhorská nemocnice

Kolektiv lékařů a sestřiček interního odd. - muži - Nemocnice Bruntál Dovolte mi, abych Vám všem vyjádřila své velké lidské DÍKY za péči o mého bratra M.T. často i nad rámec svých povinností. V úctě E.L.


Poděkování personálu interního oddělení

1.12.2017 / Podhorská nemocnice

Emil D. pacient. Byl jsem zde jen dva dny, ale vidím, že je tu milý personál a byl jsem spokojen. Děkuji D.


Pochvala MUDr. Větvičková

22.11.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rády bychom s dcerou vyjádřili poděkování paní doktorce Dane Větvičkové za vynikající péči a nadstandartní osobní přístup k nám, coby pacientům. Paní doktorka je řadu let naší praktickou lékařkou a velice si vážíme, že jsme mohly přejít do vašeho zdravotnického zařízení. Při jakémkoliv kontaktu je paní doktorka vždy velice milá, vlídná a trpělivá. Zároveň bychom vyzdvihli její odborné kvality spojené s náhledem do psychosomatiky daného pacienta. Vždyť medicína není jen o předepsání léků. A jak se obecne ríká, že lidé neradi chodí k lékařům, my chodíme k naší pani doktorce rády. Vždy odcházíme s dobrým pocitem, mimo jiné, že i nám jako laikům byle vše srozumitelně vysvětleno. Také nás velmi teší, že můžeme využívat velmi hezké prostředí vaší nemocnice, fundované lékaře a sestry s milým přístupem, včetne velmi milých recepčních. Přejeme celé vaši nemocnici mnoho štestí a hodně spokojených a nadšených pacientů jako jsme my. Prosíme, aby se naše poděkování dostalo také do rukou pani doktorce Větvičkové, že je nám ctí byt pacientkami tak profesionální lékařky. S pozdravem JK a SK


Poděkování internímu oddělení za ochotu

21.11.2017 / Podhorská nemocnice

Chci moc poděkovat všem sestřičkám, lékařům a dalšímu personálu za příkladnou péči a starostlivost. Kdyby se nejednalo o to, že jsem tady byl jako pacient, tak by to bylo jako na hotelu. Mějte se všichni moc fajn Jiří Š.


Poděkování personálu kardiologického oddělení a arytmologické ambulance

12.11.2017 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den pane řediteli, chtěl bych Vám a kolektivu spolupracujících lékařů poděkovat za operaci srdečních arytmií, kterou jsem u Vás v nemocnici podstoupil letos v říjnu. Dále bych chtěl poděkovat za péči v arytmologické ambulanci, kde jsem byl pokaždé maximálně spokojen. Vaše nemocnice je vysoce kvalitní pracoviště jak po medicínské, tak i po lidské stránce. S takovým přístupem a ochotou všech lékařů a sester jsem se ještě nikde nesetkal. Přeji Vám i celé nemocnici hodně úspěchů. J.H.


Poděkování personálu elektrofyziologie

11.11.2017 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, ve čtvrtek 9.11. jsem u vás na kardiologii podstoupila elektrofyziologické vyšetření a ablaci. Ráda bych pochválila sestřičku, jejíž jméno sice neznám, ale je blonďatá, krátkovlasá, usměvavá a měla v pátek 10.11. ranní směnu, za její báječný přístup k lidem. Více takových zaměstnanců ve zdravotnictví. Její optimismus, dobrá nálada, pozitivní přístup člověka povzbudí, i když musí ležet v nemocnici. Z.T.


Poděkování internímu oddělení

30.10.2017 / Jesenická nemocnice

Ve středu jsem byla postižena hyperdiabetickým záchvatem, (vysoký obsah cukru v krvi), sanitka mne odvezla na interní oddělení Jesenické nemocnice. V noci o můj život bojovali lékařky spolu se sestrami, a podařilo se jim mne zachránit. Dále jsem zahrnována jejich neutuchající péčí. Slyšela jsem, že když mě sem přivezli, vypadala jsem jak dehydrovaná papírová stařena. Proto teď posílám foto, co se jesenickým lékařkám povedlo. Volám VIVAT JESENICKÉ NEMOCNICI A JEJICH PRACOVNÍKŮM! Bez nich bych tu už nebyla. Dana J. Velká Kraš


Poděkování zaměstnanců Rehabilitace Bruntál

20.10.2017 / Podhorská nemocnice

Od 7. 6. 2017 jsem začal docházet na doporučenou rehabilitaci. Byl jsem velice spokojen s přístupem celého kolektivu. Ještě jednou velice děkuji, také vzorná čistota v prostorách rehabilitace. Všem známým mohu jen doporučit. S Pozdravem Josef T. v Bruntálu


Poděkování chirurgickému oddělení

17.10.2017 / Jesenická nemocnice

Chtěla bych Vám poděkovat za péči, která se mi dostala při operace žlučníku. Bydlím v Šumperku vedle nemocnice a do Jesenické nemocnice jsem šla za chirurgem, který má výbornou pověst a samozřejmě odvedl skvělou práci. Děkuji sestřičkám a jejich empatickému přístupu, vždy byly dobře naladěné a nikdy jsem od nich neslyšela, že nemají čas. Vždy mi ochotně se vším pomohly. Jana D.


Poděkování interní ambulanci

12.10.2017 / Jesenická nemocnice

Vážená paní ředitelko, Obracím se na Vás, protože bych chtěla vyjádřit velké poděkování Rychlé záchranné službě, která mi poskytla pomoc 1. 10. 2017 večer okolo 20 hodiny. Bydlím v Domě s pečovatelskou službou Soužití Mikulovice. V neděli večer se mi udělalo špatně, měla jsem vysoký tlak i teplotu, protože je mi 84 let a není zde pečovatelská služba v sobotu a v neděli, nevěděla jsem si rady, tak jsem zavolala linku 155 rychlou záchrannou službu. Sanitka přijela rychle, řidič byl velmi ochotný, naložil mne do sanitky a odvezl mě na interní ambulanci a zde měl službu pan doktor MUDr. Jiří Pernice, který se mě ochotně ujal a provedl veškerá vyšetření. Byla jsem překvapena dobrým přístupem celého personálu, včetně sester a již zmíněného řidiče sanitky a tak chci touto cestou všem poděkovat. A píšu tuto pochvalu z důvodu, že všude slyším, nespokojenost se zdravotní péčí a tak chci touto cestou vyjádřit pochvalu a ukázat, že není vše špatné a jsem vděčná, že tuto dobrou nemocnici v Jeseníku máme, protože už mi několik zachránila život. V Mikulovicích 9.10.2017 Marie V.


Poděkování internímu oddělení

8.10.2017 / Podhorská nemocnice

Chci moc poděkovat celému personálu nemocnice Bruntál za ochotu a léčbu jsou zde všichni ochotní, vstřícní a dokáží pomoci, mám k nim důvěru a velký dík patří panu primáři Petru Opletalovi za jeho přístup. Paní Z.Č. Vážím si práce všech na tomto oddělení především za obětavou a trpělivost, kterou mají s pacienty i se mnou. Mám své chyby a o to víc si ji vážím a ještě jednou velké díky.


Poděkování internímu oddělení

3.10.2017 / Jesenická nemocnice

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům interního oddělení za obětavou a vzornou péči o mou maminku. Maminka byla velmi nadšená a spokojená. Sestřičky byly ke všem milé, ochotné a vstřícné a nešetřily úsměvem i pohlazením. Děkuji Iveta


Pochvala Olomouc - MUDr. Alena Hamplová

18.9.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi citlivý, vstřícný a odborný postup paní MUDr. Aleny Hamplové, která se mne ujala, když lékaři zdravotného združení SPEA Olomouc mi dělali  problémy s interním vyšetřením pro lázenskou terapii po operaci. Byla jsem mile překvapená když zdravotní sestra paní doktorky s citem jednala s paní,  která používala chodítko, omluvila se pacientům v čekárne, že musí paní doprovodit do přízemí. 2.9. 2017 jsem si v Právu přečetla rozhovor s předsedou představenstva společnosti AGEL a potvrzuji jeho slova, že se snaží vycházet pacientům vstříc. Přeji mnoho úspěchů. Ing. M. V.


Poděkování internímu oddělení

18.9.2017 / Podhorská nemocnice

Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči o mou osobu panu prim. MUDr. Petru Opletalovi a MUDr. Nadji Medvigy. Poté všem sestřičkám a ošetřovatelkám za vzorovou péči. Je to těžká práce, ale stále mají úsměv na tváři. O to líp se pobyt v nemocnici snáší. S celého srdce děkuji Elena P. a dcery


Poděkování Internímu oddělení

15.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážená paní vrchní, chtěla bych touto formou velmi poděkovat za vzornou péči kterou jste věnovali  moji babičce Marii V., do její poslední chvíle 15.9.2017 která byla  hospitalizována na interním oddělení . Velký dík patří celému oddělení, panu primáři, ošetřujícím lékařům, Vám a také samozřejmě sestřičkám a ošetřovatelkám za jejich velkou péči, vtřícnost a ochotu při vykonávání tak náročné práce. Děkuji Vám za Vše  Markéta K.


