Logo

Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

O nás

Napsali jste nám

Sestřičkám a lékařům na ARO

27.3.2020 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chci poděkovat sestřičkám a lékařům na ARO oddělení Vítkovické nemocnici za perfektní přístup a starost o mou maminku, o kterou se starali od samého začátku jejího příjezdu až po včerejší den, kdy bohužel i přes velkou snahu a starost lékařů maminka umřela. Děkuji ještě jednou za jejich přístup a obětavost i v této chřipkové epidemii . Díky, díky moc. D.Š.


Poděkování gynekologickému oddělení

27.3.2020 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych touto cestou poděkovat celemu gynekologickému týmu, za skvělou profesionalitu, lidskost a vlidnost i v těchto těžkých časech.Především bych chtěla poděkovat PA Katce a panu doktorovi Kratochvilovi za výborně a rychle odvedený porod. I bez manžela a v roušce se to dá dobře zvládnout s tak skvělým týmem. Děkuji moc Pacientka S.


Poděkování internímu oddělení

24.3.2020 / Podhorská nemocnice

Vážený pane primáři, chtěla bych Vám jménem celé rodiny Č. moc poděkovat za péči o našeho tátu M. Č.a zároveň Vám přeji mnoho sil v této mimořádné a nelehké situaci :-). Ještě jednou moc děkujeme! S pozdravem K. Č.


Gynekologicko-porodnickém oddělení

22.3.2020 / Vítkovická nemocnice

Dne 20.3.jsem na gynekologicko-porodnickém oddělení vaší nemocnice podstoupila menší zákrok. Od příchodu do odchodu (1 den) super. Všem moc děkuji za péči. K.A.


Centru péče o zažívací trakt

21.3.2020 / Vítkovická nemocnice

Dovolte mi touto cestou velmi poděkovat Centru péče o zažívací trakt – primáři MUDr. Fojtíkovi, Ph. D a jeho kolektivu lékařů – MUDr. Kundrátové, MUDr. Vašákové a personálu ze velmi odborné pečlivé vyšetření  - EUS a FNA,  při mém pobytu ve Vítkovické nemocnici. Děkuji a jsem s pozdravem Ing. K.J.


Gynekologicko-porodnickému oddělení

16.3.2020 / Vítkovická nemocnice

V pátek 13. 3. se nám narodil ve Vítkovicích syn Antonín. Oproti porodu prvního dítěte v jiné porodnici jsme si to u Vás, maminka i otec u porodu, opravdu užili. Vlídný personál, domácí pohoda a vstřícný přístup a humor. Moc děkujeme!!! J.D.


Poděkování Chirurgickému oddělení B

15.3.2020 / Nemocnice Prostějov

Poděkování chirurgickému oddêlení B. Byl jsem hospitalizován u vás od 20.2.-25.2.2020 a mêl jsem.operaci pupeční kýly kterou provedl MUDr.Vaverka .Touto cestou bych chtêl moc moc moc poděkovat celému personálu sestřičkám lékařům ošetřovatelům a panim uklizečkám za laskavè a bezvadné zpříjemnêní mèho pobytu u vás na oddělení jste úžasní. Každému bych vás dopručil . Děkuji Jiří K. Prostějov


Poděkování

9.3.2020 / Vítkovická nemocnice

Vážený pane řediteli. Píši Vám, abych se s Vámi podělil o mimořádné zkušenosti, které jsem nejen já, ale i někteří další členové mé rodiny v posledních několika měsících získali ve Vaší nemocnici. Náš obdiv a skutečně velký dík patří především MUDr. Lucii Havrlentové. Loni v červnu mi totiž musela znovu odoperovat zpackanou operací píštěle, kterou mi asi 10 dnů předtím provedli v jiné nemocnici, kdy mi hrozila doživotní inkontinence. Po této operaci mohu konečně normálně fungovat. V červenci téhož roku byla u Vás hospitalizována moje starší dcera s akutním zánětem tlustého střeva. Tu jsem v poslední chvíli, takřka silou, přesvědčil, ať neakceptuje již dohodnutý okamžitý operativní zákrok v jiné nemocnici a jede do Vítkovic. A opět se prokázala erudovanost paní doktorky, která po velkém váhání, zda operovat dceru v tomto těžkém stavu, se rozhodla pro boj s tímto zánětem. Tento rozsáhlý zánět se jí podařilo zdolat, takže pak připravená listopadová operace proběhla bez komplikací i bez dočasného vývodu. Ten by v době zánětu, jak jsem byl informován, byl nevyhnutelný. Nyní se dcera cítí tak dobře, jak už dlouho předtím ne.  A do třetice. V pondělí byla operována naše milovaná snacha, který byla před několika lety na odstranění apendixu, v jiné nemocnici. Tenkrát jí nikdo neřekl, že dle histologie nebylo vše v pořádku a měl následovat další výkon. Nyní začala mít nějaké problémy a po řadě vyšetřeních, byla paní doktorkou postižená část střeva odstraněna, takže teď budeme čekat na výsledky...        Závěrem si dovoluji vyslovit své uznání a zároveň poděkování za to, jaký kolektiv se Vám podařilo pro Vítkovickou nemocnici vytvořit a jistě taky víte, jaký pozitivní celkový věhlas mezi lidmi, díky své úrovni, tato nemocnice v našem regionu má. Závěrem Vás chci poprosit o tlumočení poděkování nejen za vysoce profesionální, ale i lidský a především zodpovědný přístup zejména MUDr. Havrlentové, ale taky i MUDr.Barboře Pipek, která mi prováděla Kolonoskopii a MUDr.Aleně Černé za provedenou Gastroskopii. Věřte, že mám tato vyšetření v jiných ordinacích již několikrát za sebou, takže skutečně mám s čím srovnávat... Jsou chvíle, kdy je nejen zdraví, ale doslova život nás pacientů je v rukou lékařů a zdravotního personálu, kdy se naše další "bytí, či nebytí" odehrává naprosto v jejich režii. A Vy sám jistě nejlíp víte, že když dva dělají totéž, není to totéž … Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně úspěchů ve Vaší náročné práci.  S pozdravem J.T.


Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů. Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích. R.V.


Gynekologii

2.3.2020 / Vítkovická nemocnice

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat za úžasný přístup sestřiček i paní doktorky na oddělení Gynekologicko-porodnickém. Byla jsem tam na drobný zákrok a i přesto, že jsem zde strávila jen pár hodin, byl přístup personálu úžasný a profesionální. Moc děkuji. O.


Gynekologickému oddělení

2.3.2020 / Vítkovická nemocnice

Vážený pane řediteli, v letošním roce jsem byla hospitalizována ve Vaší nemocnici na oddělení gynekologicko-porodním. Touto cestou chci poděkovat celému kolektivu výše uvedeného oddělení za profesionální přístup a péči ke všem pacientům. Ve Vaší nemocnici jsem nebyla poprvé a musím konstatovat, že vysoký standart péče o pacienty si oddělení udržuje. Velké poděkování patří MUDr. Petru Vaškovi (operující lékař) za příkladný přístup k pacientům, profesionalitu a schopnost vysvětlit srozumitelnou formou diagnózu a způsobu řešení. V neposlední řadě děkuji primářce MUDr. Ivaně Lukáčové za vedení oddělení a celkový lidský a zároveň profesionální přístup k pacientům (primářka byla moje operující lékařkou v prosinci 2019). Ještě jednou děkuji za laskavý a lidský přístup. E.K.


Poděkování internímu oddělení

26.2.2020 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Touto cestou bych chtěla poděkovat personálu interního oddělení zdejší nemocnice za příkladnou starostlivost a péči. Byla jsem dovezena RZP a následně předána do péče na zdejší oddělení. Musím konstatovat, že jsem byla velice mile překvapena již samotným příjmem v rámci sestřiček a jejich vlídných slov. Věřte, že v mém věku, kdy již atakuji hranici 80.let je právě vlídné slovo mnohdy k nezaplacení. Následná má léčba byla taktéž bez jakýchkoliv připomínek z mé strany. Všude čisto, lékaři i sestry usměvavé a přenášely tuto dobrou atmosféru i na nás, troufám si tvrdit, i ostatní pacienty. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho sil do další práce.  


Chirurgickému oddělení

23.2.2020 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, dne 17.2.2020 jsem byla na operaci na chirurgickém oddělení. Touto cestou bych chtěla poděkovat panu MUDr. Róbertu Dinajovi a všem sestřičkám na oddělení, na dospávacím pokoji i na operačním sále za velmi profesionální a laskavý přístup. Také děkuji lékaři a sestřičce z oddělení ARO za perfektní anestezii! S pozdravem a ještě jednou moc děkuji. V.P.


Poděkování primáři a celému internímu oddělení

21.2.2020 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane primáři, dovolte mi,  abych Vám a celému Vašemu týmu interního oddělení Nemocnice Šternberk poděkoval za péči, kterou jste věnovali mému otci – J. Š. – v jeho posledních dnech. Rád bych vyjádřil hlubokou úctu a respekt Vašemu lidskému a odbornému přístupu, kdy jsme byli přesvědčeni, že táta je v těch nejlepších rukou, včetně toho, že byl personálem udržován v čistotě nejen on, ale i jeho lůžko, což bohužel není všude zcela samozřejmé. Děkujeme za umožnění alespoň krátkých návštěv i přes dobu zákazu. Též si velmi vážíme vašeho citlivého a empatického přístupu při sdělování informací o vývoji zdravotního stavu otce, za což bychom rádi poděkovali i paní doktorce Macháčkové. Jsme rádi, že díky Vašemu přístupu a přístupu Vašeho týmu můžeme být stále přesvědčeni, že české zdravotnictví, včetně regionálních nemocnic, je na špičkové úrovni. A to mimo jiné díky lidem, co jsou na svém místě. Jako třeba Vy, pane primáři a kolegové z Vašeho oddělení. S úctou a přáním všeho dobrého za rodinu L. Š.


Poděkování sestřičce z dětského oddělení

19.2.2020 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chci moc poděkovat sestřičce dětského oddělení (JIP) Nemocnice Šternberk, která měla denní službu 16. 2. 2020 a noční 17. 2. 2020. Bohužel jsem se nepodívala na jméno, ale její přístup k naší skoro 7-dmi týdenní dcerce byl naprosto úžasný. Celkově šlo vidět, že ji její práce baví a s dětmi to opravdu umí (i s takto malými). Co si dcerka normálně nenechala, to jí od této sestřičky vůbec nevadilo. Vše dělala s citem a empatií (k malé i ke mně). S paní doktorkou, se kterou sloužila 16. 2. 2020 byly sehrané a v těžkých chvílích dokázaly vytvořit velmi příjemnou atmosféru plnou zájmu o malou a za to jim oběma opravdu děkuji. Samozřejmě děkujeme celému personálu za odbornou péči, kterou nám poskytli. Za rodinu A. P.


Internímu příjmu

18.2.2020 / Vítkovická nemocnice

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří měli 14.2 2020 službu na příjmové ambulanci interny ve Vítkovické nemocnici. Po přetrvávajících bolestech tam byla odvezena moje manželka. Milý přístup a pochopení všech nám velmi pomohla v tíživé situaci. Neformální, lidský a vysoce profesionální přístup ošetřujícího lékaře MUDr. Martina Nováka nám dával pocit, že všechno dobře dopadne. Stejně i péče ošetřovatelky paní Marie Masssaniecové. Z nemocnice jsme odcházeli s pocitem úlevy a naděje. Přístup personálu Vašeho pracoviště nás překvapil. V dnešní době není samozřejmostí.   Děkujeme. Ing. L.S.


p. Pažitkové

18.2.2020 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, ráda bych tímto chtěla poděkovat sestřičce p. Aleně Pažitkové, která pracuje na infuzním stacionáři. Její přístup k pacientům je velmi laskavý, srdečný a vždy s úsměvem. Je to člověk na svém místě i po profesní stránce. Díky ní jsem se zde cítila velmi dobře. Děkuji. L.Ž.S.


Poděkování oddělení ortopedie

17.2.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane primáři, v únoru jsem se podrobila operaci prstů na levém chodidle na Ortopedickém oddělení v nemocnici v Novém Jičíně. Operaci provedl MUDr. Výskala s velkou péčí, profesionálním a laskavým přístupem k pacientovi. Patří mu vřelé poděkování za velkou pečlivost a lidský přístup, je vynikající operatér. Kolektiv na ortopedickém oddělení, pod Vaším vedením a vedením skvělé staniční sestry Moniky Žáčkové byl profesionální, vstřícný a lidský. Po celou dobu mého třídenního pobytu se lékaři a sestřičky „nezastavili“, i přes velkou pracovní zátěž, navíc v době chřipkové epidemie, byli vždy vstřícní, ochotní s úsměvem na tváři. Vím, jak náročná je práce s lidmi a o to víc oceňuji celý kolektiv tohoto oddělení, s jakým pracovním nasazením pečují o pacienty. Ještě jednou děkuji a přeji samé spokojené pacienty. M.


Zaměstnancům rehabilitačního oddělení

13.2.2020 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych touto cestou moc poděkovat vašim zaměstnancům rehabilitačního oddělení. Speciální poděkování je určeno fyzioterapeutce paní Mgr. Janě Smolkové. Její profesionalita a přístup k pacientovi je na velmi vysoké odborné úrovni. Kéž by naše zdravotnictví mělo více takových erudovaných zaměstnanců. Gratuluji Vám :-) Ing. P.K.


Poděkování dětskému oddělení

13.2.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, dodatečně bych tímto e-mailem chtěla vyjádřit své poděkování týmu dětského oddělení novojičínské nemocnice. Se čtyřměsíční dcerkou Valentýnkou jsme byly hospitalizované v lednu 2020 pro Valentýnčinu obstrukční bronchitidu. V nemocnici jsme strávily 7 dní a poté jsme opakovaně dojížděly na kontroly, nyní je dcerka předána do plicní ambulance nemocnice. Lékařská péče během hospitalizace byla výborná, stejně jako péče sester a ostatního personálu. Rozhodně bych chtěla vyzdvihnout vstřícnost a "lidský přístup", pro který jsem se při hospitalizaci cítila dobře. Speciální dík patří paní primářce, která je pro mě propojením zkušenosti a onoho "lidství", jenž mnohdy při komunikaci s lékaři pacientovi schází. Nebylo to mé první setkání s tímto oddělením. Před pěti lety jsem zažila hospitalizaci se starší dcerou Anežkou, která tehdy trpěla zánětem ledvin. S péčí jsem byla rovněž velmi spokojená. Děkuji. S pozdravem J.K.  


Rehabilitačnímu oddělení

11.2.2020 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval za vzornou péči rehabilitačnímu oddělení - ambulantní části Vaší nemocnice. Setkal jsem se zde opravdu s lidským, ale taktéž profesionálním přístupem paní primářky MUDr. Štverákové, které tímto moc děkuji a zároveň se jí omlouvám, že jsem se nedostavil k ukončení léčby, ale "omylem" až následující den. Velmi bych chtěl vyzdvihnout práci terapeutky Barborky Chválkové, která o mě pečovala a podporovala tak jak se sluší na reprezentaci nemocnice, která nese "AGEL" vedle svého názvu, za což jsem jí velmi vděčný. Své zkušenosti ze sportovní činnosti, praxe i studia umí dokonale využít ve prospěch pacienta a její pozitivní myšlení, pochopení a přirozenost jí vlastní pak jen dokresluje její vztah ke zdravotnictví. Ještě jednou Vám velmi děkuji. M.K.


Poděkování primářce hemodialyzačního oddělení

11.2.2020 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych takto poděkovat, paní primářce MUDr. Ladě Janušové, za velice pěkný přístup k nám pacientům. Paní primářka je velice milá, příjemná a důsledná. Léčí mě už druhý rok, můj zdravotní stav se hodně zlepšil a stále je lepší. Lékaři si už se mnou nevěděli rady, a tak mi známí doporučili paní primářku. Jsem velice spokojená s léčbou a profesionálním přístupem. I Vaše nemocnice mě přirostla k srdci, protože jsem podstoupila řadu vyšetření a setkala se jen s příjemným a ochotným personálem. Ještě jednou děkuji. Škoda že není více takových nemocnic jako ve Šternberku. S pozdravem  Marie F.


Poděkování sestře Ryškové

9.2.2020 / Vítkovická nemocnice

Moc bych chtěl poděkovat za perfektní přístup a skvělou péči sestřičky Markéty Ryškové na funkční diagnostice. Více takových sestřiček. D.B.


Poděkování personálu oddělení kardiologie

9.2.2020 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, Chtěl bych poděkovat pánům doktorům Jiravskému a Szmekovi za odborně vykonanou práci při mé rizikové operaci reimplantace kardiostimulátoru z levé strany na pravou a následném doléčení zánětu kapsi. Dále také personálu Kardiologie II. a Chirurgie za jejich péči během celého 2-měsíčního pobytu v nemocnici. Děkuji T.F.


Poděkování neuirologickému oddělení

6.2.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane primáři, chtěla bych vyjádřit poděkování všem zaměstnancům neurologického oddělení v Nemocnici v Novém Jičíně, za příkladnou péči a citlivý přístup při ošetřování mé tety, paní M.B., která byla na tomto oddělení hospitalizována. S úctou, E.H., neteř    


MUDr. Ermisové

3.2.2020 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den, chtěla bych pochválit paní doktorku Karolínou Ermisovou, která má lidský přístup k pacientům. Děkuji J.P.


Oddělení následné péče

3.2.2020 / Vítkovická nemocnice

Dobrý den pane řediteli. chtěla bych vás touto cestou požádat o předání mého dopisu a poděkování vašim zdravotníkům z oddělení následné péče. Je to MUDr. Novák, MUDr. Janečka, MUDr. Wrožyna a staniční sestra Lenka Holubová s kolektivem sester, pečovatelů a pomocných pracovníků. Manžel v listopadu 2019 v nemocnici Fifejdy zkolaboval a lékař interny, na mou žádost, ho nechal převést k vám na internu. V poslední době je u vás častým pacientem. Po zlepšení stavu a s mým souhlasem byl přeložen na oddělení následné péče. Manžel trpí těžkou demencí s podílem Alzheimerovy choroby a ztrátou soběstačnosti. Proto péče kolem něho je velmi náročná. Kolektiv sester a pečovatelů pod vedením staniční sestry p. Holubové tuto práci vykonával zodpovědně, s láskou a profesionalitou. Za což jim moc děkujeme. Manžela (tatínka) jsme navštěvovali každý den, více jak 2 měsíce, a vždy byl čistý, nakrmený, polohovaný a byl dodržován pitný režim. O manžela se s pomocí syna a dcery starám sama několik let, tak dovedu ocenit namáhavou práci kolem něj. Rovněž chci poděkovat všem uvedeným lékařům, kteří mi ochotně podávali zprávy o průběhu léčení. Všechny mé otázky byly srozumitelně zodpovězeny. Na závěr pane řediteli Vám a všem jmenovaným zdravotníkům chci popřát hlavně zdraví, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody. S pozdravem. Manželka L.P.


Poděkování internímu oddělení

30.1.2020 / Podhorská nemocnice

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za skvělou péči a přístup celému internímu oddělení v Podhorské nemocnici v Bruntále, jak pánům doktorům, tak sestřičkám i ošetřovatelům.  S pozdravem a páním hezkého dne G. S.    


Gynekologickému oddělení

28.1.2020 / Vítkovická nemocnice

Velmi děkuji celému gynekologickému oddělení za veškerou péči a především lidský přístup, kterým mi pobyt v nemocnici zpříjemnil. Pečlivé paní doktorce Vandě Klimánkové, úžasně pozitivní a milé paní doktorce Andrei Kordasové, panu doktorovi Marku Rozbrojovi, všem sestrám, hlavně těm, které měly noční službu po mé operaci, dále ošetřovatelce, která mi pomáhala do sprchy, všem anestezioložkám... Zvláštní poděkování patří paní primářce Ivaně Lukáčové - tak empatický lékař je opravdový poklad - jste nejlepší! P.B.


Dětskému oddělení a JIP

28.1.2020 / Vítkovická nemocnice

Dobrý večer, chtěla bych neskutečně poděkovat vašemu personálu na dětské JIP a dětském oddělení. Pracují tam úžasní a kamaradští lidé. Ve čtvrtek v pozdních hodinách, mi zachránili 11mesičního syna, když jsme ho přivezli přidušeného křupkou. Ještě jednou moc děkuji. A.D.


Poděkování chirurgickému oddělení

28.1.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu doktoru Vladimíru Benčurikovi za jeho profesionální a lidský přístup. Sama jsem zdravotník a o to hůř si uvědomuji závažnost svého onkologického onemocnění. Ale i já potřebuji naději a odvahu bojovat s mou nemocí a tu mi pan doktor dodával po celou dobu mé hospitalizace na chirurgickém oddělení. Velmi si vážím jeho opravdového zájmu a pomoci i v následné péči. S úctou D. K.


Chirurgickému oddělení

27.1.2020 / Vítkovická nemocnice

Vážený pane řediteli.   Dne 6.1.2020 jsem se ve Vaší nemocnici na chirurgickém oddělení podrobil operaci "křečových žil" - protože nejsem lékař ani latiník - tak po píši česky - slengově. S výsledkem operace a péči před ní i po ní jsem byl maximálně spokojen. Chtěl bych tímto poděkovat celému personálu oddělení za vzornou a příkladnou péči. Jmenovitě bych chtěl poděkovat za profesionální práci svému operátorovi MUDr. Róbertu Dinajovi. Věřím, že podobně tomu bude i v dubnu - kdy bych se měl podrobit operaci druhé nohy. Ještě jednou celému Vašemu zdravotnickému oddělení chirurgie děkuji.   S pozdravem   T.S.  


Poděkování lékařům a sestřičkám chirurgického oddělení

27.1.2020 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat Mudr Puszkailerovi za perfektně provedenou operaci žlučníku a lékařům a sestrám chirurgického oddělení Nemocnice Šternberk za příkladnou péči před i po operaci a přístup k pacientům což jsem měl možnost poznat během 9 dnů hospitalizace letos v lednu. J.K.


