Logo

Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

O nás

Napsali jste nám

Poděkování chirurgickému oddělení

16.5.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Veliké díky chirurgickemu oddělení pod vedením pana primáře Rýznara, které v době od 12.5-16.5.2022 pečovalo a ošetřovalo mého tatínka, který se podrobil operaci žlučníku, kterou prováděl pan doktor Maláč. Naprostá profesionalita, laskavost a lidskost jsou zde na prvním místě! Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám všem stále hodně energie, empatie a pohody. Jarka M.


Poděkování od rodiny pacientky

16.5.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážení, ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala ošetřovatelce paní Martině Šmejkalové - interní odd. lůžka - za její maximálně profesionální, ale - stejně důležitý - i lidský přístup k pacientům. Moje teta, paní Irena, je zde hospitalizována pro zápal plic a paní Šmejkalová se o ni skutečně obětavě stará. Děkuji Vám. S přátelským pozdravem, Ing. M. Poncarová, neteř


Přání dárců sestřičkám

13.5.2022 / AGEL Transfúzní služba

U příležitosti Mezinárodního dne sester a ošetřovatelek nám dárci poslali mnoho přání! Jan Hotovec Sestřičky, vše nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku přejí Hotovcovi. Peťulka Plháková Krásný sváteční den přeji. Ludmila Pospišilova Sestřickám a bratrům velký dík. Ilona Greschnerová Přidávám se ke gratulaci a přeji všem těmto báječným sestřičkám samé pohodové dny. Motyka Jiří Také přejeme všem sestřičkám vše krásné. Jitka Trávníčková Děkuji, že jste vždy milé, příjemné a usměvavé, i když Vám není zrovna nejlépe. Jste profíci. Přeji Vám pevné zdraví a zůstaňte takové jako doposud. Vlastimil Stehlik Přeji vám hodně krásných a příjemných a nebolestných odběru vždy s úsměvem vás rádi vidíme a nadále se k vám zase rádi vracíme to vám přeji z celého srdce dát kapku krve přijdu zase. Ondřej Kropáček Jste nejvíc! Motyka Jiří Drahé sestřičky děláte záslužnou práci, děkuji za opatrování a nekonečné úsměvy. DĚKUJEME!!!


Poděkování nemocnici

11.5.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, obracím se na vás, protože mám velkou potřebu poděkovat za práci vaší zaměstnankyně, fyzioterapeutky, Anny Skopcové, která pracuje s mým 15 letým synem Šimonem, jenž trpí DMO, konkrétně spastickou kvadruparézou. K Aničce jsme se dostali na doporučení v době, kdy jsme opět řešili situaci, že jsme se najednou ocitli bez fyzioterapeuta, pokolikáté už. Hned při první návštěvě si se Šimonem padli do oka a já viděla, že toto spojení funguje. Šimon se snažil, chápal, co po něm Anička chce a současně byl naváděn tak, aby prováděný cvik zvládl, nebo se alespoň o jeho zvládnutí pokusil. Od té doby jsou na Šimonovi vidět pokroky. Pravděpodobně je to tím, že cvičení s Aničkou je smysluplné. Probíhá v klidu a v časovém rámci, ve kterém se může Šimon samostatně projevit a ukázat co umí. Klid je pro něj jako pro spastika, kvadruparetika velmi důležitý. Stále ještě řešíme určitý strach z prostoru. Ale Anička s ním umí pracovat. Ano, je třeba se nejprve věnovat důkladnému uvolnění a až následně se lze věnovat práci na nezávislém aktivování jednotlivých svalů, svalových skupin, které postupně vedou k jednotlivým pohybům. V současnosti se snažíme o zvednutí ze sedu, volný stoj s oporou a chůzi s oporou. Šimonovi způsob, kterým Anička cvičení vede, vyhovuje, protože je pro něj srozumitelný a zadané úkoly je schopen se po domácím procvičování naučit. A já zaznamenávám viditelný pokrok. Ještě intenzivněji se projevil po minulé rehabilitaci, kdy jsme zaintegrovali cvičení Vojtovou metodou s Martinou Tichou. (Vojtu jsme cvičili do 3 let Šimonova věku. I v rámci lázní v dětské léčebně Vesna. Ale bez progresu.) Za to nyní zafungoval fantasticky. Šimon měl uvolněná záda, zadek a ruce ještě tři dny po cvičení. K tomu bych chtěla říci, že takto citlivě a současně funkčně jsem Vojtovu metodu provádět ještě neviděla. Takže bych tímto chtěla vyslovit oběma fyzioterapeutkám a vaší nemocnici velký dík, protože intenzivní fyzioterapie, a zejména dobře vedená a zacílená, je pro Šimona nesmírně důležitá. S pozdravem S. Vacínová


Pochvala – MUDr. Lenka Vacková, pracoviště Praha

10.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtela bych poděkovat paní doktorce Vackové za její přístup profesionalitu lidskost. Díky jejímu postoji a přistupu který zaujala jsem byla odeslána na kolonoskopii a následne na konizaci kde mi zjistili těžkou cervikální dispazy. Musím podotknout že jsem změnila za celý svůj život 6-7 lékařů ale ani jednoho z nich nenapadlo mě testovat na HPV vir. Bohužel v rodině to zasáhlo i moji sestřenici která už nemůže mít děti a chodí na chemoterapii. Tímto chci poděkovat paní doktorce budu ji doporučovat dál. Krásny den s pozdravem Ľubica Z.


Poděkování chirurgickému oddělení

10.5.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Vážení, zvláštním řízením osudu/pupeční kýla-26.4.t.r.-zákrok /jsem se ocitla v Nemocnici AGEL Jeseník. Obava, zda jsem se rozhodla dobře/volbou byla i bližší nemocnice v Šumperku/, se rozplynula v prvních dnech.Milé přijetí personálu, stálá pozornost o mé zdraví, chodby zdobící reprodukcemi známých malířů. I to patří k povzbuzení nemocného, přece i umění léčí. Primář MUDr. Jan Rýznar, dborník svého oboru, ale i lidsky skvělý člověk, to vše ovlivnilo to, že jsem se s důvěrou odevzdala do rukou tohoto odborníka. Operace dopadla skvěle a já budu s velkým díkem vzpomínat na těch pár dnů v tomto ústavu. Ale i další člověk se pohybuje s bravurní technikou v této nemocnici. Je to pí. primářka J.Chrastinová, k níž jezdím ráda na kontroly ze Zábřehu, ač v místě mého bydliště toto oddělení také je. Ale zase, lidskost, vtip, profesionalita p. primářky mě ovlivnily tak, že pojedu ráda těch pár km za ní na gynekologii. Přeji celému personálu radost z dobře vykonané práce, pevné zdraví a nadšení z krás nádherného okolí nemocnice. S díkem a vzpomínkou Eva P., Zábřeh.  


Poděkování porodnickému oddělení

8.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Byla jsem zde hospitalizovaná od 28.4.s vysokým tlakem. Chtěla bych všem poděkovat jak z oddělení šestinedělí, tak na porodním sále, porodním asistentkám a p. doktoru Feitovi. Všichni byli úžasní a profesionální. Ještě jednou moc děkuji. Díky Vám budu mít na pobyt zde pěkné vzpomínky. K.


Pochvala celému týmu šestinedělí

5.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Velké poděkování celému týmu šestinedělí. Bez Vás by to nešlo. Bylo o nás krásně postaráno. Oceňujeme především péči, vlídná slova, lidský přistup. Vše bylo na jedničku. Děkujeme  J. N. a Ž. H. PS: Dovolím si poděkovat především paní Navrátilové a Svobodové.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

4.5.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Mudr.Pernicovi, sestřičkám p.Potěšilové, p.Berčákové nejenom za profesionální přístup, ale hlavně za LIDSKOST. V této době, ne pro všechny samozřejmost. Jitka M.


Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

3.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval svému lékaři z Neurologické ambulance Polikliniky AGEL Olomouc - panu MUDr. Mrňkovi. Pan doktor mi vždy ochotně, s úsměvem na tváři, pomohl. Moje příznaky, které jsem v minulosti měl, bral vždy vážně a "proklepl" je odbornými vyšetřeními. Výsledek vyšetření mě poté uklidnil. Musím ocenit i to, že při silných akutních bolestech trojklanného nervu mě přijal i mimo můj termín objednání. Více takovýchto lékařů! Zároveň musím velice pochválit i jeho sestru, paní Skřivánkovou, za její příjemný přístup. Pan doktor i jeho sestra rozhodně dělají dobré jméno Vaší poliklinice. S pozdravem Antonín V.


Pochvala za krásný přístup porodnickému oddělení

3.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Všem sestřičkám, p. doktorce Kristýně a je jejím asistentkám u porodu. Strašně veliké díky. Byly jste všeci ochotní, krásný přístup, jak ke mně, tak i k miminku. Byli jsme max. spokojeni. Děkujeme Z. S. a T.


Poděkování za skvělou péči

3.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Moc děkuji celému oddělení za skvělou péči! Bylo mi tu s vámi moc hezky, děkuji za vaši práci a empatii. T. D. + V.


Pochvala personálu šestinedělí

3.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Moc děkujeme celému personálu šestinedělí. Všichni jsou moc laskaví.   I. L.+ J.


Poděkování ortopedickému oddělení

1.5.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, ráda bych touto cestou velmi poděkavala panu doktorovi Dušátkovi z ortopedie. Vloni v květnu operoval moji maminku M. V. po úrazu obou zápěstí, přijímal ji také na urgentním příjmu. Nyní byla na poslední kontrole a ruce má plně funkční.Panu doktorovi obrovské díky za přístup i odbornost. Stejně tak i sestřičce v jeho ambulanci. S úctou I. B. a M. V.


Poděkování chirurgickému oddělení

30.4.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval lékařům, zdravotním sestrám a všemu ostatnímu personálu, pracujícím na oddělení chirurgie nemocnice Jeseník. V tomto zařízení jsem byl hospitalizován 27.- 30.4.2022 kvůli plánované operaci. Byl jsem velice mile překvapen vlídností, ochotou a profesionálním přístupem zdravotních sester na oddělení chirurgie II. Oceňuji lidský přístup lékařů, při podávání informací o plánovaných postupech a zákrocích a v neposlední řadě svědomitost a pečlivost pracovnic provádějících úklid a očistu celého oddělení. Přes všechnu bolest způsobenou chirurgickým zákrokem, jsem se díky těmto lidem cítil velmi komfortně a v dobrých rukou. Dodatečně tedy ještě jednou moc děkuji, s pozdravem Radim K., Krnov.


Poděkování personálu oddělení ORL

29.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

V úterý 26. 4. 2022 jsme byli propuštěni se synem po adenotomii. Chtěla bych poděkovat personálu ORL lůžkového oddělení za úžasnou péči. Sestřičky, lékaři, zkrátka všichni byli usměvaví, milí, starostliví a ochotní s čímkoli poradit nebo pomoct. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně sil v další práci a spokojené pacienty. H. Š. a J.


Poděkování sestřičkám

29.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Všem sestřičkám děkujeme za skvělou péči, příjemný a profesionální přístup. Moc za vše děkujeme, manželé S.


Poděkování týmu ortopedie

28.4.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Touto cestou bych chtěla poděkovat celému týmu ortopedie za profesionální práci, vstřícnost a lidskost. Hlavně primář MUDr. Janošec provedl velmi odbornou práci. Ještě jednou děkuji. Irena H.


Poděkování LDN

27.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vedení nemocnici AGEL Přerov  Chtěl bych tímto poděkovat za vzornou a obětavou péči všech sester na LDN-B.  Díky jim pobyt tady je snesitelný, i když jsem měl původně velké obavy. Ještě jednou díky.  O. H .


Velké poděkování na oddělení LDN

27.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Chceme vyjádřit velký a upřímný dík všem sestřičkám, sanitárkám , sanitářům a zejména vedoucímu lékaři odd. LDN D paliativní péče- docentu Kalovi a staniční s. Bittnerové, za vzornou péči o našeho tatínka-p. P. M. Statečně bojoval s těžkou, nevyléčitelnou nemocí, která přišla jako blesk z čistého nebe. S vaší profesionální péčí a psychickou podporou se tatínkovi a tím i nám dařilo toto bolestné období zvládat. občas dokázal i zašprýmovat. Tatínek měl rád přírodu, rodinu, les, zahrádku, kolo a kamarády. Uskutečnění mnoha plánů, které nosil v hlavě už mu nebylo dopřáno. Zůstanete pro našeho tatínka andělskými pomocníky, kteří mu svým profesionálním přístupem pomohli důstojně a bez velkých bolestí přejít na druhý břeh. Za to vám všem na odd. LDN D děkujeme! Vděčná manželka, dcery A. a P. s rodinami.


Poděkování

26.4.2022 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, rád bych aspoň touto cestou poděkoval panu doktoru Puszkailerovi za jeho přístup ke mně jako pacientovi, profesionálně provedenou operaci tříselné kýly a celému kolektivu, který kolem sebe má. Byla to má první operace a vůbec jsem nevěděl, co mne čeká. Sestřičky den před operací, v den operace, na operačním sále a po operaci o mne pečovali ve dne v noci až mi bylo z toho trapně. Opravdu velký dík a moc si Vás všech vážím a děkuji Vám. Je to málo Vám všem a panu doktorovi poděkovat a zasloužili byste daleko více. Přeji Vám všem pevné zdraví, normální pacienty a mnoho štěstí. ještě jednou velký DÍK !!!! R. H.


Poděkování Rehabilitační ambulance Rýmařov

26.4.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Ráda bych touto cestou poděkovala a pochválila pracovníky Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny Nemocnice AGEL Podhorská a.s., Hornoměstská, Rýmařov, v jejichž péči jsem byla v měsících únoru až dubnu 2022. Oceňuji velkou míru profesionality, lidskosti a vstřícnosti pana primáře MUDr. Rudolfa Ditmara. Můj obrovský dík patří kolektivu rehabilitace, zejména Lence Čermákové, Evě Lešnerové a Petře Viktorinové, u nichž bych chtěla vyzvednout vysoký stupeň odbornosti, velmi milý a ochotný přístup, neskutečnou trpělivost a dobrou náladu, která mě provázela po celou dobu léčby. Oceňuji vše, co pro své klienty dělají, a velice si jejich fyzicky a psychicky náročné práce vážím. Moc Vám všem děkuji za Vaši obětavou práci. J.P.


Poděkování LDN

24.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Zdravím Vás paní vrchní sestřičko Máčková, Tímto chci moc poděkovat za veškerou péči, kterou jste věnovala mému tatínkovi panu Š.. Se srdečným pozdravem dcera K. N.


Pochvala a poděkování porodnickému oddělení

23.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Veliké díky oddělení šestinedělí i děvčatům na porodní sál, obzvlášť porodním asistentkám, které měly službu 20.4.2022. Obdivuji je za jejich práci, profesionalitu a hlavně za jejich lidský, milý přístup během porodu. Veliké díky i paní doktorce, která byla při příjmu (19.4.2022). A také panu doktorovi Kinclovi. Kdybych rodila po třetí, nebudu váhat a opět si vyberu prostějovskou porodnici.    Děkuji, P. S.


Pochvala pro oddělení šestinedělí

23.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Vážení a milí zdravotníci z oddělení šestinedělí, rádi bychom Vám i touto cestou poděkovali za Vaši péči, kterou jste nám věnovali. Byli jsme zde s tatínkem na prohlídce a moc se nám porodnice i atmosféra mezi zaměstnanci líbila. Nicméně takový NADSTANDARD-lásku, péči, úsměvy, trpělivost, odbornost a maximální míru cenných rad jsme nečekali-respektive nás to naprosto dojalo a mile překvapilo. Je úžasné vidět, že i z dnešní opravdu nelehké době je na světě takové milé pracoviště-s lidmi, kteří svou práci podle mého (našeho) názoru dělají nad běžné rozměry. Moc si toho vážíme a věříme, že si toho budou vážit i ostatní, kterým Vaši porodnici s radostí doporučíme. Přejeme vám, ať vám váš elán a láska k vaší profesi vydrží co nejdéle! Děkujeme, se srdečným pozdravem L. G., M. a M. K.


Velké poděkování

22.4.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Chtěla bych moc poděkovat sestřičce Radmile Kapsové za tu nejlepší péči, kterou věnovala nejen mně, ale i dalším dvěma pacientkám, které jsme byly v pátek na ambulantním zákroku. S úsměvem a velkou starostlivostí mě zbavila strachu a stresu a postarala se o to, že jsem se cítila komfortně a bezpečně. Poděkování patří také paní doktorce Semerádové a celému týmu porodnicko-gynekologického oddělení za profesionální a empatický přístup k pacientovi. Přeji Vám hodně spokojených, a hlavně uzdravených pacientů. R.T.


Pochvala managementu

22.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkuji managementu nemocnice, že umožní blízkým příbuzným strávit první okamžiky s novopečenou maminkou i miminkem. Přináší to obrovskou radost i zodpovědnost (mně, jako babičce), ale také psychickou pohodu mamince. Personál, se kterým jsem se tady setkala, byl skvělý po stránce lidské i odborné a na tento zážitek budu vzpomínat do konce života. Samozřejmě tyto pozitivní reference budu šířit dále. Moc děkuji, Mgr. A. G. PS: Úžasné byly hlavně sestřičky, které sloužily noční z 21.4 na 22.4 a všichni během 22.4.2022.


Poděkování LDN

20.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Srdečné a upřímné poděkování celé přerovské nemocnici a zvláště všem z LDN, paní primářce, sestrám, kteří se tak krásně lidsky starali o paní Jiřinku, která zde podlehla zákeřným chorobám a díky všem co jste se starali, aby neměla bolesti, odešla na věčnost usmířená a v klidu. Moc velký dík. Ing.A.H.


Poděkování neurologii

20.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Moc děkuji paní Mudr.Eleně Švamberkové nejen za profesionální ale i lidský přístup k pacientovi.


Poděkování Hemodialýza

18.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Pro dialyzační oddělení Velký dík za Vaši pomoc a péči. Rodina W.


Oddělením COVID

17.4.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat lékařům i sestrám na všech jednotkách COVID-JIP, dále pak na interním odd. a odd. následné péče Manžel byl hospitalizován 23.prosince 2021 a vrátil se domů 14.dubna 2022 V této době mu byla na všech jmenovaných odděleních poskytnutá perfektní péče i když jeho stav byl velmi vážný, až kritický. Všichni lékaři i sestřičky, byli velmi empatičtí, vstřícní i ke mně, kdy jsem, zejména na JIP jednotky volala pro info denně, nikdy jsem nebyla odmítnutá Stejná, velmi dobrá péče mu byla poskytnutá na odd. následné péče, včetně rehabilitačních sester. Manžel se vrátil domů soběstačný a sám velmi spokojený s přístupem lékařů, sester i dalších zdravotníku. Ještě jednou chceme poděkovat za velmi obětavou péči o jeho zdraví, o jeho život a obdivujeme s jakou péči a starostlivost jsme se ve vaši nemocnici setkali v této i pro vás nelehké době. Děkujeme manžele I. a Z.T.


Pochvala – MUDr. Luštický a MUDr. Němec, pracoviště Olomouc

14.4.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den, jsem dlouholetým pacientem Polikliniky AGEL Olomouc. Chtěl bych, pokud byste mohli, poděkovat mému praktickému lékaři MUDr. Luštickému a urologovi MUDr. Němcovi za jejich péči. Jejich profesní znalosti a zkušenosti jsou na velmi vysoké úrovni, ale oba páni doktoři mají to, co hodně lékařů postrádá. Oba výborně ovládají komunikaci lékař - pacient.a oba mají i velmi příjemné zdravotní sestry. Děkuji.  Jiří H.


Gynekologicko-porodnickému oddělení

13.4.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. P. Vaškovi, který mě operoval, za jeho přístup k pacientkám. Je vidět, že jeho povolání je jeho posláním. Moje děkuji patří i celému odděleni Gynekologicko-porodnickému. Za celou dobu své hospitalizace jsem nenarazila na negativního člověka, všichni byli usměvaví a vstřícní. S úctou Ž.