Poděkování Oddělení Rehabilitace

15.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, protože tak trochu tuším, že se obvykle na ředitele snášejí spíše jen stížnosti či kritika, chtěla bych naopak vyjádřit svou velkou spokojenost s přístupem na odd.rehabilitace. Koncem června jsem absolvovala poměrně náročnou operaci kolene a následně jsem začala docházet na rehabilitaci v  Nemocnici Šternberk. Paní MUDr.P.Výsluchová byla vždy velmi vstřícná, vše mi vysvětlila a maximálně se snažila o nápravu mé nohy. Největší poděkování však patří p.Mgr. Marku Vysloužilovi, díky kterému běhám téměř jako zamlada. Přístup p.Mgr. Vysloužila byl příkladný, vždy věnoval mé končetině maximum času (i když byla doba dovolených, zdravotníků málo a pacientů hodně), nikdy neměl špatnou náladu a celkově bylo vidět, že ho práce těší, že se zajímá o nové metody. Dnes jsem rehabilitaci ukončila a proto bych všem chtěla maximálně poděkovat. Vám, pane řediteli, přeji hodně takových pracovníků a rovněž spokojenost s vaší/naší nemocnicí! Tamara K.


Poděkování internímu oddělení

13.9.2017 / Podhorská nemocnice

Dovolte mi, prosím poděkovat, touto cestou vyjádřit, svůj velký dík za profesionální, laskavou péči o moji dceru M. K. Moje poděkování patří lékařům, sestřičkám i ošetřovatelkám. V jejich každodenní nelehké práci nechybí úsměv, empatie a lidská vřelost. Navíc oceňuji, jaký řád na oddělení panuje, jaký tvoří zdravotníci na oddělení synchronní tým. S podkováním a úctou Jarmila K.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

12.9.2017 / Jesenická nemocnice

Poděkování Chtěla bych touto cestou poděkovat všem doktorům, sestřičkám a pomocnému personálu za skvělou péči a ochotu mého pobytu. Cítila jsem se zde dobře. Je úžasné s jakou ochotou a láskou tady přistupují k pacientům. Mé díky patří paní vrchní Mašlaňové, za krásný a zodpovědný přístup k pacientům. Chválím ručičky paní primářce Chrastinové. Neboť paní Chrastinová primářka a paní ředitelka je opravdu andílek. Je to úžasná primářka, ředitelka jako člověk je moc obětavá. Jsem ráda, že jsem opět mohla být ji na blízku. S láskou celému zdravotnickému personálu hodně štěstí spokojených pacientů v roce 2017, 2018.   S pozdravem a láskou k Vám paní Karolína M.


Poděkování oddělení Dialýza Šumperk

12.9.2017 / Dialýza Šumperk

Poděkování Chtěl bych krátkou cestou poděkovat personálu oddělení Dialýza (Šumperk) za obětavý a lidský přístup k pacientům, za pozorné a přívětivé chování ke všem pacientům rovnoprávně a stejnoměrně, a také za perfektní a velice pozornou péči, které se mi dostavilo na oné dialýze. Má kmenová dialýza je v Olomouci, a kdybych měl srovnat obě oddělení, tak jsou na tom schopnostmi a výkonem na stejné úrovni. S vedením jsem byl velice spokojen. Vašemu oddělení i celé nemocnici přeji hodně úspěchů a štěstí. S Pozdravem Josef F.


Poděkování chirurgickému oddělení

7.9.2017 / Jesenická nemocnice

CHTĚL BYCH TOUTO CESTOU PODĚKOVAT VŠEM ZAMĚSTNANCŮM SLOUŽICI NA CHIRURGICKÉM ODDĚLENÍ 1 ZA PROFESIÁLNÍ PRÁCI, VŽDY S PŘÍVĚTIVÍM ÚSMĚVEM MILÍM VYSTUPOVÁNÍM A VLÍDNÝM SLOVEM, KTERÝ POKAŽDE NEMOCNÉMU POMŮŽE. JEŠTĚ JEDNOU VŘELÉ SRDEČNÉ DÍKY A KLOBOUK DOLŮ PŘED VÁMI. DÁLE BYCH CHTĚL PODĚKOVAT I SANITNÍ POSÁDCE, KTERÁ MNĚ PŘEVÁŽELA DO ŠUMPERKA A ZPĚT DĚKUJÍ ZA ZDĚLENÍ VŠEM J.K.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

6.9.2017 / Jesenická nemocnice

Chtěla bych poděkovat Dr. Kořenkovi a všem sestřičkám na porodním a novorozeneckém oddělení. Dne 26.8.2017 jsem porodila syna Michala N.a bez Vás všech bych se neobešla. Byli jste všichni úžasní. Ještě jednou Vám všem moc děkujeme za milý a lidský přístup. Byli jste opravdu úžasní. rodina N.


Poděkování internímu oddělení

4.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážení, dovolte, abych vyjádřil své poděkování za profesionální a citlivý přístup lékařkám MUDr. Evě Vláčilové, MUDr. Barboře Havlíčkové, zdravotním sestrám Ivetě Wiedermannové a Dagmar Mišové z akutní interní ambulance. Rovněž také děkuji za obětavou péči celému personálu interního lůžkového oddělení. S pozdravem F.D.


Poděkování oddělení Léčebny dlouhodobě nemocných

4.9.2017 / Nemocnice Šternberk

Vážená paní primářko, z celého srdce děkuji celému personálu LDN za péči, laskavost a opravdový lidský přístup, který jste věnovali panu Františkovi K. během jeho pobytu na Vašem oddělení. S pokorou a úctou obdivuji profesi Vás všech na tomto oddělení, kteří jste dočasnými strážnými anděli pro nemocné a bezmocné na sklonku jejich života. Obrovské DĚKUJI všem za našeho Františka. S Úctou J. K.


Poděkování a pochvala Rehabilitace Přerov

28.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, píše Vám pětasedmdesátiletý důchodce, který celý svůj profesní život prožil a přežil v laskavé péči železničního zdravotnictví. Na železnici jsem pracoval 44 roků a 92 dnů. Mé první setkání se železničním zdravotnictví bylo již v roce 1956, kdy jsem před nástupem na studium železniční průmyslové školy absolvoval vyšetření zdravotní způsobilosti v Přerově ve Smetanově ul., kde tehdy sídlila ordinace. Od 1. 7. 1960 od nástupu k ČSD / ČD jsem byl vždy v péči lékařů žel. polikliniky v Přerově. Až nyní v pokročilejším věku jsem POPRVÉ využil rehabilitaci na rehabilitačním pracovišti v Přerově. Byl jsem velice  příjemně potěšen vlídným a vstřícným přístupem všech pracovnic rehabilitace. Od rehabilitační lékařky MUDr. Hlušičkové jsem obdržel "poukaz" ke zmírnění obtíží na perličkové koupele a elektroterapii. I v nejkritičtějším období (v měsících červenci a srpnu, kdy se zpravidla nejde domluvit nikde s nikým) jsem úspěšně absolvoval procedury ve sjednaném termínu. Vyslovte prosím mě srdečné poděkování za vstřícnost, ochotu a zacházení s pětasedmdesátiletým důchodcem a v rámci Vašich možností oceňte celý kolektiv rehabilitace. V. P., Přerov    


Poděkování ARO oddělení a internímu oddělení

21.8.2017 / Jesenická nemocnice

Ve dnech 7.8.-18.8.2017 jsem byl hospitalizován ve vaší nemocnici na oddělení ARO a posléze ne interním oddělení. Chtěl bych tímto poděkovat za velmi dobrý a vstřícný přístup lékařů a zdravotního personálu. František L. Zábřeh


Poděkování gynekologicko-porodnického oddělení

17.8.2017 / Jesenická nemocnice

Ráda bych touto cestou poděkovala všemu personálu Jesenické nemocnice za jejich ochotu, lidský přístup, počínaje příjemným a ochotným jednáním již na vrátnici. V dnešní hektické a uspěchané době je to téměř neuvěřitelné. Především bych chtěla poděkovat celému gynekologickému oddělení za vlídný, lidský a profesionální přístup, především paní prim. Mudr. J.Chrastinové, sestřičce Milušce Viaterové, Mudr. Zajcové za pohádkovou anestézii a milý personál na sále, rovněž tak paní doktorce Janíkové z interní ambulance. Všem patří opravdu velký dík za jejich laskavý a profesionální přístup k nám pacientům. Všude čisto, vůně, klid, usměvavý a ochotný personál, dobré jídlo - to vše už je samo o sobě lékem při problémech, se kterým se na Vás obracíme. Byla jsem zde hospitalizovaná poprvé a krátce, ale i tak mne přístup lékařů, sestřiček a všeho personálu velmi mile překvapil. Ještě jednou za Vaši laskavou péči mnohokrát děkuji a přeji mnoho zdraví a úspěchů ve Vaší náročné profesi. I.T.