Poděkování celému chirurgickému oddělení

27.1.2020 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den Pane primáři, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za péči, která mi byla poskytnuta při mých zdravotních potížích na Vašem oddělení v Nemocnici Šternberk. Byla jsem hospitalizována 30.12.2019, poté operována 6.1.2020. Vyřiďte prosím mé poděkování za péči všem lékařům a také samozřejmě sestřičkám na oddělení chirurgie I. i II, kteří se po celou dobu o mě velmi dobře a s úsměvem starali. Ještě jednou děkuji a přeji Vám všem hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů. S pozdravem J. Z.


Poděkování Onkologie Karviná

24.1.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Vážené vedení nemocnice Agel, dovoluji si Vám napsat. Věřím, že mé přání splníte. Víte, 7 let jsem se léčila v Hornické nemocnici v Karviné a musím podtrhnout, že jsou tam všichni skvělí. Má záležitost se týká onkologického oddělení. Všem prosím předejte můj velký dík. Pracoval tam pan doktor Pavel Horkel. Bez léčby mně bylo dáváno půl roku života. P. Horkel svým přístupem a profesionalitou MNĚ ZACHRÁNIL ŽIVOT. Chtěla jsem se zabít, ale p. HORKEL dokázal nemožné, vyléčil mě. Nyní pracuje v Ostravě. Zachránil svým lidským přístupem a odborností mnoho lidských životu. Lidé umějí na lékaře jen nadávat, ale říci, jsou u nás dobří lékaři, to jim jde hůře. Manžel mé dcery je lékař a žije ve Švýcarsku a tam vykonává svou profesi. Řekl mi babičko, u Vás si na lékařství nemůžete stěžovat. Vím, že máte časopis, lidé by měli vědět jaké tu máme kapacity včetně zdravotních sestřiček. Děkuji i Vám. Poděkujte prosím veřejně onkologovi Pavlu Horklovi.      Vám přeji, ať se Vám ve vaší práci stále daří. DĚKUJI MOC, MOC, MOC E.P.  


Poděkování oddělení následné péče

23.1.2020 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému oddělení Následné péče Vaší nemocnice za výbornou péči a odborný přístup, který jste věnovali mému manželovi, který byl u Vás už několikrát hospitalizován. W.P.


poděkování gynekologickému a novorozeneckému oddělení

23.1.2020 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážený pane doktore, dne 15.1.2020 jsem na Gynekologickém oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí porodila své druhé dítě, syna Jakuba.Tímto bych ráda vyjádřila poděkování veškerému personálu Gynekologického a Novorozeneckého oddělení. Syn se narodil plánovaným císařským řezem v 7:34. Avšak již první kontakt s pracovištěm v době plánování porodu s dr.Sekvardem, dr. Kratochvílem, vše pod záštitou pana primáře Hoška, byl naprosto profesionální a zároveň lidsky příjemný. V den porodu jsem byla vděčná za laskavý a klidný přístup všech zúčastněných, zvláště anestezioložky dr.Pavlíkové, což velmi přispělo k redukci předoperačního stresu a hladkému průběhu zákroku i poporodní adaptace syna.Dále nesmírně oceňuji práci a přistup sester, ošetřovatelek a lékařů z oddělení šestinedělí a Novorozeneckého, díky jejichž, vždy stoprocentně profesionálnímu, ale zvláště laskavému a vnímavému přístupu k pacientkám a jejich potomkům, jsem zcela v poklidu prožila první hodiny a dny po porodu. Jsem lékařka s léty odpracovanými na oddělení velké nemocnice, vím, jak může být tato práce náročná, jak je někdy značně obtížné zvládat potřeby a požadavky desítky různých pacientů zároveň. V mém případě to všichni zvládli dokonale, vždy vycítili, kdy je třeba a velmi laskavě nabídli pomoc. Vážím si toho a ještě jednou jim všem velmi děkuji. S pozdravem MUDr.Barbora Krnáčová


Poděkování Ambulance bolesti

16.1.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat sestrám sloužícím v ambulanci bolesti ve Vaší nemocnici, jmenovitě paní Hruškové a paní Žákové. Obě jsou vždy nejen naprosto profesionální, ale také velmi vstřícné a komunikativní. S pozdravem J.K.


Poděkování neurologickému oddělení

16.1.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům a sestrám z oddělení neurologie, kde jsem byla hospitalizována, za jejich profesionalitu a ochotu. Š.


Poděkování Radioterapie

16.1.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, minulý pátek jsem ukončila sérii léčby ozáření na Vašem pracovišti v NNJ , chodila jsem na Bé. Chtěla bych tímto emailem vyjádřit veliké díky za lidskost a laskavost všech lidí na tomto oddělení. Takový přístup jsem dlouho nikde neviděla. Je to pro ty zaměstnance velmi stresující prostředí pracovní a obdivuji jejich nasazení. Počínaje paní Radmilou a konče ostatními - máte zde moc fajn tým. Za tu péči děkuji. Nemoc, která potkala bohužel i mne, mi přivedla do cesty i pana docenta Vránu a onkologa z Hlučína MUDr. Pavel Horkel... těmto mužům také patří pochvala za přístup, pochopení a profesionalitu. S pozdravem a přáním plno spokojených pacientů P.S.  


Poděkování personálu chirurgie C

15.1.2020 / Vítkovická nemocnice

Chtěla bych velmi poděkovat celému personálu na chirurgii C, za ochotu a milou péči po dobu mé hospitalizace. B.M.


Poděkování celému gynekologicko-porodnickému oddělení

14.1.2020 / Nemocnice Šternberk

Velké poděkování celému personálu PORODNICE Nemocnice Šternberk, (porodní asistentky, doktoři, doktorky, sestřičky). Prostě všem, kteří se o nás starali. Díky velké profesionalitě jsem mohla rodit přirozeně kopcem pánevním a po třech dnech odejít bez jakéhokoliv poranění s miminkem smějící se na svět a plně kojené. Oddělení poporodní, šestinedělí, zkrátka všechno bylo nadstandardní. Já říkám jednoznačně ANO, pokud někde rodit, tak TADY. Jako prvorodičce vám se vším pomůžou a ochotně odpoví na všechny vaše otázky. P.S. Dokonce tady i dobře vaří DĚKUJEME K.N.


Poděkování Onkologie Karviná

14.1.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, Vážené vedení nemocnice Agel, dovolte mi Vám napsat. Jsem pacientkou onkologického oddělení Hornické nemocnice Agel v Karviné. Proč Vám píši, jsem pacientkou již 7let. Tímto Vás prosím o zveřejnění ve Vašem časopise o jednom skromném a velmi profesionálním lékaři. MÉ DOJMY O TOMTO LÉKAŘI BY BYLO NA NĚKOLK STRÁNEK. Tak napíši to hlavní. Lékař se jmenuje Pavel Horkel, byl lidský, jemný, velmi dobře uměl psychicky navést pacienta ke spolupráci. ZACHRÁNIL MI ŽIVOT a nejen mě, ale mnoho dalším. Víte, nevím, jak všem sdělit, jak je p. doktor skvělý. Víte lidé umí na lékaře jen nadávat, ale veřejně jim říci děkuji, děkuji, to ne. Co v této profesi lékař prožívá ve chvíli, kdy ví že pacientovi není pomoci, si nikdo neuvědomuje. Tímto se chci zmínit i o MUDr. Herokové, která po konzultaci s MUDr. Horklem mně neuřízli prso, operovala mě velmi dlouho a tak i jí patří velké díky. Prosím Vás o zveřejnění tohoto emailu. Nevím, jak jinak jim poděkovat za všechny pacienty. Přeji Vám krásný den a moc, moc, děkuji za pomoc S pozdravem E.P.  


Poděkování personálu polikliniky

13.1.2020 / Hornická poliklinika

Dobrý den, pane řediteli! Chtěla bych Vás požádat, abyste vyslovil mé poděkování lékařům: MUDr. O. Konvičkovi -internímu lékaři a MUDr. I. Gojovlovi- plicnímu lékaři a jejich sestrám za péči, kterou mi věnují a o mne se perfektně starají. Jejich vyšetření a léčba jsou na vysoké odborné úrovni, což svědčí o tom, že můj zdravotní stav je daleko lepší a cítím se skvěle. Rovněž jejich přístup k pacientům, včetně jejich sester je vstřícný a může být příkladem pro jiné neochotné zdravotníky. Oběma lékařům a jejich sestrám ještě jednou DÍK! Na závěr Vám všem chci popřát v novém roce 2020 pohodové pacienty, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody. S pozdravem L.P.


Poděkování Onkologie

6.1.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, v polovině prosince 2019 jsem byl hospitalizován na oddělení ORL v nemocnici Nový Jičín. Děkuji touto cestou všem zaměstnancům, kteří se o mě po tuto dobu pěkně starali. Velmi si vážím péče lékařů, zdravotních sester a bratrů. Prosím, abyste jim moje poděkování vyřídili. Děkuji a jsem v úctě L.F.  


Poděkování Kožní

6.1.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval paní doktorce Chlebkové za její péči a léčení při mé hospitalizaci. Děkuji. V úctě L.F.  


Poděkování personálu OOOP

6.1.2020 / Nemocnice Český Těšín

Děkuji všem lékařům, sestrám i sanitářům za obětavou a laskavou péči věnovanou mému manželovi. Manželka H.CH. s dcerou


Poděkování JIP a internímu oddělení A

4.1.2020 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům a sestrám za lidský a profesionální přístup, byla jsem hospitalizovaná od 28.11. do 9.12.2019 ,můj stav se velmi zlepšil díky vaší péči na JIP, posléze na interně A. Přeji hodně úsoěchů v novém roce. M.B.


Poděkování dětskému oddělení

4.1.2020 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Rádi bychom velmi poděkovali celému týmu na dětském oddělení.Dne 28.12.2019 byl náš 3 letý syn David K. hospitalizován. Spadl ze schodu z velké výšky a ležel na pokoji ze zvýšenou péčí. Personál na dětském oddělení je zcela vyjímečný, pracují s obrovským nasazením a láskou k dětem. Obzvláště bychom rádi poděkovali sestřičce, která byla dne 28.12 spolu s pani doktorkou Kateřinou Stavinohovou na příjmu dětské ambulance, veškeré vyšetrení absolvovala s námi a díky její empatii a lidskému přístupu jsme vše zvládli. Moc děkujeme S uctou Hana K. (matka)


Poděkování Onkologie

2.1.2020 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, Děkuji celému personálu za Vaši laskavost, ochotu a hlavně trpělivost při hospitalizaci mého přítele pana Petra G. Nesmírně si vážím Vaší nelehké práce. A touto cestou bych Vám všem moc poděkovala a popřála krásné, klidné, pohodové svátky a co nejméně vrásek z pacientů. S úctou a velkým díkem A.Š.


Poděkování personálu chirurgického oddělení

1.1.2020 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěla bych poděkovat jménem mého tatínka, který byl u Vás operován, za skvělou péči a přístup k pacientům celému chirurgickému oddělení Vaší nemocnice, zvláště pak panu doktorovi Matlochovi. Přejeme Vám všechno nejlepší v novém roce Vám všem. E.K.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

31.12.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobry den, nezlobte se prosim, ze pišu..Od 4.12 do 10.12 jsem ležela u vas na odděleni, kde jsem byla na operaci a tímto bych vám chtěla moc a moc poděkovat. Přiznam se, že jsem z teho měla strach, ale už při přijmu ze mě začinal opadávat..tak přijemné sestřičky, doktory, uklizečky a všechny..jsem už dlouho nikde nezažila..Opravdu jsem se u vás citila dobře a vam všem za to děkuju..za pěkny, lidsky přistup k nam k pacientkám..Děkuju a přeju všem krásny a pohodovy Nový rok.... Martina L.


Poděkování Urologickému oddělení

31.12.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, děkuji urologické ambulanci za vstřícné a bezvadné ošetřování v roce 2019. Především panu doktorovi Baťkovi a sestřičce paní Šilhanové za příkladnou péčí o mé nemocné ledviny. Jsem rád, že jsem se dostal do jejích péče a udržují mé ledviny v únosném stavu. Oběma a celé prostějovské nemocnici přeji v příštím roce především spokojené pacienty a pevné nervy s těmi nespokojenými. Zdraví Ing. Pavel P.


Poděkování ORL oddělení

30.12.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážené vedení nemocnice v NJ, vážený pane primáři Syrovátko, v tomto měsíci prosinci 2019 jsem byla operována na Vašem oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. Chtěla bych Vám tímto vyjádřit upřímné poděkování. Za Vaši osobní práci, za Váš um a dovednost a také celému Vašemu oddělení. Celý Váš tým jste velmi profesionální, ale také velmi citliví lidé. Všechny paní doktorky i páni doktoři, všechny sestřičky pod vedením empatické vrchní sestry, všechny paní uklízečky a pomocný personál – všichni jste nás léčili Vaším laskavým přístupem k nám nemocným. Obdivovala jsem, jakou si dáváte práci vše nám vysvětlit, objasnit, ztrácela jsem postupně veškeré obavy o zdar a další průběh, neboť dokážete vytvářet dnes a denně prostředí plné opravdové péče a člověk se může u Vás cítit důstojně a v pravých rukou. Patří Vám velký obdiv a velký dík. Ještě prosím vyjádřit velké poděkování nemocniční kuchyni za každý pokrm, který vrací pacientům novou sílu a chuť vše zvládnout. S pozdravem plným úcty k Vám zůstává E.Š.  


Poděkování chirurgické ambulanci

30.12.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Ráda bych popřála všem zaměstnancům nemocnice ve Valašském Meziříčí hodně zdraví a štěstí v roce 2020. Ale hlavně bych chtěla poděkovat všem,kteří sloužili na chirurgické ambulanci ve vánoční svátky,konkrétně večer 25.12.2019,především Mudr.Zoltánu Karpátymu a jeho týmu ,kdy neúnavně zašíval rány na mé pravé ruce,které jsm utrpěla při boji o tlapku našeho pejska,když jsem ji vytahovala z tlamy vlčáka přes plot.Velmi děkuji za profesionální a lidský přístup. Toto jsou lidé na svém místě a patří jim za jejich práci velký dík.Děkuji. Jana Š., Trojanovice


Poděkování ORL

26.12.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážený pane řediteli,  vážený pane primáři, už nějakou dobu se odhodlávám sepsat toto poděkování, které z důvodu nedostatku času vzniklo až nyní. Zhruba v polovině listopadu jsem byla na doporučení dobré přítelkyně, která byla také dřív zaměstnankyní ve vaší nemocnici, přijata se synem Štěpánem (5 let) na ORL oddělení k zákroku odebrání nosní mandle a zavedení ventilačních trubiček. Původně jsem se rozhodovala mezi nemocnicí ve Vyškově a Prostějovem. Nakonec jsem na radu přítelkyně zvolila právě nemocnici v Prostějově. A ráda bych vám napsala, že šlo o jedno z velmi dobrých rozhodnutí, které jsem kdy udělala. Chtěla bych moc poděkovat za péči veškerého personálu. Naprosto všichni, od sanitářek, přes sestry a lékaře se k nám chovali opravdu velmi mile a citlivě. Ani jednou za celou dobu našeho krátkého pobytu sem se nesetkala s někým odměřeným nebo dokonce nepříjemným, což dnes bohužel není tak úplně samozřejmé. Všichni byli k synovi nesmírně laskaví, vše proběhlo na minutu přesně tak, jak bylo řečeno. Pooperační péče a kontrola byla také naprosto nadstandardní. Zejména bych chtěla poděkovat panu doktorovi Martinu Navrátilovi za to, že se nás bez řečí ujal, za jeho laskavý a přesto profesionální přístup, že nás neodmítl ani když jsme potřebovali prověřit následně po zákroku průchodnost grometky a že nám vše tak trpělivě vysvětlil. Takový přístup a zájem lékařů o dobro pacienta dnes už bohužel také není tak úplně samozřejmý. Vzhledem k tomu, že mám už i opačné zkušenosti, chtěla jsem právě proto sepsat toto poděkování. ORL oddělení v prostějovské nemocnici je opravdu špičkové a já budu jeho péči s radostí doporučovat dál.  Ještě jednou děkuji. Veronika Horelicová


Přání

24.12.2019 / Vítkovická nemocnice

Vážený pane řediteli, dovolte, abych se i já připojila k srdečným přáním. Chci Vám a také všem ve Vaší společnosti popřát mnoho dalších úspěchů v novém roce 2020, ale nejvíc přeji pevné zdraví! Před časem jsem sama byla nucena vyhledat zdravotnickou pomoc a jsem velice ráda, že jsem si zvolila právě nemocnici AGEL v Ostravě-Vítkovicích. Můžete být právem hrdý na celý kolektiv Porodnicko-gynekologického oddělení – od příjmové a ARO ambulance, přes operační a pooperační trakt až po lůžkovou část. Všichni byli velice milí, vstřícní a pracovali na velmi vysoké profesionální úrovni. Nejvíce jsem však vděčná, že jsem pro ně nebyla pouhé číslo diagnózy. Jejich laskavý a lidský přístup tvořil nezanedbatelnou část mé léčby. Tímto bych chtěla vyjádřit ocenění a poděkovat za výbornou práci lékařům, zdravotním sestrám a celému kolektivu pod vedením paní primářky MUDr. Ivany Lukáčové, zvláště pak MUDr. Matejkové. S úctou L.S.


Poděkování Urologie

20.12.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, dne 10.12.2019 jsem ve Vaší nemocnici absolvoval laparoskopickou operaci prostaty, která proběhla bez komplikací. Tímto bych chtěl poděkovat panu primáři Miroslavu Štursovi i celému operačnímu týmu, jakožto i sestrám na oddělení za humánní přístup a příjemnému chování. Tímto nám všem celý pobyt zpříjemnily v tomto předvánočním čase. S díky M.Š.


Poděkování Interna a ORL

19.12.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane řediteli, v pondělí odpoledne mě potkala nemilá příhoda, že jsem začala silně krvácet z nosu a záchranná služba mě převezla do nemocnice NJ na oddělení ORL a z ORL jsem byla poslána na vyšetření na "internu". Na ORL mě ošetřoval pan doktor Ivan Kalivoda a na interním oddělení pan doktor Andrej Kapľavka. Oba páni doktoři byli velmi empatičtí, vstřícní a laskaví. Upřímně děkuji oběma pánům doktorům za jejich přístup, protože mi opravdu nebylo dobře. Chci Vám napsat a zároveň velmi poděkovat a vyslovit slova uznání a díky nejen lékařům obou oddělení, ale taky chci vyzvednout velmi pěkné chování sester na obou odděleních. Byly velmi příjemné, empatické a já jsem byla mile potěšena jejich přístupem k pacientům. Byla jsem v nemocnici asi od 15.30 do 20.30, kdy se střídaly směny a opravdu přístup k pacientům byl velmi profesionální. Jsem moc ráda, že mi všichni pomohli a byli tak laskaví. Mile mě to překvapilo.  S pozdravem M.M.                                                           


Poděkování personálu oddělení Kardiochirurgie

19.12.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat zejména panu doktoru MUDr. Martinu Urbanovi a celému kolektivu Vaší nemocnice. Jste machři, už bych tu nebyl. Díky, vzal jsem si ponaučení z dosavadního stylu života a dívám se na ten svět úplně z jiného úhlu. Děláte neskutečně profesionální práci a přeji Vám mnoho úspěchů v roce 2020 M.Č.  


Poděkování personálu rehabilitace

18.12.2019 / Nemocnice Český Těšín

Chtěl bych poděkovat všem sestrám a lékařkám na rehabilitačním oddělení především mé fyzioterapeutce Aničce Bardonové za všechnu snahu a trpělivost co se mnou měla po dobu mé rehabilitace a přejí všem zaměstnancům hezké prožití vánočních svátku a hodně sil a zdraví v r.2020. Váš vděčný pacient J.K.


Poděkování Urologie

17.12.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážení kolegové, můj otec, Pavel Š., byl v září tohoto roku operován primářem Štursou. Tímto chci primáři a personálu Urologického oddělení poděkovat za příkladnou péči. S pozdravem a přáním klidného prožití Vánoc a všeho dobrého do nového roku. MUDr. H. Š., Příbram.


Poděkování nemocnici

17.12.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážený pane řediteli, ve čtvrtek 7.11.2019 jsme byli hospitalizovaní se synem (8 let) ve Vaší nemocnici z důvodu zánětu slepého střeva. Syn byl okamžitě operován a následně jsme pobyli pár dnů na dětském oddělení. Ráda bych touto cestou poděkovala všem pracovníkům Vaší nemocnice za profesionální přístup, vstřícnost a empatii. Ať se jednalo o paní uklízečky, sestry nebo lékaře byli všichni velmi příjemní a vše nám vždy vysvětlili. Za celou naši rodinu vám všem ještě jednou děkuji a přeji krásné vánoční svátky a úspěšný nový rok 2020. S pozdravem E.P.


Poděkování ORL

13.12.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, v prosinci 2019 jsem byla hospitalizována na oddělení ORL v Novém Jičíně. Mohla bych prosím touto cestou vyslovit velký dík všem zaměstnancům, kteří se o mne po tuto dobu perfektně starali? Velmi si vážím profesionálně odvedené práce jak lékařů, tak sestřiček i personálu. Zvlášť chci poděkovat panu primáři Syrovátkovi za operační výkon. Také chci poděkovat kuchařkám-kuchařům, kteří vařili výborně. Děkuji všem P.S.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Podhorská nemocnice

Jsem velice spokojená, lepší personál jsem neviděla. Měli by zaměstnanci rehabilitačního oddělení být oceněni za jejich práci, velice příjemní. Tím bych chtěla všem poděkovat. Paní doktorce Valentové a paní Mročkové děkuji dvakrát, jak mi pomohli. Z.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Podhorská nemocnice

Jsem velice spokojený, ochotný personál, proto bych chtěl všem poděkovat. L. M.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Podhorská nemocnice

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky a hodně zdraví v novém roce ze srdce přeje L. B. "achilovka" P.S. Mějte se všichni úžasně. Ráda na Vás vzpomínám.