Poděkování internímu oddělení

13.4.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Posledních pár dní jsem byl na infekčním oddělení ve vaší nemocnici. Alespoň tímto způsobem bych chtěl poděkovat všem sestřičkám, které se o mne staraly. Připadal jsem si jako VIP. Všemi možnými způsoby se mi snažily zpříjemnit pobyt v nemocnici. Hluboce smekám před tím co dělají. Skoro mne mrzelo, že už mě poslali domů. Byl bych moc rád kdyby se moje poděkování dostalo až k sestřičkám. Moc je obdivuji i když bych jejich práci nikdy nechtěl dělat. Pavel R.  


Pchvvala Endokrinologické ambulance

12.4.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dovolte mi prosím pochválit Vaši paní lékařku MUDr. Zuzanu Vrublovou (endokrinologická ambulance). Jsem v její péči již několik let, vždy jsem s její péčí a přístupem byla maximálně spokojená. Díky ní se opravdu cítím jako pacient, který je lékaři partnerem v péči o své zdraví, nikoliv pouze pasivním příjemcem lékařských doporučení. Velmi si vážím jejího přístupu, empatie a ochoty, kdy mi e-mailem nebo telefonicky odpovídá na dotazy, upravuje léčbu a to i mimo své ordinační hodiny. Díky ní jsem zvládla hormonální úpravu své nemoci před plánovaným těhotenstvím a i nyní v těhotenství je mi velkou oporou v péči o mé zdraví. Kéž by bylo více takových lékařů, pro které pacient není pouze číslo v kartotéce.


Poděkování od našich dárců

11.4.2022 / AGEL Transfúzní služba

Chtěli bychom s manželem poděkovat celému personálu za velmi profesionální a velmi lidský přístup. Jezdíme zde již několik let a Vaše práce je na vynikající úrovni. Vždy se zde těšíme. Moc děkujeme


Poděkování dětské a urologické odd., operační sály

11.4.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, všem v milé nemocnici v Novém Jičíně,  chtěla bych i touto formou ještě jednou poděkovat za profesionální přístup a stoprocentní péči o mého syna a i o mě, jako doprovodu v době našeho pobytu u vás (24-27.8.2021). Syn má diagnozu DMO, je s ním složitější a těžší pořízení, bývá negativní... a bylo velmi ulehčující, že toto po celou dobu ani jeden z personálu neřešil, naopak každý nám vyšel vstříc. Syna, po tom co odmítl panu sanitáři nastoupit na nosítka do sanitky (bál se), paní lékařka z Dětského odd. v klidu pomalu doprovodila do sanitky, poté až na operační sál, povídala si s ním tak, že v podstatě ani nevěděl, že jde na operaci … I na sále byli všichni vstřícní a milí, vše bylo formou hry. Po úspěšné operaci jsme měli pohodlí a perfektní péči na Jipce. Usměvavé sestřičky a lékařky vždy reagovaly v pohodě a mile. Nevíte ani, jaké je to uklidnění pro mamču takového kluka, že nemusí vysvětlovat a omlouvat se za synovo chování. Stejně tak i sestřičky a lékařky na dětském oddělení byly moc hodné a starostlivé, dokonce i paní uklízečky :) Prosím o pochvalu těchto andělů v modrých a zelených uniformách :)  Přála bych všem, aby se jim dostalo vždy takové péče, jako ve vaší nemocnici. Děkujeme! Mamka B. a kluk K.


Poděkování

10.4.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobry den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní doktorce Poláškové K. a sestřičce Kapsové R. z příjmové ambulance za jejich laskavý a vstřícný přistup, vše v klidu vysvětlí a poradí, a pak i všem sestřičkám a lékařům na gynekologickém odděleni a anesteziologické ambulanci (vyplňováni dotazníku, odběr krve atd.) ze dne 07.04.2022 Moc za vše děkuji. L.P.


Porodnici

8.4.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, ráda bych touto formou ještě jednou velice poděkovala za úžasný přístup k mé osobě v rámci realizace ambulantního porodu ve Vaší nemocnici. Snažila jsem se osobně poděkovat Všem oddělením při propuštění, ale ráda bych ještě takto poděkovala dodatečně těm, se kterými jsem se již nepotkala. Velice ještě jednou děkuji paní doktorce Michálkové, že semnou nejprve obsáhle komunikovala elektronicky a pak velice lidsky a profesionálně semnou ještě promlouvala na oddělení šestinedělí. A pro mě nejdůležitějším osobám, které se o mě v roce 2019 a nyní staraly, a to paní Hrůzové a Majdyšové, a také paní Proškové, protože díky ní jsem měla Vaši nemocnici jako jasnou volbu už v r. 2019. Také děkuji Všem lékařům, sestřičkám, všichni jste vůči mně byli velice hodní a vstřícní, a to i přes to, že jste měli rozdílné názory na ambulantní porod, což je naprosto pochopitelné díky praxi a znalostem, které máte, všichni jste opravdu profesionálové na svém místě. I když na porodním říkají, nikdy neříkej nikdy, jsem ráda, že mám dvě krásné a zdravé děti a Vaši nemocnici budu dále jen a jen doporučovat a pět na Vás všechnu chválu. Přeji Vám všem jen to nejlepší a opravdu moc děkuji. D.W.


Poděkování za skvěle odvedenou práci a úsměv!

8.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý večer, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat... Dne 7.2. se mi narodil syn a vše (porod i dny po porodu) bylo krásné. Moc si vážím Vaší práce, kterou odvádíte skvěle a s úsměvem! Takže jedním slovem na závěr, DĚKUJI! 😊❤️ K. A. a malý T. 👌👩‍👦🧸


Pochvala pro LDN

7.4.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Na LDN C  paní primářkaje skvělá a profík a jako MUDr. Malátková je i MUDr. Kovaříková plus celý kolektiv ochotných a slušných lidí zde. Děkuji P.P.


Pochvala gynekologicko–porodnického oddělení

7.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, chtěla jsem napsat pochvalu na celé gynekologické oddělení (gynekologie, porodní sál, šestinedělí, novorozenci). Celý personál se chová opravdu mile a přívětivě, neměla jsem nikdy pocit, že někoho obtěžuji. Přijímal mě pan doktor Feit, který mi vše pečlivě vysvětlil. Velmi pečlivý a zodpovědný přístup. Při mém porodu, který bohužel nebyl úplně příjemným a ukázkovým, se mi i tak paní doktorka Frgálová a sestřičky na porodním sále věnovaly v plné síle a pomáhaly mi, jak jen mohly. Samozřejmě velké díky patří i operatérům, kteří úspěšně ukončili můj porod a přivedli na svět synka. Péče na gynekologickém oddělení byla excelentní. Sestřička, která ten den (1.4.) měla noční směnu, se o mne starala opravdu hezky a velmi ochotně, dodnes vzpomínám. Oddělení šestinedělí a novorozenců-tam bych neshledala jedinou chybu. Vždy všichni usměvaví, milí a nápomocní. Jsem nadšená z toho, že i v dnešní době, plné stresu a negativity ve společnosti, se stále najdou takhle hodní lidé. Budu chválit, kudy budu chodit! Ještě jsem chtěla pochválit, že je výběr jídel na oběd. Jídlo bylo chutné, nemůžu si stěžovat. Také mne zaujal dotazník ohledně psychiky maminek, to oceňuji též.                                          S pozdravem, O. N.


Měli jsme se jako v bavlnce! Děkujeme

6.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Děkuji všem moc hodným tetám sestřičkám, jak se o mě a o maminku moc pěkně staraly. Měly s námi trpělivost a byly naprosto úžasní andílci. Měli jsme se tady jako v bavlnce. Také moc děkuji pánům doktorúm a paním doktorkám, jak se o maminku postarali, když jsem se rozhodl k mamince přivázat a zůstat tam. Jste prostě úžasní a naprosto profesionální parta. Děkuje Š. L. s maminkou.


Poděkování celému oddělení

5.4.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Moc děkuji celému oddělení za laskavý a ochotný přístup. Celý personál byl milý a vždy poradil. Obrovská spokojenost! O. N.


Poděkování interní ambulanci

1.4.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, včera jsem vezl manželku na kontrolu na kardiologii. Cestou jsem se necítil dobře, a protože jsem také kardiak, tak jsem na recepci interny požádal, zda by mne mohli udělat EKG. Byl jsem překvapen, jak rychle sestřička zareagovala a jak rychle jsem měl EKG hotovo. Následovalo vyšetření lékařem, odběry, rentgen a nakonec CT. Byl jsem překvapen důkladnosti vyšetření a přístupem personálu, prostě par excelence. Proto jsem večer vyplnil dotazník spokojenosti. Chybělo mně tam poděkování všem těm pracovníkům, kteří tam pracovali. Za jejich lidský přístup a laskavost. Po šesti hodinách jsem opouštěl nemocnici s pocitem velkého vděku. Za celou dobu jsem se nesetkal ani s náznakem negativního jednání. První setkání s Agelem jsem měl v Třinci a od té doby vždy odcházím z nemocnice Agel spokojen. Včera byl můj zážitek nejsilnější. Ještě jednou děkuji. J. Č.


Pochvala porodnického oddělení

30.3.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Neskutečné! Kdo by měl rád pobyt v nemocnici jako pacient? Od mého pobytu na šestinedělí mohu říci, že já ano! Profesionální přístip, ochota a úsměv na tváři v kteroukoliv dobu je hlavním mottem personálu tohoto oddělení. Všechny sestřičky tak laskavé a vstřícné! Stejně tak lékaři! M. Š. a Š.


Poděkování celému personálu

28.3.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Velice děkuji celému personáli z celého 2.patra. Na porodním sále za skvělou podporu. Odd šestinedělí za moc příjemné sestřičky, které mě podrželi a poradili, když jsem chvíli zmatkařila a odd novorozenců za péči o synka, vysvětleni a ukázání všeho, dodání odvahy a skvělou komunikaci. Ještě jednou moc děkujeme. M. J. a Alex


Moc děkujeme!

28.3.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Velice děkuji celému personáli z celého 2.patra. na porodním sále za skvělou podporu. Odd šestinedělí za moc příjemné sestřičky, které mě podrželi a poradili, když jsem chvíli zmatkařila a odd novorozenců za péči o synka, vysvětleni a ukázání všeho, dodání odvahy a skvělou komunikaci. Ještě jednou moc děkujeme. M. J.  a A.


Poděkování týmu kardiochirurgie

28.3.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chtěl bych touto cestou velmi poděkovat celému týmu oddělení kardiochirurgie Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí za příkladnou péči během mé hospitalizace ve dnech 9. – 18. března 2022 v souvislosti s náročnou operaci srdce při realizaci 3 bypassů a výměně aortální chlopně. Děkuji operatérovi MUDr. Urbanovi, ošetřujícímu a propouštěcímu lékaři MUDr. Janíkovi, jakož i všem dalším lékařům, zdravotním sestrám (a bratrovi), ošetřovatelkám a celému personálu na oddělení pooperační péče a na lůžkovém oddělení kardiochirurgie. Vysoce jsem hodnotil nejen profesionalitu a odbornost ošetřujícího personálu, ale i laskavý a lidský přístup k pacientům, a to i ve složitém covidovém období.  Oceňoval  jsem velmi i dobrou týmovou spolupráci mezi lékaři, staršími a mladšími sestrami i ošetřovatelkami a pomocným personálem na oddělení kardiochirurgie, a to včetně spolupráce s navazujícími pracovišti při provádění  odborných vyšetření (RTG, ECHO, ultrazvuk). Do budoucna přeji celému oddělení kardiochirurgie hodně úspěchů při jejich náročné a zodpovědné práci i mnoho dalších spokojených pacientů. S pozdravem Ing. Jan Guňka


Poděkování ORL oddělení

24.3.2022 / Nemocnice AGEL Prostějov

Dobrý den, v únoru jsem byla hospitalizována na lůžkovém oddělení ORL. Touto cestou bych chtěla dodatečně poděkovat celému týmu ORL, a to jak sehranému týmu zdravotníků, tak veškerému provoznímu personálu, za velice milý a profesionální přístup ke mně samotné i ke všem ostatním pacientům na oddělení. Vážím si vaší práce a za veškerou péči moc děkuji. S pozdravem R. F. 


Poděkování chirurgické ambulanci

24.3.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěl bych napsat poděkování za skvělou práci panu MUDr. Michalovi Císařovi a všemu personálu za výtečnou práci, kterou odvedli dne 3.2.2022, když jsem si způsobil pracovní úraz. Děkuji mockrát. Pavel S.    


Poděkování RDG a chirurgii

23.3.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za to, že zaměstnáváte takové lidi, jako je paní Petříková na RTG. Delší dobu jsem na rentgen do nemocnice nemusela. Dnes jsem navštívila toto pracoviště se svou maminkou pro kontrolní RTG po zlomenině páteře. Měly jsme tu čest potkat se zde se sestřičkou?paní doktorkou? nevím, ale byla jak anděl z nebe. Člověk plný ohleduplnosti, citlivosti, šetrnosti, ochoty, empatie... nevím, kde se to v ní vzalo, ale už dlouho jsem se nesetkala ve Vašem zařízení s tak úžasným zdravotníkem. I já jako doprovod i maminka jsme nevěřily vlastním očím. Díky, díky za to, že máte takové lidičky mezi sebou a totéž platí o paní doktorce Karle Jankové, k níž šla maminka následně na kontrolu. Předejte prosím oběma můj i maminčin vděk. Mgr. L.P


Poděkování za laskavou péči

23.3.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní primářko, velice Vám děkuji za přijetí na vaše oddělení a laskavou péči všech po celou dobu hospitalizace. Pobyt na oddělení byl velice příjemný a věřím, že přinese i kladné výsledky. S pozdravem a ještě jednou díky za vše J.C.


Gynekologii

22.3.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den. Moc bych chtěla poděkovat za péči, kterou jsem na gynekologickém oddělení dostala. Všem sestřičkám, které se o mně staraly na pooperačním oddělení a největší poděkování patří MUDr. Špačkové, která mně operovala a samotná pooperační péče byla naprosto perfektní. Paní doktorka je velice milá a přátelská. Moc si toho vážím. A ještě jednou moc děkuji. Děkuji a přeji hezký den.  A.S.


Pochvala pro nemocnici

21.3.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Přeji hezký slunečný den. Chci touto cestou poděkovat panu primáři Svatošovi za jeho výbornou práci vůči pacientům. Také všem na sále, kteří pečují od začátku do konce, než se probudíte. A samozřejmě všem sestřičkám, jak denním tak nočním na Jednodenním lůžkovém oddělení. Ráda bych, i když si za pochvalu nic nekoupí, abyste je alespoň slovně pochválil. Opravdu to jsou špičkoví zdravotníci, které může říčanská nemocnice mít. Jsou milí, usměvaví, i když jsou unavení a musí jít do práce v neděli, kdy by byli raději doma s rodinou. Zaslouží si respekt... Na závěr opravdu veliké DÍKY. S přáním hezkého dne Srbová Ema (výňatek z dopisu adresovaný řediteli říčanské nemocnice)


Poděkování

20.3.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den, děkuji touto cestou sestře Mgr. Ireně Stokláskové za dlouholetou péči o moji maminku a zajišťování stomických pomůcek. Je vždy ochotná, vstřícná a snaží se vyhovět našim požadavkům. Moc děkuji. Děkuji také sestřičkám odd. domácí péče za veškerou péči, kterou věnují mé mamince. Jejich přístup je velmi laskavý, milý a citlivý. Zároveň děkujeme p. doktorce Pluháčkové za její péči. Moc děkujeme. T.  


Očkovacímu centru

18.3.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, dne 9.2.2022 jsem doprovodila svou maminku na očkování. Po mnoha nemilých zkušenostech z jiných nemocnic jsem byla velice mile překvapená a potěšena z jednání vašeho personálu. Sestřička p. Staňková byla velice milá a příjemná. Vše nám vysvětlila a pomohla se všemi záležitostmi ohledně papírování a vyplňování. Velice děkuji za její ochotu. Musím zmínit ještě sestřičku p. Grešakovou, která během čekání dokázala velice bystře a šikovně vyřešit nemilou situaci v čekárně. Nevěřila bych, že se návštěva stane příjemná a my odejdeme v klidu, že jsme nebyli něčí přítěží. Ještě jednou děkuji, že jsem mohly být zrovna u vás. Přála bych vám ať máte spoustu takový sester v nemocnici, z jakými jsme měli tu čest potkat se my. Přeji vám hezké dny plné pohody. R.S.


Personálu nemocnice

18.3.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, nikdy nepíšu žádné recenze ani vyjádření, ale teď jsem si řekl, že když každý nadává na české zdravotnictví, tak něco napíši, protože můžu srovnávat, žiji v Anglii. Na Vaši nemocnici můžu říct jen jedno, a to že jsem maximálně spokojený. Ležím na interně a personál je naprosto perfektní. Byl jsem i na dialýze, a tak příjemný a obětavý personál jsem ještě neviděl. O tom, že máte samé krásné sestřičky ani mluvit nebudu. Tímto vám všem moc děkuji a ať máte hodně spokojených pacientů. P.C.


Poděkování oddělení ARO + Chirurgie

16.3.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat všem doktorům a sestřičkám na oddělení ARO a na chirurgické oddělení za vzornou péči. S pozdravem, R.N.


Poděkování na LDN

15.3.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

 Při své dlouhodobé hospitalizaci (9 měsíců) jsem poznal náročnost vaší práce, fyzické i psychické, která si zasluhuje obdiv. Ve věku 80 let jsem se sestkal s jinou tváří života - být odkázán na pomoc druhých a proto si velmi vážím a oceňuji  vaší činnost, kterou vykonáváte.  S pozdravem J.K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

15.3.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

V uplynulých asi 4 týdnech jsem měl možnost využít rehabilitačního oddělení nemocnice AGEL v Novém Jičíně. Přestože jsem z rehabilitací začal už někdy na podzim, asi v říjnu 2021, tak jsem ji nemohl kvůli „covidovým“ opatřením a přerušením činnosti rehabilitačního oddělení dokončit. Bylo pro mě příjemným překvapením, když mi někdy počátkem února t. r. zavolala p. Černochová z recepce rehabilitačního oddělení a sdělila mi, že moje žádanka o rehabilitaci je již sice neplatná, ale že mi nabízí nové vyšetření MUDr. Olgou Vlčkovou, a že na základě tohoto nového vyšetření budu moci původní rehabilitaci dokončit, případně i rozšířit. Díky tomuto novému a pečlivému vyšetření MUDr. Vlčkovou, jsem tedy pak následně mohl absolvovat další procedury v rehabilitaci mého těla a organismu. Chci tímto poděkovat jak za celkové a pečlivé vyšetření MUDr. Vlčkové, tak i p. Černochové za perfektní naplánování a časovou návaznost jednotlivých procedur, a také samozřejmě Davidu Galiovi, Bc. Lucii Slámové a p. Bradáčové, za perfektní lidský přístup a účinnou součinnost při absolvování mé rehabilitace. Na takové oddělení s lidským přístupem a pochopením se člověk bude rád vracet. Bylo pro mě nejen potěšením absolvovat rehabilitační procedury právě na tomto rehabilitačním oddělení nemocnice AGEL v Novém Jičíně. Upřímné díky.