Poděkování oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením

17.8.2017 / Nemocnice Český Těšín

V červenci 2017 jsem byla s manželem hospitalizována na Oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením. Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Lidii Ćmielové, MUDr. Natálii Nosové a staniční sestře Janě Bojkové za vstřícné, velmi milé chování, jakož i za lidský přístup. Rovněž bych chtěla poděkovat dalším zaměstnancům oddělení za vzorný přístup k naší léčbě. S pozdravem, M.V.


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

7.8.2017 / Dialýza Šumperk

V době od 17. do 28.7. 2017 jsem trávila dovolenou v okolí Šumperka. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem sestřičkám a lékařům Dialyzačního střediska v Šumperku za obětavou a profesionální péči, které se mi během mého pobytu v tomto zařízení dostalo. Díky moc. M. P.


Poděkování za vynikající péči

3.8.2017 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, paní ředitelko! Chtěla bych tímto dopisem poděkovat za vzornou péči a vynikající přístup veškerého personálu oddělení následné péče s rehabilitací, kde se dlouhodobě léčila má maminka paní Věra Mrozková. Maminka si velice chválila vstřícnost a nesmírnou ochotu rehabilitační sestry, staniční sestry, všech sester, ošetřovatelek i pomocného personálu na oddělení. Přestože v jejím stavu již není velká šance na zlepšení, tak jí pobyt v nemocnici pomohl od bolestí, které jsou dány omezenou hybností a zároveň umožnil prodloužit dobu stabilizace jejího stavu. Děkuji všem za trpělivost a pomoc, protože je velmi náročné starat se o pacienty s omezenou  hybností, kteří jsou odkázáni na pomoc personálu, a přesto to všichni zvládají s úsměvem. Přeji Vám hodně úspěchů do nelehké práce a ještě jednou děkuji všem na oddělení. I.S.


Poděkování lékařům, sestřičkám a dalším personálu nemocnice

25.7.2017 / Nemocnice Český Těšín

Jménem maminky i svým jménem bych chtěla poděkovat za péči, kterou jste mamince během hospitalizace poskytovali. Maminka se podléčila a hodně zlepšila. Nyní opět bydlí společně se svým manželem. Kéž by to vydrželo čím jak nejdéle. Vřelé díky primářce, doktorům, všem sestrám, pomocnému personálu, jakož neméně i kuchyni za chutné obědy. E.P.


Poděkování hemodialýze a internímu oddělení

18.7.2017 / Jesenická nemocnice

Zdravím Vás, ještě jsem našla v bundě po manželovi tyto dvě věci, tak Vám to posílám po p. O. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za obětavou péči o mého manžela Vám všem, paní dr. Bartošové i p. dr. Janíkové a celému personálu na interním oddělení, HDS. Manžel vždy o Vás všech povídal, že jste super sestřičky, také sestřička, co odešla do Lipové lázně poděkujte ji za mne. Také paní co, uklízí u Vás na oddělení moc hezky o ní mluvil. Takže ještě jednou Vám všem děkuji, že jste trochu proslunili ten jeho život, prakticky ho strávil většinu mezi Vámi zdravotním personálem a jsem Vám moc vděčná, že jste mu pomáhali. Děkuji paní K.


Poděkování dětskému oddělení

17.7.2017 / Jesenická nemocnice

Jsem zde na dovolené. Profesionální přístup k dětem a úžasně hodné sestřičky a paní doktorky a lékaři. Moc děkuji paní J.


Poděkování MUDr. Hanzlíkové

13.7.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, Chci opět vyzdvihnout neuvěřitelnou vstřícnost, empatii, lidskost a profesionalitu pní doktorky Hanzlíkové. Je úžasná! Pevně doufám, že je/bude náležitě ohodnocena za svou práci. Děkuji CH., Ostrava


Poděkování internímu oddělení

13.7.2017 / Jesenická nemocnice

Milí, vaše vděčná pacientka vám posílá poděkováni za odbornou péči a vlídné chování. Mohu vás vřele doporučit svým známým!! Vyprošuji vám všem pokoj a dobro. Mgr. Věra F.


Poděkování oddělení chronické bolesti a rehabilitace

5.7.2017 / Podhorská nemocnice

Vážený pane řediteli, v polovině června jsem oslovila Vaší nemocnici, zda bych mohla v rámci dovolené u Vás absolvovat rehabilitaci, která mi v Praze, kde žiju byla odepřena. Hned druhý den jsem obdržela odpověď s konkrétními daty, kdy a jak by vše bylo možné, včetně prohlídky panem primářem Horákem. Už ta rychlost mě zarazila. S Panem primářem jsme se emailem domluvili, a tak jak jsme se domluvili, tak to přesně bylo. Vlastně nebylo, bylo to nad moje očekávání. Připadala jsem si na tomto oddělení jako v ráji. Pan primář mě pečlivě vyšetřil, takové vyšetření jsem ještě nezažila. Vše mi vysvětlil a zodpověděl. A následovalo další překvapení. Sestřičky na tomto oddělení, nebyl jeden den, aby se neusmály, byly milé, a to ke všem pacientům, zvlášť mě dojímala péče o staré lidi. Pane řediteli, chtěla bych opravdu upřímně poděkovat a nemůžu zůstat bez reakce, abych Vám napsala, že můžete být na oddělení rehabilitace vedené panem primářem Horákem skutečně pyšný. Tato pochvala se týká i úklidu a čistoty na tomto oddělení. Budu-li mít příležitost, a pojedu do Vašeho krásného kraje na dovolenou, určitě se zastavím ve Vaší nemocnici a ve Vašem krásném a čistém nemocničním parku a bude-li třeba, zdvořile poprosím o rehabilitaci. S díky a úctou zdraví Iveta D.


Poděkování sestričkám na příjmu RTG a SONO

28.6.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den paní MUDr. Chlápková, poděkujte prosím sestřičkám na príjmovém okýnku RTG a SONO, za velice ochotný a lidský přístup při řešení maminčiného problému dne 26.6. s objednací lhůtou. Jsem velice rád, že i ve zdravotnictví se najdou chápajíci a vstřícní lidé. S pozdravem Jan Růžicka


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

26.6.2017 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní ředitelko, primářko, MUDr. Barboro Zbránková, dovolte, abych Vám srdečně poděkovala za léčebný pobyt na Rehabilitačním oddělení Nemocnice Český Těšín. Chtěla bych poděkovat Vám i celému Vašemu zdravotnímu kolektivu – lékařům, zdravotním sestrám, ošetřovatelkám za profesionální přístup k pacientovi, empatii, laskavost a vstřícnost. Vážím si Vaší pracovitosti a služby ve prospěch nemocných pacientů, k jejich uzdravení nebo ke zlepšení zdravotního stavu. Velký dík patří i mé fyzioterapeutce paní Dominice Žoczek, která svým zápalem pro svou práci, citlivosti, profesionalitou a důsledným vedením pacienta, přispěla k uzdravením mých bolavých míst těla a naučila mě, jak cvičit a pečovat o kosterní a svalový aparát v domácím prostředí. Poděkování rovněž směřuji i nezdravotnickým pracovníkům a to kuchařům za chutná jídla, uklízečkám za dennodenní úklid. Bylo mým potěšením, vážená paní ředitelko, léčit se v této nemocnici, která vzorně prospívá pod Vaším vedením. Přeji Vám i všem zaměstnancům mnoho osobních i pracovních úspěchů, štěstí, zdraví. Kéž Vás Vaše povolání, které je posláním, naplňuje a dává radost z dobře vykonané práce. S pozdravem vděčná pacientka E.P.


Poděkování ambulanci MUDr. Hanzlíkové

12.6.2017 / Hornická poliklinika

Jsem dlouhodobým pacientem pani MUDr. Zuzany Hanzlíkové. Po celou dobu se setkávám s důslednou a velmi kvalitní odbornou peč pani doktorky. Chtěl bych ji tedy touto cestou velmi poděkovat za péči, kterou mi věnuje a zároveň vjádřit naději, že i do budoucna tento trend bude pokračovat. Proto i přes vyšší věk (80 let) jezdím raději pres cele město (O.- Hrabůvka), protože vím, že se mi dostane kvalitní peče. Využívám také této příležitosti, abych poděkoval i zdravotní sestře paní Sylvii Halfarové za její vstřícný a pečlivý přístup k mé osobě jako pacientovi. S pozdravem M.D.