Poděkování RHB Bruntál

6.12.2019 / Podhorská nemocnice

Děkuji za skvělí přístup sestřičkám, jsou vstřícné, moc hodné. Chovají se moc hezky. Patří jim velký dík. P.


Poděkování Urologie

29.11.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, vážený pane řediteli, chci touto formou, jako bývalý pacient, poděkovat panu primáři urologického oddělení MUDr. Miroslavu Štursovi. Dále i jeho lékařskému týmu za provedenou operaci a zdravotním sestrám za pooperační péči a starostlivost, která mi byla věnována. Děkuji také studentkám zdravotnické školy za jejich laskavý přístup. Ze své osobní zkušenosti musím říct, že na urologickém oddělení pod vedením pana primáře MUDr. Miroslava Štursy, vládne příjemná atmosféra a pohoda, která má velmi pozitivní vliv na uzdravení pacientů. Ještě jednou moc děkuji. P. P.


Poděkování

29.11.2019 / Podhorská nemocnice

Děkuji za skvělý přístup a péči. Pracuje tady samý profesionál. Je třeba všem zvednout plat. P. T.


Poděkování ARO, JIP, HDS

26.11.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Vážený pane řediteli nemocnice Nový Jičín, velmi těžko se hledají slova, slova upřímného poděkování. S pocity vděčnosti, velmi ráda posílám poděkování do nemocnice Nového Jičína na: oddělení ARO, oddělení JIP, oddělení Dialýzy.  Všem lékařům tohoto oddělení a sestřičkám, zkrátka celému týmu za vzornou péči a milé zacházení s mým manželem Stanislavem K. v době jeho léčebného pobytu. Vážený pane řediteli, při velké poradě přečtěte tento dopis, dopis poděkování mým slovem. Za vše ještě jednou děkuji, manželka velmi těžce nemocného pacienta, který také 14. listopadu vydechl u Vás naposledy. Děkuji! J. K.


Poděkování na oddělení Ortopedicko-traumatologické, ARO a celého operačního týmu

25.11.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům, kteří se o mě krásně starali celou dobu mé hospitalizace 21.-23.11.2019, nejen na oddělení ortopedie, ale i pana doktora anesteziologa a celého operačního týmu. Měla jsem velký strach z operace tenisového lokte. Nakonec jsem díky Vám všem operaci zvládla skvěle. Vaši nemocnici mohu jen doporučit. S pozdravem. Kateřina Ptáčková


Poděkování internímu oddělení

25.11.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych moc poděkovat celému kolektivu jak lékařů, tak i sestřiček interního oddělení valašskomeziříčské nemocnice. Po dobu mého pobytu na zdejším oddělení jsem byla velice překvapen ochotou, empatií a pracovitostí všech zaměstnanců, kteří zde vykonávali své pracovní činnosti. Hlavně přístup pana primáře Zajíčka je ukázkový a je vidět, že své oddělení vede na výbornou. Taktéž děkuji i všem pomocným silám na oddělení za ukázkový úklid a ochotu pomoci. Děkuji. M. J.


Poděkování ORL

21.11.2019 / Nemocnice Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat celému kolektivu ORL za péči, která mně byla poskytnuta. Byli senzační. Hezké Vánoce všem. Děkuji M. V.


Poděkování oddělení Radiační onkologie

15.11.2019 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat zdravotnímu personálu onkologického oddělení za skvělou péči, kterou mi během léčby věnují. Velké poděkování patří hlavně paní primářce Zlevorové, doktoru Praskačovi a vrchní sestře Osladilové, kteří mě po celou dobu velmi podporují a dodávají mi potřebnou sílu. Ještě jednou velké díky. R. Znojilová, Prostějovičky


Poděkování oddělení Radiační onkologie

13.11.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, byla jsem vyšetřena na onkologickém oddělení a chtěla bych vyjádřit svůj obdiv sestřičkám a lékařům. Tolik pacientů, kteří tu byli a tolik práce, co zde lékaři a sestřičky mají. I přes to se usmívají, trpělivě naslouchají a dělají vše pro to, aby všem a se vším pomohli. Je hodně těch, co si stěžují a o to více je potřeba vidět to obyčejné lidské zacházení. Prosím, předejte mé upřímné poděkování všem, kteří na onkologii pracují. Vážím si jejich nelehké práce. S úctou pacientka J.O.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

12.11.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní Jouklová, obracím se na Vás, abych poděkovala za péči, která mně byla poskytnuta v nemocnici Prostějov. Od 5-11.11. jsem byla hospitalizována na GYN odd.  Touto cestou bych chtěla poděkovat zdr.sestře paní Veronice Zapletalové. Tato sestřička měla noční službu 6.11. kdy jsem byla čerstvě po větší operaci. Sestřička za mnou během noci stále chodila, kontrolovala, zajímala se. Přesto, že jsem pociťovala velké bolesti, které k tomuto zákroku bohužel patří, velice dobře jsem  vnímala ochotu, profesionalitu a zejména lidskost při ošetřování. Její výbornou péči a zájem  jsem pocítila i na dalších službách, které měla poté. Celý pobyt na GYN odd. jsem vnímala pozitivně,ale výše uvedené sestřičce bych chtěla opravdu poděkovat. Protože si to zaslouží! Sama pracuji jako zdravotní sestra v nemocnici Přerov na CHIR AMB. O to víc mě tato zkušenost těší. Přeji vám, co nejvíce takových lidí ve Vašem pracovním týmu.  Děkuji za vyřízení.  S pozdravem Hana Dostálová.  


Poděkování jednotce intenzivní péče

30.10.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážený pane řediteli, obracíme se na Vás s poděkováním za profesionální a empatický přístup k našemu manželovi, tatínkovi a dědečkovi, panu Janu M., který byl hospitalizován na oddělení JIP valašskomeziříčské nemocnice s kombinovaným selháním srdce a ledvin od srpna do září 2019. Velmi si ceníme toho, že k němu bylo přistupováno s nejvyšší možnou mírou lidskosti, profesionality a laskavosti. Děkujeme ošetřujícím lékařům a také celému lékařskému a zdravotnickému personálu tohoto oddělení. Každý člověk si přeje, aby bylo o někoho, kdo je mu blízký, v těžkých životních chvílích postaráno co nejlépe, nám se toto přání, díky JIP, naplnilo na 100%. I když svůj boj nakonec prohrál, jsme přesvědčeni, že se dožil vysokého věku díky plnohodnotné péči odborníků, jací jsou právě v této nemocnici.  


Poděkování personálu rehabilitace

29.10.2019 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému rehabilitačnímu oddělení Vaši nemocnice za výbornou péči, vstřícnost a lidskost ke svým klientům. Moje babička se k Vám už několik let vrací a je velice spokojená a mohu říci, že se k Vám vždy těší. Pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení ji nesmírně prospívá, jak po psychické stránce tak zdravotní. Velice se vážím Vaší práce a ještě jednou děkuji za péči, kterou ji poskytujete. S pozdravem H.K.


Poděkování porodnímu oddělení

25.10.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Vážený pane primáři, dne 14.a 15.9.2019 rodila v porodnici ve Valašském Meziříčí moje vnučka Barbora G. a přišla na svět krásná zdravá holčička. Děkuji Vám i celému personálu této porodnice za velmi pěkné jednání a přístup k rodičce, i za velkou profesionalitu. Moc si toho vážím. Též děkuji za to, že matky dostanou celodenní stravu, není tomu tak všude. Do další práce Vám i celému kolektivu přeji mnoho pohody při pomoci novému človíčku na svět. Děkuji. Marta H.


Poděkování

16.10.2019 / Podhorská nemocnice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Oldřichu Pitorovi za jeho profesionální přístup a odborné znalosti. Díky patří také jeho sestřičce. M. Š.


Poděkování zaměstnancům OOP

15.10.2019 / Podhorská nemocnice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat personálu OOP v Rýmařově za profesionální péči o moji babičku p. L. M.. S takovou ochotou a empatii se v dnešní době člověk jen tak nesetká. Děkuji za důstojný konec moji babičky a ještě jednou veliké "Děkuji". Jsem opravdu hrdá na to, že pracuji v Podhorské nemocnici. T. M.


Poděkování Chirurgickému oddělení B

3.10.2019 / Nemocnice Prostějov

Poděkování chirurgickému oddělení B Dobrý den, dne 1.9. 2019 jsem nastoupila do nemocnice na bariatrickou operaci na chirurgické oddělení B. Přístup sestry Sovíčkové byl úplně super, byla milá i jsme si dobře popovídali. Všechny sestry i lékaři byli vstřícní, milí. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Peteu Vaverkovi,který se o mě postaral, vrchní sestře Iloně Neradové,která je úžasná a zábavná a dokáže rozveselit, sestře Sovíčkové,která byla také úžasná a samozřejmě i všem ostatním které nejmenuji. Jen tak dál jste super.


Poděkování MUDr. Quisovi a sestřčce

2.10.2019 / Podhorská nemocnice

Vážený pane doktore i sestřičko, moc Vám děkuji za péči, kterou jste mě věnovali 2. 10. 2019, když jsem potřebovala Vaši pomoc. Ať se Vám oběma daří a jste Vy i Vaše rodiny zdraví !! Ještě jednou moc děkuji! Z. D.


Poděkování chirurgickému oddělení

1.10.2019 / Podhorská nemocnice

Chtěla bych poděkovat MUDr. Maláčovi a všem lékařům za profesionální a lidský přístup. Velký dík patří také sestřičkám chirurgického oddělení za skvělou péči během mého pobytu v nemocnici. Děkuji M. K.


Poděkování oddělení LDN

28.9.2019 / Nemocnice Prostějov

Ráda a s potěšením si dovoluji i touto formou poděkovat sestřičkám, které se velmi obětavě starají o starší a staré pacienty na oddělení paliativní péče ve třetím poschodí LDN ve vaší nemocnici. Navštívila jsem opakovaně svoji kamarádku paní Helenu V. hospitalizovanou na tomto oddělení a musím vyjádřit obdiv a úctu všem, kteří na tomto oddělení pracují. Zejména kolektiv sester, které vykonávají fyzicky i psychicky těžkou a náročnou práci, si zaslouží pro svůj vstřícný a obzvláště vlídný přístup k pacientům moje upřímné díky.  Přeji Vám osobně i všem sestřičkám na oddělení následné a paliativní péče, aby práci s klienty, kteří již nejsou schopni o sebe se postarat, provázelo při  této záslužné, přínosné a zdravotně i společensky nepostradatelné aktivitě hodně úspěchů. Se srdečnými pozdravy doc. PhDr. Helena Bauerová 


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení a Centru léčebné rehabilitace

27.9.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, podstoupila jsem na ortopedii  nemocnice Prostějov dne 28.8.2019 operaci  kyčelního kloubu a po týdnu na ortopedii i čtrnáctidenní léčbu v Centru léčebné rehabilitace. Dovolte, abych alespoň touto cestou vyjádřila srdečné díky všem pracovníkům ortopedicko-traumatologického oddělení, v čele s mým operatérem primářem MUDr. Pavlem Pilařem, i pracovníkům Centra léčebné rehabilitace, vedeném primářem MUDr. Petrem Konečným, včetně kolektivu fyzioterapeutů, zvláště paní Pavle Poslušné, která vedla mou rehabilitaci. Srdečný dík patří i kolektivu pracovníků JIP za jejich vzornou péči v době bezprostředně po operaci. Velice oceňuji jejich přístup k pacientům, milé a vstřícné jednání plné srdečnosti a optimismu, to jak vše pacientovi vysvětlili, aby věděl,  jak si po zákroku počínat a jak zdolat úskalí pro zdravého zcela běžných úkonů. Nemohu nevzpomenout i to, že při všem byla zřejmá perfektní organizace práce, jejíž samozřejmou součástí byla péče o všestrannou spokojenost a pohodu pacientů. Přeji mnoho dalších úspěchů ve vaší náročné práci, I.W.                                                     


poděkování gynekologickému oddělení

26.9.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Mnohokrát děkuji celému oddělení gynekologie za profesionální přístup. A také děkuji, že mi bylo umožněno být na pokoji s dcerou po celou dobu pobytu její hospitalizace. Jste skvělí, úžasní s velkým srdcem.  


Poděkování chirurgickému oddělení

20.9.2019 / Podhorská nemocnice

Chtěl bych poděkovat celému kolektivu včetně p. Dr. Maláčovi za lidský přístup po dobu mé hospitalizace. Doktoři, sestřičky a celý kolektiv se velmi citlivě chová k pacientům, nejste jim na obtíž a to se v dnešní době velmi cení. Přeji Vám hodně úspěchů. J. M.


Poděkování paní doktorce a optometristce

17.9.2019 / Oční centrum AGEL

Prosím o poděkování a pochvalu pro MUDr. Elišku Ryšavíkovou a optometristku Bc. Markétu Malou za jejich profesní a lidský přístup k pacientům. Proto chodím k očnímu vyšetření ráda. Děkuji, Milena Poučová.


Poděkování příjmovému oddělení

16.9.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, Chtěl bych tímto ocenit a zároveň poděkovat za neobvykle ochotný a lidský přístup se kterým jsem se setkal na příjmovém oddělení díky sestře Marcele Kajfošové. Zjistil jsem, že i v nepříjemných chvilkách řešení zdravotních problémů si lze díky takovým lidem zachovat dobrou náladu. Ještě jednou děkuji. Marian Weiser


Poděkování personálu jednodenní kardiologie

10.9.2019 / Nemocnice Podlesí

Přeji dobrý den vážený pane primáři. V pondělí dne 9.9.2019 jsem podstoupil ve Vašem zařízení vyšetření "ECHO" a SKG spojené prakticky s celodenním pobytem. Chtěl bych Vám a všem pracovníkům oddělení Jednodenní kardiologie touto cestou poděkovat za opravdu nevšední přístup všech se kterými jsem přišel do kontaktu. Děkuji za péči, vstřícnost, laskavost a profesionalitu. Zvláště bych chtěl poděkovat panu MUDr. Jindřichu Černému. Chci Vás požádat, vážený pane primáři, abyste předal mé poděkování a uznání všem pracovníkům, kteří se o mne v průběhu mého pobytu pečlivě a pozorně starali. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší náročné a odpovědné práci. S pozdravem, L.P.


Poděkování RHB Bruntál

6.9.2019 / Podhorská nemocnice

Děkuji za profesionální péči a přístup celému oddělení rehabilitace. Laskavý a lidský zpříjemnili dobu léčby aniž bylo toto léčení nelehké. Proto přeji všem hodně zdraví a ještě jednou velké dík. K. R.


Poděkování RHB Bruntál

6.9.2019 / Podhorská nemocnice

Přístup všech byl skvělý, profesionální a zároveň lidský. Děkuji moc, velmi mě to pomohlo. S. L.


Poděkování personálu chirurgické ambulance

6.9.2019 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli. Touto cestou bych chtěl poděkovat MUDr. J. Bulejčíkovi za lékařské ošetření na chirurgické ambulanci dne 4.9.2019. Tento den jsem s poměrně intenzivní bolestí v pravém podbříšku vyhledal pomoc ve vaší nemocnici. MUDr. Bulejčík mě vyšetřil, určil diagnózu tříselná kýla. Po jeho ošetření intenzivní bolest hodně ustoupila a je přjatelná i k dnešímu dni, kdy čekám na operační zákrok. Ještě jednou mu tímto děkuji. S pozdravem, J.T.


Poděkování týmu zdravotníků kardiologie

28.8.2019 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, dne 21.5.2019 jsem u Vás podstoupila katetrizační ablaci srdce. Chtěla bych tímto upřímně poděkovat Vám i celému týmu zdravotníků, kteří o mě během výkonu i následně po něm pečovali. Díky tomuto skvěle odvedenému zákroku se mohu těšit z uzdravení a opětovného zapojení do běžného i pracovního života. Po celou dobu hospitalizace jsem se setkala výhradně s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Ještě jednou srdečně děkuji a přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů. S pozdravem a úctou D.K.


Poděkování interně JIP

19.8.2019 / Nemocnice Šternberk

Chci poděkovat týmu sanitky ZS, a kolektivu sestřiček a lékařů ze dne 14.8. 2019 na interně JIP Nemocnice Šternberk, kteří mi zachránili život po vosím píchnutí, a následně rychlém nástupu alergické reakce...Sestřičky i paní lékařka byly velmi milé, starostlivé, profesionální, s velmi lidským přístupem. Děkuji BŠ


Poděkování oddělení následné péče

19.8.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Kromě osobního vyslovení díků,děkuji ještě tímto MUDr. Štěpánové za péči, věnovanou mému bolestivému zdravotnímu stavu, který se podařilo poměrně v krátké době tlumit a značné bolesti zmírnit. Poděkování s velkým uznáním si zaslouží také personál oddělení následné péče, který dle mého krátkého pobytu na tomto oddělení pracuje a vlastně slouží pacientům hlavně seniorského věku, a to převážně v náročných podmínkách. Moc velké díky Vám všem. p.K.


Poděkování rehabilitačnímu středisku

18.8.2019 / Nemocnice Český Těšín

Poděkování za rodiče, rodiče kteří k vám jezdí pravidelně každý rok na přeléčení ve vašem rehabilitačním středisku, jsou velmi spokojení a děkují tímto celému oddělení za příkladnou péči a ochotu. Za paní V. a S. děkuje dcera


Poděkování infekčnímu oddělení

15.8.2019 / Nemocnice Prostějov

Rád bych touto formou poděkoval za péči celému kolektivu infekčního oddělení nemocnice Prostějov. Vůbec poprvé jsem se ocitl v nemocnici, kde jsem se setkal s nevšední péčí lékařek i ostatního zdravotního personálu. Zvláště chci ocenit a pochválit práci sestřiček a všech sanitářek. Setkal jsem se s nebývalým zájmem, ochotou a snahou ulehčit pacientovi jeho pobyt v nemocnici. Sestřičky jsou vřelé, vlídné, dovedou povzbudit, jejich ochota pomoci je tak úžasná, že mi každý den vytvářela úsměv a optimismus do života.. Kéž by se takový vzorný personál vyskytoval v každém zdravotním zařízení. Velké díky patří také lékařům pod vedenim úžasného Primáře. Na těchto10 ač nudných dní budu dlouho vzpomínat. Ještě jednou děkuji a Všem přeji jen to krásné, protože co je krásné je i dosti vzácné. S pozdravem Váš pacient Tomáš H.


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

15.8.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych opravdu moc poděkovat celému personálu prostějovské porodnice. Sestřičky i doktorky byly moc hodné, ochotné a díky nim byl pobyt v nemocnici opravdu moc příjemný. Ještě jednou moc děkuji všem!!


Poděkování RHB Bruntál

15.8.2019 / Podhorská nemocnice

Velmi děkuji tomuto oddělení za vzornou péči, která mě opět postavila na nohy. Děkuji V.


Poděkování oddělení ARO, porodního, šestinedělí a novorozeneskému

12.8.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit naše poděkování a nesmírnou vděčnost za záchranu naší dcery Janičky a vnučky Josefínky K., poté co nastaly 25.7.2019 vážné poporodní komplikace. Slovy se nedá vyjádřit, jak moc jsme šťastní. Děkujeme paní doktorce Zlámalové a všem pánům doktorům Nemocnice Šternberk, kteří se postarali o to, abychom měli naše holčičky doma. Nemalé poděkování patří všem sestřičkám, které se krásně starali o Janičku z počátku na ARO a porodního oddělení a následně pak, už o oba naše poklady z oddělení šestinedělí a novorozeneckého. Jejich úsměv a optimismus nám moc pomohly, dodávaly nám sílu a vědomí, že všechno bude zase v pořádku. V situaci, v jaké jsme byli, kdy stav naší Janičky vyžadoval delší hospitalizaci, to pro nás velmi moc znamenalo. Děkujeme a s velkou pokorou nikdy nezapomeneme pro nás na andělé v bílém. Rodiče: H. a Z. B.             H. a L. K.


Poděkování oddělení rehabilitace

2.8.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou moc poděkovat týmu paní primářky Ščudlové na rehabilitaci Nemocnice Šternberk za jejich kompletní přístup k pacientům atd. Speciálně bych chtěl poděkovat panu Mgr. Vysloužilovi, který je fakt odborník na svém místě a během docela krátké doby mi odstranil mé zdravotní potíže. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem D. S.


Poděkování kardiologickému oddělení

2.8.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, 2.8. 2019 jsem ve Vaší nemocnici podstoupila implantaci ICD. Opravdu velká spokojenost s ubytováním, chováním sester a lékařů. A děkuji za implantaci Dr.Jiravskému a Dr.Hrošové. Taky chválím možnost výběru vegetariánské stravy. V.O.


Poděkování celému gynekologicko-porodnickému oddělení

29.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice Šternberk za veškerou péči, kterou věnovali mně i mému synovi při jeho příchodu na svět. Všichni do jednoho jsou součástí vysoce špičkového týmu, na oddělení vládne rodinná atmosféra a pohoda. Nebyla jsem bohužel z těch, co by mohly znovu rodit za čokoládu, ale jsem si jistá, že až se rozhodneme jednou pro další dítě, nevyberu si jinou nemocnici. S úctou, A.F.