Poděkování neurologii

14.3.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování neurologickému oddělení Dobrý den, velké poděkování neurologické ambulanci a neurologickému lůžkovému oddělení za profesionalitu a rychlost odhalení příčiny mé nemoci ve dnech 9.3.-14.3.2022 Moc děkuji za úžasný přístup. MČ


Poděkování ARO

9.3.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Pane primáři, drazí lékaři, sestry a všichni, kdož se staráte o chod ARO ve Valašském Meziříčí. Rád bych Vám z celého srdce poděkoval za vaši práci, kterou jste v uplynulých třech týdnech věnovali  mé ženě a mamince našeho syna.Vaše práce v nemocnici ji zachránila život a váš neskutečně lidský přístup pomáhal každý den vyrovnat se snadněji s novou situací nám doma. Vaše otevřenost a ochota mi dávala možnost zůstat v kontaktu se svou ženou. A vědomí, že je o ni skutečně dobře postaráno mi dávalo klid a možnost se soustředit na našeho syna a vše nové, co nám vstoupilo do životů. Podařilo se Vám na vašem oddělení vytvořit prostředí, kde jsem se cítil vítaný, v bezpečí a skutečně na blízku milované ženě. Přes vše kolem jsem se každý den skutečně těšil, že budu moci přijít na návštěvu a navždy mi zůstane celé vaše oddělení jako příjemná vzpomínka v těžkém období. O.H.


Poděkování dětskému oddělení

8.3.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý večer, chci touto cestou velice pochválit práci a přístup paní primářky Raškové. Za její profesionální a současně lidský přístup. To je dnes téměř vzácnost. Byli jsme se synem hospitalizováni 7.3. ve Vaší nemocnici na dětském oddělení. A chci vyzdvihnout její pečlivý a důsledný přístup, včetně způsobu podání informací o synovu stavu, jako matce a v neposlední řadě zachování si trpělivosti s mým synem při vyšetření a to potom i celému personálu, včetně sestřiček, které tímto neměly lehkou práci. Moc Vám děkujeme. Všude je to o lidech a jsem šťastná, že jsme měli tu čest.


Děkujeme zdravotníkům 7

7.3.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Situace s koronavirem nám opět připomněla, jak nesmirně těžká je práce zdravotníků, jak po fyzické, tak psychické stránce. Setkala jsem se jen s milými a vstřícnými lidmi, ačkoli bylo znát, že jsou nadoraz vytíženi a často vyčerpaní. Děkuji za mne i mé blízké, velice si vážím nasazení a péče, které se nám dostává a velmi dobre si uvědomuji, jak náročné období prožívají. DĚKUJI Zdena


Děkujeme zdravotníkům 8

7.3.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěla bych Vám všem, zdravotníkům, doktorům, sestrám, studentům medicíny, poděkovat z celého srdce. Jsem pouze studentka gymnázia a nedokáži si vůbec představit, jak těžké období už od začátku pandemie prožíváte. Jste opravdoví hrdinové a neskutečně k Vám vzhlížím. Děkuji za vše, co děláte pro naše lidi. Děkuji Vám za neskutečně odvážné a vyčerpávající nasazení. Děkuji, že jste zachránili tolik životů. Díky Vám je svět lepší místo. Má samotná slova ani nedokážou vysvětlit, jak moc si vážím Vaší pomoci. Ale nikdy na to nezapomenu. Přeji nekonečné štěstí a zdraví. E.


Poděkování DZS

4.3.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat vašemu kolektivu, zaměstnancům. Dcera je po transplantaci kostní dřeně v Praze-Motol 12/2021, kde jsme pak museli jezdit na pravidelné kontroly na ambulanci. Ze začátku kontroly byly i 2x týdně, stav se zlepšoval i zhoršoval, někdy jsem obtěžovala o vaši přepravu neplánovaně i o víkendu. Vaši zaměstnanci, nám ale vždy s ochotou vyšli vstříc. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala Vaši společnost. Sanita byla vždy čisťounká, připravená a řidiči na čas připraveni. Dcera již nemá nárok na přepravu sanitou, takže bych chtěla moc, moc poděkovat nejen dispečinku, paní V., panu H., ale samozřejmě i všem ostatním. S pozdravem krásného dne a pocitem, že děláte záslužnou práci.  B.R.


Pochvala – Oddělení následné a rehabilitační péče, pracoviště Praha

3.3.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane primáři Machýčku, chtěla bych poděkovat celému oddělení následné péče stanice A. Paní doktorce Novákové, sestřičkám, pečovateli a pečovatelkám, fyzioterapeutce Boryaně patří za milý a pečlivý přístup velký dík. Zejména si vážím toho, že jste mně vyšli vstříc po mém úrazu pánve ve svízelné "covidové" době, kdy ostatní zařízení podobného typu nepřijímala nové pacienty. Přeji mnoho sil do další práce. Dagmar K.


poděkování neurologii

2.3.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Chtěla bych touto cestou ze srdce poděkovat sestřičkám a lékařům Neurologického oddělení Přerovské nemocnice. Nejen za jejich profesionální, ale i velmi empatický a lidský přístup k mojí umírající mamince i k nám s bratrem. Velmi si toho vážíme a ještě jednou moc děkujeme. ❤️P.


Poděkování oddělení Radioterapie

2.3.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, Vážený pane doktore Richtere, nepodařilo se mi najít na stránkách nemocnice elektronickou adresu, tak volím tuto cestu, Chtěla bych Vám „osobně“ ze srdce poděkovat za péči, kterou jste věnovali mému tatínkovi, panu Ferdinandovi S. Pro mou osobu jste byl obrovskou oporou. Vždy milý, lidský, chápavý, ochotný… Člověk neví, jak své milované osobě pomoct a v případě onkologického onemocnění je to o to horší. A vy jste vždy poradil! Dokonce jste věřil i tomu, že jsem schopná taťkovi píchnout do břicha injekce! Od vánoc už taťkovi ubývaly síly. 24.ledna zemřel doma, v klidu, snad bez bolestí a já jsem mohla být s ním. Pane doktore, kdyby to jen trochu šlo, vyřiďte prosím můj obrovský dík i panu doktorovi Tomáši Blažkovi, který se vzorně staral o taťku celých 6 let. Povykládal, povzbudil.. prostě fajn „klučina“! A sestřička Jiřinka se taťkovi moc líbila! Hned byl v čekárně trochu trpělivější, když byla v ordinaci! A vůbec všichni, kteří se o taťku starali, zaslouží mé obrovské poděkování! Všechny zdraví a děkuje dcera D. K.  


Poděkování Gynekologicko-porodnickému oddělení

2.3.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému týmu gynekologického oddělení. Panu primáři Robertovi Bučkovi, panu doktorovi Ondřeji Novákovi, pani doktorce Kozielové, Burešové, staniční sestře Vytečkové a ostatním lékařům, sestřičkám a pečovatelkám za záchranu života naší babičky a za profesionální a vzornou péči. Vřele doporučuji Vaši nemocnici v Novém Jičíně. Nebýt tohoto oddělení, tak by naše babička už nebyla bohužel mezi námi. Opravdu mockrát ze srdce děkujeme a vážíme si toho, že v naší republice pracují takoví lidé. V jiných nemocnicích by to nedopadlo takhle dobře. Neposkytli by ani první pomoc. Toto oddělení by melo být řádně odměněno.  Ještě jednou mockrát děkujeme, A. K. s rodinou  


Poděkování gastroenterologické ambulanci

2.3.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, dne 25. 2. 2022 jsem podstoupila kolonoskopické vyšetření, které zřejmě vůbec nebylo jednoduché. Chtěla bych ještě jednou i touto cestou poděkovat MUDr. Peterovi Kolmanovi a sestřičce Miriam Maňáskové za velmi milý, trpělivý a lidský přístup. který bývá v dnešní uspěchané době velmi vzácný. Dík patří rovněž sestřičkám, které měly službu na stacionáři. Mgr. R. P.  


Poděkování

1.3.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, pane řediteli, ráda bych Vás touto cestou chtěla informovat, ale hlavně moc a moc poděkovat a zároveň seznámit Vás naprosto úžasnou, skvělou, příjemnou a stále se usmívající zdravotní sestřičkou – profesionálkou na vašem Neurologickém oddělení, infuzním stacionáři paní Marcelkou Lištvánovou. Tohoto "ANDĚLA" pane řediteli, máte ve své nemocnici a věřím, že Vám paní Lištvánovou mohou ostatní oddělení, ale i jiné nemocnice jen závidět. Její profesionalita a přístup ke každému pacientovi je na velmi vysoké odborné úrovni. Kéž by naše zdravotnictví mělo více takových erudovaných zaměstnanců. Gratuluji Vám :-) Ještě jednou moc a moc děkuji nejen za sebe, ale i za manžela zdravotní sestřičce paní Marcelce Lištvánové. Ing. P.K.


Poděkování nemocnici

1.3.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

 Vážený pane řediteli Nemocnice AGEL V Přerově. Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat všem, kteří se o mne starali v průběhu měsíce prosince 2021 a ledna 2022. Nejdříve na INT-C a potom na rehabilitační urologii. Projevilo se to u všech láskyplným přístupem, jak u lékařek a lékařů, tak u zdravotnic a zdravotníků. Cítil jsem se u Vás v nemocnici velmi dobře. Strava byla velmi chutná a postačující.  Rozhodně děkuji všem mým ošetřujícím lékařkám a lékařům, ošetřujícím zdravotnicím a zdravotníkům, kteří se o mne starali, aby mě z mého neuvěřitelného stavu vyléčili.  Zvláště velmi pěkně děkuji lékařce z INT-C MUDr. Lucii Osičkové a z URL lékaři MUDr. Dmytrovi Tarasenkovi.  A dalším z INT-C MUDr. Davidu Vaško a MUDr.Jakubu Vlčkovi a z URL paní primářce MUDr. Aleně Malátkové a MUDr. Pavlíně Grulichové. Ze zdravotnic a zdravotníků děkuji celému kolektivu staniční sestry INT-C Mgr. Ireně Stokláskové a z URL  celému kolektivu vrchní sestray Mgr. Ivoně Bogdanové.  Děkuji  Ing. T.V.  


Poděkování oddělení ARO

1.3.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane primáři, v lednu a únoru byl na Vašem oddělení hospitalizován tatínek. Chtěla bych Vám i celému Vašemu týmu dodatečně moc poděkovat za péči, kterou jste mu věnovali a také za obrovskou snahu ho zachránit a následně zmírnit utrpení. Moc si vaší práce s maminkou a bratrem vážíme. Prosím, vyřiďte moje díky zejména paní doktorce Gemrotové. Několikrát jsme byly spolu v kontaktu po telefonu a její empatie, trpělivost vše vysvětlovat a cit pro sdělení i těch velmi špatných zpráv jsou obdivuhodné. Ještě jednou za vše děkuji a přeji Vám hezké dny, A. T. 


Poděkování personálu ortopedické ambulance

28.2.2022 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu doktorovi Josefu Guňkovi a jeho sestřičce Marušce Stašové za jejich přístup k pacientům a jejich laskavost. Pan doktor Guňka,je nejlepší ortopéd co znám a takových lidí je málo. Proto si je jich třeba vážit a ctít. Děkuji za pochopení. S pozdravem J.S.


Poděkování - covid odd.

23.2.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat celému oddělení covidové péče, kde se v květnu 2021 starali o mého manžela, Ing. Zdenka Adamce. Jeho zdravotní stav byl vážný, ale Vy všichni jste se snažili udělat vše proto, aby se nám vrátil domů. Velké poděkování panu primáři, všem sestřičkám, které byly velmi milé a příjemné i přes těžké podmínky, které k práci měly. Také paní doktorce Denise Petrů Jílkové, která se o manžela starala a byla i mě velkou podporou. Manžel se zcela zotavil, i když rekonvalescence byla dlouhá. Ale pořád cvičí, chodí na procházky se psem a já i děti jsme šťastní, že jste nám ho zachránili. Přeju Vám všem hodně zdraví, štěstí a spokojenosti a úspěchů v soukromém i profesním životě. Lenka Adamcová


Gynekologicko – porodnické oddělení, gynekologie lůžka

23.2.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážený pane řediteli, chtěla bych vyjádřit svou velkou pochvalu a poděkování celému kolektivu Vašeho gynekologicko-porodnického oddělení v čele s primářkou MUDr. Ivanou Lukáčovou. Ráda bych touto cestou poděkovala všem lékařům, zdravotním sestřičkám a dalšímu zdravotnickému personálu za profesionální přístup a kvalitní neocenitelnou péči, které se mi po dobu mé hospitalizace na uvedeném pracovišti dostalo. Vzhledem k mé onkologické diagnóze musela má operace proběhnout rychle. Prvním kontaktem bylo vyšetření paní primářkou, která byla velmi příjemná a lidská. Na její slova "my se o Vás tady postaráme" nikdy nezapomenu, znamenala pro mne velkou pomoc a psychickou úlevu. Ještě téhož dne jsem absolvovala neplánovanou operaci – abrazi DD a již za 3 dny už naplánovanou operaci hysterektomie a oboustrannou adnexectomii. Oceňuji přístup všech lékařů, sestřiček i pomocného personálu – jejich ochotu, vstřícnost, milé a přátelské jednání, které mne moc potěšilo a můj pobyt v nemocnici zpříjemnilo. Není to zdaleka všude samozřejmost. Stručně řečeno: Maximální spokojenost! Za úspěšně provedenou operaci děkuji kolektivu lékařů MUDr. Michaele Tomanové, MUDr. Kristýně Poláčkové a MUDr. Ivaně Lukáčové. Závěrem si dovolím vyslovit obrovské poděkování a svůj vděk Vám všem, přeji mnoho dalších úspěchů a co nejvíc spokojených pacientů. Vaše pacientka L.T.


Poděkování

23.2.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, minulý týden jsem si byla vyzvednout prstýnek a řetízek po mé zemřelé mamince. A chtěla jsem Vám poděkovat jednak za "skládačku pokynů pro pozůstalé" - v ten moment, kdy si jdete pro věci po zemřelém nemáte chuť něco řešit a pokyny, které dostanete v příručce moc pomohou. A také bych chtěla poděkovat sociální pracovnici paní Bc. Hyklové za krásný přístup. S přáním hezkého dne všem pracovníkům nemocnice.  M.C.


Poděkování

21.2.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, dne 17.2.2022 jsem u Vás na oddělení podstoupila zákrok a touto cestou bych chtěla poděkovat a hlavně pochválit profesionální a lidsky přístup celého Vašeho týmu. Velké díky patří sestřičce a studentce, které se o mě staraly před a po zákroku. Opravdu byly velmi milé a obětavé. L.Č.  


Poděkování interně

18.2.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování Dovolte mi, abych jménem svým i jménem mé maminky projevila vděčnost a uznání a poděkovala Vašim lékařům, sestřičkám a ostatním pracovníkům oddělení Interního příjmu - ambulancí a lůžkového interního oddělení ve 3. patře. Ujali se péče o mou maminku, u níž došlo navzdory trojímu očkování a zodpovědnému přístupu k rozvinutí komplikací spojených s infekcí covidem. Přístup k mé mamince byl příkladný, všichni jí projevovali ochotu, pochopení a laskavou péči. Je známo, že v těžkých chvílích nemoci jsou takové věci zásadní pro uzdravení. Rozhodně je však nelze považovat za samozřejmost, přestože u pracovníků Vaší interní kliniky je zřejmé, že se jedná o nedílnou součást jejich péče o pacienty. Velmi si jejich práce vážíme a neskonale oceňujeme, že navzdory dlouhotrvající psychické i fyzické zátěži, jíž jsou v této době extrémně vystaveni, zachovávají si lidskost a laskavost. Díky jejich péči a včasnému zásahu se maminka mohla po několika dnech hospitalizace vrátit v pořádku domů a věříme, že infekce neomezí do budoucna její samostatný a stále aktivní život věnovaný zejména péči o druhé i o prostředí, v němž žije. Prosíme o předání tohoto poděkování jmenovitě zejména paní doktorce Štenclové a sestřičce Andree Labašové, které se mamince věnovaly při diagnostice stavu a příjmu k hospitalizaci, panu doktoru Ručkovi a všem dalším lékařům, sestřičkám i pomocnému personálu z oddělení. S vděčností a přáním všeho dobrého I.M. a V. B.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

18.2.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, 3.2.2022 jsem byl na operaci kyčle a touto cestou bych moc rád poděkoval celému operačnímu týmu pod vedením pana primáře MUDr. Jana Káni za absolutně skvělý lidský a profesionální přístup. Samozřejmě nesmím opomenout sestřičky a bratry na lůžkovém odděleni ortopedie-traumatologie , včetně ošetřovatelek a rehabilitačních sester , kteří se snaží s velkou ochotou a milým přístupem zpříjemnit pooperační pobyt.  Ještě jednou děkuji.  P. S.


Poděkování Interní ambulanci a interní JIP

18.2.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří se starali o moji maminku Vlastu M., kterou přivezli předminulé pondělí na interní ambulanci. Děvčata zde byly fantastické. Po vyšetřeních na RDG, kde byli úžasní a konzultací s FNO byla přeložena na interní JIP. Její stav byl velmi vážný, zjistila se akutní leukémie, ale o to víc si vážím péče, kterou ji všichni poskytli. Mamka byla unavená a vyčerpaná, ale díky personálu měla chuť a sílu dál bojovat. Lékaři se snažili od prvotního přijmu do následného překladu na FNO o co nejlepší léčebnou terapii. Slova nedokážou vyjádřit vděčnost, kterou mám ke všem, kdo přiložili ruku k dílu a starali se o maminku. S pozdravem A. M.


Poděkování Ortopedicko-traumatologickému oddělení

17.2.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, dne 5.2.2022 jsem byl přivezen z Bílé Hory do vaší nemocnice se zlomeným kotníkem. Touto cestou bych chtěl poděkovat za skvělý přístup a práci zdravotníků na operačním sále pod vedením pana doktora Klose. Dále bych chtěl poděkovat všem z ortopedicko-traumatologického oddělení, kteří se po celou dobu pobytu o mě pečlivě a ochotně starali. Váš spokojený pacient L. V.


Poděkování Internímu oddělení, chirurgii a RDG

17.2.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Krásný večer, 28.1. jsem přišla na interní ambulanci s bolestí břicha. Chtěla bych poděkovat personálu, skvělé paní doktorce Verunce Bernartikové. Jedna z nejlepších lékařek na interně (snad se pochvala dostane až k ní) vždycky se modlím ať mám jí, když jdu na internu. Tak empatická, chápavá, a hlavně uklidní a pomůže. A také zdravotní bratr Mája Sattek. Dále mě pak poslali na chirurgii a byl tam také skvělý doktor Jurin Patij a zdravotní sestřička, která zrovna sloužila. Vždycky jsem měla strach chodit do nemocnice, ale od té doby, co jsem tam poznala skvělý personál, tak se už tak moc nebojím. Velké díky opravdu. A také na ultrazvuku zrovna jsem měla pana doktora Adam Šibl snad to píšu správně. Opravdu velké díky. Zatím jsem nikdy nepoznala tak úžasný usměvavý personál. S pozdravem, M. K.


Poděkování dětskému oddělení

16.2.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Rádi bychom poděkovali všem pracovníkům dětského oddělení, lékařům a sestřičkám , pod vedením pana primáře Slováčka, kteří se velmi obětavě , profesionálně a s nesmírnou empatií starali o našeho syna Jaroslava. Ten byl na dětské oddělení přijat pro akutní potíže. Na oddělení bylo vše připraveno a o syna bylo po celou dobu hospitalizace vzorně postaráno. Velmi si ceníme , že při propouštění syna domů , nám pan primář Slováček vše vysvětlil a zajistil pro něj i následnou péči u kardiologa. S takovým zájmem jsme se ještě nesetkali. Ještě jednou velké díky. Velmi si vážíme vaší práce a přejeme vám mnoho u'spěchů. Manželé Ráblovi


Chirurgickému oddělení

12.2.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Chci poděkovat celému týmu chirurgického oddělení za úžasnou péči...vlastně jsem si prošla i internou, kde jsou taky úžasní doktoři a sestřičky, na neurologii taky skvělí přístup.  jsem ráda, že jsem byla zrovna ve vaší nemocnici. Děkuji za vše. P.K.


Interně B

11.2.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, touto cestou bych Vám chtěla vřele poděkovat za péči o mou maminku po dobu hospitalizace na interním oddělení, konkrétně na lůžkové části "B". Maminka u Vás byla hospitalizována od 24.1.2022 a chci velice vyzdvihnout a ještě jednou poděkovat za Vaši lidskou i profesionální péči. S velkou úctou k celému personálu. S.M.