Poděkování rehabilitaci v Bruntále

22.5.2017 / Podhorská nemocnice

Děkuji všem sestřičkám na rehabilitaci za milý přístup a výbornou péči byla jsem spokojena. paní T.


Pochvala MUDr. Pruknerová, MUDr. Schimonová

21.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den pane řediteli, dovoluji si Vás oslovit informací o mém aktuálním setkání v roli klienta s Vaší Poliklinikou. V krátkem exkursu uvádím jako důvod mé návštevy dlouhodobě vnímané zdravotní nesnáze u stability chůze. V návaznosti na předcházejíci lékařské pozorování bylo mi doporučené neurologické vyšetření. V tomto smyslu jsem se objednal na Polikliniku Agel ( i z důvodů osobních zkušeností s kvalitní léčbou mé babičky M.Zganičové). První dojmy lze shrnout dle kontaktu s personálem v rovině zdvořilého přistupu. Dále pak v systémové organizaci požadovaných vyšetření vykazující co nejnižší časové zatížení pacienta. Pane řediteli, využívám této příležitosti k poděkování MUDr. Pruknerové z neurologické ambulance za bedlivé a pečlivé stavění diagnózy k zjištění mého handicapu k nalezení úlevové terapie ( prošel jsem potřebnými nálezy ). Součástí byla i diagnostika na plicní ambulanci u MUDr. Schimonové kde i přes pracovní týden byl realizován podrobný screening a stanovení následného dozorování. Subjektivně (věk 1942) stav o který se s Vámi podílím osvěžil lidskou pomoc a jistotu. Vážený pane řediteli osobne Vám přeji dobrého zdraví a energie v manažérske práci a odezvu přinášející Vám radosti z díla V úcte PhDr. Václav Bouda


Poděkování rehabilitaci v Bruntále

19.5.2017 / Podhorská nemocnice

V Bruntále Děkuji vše pracovníkům na rehabilitaci za vzorovou péči a milý přístup k pacientům Věra V.


Poděkování personálu rehabilitace

12.5.2017 / Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli! Chtěla bych touto cestou vyzvednout péči Vačí fyzioterapeutky paní Evy Kadlecové a poděkovat ji za svou téměř uzdravenou ruku. Její pravidelnou cvičební metodou se mi ruka uzdravila natolik, že s ní mohu provádět téměř všechny běžné pohyby a domácí práce. Děkuji K.


Pochvala MUDr. Kočař

11.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane, vážená paní, chtěl bych vychválit Vašeho zaměstnance MUDr. Michala Kočaře za velice vlídný a obětavý přístup. Je člověkem na svém místě. Trpím Crohnovou chrobou a jako jeden z mála lidí mi veškeré problémy s touto nemocí vysvětlil. Tento člověk dělá dobré jméno společnosti Agel a díky němu i mnoho lidí z mého okolí přestoupilo pod jeho evidenci. Víc takových lidí. Přeji Vám pěkný den, O. B.


Poděkování oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny

11.5.2017 / Podhorská nemocnice

Vážení, chceme Vám poděkovat za vstřícnost a ochotu, kterou jste nám projevovali po celou dobu našeho pobytu na rehabilitačním oddělení. Přejeme i Vám pevné zdraví a hodně sil ve Vašem poslání s úctou paní Š a paní K.


Poděkování Centru péče o zažívací trakt v Bruntále

10.5.2017 / Podhorská nemocnice

Z celého srdce děkuji za laskavý a milý přístup sestřiček i MUDr. Ondračka. Tak by mělo vypadat zdravotnictví. Libuše V a Jarmila P.


Poděkování chirurgickému oddělení

9.5.2017 / Podhorská nemocnice

Tady platí „Není na nic, když nás někdo polituje, ale kdo vám pomůže. Dnes už vůbec nenacházím slova, jak vyjádřit svou vděčnost za všechno, co dnes pro mou záchranu udělal pan doktor Sedláček a sestřičky, když mě nečekaně překvapilo něco (píšu to laicky – možná kolaps) a oni ani na okamžik neváhali a přispěli na pomoc. Bylo dnes hodně operací a příjmu nový pacientů, připadala jsem si hodně provinilá, že jim přidělávám práci, ale nikdo nedal najevo, že by tomu tak bylo. Také na oddělení intenzivní péče se o mě starali lékaři a sestřičky s ochotou a trpělivostí. Moje operace žlučníku se podařila na výbornou, cítím se moc dobře. Dnes už vím, že je pravda: „Věř a tvá víra tě uzdraví. Já jsem jim všem věřila a vždy věřit budu. Možná hodně lidí si uvědomí, že život je krásný, ale někdy bohužel krátký. Je zapotřebí si života vážit, děkovat Bohu za každý den a ne až nám visí na vlásku a hraje se do slova o vteřiny. Můj obdiv a dík vám všem Božena M.       Pokračuji mimořádnou pochvalou sestřičkám Kristýnce a Julince. Moc jim děkuji za jejich úsměvy, pochopení a toleranci, jsou mladé, úspěšné a navíc mají dobré chování. Je málo takových mladých lidí.  Výchova začíná v rodině, nesmí se spoléhat nikdo na to, že škola jim je vychová. Můj dík patří všem, kdo něco umí a zůstane člověkem se srdcem na dlani. „ Milá Kristýnko a Julinko….“ Když tak se na mě sestřičky hledíte, koho před sebou vidíte? Ano jsem to já starší žena, s divnýma očima, s bolestí někdy doslova šílená. Ráda bych vám vyprávěla, čím vším jsem byla, než jsem se do nemocnice dostala. Někdy jsem svéhlavá, jindy se umím chovat. Pořád něco hledám nebo ztrácím, pak o pomoc se na vás obracím. Odpověď někdy nedám vám, když se na něco ptáte, ale vy milé sestřičky už mě dobře znáte, tak mě vždycky všechno odpouštíte. Přeji vám do života všechno, co vám přinese radost a štěstí.   12.- 13. 5. 2017 Byla jsem propuštěna do domácího léčení, ale nekonečná okolnost mě donutila vrátit se zpátky. Okamžitě mi byla poskytnuta rychlá, odborná pomoc, i když to bylo v noci. Ráno pan doktor okamžitě nechal provést odborné vyšetření. Chci moc poděkovat panu doktorovi Sedláčkovi za jeho zodpovědný přístup a rychlé řešení problému. Je to člověk, který nenechá nic náhodě. Také všechny sestřičky mě, dá se říct, přivítali s úsměvem a ochotou, která se hned tak nevidí. Zásluhou všech lékařů a sestřiček snad už zase „Budu skákat přes kaluže“. Srdečný můj dík a velký obdiv k tomu, co děláte. Ať se vám všem daří nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Božena M.   


Poděkování chirurgickému oddělení

8.5.2017 / Podhorská nemocnice

Těžko se mi hledají slova díků všem lékařům, zdravotním sestřičkám, kuchařkám, také paní uklizečce za nevšední péči, laskavý přístup ke všem, bez rozdílu. „Když máme nemocné tělo, potřebujeme lékaře a jejich profesionální péči. Když máme nemocné duše, potřebuje laskavost a přátelství. Našla jsem tady všechno, nic mě nechybělo. Srdečný dík za všechno. Ať se vám všechno a vždycky daří. B.M.


Poděkování chirurgickému oddělení

8.5.2017 / Podhorská nemocnice

Chci poděkovat všem, kdo se tady starají o mě a snaží se zbavit strachu před tím, co mě ještě čeká. Jsou hodní, laskaví a připraveni pomáhat okamžitě, když je to potřeba, jen dobří lidé přinášejí druhým do života radost a víru, že všechno dobře dopadne. E.G.


Poděkování oddělení JIP

7.5.2017 / Podhorská nemocnice

Poděkování Děkuji personálu oddělení JIP bruntálské nemocnice, MUDr. Kulihovi, sestřičkám a ošetřovatelkám za příkladnou péči a lidský přístup při léčení mého tatínka pana Josefa D. S pozdravem Dagmar S. dcera V Bruntále 7.5.2017


Poděkování personálu infúzního stacionáře

2.5.2017 / Nemocnice Český Těšín

Pro oddělení stacionář – kapáky tímto chci a uděluji pochvalu, což je dle mého názoru nedostatečné k práci, jež vykonávají, kdy často v časově náročných podmínkách mezi výměnami pacientů na lůžkách i relativně klidnějších časech podávajíc informace o kapácích, přitom jsou nuceny vyslechnout si jejich nářky či radosti, přitom mají vždy úsměv na rtu a snaží se s pacientem soucítit a v míře možností mu vlídným slovem pomoci. Nikdy za dobu, jež navštěvuji tohle oddělení, jsem neslyšel slovo nesouhlasu či jakékoliv kritiky, vždy vychází vstříc pacientům a to vysoce profesionálním přístupem, čímž chci poděkovat stálým sestrám tohoto oddělení p. Dvořákové a p. Kavikové za super služby a starostlivost o pacienty, čímž nesnižuji vážnost a profesionalitu sester, jež se na tomhle oddělení střídají. R. D.