Poděkování Internímu oddělení

29.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, prosím o předání velkého poděkování při mé nenadálé hospitalizaci během dovolené ve Šternberku. Konkrétně panu primáři interního oddělení MUDr. Lukáši Pruckovi, ošetřující lékařce MUDr. Lence Ministrové a samozřejmě celému kolektivu tohoto oddělení. Profesionální péče všech, přístup k pacientovi, ochota, milé jednání. Pochvalu také vyjádřil můj praktický lékař. Ještě jednou mnohokrát děkuji. R. Z., Hlinsko v Čechách


Poděkování gynekologicko-porodnímu a novorozenekému oddělení

25.7.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Touto cestou chci veřejně poděkovat celému Gynekologicko-porodnimu a Novorozeneckemu oddělení. Jsem 9 dní od porodu, který nebyl nejjednodušší a došlo až k akutním SC s celkovou anestezií a musím říct, že všichni lékaři a sestřičky jsou naprostí profesionálové. Takovou péči, se kterou jste se o mě i Barunku starali celou dobu (4 dny), jsem si ani v nejhezčím snu nepředstavovala. Po 9 dnech funguji a jsem schopna se malé plně věnovat. Takže ještě jednou Děkuji, všichni jste osoby se srdcem a rozumem na správném místě. A PA paní Evička naprostá TOP (pokud se to k ní dostane, tak děkuji za vše, jste nejlepší). Za mě tedy pro porod jedině Valmez 💛 Lucie B.


Poděkování Dětskému oddělení

24.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Pospíšilovi z dětského oddělení Nemocnice Šternberk. Takový přístup, preciznost a empatii jsem dlouho nezažila. Je vidět, že ho práce baví a má děti rád. Opravdu jsem mile překvapena. Nic nenechal náhodě. Děkuji moc a přeji víc takových lékařů. A.K.


Poděkování lékařům a sestřičkám na dětském oddělní (JIP)

24.7.2019 / Nemocnice Šternberk

Vážený pane řediteli, obracím se na Vás a prosím, zda byste mohl Vaším prostřednictvím poděkovat lékařům a sestřičkám na dětském oddělní (JIP) Nemocnice Šternberk, kde jsme vyhledali pomoc v době naší dovolené dne 22. července 2019. S takovou ochotou a milým chováním personálu při přijetí mého 8letého syna Patrika jsem se dosud nesetkala. Stejně to platí i pro maximálně možnou péči, týkající se jeho odborného vyšetření. Mají můj obdiv a velké poděkování. S pozdravem J. B.


Poděkování infekčnímu oddělení

18.7.2019 / Nemocnice Prostějov

Děkuji všem sestrám, sanitářkám a úklidovým pracovnicím na infekčním oddělení Prostějov za příjemné chování a pochopení, kterým ulehčují hospitalizovaným pacientům pobyt v nemocnici a odloučení od rodiny. Byla jsem hospitalizovaná s boreliozou v červenci 2019 celých 14 dní a přístup všech byl po celou dobu velice profesionální a příjemný. Dobrý den, vážená paní Navrátilová


Poděkování chirurgickému a urologickému oddělení

16.7.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych poděkovat paní Evě Stodůlkové za péči v nemocnici, kterou věnovala panu V.K., také týmu sester a lékařů chirurgického a urologického oddělení, děkuji znovu i panu primáři Bařinkovi. Děkuji ještě jednou! Ať se vám všem daří, pracovně i osobně. Taky vám děkuji za tlumočení pochvaly pro celé Vaše oddělení. Mohu vás ujistit, že jste vysoce převýšili další nemocnice, které jsme za dobu léčby prošli. Samozřejmě i na těchto pracovištích byly výjimky, ale vaše nemocnice a váš profesní i lidský přístup vás všech na chirurgickém a urologickém oddělení, budu mít vždy v mysli jako jedničku, na kterou se nezapomíná! Díky moc Jana R.


Poděkování personálu ONP

15.7.2019 / Nemocnice Český Těšín

Posílám tímto vřelé poděkování za příkladnou péči o mou maminku a všechny pacienty na oddělení následné péče s rehabilitací. Všichen personál je usměvavý a ochotný vyhovět požadavkům pacientů a projevuje po celou dobu o ně zájem. Jsou empatičtí a sami procházejí pokoje a ptají se pacientů zda něco nepotřebují. Oddělením panuje klidná atmosféra, která přispívá k pohodě pacientů i všech příchozích. Všem zaměstnancům patří velké poděkování za jejich příkladnou práci. Ještě jednou děkuji J.S.


Poděkování chirurgickému oddělení

10.7.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Byla jsem hospitalizována na oddělení chirurgie I., kde mně byla provedena operace žlučníku. Touto cestou chci poděkovat všem zaměstnancům tohoto oddělení za milý, příjemný, klidný a profesionální přístup ke mně a určitě i všem ostatním pacientům. Ať je takových lidských a odborných lékařů, sester a ostatního personálu více. Děkuji, Miroslava N., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování za záchranu života

28.6.2019 / Nemocnice Podlesí

Děkuji lékařům a celému kolektivu kard. odd. za odborný zákrok a tím záchranu života mého manžela po prodělaném infarktu dne 5. 5. t.r.. Děkuji i za výbornou následnou péči. Manželka, dcera a syn.


Poděkování za profesionální, lidský a milý přístup

26.6.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou velice poděkovat MUDr. Josefu Matlochovi za jeho profesionální, lidský a velice milý přístup při mém drobném chirurgickém zákroku. Přeji mu vše nejlepší, spoustu spokojených pacientů a hlavně, ať se mu daří v práci i v soukromém životě.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

24.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Chtěla bych touto cestou poděkovat ortopedicko-traumatologickému oddělení nemocnice a také panu MUDr. Davidu Baciakovi za bezproblémové provedení artroskopie kolene a následnou péči, která není všude samozřejmostí. Také oceňuji velmi příjemné prostředí celé nemocnice, což také napomáhá pozitivní reakci ze strany pacientů. I.B.


Poděkování personálu nemocnice

24.6.2019 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, dne 27.5.2019 jsem byla s dcerou po napadení na pohotovosti ve vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat sloužící lékařce MUDr. Vladislavě Pieniažkové a sloužící sestře Mgr. Alici Ručkové, za velice milý a laskavý přístup k mé dceři, vzhledem k jejímu věku k postupu vyšetření a následné komunikaci s dcerou. Lidský přístup a empatie ani jedné nechybí a jsem velmi ráda, že v ten den sloužily. Dále bych chtěla poděkovat sestrám a lékaři na chirurgické ambulanci z dne 29.5.2019, kde jsem byla s dcerou na dovyšetření. Opět milý a empatický přístup, komunikace přizpůsobená dítěti, profesionalita, přála bych si, aby bylo více takových sester a lékařů. S pozdravem P.L.


Poděkování - Oddělení Rehabilitace, pracoviště Přerov

20.6.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Paní ředitelko, Vaším prostřednictvím chci poděkovat sestřičkám Rehab. oddělení POLIKLINIKY AGEL Přerov za profesionální a ochotný přístup ke klientovi s vytvořením příjemného prostředí. Hlavně poděkování sestřičce Janě Mückové. Její ruce umí, pomocí měkké techniky,  ulehčit od bolestí. Děkuji a ať se všem daří jak v práci, tak i v osobním životě. J.P. Přerov


Poděkování infekčnímu oddělení

19.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Děkuji kolektivu lékařů,sester a celému personálu Infekčního oddělení, kde jsem byla hospitalizovaná od 1.6 do 5.6 2019, za velmi lidský a ochotný přístup ke mně. S takovou ochotou a milým přístupem k pacientovi jsem se dlouho nesetkala. Hlavně chci poděkovat paní doktorce Pavličíkové, která vždy s úsměvem vše ochotně vysvětlila a poradila. Přeji celému kolektivu pod vedením p. primáře dr. Prokeše, mnoho úspěchů v léčbě nás pacientů. A.Š. Přerov


Poděkování gynekologickému oddělení a ARO

13.6.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Poděkování celému kolektivu z gynekologického oddělení pod vedením pana primáře Leopolda Hoška za příkladnou péči, kterou mi věnovali po celou dobu mého pobytu po operaci. Děkuji také kolektivu ARO. Všichni se chovali velice mile a profesionálně. Dagmar T.


Poděkování SSP a OOP

11.6.2019 / Podhorská nemocnice

Dobrý den, děkuji celému kolektivu Sociální službě Podhorská v Rýmařově pod vedením paní Legnerové za příkladnou péči o mou matku A. S.. Uvědomuji si, že není jednoduchépomáhat nemocným starým lidem 24 hodin denně na sklonku jejich života, avšak snahou kolektivu o vytvoření téměř domácího prostředí v tomto zařízení se situace těchto klientů jeví snesitelnější a jistě se jim odchází jen velmi těžko do jiných zařízení či domovů důchodců vzhledem k faktu, že pobyt je dle stanov nemocnice poskytován na dobu určitou ( cca 5. měsíců) na základě uzavřené smlouvy s klientem. Je velká škoda, že toto zařízení nemůže poskytovat péči o pacienty dlouhodobě, určitě bych měla dobrý pocit z toho, že by tady bylo o mou matku dobře postaráno. Zároveň bych chtěla velmi poděkovat paní doktorce Linhartové za příkladnou péči, kterou jako ošetřující lékař věnovala mé matce po dobu celého pobytu jak v části OOP, tak i na sociální službě Podhorská. Moc si toho s manželem vážíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme celému kolektivu mnoho sil a pevných nervů do dalších dnů jejich nelehké práce. S pozdravem D. S. S. a manžel Z. S.


Poděkování očnímu oddělení

10.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Touto cestou si dovoluji poděkovat a vyjádřit svou maximální spokojenost panu primáři MUDr. Petru Frgálovi za plastickou operaci horních víček, kterou jsem 10. 05. 2019 podstoupila. Profesionální a příjemný přístup a šikovné ruce. Ještě jednou děkuji. Jitka S.


Poděkování dětskému oddělení

10.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat všem z dětského oddělení. Od prvotního příjmu bylo vše na jedničku. Děkuji za milé úsměvy celého personálu, za starost o dceru a profesionální péči. Díky Vám byl pobyt pro nás s dcerou méně stresující, malé se pak od Vás ani nechtělo. Přeji Vám co nejméně práce a spokojené pacienty. Zuzanka s maminkou


Poděkování SSP

10.6.2019 / Podhorská nemocnice

Chtěla bych poděkovat touto cestou kolektivu Sociální služby Podhorská, Podhorské nemocnice a.s. v Rýmařově pod vedením sociální pracovnice Bc. Miroslavy Legnerové za vzornou péči o mou maminku paní M. B.. O moji maminku se v tomto pobytovém zařízení vzorně starali v období od 17. 8. 2015 do 26. 5. 2019. Chtěla bych poděkovat celému personálu za příkladnou péči, kterou jí pocelou dobu věnovali. Děkuji za citlivý přístup a empatii. L. P.


Poděkování RHB Bruntál

10.6.2019 / Podhorská nemocnice

Touto cestou velice děkuji všem sestřičkám rehabilitačního střediska Bruntál. Díky jejich péči po operaci ramene se zase můžu zařadit do normálního života. Ještě jednou obrovský dík za příkladnou péči a rady při rehabilitaci. R. Z.


Poděkování oddělení LDN a hemodialýzi

9.6.2019 / Nemocnice Prostějov

Vážená paní ředitelko, chtěli bychom poděkovat za vysoce profesionální a lidský přístup při péči o naši maminku, paní MN, po celou dobu hospitalizace. Velké poděkování patří Dialyzačnímu oddělení a Oddělení LDN C. Rodina Š.


Poděkování RHB Bruntál

31.5.2019 / Podhorská nemocnice

Chtěl bych touto cestou poděkovat děvčátkům z rehabilitace za příkladnou péči při řešení problémů s mou nohou. Jedná se o milé a pozorné děvčátka. L. P.


Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši. Děkuji všem! J.H. Přerov


Poděkování chirurgickému oddělení

22.5.2019 / Jesenická nemocnice

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat personálu chirurgického oddělení v Jesenické nemocnici. Byla jsem tam v květnu 2019 na operaci žlučníku a velká spokojenost. Nemohu si na nic stěžovat. Pan doktor Fischer, který mě operoval, je skvělý lékař. Mohu jen doporučit. Pavlína D., Mohelnice


Poděkování Multidisciplinární jednotce intenzivní péče

14.5.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Děkujeme celému týmu Multidisciplinární JIP za velmi profesionální a zároveň i lidský přístup. Nejen, že o nás bylo výborně pečováno po zdravotní stránce, ale personál se snažil nám ulehčit pooperační okamžiky například sledováním hokeje,  i jinak jsme se společně zasmáli :) spokojené pacientky, Markéta H., Marie M.


Poděkování Oddělení rehabilitace Přerov

3.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala kolektivu rehabilitace na železniční poliklinice v Přerově, za velmi odborný a přátelský přístup k mé osobě i k jiným pacientům. V loňském roce jsem absolvovala procedury - celot. vana, parafín, LTV1 a magnet. Nikdy jsem nečekala a vždy mě přivítal milý personál. Vše běželo jako hodinky. Letos jsem se opět objednala a poslední procedura proběhla minulý týden. Vše zůstalo tak, jako před rokem. Po ukončení rehabilitace se můj zdravotní stav vždy zlepší, proto prosím o předání díků kolektivu za výbornou péči. H. O., Rokytnice u Přerova 


Poděkování za profesionální péči

3.5.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, dne 3.5.2019 mi byla provedená ve Vaší nemocnici katetrová ablace srdečních aritmií. Chtěl bych ještě jednou poděkovat touto cestou Mudr.Chovančíkovi a celému týmu zdravotníku, kteří se o mě během zákroku i po něm starali.Profesionální a lidský přístup všech, počínaje přijímovou recepcí,lékařů,sester a celého týmu nemocnice ve mě zanechal jen ty nejlepší vzpomínky.Nemocnice je právem nazývaná jako špičková v republice. Díky moc. L.K.


Poděkování internímu oddělení

29.4.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Chtěla bych velice poděkovat veškerému personálu interního oddělení valašskomeziříčské nemocnice za příkladnou léčbu, starost a dopomoc mé maminky J.K., která byla u Vás hospitalizována se srdíčkem počátkem měsíce dubna. Jelikož jsem pravidelně maminku navštěvovala, všimla jsem si péče, kterou oddělení nabízelo a byla jsem moc potěšena jednáním jak lékařů, tak i sestřiček. Děkuji Vám a přeji Vám vše dobré do další nelehké práce.  


Poděkování personálu ARO

29.4.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěla bych prostřednictvím tohoto e-mailu vyjádřit poděkování a vděčnost celému operačnímu týmu, který dne 2. 4. 2019 odpoledne akutně operoval mou maminku, paní Danuši M. (ročník 1940). Také bych chtěla poděkovat všem zdravotníkům z oddělení ARO a z dalších oddělení, kam byla maminka postupně přemístěna, za skvělou péči, za trpělivost a přívětivý přístup, se kterými se o ni starali. T.H.


Poděkování paní primářce

23.4.2019 / Oční centrum AGEL

Vážení, dovolte mi, abych touto formou poděkoval paní primářce MUDr. Juhászové, která mi 8.4. a 11.4. operovala šedý zákal, za příjemný přístup a perfektní provedení operace. Gerhard Pretsch


Poděkování za profesionální péči

18.4.2019 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní doktorko, chtěla bych Vám touto cestou podekovat za velmi příjemný pobyt ve zdravotnickém zařízení NP v Českém Tešíně. Pan MUDr. Jan Stryja u kterého se léčím s dlouhodobými ranami, mi léčebnu NP doporučoval již v říjnu 2018. Po 30 letých zkušenostech s hospitalizací v různých nemocnicích jsem mela velké obavy z léčení s dlouhodobým pobytem. Zcela zbytečně. Bylo mi umožněno léčení v jednolůžkovém pokoji. Obrovské plus. Zachování soukromí a velmi příjemný kolektiv zdravotníku, rehabilitačních pracovníku, včetně obslužného personálu, úklidového režimu, opravdu jsem byla velmi spokojena. Jídelníček byl chutný, vyvážený s ohledem na nemocné starší pacienty, zařazeny zeleninové nápoje apod. Neuvěřitelné. Určitě má velkou zásluhu paní primárka MUDr. Lidie Ćmielová, která příjemným a milým přístupem k pacientům i k svému personálu dokazuje, že i v tak náročném povolání lze lidem zajistit klid, ohleduplnost, odbornou i sociální péči. Příjemné byly návštěvy paní z organizace ADRA, zajištění malých nákupu pro pacienty a jiných dalších aktivit pro nemocné. Nádherný park upravený pro relax, žádný stres a spěch na pacienty je naprosto ohromujícím elixírem pro tělo i duši. K.V.


Poděkování na oddělení následné péče Nemocnice Český Těšín

16.4.2019 / Nemocnice Český Těšín

Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu Následné péče, zejména pak paní doktorce MUDr. Lidii Ćmielové primářce oddělení odborné ošetřovatelské péče, oddělení následné péče, za její ochotu a empatický přístup, za toleranci, vstřícnost a pomoc s mým zdravotním stavem. Dále bych moc chtěla poděkovat MUDr. Janu Stryjovi, Ph.D.(Ambulance Salvatella s.r.o. se specializuje na léčbu komplikovaných ran, nehojících se vředů a stavů s narušeným hojením kůže a měkkých tkání. Pán doktor je velmi empatický, vstřícný, je to odborník na správném místě, který umí jednat s lidmi a má pochopení pro širokou škálu pacientů. Pán doktor je opravdu vynikající chirurg, který si ví se vším rady. Nebýt jeho zkušeností a odborné pomoci, asi bych již dnes nemohla napsat toto poděkování. Moc děkuji za takový kvalifikovaný personál a lékaře, kteří dělají svou práci srdcem a nejen pro peníze. A.S.


Poděkování zaměstnancům LDN

15.4.2019 / Jesenická nemocnice

Poděkování Chtěla bych touto cestou, Vaším prostřednictvím, poděkovat primáři oddělení LDN, MUDr. Potěšilovi a celému kolektivu zdravotnického personálu za péči, kterou věnovali mému manželovi S.R. po celou dobu jeho hospitalizace. Zejména bych mu chtěla poděkovat za lidský přístup k nám, pozůstalým, ve chvílích nejtěžších. M.R. s rodinou


Poděkování personálu oddělení následné péče

15.4.2019 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den,  ráda bych touto cestou poděkovala jménem celé rodiny za vzornou péči o maminku.  Srdečné díky patří všem lékařům a celému zdravotnickému personálu  oddělení následné péče pod vedením primářky MUDr. Lidie Ćmielové za jejich náročnou a tolik potřebnou práci.  Milé chování, úsměv, popovídání - to vše přispělo k psychické pohodě  a postupnému zlepšování zdravotního stavu.  Maminka se těší domácímu prostředí a moc pozdravuje.  S úctou  L.K.


Poděkování RHB Bruntál

12.4.2019 / Podhorská nemocnice

Krásné, mokré svátky Velikonoční. Zdravím všechny z Horního Benešova. Mějte se hezky. Vaše "achilovka" L. B.


Poděkování personálu kardiochirurgického oddělení

10.4.2019 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, před nedávnem jsem byl u Vás hospitalizován a operován. Chtěl bych alespoň touto cestou poděkovat panu MuDr. Urbanovi a také všemu lékařskému personálu, který se na mé operaci a následné nezbytné péči podíleli. Jsem velice spokojen s přístupem, ochotou a vysokou odborností celého vašeho týmu. Přeji vám všem mnoho zdraví a úspěchů ve vaší práci. F.N.


Poděkování personálu oddělení rehabilitace

9.4.2019 / Nemocnice Český Těšín

Chtěla bych touto cestou poděkovat a zároveň ocenit práci celého týmu rehabilitačního oddělení Nemocnice Český Těšín, zvláště pak MUDr. Barboře Zbrankové a Mgr. Alfrédu Heckelovi za milý, avšak velmi profesionální přístup k pacientům. Nejvíce na jejich práci oceňuji, že svým pacientům vštěpují prevenci, jak se máme o sebe starat, abychom co nejvíce zabránili my sami, svojí každodenní činností, svým životním stylem, onemocnění pohybového aparátu, které znamená v současné době závažný, civilizační problém. Děkuji Mgr. Alfrédu Heckelovi za precizní návod na cvičení při bolestech zad, tzv. školu zad, ale především za jeho trpělivost. Celému týmu přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů. P.D.


Pochvala do Vítkova

26.3.2019 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, dnes jsem byl na očním vyšetření ve Vítkově, nerad chodím po lékařích, ale dnes jsem byl mile překvapen. Sestřička i paní doktorka Terezka Procházková SUPER - jednání, příjemný tým, maximální spokojenost. Mooooc děkuji. Staněk.


Poděkování internímu oddělení, ARO a JIP

26.3.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Děkuji tímto celému kolektivnu interního oddělení, oddělení ARO a JIP za veškerou péči, se kterou přistupovali k mé mamce, která u Vás byla hospitalizována od půlky února do půlky března. Jsem moc ráda za vstřícný přístup ohledně informací o zdravotním stavu a následné léčby. Celý personál z výše jmenovaných oddělení ochotně a trpělivě pečoval o mamku po dobu hospitalizace. Nyní je mamka v domácím léčení a daří se jí dobře. Pacientka Vlaďka Ch.


Poděkování pro oddělení ARO a LDN

19.3.2019 / Jesenická nemocnice

Jménem celé rodiny M. a M. bych chtěl Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši péči, starost, ochotu a trpělivost, kterou jste paní R. M. a paní A. M. poskytli. V prvé řádě panu primářovi Kudrnovi a jeho tým na ARO za veškerou sekundární péči a jeho konzultací v léčbě bolesti a řešení akutních stavu na lůžkách LDN a interním oddělení. Chci poděkovat skvělému týmu zdravotníků LDN, kde ležela babička R. M. do její smrti. Oceňuji velmi citlivý a lidský přístup, lékařů v ordinaci, zdravotních sester. Je s podivem, že při tak náročné a odpovědné práci mají při kontaktu s pacientem vždy dobrou náladu a na tváři úsměv. Chtěli bychom jako rodina poděkovat za úžasný, vstřícný, lidský a odborný přístup lékařů a v neposlední řadě i celému kolektivu ARO a LDN Děkujeme a přejeme hodně úspěchů Vaší nemocnici.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

7.3.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, moc děkuji celému týmu Gyn-por oddělení v Nemocnici Šternberk za péči, která nám byla poskytnuta u vás již na příjmu. Vaše velmi milá a profesionální péče, hlavně trpělivost a ochota, když je člověk v bolestech . Moc děkuji lékařům a paní doktorce, sestrám na sále za jejich úsměvy a krásný přístup, podporu, obzvláště, když rodíte poprvé.. . Díky nim byl náš pobyt v nemocnici moc příjemný! :) Děkuji ještě jednou, Vám.... S přátelským pozdravem, M. Z.