Oddělení následné péče

8.2.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Vážení, chtěla bych touto cestou vyslovit poděkování všem pracovníkům oddělení následné péče za starostlivost a péči o pacienty, které se mi ode všech dostalo. Zvlášť sestřičky, které měli noční službu, ještě před spaním se přišly zeptat, zda mě nic nebolí nebo ještě něco nepotřebuji. Takový přístup velmi oceňuji. E.Š.  


Oddělení léčebné rehabilitace

7.2.2022 / AGEL Hornická poliklinika

Vážení, chtěla bych se podělit o svoji zkušenost s oddělením léčebné rehabilitace, kde jsem byla poslední měsíc každodenním klientem. Už jen zahájení rehabilitací pro mě bylo jak ze snu. V polovině prosince 2021 mi byly mou neuroložkou doporučeny rehabilitace. Ihned jsem se pokoušela zajistit vhodné pracoviště, ovšem všude, kam jsem volala (a nebylo toho málo), mi byla nabídnuta možnost rehabilitací se začátkem nejdříve konec února počátek března. Když jsem na začátku roku zkusila rehabilitace u vás, dva dny po telefonátu jsem měla rozpis procedur a mohla jsem začít rehabilitovat. NAPROSTO ÚŽASNÉ!!! A úžasné byly i všechny rehabilitační pracovnice na jednotlivých procedurách, které jsem postupně absolvovala. Vždy milé, přívětivé, ochotné, a přitom naprosto profesionální. Zmínit se ale musím o paní Zuzaně Havové, u které jsem při ILTV trávila přece jen trochu více času. Paní Havová je velmi erudovaná, znalá problematiky, doporučila mi různé cviky, které mi jako by byly šité přímo na tělo. A když jsem právě necvičila, vždy věděla, kam sáhnout, co promasírovat, uvolnit. Opravdu, velmi empatická, příjemná, milá fyzioterapeutka! I když každodenní docházení na rehabilitace bylo chvílemi únavné, pociťuji již nyní, že to stálo za to, očekávaný efekt se dostavil. Cítím se uvolněně a celkově lépe. A přispěly k tomu nejen absolvované procedury, ale i pocit, že jsem pro Vaše rehabilitační pracovnice nebyla jen pracovní povinnost. Moc jim všem děkuji a Vám přeji, abyste takových zaměstnanců měli co nejvíce! S pozdravem Š. H.


Pochvala - očkovací amb.

3.2.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážený pane řediteli, nejprve bych Vám rád poděkoval za zřízení očkovacího místa v nemocnici. Pro nás z blízkého okolí je tato možnost velmi vítaná. Máme srovnání z jiné nemocnice, kde byla očkovaná má žena a musím vám říci, že tato dvě místa srovnat nelze! U vás to jde jako na drátkách. Ujaly se mě sehrané, milé, usměvavé sestřičky, které s humorem, citem a profesionálně vše vysvětlily a pomohly. Lékař se mi věnoval. Prostě spokojenost tak velká, že jsme k vám přeobjednali i naše straré rodiče a zážitek to byl zcela totožný. Děkuji opravdově jak jim, tak Vám s radostí chválím váš personál. P. D.


Poděkování plicnímu oddělení

3.2.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den! Je to zhruba přesně rok, co se mí rodiče dostali do vaší péče díky onemocnění covidem-19. Myslím, že zejména maminka na tom nebyla moc dobře a jsem nesmírně rád, že se oba vrátili zpět, byť mamka se s postcovidovým syndromem potýkala v podstatě doteď. Takže jsem vám chtěl poděkovat za péči, kterou jste jim věnovali a že se i díky vám vrátili zpět domů... I za to, že jste mi umožnili dovézt jim tam tehdy nějaké potraviny a potravinové doplňky atd.  S pozdravem Mgr. R. L.


Poděkování kolektivu oddělení COVID

3.2.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Poděkování kolektivu oddělení COVID II ( 6.podlaží u schodů ) Chci poděkovat týmu lékařů ( MUDr.Spíšek, MUDr.Levitová a další ), sestřičkám a všem ostatním pomocným silám na oddělení za mimořádnou péči o mou osobu. Měl jsem pocit, že v těch covid kombinézách nejsou lidské bytosti, ale andělé. Jejich přístup ke mně byl mimořádný až tolik, že jsem si připadal jako nějaký VIP pacient. Za to všechno patří celému skvělému kolektivu můj obdiv a srdečný dík. Ing.Richard Ch.


Poděkování oddělení ORL

2.2.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Touto cestou bych chtěl poděkovat za odborný zákrok ze dne 8.1. (odstranění pravé mandle) a rychlý přístup k samotnému zákroku. Dála bych chtěl poděkovat sestřičkám, které se o Nás hezky staraly. Přeji hezký zbytek dne, pacient K. S.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

1.2.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtela bych poděkovat panu doktoru Strnadovi a sestričkám z gastroenterologické ambulance. Hodně jsem se bála kolonoskopickeho vyšetření, ale díky nim proběhlo všechno úplně hladce. Děkuji za jejich úžasný, lidský a profesionální přístup:) I.N.


Poděkování na sál

31.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, 25. ledna 2022 jsem byla na operaci kolene na chir. odd. JPL v Říčanech. Touto cestou bych chtěla poděkovat všem sestřičkám za obětavost,vstřícnost, profesionalitu a příjemné vystupování vůči nám pacientům. A také děkuji MUDr.Štěpánkovi a jeho týmu na operačním sále, prostě byli bezvadní, výborní, vůbec jsem neměla pocit strachu před operací. Dovedli mě i rozesmát, prostě byli super. Všichni odvedli dobrou práci. Takový přístup k pacientům by měli mít ve všech nemocnich. Děkuji vám všem. Dana P.


Poděkování chirurgickému oddělení

27.1.2022 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dne 13. 12. 2021 jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení s potížemi a srůsty střev a následující den operována. Tímto bych chtěla v prvé řadě poděkovat panu primáři MUDr. Rýznarovi za jeho odborně provedenou práci, a dále také celému zdravotnímu personálu oddělení Chirurgie II za jeho předoperační i pooperační péči. Za celou dobu pobytu jsem byla nadmíru spokojena, a proto bych chtěla ještě jednou všem poděkovat za úžasnou péči, ochotu, profesionalitu a velmi lidský přístup. S pozdravem, Věra G.


Poděkování odběrovému místu Covid

27.1.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, ráda bych Vám napsala pozitivní zpětnou vazbu na Vaše odběrové „covid“ místo v Novojičínské nemocnici. Dnes jsem byla potřetí a zkušenost mám vždy stejnou. Odběrový tým je rychlý, sehraný, i v případě velkého počtu osob perfektní přípravou a rychlostí maximálně zkracuje dobu čekání. Přestože čelí mnohdy nervozitě a atakům čekajících, reaguje vždy profesionálně a mile. Odběr je prováděn šetrně a u malých dětí s empatií nad potenciálním strachem. V porovnání s jinými odběrovými místy je odběrové místo novojičínské nemocnice na velmi vysoké úrovni. Děkuji za to! K. P. 


Pochvala – MUDr. Tereza Erbanová, pracoviště Praha

26.1.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych s manželem touto cestou poděkovala MUDr. Erbanové za její ochotu a vstřícnost, kdy nám místo MUDr. Křenkové vyřídila PCR testy a neschopenku při našem onemocnění s Omicronem. Její ordinace byla jediná, kam jsme se v tak složitém čase vždy dovolali. Děkujeme paní doktorce. Šárka L.


Děkujeme zdravotníkům 5

26.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, jsem student gymnázia a rád bych chtěl vyjádřit velké díky a velkou úctu zdravotnickému personálu, neboť jste to právě Vy, kteří s touto pandemií bojujete více než kdokoliv jiný. Nákazu covid-19 prodělal jak můj otec, tak můj dědeček, který téměř nemoci podlehl, ale naštěstí ji překonal. Proto je moje úcta k Vám ještě větší, neboť jste zachránili život člověka, na kterém mi nesmírně záleží a to je pouze jeden z mnoha, kterým jste již za celou pandemii pomohli. Slova nedokážou popsat, jak moc je Vám náš národ zavázán za vše, co jste již vykonali. Přeji Vám jen to nejlepší a věřím, že celá pandemie skončí co nejdříve. A že tak skončí i Vaše nelidské nasazení a odhodlání, za které si zasloužíte přinejmenším pořádný odpočinek. S Úctou, Adam Vaňko


Děkujeme zdravotníkům 6

26.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěl bych vám poděkovat za všechnu práci, kterou jste si kvůli pandemii museli projít. Nevím, jak bychom to bez vás zvládli. Josef Toms


Poděkování mobilnímu očkovacímu týmu

26.1.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane řediteli, chtěl bych Vám a celému zdravotnickému týmu Vaší nemocnice  poděkovat  za  realizaci očkování, které proběhlo dne 14. 1. 2022 ve Frenštátě pod Radhoštěm. Navzdory velké časové náročnosti a velkému náporu zájemců o očkování zvládnul očkovací tým celou akci súsměvem avřelým přístupem klidem. Tato pozitivní energie jim vydržela až do pozdních večerních hodin, přestože původně plánovaný harmonogram byl plánován jen do 17.00. Dovolte mi jmenovitě poděkovat MUDr. Veronice Švancárové, zdravotní sestře Barboře Muszynské  a zdravotnímu  bratrovi    Radku  Švancárovi  za  jejich  vstřícnost,  empatii  a neutuchající pozitivní energii. Spozdravem Ing. Michal Vojáček, MBA ředitel odboru zdravotní péče a Ing. Michal Adámek ředitel odboru služeb klientům


Pochvala – Dopravní služba, pracoviště Česká Třebová

24.1.2022 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Dobrý den, jmenuji se Renáta W. a s přítelem bydlíme v České Třebové. Přítelovi byla na podzim diagnostikovana roztroušená skleróza. Pro pochybení některých lékařů bohužel pozdě a nemoc je v chronické, progresivní formě. Pohybuje se jen o berlich a pár metrů. K cestám do nemocnic, lékařům tak musíme využívat sanitky. Již několikrát jsme jeli i s dopravní službou Polikliniky AGEL Česká Třebová. Touto cestou chci spolu s přítelem poděkovat celému kolektivu sanitek Polikliniky AGEL za jejich práci. Vždy příjemní, ochotní, vstřícní, dokážou člověka i povzbudit v jeho nelehké situaci, prostě profesionální, ale i lidský přístup. Takový názor mají i všichni z našeho okolí, kteří vaší dopr.sluzbu znají. Občas jsme museli jet i sanitkou z jiného města a máme již 3 nepříjemné zážitky. Také nám minulý týden moc pomohli, když dovezli z nemocniční lékárny v Pardubicích speciální léky z konopím, které nám tam vyráběli. Jedna lékarnice nám poradila, že v těchto případech je to možné tak udělat a někdo ze sanitek nám je může vyzvednout. Bez problémů nám vyhověli a ušetřili mi tak spoustu času a starosti s cestou do Pardubic a zpět. Byla to obrovská pomoc a moc si toho s přítelem vážíme. Přejeme celému kolektivu sanitek PoliklinikyAGEL mnoho úspěchů v další práci, mnoho spokojených pacientů, hodně zdraví a prostě ať zůstanou takoví, jací jsou. Jsou prostě nejlepší.!!! A chtěli jsme, aby o tom, jak skvěle dělají svou práci vědělo i vedení. Děkujeme. Renáta W. a Pavol Ž.


Pochvala za péči

24.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Obrovský dík lékařům, zdravotním sestrám a celému zdravotnímu personálu. Ve středu 19. ledna 2022 jsem nastoupila na plánovanou artroskopickou operaci na oddělení JLP. Již momentem vykročení z výtahu ve 2. patře krátce před 7.00 hodinou ranní jsem pochopila, že po celou dobu pobytu v nemocnici v Říčanech, budu v těch nejlepších rukách. Milé zdravotní sestřičky mně ochotně a s velkou dávkou empatie vysvětlovaly, co mě čeká a jejich vlídný přístup byl pro mě před očekávaným výkonem tím nejlepším zklidňujícím balzámem. Obrovský dík patří samozřejmě personálu na operačním sále, jmenovitě MUDr. Dominiku Macákovi, MUDr. Filipu Svatošovi, MUDr. Vladimíru Gavrikovi a sestřičkám Jitce Ulmanové, Bc. Adéle Bébrové a Ireně Geistové. Nikdy by mě nenapadlo, že na operačním sále těsně před celkovou anestezií mně bude do smíchu. A stalo se. Jeden z týmu zdravotníků mě svým vyprávěním pro odlehčení situace opravdu rozesmál. Samozřejmě VELIKÁNSKÉ DÍKY patří operatérovi panu MUDr. Dominiku Macákovi, milému člověku, který mně s nekonečnou dávkou laskavosti, porozumění a empatie stručně popsal, co mě v následujících minutách čeká. A stejným způsobem mi sděloval následně na pokoji, jak operace proběhla a jaký bude další postup léčby. Chci zdůraznit i poděkování anesteziologovi MUDr. Vladimíru Gavrikovi, který mně rovněž před celkovou anestezií popsal, v čem spočívá jeho úkol na sále. Zkrátka takové množství profesionality, laskavosti, empatie, porozumění, vstřícnosti na operačním sále mě hodně mile překvapilo. Velké poděkování patří celému týmu na operačním sále a samozřejmě i na oddělení JLP. DÍKY VÁM VŠEM! Po operaci byl stejně laskavý přístup všech sestřiček na oddělení JLP. Ochotně přišly při každém přivolání telefonem, neustále se ptaly, zda je všechno v pořádku, zkrátka péče tak vynikající, že je to až neuvěřitelné, s jakou pečlivostí a trpělivostí k pacientům přistupují. I tady je na místě VELKÝ DÍK! Od Vás by se měli všichni zdravotníci učit. Přeji Vám všem do říčanské nemocnice zdravý, šťastný a úspěšný rok 2022. Ať jste všichni úspěšní v osobním i v pracovním životě! Moc za všechno děkuji. Jana Kučerová


Děkujeme zdravotníkům 2

24.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Mockrát děkuji za vaše úsilí, vytrvalost a neustálý boj za zlepšení situace. Jsem moc vděčná za veškerou práci, kterou odvádíte, za snahu zvýšit povědomí a nenechat se zastrašit či znechutit lidmi, kteří vás každodenně urážejí. Obdivuji, že se staráte i o ty, kteří na zdraví druhých vůbec nemyslí a nebojíte se za boj za zdraví ohrozit, jak svůj život, tak i svojí psychiku, obětovat čas s rodinou a koníčky. Ještě jednou moc děkujeme! Jste hrdiny dnešní doby. Paní J.


Děkujeme zdravotníkům 3

24.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, chtěl bych Vám velmi poděkovat za Váš přístup k pacientům, za Vaši oddanost profesi a za vše co pro nás děláte. Moc si toho vážíme a ceníme. Moc Vám děkujeme! pan V. Potapov


Děkujeme zdravotníkům 4

24.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážení, přesto že jsem zatím Covid neměl, tak si neobyčejně vážím Vaší práce a Vašeho pracovního nasazení. Myslím si, že jste zatím takhle těžké dva roky nezažili. Chtel bych Vám také poděkovat za to, že i přes některé negativní reakce jste nezahořkli a pracujete obětavě dál. S díky Luděk


Poděkování plicnímu oddělení

24.1.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

 Chci Vám všem poděkovat za vaši obětavou péči v mé vážné nemoci. Vřelý dík patří MUDr. Beátě Trojnarové za její péči a milý úsměv. S pozdravem, L.H.  


Poděkování ORFM

24.1.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobré odpoledne, chci touto formou vřele poděkovat kolektivu sester a lékařů Rehabilitačního oddělení vaší nemocnice v Rýmařově za velmi účinnou péči a pomoc při odstranění bolesti zad. Akutní potíže začaly v nejnevhodnější dobu - loni těsně před vánočními svátky, kdy bylo nemožné najít nějakou pomoc. Více jak dva týdny mi bolesti v noci bránily v delším posilujícím spánku. Obrat nastal až s novým rokem, kdy jsem vyhledal pomoc Rehabilitačního odd. Nemocnice AGEL Podhorská v Rýmařově, kde mě děvčata dala během dvou týdnů "do richtiku," jak se hezky česky říká. Ještě jednou tedy děkuji a přeji mnoho zdaru v roce 2022. Srdečně zdraví Ing. B.M.


Děkujeme zdravotníkům 1

21.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Chtěl bych poděkovat všem zdravotníkům, kteří kvůli nám odkládají stranou osobní životy a pracují až do posledních sil! Mikuláš Valo


Nádherný děkovný dopis

21.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den, jmenuji se Stanislava Dvořáková a je mi 73 let. Byla jsem hospitalizovaná v nemocnici Benešov se zánětem močového měchýře (až do sepse), zánětem ledvin a covidem. Po třech dnech léčby a zaléčení rozhodli lékaři o mém převezení do Nemocnice Agel Říčany. Nebyla jsem ráda. Před zhruba deseti lety předcházela nemocnici v Říčanech nechvalná pověst. A tak mě převezli. Po prvním dnu v této nemocnici jsem se v duchu začala omlouvat za to, že jsem do Říčan nechtěla. Poležela jsem si tady čtrnáct krásných dní. Takovou péči a laskavý přístup všeho personálu jsem za svůj život v žádné nemocnici, ve které jsem kdy ležela, nezažila. Píšu Vám proto, abych jmenovitě poděkovala. Především paní doktorce, která mě v průběhu hospitalizace ošetřovala, MUDr. Anně Brabencové. Tolik empatie a laskavosti, to se jen tak nezažívá. Jestli po světě chodí živý anděl, je to ona. Dál bych chtěla vyjádřit veliké poděkování sestřičkám, jmenovitě Suchomelové Marii, Martě Hainlii, Ivaně Zbořilové, Renatě Zakuťanské, Katce Bubeníkové, Móně Dvořákové, Evě Volákové, Haně Víškové, Barboře Šimáčkové a Marii Kočové. Ta děvčata v péči o nás nechávala kus srdce, a to i v momentech, kdy měla těžkou a náročnou noc. I po takové noci přišla ráno k nám do pokoje a s úsměvem: "Dobré ráno, zlatíčka moje, jak se dneska máte?" V tu chvíli máte pocit, že jste doma s rodinou. Ještě jednou, všem jmenovaným sestřičkám obrovskou pochvalu a velikánský dík. Dál chci vyslovit další velikou pochvalu sanitářům a sanitářkám. JAN NĚMEC. Ten pro mě zůstane legendou mezi sanitáři. Jeho přístup k pacientkám: " Holky moje zlatý", to tak potěší, budu na něj vzpomínat do nejdelší smrti a další sanitářky Jitka Tremšínská, Martina Šmejkalová, Marie Rejholcová si zaslouží rovněž obrovskou pochvalu. A do kuchyňky Haničce Žákové. Dobrá duše, která mimochodem, roznášela to nejlepší jídlo, které jsem kdy v nemocnici jedla. A roznášela ho s úsměvem a vždycky měla pro nás pacienty dobré slovo. Ještě jednou všem veliké poděkování. Děkuji. Děkuji. Děkuji. Stanislava Dvořáková


Děkovný dopis chirurgii a hematologii

21.1.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

 Vážení,   chtěla bych tímto dopisem poděkovat chirurgickému oddělení tj. zdejším lékařům a sestrám. Léčila jsem se na chirurgickém oddělení tři týdny a pak ještě po druhé operaci 14 dnů na otravu krve. Tímto  bych chtěla poděkovat i oběma lékařkám- MUDr. Michaele Černé z hematologie a MUDr. Jankové z chirurgie.  Děkuji za péči a léčbu oběma oddělením vaší nemocnice tj chirurgickému a hematologickému.  S pozdravem  M. P.