Poděkování Dětskému oddělení

28.4.2017 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den!!! Moc ráda bych poděkovala celému personálu na dětském oddělení nemocnice ve Šternberku kde jsme byli s dcerou při prvním záchvatu epilepsie.....zejména paní doktorce, která byla dole na pohotovosti za pohotové a rychlé jednání! U lékaře na oddělení jsem zejména ocenila že nám vše vysvětlili a každý krok nám hlásili,  proč se zákrok dělá atd....pro nás rodiče, kteří mají o své dítě neskutečný strach a jsou vystrašeni je to opravdu moc důležité vědět co se s dítětem děje a proč mu dělají vyšetření tohoto typu atd....touto cestou moc děkujeme za pozitivní přístup a vstřícné a pohotové jednání, které vedlo k rychlému uzdravení naší 4 leté dcery!!!Srdečně děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů v léčbě pacientů. S pozdravem R.


Poděkování internímu oddělení

26.4.2017 / Podhorská nemocnice

Rád bych poděkoval celému kolektivu za profesionální přístup, laskavost a odbornou péči při pobytu na tomto oddělení s pozdravem H.W.


Poděkování zaměstnanců PHN

18.4.2017 / Podhorská nemocnice

Poděkování celému personálu, hlavně sestřičkám – nikde jinde jsem se nesetkala s tak příjemným vstřícným přístupem. Děkuji D. J.   Děkuji všem sestrám za laskavou péči, za čistotu, dobré jídlo, jsem tu moc spokojený, jsou tu hodné a pěkné sestřičky Děkuji K. B.


Pochvala Rehabilitační personál

17.4.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím jěště jednou poděkovala zdravotnickému a rehabilitačnímu personálu odd. následné rehabilitační péče primářky MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové za péči, kterou mi ochotně a laskavě věnovali při mé rekonvalescenci po náročné operaci. Velmi mi pomohli k rychlému uzdravování. S vděčností Mgr. Ivanka Luhanová


Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.       S pozdravem Vaše pacientka     J.V., Ostrava


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

22.3.2017 / Dialýza Šumperk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester a lékařům Dialyzačního střediska Šumperk, za jejich obětavou péči a vřelí přístup ke všem účastníkům dialýzy. Přeji mnoho úspěchů v jejich práci. S pozdravem Pavel Z. Zábřeh


Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince. Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji O. B., Ostrava


Poděkování za kvalitní péči

13.3.2017 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, na začátku března jsem měl úraz oka. Léčil jsem se ve Vaší nemocnici u p. doktorky Ryšavíkové. Byl bych velmi rád, kdyby má pochvala mohla být přeposlána jejímu nadřízenému, či nadřízené. Od první návštěvy mě vítal úsměv a vstřícnost. Následovalo opravdu odborné vyšetření a velmi podrobná kontrola oka a léčba. Následné návštěvy se nesly v podobném duchu a poslední návštěva byla velmi podrobná. Až jsem paní doktorku podezříval, že přes mé oko vidí až do mozku. Je možné, že zahlédla uprostřed mé lebky jen drátek, který mi drží uši, jinak tam mám pusto a prázdno (drobné odlehčení). Zpět k seriózní pochvale. Byl jsem velmi spokojen s péčí a přístupem paní doktorky Ryšavíkové. Děkuji za přeposlání mého poděkování na příslušná místa. Více takových odborníků a bude veseleji na světě. Děkuji R.A., Ostrava


Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana. Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila. Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. D. D.  


Poděkování Nemocnici v českém Těšíně

14.2.2017 / Nemocnice Český Těšín

Vážené vedení Nemocnice v Českém Těšíně, zasílám Vám poděkování formou článku, který jsem chtěla uveřejnit v Těšínských listech. Z důvodu mnoha důležitějších příspěvků se ten můj nedostal na pořad dne, a proto Vám ho zasílám alespoň touto formou. Přichází chvíle, kdy každý z nás se posadí u štědrovečerního stolu, zastaví se a začne si pomalu uvědomovat, kolik osob se zasloužilo o to, že mohu prožívat tyto Vánoce. Člověk je po těžké operaci páteře najednou vydán do rukou lidí – lékařů, sester, ošetřovatelů, rehabilitačních pracovníků, kteří denně přicházejí s pomocí a chovají se úžasně. V novém prostředí člověk poznává i nové lidi. Někde se k člověku chovají super, jinde ho považují za kus nábytku. Po převozu do nemocnice v jiném městě začíná vše od znovu. Kolektiv v této nemocnici má opravdový zájem, aby člověk chodil. Zajímá se, zda už byl trochu na vzduchu v blízkém parku. A protože má nemocné srdíčko, tak se o něho starají, aby bylo jen líp. Potom přichází rehabilitace v Darkově. Je to neporovnatelná změna. Pro člověka na vozíčku zde jsou jen dvě možnosti: rehabilitace nebo samota mezi čtyřmi stěnami. Zde na Vás nikdo nemá čas. Rodina, přátelé a známí, jsou bohužel tak zaneprázdněni, že ani oni na člověka nemají čas. Potom konečně domů! Ale zde se zdravotní stav zhoršuje, protože nejde provádět rehabilitaci bez hospitalizace. Tak znovu zachraňují situaci ti nádherní lidé, kteří pomáhají lidem žít, chodit a prožít podzim života jako člověk. Dnes jsou svátky lásky a pohody a zanedlouho mne znovu čeká hospitalizace, rehabilitace,…., aby bylo člověku lépe. Ale proč to vše píšu? Vracím se do doby před třemi lety, kdy mne z Čeladné přivezli poprvé do Českého Těšína. Byla jsem ve velmi špatném zdravotním stavu a hned při vjezdu jsem se dozvěděla, že pro mne nemají místo. Tak mne řidič zavezl na blok „C“, kde jsem měla sdílet pokoj s nějakou paní. Staniční sestra, když uviděla moji tvář plnou bolesti, ve vteřině pochopila, že to není dobré rozhodnutí a nechala mne uložit na jiný pokoj. Vnímala, že se se mnou něco děje a strachovala se, co bude se mnou příští den. Proto poprosila sestry, aby na mne dávaly pozor. Měla pravdu. Byla jsem rozhodnutá vzít si život, protože jsem již nemohla dál. Před operací mi zemřel manžel a já jsem najednou zůstala úplně sama. Nemohla jsem se smířit s tím, že můj další život bude jen a pouze na vozíčku. A tu se stalo, že pracovníci nemocnice, tohoto oddělení – pod vedením MUDr. Ćmielové a staniční sestry Jany Bojkové, udělali zázrak. Začali bojovat s mou nemocí a já jsem najednou uvěřila, že mohu žít dál. Dovolte mi proto touto cestou poděkovat paní ředitelce, paní zástupkyni, celému kolektivu rehabilitace a hlavně MUDr. Mrozkovi za jeho přístup k pacientům a všem lidem dobré vůle. Děkuji Vám všem za Vaše srdce, za Vaše dobrá slova, za moudrost, se kterou jste promlouvali ke všem pacientům. Ještě jednou dík. A.K.


Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane řediteli, prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou. Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc. Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná. Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové R. K.


Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků. Z. Š.


Poděkování Centru jednodenní péče

4.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych poděkovat za výbornou péči celému personálu Oddělení jednodenní chirurgie v poliklinice Agel Praha Italská a zejména sestřičce Simonce, která se o nás celý den 12.12.2016, kdy jsem byla operovaná starala. Dík patří samozřejmě i panu Dr. Vaněčkovi, který mě spolu s Dr. Dojcsánem operovali a ostatnímu personálu. Všichni byli příjemní a ochotní. Moc všem děkuji a přeji vše nej v novém roce. Karabáčková R.   