Pochvala interní ambulance- MUDr. Brunerová

5.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Na zdejší poliklinice jsem od r. 2005 opakovaně podstupovala ambulantní inf. léčbu. S přístupem zdravotních sester, poskytovanou péči jsem byla vždy spokojená. Od 9/2009 jsem v péči interní ambulance MUDR. E. Brunerové: Vstřícné jednání s pochopením Fungující komunikace Poskytnuta potřebná léčba K paní primářce mám důvěru. Zdravotní sestřička D. Baštěcká – vstřícné, příjemné jednání. Děkuji O.R., Kounice


Poděkování internímu oddělení

5.3.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Děkuji tímto celému kolektivnu interního oddělení za veškerou péči, se kterou přistupovali k mému manželovi, který byl u Vás hospitalizován na interním oddělení I. Jsem moc ráda, že jak manžel, tak i já z předešlé hospitalizace v loňském roce,  jsme měli ty nejlepší zkušenosti s lékaři a sestřičkami. Ještě jednou děkujeme za uzdravení a přejeme co nejvíce sil do vaší těžké práce, kterou ocení jen málokdo.  


Poděkování rehabilitaci Olomouc

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu. Děkuji I.Š., Olomouc


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Děkuji celému rehabilitačnímu týmu „B“ za velice citlivý a lidský přístup k nám pacientům. To přispělo k celkově příjemné a klidné atmosféře na oddělení. Většina personálu pomáhala i tam, kde to nebylo jejich povinností. S podobnou atmosférou a přístupem k pacientům jsem se dosud na lůžkovém oddělení v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal. Jen tak dál! V.  


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

1.3.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, ve dnech 26.02.2019-28.02.2019 jsme byly hospitalizovány na gynekologickém oddělení Nemocnice Šternberk. Touto cestou bych chtěla za osazenstvo pokoje č.4, co nejsrdečněji poděkovat za profesionální péči, která se nám dostala od veškerého lékařského i ošetřujícího personálu celého gynekologického oddělení. Srdečné díky patří i lékařskému týmu a personálu na operačním sále dne 27.02.2019. Pacientky A.S., P.T. a K.M. Ještě jednou co nejsrdečněji děkuji, za Váš lidský přístup k nám pacientkám. S pozdravem K.M.


Poděkování Dětskému oddělení

26.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Ředitelství Nemocnice Šternberk Jívavská 20 Šternberk 78501  Ve Šternberku 21.2.2019  Dobrý den, předmětem mého dopisu je poděkování kolektivu détského oddělení Vaší nemocnice.  V době od 11.2. - 19.2. byla moje 3letá dcera hospitalizována na dětském oddělení pro těžký zápal plic. Vše se odehrálo velice rychle. Po vyřčení této diagnózy jsem byla jako zdravotník naprosto ochromená strachem, co vše by se mohlo stát. Završilo to odhalení původce onemocnění, pneumokok. První dny pro mne byly noční můrou. Proto bych chtěla vyjádřit obrovské DÍKY všem zúčastněným. Lékařům, sestrám, sanitářům, uklízečkám. Všichni se snažili prohodit pár slov pro povzbuzení, a že ho bylo potřeba. Přijati jsme byli velice rychle, cílená léčba byla zahájena okamžitě. Nemám co vytknout. Z chování všech vyzařovala jistota a klid. Mám s čím porovnávat, více jak deset let jsem pracovala v oboru anestezie ve FN Olomouc. Nemůžu vyjádřit slovy vděk za uzdravení toho nejcennějšího, co mám... Přeji Vám mnoho spokojených malých pacientů a dobrý pocit z Vaší práce, DĚKUJI. Zapomenout nesmím ani na sono pracoviště na akutním příjmu, kde na nás byli vždy milí, snažili se nás vyšetřit co nejdříve a dotazy ustrašené matky pokaždé zodpověděli. DĚKUJEME.  S pozdravem, B. a M.D., Šternberk.  


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

25.2.2019 / Nemocnice Valašské Meziříčí

Úprimne ďakujem celému kolektívu porodnického a novorodeneckého oddelenia. Je úžasné pozorovať s akou láskou a ochotou pristupujete k svojej práci. Ďakujem za empatický a citlivý prístup ako už ku mne, tak  hlavne k mojmu synovi, o kterého ste sa s láskou starali.  Po vašich inštruktážach mám pocit, že som pripravená na nový život s dieťaťom. Vďaka Vám. Celému oddeleniu zo srdce prajem veľa spokojnych pacientek a usmivevavych, spokojnych miminiek. Veľké vďaka.


Poděkování Traumatologickému oddělení

15.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat Dr. Puszkailerovi a potažmo Nemocnici Šternberk za perfektní a profesionální ošetření traumatu kolena v loňském roce a následně nyní ošetření abscesu. Díky za lidský přístup, ochotu a profesionalitu. S pozdravem J. N.


Poděkování personálu oddělení následné péče

14.2.2019 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, dovolte nám, abychom touto cestou co nejsrdečněji poděkovali celému personálu oddělení následné péče v přízemí hlavní budovy a rehabilitační pracovnici za trpělivou a náročnou péči v průběhu celé hospitalizace. Oddělení vždy čisté, tiché, klidné prostředí. Přesto, že je to práce velmi náročná jak po fyzické, tak i psychické stránce, vždy se jsme se setkali s ochotou a snahou co nejvíc vyhovět. Většinou jsme komunikovali s MUDr. Michaelem Folwarczným, se staniční sestrou paní Andreou Hrkalovou, s Mgr. Evou Palianovou, velmi příjemná komunikace i s celým zdravotnickým personálem. Přejeme vám hodně síly, trpělivosti a osobního štěstí. Ještě jednou velké díky. M.


Poděkování lékařům Neurologického a chirurgického oddělení

12.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Vážení. Od října 2018 se léčím na chirurgické ambulanci ve Šternberku, v lednu jsem ležela týden na neurologickém odd. tamtéž. Můj dík patří čtyřem zdravotníkům, jak za léčbu, tak lidský postoj. 1.  Na neurologii MUDr. Klimenko, který svojí laskavostí zpříjemňoval pacientům pobyt. 2.  Na chirurgii MUDr. Polevy a MUDr. Hevko velice pečliví lékaři a jejich citlivý přístup k            pacientům, laskavé slovo a zodpovědné léčení. 3.  Totéž platí také o sestřičce paní Ševčíkové, stále laskavá a citlivá. Všem čtyřem vřelé díky za vše výše uvedené a za to, že do svoj zodpovědné práci vkládají svá srdce. pacientka P. I.


Poděkování personálu oddělení následné péče

4.2.2019 / Nemocnice Český Těšín

Chci se připojit jisté k mnoha pacientům odd.následné péče s rehabilitačním zaměřením, jež byli s pobytem spokojeni. Zvláště chci poděkovat sestričkám Monice Poledníkové a Zwyrtkovė, jež maji talent pro tuto práci nejvyšší. Pacienti odcházeji,sestřičky zůstávajiDěkuji jim  i celému kolektivu. Nejlépe mi bylo při cvičeni s pohybem,humorem a pochopenim. V.F.


Poděkování pracovníkům Gynekologickému oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den. Ještě jednou bych chtěla poděkovat vřele panu MUDr. Labounkovi z Nemocnice ve Šternberku za jeho příjemný a pohotový přijetí!  Lidský přístup! Odborné vyšetření! A rychlý zásah... Kde si doktoři v Olomouci ve FN nevěděli rady, tak u pana doktora stačila chvíle a bylo téměř vše jasné! Děkuji mnohokrát! Opravdu vynikající doktor, jak se o něm povídá! S pozdravem a poděkováním. L. H.


Poděkování kardiologickému oddělení

1.2.2019 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane řediteli, dovolte nám, abychom touto cestou vyjádřili své velké poděkování a obrovské uznání za naprosto profesionální a na vysoké úrovni odvedený kardiologický zákrok, který byl poskytnut naší mamince paní Ludmile Maléřové v předvánočním období roku 2018 ve Vaší nemocnici v Třinci-Podlesí. Když byl naší mamince diagnostikován kritický stav chlopně jejího srdíčka, tak strach z velmi náročné operace jí každým dnem utvrzoval v rozhodnutí přenechat osud svého dalšího života v boží modlitbě.  Podstoupit tuto velmi náročnou operaci bylo proto pro naši maminku a celou naši rodinu asi nejtěžším rozhodnutím v jejím dlouhém aktivním životě. Největší obavy z náročného zákroku nám a hlavně naší mamince rozptýlil na osobní konzultaci svým vysoce odborným výkladem primář  kardiochirurgického oddělení MUDr. Piotr Branny, který přesně popsal kritický stav chlopně a navrhl způsob a přesně popsal postup celého zákroku. Nyní více jak měsíc po provedení operačního zákroku, musíme s velkým potěšením konstatovat, že jen díky této odborné konzultaci s panem primářem se naše maminka rozhodla správně, neboť operace proběhla úspěšně a přesně tak, jak nás s jejím průběhem seznámil pan primář. Dovolte nám prosím, abychom touto cestou poděkovali jak panu primáři MUDr. Brannému i všem lékařům a zdravotnickému personálu, který se v rámci pooperační péče o naší maminku staral a odvedl skvělou práci. Ještě jednou Vám všem vyslovujeme upřímné uznání a velké poděkování, neboť maminka tímto dostala od Vás všech ten nejlepší dárek ke svým 94 narozeninám, které v prosinci oslavila. Na závěr bychom Vás chtěli požádat o předání našeho poděkování a uznání všem, kteří si to zaslouží, a ještě jednou Vám všem srdečně děkujeme a přejeme hodně zdraví a dalších pracovních úspěchů. S úctou a pozdravem. LM.


Poděkování oddělení LDN

30.1.2019 / Nemocnice Šternberk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu LDN Nemocnice Šternberk pod vedením primářky MUDr. Soni Kočířové. Děkuji z celého srdce všem sestřičkám a ošetřovatelům za každodenní péči o mou nemocnou maminku. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno, postup vyšetření i léčby, proto velké dík patří MUDr. Veronice Šrámkové. Po celou dobu maminčiny hospitalizace jsme věděli, že je v dobrých rukách. S úctou děkuji celému kolektivu a přeji hodně spokojených pacientů. dcera paní L. Z.


Děkujeme za vyníkající práci

9.1.2019 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní primářko, jménem vašeho bývalého pacienta pana A.J. chceme poděkovat vám všem, kteří jste se podíleli na jeho léčení. Největší podíl na jeho zlepšení má MUDr. Jan Stryja, který zvolil ten nejlepší způsob léčení a určitě patří mezi nejlepší pediatry v ČR. Poděkovat chceme Vám, panu doktorovi, staniční sestřičce, ostatním sestřičkám a veškerému ostatnímu personálu, protože každý je důležitý. Pan A.J. nastoupil do vaší nemocnice 5.10.2018 po operaci bércového vředu a propuštěn byl 17.12.2018. Přišel k vám v celkem zuboženém stavu, trpěl velkými bolestmi, byl ve špatném psychickém stavu. Za necelé tři měsíce jste ho změnili k nepoznání, zhubl, snížili jste mu cukr, má smysl pro humor, rána se úspěšně hojí! U vás doslova omládl! Je to výsledek vaší vynikající práce, které si velice vážíme. Do nového roku 2019 vám všem přejeme pevné zdraví, lásku, hodně trpělivosti a vstřícnosti. Jste prostě úžasní.


Poděkování - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

21.12.2018 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Velice oceňuji báječné prostředí, ale hlavně velmi srdečný a neformální vztah k pacientům a trvale báječnou vůli pomoci v těžkých situacích. Všem, úplně všem děkuji za prožitky mezi Vámi, které se jinde v takovém lidském pojetí pro běžné lidi již moc nevyskytují. Děkuji celému kolektivu za příkladnou a užitečnou péči. J.M. Praha


Poděkování chirurgii

21.12.2018 / Nemocnice Přerov

Text zprávy: Chtěla bych moc poděkovat chirurgickému oddělení,kde jsem byla na zákroku,péče a vstřícnost byla maximální,s takovou jsem se ještě nikde nesetkala. Všichni byli moc hodní a usměvaví.Děkuji i paní Erice Frydryškove za podporu a přeji hezké a klidné svátky.


Poděkování LDN

20.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař a to byl můj případ. Bylůa jsem doma, slunce daleko, moje chůze složitá.  Na LDN "B" Přerov mě vždy dostanou do formy. Týmová práce, ochota personálu, řádná rehabilitace. Správná motivace u pacienta, klid a pohoda. Děkuji za Vše M.


Poděkování za péči na neurologickém oddělení.

18.12.2018 / Nemocnice Přerov

 V prosinci 2018 jsem byl hospitalizován na neurologickém oddělení nemocnice Přerov. Přestože jsem se fyzicky necítil zpočátku nejlépe, přístupem celého personálu a díky kvalitní zdravotní a lidské péči jsem onemocnění i pobyt v nemocnici zvládl bez zbytečných nervů a trápení. Moc Vám všem děkuji za práci, kterou děláte a přeji do budoucna mnoho sil, pozitivní energie a lásky. L.  


Telefonické poděkování zdravotníkům ortopedie, COS, ARO z dospávacího pokoje

14.12.2018 / Nemocnice Přerov

 Jsem Vaše pacientka V.  a vyjádřuji naprostou spokojenost při  mé nedávné hospitalizaci na Ortopedicko-traumatologickém oddělení, byla jsem překvapená se všemi pracovníky, kteří se podíleli na mém vyšetření, operaci a následné péči. Velmi děkuji za tak ochotný, profesionální a přitom lidský přístup, s kterým jsem se nikde jinde nesetkala.   Pozdravuji pana primáře MUDr. Přikryla, kterému chtěla osobně poděkovat a bohužel jej už pak nezastihla. Přerovskou nemocnici budu všem doporučovat. Děkuji také paní uklízečce, která se starala o čistotu na moc pěkném a vybaveném oddělení.    


Poděkování LDN

13.12.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dovolte abych Vám a Vašemu týmu jménem svým i jménem manžela velice poděkovala za péči, která byla poskytnuta tchíni pani M. Díky Vaší vstřícnosti mohla dožít v klidu a důstojně a nám jste nesmírně ulehčila situaci po logistické stránce. Velice si toho vážíme. Osobně navíc mohu ocenit profesionální přístup, který dnes v našem zdarvotnictví, zejména v péči o tento typ pacientů, není samozřejmostí. Vyřiďte, prosím, naše poděkování i personálu oddělení, kde paní... ležela. V úctě a s přáním klidných svátků a vše nejlepšího v celém následujícímn roce.


Návštěva optiky

11.12.2018 / Oční centrum AGEL

Dobrý den. Dne 10.12.2018 odpoledne jsem navštívil OPTIKU na Hornické poliklinice v Ostravě, protože mi neseděly dobře brýle - no,  nějaký ten rok už mají odsloužený. Jenže, v této optice jsem si koupil nedávno dvoje nové brýle - na čtení a na dálku, takže ty staré používám jen doma na počítači, když skla jsou vpořádku. Paní v OPTICE byla velmi příjemná, s úsměvem vzala brýle a jako kouzelník na jevišti během několika vteřin srovnala postraničky a opěrky nosu i když, jak řekla - s rizikem, že by mohly prasknout neboť jsou kovové. Brýle sedly jako ulité! Na mou otázku, kolik jsem dlužen - prý to nestálo za řeč - zněla odpověď. A paní připojila též několik rad a nezapomněla popřát i ..... Pěkné vánoce! Inu - vřelé díky za takový přístup k zákazníkům! Do takové prodejny bude radost se vždy vracet. Doporučím známým.                                                                                        Karel Janouš, Ostrava


Poděkování za vzornou péči

3.12.2018 / Hornická poliklinika

Blíží se konec roku a chtěla bych vám poděkovat za služby a péči, s kterými jsem byla velmi spokojena. Vaši zaměstnanci se opravdu vzorně starají o pacienty. Začíná to službou ochotné a milé šatnářky a odborným přístupem oddělení, ať už se jedná o pracovníky rentgenologie, odběrů krve, revmatologie s MUDr. Ožanovou a její sestrou, tak dalších. Letos jsem byla opět v profesionální péči rehabilitačního oddělení.  Chtěla bych vyslovit díky všem - MUDr. Pišoftové a její sestře Z. Havové, která se mi ve své cvičebně osobně věnovala dále pracovnicím vodoléčby, elektroléčby - prostě všem fyzioterapeutkám. Po rehabilitacích se můj stav zlepšil a tak se mohu ve  svých 81 letech víc věnovat práci i odpočinku. S díky za kvalitně poskytovanou léčebnou péči  a přáním mnoha úspěchů .  A.M.


Poděkování ortopedickému dodělení

1.12.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat Mudr. J. Václavkovi, který mě zbavil dlouhodobých bolestí pravého ramene. Po operaci, která proběhla v dubnu tohoto roku, mé problémy ustoupily a díky tomu funguji v práci téměř jako dřív. Ještě jednou mockrát děkuji. S pozdravem V. Š.  


Poděkování traumatologii

26.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování prim. MUDr. Kocourkovi za precizní a nadstandardní přístup při ošetřování a léčbě mé dcery S.B. po úraze kolene od ledna letošního roku. Zvlášť si cením jeho lidský přístup a trpělivost při vysvětlování možností a postupů , které bylo pochopitelné i laikovi.  


Poděkování chirurgii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo koncem srpna 2018 na chirurgii nemocnice Přerov. Byla jsem ošetřená na pohotovostní chirurgické ambulanci a nasledně krátce hospitalizována na chirurgickém oddělení. Všichni zdravotnící, lékaři, sestry i ostatní zdravotnický personál, se chovali velmi přívětivě, vlídně a profesionálně. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Stanislavovi Kalabusovi.   S pozdravem, J. K.


Poděkování interně a ambulanci praktického lékaře nemocnice Přerov

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den,   Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, které se mně dostalo na ambulanci závodního lékaře a na interním oddělení II /interna C/ i interní ambulanci nemocnice Přerov. Všechen personál, se kterým jsem měla tu čest se za těch pár dnů setkat, se choval velmi lidsky, přívětivě a zároveň profesionálně, a dostalo se mně pomoci od mých potíží. Lékaři, sestry, ošetřovatelky, sanitářky, pani uklízečky nevyjímaje. Jmenovitě bych chtěla poděkovat MUDr. Pluháčkové a sestře Ježové, MUDr. Šopíkové Churavé, MUDr. Ručkovi a MUDr. Březinové. Jména sester z interny bohužel neznám, ale jak na oddělení, tak na ambulanci, poskytují vysoce profesionální práci.   S pozdravem, J.K.


Poděkování neurologii

20.11.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní primářko, dne 18.11. se v péči Vašeho oddělení ocitla moje sestra, .... Profesionální a lidský přístup, kterého se jí, jako pacientce a mně v roli příbuzného dostalo od ošetřujících lékařek a středního zdravotního personálu rozhodně není samozřejmostí i v zařízeních mnohem větších a věhlasnějších než Přerovská nemocnice. Chci Vám proto poděkovat a popřát vše dobré do další práce. S úctou MUDr. B. V.  


Poděkování MUDr. Ludmile Konvičné, pracoviště Přerov

9.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní MUDr. Raidová, Svým dopisem vyjadřujeme poděkování a ocenění profesionality MUDr. Konvičné na Železniční poliklinice Přerov a její zdravotní sestry. Dne 7. 11. 2018 i v situaci, kdy oficiálně dcera E.O. pod MUDr. Konvičnou nespadá, ji přijala a provedla důkladné vyšetření na podmět lékaře záchranné služby a též zajistila další potřebné vyšetření. Po předepsané medikaci je dceři lépe. Ceníme poskytnuté pomoci a věříme, že v rámci svých kompetencí takto učiníte i Vy, neboť vytíženost lékaře na poliklinice je velmi vysoká. Upřímně děkujeme i Vám za vstřícnost. S pozdravem E.O. a M.O., Přerov


Poděkování za pomoc a starostlivost

9.11.2018 / Nemocnice Český Těšín

Dobry večer chtěl bych poděkovat paní Mgr. Anně Bardoňové za pomoc a starostlivost a velkou pomoc a ochotu a jsem velmi vdečný, a velmi si toho važím, tak vam děkuji velice moc. M.


Poděkování MUDr. Jiřímu Davidovi a rehabilitaci Olomouc

1.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, Velmi ráda bych poděkovala neurologovi, panu MUDr. Jiřímu Davidovi, za jeho mimořádný, profesní, empatický a lidský přístup k pacientům. Svým klidem a laskavostí vzbuzuje v člověku absolutní důvěru, která má velký vliv na pozitivní zdravotní stav. Ujal se mé léčby při propuštění z FN po úrazu hlavy na lyžích s krvácením do mozku, který se stal minulý rok v Itálii. Dále bych chtěla poděkovat všem sestrám na rehabilitaci, sestrám při odběru krve a rehabilitační lékařce MUDr. Krejčí, sestře Radaně Rodové, která svým kompetentním přístupem přispívá k pozitivnímu zdravotnímu stavu. V celém zařízení polikliniky AGEL panuje velmi příjemná atmosféra a ochota pomoci. Přeji Vám paní ředitelko, aby se Vaše práce i nadále velmi pěkně dařila a pracovala s takovými lidmi, kteří odvádějí kvalitní práci a přispívají k celkové pěkné atmosféře a dobrému jménu polikliniky AGEL. Přeji příjemný den. J.L.


Pochvala porodnímu oddělení

1.11.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, v pátek jsem ve vaší porodnici porodila dceru Emu. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasnou péči, jak během porodu, tak i po porodu. Za vaši úžasnou starostlivost, pochopení, zejména ochotu. Velmi si cením vaši práce, která je velice náročná. Přeji mnoho sil do budoucna. L. a E.