Vřelé poděkování - interní lůžkové oddělení

20.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážený pane primáři (MUDr. Jan Němec), chtěl bych touto cestou Vám a celému Vašemu personálu moc a moc poděkovat za příkladnou péči a přístup k pacientům. Nemohu napsat nic víc, než samou chválu. Nemohu poděkovat všem, pevně věřím, že to provedete z Vašehu titulu sám a srdečně Vám za to děkuji. Po mém příjmutí na oddělení byla mou hlavní pečující lékařkou MUDr. Marianna Jarůšková, které bych chtěl obzvlášť poděkovat za péči, se kterou se mi věnovala. Ještě jednou velké diky Vám všem. Pan Josef Č.


Poděkování internímu oddělení

20.1.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji celému kolektivu interního oddělení za naprosto ojedinělý přístup ke mně, jakožto pacientce tohoto oddělení v minulém měsíci. Všechen personál, od sestřiček, po lékaře byl skvělý, dodávál mi svými úsměvy potřebný optimismus a zkracoval dobu, po kterou jsem musela být se svým zdravotním stavem hospitalizována. Ještě jednou všem  - bez vyjímky, děkuji a přeji Vám, ať se Vám daří v této nelehké době. s úctou Marie M.


Poděkování na očkovací pracoviště

18.1.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den. dnes jsem byla ve14hod v nemocnici na přeockování ve dveřích č.101.chci pochválit p.doktorku a sestřicku za úžasný a lidský přístup, za jejich pozitivní energii, to co dnes potřebujeme. Moc děkuji K.


Poděkování LERP Vítkov

13.1.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, chci touto cestou vyjádřit pochvalu a poděkování personálu LDN VÍTKOV za jejich empatii, laskavou péči vůči pacientům, trpělivost a profesionální přístup. Ode mne, od Vás je určitě potěší finanční odměna od uklízeček počínaje, až po lékaře. Srdečně děkuji všem. S pozdravem, N. H.- pacientka


Poděkování Internímu oddělení

13.1.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Vážený pane řediteli, doktore Fejfare, dne 26. 11. jsem byla ve Vaší nemocnici hospitalizována ve vážném zdravotním stavu s mnoha následnými komplikacemi. Něco málo přes týden jsem byla na oddělení JIP, velkou část z pohybu jsem prožila připojena na plicní ventilaci, jelikož mi můj zdravotní stav neumožnil samostatné dýchání. Poté mě přesunuli na interní oddělení II. Proč tohle píšu. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat nemocničnímu personálu. Zejména chci vyzdvihnout práci pana doktora Krause, kterému vděčím za skutečnost, že jsem stále naživu, a v takovém dobrém stavu, v jakém aktuálně jsem – a samozřejmě všem ostatním lékařům, kteří se na mé léčbě podíleli. Díky jejich pohotovosti a profesionalitě se jim podařilo takřka nemožné. Obrovské díky patří také sestřičkám/bratrům i všem ošetřovatelkám na oddělení JIP, jejichž chování bylo vždy vstřícné a milé. Na interním oddělení II jsem byla téměř stejnou dobu jako na JIPce. Zde chci velmi poděkovat panu primáři doktoru Mičkalovi, ošetřujícímu lékaři doktoru Kmeťovi, vrchní sestře Bc. Martině Vaňkové a rovněž ošetřovatelkám, sestrám. Paní Vaňková se o mě velmi hezky starala zejména po psychické stránce, stejně jako zbytek personálu, jenž se mi vždy snažil zvednout náladu, když mi zrovna do smíchu nebylo. Nebála jsem se nikoho o nic poprosit či požádat, vždy byly sestry a ošetřovatelky velmi ochotné a svou práci odváděly svědomitě a poctivě. Velmi si tohoto přístupu vážím, neboť vím, že zejména v dnešní době tohle není samozřejmostí. S pozdravem M. K.


Poděkování oddělení Radioterapie

13.1.2022 / Nemocnice AGEL Nový Jičín

Dobrý den, ráda bych tímto vyjádřila velké díky Vašemu oddělení a laborantům. Včera jsem ukončila ozařování a po celou dobu se ke mně Vaši zaměstnanci chovali velice hezky a starostlivě. Na radioterapii jsem chodila ráda, protože přístup laborantů ke mně byl vždy příjemný, taktní a na úrovni. Laboranti dokáží mít pochopení pro pacienty, kteří se nacházejí v mnohdy složité životní situaci. Necítila jsem se jako v jiné nemocnici, kde je personál často odměřený či nervózní, proto dovedu ocenit pozitivní přístup a velmi si ho vážím. Věřím, že mi Vaše léčba zabere, jste profesionálové na svém místě. Přeji Vám a celému Vašemu oddělení vše nejlepší v novém roce a úspěšné pokračování ve Vaší záslužné práci. S pozdravem a úctou M. H.    


Neurologickému oddělení

11.1.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den. Dnes byla převezena na Vaše oddělení přijmu neurologického oddělení naše maminka s podezřením na mozkovou příhodu. Ta se však nepotvrdila a my jako rodina jsme velmi rádi. Co je důležité také důležité sdělit, jak jste se o naši maminku skvěle postarali. Byla nadšená přístupem všech zdravotníků, od sester až po vyšetřující lékaře. Jistě se má pochvala a poděkování nedostane ke všem zmíněným i přesto budu věřit, že k někomu má slova chvály doputují. Držím palce v nelehké době a děkuji za celou naši rodinu. Jste skvělí, vydržte! R.A.


Gastroenterologická ambulance - poděkování

11.1.2022 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den. Dnes jsem absolvoval vyšetření kolonoskopie a gastroskopie. Byl jsem velmi mile překvapen, z pozitivního přístupu sestry p. Osuchové a dalších dvou sester na oddělení, i panem doktorem Strnadem. Děkuji jim za vlídný přístup při vyšetření, podporu i vlídná slova, za snahu pacienta uklidnit a pomoci mu od strachu a podobně. Jste skvělý tým lidí, kteří i v této nelehké době dokáží být vlídní a příjemní. Přeji Vám všem v nemocnici hodně zdraví, spokojenosti nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Přeji Vám mnoho úspěchů a sil. Přeji Vám jen a jen to dobré v životě. Jste naší andělé strážní, tak nechť i oni chrání Vás. Děkuji,s pozdravem, P.F.


Pochvala za operaci

10.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Vážený pane řediteli, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenosti z Vaší nemocnice. Dne 8. 1. 2022 jsem podstoupil ve Vaší nemocnici operaci křečových žil. Od prvního okamžiku jsem věděl, že jsem se rozhodl správně. Od příjmu, přípravy pokoje, vše o.k. Všichni vstřícní, usměvaví, hodní a veselí. Pak to ale přišlo, na sále úplní andělé pod vedením Mudr. Hrubého PhD. Tak jsem se nikdy na operaci netěšil, jak ve Vaší nemocnici.Vsichni perfektní, pořád neustále otázky, zda něco nebolí, jestli je mi fajn atd . A najednou koukám a bylo to hotovo. Prostě perfektní profesionální chování. Mockrát děkuji. Přeji všem Vašim pracovníkům v roce 2022 hodně úspěchů a zdraví. Prosím, poděkuje jim osobně. S hlubokou úctou a respektem k Vaší práci - Standa Hrdlička.


Poděkování pro covid odd.

10.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

Dobrý den do Říčan, chtěl bych alespoň touto cestou vyjádřit obrovský dík "covidovému" oddělení, kde byla ke konci listopadu 2021 hospitalizována p. Janyšková pod dohledem ošetřující lékařky MUDr. Brabencové. Poděkování patří týmu všech lékařů, sestřiček, sanitářů a dalším, kteří v této nelehké době svým nasazením a odbornou péčí dokáží i rizikovým pacientům vrátit zdraví a úsměv do tváře. Vše dobré v novém roce, pevné zdraví a hodně sil pro vaši náročnou práci přeje J. Janyška


Poděkování kolektivu chirurgie 2 a příjmovému oddělení

10.1.2022 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane primáři, dovolte mi, abych Vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovala za veškerou péči, vlídnost a profesionální přístup, kterého se mi dostalo ze strany personálu oddělení chirurgie II., na kterém jsem byla, z důvodu silného zánětu, hospitalizována ve dnech od 24.- 27.12.2021. Mé poděkování patří jak zdravotní sestře tak i lékaři, kteří mě na Štědrý den, ve večerních hodinách, vyšetřovali na příjmovém oddělení, stejně tak i všem lékařům a zdravotníkům, kteří se o mě starali na oddělení chirurgie po celou dobu mého neplánovaného vánočního „pobytu“. Profesionalita Vašeho týmu, klid a jistota v rozhodování, spojená s úsměvem na tváři a tak potřebným uklidněním je to, co pacient ve složitých chvílích nejvíce potřebuje. Byla jsem přístupem a chováním všech opravdu velmi mile překvapena a potěšena. Ještě jednou prosím, přijměte mé upřímné poděkování za Vaši tak potřebnou a nesmírně náročnou práci a čas, který věnujete nám všem. Ráda bych Vám a celému Vašemu týmu popřála příjemný, zdravý a pohodový nový rok a jen samé milé a poslušné pacienty. S úctou Karin Walach


Poděkování chirurgii, interně, RDG, Neurologii

6.1.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážený pane náměstku, dovolte, abych se s Vámi podělila o pozitivní zkušenost. Dne 28.12. 2021 jsem po probuzení pocítila mdloby, které přetrvávaly asi 30 minut, nemohla jsem komunikovat, pohybovat se. Stav se nelepšil, proto manžel zavolal LZS155 (poprvé v životě, je mi 65 let).  Sanitkou přijela záchranářka Jáňová a záchranář Piňos. Jejich chování naprosto profesionální a přitom lidské a uklidňující zapůsobilo velmi blahodárně. Já jsem po zlepšení stavu váhala s odvozem s omluvou. Trvali na odjezdu s nimi, aby eliminovali případné komplikace mého stavu. Následovalo vyšetření na chirurgii - Mudr. Zatloukalová, pozitivní zkušenost, i přes množství pacientů, sono - Mudr. Vepřková, opět uklidňující rozhovor, interna - Mudr. Šimková,  kultivovaná a neskutečně pečlivá, tuto dámu chci zvlášť vyzvednout, nenechala člověka na pochybách, že ji na lidech záleží, neurologie - Mudr. Horáková, opět pečlivá a uklidňující. Nemám zkušenosti s pobyty v nemocnici, naposledy před 20 lety, kdy jsem maminku po mozkové příhodě vzala  z LDN (tenkrát strašidelné oddělení) do své péče domů, kde jsem ji doopatrovala. Bylo to těžké rozhodnutí zůstat doma  z práce 1/2 roku, v té době 2 děti vysokoškoláci. Nelituji, naopak, ráda na to vzpomínám. Omlouvám se, že se takto dlouze rozepisuji, ale chci zdůraznit, jak moc si vážím posunu kupředu ve zdravotnictví v péči odborné a především v přístupu a jednání k pacientům,  zvláště v době, kdy jsou lékaři a sestry vystaveni tak těžké zkoušce, jakou pandemie bezesporu je.  Sama jsem mnoho let vedla tým mnoha lidí a vím, jak je těžké, si udržet profesionalitu a lidskost v každé chvíli. Můj dík a úcta patří samozřejmě  i sestrám. Prosím vyřiďte poděkování výše uvedeným,  a také jejich nadřízeným. V neposlední řadě děkuji i Vám. Zdraví   Mgr. M. S.


Pochvala pro Chirurgii

6.1.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážená paní , nevím zda píšu správně Vám, ale našla jsem na netu že máte na starosti kvalitu péče v nemocnici v Přerově. Chci tímto velice pochválit pana doktora Petra Prekopa a jeho sestru Danu Zedkovou Sokolovou. Vynikajici přístup po všech stránkách,klid,pohoda, něha,při přijetí dne 13.1.2022. Jsem ráda, že narazíte na lékaře, který s vámi jedna aniž by vás ponižoval nebo jednal arogantně. Jsem přesvědčena že pan Dr. Překop je i jako člověk velmi příjemný a přímý. Děkuji, že v tak náročné době kdy v nemocnicích  vládne dost stresu a lékaři i sestry jsou vystaveni velké zátěži jsou ještě schopni pěkně jednat s pacienty.  


Krásný děkovný dopis

5.1.2022 / Nemocnice AGEL Říčany

K rukám: Primář MUDr. Jan Němec Vážený pane primáři, dne 13. 12. 2021 mě byl zjištěn Covid19. Tuto nemoc jsem se snažil zvládnout sám doma, ale nezvládl jsem. Dne 17. 12. 2021 můj vnuk zavolal sanitku a byl jsem převezen k Vám do nemocnice. Nechci rozepisovat léčbu, to bylo ve Vaší odborné režii, ale píšu Vám velké poděkování. Rád bych zdůraznil, že na celém Vašem oddělení máte nejlepší personál, jaký jsem mohl poznat. Všichni, od lékařů, přes všechny sestřičky a další Vaše zaměstnance se o mě vzorně starali s maximální empatií. Trpělivost, pomoc a vlídná slova mě moc pomohly v léčbě a pobytu u Vás. Dnes mohu napsat, že díky Vám a péči, jakou jsem měl, jsem Covid19 porazil a mohl být propuštěn 3. 1. 2022 do domácí péče. Paní doktorka mě před propuštěním trpělivě informovala a vše řádně vysvětlila. Vážený pane primáři, moje poděkování Vám všem za můj život je to nejmenší co mohu dát. Tímto Vás prosím, abyste mým jménem celému Vašemu personálu poděkoval za příkladnou péči, čistotu a vynikající kuchyň. Přeji Vám všem jen to nejlepší. Pokud bych opět někdy potřeboval léčbu v nemocnici, rád se vrátím opět k Vám do Nemocnice Agel Říčany. Přeji krásný a úspěšný rok 2022 a ještě jednou z celého srdce VELKÉ PODĚKOVÁNÍ. Josef Pátek


Rehabilitaci

5.1.2022 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za péči, která mi byla poskytnuta na rehabilitaci, budova D. Počínaje paní v objednací části, paní MUDr. Pírovou, kolektivu vodoléčby až po kolektiv ergoterapie a fyzioterapie. Vždy jsem se setkala s milým, vstřícným a empatickým přístupem. Toto oddělení mohu jen doporučit. J.F.


Poděkování JIP a ARO

3.1.2022 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

V lednu roku 2021 jsem byl ošetřován nejdříve na COVID JIP a poté na ARO tamtéž s velikými problémy v důsledku onemocnění COVIDem-19. Chtěl bych (i když poněkud opožděně) poděkovat všem lékařům a všem sestřičkám, kteří se podíleli na mém vyléčení. Jejich práce i přístup k pacientům byl vysoce profesionální a lidský. Hluboce obdivuji všechny, kteří musí v ochranném oděvu pracovat dlouhé hodiny, starat se o nemocné a přitom se k nim chovat velmi slušně a vstřícně. Dovolte, abych do nového roku všem popřál mnoho zdraví a úspěchů a hlavně aby už ten covidový nápor spojený s vysokým pracovním i duševním vypětím dospěl k úspěšnému konci. S hlubokou úctou Ing. Lubomír D.


Poděkování pracovištím nemocnice Přerov

2.1.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Dobrý den. V měsíci srpnu jsem byla operována a následně jsem pobývala ve vaší nemocnici na oddělení ARO, JIP a urologii. Dovolte, abych poděkovala celému kolektivu operatérů, lékařům, sestřičkám za přístup k nemocným, za péči, ochotu a hlavně odborný a lidský přístup.Také všem fyzioterapeutům za psychickou podporu a profesionální péči. Moc si vážím péče kterou jsem měla a dekuji, že jsem se po 2 měsících mohla vrátit opět do běžného života. Přeji mnoho spokojených pacientů. Děkuji  Š.E.


Děkovný dopis nemocnici

2.1.2022 / Nemocnice AGEL Přerov

Vážený pane předsedo,  s těžko z zvladatelnou bolestí dolní končetiny jsem se ocitla   ve Vámi řízené nemocnici, Nejsem tam moc často, ale nebyla jsem tam poprvé , takže mohu porovnávat.  Byla jsem velmi potěšena a mile překvapena, jak - z mých dosavadních zkušeností- mimořádné péče se mi dostalo. Absolvovala jsem řadu potřebných vyšetření. Lékařka, která měla noční službu mě  na ně nejenom odesílala, ale  na některá mě dokonce i osobně doprovodila, i když klidně mohla odpočívat nebo se věnovat jiným pacientům. Bylo mi mizerně, takže jsem ráda  přijala nabídku strávit zbytek noci do rána v ústavu a až ráno se přemístit domů. Toto, co popisuji a co si momořádně považuji, se týká paní  MUDr. Jany Konkolové, která měla onu noc službu. Pro AGEL Přerov nemůže být lepší propagací než takový přístup a takové jednání. Ráda ještě dodávám, že moje první vyšetření byla téhož dne ráno  a za to, že šlo všechno doslova ráz na ráz patří dík i paní doktorce MUDr. Evě  Pluháčkové.  S pozdravem a přáním všeho nejlepšího Vám osobně, pane předsedo, i všem pracovníkům AGELu Přerov.  H. S.


Poděkování MUDr. Zuzaně Vávrové a chirurgickému oddělení B, MUDr. Lence Téglové a MUDr. Elen Bogoczové z hematologické ambulance

28.12.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Velmi děkuji za výbornou péči MUDr. Zuzaně Vávrové a sestřičkám na oddělení předoperační i pooperační péče. Podstoupila jsem operační zákrok u jmenované paní doktorky, která mi ho svým lidským i profesionálním přístupem pomohla zvládnout. V současné době pokračuji v léčení v novojičínské nemocnici AGEL u MUDr. Lenky Téglové, jejíž vlídné chování i medicínské zvládání mého zdravotního problému si zaslouží poděkování. V neposlední řadě děkuji za hluboce lidský a odborný přístup MUDr. Elen Bogoczové z hematologické ambulance, u které se také léčím. Z.V.


Pochvala – Odběrové místo, pracoviště Praha

23.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych jen poděkovat dnešní velmi profesionální paní laborantce při odběru krve. Opravdu velmi profesionální a zároveň osobní jednání. Přeji hezké svátky a děkuji za zmírnění obav z odběrů. Hezký den, V.


Poděkování kolektivu kardiologické ambulance

22.12.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Rád bych popřál celému kolektivu kardiologické ambulance Nemocnice AGEL v Třinci-Podlesí příjemné prožití svátků Vánoc a všem především hodně zdraví v novém roce. Moc děkuji za dosavadní péči! S pozdravem, Ing. L. Pazdera, CSc. 


Neurologickému oddělení

20.12.2021 / Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za svého otce J.K., který byl hospitalizovaný na neurologickém oddělení. Děkuji za vzornou péči a důkladná vyšetření primáři oddělení MUDr. Václavíkovi, lékařům a všem zdravotním sestřičkám pod skvěným vedením vrchní sestry. Rovněž děkuji MUDr. Karolíně Ermisové za profesionální přístup a důkladná vyšetření na neurologické ambulanci. S přátelským pozdravem. dcera R.N.


Poděkování zdravotnickému personálu Nemocnice AGEL Český Těšín

20.12.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážení, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za vaši práci, která je velmi náročná nejen v této vypjaté době. Odvádíte ji nejen na profesionální úrovni, ale především obětavě s lidským přístupem. Chtěla bych zejména vyzdvihnout sesterský a ošetřovatelský personál, uklízečky, personál údržby (na opravy elektrospotřebičů - televizí apod., který je vždy ochotný přijít i po pracovní době a vytvořit tak klientům příjemnou skoro domovskou atmosféru). Především bych chtěla vyzvednout paní primářku MUDr.Lidii Ćmielovou a staniční sestru Janu Bojkovou. Díky za vše, co pro všechny pacienty s takovou obětavostí a láskou děláte. Přeji všem mnoho sil a trpělivosti i do dalších let.


Pochvala – MUDr. Adam Šafra, pracoviště Nymburk

14.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Dobrý den, pan MUDr. Adam Šafra je můj praktický lékař a chci jej pochválit za přístup k pacientům a k jeho velké ochotě. Je mi již 68 let a jsem s jeho praxi velmi spokojen a proto Vám to dávám na vědomí jaké máte kvalitní lékaře a přeji panu MUDr. hodně spokojenosti v jeho práci. S pozdravem, Ivo H.