Poděkování Urologii

2.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rád bych Vám popřál vše nejlepší v novém roce. Zároveň Vám chci poděkovat za výbornou péči, kterou Vaši zaměstnanci projevují o mě i ostatní pacienty. Jsem po operaci a navštěvuji, převážně, urologické oddělení. Zde absolvuji každý týden cvičení na posílení močového měchýře, které mně velice pomohlo. S pozdravem Vladimír Poštolka


Poděkování za péči

14.12.2016 / Nemocnice Český Těšín

Chtěla  bych Vám touto cestou poděkovat za 3 týdny mého pobytu na rehabilitačním oddělení pod vedením paní primářky Zbránkové. Velké poděkování patří paní primářce a všem lékařům, zvlášť doktorce Rudzinské za nevšední péči, úsměv na tváři a povzbuzení. Samozřejmě i srdečné poděkování všem sestřičkám i pomocnému personálu, jejichž péče a starost je prostě úžasná. Zároveň chci moc poděkovat za nevšední péči všem fyzioterapeutkám, zvlášť musím opět pochválit a moc poděkovat paní Zuzce Kalužové, která si mne vzala pod ochranná křídla. Její cvičení a hbité prsty mi obzvlášť pomáhaly. Prostě tady máte personál na vysoké úrovni a na svých místech. Nechci jen chválit, i přesto, že je chvála na místě. Má to i nedostatek jeden a to zásadní. Jelikož jsem byla na nadstandardním pokoji, postrádala jsem WC, které by tento pokoj měl mít. Píšu to tak, jak to cítím. Nejsem nejmladší a vím, že už to nebude jako dřív. Přesto odcházím podléčená a šťastná. Ještě jednou srdečné díky všem. Vaše vděčná pacientka M. M.


POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů. Svatava Kaslová


Poděkování za kvalitní péči

2.12.2016 / Kardiologické centrum AGEL

Včera jsem byl vyšetřen, ošetřen na Vašem pracovišti. Rád bych všem poděkoval za péči věnovanou mé osobě od vstupu do centra až po odvoz domů. Velmi příjemní a starostliví lidé, prostě super spokojenost. Lékař dr. Rozsíval i všechny sestry se mi věnovali a starali se o mě. Rád bych zvlášť vyzvedl sestřičku Jitku, která je dobrým duchem, věčně v dobré náladě, prostě sluníčko. Vyřiďte jí poděkování a můj obdiv zdravotníka po více než 40-ti letech zaměstnání. Ne, že bych si přál nějaké komplikace v mém zdravotním stavu, ale bude-li, rád se na Vás zase obrátím. MUDr. J. Š., Králíky


Poděkování POLIKLINICE AGEL Praha Italská

14.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna. Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života. Vážený pane řediteli, za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já. Alena Camperová


Poděkování Oddělení následné péče

25.10.2016 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat nemocnici v Českém Těšíně a především Oddělení následné péče pod vedením staniční sestry Andrey Hrkalové. Jejich příkladná péče o mou maminku, která je upoutaná na lůžko, se jen tak nevidí. Svou nelehkou práci navíc zvládají s úsměvem, jsou všímavé a starají se opravdu vzorně. Ještě jednou velké poděkování všem zdravotním sestrám, sanitářům a v neposlední řadě taky uklízečkám. Za celou rodinu, R. H.


Poděkování Oddělení následní rehabilitační péče

18.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, můj bratr byl na Oddělení následné rehabilitační péče přijat po operaci stehenní kosti. Ráda bych vyjádřila poděkování celému oddělení pod vedením primářky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Každodenní péče a rehabilitace, denní provoz, starostlivost i pomoc a odpověď na jakýkoliv problém si zaslouží velké ocenění. Celý kolektiv byl vstřícný, milý, optimistický a neúnavný nejen ke svým pacientům, ale i knám - návštěvám. Srdečně děkuji, Ludmila Hobzová


Poděkování chirurgické ambulanci

10.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, poprvé jsem navštívil polikliniku v Čechách. Byl jsem v chirugické ambulanci v Italské ulici a jsem velmi spokojen a moc Vám děkuji! V. S. 


Poděkování

4.10.2016 / Nemocnice Český Těšín

Vážení! My, pacientky pokoje č. 5, bychom chtěly touto cestou moc poděkovat paní primářce Ćmielové, dále panu doktorovi Beránkovi, staniční sestřičce, rehabilitační sestřičce a všem sestřičkám a ošetřovatelům za veškerou laskavost a péči, kterou nám všichni poskytli. Zvláště bychom chtěly poděkovat ošetřovateli Davidovi za jeho velkou laskavost a úsměvy, kterými nám zpříjemňuje život zde a potom ještě ošetřovatelce Beatě za její pěkný přístup. Ještě jednou vám všem vřelý dík!


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

3.10.2016 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, byla jsem pacientkou na rehabilitačním oddělení, kde jsem před týdnem ukončila svůj pobyt. Chtěla bych touto cestou srdečně poděkovat za příkladnou péči, které se mi po celou dobu dostávalo, celému zdravotnímu i pomocnému personálu. Všichni byli naprosto skvělí a nešetřili radou, úsměvem ani dobrým slovem. Obzvlášť bych chtěla ocenit úžasný přístup paní fyzioterapeutky Kristýny (příjmení bohužel neznám). Má vzácné ruce a zlaté srdce. Děkuji všem ještě jednou a přeji, ať se vám vaše práce pořád takto daří a máte ještě mnoho a mnoho spokojených pacientů. S.B., Třinec


Podzienkowanie Oddzialu „Následné péče s rehabilitačním zaměřením“

29.9.2016 / Nemocnice Český Těšín

Szanowni Państwo, Zwracamy sie do Państwa z serdecznym podziekowaniem. Nasza mama I. K. zamieszkala Havířov – Suchá, przebywala przez dluzszy czas na oddziele „Následné péče s rehabilitačním zaměřením“. Pragniemy wyrazić uznanie i podzekowanie calemu personelowi oddzialu na czele z Pania ordinator MUDr. Ćmielovou. Dziekujemy za profesjonalne podejście do pacienta za okazywana vyrozumialość, zaangažowanie i pomoc pielegniarek i personelu pomocniczego. Dziekujemy za dobry kontakt i wspólprace siostry oddzialowej Pani Bojkove i Dzialu Socjalnego Pani Palianove. Dziekujac za opike nad nasza mama zyczymy calemu personelowi powodzenia v pracy zawodowej i w zyciu osobisty – nie zawsze slowa potrafia vyrazić to, co czuje serce. Z wdziecznościa, H. CH., L. K.


Poděkování MUDr. Gachovi

13.9.2016 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní předsedkyně představenstva, chtěla bych touto cestou poděkovat p. MUDr. Tadeáši Gachovi a celému jeho kolektivu zdravotních sestřiček za příkladnou práci a chování k pacientům. Pan doktor Gach mě neléčil poprvé, mohu říci, že se nikdy se svým kolektivem k pacientům nechoval arogantně, na pacienty byl milý (i na ty starší). Svým chováním na ně působil tak, že pacienti odcházeli domů téměř zdraví. Paní předsedkyně, jsem ráda, že máte tak schopný personál a přeji vám, aby se Vám práce dařila, a abyste měli více schopných doktorů a zdravotních sestřiček. Děkuji za Vaši příkladnou a obětavou práci. S pozdravem, M.H.


Ocenění práce kolektivu oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením

30.8.2016 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní předsedkyně, chtěla bych jménem svého tatínka Ing. J. V. – pacienta odd. následné péče s rehabilitačním zaměřením - vyjádřit ocenění a současně poděkovat za veškerou péči, které se mu v nemocnici dostalo. Na oddělení byl převezen z Nemocnice Frýdek-Místek, na kterou mu navždy zůstanou záporné vzpomínky. U Vás se naopak dočkal milého přijetí, lidského přístupu a profesionální péče, tak jak tomu má být ve zdravotnickém zařízení. Chci tímto vyjádřit poděkování - a Vám dát na vědomí jaké máte kvalitní zaměstnance - kolektivu pod vedením prim. MUDr. Čmielové a vrchní sestry Bojkové za jejich rehabilitační péči, která mému tatínkovi vrátila možnost chůze a tím i pocit soběstačnosti duševně čilého člověka, kterého nebude ubíjet vlastní nemohoucnost. Děkuji a přeji Vám všem úspěchy ve vaší činnosti spojené s tím nejcennějším co člověk má – s jeho zdravím. I.Š.


Srdečné poděkování

21.8.2016 / Nemocnice Český Těšín

Srdečně děkuji všem sestřičkám a p. doktorům za moje léčení a procedury, které jsem tady měla za 3 týdny pobytu. Všichni zaměstnanci jsou odborníci na svých místech. Moc a moc díky. Jedu zítra domů spokojená, že se mi moc ulevilo při mých potížích. Přeji do budoucna všem zaměstnancům moc a moc zdraví a lásky k pacientům. Také srdečně děkuji za dobré jídlo. Také p. uklízečkám za dobrou práci a čistotu. Ráda všem nemocným doporučím toto léčení. Procedury byly výborné. Děkuji. L. T.


Poděkování personálu Oddělení následné péče s rehabilitací

4.8.2016 / Nemocnice Český Těšín

Chtěli bychom poděkovat celému personálu, doktorům, sestřičkám, uklízečkám, za vzorný přístup k našemu léčení. Pobyt ve vaší nemocnici je velmi dobrý. Manželé H.


Poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky

8.7.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky. Přeji další úspěchy všem, kteří se vzorně starají o pacienty! J.V.


Poděkování za velice kvalitní péči

17.6.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli,  jsem dlouholetým pacientem Polikliniky Agel,  Italská ul. Praha, Kardiologická ambulance. Přestože se oblast zdravotnictví stává stále terčem kritiky - ať již občanů či ze strany sdělovacích prostředků, chtěl bych vám napsat několik osobních zážitků z poslední doby. V minulých dnech jsem nešťastnou náhodou utrpěl úraz hlavy - Záchranka – nemocnice  Bulovka, další den pak kontrola na Chirurgické ambulanci v Poliklinice Agel. Byl jsem velmi potěšen a mile překvapen ochotou, vstřícností i lidským přístupem ať  již MUDr. Michelové, tak zejména zdravotních sester Hany Kohelové či Evy Grabowské. Jak jsem již uvedl,  v péči MUDR. Filipové CSc. jsem již řadu let - se srdeční arytmií , rovněž tak její přístup k pacientům  a taktéž i zdravotní  sestry Martiny Kikové je vstřícný a velmi kladný. Vážený pane řediteli, prosím tedy jako pacient 2 ambulancí  Polikliniky Agel  o vyjádření mé pochvaly a pozitivního hodnocení těmto úsekům. Z výše uvedenými skutečnostmi naprosto souhlasili i další pacienti se kterými jsem v čekárně  hovořil. V. B.


Poděkování

14.6.2016 / Oční centrum AGEL

Nečekal jsem, že se mi tak rychle vrátí zrak, je to zázrak. Pacient z Polska.


Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností. Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.


Poděkování sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance

17.3.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ráda bych touto cestou poděkovala sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance za vynikající práci a lidskost. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a přístupem k pacientovi OH.


Poděkování sehranému týmu urologické ambulance

20.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance, MUDr. Kastnerové a sestře Vodičkové. S úctou Vám děkuji za Váš profesionální a lidský přístup při mých návštěvách urologické ambulance. Vždy vím, že je zájem mi pomoci a řešit zdravotní problém profesionálně a beze spěchu. Ještě jednou díky za vše… Z.Č. Dále jedna informace pro nás muže, buďme chlapi a nechme si pomoci. Podstoupil jsem na základě zvýšeného PSA biopsii prostaty. Vše mi bylo vysvětleno a i při samotném zákroku jsem byl o průběhu informován. Bolestivost zákroku je malá, je prováděn při lokálním umrtvení a v pohodě jsem vše přestál. Po zákroku chce tento den vydržet v klidu třeba u TV, druhý den jsem šel v pohodě do práce. Upozorňuji – je nutné se řídit radami lékařky a týden vydržet bez sportování a nadměrné zátěže. Pánové nebojte se, vydržíte to – jde nám o naše zdraví – a to Vám také přeji( sobě taky).  


Poděkování personálu neurologie

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti. Ještě jednou děkují. M.


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

18.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra paní Mgr.Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů  po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že zdravotní služby poskytované ve Vaší léčebně s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou  péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje paní primářkou MUDr.Ivou Novákovou,přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou, až po fyzioterapeutky, s mimořádnou pochvalu zasluhující, pečlivou a profesně zdatnou  Bc. Barborou Löwitovou. V útulném a  čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří  nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí. Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví  a vím jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb které poskytujete jdete příkladem, který si zaslouží pozornost. MUDr. Josef GEROLD ředitel, Nemocnice Olomouckého kraje,a.s.


Vánoční přání

17.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

K přání příjemných prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016 připojujeme srdečné díky za svědomitou péči lékařek, lékařů i obětavých sestřiček o nás, pacienty. Je to důkazem toho, že lidskost je stále součástí našeho života. H.P.


Poděkování urologické ambulanci

12.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chci Vám touto formou vyjádřit svoje poděkování k oddělení urologie. Paní doktorka Andrea Kastnerová mně přijala v mé složité zdravotní situaci a přijmula mně z jiné facility. S potěšením a s velkým uznáním musím napsat, že paní doktorka a její přístup jak z profesionálního tak z lidského hlediska je excelentní. Dostává se mi odborné péče, vysvětlení o mém zdravotním stavu a navrací mi důvěru ve zdravotní zařízení. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestra Magdalena Vodičková za laskavý a lidský přístup, který působí uklidnujícím dojmem a to vše s úsměvem na tváři. Vaše klinika je na vysoké úrovni a jsem nadmíru spokojený. S úctou, A.D. 


Poděkování personálu kožní ambulance

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je. Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde! Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření. S pozdravem a přáním hezkého dne. M. Krčková


Poděkování

23.11.2015 / Oční centrum AGEL

I am an exchange student from Australia and can say it  was a great experience to visit the " EYE centrum". The optometrist  is very friendly and explains everything clearly. The Main reason why I visited  this optometrist is because I heard he can speak English very properly and moreover  is kind and very honest, (Not like other places that try to sell things you really don't need )   I have a great experience and will recommend him to all my friends.  Mr. Justin Zee


Poděkování za skvělý přístup

19.11.2015 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, dne 5.11.2015 jsem ve vašem očním centru podstoupila operaci šedého zákalu. Byla jsem velmi mile překvapena přístupem setřiček a pana doktora Kunce, který mne operoval. Tímto vám chci moc poděkovat a vyslovit nesmírné díky... Michaela Sobotová Ostrava


Poděkování MUDr. Michelové

18.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala za svého přítele, ale nejen za něho, ale za všechny pacienty z Prahy 9 paní MUDr. Michelové za její ochotu a pečlivý a profesionální přístup k pacientům a také i její zdravotní sestře, která se snaží být k pacientům vstřícná a neodmítavá, jak to někde v současné době, v našem přetíženém zdravotnictví bývá. Myslím, že jak u Dr. Olga Michelové tak i její asistující sestry by mělo být uvažováno o odměně... Děkuji. S pozdravem J. Vrzalová Spolek přátel Prahy 9 


Poděkování personálu rehabilitace

21.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych vyjádřila vřelé poděkování paní doktorce Větvičkové z odd. rehabilitace. Na vaši polikliniku jsem byla odkázana svou zdravotní pojišťovnou v létě, kdy všude byly dovolené a nebylo možné se nikam dostat. Paní doktorka Větvičková se mému akutnímu problému s krční páteří velmi pečlivě věnovala, přímo v ordinaci mi několikrát výrazně pomohla odblokováním problematických míst. Její velmi laskavý a profesionální přístup zaměřený nejen na tělo, ale i na psyché jistě přispěl k tomu, že se mi ulevilo. Po rehabilitačních procedurách, kam mě paní doktorka Větvičková poslala - tak, aby i z "logistického" pohledu bylo možné začít co nejdříve a nemusel přitom člověk jezdit přes celou Prahu se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Ráda bych vyjádřila touto cestou MUDr. Větvičkové velké poděkování za perfektní lékařský přístup a bezvadnou péči, kterou nadále dostávám. Kéž by všichni lékaři našli při své náročné odborné práci tak laskavý přistup k pacientům. S pozdravem I.Č


Poděkování MUDr. Kamencové a celému personálu neurologické ambulance

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, touto cestou chci velice moc poděkovat paní MUDr. Kamencové a samozřejmě i jejímu personálu , kteří se k mé osobě chovali velice pěkně reagovali vždy s přehledem a hlavně paní doktorka je opravdu profesionál a dnes po úspěšném absolvování operace v ÚVN mohu říct , že jsem se díky jejímu profesionálnímu přístupu znovu narodila a jsem jí opravdu za Vše moc vděčná . S důvěrou mne předala specialistům , Vše mi vysvětlila snažila se poradit a s lidským přístupem se kterým ke své práci přistupuje se opravdu nedá ani zlatem zaplatit.Ještě jednou moc děkuji .....


Poděkování personálu ORL ambulance

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jsem pacientka ORL, pí. MUDr. Evy Gregoriadesové. Měla jsem potíže – motala jsem se a padala. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale nikdo mi nepomohl. Slyším velmi málo na pravé ucho, šla jsem tedy ještě na ORL. Paní Dr. Gregoriadesová – jediná mi pomohla – naordinovala mi infuze. Těmi se moje potíže zmírnily, skoro odešly a cítím se dobře. Sestřička Hana Kapounová umí velmi jemně napichovat žíly, bez modřinek – je milá, ochotná a moc příjemná. Sděluji Vám své poznatky a posílám velkou pochvalu oběma – paní doktorce i její sestřičce. Je to blahodárné setkat se s báječnými ženami ve zdravotnictví Ludmila Cinková


Poděkování personálu urologické ambulance

9.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit pochvalu a svou maximální spokojenost s profesionálním vystupováním a odborným přístupem pí MUDR. L. Šonské a její zdravotní sestře pí M.Vodičkové - oddělení urologie. K.T.