Poděkování personálu kardiologie

26.10.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, již po několikráte musela být má sestra, která je mentálně postižená a špatně snáší hospitalizace a odloučení od rodiny, hospitalizována na kardiologickém oddělení vaší nemocnice. Chtěla bych touto cestou velmi moc poděkovat celému kolektivu kardiologického pracoviště za velmi milý a vstřícný přístup, za jejich ochotu a milé tváře. Dělají čest svému povolání. Děkujeme.


Poděkování internímu oddělení

23.10.2018 / Nemocnice Přerov

 Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat celému internímu oddělení nemocnice 0Přerov, za velmi obětavou a důslednou péči při mé hospitalizaci. Po celou dobu mé hospitalizace  jsem se sestkávala s velmi vstřícným a lidským přístupem k mé osobě. Zvláštní poděkování patří zejména panu MUDr. Davidu Halatovi, jehož obětavý přístup a trpělivost může být příkladem dalším zaměstnancům nemocnice. Ještě jsednou děkuji A. N.


Poděkování urologii, ARO, interna

21.10.2018 / Nemocnice Přerov

Vážení, chtěla bych i tímto způsobem poděkovat za včasnou diagnostiku a akutně provedenou urologickou operaci mého syna. I když ,,spádově "k vám nepatříme profesní i lidský přístup byl neskutečně úžasný, což můžeme oba jako pracovníci ve zdravotnictví posoudit. Děkuji MUDr. Kocourkovi za telefonické rady / i když nemusel/, prim. MUDr. Jadrníčkovi a jeho zástupci MUDr. Hrabcovi za provedenou operaci, MUDr. Janotové za anestezii a i celému urologickému oddělení za vzornou a přitom lidskou a milou péči o mého syna, a to ještě v neskutečně čistém a krásném oddělení, což se s mnohými nemocnicemi v JmK nedá mnohdy ani srovnat. Já sama osobně mám podobné vysoce pozitivní zkušenosti s přístupem na interním oddělení, zvláště s MUDr. Březinovou a MUDr. Konvičkou. Všem opravdu upřímně děkuji. MUDr. H. A.


Poděkování neurologii a interně

20.10.2018 / Nemocnice Přerov

  Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala za laskavou péči personálu neurologické ambulance, kam jsem 10. října dorazila k ošetření při akutní změně mého zdravotního stavu. Dále bych chtěla poděkovat celému zdravotnickému týmu interního oddělení I. (B), kde jsem byla hospitalizována od 10. do 15. října, za příkladnou profesionální a laskavou péči. Pečovali o mne s vlídností a porozuměním a personál byl velmi ochotný. U lékařů bych ještě ráda vyzdvihla jejich snahu o maximální informovanost svých pacientů. Snaha sesterského a ošetřovatelského týmu o mou spokojenost byla skvělá. Také s péčí personálu vyšetřovacích metod CT a SONO jsem byla spokojená. Oceňuji a jsem velice vděčná panu MUDr. Dulanskému za péči a plánované převzetí do následné ambulantní péče po ukončení mé hospitalizace. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v péči o pacienty a spokojenosti v práci. D.K


Poděkování dětskému oddělení

18.10.2018 / Nemocnice Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat celému personálu dětského oddělení za skvělou péči. Moje dcera byla v září hospitalizovaná na dlouhých 21 dní, takže jsem opravdu dobře nahlédla na chod celého oddělení. Byla jsem vděčná za milý přístup celého personálu k mé dceři, snažili se jí ten pobyt co nejvíce ulehčit a já jim za to z celého srdce děkuji. Sice už jsme rádi, že je dcera vyléčená doma, ale stejně vzpomínáme v dobrém. Děkuji a přeji všem jen to dobré. Z.


Poděkování oddělení kardiochirurgie

11.9.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za skvělou práci, kterou děláte. Panu MUDr. Martinu Urbanovi, MUDr. Václavu Malému, MUDr. Dominiku Petrovičovi a MUDr. Jiřímu Novosadovi a dalším lékařům, kteří se o mně starali. Též bych rád poděkoval všem zdravotním sestrám,kuchařům i dietní kuchařce za skvělou práci a skvělá jídla. I poděkování patří uklízečkám, které dělaly svou práci svědomitě. Já osobně jsem se nepotkal s takovou profesionalitou jako ve Vaší nemocnici v Třinci Podlesí. Ještě jednou děkuji za vše co jste pro mně a jiné pacienty dělaly s láskou a trpělivosti. Díky, Váš spokojený pacient. M.C.


Poděkování pracovníkům urologie a anestezie

5.9.2018 / Nemocnice Přerov

Vážená paní magistro, v době od 31. 8. - 3. 9. 2018 jsem byla hospitalizovaná v nemocnici na odd. urologie. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem pracovníkům oddělení, sestřičky byly velmi milé, vstřícné a ochotné. Z lékařů oceňuji zejména přístup MUDr. Kabilky a dále MUDr. Dvořákové, která se mi velmi věnovala při zákroku na operačním sále. Přeji mnoho zdaru a spokojených pacientů i do budoucnosti. S pozdravem D. J.


Poděkování oddělení kardiochirurgie

4.9.2018 / Nemocnice Podlesí

Dobrý den, dovolte mi pozdravit a poděkovat touto cestou panu Mudr.Piotru Brannému i celému kolektivu vč.sester, kuchařek a dalších, kteří se postarali o mne v složité zdravotní situaci 3.-8.9.2016., kdy 8.9.2016 jsem podstoupil operaci 3by pass. Nechtěl jsem předbíhat, ale dnes mohu konstatovat s dobrým koncem. Nejsem pravidelným klientem nemocnic, ale s tak profesionálním a lidským přístupem se člověk hned tak nesetká. Blahopřeji Vám a velmi děkuji. Dovoluji si Vám poslat, prostřednictví pana Cupka, 2kartony dobrého vína. Vypijte ho, prosím, na mé zdraví. S pozdravem P.M.


Poděkování oddělení rehabilitace

31.8.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážení, prosím vyřiďte mé pozdravy a veliké poděkování paní primářce Ryškové i celému kolektivu rehabilitace, za příkladnou péči o pacienty. Velice mi pomohli od nesnesitelných bolestí páteře. Ještě jednou děkuji. M.P.


Poděkování pracovníkům z oddělení dětské, anestezie, ortopedie, rentgenu, operačních sálů..

30.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice, vážená paní předsedkyně, pane předsedo, obracím se na Vás s upřímným poděkováním a ohromnou pochvalou, kterou snad ani nebudu umět slovy vyjádřit, ale pokusím se.   Náš příběh je velmi složitý, tak jej zkrátím tak, že jsem, byť sama s těžkým fyzickým postižením lomivostí kostí, maminkou 2 letého synka, se kterým jsme minulý týden absolvovali ve Vaší nemocnici v Přerově ortopedickou operaci - narovnání a výztuž kosti - Fassier Duval hřebemvedenou Mudr. Ročákem. S ním a s paní Ing. Milenou Křivinkovou se známe již cca 1 rok, po který nám oba velice pomáhali na nelehké cestě vůbec se k možnosti takové operace dostat, oba je to stálo mnoho hodin práce navíc, upřímného zájmu o to pomoci nám a možná i několik vrásek na čele. Děkujeme!! S lékařským personálem jsem já osobně v kontaktu celý život, i se synem jsme teď prošli mnoho "odborníků", a tak můžeme svědomitě říci, že panu Ročákovi se ve znalostech o našem vzácném onemocnění, zručnosti i úžasném přístupu k lidem nikdo nevyrovná. Je to obrovská věc, mít na dosah někoho takového - a pan doktor je opravdu na dosah, jak v nemocnici, tak i doma na telefonu nebo emailu. Patří mu náš obrovský dík! Stejný bych ráda vyslala i na adresu Dětského oddělení, dalších lékařů ortopedie i pracovníků Anestezie, sálových sester nebo sester na rentgenu. Zažili jsme toho v nemocnicích opravdu hodně a často to vůbec nebyly hezké věci, a tak jsme vždycky raději "připraveni na cokoliv". V Přerově jsme si ale připadali buď jako na hotelu nebo jako v náručí milujících tetiček. Tolik krásného lidského přístupu, něhy, zájmu, úcty a respektu jsem se synem ještě nikdy nezažila. Za celou dobu v kontaktu s personálem ani jednou nezaplakal - snad jen, když se trochu bál rentgenu. Ráda bych Vám vyjmenovala všechny věci, kterých si nesmírně cením, nevím ale vůbec, jestli to bude vše :) : Lékaři i sestry klepou než vejdou, zdraví, představují se, mluví na děti, hrají si s nimi, hladí je - každé vyšetření proběhlo pro kluka jako hra a to se lékařů bojí! Každá sestra mi byla kdykoliv k ruce a zase naopak nikdy žádnou péči nenutila a nesnižovala moje schopnosti o syna pečovat, každá sestra oznamovala co dává synovi za léky apd.. Všichni, počínaje úžasnou paní doktorkou z Anesteziologického oddělení, včetně sestřiček na rentgenu či zdravotního zřízence obrovsky dbali na to, aby malého nic nebolelo, ohromně ho opečovávali, opravdu jemně s ním manipulovali a také dbali na to, aby měl maminku na dosah naprosto kdykoliv (např. předání na sál/ze sálu, vše naprosto klidné, milé, rychlé)...To je pro nás s onemocněním křehkých kostí něco ohromného!...Až slzy na krajíčku mám, když to píši, protože po těch "hrůzách", co máme se synem za sebou byl pro nás pobyt v Přerově jako balzám na tělo i duši, ačkoliv šlo o náročnou operaci. V poslední řadě, to je a pro nás byla třešnička na dortu :), bych chtěla moc poděkovat tomu, kdo zařídil a realizoval interiér Dětského oddělení včetně toho, jak vypadá nadstandartní pokoj (ano, takhle má vypadat bezbariérový pokoj, to jsem nezažila ještě v žádné nemocnici), jak vypadají chodby nebo dětská herna. Ještě nás čeká dlouhá cesta k co nejplnějšímu fyzickému zdraví, ale věříme, že právě do takový přístav, jako je nemocnice Přerov, nám vždycky dodá potřebnou sílu a budeme se do něj s klidem a důvěrou vracet, protože zde je opravdu svět v pořádku, zde jsou lidé na správném místě. Pokud bychom se mohli jakkoliv podílet na odměně tamních pracovníků, pokud by se využil někde nějaký dar nebo jakkoliv jinak bychom se mohli odvděčit (článkem do novin, čímkoliv...), dejte prosím vědět. Nyní tak činíme alespoň takto. Klobouk dolů a ještě jednou - veliký dík!! D. M. a synek V.


poděkování Chirurgii a RDG

21.8.2018 / Nemocnice Přerov

Vážené vedení nemocnice Přerov, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování.  Byla jsem  přivezena ZZS po autonehodě, již první kontakt v ambulantní části se sestrou Máčkovou a MUDr.Jankovou, následně s MUDr. Polzerem byl velmi příjemný a profesionální.S vděčností vzpomínám také na sestru Hanu Zdráhalovou, která mi byla na pracovišti CT velkou oporou. Hospitalizace proběhla na oddělení chirurgie, zde děkuji nelékařskému personálu, zejména sestře Markétě Lysákové za ochotný a lidský přístup. Velký dík patří primáři MUDr. Hanincovi a jeho týmu lékařů. Největší poděkování chci vyjádřit MUDr. Kalabusovi za jeho vstřícnost, empatii, ochotu a zájem o pacienta. S pozdravem MT


Poděkování personálu Kardiochirurgie

21.8.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážený pane předsedo a členové představenstva. nevidím jinou možnost, než touto cestou vyjádřit poděkování a uznání za naprosto na vysoké úrovní profesionální odvedený kardiochirurgický zákrok s následnou péčí, která mi byla poskytnuta v době od 5.-13.srpna 2018 ve vaší nemocnici v Třinci-Podlesí. Podstoupit tuto náročnou operací bylo pro mně nejtěžším rozhodnutím v mém dlouhém aktivním i pozdním životě. Žil jsem totiž dosud bez omezení a potíží, které bohužel na opakovaných ECHO vyšetřeních ukazovaly na závažnost řešení. Primář tohoto oddělení MUDr. Piotr Branny na osobní konzultaci mi na snímcích s vysoce odborným výkladem vyložil kritický stav mé chlopně i poškozeného srdečního cévního systému a navrhl způsob a postup celého zákroku a teprve tehdy jsem se rozhodl souhlasit s malou poznámkou, že bych byl rád, kdyby pan primář moji operaci sám také provedl. Až dnes jsem si uvědomil, že to byla právě ta jednoznačná odborná i psychologicky vhodně vedená konzultace panem primářem, která ovlivnila moje správné rozhodnutí. Dnes, 14 dnů po operaci jsem nesmírně šťasten, operace proběhla dle protokolu úspěšně a přesně tak, jak mě seznámil pan primář, včetně pooperační péče, pobytu na JIP i pokoji. Všichni lékaři na tomto oddělení i zdravotní personál odvedli skvělou práci a já se po propuštění do domácí péče cítím velmi dobře a to jen díky tomu, že kardiochirurgické oddělení je vedeno schopným vysoce erudovaným primářem. Moc děkuji a vyslovuji svoje sice neodborné, ale zcela upřímné uznání. Protože po dobu mého pobytu se žádné pooperační komplikace nevyskytly, pozoroval, hodnotil a porovnával jsem také péči o nás, pacienty, v oblasti stravování a doplňkových služeb. Také zde musím ocenit a vyhodnotit skvělou řídící a organizační práci zodpovědného vedoucího. Zde už mé hodnotící kritérium není tak neodborné, protože jsem celý svůj aktivní život na různých úrovních pracoval ve vedoucích technickoekonomických pozicích. Spolu s dalšími pacienty jsme se shodli, že kvalita, množství i pestrost stravy je velmi dobrá a dokonce příkladná pro jiná podobná zdravotní zařízení nejen v našem kraji,ale i mimo něj.Ocenili jsme také i dobře organizovaný provoz bufetu a kavárničky. To vše dělá, nás pacienty, spokojenými a vaší nemocnici dobré jméno. Prosím o předání našeho poděkování a uznání všem, kteří si to zaslouží a vám přeji, abyste při dalším výběru do vedoucích pozic lékařů i hospodářských pracovníků, měli stejně šťastnou volbu jako dosud. S pozdravem, M.B.  


Poděkování od naší pacientky

20.8.2018 / Oční centrum AGEL

Vážená paní primářko, jmenuji se Eva K. a v současné době jsem z důvodu nálezu v procesu vyšetření. Víte, už jsem v životě prožila ze zdravotního hlediska mnohé a právě proto mám srovnání z vlastní zkušenosti. Ráda bych tímto vyzdvihla přístup MUDr. Terezie Procházkové a MUDr. Vitalije Tokarenka, kteří dokázali diagnostikovat a následně spustit sled vyyšetření a to velmi rychle, citlivě a profesionálně. Věřím, že i díky jejich pomoci, bude mít vše dobrý konec.Velice si jich za to vážím a ráda bych toto s Vámi vysdílela. Děkuji a jsme s pozdravem, Eva K.


Poděkování personálu ARO

9.8.2018 / Nemocnice Podlesí

Vážení, dovolte, abych touto cestou vyjádřila velké poděkování za péči poskytnutou Nemocnicí Podlesí. Byla jsem hospitalizována ve Vaší nemocnici s diagnózou akutního selhání ledvin a ještě několika dalšími diagnózami. Prošla jsem oddělením Anesteziologicko - resuscitačním a oddělením Chirurgie II. Stejně tak jsem byla v péči lékařů z urologické ambulance. Na všech zmíněných pracovištích jsem se setkala s velmi profesionálním, zároveň neskutečně lidským a vřelým přístupem. Ze srdce děkuji všem zaměstnancům těchto oddělení (ambulance), a to od lékařů přes zdravotní sestry, ošetřovatele až po zaměstnankyně úklidu, kteří nemalou měrou přispěli k tomu, že jsem se v jejich přítomnosti cítila dobře a bezpečně. Velmi si vážím jejich práce, která je náročná fyzicky i psychicky. Děkuji jim za pochopení, trpělivost a empatii.  Dovolím si připojit i slova spokojenosti s kuchyní nemocnice. Opravdu mi vždy chutnalo. Domnívám se, že můžete být hrdí na tyto své zaměstnance, protože svým přístupem zvyšují nejen svůj osobní a profesionální kredit, ale zároveň budují dobrou značku Vaší nemocnice. Přeji Vám co nejvíce spokojených pacientů, ale také zaměstnanců, kteří si zcela legitimně zaslouží slova díků. A samozřejmě přeji také pevné zdraví.  S úctou k Vám, H.M.


Poděkování dětskému oddělení

8.8.2018 / Nemocnice Přerov

Pro vedení nemocnice Přerov Dobrý den, byli jsme teď se synem hospitalizovaní na 9 nocí na dětském oddělení v Přerově. Za tu dobu mě oddělení přesvědčilo, že jde o opravdové profesionály. Diagnostika onemocnění, ale i celková péče a přístup personálu byl víc než skvělý. Nechyběl ani lidský přístup. Za celou tu dobu jsem se nesetkala s ani jednou protivnou sestřičkou, nebo doktorem. Všichni byli úžasní. Opravdu od uklízečky až po primáře. Tímto ještě jednou mockrát za vše děkuji ! Jen tak dál. S pozdravem a přáním hezkého dne R.


Poděkování pracovníkům traumatologie

19.7.2018 / Nemocnice Přerov

Poděkování Mudr. Hoplíčkovi a ošetřujícím zdravotním sestrám. Dobrý den, v podvečer 3.května jsem byl ošetřen ve Vaší nemocnici na traumatologii po amputaci části palce pravé ruky. Pan doktor Hoplíček mi velice pomohl a díky jeho práci budu moci svou ruku v budoucnu snad zase naplno využívat. V tuto chvíli se léčím na oddělení plastické chirurgie ve FN v Olomouci, ale touto cestou Vám chci sdělit, že si moc vážím Vaší odvedené práce a ještě jednou děkuji. S pozdravem M. D.


Díky vaší péči konečně vidím svou vnučku

26.4.2018 / Oční centrum AGEL

Vážená paní jednatelko, chtěl bych touto cestou poděkovat za péči, která mi byla ve vašem očním centru věnována. Operace šedého zákalu pro mne byla strašákem, ale díky vašim lékařům a milým sestřičkám, kteří mne zbavili obav a vše mi důkladně vysvětlili jsem operaci obou očí zdárně absolvoval bez jakýchkoliv komplikací a strachu. Paní primářka má zlaté ručičky, je to profesionál na svém místě. Díky vaší péči teď konečně vidím a mohu se věnovat své 3 leté vnučce, která je mým štěstím. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu dalších spokojených pacientů. S pozdravem, Karel V.


Poděkování za vzornou péči

5.4.2018 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému personálu za péči o rodiče. Několikrát v posledních letech jsme měli možnost se přesvědčit, že díky ní se zdravotní stav rodičů nejdříve stabilizoval, pak lepšil doslova před očima. Ať už to bylo na rehabilitačním oddělení po výměně kolenního kloubu, nebo na OOP po operaci u tatínka; tak na ONP u maminky. V listopadu byla přivezena z jiné nemocnice - po infarktu, pobytu na neurologii a internám oddělení, jako ležící s nemožností komunikace, rehabilitace a spolupráce. Koncem ledna díky péči a přístupu všech na ONP byla v takové kondici, že mohla odejít do domova pro seniory (chodící s pomocí, orientovaná, komunikující, spolupracující). Po krátkém pobytu v domově a další hospitalizaci jinde byla opět ve vážném stavu předána do péče na zdejší ONP. A i nyní je možno vidět každý den zlepšení - přibývá slov, úsměvů, stisků ruky. Děkujeme! Dcery a příbuzní L. a F.N.


Poděkování gynekologickému oddělení

6.3.2018 / Jesenická nemocnice

Děkuji moc za milé vstřícné přijetí. Vždy měly usměv na tváři. Děkuji z celého srdce.


Poděkování gynekologickému oddělení

26.2.2018 / Jesenická nemocnice

Děkuji za milé a vstřícné přijetí, jednání, laskavost a velkolepé usměvy všech sestřiček a také poděkování za stálou a profesionální péči všech co tu pracují a starali se o nás. Moc a moc děkujeme. A veškěrou úctou pokoj č. 7


Poděkování gynekologicko-porodnického oddělení

18.2.2018 / Jesenická nemocnice

Děkujeme všem za ochotu, vstřícnost, úsměv ... S úctou k Vašemu povolání PS. Vaši paní uklizečku bych Vám nejraději "ukradla" do své firmy. :)


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

8.2.2018 / Jesenická nemocnice

Mnohokrát děkuji mé úžasné šéfové paní primářce MUDr. Chrastinové a neúnavnému panu doktorovi Krtičkovi za ukázkový, nádherný porod vnučky Viktorky. Paní vrchní Ivuško Mašlaňová, máte zde skvělý tým, lékaři, sestřičky, sanitářky a pomocný personál. Pracujete svěle a s láskou. Děkuji ze srdce. M.V.


Poděkování gynekologickému oddělení

5.2.2018 / Jesenická nemocnice

Všem z celého srdce děkuji. Kdyby všechna oddělení v této nemocnici fungovala jako toto. Tak je to nejlepší nemocnice v České republice. Velmi ochotný a milý personál. Ještě jednou děkuji J.Š.   Děkuji za výbornou péči, za ochotu, vstřícnost, laskavost. Děkuji všem sestřičkám a doktorům a především p. doktorce Mina Melita. Ještě jednou děkuji Všem. paní M. 


Poděkování MUDr. Konvičkovi

15.1.2018 / Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za vzornou péči Mudr. Otmaru Konvičkovi (interní oddělení Hornické polikliniky v Ostravě). Jeho vysoká erudovanost a citlivý přístup k pacientům (gastroendoskopie, ultrazvukové vyšetření) jsou zárukou stanovení správné diagnózy a nasazení vhodné léčby. Vážený pane řediteli, přeji Vám mnoho tak vstřícných lékařů, díky  kterým bude Hornická poliklinika patřit mezi nejlepší polikliniky v Ostravě. S pozdravem a přáním všeho dobré J. S.