Poděkování zdravotníkům

14.12.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, moc Vám všem, kteří se staráte o pacienty chci poděkovat za Vaši péči a službu lidem. Držte se a opatrujte se, hodně sil všem zdravotníkům přeje Š.W.


Poděkování kardiologickému oddělení I. a kardiologickému oddělení II.

13.12.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Chci touto cestou poděkovat a pochválit oddělení kardiologie 1 a kardiologie 2. za profesionální postoj lékařů. Děkuji zdravotním sestrám za úsměv na tváři, ochotu a velmi milý přístup. Pan primář MUDr. Škňouřil může být pyšný na tato oddělení. Přeji mnoho sil ve Vaší těžké práci. E. Konečná


Poděkování MUDr. Urbanovi a týmu kardiochirurgie

12.12.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Před rokem jsem byl u Vás na "Go pumpy", moc rád vzpomínám na výborný a úžasný personál. Děkuji MUDr. Urbanovi a celému "servisnímu" kardiochirurgickému týmu od sestřiček až po skvělou kuchyň. Ještě jednou moc děkuji všem. S pozdravem J. Mrovec (revize a servis kotlů)  


Poděkování týmu kardiologie II.

11.12.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dne 7. 12. 2021 jsem podstoupil katetrizační ablaci a 8.12. jsem už byl propuštěn domů. Tímto bych chtěl poděkovat všem sestrám a pracovníkům kardiologického oddělení II. za vynikající práci a přístup k pacientům. Velké díky patří MUDr. Radku Neuwirthovi a jeho operačnímu týmu. Před zákrokem jsem měl obavy, jakmile jsem však uviděl profesionalitu a usměvy v očích celého týmu, uklidnilo mě to víc než nějaké sedativum. Vše dopadlo výborně, cítim se skvěle. Ještě jednou VŠEM velké díky, přeji hezké vánoce a mnoho úspěchů v novém roce. Jste nemocnice č.1. E. Balint


Poděkování transfúznímu oddělení

9.12.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dnes jsem se absolvoval odběr krve (dárce) na transfuzním oddělení. Přesto že takové množství dárců jsem ještě nezažil, byla atmosféra kterou vytvořila děvčata (personál) skvělá. Zvláště v této době, jak to známe z médií. Jejich Mikulášská nadílka prostě super. Poděkujte prosím všem děvčatům za příjemně strávené dopoledne.  S pozdravem, Petr K.


Poděkování kolektivu kardiologie II

9.12.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane primáři, z celého srdce děkuji touto cestou Vám i celému týmu lékařů a sester za pomoc a obětavou péči, kterou jste zahrnuli mou maminku, Hildegardu Damkovou, po dobu jejího nedávného pobytu na Vašem oddělení Kardiologie II. S úctou a přáním zdravých, šťastných a úspěšných dnů,   D. Mitrengová Bystřice


Poděkování kolektivu chirurgie

8.12.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane primáři, chtěla bych touto cestou vřele poděkovat Vám i celému týmu lékařů a sester za obětavou péči, kterou jste věnovali mé mamince, Hildegardě Damkové, po dobu její nedávné léčby na Vašem oddělení Chirurgie I. S úctou a přáním zdravých, šťastných a úspěšných dnů,   D. Mitrengová Bystřice


Poděkování dětskému oddělení

7.12.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní doktorce Balážové a zároveň celému dětskému oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Paní doktorka nám moc pomohla s dcerkou a za to jí velké díky. Vyslechla mě, poradila a snažila se pomoci, aby se léčba mé dcery rozjela co nejdříve. Zato jiní odborníci z jiného zařízení nás neustále odmítali. Takže se díky paní doktorce a dětskému odd. rozjela léčba mé dcery. Dcerka byla na odd. déle jak týden. Ještě k dalším problémům měla covid, což chápu, že to pro odd. nebylo jednoduché.  Ale všichni se chovali pěkně, ochotně a mile. Moc děkuji za lidský přístup, pochopení a přeji co nejméně dětských pacientů. K. J.


Pochvala – MUDr. Jana Fafejtová, pracoviště Olomouc

6.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko. chtěl bych moc poděkovat za velmi profesionální přístup paní doktorky Fafejtové. Paní doktorka je důsledná, vždy ví na jaké vyšetření a kam mě poslat, nic neopomene, je velice starostlivá, dokáže člověka pochopit, má velmi dobrý lidský přístup. Navíc v této těžké době Covidu, kdy stát přidává další povinnosti na praktické lékaře dokáže stále udržet všechny vlastnosti, o kterých jsem již výše psal. Ještě jednou moc děkuji. Rovněž také děkuji všem sestřičkám na poliklinice,které jsou obětavé, trpělivé, mají výborný lidský přístup a své profesi velice dobře rozumí a odvádějí ji na 100 procent. Petr A.


Poděkování internímu oddělení

3.12.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat celému týmu na interně v Nemocnici AGEL Šternberk za skvělou péči a velice lidský přístup k mé mamince a následně i ke mě, zejména oběma lékařkám a sestrám.    Děkuji velice moc.    R. N.


Poděkování hemodialyzačnímu oddělení

2.12.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, děkuji za péči všem pracovníkům dialyzačního oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Jste úžasní. Jsem rád, že jste. Děkuji vám všem za péči, kterou jste mi poskytli, když jsem ji potřeboval. Přeji vše nej…, nejvíce zdraví, štěstí a lásky. Váš pacient M.M.


Poděkování hemodialyzačnímu oddělení

1.12.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, děkuji MUDr. Janušové a sestrám dialyzačního oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Byla jsem zařazena ke kombinované transplantaci a dostala jsem tak druhou šanci žít a vidět vyrůstat své vnouče. Ještě jednou moc děkuji :o) Vaše pacientka.


Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

28.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážené dámy a pánové, ráda bych touto cestou vyslovila pochvalu a velké poděkování panu MUDr. Vojtěchu Mrňkovi za jeho profesionální a odpovědný přístup při léčbě mých neurologických problémů. Na základě jeho důkladného vyšetření a magnetické rezonance hlavy, kterou bezprostředně zajistil, byl v oblasti foramen magnum mé hlavy objeven nádor již utlačující mozkový kmen. Pan Dr. Mrňka zařídil pružně další nezbytná vyšetření a spojil se klinikou neurochirurgie FNOL, kde jsem dne 12.10.2021 podstoupila náročnou operaci, při které mi byl z mozku tento benigní nádor odstraněn a která naštěstí proběhla bez problémů. Mohla jsem tak s menšími obavami nastoupit do seniorského věku!   Na vstřícném a ochotném jednání pana Dr. Mrňky je skutečně vidět jeho velký zájem o pacienta, a toho si velmi cením. Určitě tak přispívá k dobrému jménu Polikliniky AGEL Olomouc.          S pozdravem   Růžena K.


Pochvala pro chirurgickou ambulanci

25.11.2021 / Nemocnice AGEL Přerov

Poděkování MUDr. Prekopovi chtěla bych tímto poděkovat sestřičkám a převážně MUDr. Peterovi Prekopovi. Přijeli jsme v nočních hodinách na pohotovost s dcerou, kterou pokousal pes. Pan doktor ránu zašil naprosto profesionálně. Děkuji!!!


Poděkování operačnímu týmu a dr. Šimoníkovi

25.11.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Obracím se na Vás s prosbou o předání mého poděkování panu doktoru Karlu Šimoníkovi. Pane doktore, děkuji Vám! Dostal jsem se k vám do nemocnice v srpnu tohoto roku po z počátku banálním pádu z kola.Banálním pro mě, neboť jezdím už nějakou dobu a takový pád nebyl prvním a nejspíš nebude ani posledním, ale tento byl přeci jen něčím výjimečný. Výjimečnost z něj udělal hned první rentgen na vašem oddělení. Zlomenina krčku pravé nohy. K mému věku přeci jen trochu neobvyklé zranění a nejspíš i proto jsem si hned vysloužil přezdívku „ten mladý krček“😊 Pak už to bylo vše dost rychlé, druhý den jsem absolvoval operaci, kterou jste vedl. Vašimi slovy - 3 šrouby a nic extra složitého, ale až rekonvalescence ukáže. Tím jsme se rozloučili a já směřoval z dovolené zpět do Prahy s tím, že už si Vás nejspíš nebudu pamatovat. Opak byl pravdou, v Praze jsem absolvoval několik prohlídek a v podstatě všude se s Vaším jménem nebo spíše pochvalou na Vaši práci setkával. Všem jsem musel odpovídat, na pro mě banální otázku, kdo a kde mi operaci prováděl. Já, který používal Vaše slova, že to bylo jednoduché😊 dostával opačné reakce, že zas taková sranda to nebyla. Dnes jsou to 3 měsíce od operace a já jsem byl jak panem doktorem Voukrouhleckým, tak panem doktorem Stančákem prohlášen za plně uzdraveného bez další limitace. Děkuju Vám neboť na tom nesete se svým týmem velký podíl. Ano, sám jsem tomu určitě také pomohl, cvičení, dvakrát týdně fyzio, dodržování všech doporučení, atd. Ale jednoduše bez dobrého začátku by se těžko dostavil dobrý konec. Sport pro mě hodně znamená a já Vám děkuji, že jste mi pomohl zůstat aktivní i nadále. Vyřiďte prosím mé poděkování všem, kteří se na operaci a pooperační péči podíleli, bez nich by to tak snadno nikdy nemohlo jít. Mějte se fajn, i v také těžké době, kterou teď prožíváme a držte se! S pozdravem a díky Petr Ott


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

24.11.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

KDYŽ REHABILITOVAT, TAK JEDINĚ VE VALMEZU Nedávno jsem se podrobil operaci, respektive byla mně provedena totální endoprotéza kyčle. O zákrok se postarali specialisté ve Vsetíně, ale pooperační rehabilitaci jsem se rozhodl absolvovat ve Valašském Meziříčí. Přesněji, v rehabilitačním oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí. K tomu, nechat si spravit a rozhýbat nohu v uvedených dvou valašských městech, mě, mimo jiné, přiměla věhlasná automobilová soutěž – Valašská rally, na jejíž přípravě se osobně podílím již přes tři desítky let, a která má s oběma městy dva společné atributy. Jednak to, že Valašská rally se v roce 1981 ve Vsetíně "narodila". Druhak, že po dvaceti letech se do Valašského Meziříčí přestěhovala a "bydlí tu dodnes". Rozhodl jsem se symbiózu respektovat i na poli zdravotnickém. A to i proto, že Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí se v minulosti významnou měrou na zabezpečení doprovodného programu rally podílela. Šest dnů po operaci jsem byl ze Vsetína převezen do valašskomeziříčského zdravotnického zařízení. Na několik příštích dnů se mně novým domovem stala lůžková část jeho rehabilitačního oddělení. A když jsem napsal domovem, pak mám na mysli skutečný domov. Domov v tom pravém slova smyslu. Domov, kde, bez ohledu na to, že jste v nemocnici, nejenom cítíte, ale i ve skutečnosti vnímáte jistotu, starostlivost a bezpečí domova. Paní rehabilitačního domu je MUDr. Věra Fajkošová. Erudovaná a lidskostí vybavená primářka. V jejích stopách každodenně jdou rovněž její spolupracovnice: staniční sestra Marie Hermanová, tým zdravotních sester a ošetřovatelek a skupina fyzioterapeutek. Záměrně jsem nenapsal, že ve stopách primářky Fajkošové jdou její podřízené, jak bych z obecného hlediska mohl. Tady si totiž nikdo na nic nehraje. Každý zde respektuje každého, každý uznává práci toho druhého… A to je právě tím, co vyvolává v člověku pocit, že není v obyčejném špitále. To je právě to, co snad v každém, kdo se tu, na rehabilitační oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí, přišel vykurýrovat a rozhýbat svou tělesnou schránku, vytváří onen již vzpomínaný pocit jistoty, starostlivosti a bezpečí, jenž vlastně ani není vjemem, ale neklamnou skutečností. Budu upřímný. Že je to na zmíněném oddělení takříkajíc super, jsem věděl. Ostatně, vědomí toho mě vedlo k tomu, že jsem dal pooperační péči ve Valmezu přednost před tou klasickou lázeňskou. Avšak vlastní poznání předčila v tom nejlepším slova smyslu všechna moje očekávání. S pokorou a respektem proto děkuji všem, kteří se na rehabilitačním oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí starali a postarali o to, že jsem se domů po totální endoprotéze kyčle vrátil z velké části soběstačný a nesrovnatelně pohyblivější. Děkuji za nevšední starostlivost, laskavost, trpělivost a pomoc. Děkuji Vám, paní primářko, děkuji vám sestřičky, terapeutky a ošetřovatelky rehabilitačního oddělení Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí za to, že svou profesi neberete jako práci, ale jako poslání. Poslání, jímž dáváte zcela zřetelně najevo, jak vám záleží na tom, aby člověk člověku byl vždy člověkem. Poslání, jež naplňujete srdcem a laskavostí. S úctou váš Dušan Póč


Poděkování MUDr. Matlochovi, MUDr. Říhovi a kolektivu chirurgie

15.11.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dne 20. 10. 2021 jsem byl operován ve vaší nemocnici a dovoluji si poděkovat za vynikající péči celému kolektivu a zvlášť skvělým lékařům MUDr. J. Matlochovi a MUDr. D. Říhovi. Pracuji ve zdravotnictví přes 40 let a s takovou péčí jsem se dosud nesetkal. Děkuji za vše a držím palce ať se dál daří. MUDr. M. Vůjtěch


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

14.11.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za péči v porodnici ve Šternberku. Od začátku, kdy jsem se přišla přihlásit bylo všechno perfektní. Paní doktorka Hájková byla velmi příjemná a ochotná, už při příjmu i dalších kontrolách tak i při propuštění domů. Porod byl naprostou úžasný a tímto moc děkuji paní Věře Sivkové, která se o mě starala. Byla naprosto skvělá. A také poporodní péče ať už o mě nebo i syna byla perfektní. Ochotné sestřičky a lékaři na obou stranách. Rodila jsem tady už před 6 roky a byla jsem opravdu velmi mile překvapená, jak se to tady změnilo. I jídlo bylo chutné na to, že bylo nemocniční. :-) Velké díky. L. Š.


Poděkování příjmové a cévní ambulanci a chirurgickému oddělení

4.11.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, chci poděkovat za citlivý a profesionální přístup od příjmové ambulance až k samotnému zákroku na cévním a chirurgickém oddělení 1. Jste super ♥. E. Barbíriková


Pochvala – Očkovací místo Polikliniky AGEL Ostrava

3.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, velké poděkování za milý a ochotný personál. Byl jsem překvapený, jak se hezky chovaly sestry z očkovacího centra. Doporučil jsem vaší poliklinikou v centru všem, co potřebuji, vlídný a ochotný personál. Děkuji, Ivan K.


Poděkování chirurgické ambulanci

3.11.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěla jsem moc poděkovat Vašemu lékařskému personálu na chirurgické ambulanci v nemocnici ve Valašském Meziříčí. Byla jsem tam v pondělí a ve středu se synem pro malý i když bolestivý zákrok, ale i vzhledem k vysokému počtu pacientů, Váš lékařský personál vykazoval velkou profesionalitu a sestřičky s mým údivem příjemné i na lidi, kteří by si to nezasloužili. Děkujeme, že tady jste. S pozdravem Iveta B.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

27.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat veškerému personálu chirurgicko-traumatologického oddělení Nemocnice AGEL Šternberk za profesionalitu, péči, vstřícnost, empatii a lidský přístup, kterého se mi dostávalo po celou dobu hospitalizace i při následné ambulantní péči. Děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci. S pozdravem a přáním příjemného dne, J.H.


Poděkování ortopedie JPL

26.10.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Včera jsem podstoupil v Jesenické nemocnici artroskopický zákrok na pravém koleni. Chci poděkovat celému týmu za vstřícnost a péči. Jedná se o pana primáře MUDr. Janošce a jeho skupinu. Mé ocenění adresuji sestře Ester Siskové, která o mne celý den vzorně pečovala. Úsměv, optimismus, slova povzbuzeni to vše bylo nabízeno přes velké pracovní nasazení.  V Jeseníku 26.10.2021, Josef P.  


Poděkování dětskému oddělení

24.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, tímto bych chtěla pochválit a zároveň poděkovat celému šternberskému dětskému oddělení. Již 2x mi přijímala dceru paní doktorka Blažková a její profesionální a vždy pozitivní přístup, mě jako panikařící mámu velmi uklidnil. Oběma mým dcerám vždy pomohli a nedovedu si představit, že bych měla jezdit s dcerami až do vzdálené Olomouce. Jejich práce není vůbec jednoduchá, já sama je obdivuji, za jejich vždy dobrou náladu, vřelý přístup k dětem a podporu rodičům. Ta panika každé mámy a každého táty, když s vaším dítětem něco je v nepořádku, je opravdu strašná, vždy jsou ochotni poradit, vysvětlit a podpořit rodiče, aby tu nemoc společnými silami překonaly. Nejen doktoři, ale i sestřičky vykonávají svou práci svědomitě, jsou vždy veselé, úžasné, milé a hodné k dětem a pan primář Malec má srdce ze zlata. Tímto ještě jednou děkuji dětskému oddělení Nemocnice AGEL Šternberk a určitě nejsem jediná máma, která děkuje a které pomohli vyléčit tu jejich ratolest. S přátelským pozdravem M.E. a dcery V. a S.


Pochvala řidiči

20.10.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den , dovolím si poslat pochvalu pro Davida Ilnického. Davídek,ten milý,je vždy u nás v pravou chvíli. S úsměvem vždy na líci,zvedá svoji pravici. A tak táta,stále ležící, směje se, až slzy kanou. To když zase na červenou, stojíme v sanitce a táta volá. Proč zase stojí... Vždy pohotově David odpovídá, vlídné slovo pro tátu má. A i když měří téměř 2 metry, pro nás vždy bude tím hodným, co umí rozjasnit den. Řidič tento,ale i ostatní z party ,co přepravují pacienty si zajisté zaslouží nejen pochvalu. Děkujeme.  E.S. a A.S.


Poděkování gynekologickému oddělení

20.10.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Chtěla bych ještě touto cestou vyjádřit velký dík a uznání personálu gynekologického oddělení vaší nemocnice.V minulém týdnu jsem zde strávila pět dní po větší operaci. Péče,kterou nejen mi věnovaly zejména sestřičky, byla přímo ukázková. Místy jsem měla pocit, že jsem v soukromém luxusnim sanatoriu. Možná si řeknete,že to je samozřejmě, ale vězte, že všude není.Proto o to více cítím potřebu vám napsat, jak úžasné máte zaměstnance a pevně věřím, že jsou za svou perfektní práci a laskavý přístup k pacientům vysoce hodnoceny. Děkuji tedy ještě jednou a přeji všem spousty dalších spokojených pacientů.( asi správně řečeno - uzdravených ) Hana F., Kopřivnice


Poděkování dětskému oddělení

17.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, rádi by jsme poděkovaly celému týmu na dětském oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Ležely jsme u Vás od 15. do 16. 10. 2021 a byla jsem mile překvapená. Máme za sebou nemocnici v Olomouci, Brně a Praha Motol a u Vás jsme se cítily úplně nejlépe. Strašně děkujeme paní doktorce Tereze Blažkové. To je tak milá a pozitivní lékařka že jsem byla úplně nadšená. Úplný anděl. Děkujeme sestřičkám, jak co nás přijímala, tak sestřičce na noční směně. Příjemné, milé, ochotné. Ani jednou nebyl nikdo nepříjemný. I při příjmu se mnou jako s matkou syna počítaly a ani nezaváhaly že bych tu s ním nebyla. A věřte, není toto automatické. Jediné co bych vytknula tak to, že maminky nemají vlastní sociální zařízení na pokoji ale to jen taková maličkost. Ještě jednou mockrát děkujeme a budeme všude chválit. Hezký den N.