Poděkování personálu chirurgie

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce. Děkuji PK


Poděkování za péči

4.9.2015 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, vzhledem k tomu, že na Vašich stránkách nemáte prostor pro sdělení pochvaly / pouze stížností/, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a pochvalu. Moje maminka byla objednaná na OCT vyšetření. Atmosféra vstřícnosti, profesionality a příjemného prostředí svědčí o vysoké firemní etice. Mohu srovnávat - jsem zdravotník a také už i pacient.  Velké dík za péči Leona Pavlíčková


Poděkování Dialýze Šumperk

17.8.2015 / Dialýza Šumperk

Ode dne 28.5. 2015 docházím rekreačně na dialýzu v Šumperku. Jsem spokojen s péčí lékařů i sester. Děkuji za veškěrou péči a starostlivost při mé léčbě. J.F.


Poděkování personálu polikliniky

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)


Poděkování na urologickou ambulanci

5.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Absolvoval jsem zde mnohými obávané vyšetření, cystoskopii. Díky profesionálnímu, lidskému a přátelskému přístupu týmu MUDr. Kastnerová a sestra Vodičková se vůbec nejednalo o traumatizující zážitek. Vyšetření bylo prakticky bezbolestné, vše mi dopředu podrobně vysvětlily a průběh komentovaly. Pocit, že lékař se o pacienta upřímně zajímá a chce mu pomoci, který jsem zde měl, je neocenitelný. Humor, citlivý přístup a empatie paní Vodičkové ze všeho udělají téměř zábavnou záležitost.  Velice děkuji. J.R.


Poděkování za péči na Dialýza Šumperk, při pobytu ve Velkých Losinách

29.7.2015 / Dialýza Šumperk

Dobrý den, v době od 20. 7. do 26. 7. 2015 jsem byl na dovolené v lázních Velké Losiny. Jelikož jsem pacientem Dialýzy v Mostě, měl jsem domluvenou diaýzu ve Vašem zařízení. Chci touto cestou poděkovat celému personálu Vašeho střediska za vstřícné přijetí a vešekerou péči, která mi byla poskytnuta. Cítil jsem se ve vašem středisku velmi dobře díky milému a laskavému přístupu jak sestřiček, tak i lékařů. Ještě jednou děkuji. Ján S. Most


Poděkování personálu gynekologické ambulance

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál. Livia Hadamíková


Poděkování paní doktorce Červené

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní. MN.


Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. M. Malesové a sestřičkám Janě Dobrodinské a Bc. Kristýně Šimoníčkové z gastroenterologické ambulance vaší polikliniky v Italské ulici za naprosto profesionální přístup, úsměv na tváři, laskavost , dokonalou edukaci ze strany paní doktorky při mých obtížích a samotném vyšetření. S pozdravem a s přáním všeho nejlepšího K.Š., pacientka


Pochvala za vzorný odběr krve

24.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes ve středu dopoledne (24.6.) jsem byl na Vaší poliklinice na odběru krve. Ač jsem starší člověk, takový odběr jsem snad ještě nezažil. Žádné studování, které předloktí je lepší, žádné prohmatávaní, kde vůbec je žíla, žádné cvičení rukou, žádné opakované napichování, žádný hematom. Vaše zdravotní sestra prostě zapíchla jehlu a krev tekla hned. Chtěl bych proto touto cestou oné sestře poděkovat za perfektní odbornou práci. O jejích kvalitách napovídá i to, jak její práce "vodsejpala". Žádné dlouhé čekání. Její pracovní činností jsem opravdu mile překvapený. Jestliže jsem se nedávno setkal s lékařem, který mě odmítl vyšetřit vyhřezlou ploténku, pak Vaše sestra a její činnost navrací důvěru ve zdravotní personál. Děkuji.KČ.


Poděkování za vstřícný přístup během rehabilitace

15.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovoluji si touto cestou vyjádřit poděkování MUDr. Větvičkové a sestře Zieglerové za profesionální a vstřícný přístup v průběhu vyšetření a následné rehabilitace. Díky jejich péči pociťuji zlepšení mého pooperačního stavu. Ing. J.F.


Poděkování personálu urologické ambulance

11.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala sestře paní Vodičkové a paní doktorce Kastnerové z místní urologické ambulance. Absolvovala jsem včera cystoskopii a dostalo se mi výborné péče. Obě byly po celou dobu velmi milé a empatické. Vše mi vysvětlily. Během zákroku se věnovaly tomu, jak jej zvládám. Následně mi obsáhle a srozumitelně vysvětlily výsledky vyšetření. Paní doktorka se mnou podrobně probrala všechna možná opatření, kterými mohu podpořit neopakování zánětu močového měchýře. Na závěr bych ráda ještě zvláště ocenila přístup sestry, paní Vodičkové. Díky její péči mi čekání na aseptickém sále uteklo a ještě sem se nasmála. :-) Díky přístupu obou byl zákrok prostě jen nepříjemný a i přes strach, který vyšetření předcházel, jsem si žádné trauma neodnesla. A dala se tak bez problémů zvládnout i přítomnost stážisty (na kterou se mě zeptali již před vyšetřením, což taky není samozřejmostí). Oběma moc děkuji. Mgr. Lucie Čechová 


ZŠ Jižní Praha 4 děkuje POLIKLINICE AGEL Praha za zapůjčení invalidního vozíku na charitativní akci „RUN and Help – běhání, které pomáhá“

11.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V rámci akce běželo 623 žáků pedagogů, rodičů a přátel školy, uběhlo 987 koleček, některé s invalidními vozíky, tedy 113,5 km. Zároveň ZŠ Jižní přispěla Matýskovi na polohovací zařízení částkou 18 tisíc korun!


Pochvala MUDr. Štěpánkové

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jmenuji se Jana Šeráková a chci pochválit MUDr. Věru Štěpánkovou a její sestřičku. Šla jsem si pro recept na prášky a přesto, že chodím k jinému lékaři paní doktorka byla moc milá a velmi ochotná. Změřila mi tlak, napsala preventivní sono štítné žlázy – všimla si toho z počítače. Jsem strašně moc spokojená a opravdu velký dík doktorce i její sestřičce. Jana Šeráková


Poděkování personálu Infúzního stacionáře

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit. Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková  


Poděkování obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové

20.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové za profesionální přístup, skvělou péči a obětavost. Jsme s rodinou v jejich péči již dlouhá léta a vždy se setkáváme s milým a vstřícným jednáním. Přejeme jim hodně sil do náročné práce, obdivujeme, jak zvládají nápor pacientů, kteří do této ordinace docházejí. Libuše Hudková 20.5.2015


Pochvala za přístup personálu gastroenterologické ambulance

29.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ve středu 18. března jsem byl na vyšetření v gastroenterologické ambulanci na kolonoskopii. Děkuji tímto za velmi pečlivý, profesionální a zejména citlivý přístup k pacientovi jak od paní doktorky, tak od obou sestřiček. Vyšetření bylo bezbolestné, dostalo se mi podrobného a srozumitelného vysvětlení a celkovou péči mohu označit za nadstandardní. V tomto smyslu jsem také vyplnil dotazník pro HCI. J.V.


Děkuji za vzornou péči

5.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup Anna Drbohlavová


Poděkování personálu rehabilitace

28.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy. R.


Vyjádření spokojenosti

16.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení. Benediktová


Poděkování MUDR. Novákové a sestřičkám

4.12.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem! Olga K


Poděkování personálu LDN

20.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších. S pozdravem Václav Sottner


Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

5.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával. Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás. Srdečně zdravím Ing. Petr Moravec 


Poděkování MUDr. Bradovi

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vážený pane řediteli srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá. Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji. Věra Kašparová


Poděkování panu řediteli a personálu

1.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup. S pozdravem Roman Harag, DiS 


Poděkování MUDr. Filipové

11.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží. Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot.  Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská. Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti. S pozdravem, Josef Sumerauer


Poděkování lékařům a sestrám LDN

4.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat. Srdečně Jana Zavadilová


Poděkování za příkladnou péči v LDN

31.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat. Jana Štencká


Poděkování lékařům

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové. S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková


Poděkování rehabilitaci v Přerově

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě. S pozdravem M. V.


Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí. Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve. Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice


Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

10.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon. Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů. Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil.  Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení. S pozdravem Jiří Bína


Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

30.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací. Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle. Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům. Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Mgr. Jiří Šmidt


Poděkování kolektivu LDN

19.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové. S pozdravem MUDr. Marie Vopatová