Poděkování dětskému oddělení

4.1.2018 / Jesenická nemocnice

Dobrý den, Zasílám Vám prosbu o zaslání jmen a a příjmení ošetřujících lékařů našeho syna M P, který měl 2.8.2017 těžký pád na kole na Rychlebských stezkách. Přijeli jsme někdy před 21. hodinou a na chirurgické ambulanci se nám věnoval lékař ve věku okolo 55 let. Matějovi zašil rozseklý ret a také přišil odtrženou dáseň na horní i dolní čelisti. Rád bych panu doktorovi s Matějem poděkoval a dovezl mu drobný dárek. Dále se nás ujal pan doktor sloužící noční službu na dětském oddělení, šedivý starší pán, odhaduji 65-70 let (prý známý dětský doktor v Jeseníku) Na dětském oddělení se o nás velmi hezky staral mladý pan doktor Ivan Zanin (nebo tak nějak), s ruským přízvukem, dále paní doktorka ze Slovenska, plynně mluvící česky a převelená do Jesenické nemocnice z Nového Jičína. V nemocnici jsme zůstali do 4.8., hojení proběhlo skvěle a ještě jsme stihli poslední týden v srpnu dovolenou v Chorvatsku. Na přístup a péči Jesenické nemocnice Agel o našeho Matěje vzpomínám v nejlepším a chválí Vás, kde můžu. Je dobré vědět, kam zajet v případě problému.. Kdyby bylo možné nám zaslat jména ošetřujících lékařů, byli bychom velmi rádi a v neděli bychom jim dovezli poděkování za pomoc a péči o našeho Matěje. Předem Vám děkuji a těším se na Vaši odpověď, na shledanou A.P. Přerov


Poděkování oční ambulanci

4.1.2018 / Jesenická nemocnice

Vážená paní ředitelko, Dovolte mi, abych alespoň touto cestou vyjádřil vděk a poděkování lékařce z vaší oční ambulance MUDr. Anežce Pupíkové. Uvedená doktorka pracovala na oční ambulanci v Šumperku a moje manželka je její dlouholetou pacientkou. MUDr. Pupíková se jí získala nejen svojí odborností ale i lidským přístupem. Lidé v Jeseníku mají velké štěstí, že ve vašem zdravotnickém zařízení zaměstnáváte tak erudovanou lékařku se srdcem na pravém místě. Vděčný manžel I.V. Sobotín


Pochvala MUDr. Větvičková

22.11.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rády bychom s dcerou vyjádřili poděkování paní doktorce Dane Větvičkové za vynikající péči a nadstandartní osobní přístup k nám, coby pacientům. Paní doktorka je řadu let naší praktickou lékařkou a velice si vážíme, že jsme mohly přejít do vašeho zdravotnického zařízení. Při jakémkoliv kontaktu je paní doktorka vždy velice milá, vlídná a trpělivá. Zároveň bychom vyzdvihli její odborné kvality spojené s náhledem do psychosomatiky daného pacienta. Vždyť medicína není jen o předepsání léků. A jak se obecne ríká, že lidé neradi chodí k lékařům, my chodíme k naší pani doktorce rády. Vždy odcházíme s dobrým pocitem, mimo jiné, že i nám jako laikům byle vše srozumitelně vysvětleno. Také nás velmi teší, že můžeme využívat velmi hezké prostředí vaší nemocnice, fundované lékaře a sestry s milým přístupem, včetne velmi milých recepčních. Přejeme celé vaši nemocnici mnoho štestí a hodně spokojených a nadšených pacientů jako jsme my. Prosíme, aby se naše poděkování dostalo také do rukou pani doktorce Větvičkové, že je nám ctí byt pacientkami tak profesionální lékařky. S pozdravem JK a SK


Poděkování internímu oddělení

30.10.2017 / Jesenická nemocnice

Ve středu jsem byla postižena hyperdiabetickým záchvatem, (vysoký obsah cukru v krvi), sanitka mne odvezla na interní oddělení Jesenické nemocnice. V noci o můj život bojovali lékařky spolu se sestrami, a podařilo se jim mne zachránit. Dále jsem zahrnována jejich neutuchající péčí. Slyšela jsem, že když mě sem přivezli, vypadala jsem jak dehydrovaná papírová stařena. Proto teď posílám foto, co se jesenickým lékařkám povedlo. Volám VIVAT JESENICKÉ NEMOCNICI A JEJICH PRACOVNÍKŮM! Bez nich bych tu už nebyla. Dana J. Velká Kraš


Poděkování chirurgickému oddělení

17.10.2017 / Jesenická nemocnice

Chtěla bych Vám poděkovat za péči, která se mi dostala při operace žlučníku. Bydlím v Šumperku vedle nemocnice a do Jesenické nemocnice jsem šla za chirurgem, který má výbornou pověst a samozřejmě odvedl skvělou práci. Děkuji sestřičkám a jejich empatickému přístupu, vždy byly dobře naladěné a nikdy jsem od nich neslyšela, že nemají čas. Vždy mi ochotně se vším pomohly. Jana D.


Poděkování interní ambulanci

12.10.2017 / Jesenická nemocnice

Vážená paní ředitelko, Obracím se na Vás, protože bych chtěla vyjádřit velké poděkování Rychlé záchranné službě, která mi poskytla pomoc 1. 10. 2017 večer okolo 20 hodiny. Bydlím v Domě s pečovatelskou službou Soužití Mikulovice. V neděli večer se mi udělalo špatně, měla jsem vysoký tlak i teplotu, protože je mi 84 let a není zde pečovatelská služba v sobotu a v neděli, nevěděla jsem si rady, tak jsem zavolala linku 155 rychlou záchrannou službu. Sanitka přijela rychle, řidič byl velmi ochotný, naložil mne do sanitky a odvezl mě na interní ambulanci a zde měl službu pan doktor MUDr. Jiří Pernice, který se mě ochotně ujal a provedl veškerá vyšetření. Byla jsem překvapena dobrým přístupem celého personálu, včetně sester a již zmíněného řidiče sanitky a tak chci touto cestou všem poděkovat. A píšu tuto pochvalu z důvodu, že všude slyším, nespokojenost se zdravotní péčí a tak chci touto cestou vyjádřit pochvalu a ukázat, že není vše špatné a jsem vděčná, že tuto dobrou nemocnici v Jeseníku máme, protože už mi několik zachránila život. V Mikulovicích 9.10.2017 Marie V.


Poděkování internímu oddělení

3.10.2017 / Jesenická nemocnice

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům interního oddělení za obětavou a vzornou péči o mou maminku. Maminka byla velmi nadšená a spokojená. Sestřičky byly ke všem milé, ochotné a vstřícné a nešetřily úsměvem i pohlazením. Děkuji Iveta


Pochvala Olomouc - MUDr. Alena Hamplová

18.9.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi citlivý, vstřícný a odborný postup paní MUDr. Aleny Hamplové, která se mne ujala, když lékaři zdravotného združení SPEA Olomouc mi dělali  problémy s interním vyšetřením pro lázenskou terapii po operaci. Byla jsem mile překvapená když zdravotní sestra paní doktorky s citem jednala s paní,  která používala chodítko, omluvila se pacientům v čekárne, že musí paní doprovodit do přízemí. 2.9. 2017 jsem si v Právu přečetla rozhovor s předsedou představenstva společnosti AGEL a potvrzuji jeho slova, že se snaží vycházet pacientům vstříc. Přeji mnoho úspěchů. Ing. M. V.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

12.9.2017 / Jesenická nemocnice

Poděkování Chtěla bych touto cestou poděkovat všem doktorům, sestřičkám a pomocnému personálu za skvělou péči a ochotu mého pobytu. Cítila jsem se zde dobře. Je úžasné s jakou ochotou a láskou tady přistupují k pacientům. Mé díky patří paní vrchní Mašlaňové, za krásný a zodpovědný přístup k pacientům. Chválím ručičky paní primářce Chrastinové. Neboť paní Chrastinová primářka a paní ředitelka je opravdu andílek. Je to úžasná primářka, ředitelka jako člověk je moc obětavá. Jsem ráda, že jsem opět mohla být ji na blízku. S láskou celému zdravotnickému personálu hodně štěstí spokojených pacientů v roce 2017, 2018.   S pozdravem a láskou k Vám paní Karolína M.


Poděkování oddělení Dialýza Šumperk

12.9.2017 / Dialýza Šumperk

Poděkování Chtěl bych krátkou cestou poděkovat personálu oddělení Dialýza (Šumperk) za obětavý a lidský přístup k pacientům, za pozorné a přívětivé chování ke všem pacientům rovnoprávně a stejnoměrně, a také za perfektní a velice pozornou péči, které se mi dostavilo na oné dialýze. Má kmenová dialýza je v Olomouci, a kdybych měl srovnat obě oddělení, tak jsou na tom schopnostmi a výkonem na stejné úrovni. S vedením jsem byl velice spokojen. Vašemu oddělení i celé nemocnici přeji hodně úspěchů a štěstí. S Pozdravem Josef F.


Poděkování chirurgickému oddělení

7.9.2017 / Jesenická nemocnice

CHTĚL BYCH TOUTO CESTOU PODĚKOVAT VŠEM ZAMĚSTNANCŮM SLOUŽICI NA CHIRURGICKÉM ODDĚLENÍ 1 ZA PROFESIÁLNÍ PRÁCI, VŽDY S PŘÍVĚTIVÍM ÚSMĚVEM MILÍM VYSTUPOVÁNÍM A VLÍDNÝM SLOVEM, KTERÝ POKAŽDE NEMOCNÉMU POMŮŽE. JEŠTĚ JEDNOU VŘELÉ SRDEČNÉ DÍKY A KLOBOUK DOLŮ PŘED VÁMI. DÁLE BYCH CHTĚL PODĚKOVAT I SANITNÍ POSÁDCE, KTERÁ MNĚ PŘEVÁŽELA DO ŠUMPERKA A ZPĚT DĚKUJÍ ZA ZDĚLENÍ VŠEM J.K.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

6.9.2017 / Jesenická nemocnice

Chtěla bych poděkovat Dr. Kořenkovi a všem sestřičkám na porodním a novorozeneckém oddělení. Dne 26.8.2017 jsem porodila syna Michala N.a bez Vás všech bych se neobešla. Byli jste všichni úžasní. Ještě jednou Vám všem moc děkujeme za milý a lidský přístup. Byli jste opravdu úžasní. rodina N.


Poděkování a pochvala Rehabilitace Přerov

28.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, píše Vám pětasedmdesátiletý důchodce, který celý svůj profesní život prožil a přežil v laskavé péči železničního zdravotnictví. Na železnici jsem pracoval 44 roků a 92 dnů. Mé první setkání se železničním zdravotnictví bylo již v roce 1956, kdy jsem před nástupem na studium železniční průmyslové školy absolvoval vyšetření zdravotní způsobilosti v Přerově ve Smetanově ul., kde tehdy sídlila ordinace. Od 1. 7. 1960 od nástupu k ČSD / ČD jsem byl vždy v péči lékařů žel. polikliniky v Přerově. Až nyní v pokročilejším věku jsem POPRVÉ využil rehabilitaci na rehabilitačním pracovišti v Přerově. Byl jsem velice  příjemně potěšen vlídným a vstřícným přístupem všech pracovnic rehabilitace. Od rehabilitační lékařky MUDr. Hlušičkové jsem obdržel "poukaz" ke zmírnění obtíží na perličkové koupele a elektroterapii. I v nejkritičtějším období (v měsících červenci a srpnu, kdy se zpravidla nejde domluvit nikde s nikým) jsem úspěšně absolvoval procedury ve sjednaném termínu. Vyslovte prosím mě srdečné poděkování za vstřícnost, ochotu a zacházení s pětasedmdesátiletým důchodcem a v rámci Vašich možností oceňte celý kolektiv rehabilitace. V. P., Přerov    


Poděkování ARO oddělení a internímu oddělení

21.8.2017 / Jesenická nemocnice

Ve dnech 7.8.-18.8.2017 jsem byl hospitalizován ve vaší nemocnici na oddělení ARO a posléze ne interním oddělení. Chtěl bych tímto poděkovat za velmi dobrý a vstřícný přístup lékařů a zdravotního personálu. František L. Zábřeh


Poděkování gynekologicko-porodnického oddělení

17.8.2017 / Jesenická nemocnice

Ráda bych touto cestou poděkovala všemu personálu Jesenické nemocnice za jejich ochotu, lidský přístup, počínaje příjemným a ochotným jednáním již na vrátnici. V dnešní hektické a uspěchané době je to téměř neuvěřitelné. Především bych chtěla poděkovat celému gynekologickému oddělení za vlídný, lidský a profesionální přístup, především paní prim. Mudr. J.Chrastinové, sestřičce Milušce Viaterové, Mudr. Zajcové za pohádkovou anestézii a milý personál na sále, rovněž tak paní doktorce Janíkové z interní ambulance. Všem patří opravdu velký dík za jejich laskavý a profesionální přístup k nám pacientům. Všude čisto, vůně, klid, usměvavý a ochotný personál, dobré jídlo - to vše už je samo o sobě lékem při problémech, se kterým se na Vás obracíme. Byla jsem zde hospitalizovaná poprvé a krátce, ale i tak mne přístup lékařů, sestřiček a všeho personálu velmi mile překvapil. Ještě jednou za Vaši laskavou péči mnohokrát děkuji a přeji mnoho zdraví a úspěchů ve Vaší náročné profesi. I.T.


Poděkování oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením

17.8.2017 / Nemocnice Český Těšín

V červenci 2017 jsem byla s manželem hospitalizována na Oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením. Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Lidii Ćmielové, MUDr. Natálii Nosové a staniční sestře Janě Bojkové za vstřícné, velmi milé chování, jakož i za lidský přístup. Rovněž bych chtěla poděkovat dalším zaměstnancům oddělení za vzorný přístup k naší léčbě. S pozdravem, M.V.


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

7.8.2017 / Dialýza Šumperk

V době od 17. do 28.7. 2017 jsem trávila dovolenou v okolí Šumperka. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem sestřičkám a lékařům Dialyzačního střediska v Šumperku za obětavou a profesionální péči, které se mi během mého pobytu v tomto zařízení dostalo. Díky moc. M. P.


Poděkování za vynikající péči

3.8.2017 / Nemocnice Český Těšín

Dobrý den, paní ředitelko! Chtěla bych tímto dopisem poděkovat za vzornou péči a vynikající přístup veškerého personálu oddělení následné péče s rehabilitací, kde se dlouhodobě léčila má maminka paní Věra Mrozková. Maminka si velice chválila vstřícnost a nesmírnou ochotu rehabilitační sestry, staniční sestry, všech sester, ošetřovatelek i pomocného personálu na oddělení. Přestože v jejím stavu již není velká šance na zlepšení, tak jí pobyt v nemocnici pomohl od bolestí, které jsou dány omezenou hybností a zároveň umožnil prodloužit dobu stabilizace jejího stavu. Děkuji všem za trpělivost a pomoc, protože je velmi náročné starat se o pacienty s omezenou  hybností, kteří jsou odkázáni na pomoc personálu, a přesto to všichni zvládají s úsměvem. Přeji Vám hodně úspěchů do nelehké práce a ještě jednou děkuji všem na oddělení. I.S.


Poděkování lékařům, sestřičkám a dalším personálu nemocnice

25.7.2017 / Nemocnice Český Těšín

Jménem maminky i svým jménem bych chtěla poděkovat za péči, kterou jste mamince během hospitalizace poskytovali. Maminka se podléčila a hodně zlepšila. Nyní opět bydlí společně se svým manželem. Kéž by to vydrželo čím jak nejdéle. Vřelé díky primářce, doktorům, všem sestrám, pomocnému personálu, jakož neméně i kuchyni za chutné obědy. E.P.


Poděkování hemodialýze a internímu oddělení

18.7.2017 / Jesenická nemocnice

Zdravím Vás, ještě jsem našla v bundě po manželovi tyto dvě věci, tak Vám to posílám po p. O. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za obětavou péči o mého manžela Vám všem, paní dr. Bartošové i p. dr. Janíkové a celému personálu na interním oddělení, HDS. Manžel vždy o Vás všech povídal, že jste super sestřičky, také sestřička, co odešla do Lipové lázně poděkujte ji za mne. Také paní co, uklízí u Vás na oddělení moc hezky o ní mluvil. Takže ještě jednou Vám všem děkuji, že jste trochu proslunili ten jeho život, prakticky ho strávil většinu mezi Vámi zdravotním personálem a jsem Vám moc vděčná, že jste mu pomáhali. Děkuji paní K.


Poděkování MUDr. Hanzlíkové

13.7.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, Chci opět vyzdvihnout neuvěřitelnou vstřícnost, empatii, lidskost a profesionalitu pní doktorky Hanzlíkové. Je úžasná! Pevně doufám, že je/bude náležitě ohodnocena za svou práci. Děkuji CH., Ostrava


Poděkování sestričkám na příjmu RTG a SONO

28.6.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den paní MUDr. Chlápková, poděkujte prosím sestřičkám na príjmovém okýnku RTG a SONO, za velice ochotný a lidský přístup při řešení maminčiného problému dne 26.6. s objednací lhůtou. Jsem velice rád, že i ve zdravotnictví se najdou chápajíci a vstřícní lidé. S pozdravem Jan Růžicka


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

26.6.2017 / Nemocnice Český Těšín

Vážená paní ředitelko, primářko, MUDr. Barboro Zbránková, dovolte, abych Vám srdečně poděkovala za léčebný pobyt na Rehabilitačním oddělení Nemocnice Český Těšín. Chtěla bych poděkovat Vám i celému Vašemu zdravotnímu kolektivu – lékařům, zdravotním sestrám, ošetřovatelkám za profesionální přístup k pacientovi, empatii, laskavost a vstřícnost. Vážím si Vaší pracovitosti a služby ve prospěch nemocných pacientů, k jejich uzdravení nebo ke zlepšení zdravotního stavu. Velký dík patří i mé fyzioterapeutce paní Dominice Žoczek, která svým zápalem pro svou práci, citlivosti, profesionalitou a důsledným vedením pacienta, přispěla k uzdravením mých bolavých míst těla a naučila mě, jak cvičit a pečovat o kosterní a svalový aparát v domácím prostředí. Poděkování rovněž směřuji i nezdravotnickým pracovníkům a to kuchařům za chutná jídla, uklízečkám za dennodenní úklid. Bylo mým potěšením, vážená paní ředitelko, léčit se v této nemocnici, která vzorně prospívá pod Vaším vedením. Přeji Vám i všem zaměstnancům mnoho osobních i pracovních úspěchů, štěstí, zdraví. Kéž Vás Vaše povolání, které je posláním, naplňuje a dává radost z dobře vykonané práce. S pozdravem vděčná pacientka E.P.


Poděkování ambulanci MUDr. Hanzlíkové

12.6.2017 / Hornická poliklinika

Jsem dlouhodobým pacientem pani MUDr. Zuzany Hanzlíkové. Po celou dobu se setkávám s důslednou a velmi kvalitní odbornou peč pani doktorky. Chtěl bych ji tedy touto cestou velmi poděkovat za péči, kterou mi věnuje a zároveň vjádřit naději, že i do budoucna tento trend bude pokračovat. Proto i přes vyšší věk (80 let) jezdím raději pres cele město (O.- Hrabůvka), protože vím, že se mi dostane kvalitní peče. Využívám také této příležitosti, abych poděkoval i zdravotní sestře paní Sylvii Halfarové za její vstřícný a pečlivý přístup k mé osobě jako pacientovi. S pozdravem M.D.


Pochvala MUDr. Pruknerová, MUDr. Schimonová

21.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den pane řediteli, dovoluji si Vás oslovit informací o mém aktuálním setkání v roli klienta s Vaší Poliklinikou. V krátkem exkursu uvádím jako důvod mé návštevy dlouhodobě vnímané zdravotní nesnáze u stability chůze. V návaznosti na předcházejíci lékařské pozorování bylo mi doporučené neurologické vyšetření. V tomto smyslu jsem se objednal na Polikliniku Agel ( i z důvodů osobních zkušeností s kvalitní léčbou mé babičky M.Zganičové). První dojmy lze shrnout dle kontaktu s personálem v rovině zdvořilého přistupu. Dále pak v systémové organizaci požadovaných vyšetření vykazující co nejnižší časové zatížení pacienta. Pane řediteli, využívám této příležitosti k poděkování MUDr. Pruknerové z neurologické ambulance za bedlivé a pečlivé stavění diagnózy k zjištění mého handicapu k nalezení úlevové terapie ( prošel jsem potřebnými nálezy ). Součástí byla i diagnostika na plicní ambulanci u MUDr. Schimonové kde i přes pracovní týden byl realizován podrobný screening a stanovení následného dozorování. Subjektivně (věk 1942) stav o který se s Vámi podílím osvěžil lidskou pomoc a jistotu. Vážený pane řediteli osobne Vám přeji dobrého zdraví a energie v manažérske práci a odezvu přinášející Vám radosti z díla V úcte PhDr. Václav Bouda


Poděkování personálu rehabilitace

12.5.2017 / Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli! Chtěla bych touto cestou vyzvednout péči Vačí fyzioterapeutky paní Evy Kadlecové a poděkovat ji za svou téměř uzdravenou ruku. Její pravidelnou cvičební metodou se mi ruka uzdravila natolik, že s ní mohu provádět téměř všechny běžné pohyby a domácí práce. Děkuji K.


Pochvala MUDr. Kočař

11.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane, vážená paní, chtěl bych vychválit Vašeho zaměstnance MUDr. Michala Kočaře za velice vlídný a obětavý přístup. Je člověkem na svém místě. Trpím Crohnovou chrobou a jako jeden z mála lidí mi veškeré problémy s touto nemocí vysvětlil. Tento člověk dělá dobré jméno společnosti Agel a díky němu i mnoho lidí z mého okolí přestoupilo pod jeho evidenci. Víc takových lidí. Přeji Vám pěkný den, O. B.