Poděkování primáři a sestřičce na dětské pohotovosti

16.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, dnes, dne 16. 10. 2021 v 15:00 hodin jsme navštívili dětskou pohotovost v Nemocnici AGEL Šternberk se synem, kde ordinoval pan primář MUDr. Štěpán Malec a moc milá sestřička. Chtěla bych touto cestou poděkovat za jejich laskavý, chápající a respektující přístup k dítěti i k nám, rodičům. Nestihli jsme jim s manželem pořádně poděkovat, proto budu ráda, když se to k nim donese alespoň touhle cestou. Ještě jednou velké díky a více takových zdravotníků! M.


Poděkování internímu oddělení

13.10.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý deň, rada by som vyjadrila vďaku za profesionálny a milý prístup ošetrujúceho primára MUDr. Miroslava Zapletala a veľmi chápavých a šikovných sestričiek, ktoré mali službu večer 12.10.2021 na internom oddelení.  Napriek tomu, že ich práca je vyčerpávajúca a veľmi náročná zachovali si ľudský, priateľský prístup vďaka čomu som sa cítila u vás bezpečne. Vyšetrenie nebolo vôbec stresujúce, pomohli mi a dostala som odporúčania k riešeniu môjho stavu. Veľmi si to vážim a som naozaj rada, že taký ľudia ako ste vy pracujú v Jeseníckej nemocnici.  Ešte raz, ďakujem a prajem vám veľa síl aby ste všetko zvládali.  S priateľským pozdravom, Nikola R.


Poděkování internímu oddělení

12.10.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Z celého srdce chci poděkovat všem lékařům i sestřičkám interního oddělení šternberské nemocnice, kteří se věnovali a vzorně pečovali o moji maminku J.E. po dobu její hospitalizace na tomto oddělení v červnu 2021. Zároveň velmi děkuji primáři MUDr. Lukáši PRUCKOVI za péči, vstřícné, odborné a lidské jednání. Přeji všem zdravotníkům interního oddělení v jejich náročné práci hodně sil a energie do dalších dnů a příjemnější moderní pracovní prostředí v novém pavilonu, který se v nemocnici buduje. Sama jsem celý profesní život působila ve zdravotnictví a vážím si všech, kteří i v této nelehké době zajišťují náročnou péči o nemocné. Dcera L.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

11.10.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, vím, že spokojení pacienti se málokdy ozvou, protože si nemají na co postěžovat. Já jsem si ale říkala, že se ozvat musím, protože dneska jsem přijela domů z porodnice v Jeseníku a jsme úplně nadšená. Myslím, že jsem si pro svůj druhý císařský řez nemohla vybrat lepší místo! Mám srovnání s jinou porodnicí, kde si taky vlastně nemůžu stěžovat, ale i tak byl zážitek u vás ještě úplně jinde. Ta pohodová, skoro "rodinná" atmosféra, klídek, přátelský personál ochotný poradit a pomoct snad s čímkoliv, krásný pokoj. Nesetkala jsem se s jediným člověkem, který by tam nebyl na svém místě. Od paní primářky a doktorů, přes pana anesteziologa, všechny porodní asistentky a sestřičky z novorozeneckého až po usměvavé ochotné sanitářky - lepší vstup do života jsem si pro svého syna nemohla přát. Tým u mé operace byl úplně ukázkový, udělali z operace vlastně docela příjemný zážitek. Možnost mít manžela u hlavy jako úplná samozřejmost je taky u vás skvělá věc - za tu příležitost vidět hned jeho první reakci, když zjistil, že má syna, budu vděčná napořád! No a i následná ukázková péče o mě i o syna, empatický přístup a tolik úsměvů od všech okolo. Vůbec nic bych neměnila. Chtěla bych tímto ještě jednou všem moc poděkovat a pokud se někdy rozhodneme pro třetí dítě, vůbec nebudu s výběrem porodnice váhat. Díky moc a přeji spoustu spokojených pacientů! S pozdravem, Barbora P.


Pochvala arytmologické ambulanci

11.10.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Tímto e-mailem bych chtěl pochválit Váš celý tým arytmologické ambulance. Měl jsem zde několik vyšetření a konzultací a musím uznat, že tak vstřícnou péči jsem nikde jinde nepoznal. Od doktorů Raniče, Szmeka až po všechny sestry na EKG, HUTT testu, Ergometrii, EKG holteru, recepci atd. Všude milý přístup a ochota. Návštěva nemocnice je ze své podstaty nepříjemná záležitost, ale Vaše nemocnice dělá vše pro maximální ulehčení tohoto stresu. Ještě jednou děkuji. M. Cuper Albrechtice


Poděkování za vzornou a odbornou péči

29.9.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní ředitelko, chtěla bych poděkovat za vzornou a odbornou péči, kterou věnovalo oddělení následné péče s rehabilitaci v budově C mému manželovi Vlastimilu Baránkovi. Děkuji paní primářce, že manžela přijala na oddělní (ze sanatoria jih Ostr. Zábřeh), paní doktorce, sestřičkám a rehabillitačním sestrám, které manžela rozchodily tak, že se 17.9.2021 mohl vrátit téměř po půlročním léčení z kovidu domů. Přeji hodně léčebných úspěchů. M.B.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

24.9.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, 17.9.2021 jsem ve vaší nemocnici na interním odd. gastroenterologické ambulanci absolvovala kolonoskopické vyšetření. Zákrok prováděl MUDr. Pernica spolu s týmem sester paní Berčákovou a Potěšilovou. Chtěla bych tímto poděkovat všem ošetřujícím za velmi profesionální a zejména lidský přístup a ohledy s nimiž celý zákrok tito pracovníci prováděli. Byla jsem velmi mila překvapena tím, jak dokázali navodit uklidňující atmosféru při tomto poněkud nepříjemném vyšetření. To, že výsledek vyšetření byl negativní mé pocity samozřejmě ještě znásobil. Myslím, že mé poděkování všem by si zasloužilo prezentaci vedení nemocnice. Děkuji. S pozdravem Věra V.


Poděkování internímu týmu

24.9.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc děkuji za pečlivost a starost o mého tatínka, který byl na vašem interním oddělení hospitalizován začátkem září. Jeho zdravotní stav potřeboval zaléčit a musím říci, že jsem byla velmi spokojená jak profesionalitou při samotném příjmu, tak i péči na oddělení. Je opravdu radost vidět, když personál svou práci dělá velmi dobře a s chutí. Tatínek posílá pozdravy nejen ošetřujícím lékařům v čele s primářkou Černochovou, ale také všem sestřičkám a pomocnému personálu. Ještě jednou děkujeme! Jana T.


Pochvala – MUDr. Ragénaité-Mrnka, pracoviště Olomouc

23.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko,   chtěl bych touto cestou poděkovat paní  MUDr. Viktorija Ragénaité-Mrnka za profesionální a vzornou péči, kterou věnovala a věnuje mému v současné době těžce nemocnému tatínkovi panu Dušanu Járovi. Tatínek mi vždycky vykládal, jak je s paní doktorkou spokojen, že mu vždy všechno potřebné co se týče zdravotního stavu vysvětlí, a že má skvělý přístup. Dále paní doktorka okamžitě telefonicky reagovala na nedobré výsledky rozboru krve s tím, že se máme s tatínkem co nejdříve dostavit na interní kliniku do nemocnice. Její lidský přístup k pacientovi, ale i v rámci komunikace se mnou nebo s manželkou, považuji za příkladný. Nejen že nám vždy dokázala sdělit a vysvětlit vše potřebné, ale z jejího chování jsme vždy cítili i porozumění a určitou podporu.   Vážená paní ředitelko, dovolte mi na závěr vyslovit přání, že k lékaři, jakým je paní MUDr.  Viktorija Ragénaité-Mrnka, bych určitě nejenom já chodil velice rád.   S pozdravem, Tomáš J.


Pochvala – Poliklinika AGEL Praha Italská

20.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za skvělou práci všem pracovníkům laboratoře AGEL Italska, Praha za skvělou práci, jak po odborné stránce, tak i po stránce při jednání s pacientem. Profesionalita a přístup k pacientovi je skvělou součástí péče o pacienta, a to je to, co jsem u vás našla a doporučila jsem všem mým přátelům. Věřím, že vás to potěší a pokud mohu ještě někde zdůraznit vše o vašich skvělých službách, nejen co se týká laboratoře, ale i jiných odděleních, které jsem navštívila Rtg, kožní lékař ORL atd, ráda touto cestou vyjádřím svou absolutní spokojenost a děkuji tímto všem, kteří ve vaší společnosti pracují. S přáním příjemného dne, Jana V.


Poděkování internímu oddělení

19.9.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Děkuji za příkladnou péči v době mé hospitalizace 7. - 9. září v Nemocnici AGEL Šternberk na interním oddělení. A díky za vyhovění mé prosby o nadstandartní pokoj. Přeji Vašim zaměstnancům klid a pohodu v jejich těžké práci. Velmi si vážím práce všech zdravotníků v této nelehké době.  K.L.


Pochvala – MUDr. Weyland-Trejbalová, pracoviště Praha

2.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes jsem byla na kontrole na gynekologii u MUDr. Weyland Trejbalové. Chtěl bych ji vyjádřit poděkování a uznání za její chování k pacientům. Jak se snaží pomoci, což často nebývá běžné. Děkuji. Miloslava Ř.


Poděkování personálu interního oddělení

31.8.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dnes v noci 31.8.2021 jsem byla nucena pro velké bolesti navštívit interní oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk. Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Veronika Kovaříková a sestře která měla noční službu za velice hezký přístup. Postarali se o mne, proběhlo mnoho vyšetření a hlavně jsem odjížděla s minimálními bolestmi. Ještě jednou jak paní doktorce, tak i sestře velice děkuji za veškerou péči kterou mi věnovaly. A.O.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

27.8.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Vážený pane primáři, musím Vám napsat, že máte skvělý personál! Při nástupu mě přijímala sestřička Martina Hošková, byla příjemná, veselá, takže jsem se přestala bát. Všechno mi vysvětlila, ukázala, byla milá, takže moje úzkost a strach ustoupily. Stejně tak MUDr. Kučera mi při příjmu vše vysvětlil a snažil se rozptýlit mé obavy. Operoval mě MUDr. Harašta a propouštěl MUDr. Lužný. Oba byli příjemní, při vizitě profesionální a ptali se mě, jestli se chci na něco zeptat. Jsem celému personálu moc vděčná, že o mě pečoval tak, že jsem ztratila strach z operace. Byli všichni úžasní!! S úctou H.T.


Poděkování MUDr. Puszkailerovi z chirurgicko-traumatologického oddělení

8.8.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Leo Puszkailerovi za profesionálně odvedenou práci a za kladný a lidský přístup. Byl jsem velice spokojen. Děkuji. S pozdravem P. S.


Pochvala – MUDr. Ragenaite-Mrnka, pracoviště Olomouc

13.7.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Hezký den, paní ředitelko, Po 45 letech jsem se z Ostravy přestěhoval na Litovelsko. Při poslední kontrole mi obvodní Ostravě naordinovala Warfarin. Přešel jsem k vám na polikliniku. Krev mi lítala nahoru a dolu jedno „4" podruhé „1,2"… MUDr. Ragenaite-Mrnka na to reagovala i telefonicky a ereceptem injekce i do břicha. Nakonec po dohodě s internistou pani MUDr. Hamplovou mi naordinovali místo Walfarinu lék „ Eliguisien“ cítím se konečně dobře. Jsem rád, že jsem u vás na poliklinice zastavil a chtěl bych touto cestou poděkovat pani MUDr. Ragenaite-Mrnce, že se o mne opravdu skvěle starala. Jan V.


Poděkování MUDr. Chovančíkovi, Ph.D. a týmu kardiologie

12.7.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, dne 8. 6. 2021 mi byla provedena ve Vaší nemocnici katetrová ablace srdečních aritmií. Chtěl bych ještě jednou poděkovat touto cestou MUDr. Chovančíkovi, Ph.D. a celému týmu zdravotníků, kteří se o mě během zákroku i po něm starali. Profesionální a lidský přístup všech, počínaje přijmovou recepcí, lékařů, sester, uklízeček a celého týmu nemocnice ve mě zanechal jen ty nejlepší vzpomínky. Nemocnice je právem nazývaná jako špičková v republice. Také bych chtěl touto cestou poděkovat i MUDr. Janu Indrákovi, který mi byl oporou a uklidnil mne před operací. Měl jsem z ní velké obavy. Dnes však mohu ubezpečit, že byly zbytečné!!!. Děkuji, P. Sopka


Poděkování lékařům a sestřičkám nemocnice ve Valašském Meziříčí

7.7.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Touto cestou vyjadřuji své upřímné poděkování a vděčnost lékařům a sestřičkám interních oddělení, především pak COVID-JIP a ARO, kteří mne léčili, ošetřovali a také vyléčili z nemoci Covid-19. Mé poděkování patří také lékařům a sestřičkám dalších oddělení, neboť řada z nich se podílela na zjištění mého zdravotního stavu a tedy následně i na mém uzdravení. Jsem si vědom toho, že především jejich obětavosti a profesionalitě jsem se po čtyřtýdenní hospitalizaci mohl vrátit ke své rodině a do běžného života. Srdečné díky! Jan S., Poličná


Poděkování MUDr. Pavlu Klusovi a kolektivu OKB

7.7.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Ráda bych touto cestou vyjádřila vděk panu doktorovi MUDr. Pavlu Klusovi z lipidové poradny za příkladnou zdravotní péči péči o mou osobu. Je velmi erudovaný, zdvořilý, příjemného vystupování, s vysokou mírou empatie. Po veškerých vyšetřeních mi velmi lidsky, trpělivě a podrobně vysvětluje závěry vyšetření, navrhuje medikaci. Mám také osobní velmi dobré zkušenosti se setřičkami při odběru krve. Kdykoliv příjdu do Vaší nemocnice, setkávám se s milými profesionály, kteří ochotně plní své pracovní povinnosti ve prospěch pacienta. Napadla mne myšlenka, že by nemocnice plným právem mohla mít v logu místo Agel slovo Angel (anděl). Mgr. M. Břenková Havířov


Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

21.6.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, velmi ráda bych poděkovala celému týmu z gynekologicko-porodnického a následně novorozeneckého oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, hlavně těm, kteří měli službu v termínu 31. 5. – 3. 6. 2021. Porod proběhl naprosto krásně a přirozeně díky skvělé porodní asistentce Bibiáně a její nepřetržité podpoře během celé "akce". Poděkování tímto patří také MUDr. Kučerovi, který mě přijímal a následně i porod "zakončil". Další mé díky patří veškerému personálu na oddělení šestinedělí. Jen díky tomu jsem se u vás cítila dobře, bezpečně a vlastně vůbec ne jako v nemocnici. Díky sestřičkám, které mi pomáhaly masírovat prsa, když se mi druhou noc nalila tak, že jsem myslela, že prasknou. Na další porod se k vám do nemocnice vyloženě těším. S pozdravem a ještě jedním velkým DÍKY P. V.


Poděkování týmu jednodenní kardiologie

21.6.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážení pracovníci Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí, 16. 6. 2021 jsem byla na oddělení jednodenní kardiologie na koronarografii. Od začátku až do konce jsem se ve Vaší nemocnici setkala s tak úžasným jednáním a péčí, že mi to nedá a musím Vám vyjádřit velikou pochvalu za záslužnou a nelehkou práci a krásný přístup k pacientům i vysokou úroveň poskytované péče. Přeji Vám hodně pracovních úspěchů, spokojené pacienty a ať se vše daří i nadále!   Ing. E. Šodková Čeladná 


Poděkování týmu kardiologie 1

16.6.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Milé sestřičky! Chci poděkovat za Vaši skvělou péči, neboť úsměv na Vašich tvářích léčí. S Vaší péčí se pacienti cítí lépe, mají pocit štěstí, srdíčko radostí jim tepe. Co více Vám psát, ať každý pacient Vás má rád. Ať se na Vás těší, bez Vaší péče to bývá těžší. Na památku věnuje M. Latka  


Poděkování kolektivu kardiologie 2

14.6.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, tento týden jsem u vás podstoupil ablaci srdce. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se o mne starali. Péče všech sester, ošetřovatelek a MUDr. Mikušové je obdivuhodná. Díky za to!  S pozdravem, P. Černoch


Poděkování ARO + JIP

10.6.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Vážení a milí, Dovoluji si aspoň touto cestou ještě jednou poděkovat za to, že jste mě svou profesionální prací, milou a obětavou péčí, psychickou podporou i pohlazením vrátili zpátky do života. Je tady krásně a jsem Vám všem za to velmi vděčná. Moc si vážím práce vás všech. Přeji vám hodně síly, energie, zasloužený odpočinek a jen samé vděčné a uzdravené pacienty.  Děkuji Marcela H., Rožnov p.Radhoštěm


Poděkování gynekologicko-porodnickému, novorozeneckému a chirurgickému oddělení

2.6.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, chtěla bych poděkovat personálu na porodnickém oddělení a novorozeneckém oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, 8. dubna se mi narodil syn. Všichni byli moc milí, trpěliví, ochotní a velmi profesionální. Také bych opožděně chtěla poděkovat za péči personálu traumatologické, chirurgické ambulance za vynikající péči. V.CH.


Poděkování dětskému oddělení

1.6.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, touhle cestou bych chtěla moc poděkovat celému dětskému oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk za skvělou péči, která byla našemu synovi poskytnuta. Také bych moc chtěla poděkovat panu doktorovi Markovi Poláchovi, za skvěle odvedenou práci na sále a celému jeho týmu. Jako matka jsem i z tak "malého" zákroku byla vystresovaná, ale náš syn to zvládl na jedničku, jen díky Vašim zaměstnancům! Ještě jednou velké DÍKY. T.J.


Poděkování covidovému oddělení

26.5.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Přeji krásný den, touto cestou bych velmi ráda poděkovala týmu na "Covidovém" oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, kde jsem pobyla od 7. 5. do 12. 5. 2021, všechny sestřičky i zdravotní bratři byli moc fajn. Velmi oceňuji lidský přístup, vstřícnost a skvělou péči o pacienta. Moc všem ještě jednou děkuji M.S.


Poděkování internímu oddělení

21.5.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc tímto děkuji veškerému personálu interního oddělení za péči, kterou personál věnoval mé mamince při pobytu na zdejším oddělení. Ikdyž nebylo možno navštěvovat svou maminku, byla jsem s ní v kontaktu denně přes telefon a mohu říci, že její slova chvály a starostlivosti byly vstkutku od srdce a upřímné. Děkuji všem lékařům, jmenovitě poté dr.Černochové a ošetřujícímu personálu. Přeji Vám vše dobré a ještě jednou moc děkujeme za péči, která se nevidí jen tak všude.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

20.5.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

10.4. jsem přijela na gynekologii na pohotovost, kde z toho vznikl akutní císař. Velice ráda budu doporučovat, protože jsem byla velice spokojená. Personál úžasný jak v péči o mě, tak v péči o dcerku. Veliká pochvala. Hana S.


Poděkování týmu na odběrovém místě a očkovacím centru covid-19

18.5.2021 / Nemocnice AGEL Šternberk

Dobrý den, pravidelně se k vám jezdím testovat (antigenní testy). Občas musím jinam, když není volný termín a musím říct, že u vás je organizace testování od začátku velmi dobrá, jde to rychle. Dnes jsem byla na 1. očkování také u vás a opět skvělá organizace. Dokonce si myslím, že byste zvládli naočkovat ještě o dost víc lidí:) (podle dneška alespoň to tak vypadalo...) Díky. Je povzbudivé vidět, když někde něco dobře funguje a je příjemný personál. Přeji hodně zdaru, síly pro personál a spokojených, uzdravených pacientů.