Pochvala Rehabilitační personál

17.4.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím jěště jednou poděkovala zdravotnickému a rehabilitačnímu personálu odd. následné rehabilitační péče primářky MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové za péči, kterou mi ochotně a laskavě věnovali při mé rekonvalescenci po náročné operaci. Velmi mi pomohli k rychlému uzdravování. S vděčností Mgr. Ivanka Luhanová


Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.       S pozdravem Vaše pacientka     J.V., Ostrava


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

22.3.2017 / Dialýza Šumperk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester a lékařům Dialyzačního střediska Šumperk, za jejich obětavou péči a vřelí přístup ke všem účastníkům dialýzy. Přeji mnoho úspěchů v jejich práci. S pozdravem Pavel Z. Zábřeh


Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince. Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji O. B., Ostrava


Poděkování za kvalitní péči

13.3.2017 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, na začátku března jsem měl úraz oka. Léčil jsem se ve Vaší nemocnici u p. doktorky Ryšavíkové. Byl bych velmi rád, kdyby má pochvala mohla být přeposlána jejímu nadřízenému, či nadřízené. Od první návštěvy mě vítal úsměv a vstřícnost. Následovalo opravdu odborné vyšetření a velmi podrobná kontrola oka a léčba. Následné návštěvy se nesly v podobném duchu a poslední návštěva byla velmi podrobná. Až jsem paní doktorku podezříval, že přes mé oko vidí až do mozku. Je možné, že zahlédla uprostřed mé lebky jen drátek, který mi drží uši, jinak tam mám pusto a prázdno (drobné odlehčení). Zpět k seriózní pochvale. Byl jsem velmi spokojen s péčí a přístupem paní doktorky Ryšavíkové. Děkuji za přeposlání mého poděkování na příslušná místa. Více takových odborníků a bude veseleji na světě. Děkuji R.A., Ostrava


Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017 / Hornická poliklinika

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana. Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila. Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. D. D.  


Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane řediteli, prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou. Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc. Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná. Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové R. K.


Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků. Z. Š.


Poděkování Centru jednodenní péče

4.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych poděkovat za výbornou péči celému personálu Oddělení jednodenní chirurgie v poliklinice Agel Praha Italská a zejména sestřičce Simonce, která se o nás celý den 12.12.2016, kdy jsem byla operovaná starala. Dík patří samozřejmě i panu Dr. Vaněčkovi, který mě spolu s Dr. Dojcsánem operovali a ostatnímu personálu. Všichni byli příjemní a ochotní. Moc všem děkuji a přeji vše nej v novém roce. Karabáčková R.   


Poděkování Urologii

2.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rád bych Vám popřál vše nejlepší v novém roce. Zároveň Vám chci poděkovat za výbornou péči, kterou Vaši zaměstnanci projevují o mě i ostatní pacienty. Jsem po operaci a navštěvuji, převážně, urologické oddělení. Zde absolvuji každý týden cvičení na posílení močového měchýře, které mně velice pomohlo. S pozdravem Vladimír Poštolka


POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů. Svatava Kaslová


Poděkování za kvalitní péči

2.12.2016 / Kardiologické centrum AGEL

Včera jsem byl vyšetřen, ošetřen na Vašem pracovišti. Rád bych všem poděkoval za péči věnovanou mé osobě od vstupu do centra až po odvoz domů. Velmi příjemní a starostliví lidé, prostě super spokojenost. Lékař dr. Rozsíval i všechny sestry se mi věnovali a starali se o mě. Rád bych zvlášť vyzvedl sestřičku Jitku, která je dobrým duchem, věčně v dobré náladě, prostě sluníčko. Vyřiďte jí poděkování a můj obdiv zdravotníka po více než 40-ti letech zaměstnání. Ne, že bych si přál nějaké komplikace v mém zdravotním stavu, ale bude-li, rád se na Vás zase obrátím. MUDr. J. Š., Králíky


Poděkování POLIKLINICE AGEL Praha Italská

14.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna. Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života. Vážený pane řediteli, za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já. Alena Camperová


Poděkování Oddělení následní rehabilitační péče

18.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, můj bratr byl na Oddělení následné rehabilitační péče přijat po operaci stehenní kosti. Ráda bych vyjádřila poděkování celému oddělení pod vedením primářky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Každodenní péče a rehabilitace, denní provoz, starostlivost i pomoc a odpověď na jakýkoliv problém si zaslouží velké ocenění. Celý kolektiv byl vstřícný, milý, optimistický a neúnavný nejen ke svým pacientům, ale i knám - návštěvám. Srdečně děkuji, Ludmila Hobzová


Poděkování chirurgické ambulanci

10.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, poprvé jsem navštívil polikliniku v Čechách. Byl jsem v chirugické ambulanci v Italské ulici a jsem velmi spokojen a moc Vám děkuji! V. S. 


Poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky

8.7.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky. Přeji další úspěchy všem, kteří se vzorně starají o pacienty! J.V.


Poděkování za velice kvalitní péči

17.6.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli,  jsem dlouholetým pacientem Polikliniky Agel,  Italská ul. Praha, Kardiologická ambulance. Přestože se oblast zdravotnictví stává stále terčem kritiky - ať již občanů či ze strany sdělovacích prostředků, chtěl bych vám napsat několik osobních zážitků z poslední doby. V minulých dnech jsem nešťastnou náhodou utrpěl úraz hlavy - Záchranka – nemocnice  Bulovka, další den pak kontrola na Chirurgické ambulanci v Poliklinice Agel. Byl jsem velmi potěšen a mile překvapen ochotou, vstřícností i lidským přístupem ať  již MUDr. Michelové, tak zejména zdravotních sester Hany Kohelové či Evy Grabowské. Jak jsem již uvedl,  v péči MUDR. Filipové CSc. jsem již řadu let - se srdeční arytmií , rovněž tak její přístup k pacientům  a taktéž i zdravotní  sestry Martiny Kikové je vstřícný a velmi kladný. Vážený pane řediteli, prosím tedy jako pacient 2 ambulancí  Polikliniky Agel  o vyjádření mé pochvaly a pozitivního hodnocení těmto úsekům. Z výše uvedenými skutečnostmi naprosto souhlasili i další pacienti se kterými jsem v čekárně  hovořil. V. B.


Poděkování

14.6.2016 / Oční centrum AGEL

Nečekal jsem, že se mi tak rychle vrátí zrak, je to zázrak. Pacient z Polska.


Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností. Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.


Poděkování sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance

17.3.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ráda bych touto cestou poděkovala sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance za vynikající práci a lidskost. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a přístupem k pacientovi OH.


Poděkování sehranému týmu urologické ambulance

20.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance, MUDr. Kastnerové a sestře Vodičkové. S úctou Vám děkuji za Váš profesionální a lidský přístup při mých návštěvách urologické ambulance. Vždy vím, že je zájem mi pomoci a řešit zdravotní problém profesionálně a beze spěchu. Ještě jednou díky za vše… Z.Č. Dále jedna informace pro nás muže, buďme chlapi a nechme si pomoci. Podstoupil jsem na základě zvýšeného PSA biopsii prostaty. Vše mi bylo vysvětleno a i při samotném zákroku jsem byl o průběhu informován. Bolestivost zákroku je malá, je prováděn při lokálním umrtvení a v pohodě jsem vše přestál. Po zákroku chce tento den vydržet v klidu třeba u TV, druhý den jsem šel v pohodě do práce. Upozorňuji – je nutné se řídit radami lékařky a týden vydržet bez sportování a nadměrné zátěže. Pánové nebojte se, vydržíte to – jde nám o naše zdraví – a to Vám také přeji( sobě taky).  


Poděkování personálu neurologie

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti. Ještě jednou děkují. M.


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

18.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra paní Mgr.Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů  po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že zdravotní služby poskytované ve Vaší léčebně s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou  péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje paní primářkou MUDr.Ivou Novákovou,přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou, až po fyzioterapeutky, s mimořádnou pochvalu zasluhující, pečlivou a profesně zdatnou  Bc. Barborou Löwitovou. V útulném a  čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří  nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí. Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví  a vím jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb které poskytujete jdete příkladem, který si zaslouží pozornost. MUDr. Josef GEROLD ředitel, Nemocnice Olomouckého kraje,a.s.


Vánoční přání

17.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

K přání příjemných prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016 připojujeme srdečné díky za svědomitou péči lékařek, lékařů i obětavých sestřiček o nás, pacienty. Je to důkazem toho, že lidskost je stále součástí našeho života. H.P.


Poděkování urologické ambulanci

12.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chci Vám touto formou vyjádřit svoje poděkování k oddělení urologie. Paní doktorka Andrea Kastnerová mně přijala v mé složité zdravotní situaci a přijmula mně z jiné facility. S potěšením a s velkým uznáním musím napsat, že paní doktorka a její přístup jak z profesionálního tak z lidského hlediska je excelentní. Dostává se mi odborné péče, vysvětlení o mém zdravotním stavu a navrací mi důvěru ve zdravotní zařízení. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestra Magdalena Vodičková za laskavý a lidský přístup, který působí uklidnujícím dojmem a to vše s úsměvem na tváři. Vaše klinika je na vysoké úrovni a jsem nadmíru spokojený. S úctou, A.D. 


Poděkování personálu kožní ambulance

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je. Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde! Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření. S pozdravem a přáním hezkého dne. M. Krčková


Poděkování

23.11.2015 / Oční centrum AGEL

I am an exchange student from Australia and can say it  was a great experience to visit the " EYE centrum". The optometrist  is very friendly and explains everything clearly. The Main reason why I visited  this optometrist is because I heard he can speak English very properly and moreover  is kind and very honest, (Not like other places that try to sell things you really don't need )   I have a great experience and will recommend him to all my friends.  Mr. Justin Zee


Poděkování za skvělý přístup

19.11.2015 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, dne 5.11.2015 jsem ve vašem očním centru podstoupila operaci šedého zákalu. Byla jsem velmi mile překvapena přístupem setřiček a pana doktora Kunce, který mne operoval. Tímto vám chci moc poděkovat a vyslovit nesmírné díky... Michaela Sobotová Ostrava


Poděkování MUDr. Michelové

18.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala za svého přítele, ale nejen za něho, ale za všechny pacienty z Prahy 9 paní MUDr. Michelové za její ochotu a pečlivý a profesionální přístup k pacientům a také i její zdravotní sestře, která se snaží být k pacientům vstřícná a neodmítavá, jak to někde v současné době, v našem přetíženém zdravotnictví bývá. Myslím, že jak u Dr. Olga Michelové tak i její asistující sestry by mělo být uvažováno o odměně... Děkuji. S pozdravem J. Vrzalová Spolek přátel Prahy 9 


Poděkování personálu rehabilitace

21.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych vyjádřila vřelé poděkování paní doktorce Větvičkové z odd. rehabilitace. Na vaši polikliniku jsem byla odkázana svou zdravotní pojišťovnou v létě, kdy všude byly dovolené a nebylo možné se nikam dostat. Paní doktorka Větvičková se mému akutnímu problému s krční páteří velmi pečlivě věnovala, přímo v ordinaci mi několikrát výrazně pomohla odblokováním problematických míst. Její velmi laskavý a profesionální přístup zaměřený nejen na tělo, ale i na psyché jistě přispěl k tomu, že se mi ulevilo. Po rehabilitačních procedurách, kam mě paní doktorka Větvičková poslala - tak, aby i z "logistického" pohledu bylo možné začít co nejdříve a nemusel přitom člověk jezdit přes celou Prahu se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Ráda bych vyjádřila touto cestou MUDr. Větvičkové velké poděkování za perfektní lékařský přístup a bezvadnou péči, kterou nadále dostávám. Kéž by všichni lékaři našli při své náročné odborné práci tak laskavý přistup k pacientům. S pozdravem I.Č


Poděkování MUDr. Kamencové a celému personálu neurologické ambulance

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, touto cestou chci velice moc poděkovat paní MUDr. Kamencové a samozřejmě i jejímu personálu , kteří se k mé osobě chovali velice pěkně reagovali vždy s přehledem a hlavně paní doktorka je opravdu profesionál a dnes po úspěšném absolvování operace v ÚVN mohu říct , že jsem se díky jejímu profesionálnímu přístupu znovu narodila a jsem jí opravdu za Vše moc vděčná . S důvěrou mne předala specialistům , Vše mi vysvětlila snažila se poradit a s lidským přístupem se kterým ke své práci přistupuje se opravdu nedá ani zlatem zaplatit.Ještě jednou moc děkuji .....


Poděkování personálu ORL ambulance

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jsem pacientka ORL, pí. MUDr. Evy Gregoriadesové. Měla jsem potíže – motala jsem se a padala. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale nikdo mi nepomohl. Slyším velmi málo na pravé ucho, šla jsem tedy ještě na ORL. Paní Dr. Gregoriadesová – jediná mi pomohla – naordinovala mi infuze. Těmi se moje potíže zmírnily, skoro odešly a cítím se dobře. Sestřička Hana Kapounová umí velmi jemně napichovat žíly, bez modřinek – je milá, ochotná a moc příjemná. Sděluji Vám své poznatky a posílám velkou pochvalu oběma – paní doktorce i její sestřičce. Je to blahodárné setkat se s báječnými ženami ve zdravotnictví Ludmila Cinková


Poděkování personálu urologické ambulance

9.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit pochvalu a svou maximální spokojenost s profesionálním vystupováním a odborným přístupem pí MUDR. L. Šonské a její zdravotní sestře pí M.Vodičkové - oddělení urologie. K.T.


Poděkování personálu chirurgie

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce. Děkuji PK


Poděkování za péči

4.9.2015 / Oční centrum AGEL

Dobrý den, vzhledem k tomu, že na Vašich stránkách nemáte prostor pro sdělení pochvaly / pouze stížností/, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a pochvalu. Moje maminka byla objednaná na OCT vyšetření. Atmosféra vstřícnosti, profesionality a příjemného prostředí svědčí o vysoké firemní etice. Mohu srovnávat - jsem zdravotník a také už i pacient.  Velké dík za péči Leona Pavlíčková


Poděkování Dialýze Šumperk

17.8.2015 / Dialýza Šumperk

Ode dne 28.5. 2015 docházím rekreačně na dialýzu v Šumperku. Jsem spokojen s péčí lékařů i sester. Děkuji za veškěrou péči a starostlivost při mé léčbě. J.F.


Poděkování personálu polikliniky

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)


Poděkování na urologickou ambulanci

5.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Absolvoval jsem zde mnohými obávané vyšetření, cystoskopii. Díky profesionálnímu, lidskému a přátelskému přístupu týmu MUDr. Kastnerová a sestra Vodičková se vůbec nejednalo o traumatizující zážitek. Vyšetření bylo prakticky bezbolestné, vše mi dopředu podrobně vysvětlily a průběh komentovaly. Pocit, že lékař se o pacienta upřímně zajímá a chce mu pomoci, který jsem zde měl, je neocenitelný. Humor, citlivý přístup a empatie paní Vodičkové ze všeho udělají téměř zábavnou záležitost.  Velice děkuji. J.R.


Poděkování za péči na Dialýza Šumperk, při pobytu ve Velkých Losinách

29.7.2015 / Dialýza Šumperk

Dobrý den, v době od 20. 7. do 26. 7. 2015 jsem byl na dovolené v lázních Velké Losiny. Jelikož jsem pacientem Dialýzy v Mostě, měl jsem domluvenou diaýzu ve Vašem zařízení. Chci touto cestou poděkovat celému personálu Vašeho střediska za vstřícné přijetí a vešekerou péči, která mi byla poskytnuta. Cítil jsem se ve vašem středisku velmi dobře díky milému a laskavému přístupu jak sestřiček, tak i lékařů. Ještě jednou děkuji. Ján S. Most


Poděkování personálu gynekologické ambulance

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál. Livia Hadamíková


Poděkování paní doktorce Červené

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní. MN.


Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. M. Malesové a sestřičkám Janě Dobrodinské a Bc. Kristýně Šimoníčkové z gastroenterologické ambulance vaší polikliniky v Italské ulici za naprosto profesionální přístup, úsměv na tváři, laskavost , dokonalou edukaci ze strany paní doktorky při mých obtížích a samotném vyšetření. S pozdravem a s přáním všeho nejlepšího K.Š., pacientka


Pochvala za vzorný odběr krve

24.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes ve středu dopoledne (24.6.) jsem byl na Vaší poliklinice na odběru krve. Ač jsem starší člověk, takový odběr jsem snad ještě nezažil. Žádné studování, které předloktí je lepší, žádné prohmatávaní, kde vůbec je žíla, žádné cvičení rukou, žádné opakované napichování, žádný hematom. Vaše zdravotní sestra prostě zapíchla jehlu a krev tekla hned. Chtěl bych proto touto cestou oné sestře poděkovat za perfektní odbornou práci. O jejích kvalitách napovídá i to, jak její práce "vodsejpala". Žádné dlouhé čekání. Její pracovní činností jsem opravdu mile překvapený. Jestliže jsem se nedávno setkal s lékařem, který mě odmítl vyšetřit vyhřezlou ploténku, pak Vaše sestra a její činnost navrací důvěru ve zdravotní personál. Děkuji.KČ.


Poděkování za vstřícný přístup během rehabilitace

15.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovoluji si touto cestou vyjádřit poděkování MUDr. Větvičkové a sestře Zieglerové za profesionální a vstřícný přístup v průběhu vyšetření a následné rehabilitace. Díky jejich péči pociťuji zlepšení mého pooperačního stavu. Ing. J.F.


Poděkování personálu urologické ambulance

11.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala sestře paní Vodičkové a paní doktorce Kastnerové z místní urologické ambulance. Absolvovala jsem včera cystoskopii a dostalo se mi výborné péče. Obě byly po celou dobu velmi milé a empatické. Vše mi vysvětlily. Během zákroku se věnovaly tomu, jak jej zvládám. Následně mi obsáhle a srozumitelně vysvětlily výsledky vyšetření. Paní doktorka se mnou podrobně probrala všechna možná opatření, kterými mohu podpořit neopakování zánětu močového měchýře. Na závěr bych ráda ještě zvláště ocenila přístup sestry, paní Vodičkové. Díky její péči mi čekání na aseptickém sále uteklo a ještě sem se nasmála. :-) Díky přístupu obou byl zákrok prostě jen nepříjemný a i přes strach, který vyšetření předcházel, jsem si žádné trauma neodnesla. A dala se tak bez problémů zvládnout i přítomnost stážisty (na kterou se mě zeptali již před vyšetřením, což taky není samozřejmostí). Oběma moc děkuji. Mgr. Lucie Čechová 


ZŠ Jižní Praha 4 děkuje POLIKLINICE AGEL Praha za zapůjčení invalidního vozíku na charitativní akci „RUN and Help – běhání, které pomáhá“

11.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V rámci akce běželo 623 žáků pedagogů, rodičů a přátel školy, uběhlo 987 koleček, některé s invalidními vozíky, tedy 113,5 km. Zároveň ZŠ Jižní přispěla Matýskovi na polohovací zařízení částkou 18 tisíc korun!


Poděkování personálu Infúzního stacionáře

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit. Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková  


Pochvala MUDr. Štěpánkové

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jmenuji se Jana Šeráková a chci pochválit MUDr. Věru Štěpánkovou a její sestřičku. Šla jsem si pro recept na prášky a přesto, že chodím k jinému lékaři paní doktorka byla moc milá a velmi ochotná. Změřila mi tlak, napsala preventivní sono štítné žlázy – všimla si toho z počítače. Jsem strašně moc spokojená a opravdu velký dík doktorce i její sestřičce. Jana Šeráková


Poděkování obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové

20.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové za profesionální přístup, skvělou péči a obětavost. Jsme s rodinou v jejich péči již dlouhá léta a vždy se setkáváme s milým a vstřícným jednáním. Přejeme jim hodně sil do náročné práce, obdivujeme, jak zvládají nápor pacientů, kteří do této ordinace docházejí. Libuše Hudková 20.5.2015


Pochvala za přístup personálu gastroenterologické ambulance

29.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ve středu 18. března jsem byl na vyšetření v gastroenterologické ambulanci na kolonoskopii. Děkuji tímto za velmi pečlivý, profesionální a zejména citlivý přístup k pacientovi jak od paní doktorky, tak od obou sestřiček. Vyšetření bylo bezbolestné, dostalo se mi podrobného a srozumitelného vysvětlení a celkovou péči mohu označit za nadstandardní. V tomto smyslu jsem také vyplnil dotazník pro HCI. J.V.


Děkuji za vzornou péči

5.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup Anna Drbohlavová


Poděkování personálu rehabilitace

28.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy. R.


Vyjádření spokojenosti

16.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení. Benediktová


Poděkování MUDR. Novákové a sestřičkám

4.12.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem! Olga K


Poděkování personálu LDN

20.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších. S pozdravem Václav Sottner


Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

5.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával. Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás. Srdečně zdravím Ing. Petr Moravec 


Poděkování MUDr. Bradovi

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vážený pane řediteli srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá. Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji. Věra Kašparová


Poděkování panu řediteli a personálu

1.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup. S pozdravem Roman Harag, DiS 


Poděkování MUDr. Filipové

11.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží. Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot.  Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská. Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti. S pozdravem, Josef Sumerauer


Poděkování lékařům a sestrám LDN

4.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat. Srdečně Jana Zavadilová


Poděkování za příkladnou péči v LDN

31.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat. Jana Štencká


Poděkování lékařům

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové. S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková


Poděkování rehabilitaci v Přerově

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě. S pozdravem M. V.


Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí. Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve. Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice


Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

10.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon. Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů. Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil.  Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení. S pozdravem Jiří Bína


Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

30.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací. Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle. Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům. Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Mgr. Jiří Šmidt


Poděkování kolektivu LDN

19.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové. S pozdravem MUDr. Marie Vopatová