Poděkování sestřičkám z našeho Facebooku

11.5.2021 / AGEL Transfúzní služba

Jiří Simon S velkým DĚKUJI už něco málo přes 20 let.. Krásná práce..   Daniel Spěváček Úžasný sestřičky. Skvělý servis a hlavně nekončící zábava při odběru.. Už se na vás zítra těším.. Jsem zvědavý, která mě pichnete tentokrát pěkný svátek přeji!   Iveta Bogumska Jste úžasní, nejlepší . Vždy se na vás moc těším, lepší sestřičky jsem nepotkala.   Lidu Šenková Jste nejlepší na světě.                                 Jan Hotovec Jste všichni suproví Jste prostě nej... Vše nejlepší sestřičky! Vše nejlepší bratři! Hana Švubová Pevné nervy a krásný den.   Daniel Spěváček Děkujeme že jste a děláte svět lepší.   Andrea Rattayová Všechno nejlepší.   Tomáš Janíček Tak krásný svátek!


Poděkování týmu kardiochirurgie

10.5.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážení, dne 7. dubna 2021 jsem byla přijata na Vaše oddělení za účelem náhrady aortální chlopně. Dnes už jsem po úspěšném zákroku doma, ale cítím potřebu vyjádřit se k Vaší práci. Byla jsem překvapena vysokou profesionalitou, jednáním s pacienty, ochotou a neuvěřitelně lidským přístupem všech lékařů i sester, včetně pomocného personálu, kteří mi byli i v těžkých chvílích oporou. Cítila jsem se ve Vaší péči bezpečně a všichni navždy zůstanete v mých vzpomínkách jako skuteční profesionálové po všech stránkách. Ještě jednou Vám za všechno děkuji. Přeji Vám mnoho spokojenosti a stejně vděčných pacientů jako jsem já. S úctou H. Višnická


Poděkování oddělení internímu a ARO

5.5.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval lékařům, zdravotním sestrám a ostatním zaměstnancům jesenické nemocnice, zvláště oddělení interny pana primáře Zapletala a oddělení ARO pana primáře Kudrny za péči, kterou mi věnovali při mé hospitalizaci. Rudolf Řezník, Česká Ves.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

26.4.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat porodnímu a novorozeneckému oddělení. Úžasný personál. Všude budu jen doporučovat. Děkuji moc.


Poděkování oddělení následné péče

15.4.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Dobrý den, rád bych poděkoval za péči mojí maminky na oddělení následné péče 2, pod vedením paní staniční Olinky, která je profesionální, laskavá a je na pravém místě, celý personál hodný, vstřícný laskavý , přeji všem děvčatům hodně sil v této náročné práci a velké díky všem lékařům sestrám,uklizeckam, atd v celé nemocnici Marek B.


Poděkování

14.4.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Z celého srdce chci poděkovat všem lékařům a sestrám z bruntálské nemocnice za péči o mého bratra J. Zejména velký dík panu primáři Kulihovi za osobní přístup a speciální velký dík řediteli nemocnice panu Ing. Kameníkovi za ochotu, vstřícnost a velkou pomoc. Nesmírně si vážíme všech, kteří v této nelehké době zajišťují péči nemocným a bojují všemi prostředky za záchranu životů. Přeji hodně sil a energie. Vydržte! K.R.


Poděkování porodnímu a novorozeneckému oddělení

6.4.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Moc bych chtěla touto cestou poděkovat novorozeneckému a porodnímu oddělení. Jak ošetřovatelský personál, tak i lékaři bezvadní. Měla jsem ze začátku obavy, jako prvorodička, ale tyto byly okamžitě rozplynuty již po příchodu na oddělení. Milé, vlídné sestry, které mi vše rády vysvětlily. Dále edukace o novorozence, plno nových informací a hlavně klid, úsměv na tvářích a pohoda - to vše jsou věci, které nebývají stadndardem, nicméně tady ano a zato moc děkuji. Jste skvělí a za pár let opět a jedině u vás :) L.M.


Poděkování oddělení kardiologie 2

29.3.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Dobrý den, velmi děkuji za krásnou péči na kardiologii II. Dne 23. března jsem byla u Vás na zákroku a jsem opravdu nadmíru spokojená. Doktor odvedl skvělou práci. Skvělé sestry mi velmi pomáhaly vše zvládnout a podporovaly mě po celou dobu zákroku. Sestry na lůžkovém oddělení se o mě staraly jako o miminko. I paní uklízečka byla velmi ohleduplná. Všechna čest celému oddělení. Těch 400 km tam a zpět za to stálo. Srdečně zdraví, Zukalová


Poděkování MUDr. Szkatulové a kolektivu neurologie

25.3.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane řediteli, milé vedení nemocnice "Agel" v Třinci, ačkoliv je těžká doba covidu, všude kolem chodí lidé zahaleni v roušce, bez veselého úsměvu, pozdrav téměř neslyšíte, přesto Vám, respektive dvěma ženám, Vašim zaměstnancům, chci tímto velice poděkovat. Jsem maminkou Vaší zdravotní sestry, tč. na MD - pí Michaely Kropové, babičkou 1. trojčat 2020, nad kterými držíte ochrannou ruku. Bohužel, díky zavřeným základním školám i MŠ a každodennímu několikahodinovému sezení a psaní e-mailů (často do půlnoci) a denní výuce malých dětí na dálku, přes PC, mě postihl po 5 měsících silný zánět sedacího nervu a blok krční páteře. Pro celodenní bolesti v noze jsem byla nucena vyhledat lékaře, nemohla jsem už téměř chodit a unést miminka byl skoro nadlidský výkon. Jsem lektorkou společenských tanců, tudíž pravidelný pohyb a běhání mi vyhovuje, dělá radost, ale zákaz všech aktivit mi ublížil. Tímto tedy 1000x děkuji paní MUDr. Irence Škatulové za to, že mě nenechala čekat až do srpna, vyšetřila mě a předepsala patřičné terapie (parafín, elektroléčbu i rehabilitace, plus magnetickou rezonanci, terapie v místě bydliště). Zároveň patří obrovský dík Vaší fyzioterapeutce, paní Monice Heczkové, která o mě pečuje právě v Jablunkově. Je to další "anděl". Tato drobná, milá paní dělá pro pacienty nemožné. Ví přesně kde chytit, zmáčknout, natáhnout, aby zmírnila a uvolnila bolest. Proto chci oběma ženám prostřednictvím vedení mockrát poděkovat a věřím, že za svou práci budou mile ohodnoceny, třeba i příjemnou relaxační masáží, kterou by si jistě také zasloužily! Kéž by doba roušek už všem skončila, kéž by takových "andělů" mezi námi bylo více! S úctou ke všem, kteří pomáhají od srdce a takto se starají o své pacienty i nejbližší. Mgr. Hana Legierská


Poděkování oddělení internímu a LDN

23.3.2021 / Nemocnice AGEL Jeseník

Touto cestou bychom rádi poděkovali sestřičkám a lékařům za výbornou péči o našeho tatínka, který je stále hospitalizován na oddělení LDN. V této nelehké době je to těžké jak pro nás, tak hlavně pro vás. Moc vám všem děkujeme a přejem hodně, hodně sil. Děkujeme manželé Renata a Miroslav B.


Poděkování MUDr. Matlochovi a týmu Chirurgie 1.

12.3.2021 / Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí

Vážený pane doktore, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat Vám i celému týmu oddělení Chirurgie I. ve Vaší nemocnici za vysoce profesionální a lidský přístup, který jsem vnímal od prvního setkání s Vámi  12. 1. 2021, přes různá vyšetření 9. 2. 2021 až po samotnou hospitalizaci od 25. 2. do 28. 2. 2021. V pátek  26. 2. 2021 jsem podstoupil laparoskopickou plastiku tříselné kýly, která díky Vám dopadla velmi dobře. Zejména si velmi vážím Vašeho vstřícného přístupu k pacientům, kteří požadují bezkrevní léčbu. Oceňuji, že Vaše nemocnice má pro takové případy vypracované „Dříve vyslovené přání pro bezkrevní postup", který zjednodušuje příjem pacientů z řad svědků Jehovových a dodává pocit jistoty, že bude respektováno jejich přání. Vážím si také Vaší odborné a namáhavé práce v dnešní náročné Covidové době. Vyřiďte prosím poděkování také Vašim kolegům a sestřičkám.   S přáním mnoha úspěchů v pracovním i osobním životě. Srdečně zdraví, Z. Dobeš    


Děkuji

11.3.2021 / AGEL Transfúzní služba

Děkuji vašemu presonálu za rychlý průběh bez dlouhého čekání. Děkuji i za vlídný a příjemný personál. M.S.


Poděkování

8.3.2021 / AGEL Transfúzní služba

Milé sestřičky, nějaký čas jsem přemýšlel nad tím, jak Vám poděkovat za to, že jste si ve svém životě vybraly pro společnost tak důležité poslání, jako je pomáhat lidem. Záměrně jsem využil slova poslání, protože za práci bývá adekvátní odměna. Ta vaše ovšem nelze, obzvláště v těchto těžkých časech, dostatečně vyvážit. Vaše nasazení a odhodlání vykonávat vaše poslání, často i v těžkých podmínkách, by mělo být inspirací pro nás všechny. Jako poděkování, vzhledem k tomu, že se blíží svátek „Mezinárodní den žen“, jsem se rozhodl darovat každé z Vás z Transfúzní služby Šumperk alespoň maličkost v podobě jedné růže. Je to málo, ale snad Vám zpříjemní den. Nevím přesný počet žen na oddělení, tak se omlouvám, jestli na některou z Vás nezbyde. Děkuji za Vaše milé úsměvy a profesionální přístup při každém odběru. S přáním hezkého dne MDŽ O.K.


Pochvala - Odběrové místo, pracoviště Praha

5.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pěkný den, dnes ráno jsem navštívil vaše odběrové stanoviště (5/3, 8:25 AGEL - Italská), tímto bych velmi rád pochválil personál, který byl na místě a odběr prováděl. Po celou dobu byli velmi příjemní a snažili se odběr co nejvíce ulehčit. Díky této zkušenosti už vím, že nemusím mít z odběru jakoukoliv obavu. Pokud je to možné, prosím, předejte tuto pochvalu dále. Věřím, že to bude alespoň malé potěšení v této době. Přeji vám mnoho všem mnoho sil! Lukáš V.


Poděkování týmu JIP

4.3.2021 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji upřímě a z celého srdce všem zaměstnancům JIP v Bruntále. Za vaši obětavost, profesionální práci, empatii, laskavost a obrovské vypětí sil, které každodenně dáváte nám pacientům. Díky za to, že jste mne vrátili zpátky do života! Díky všem sestřičkám a celému personálu JIP. S úctou Z.K. 


Pochvala – MUDr. Magda Křenková, pracoviště Praha

3.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaše spolupracovníky z Vaší polikliniky - Italská 37 - Praha 2 a to za 100% vykonávání svojí profese pí. MUDR. Magdy Křenková a její sestřičky. Vždycky při naší návštěve u Vás - u nich, naše maximalní spokojenost s jejich ochotou, profesionalitou a hlavně i přístupem. Děkujeme Vladimír a Helena F.


Poděkování na chirurgické oddělení

3.3.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Osobní poděkování zdravotní sestře p.Stodůlkové, která mě vezla z důvodu tržné rány na hlavě na sono a celému kolektivu zdravotních sester, které ve dnech  21.2.- 22.2. držely nademnou ochrannou ruku. Přeji Vám vše dobré. pan T. 


Poděkování zaměstnancům ARO, JIP, Interny I.

2.3.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří se o mne starali od poloviny ledna po čtyři týdny mého pobytu v nemocnici, všem z Covid ARO, JIP, a interny 1. Díky všem lékařům a lékařkám, sestřičkám i bratrům, ošetřovatelkám a ošetřovatelům,rehabilitačním pracovníkům, vojákům z Hranic, uklizečkám, za Vaše nasazení při záchraně mého života, i mnohých dalších. S vděčností a úctou F. Petr


Poděkování zaměstnancům

26.2.2021 / Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí

Dobry den! Rada bych touto cestou podekovala lidem, kteri se o mne starali pri mem nedavnem pobytu na chirurg.odd. valasskomeziricske nemocnice (23.2.) Od prijeti na chirurg.ambulanci, pres rentgen, EKG na internim prijmu, oddeleni chirurgie, anestezie, vcetne oper.salu jsem se setkala asi s 20-30 lidmi (sestricky, sanitari, lekari, pani na uklid) a vsichni do jednoho byli s usmevem, skveli, pozitivni a profesionalni, coz zvlaste v dnesni dobe neni jednoduche dodrzet (ale pro kazdeho pacienta to znamena strasne moc), a proto jim vsem patri moje obrovske diky! Preji jim, aby meli stale nejaky duvod k radosti a aby se jim vsem dobre darilo jak v profesnim, tak osobnim zivote! Renata B.        


Pochvala - MUDr. Brumovská, pracoviště Praha

11.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat MUDr. Brumovské a její sestře z angiologické ambulance za jejich vstřícný a laskavý přístup ke mně jako pacientovi. Byla jsem velmi mile překvapena s jakou péčí se staraly o můj zdravotní problém.  Srdečně ještě jednou děkuji. O.P. Praha


Pochvala – MUDr. Lupták, pracoviště Olomouc

1.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, jezdím 1x ročně na pravidelnou zdravotní prohlídku do ordinace MUDr. Jiřího Luptáka. Chci velmi poděkovat a vyjádřit pochvalu panu doktorovi a sestřičkám, za profesionální přístup a ochotu, které se mi v ordinaci dostává. Za to jim patří velký dík.  Přeji Vám hodně spokojených pacientů. Přeji hezký den, J.Z. Vsetín


Zaměstnancům rehabilitace

18.1.2021 / AGEL Hornická poliklinika

Děkuji za péči Všem zaměstnancům rehabilitace za vstřícnost a ochotu. Přeji mnoho sil a pevné zdraví. B. G. Ostrava


Vodoléčbě

18.1.2021 / AGEL Hornická poliklinika

Chtěla bych vyzvednout ochotu a přístup sestry u vodoléčby. Pacientka z Ostravy


Poděkování - sociální lůžka

13.1.2021 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, chtěla bych Vašemu zdravotnickému zařízení poděkovat za péči, kterou jste poskytovali mé mamince, Vladislavě Jankovičové (1930), která byla dnes přemístěna do jejího trvalého bydliště, ale již do Domova důchodců v Příboře. Chtěla bych vyzdvihnout hlavně možnost komunikace prostřednictvím Skype na tabletu. Sestřičky byly velice ochotné a vstřícné, a vždy promptně spojení zprostředkovaly, takže jsem mohla alespoň jednou týdně s maminkou mluvit a zároveň se s ní i vidět. Nevolala jsem častěji, protože jsem nechtěla zatěžovat sestřičky, které mají jistě plné ruce práce, ale tak to mělo dobrý vliv na psychiku maminky. V současné obtížné době, kdy je problém s návštěvami, je to skvělý způsob, jak spojit Vaše pacienty se světem.  Bylo mi řečeno, že na celé oddělení je pouze jeden tablet. Vzhledem k charakteru Vašeho zdravotnického zařízení a k situaci, která v České Republice panuje, by bylo přínosem, kdyby se taková služba trochu rozšířila. Ještě jednou Vám děkuji za péči a vstřícnost, s pozdravem D.N.


Poděkování oddělení LDN

29.12.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Chtěla bych vám milé sestřičky a lékaři na oddělení LDN velmi poděkovat za péči o naše nejbližší , kteří z důvodu jakéhokoli, nemohou trávit s námi Vánoce a konec roku. Je to těžká doba, ale díky Vám jsou tyto chvíle pro nás daleko přijatelnější, protože vaše starostlivost se vyrovná té naší. Také moje maminka Blažena Dřímalová leží v tuto dobu na vašem oddělení, pro nás je těžké se s tím vyrovnat, ale víme, že je v dobrých rukách. Moc, moc vám děkujeme. dcera Soňa Vylegalová a syn Martin Dřímal


Poděkování chirurgické ambulanci

23.11.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou moc poděkovala všem pracovníkům chirurgické ambulance nemocnice Jeseník za jejich práci a mé ošetření na ambulanci v odpoledních hodinách dne 20.11.2020. Velký dík všem setřičkám, lékařům i dalším zdravotnickým pracovníkům za profesionální, empatický a lidský přístup se kterým přistupovali k mému ošetření. Prosím, aby se tato informace k nim dostala. Přeji hodně síly v této nelehké době. S úctou Eleni Zrnečková Vaníčková ( úraz 20.11.2020 pád ze 3 metrů)


Pochvala – MUDr. Mokriš, pracoviště Praha

19.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení,  dne 23. 9. 2020 jsem byla na kontrole na urologickém oddělení u pana Dr. Mokriše. Zde jsem se opět setkala s nevšední ochotou při celém jednání pravidelné zdravotní prohlídky. Protože jsem se s tímto jednání zde nesetkala poprvé, žádám tímto o vyslovení mimořádné pochvaly. Předem děkuji za kladné vyřízení u jmenovaného. S pozdravem, M. K. Praha


Poděkování internímu oddělení

17.11.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dobrý den pane řediteli, tímto bych chtěl poděkovat kolektivu interního oddělení Vaší nemocnice v čele s panem primářem MUDr. Zapletalem. Za vzornou péči o mého otce Karla Šušlíka, který byl hospitalizován dne 6.8.2020, bych chtěl obzvláště vyzdvihnout péči zdravotních sester a starostlivost lékařů v čele s primářem MUDr. Zapletalem.   S poděkováním syn Karel Šušlík


Poděkování chirurgickému oddělení

16.11.2020 / Nemocnice AGEL Jeseník

Dne 26.9 jsem byla u vás hospitalizována na chirurgickém oddělení se zlomeninou předloktí. Chtěla bych tímto poděkovat sestřičkám které byly hodné a ochotné, panu primářovi který mne operoval a taky všem ostatním. Veškerá předoperační i pooperační péče byla vynikající což hodně pomohlo člověku, kterého operovali poprvé a měl tak trošku ze všeho lufty. Díky vašemu přístupu rekonvalescence probíhá dobře Randýsková Zuzana


Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

3.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Jsem velmi spokojen s MUDr. FAFEJTOVOU. Paní doktorka je výborná odbornice, vše vyšetří, je velice obětavá, vychází člověku maximálně vstříc. P.A.


Poděkovaní za péči o tatínka

2.11.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Paní staniční sestro Rananko, chtěla jsem touto cestou poděkovat všem sestřičkam, lékařům, sanitářům, kteří pečovali o mého otce T.K , který byl hospitalizovanyv této nelehké době covid režimu, na Oddělení odborné ošetřovatelské péče pod vedením paní primářky MUDr. Lidie Ćmielové a samozřejmě i Vašim profesionálním vedením. Díky Vaši profesionální práci a krásném přístupu k pacientům, jsem mohla otce i navštívit. Vy všichni jste si zasloužili ohodnocení mého otce, který obdivně stal ve dveřích ošetřovny a prohlášení TO JE KRÁSA, což mluví za vše. Děkuji tímto i sociální pracovníci p. Mgr. Evě Palianové za milý a vysoce profesionální přístup. V neposlední řadě srdečně děkuji za úžasnou práci,neutuchající motivaci pacientů k aktivnímu cvičení a milý přístup k pacientům fyzioterapeutce Kristině Stalmachové. S vděčností a úctou dcera L.N.


Poděkování za vzornou péči

26.10.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, pane řediteli, 13.10.2020 jsem byl hospitalizován na chirurgii s melanomem na rameni. Žasl jsem, s jakou péčí a přístupem jsem absolvoval vyšetření, operaci i pooperační péči. Děkuji. I když ještě není vše ukončeno, chtěl bych poděkovat všem doktorům, sestřičkám a veškerému personálu za vzornou péči, kterou mi věnovali a věnují. V dnešní nelehké době děkuji dvojnásob. Přeji Vám a všem, co se starají o naše zdraví, mnoho zdraví a  úspěchů, jak v pracovním, tak v osobním životě, spoustu sil a spokojených pacientů. Klaním se a smekám před Vámi. Ještě jednou veliký obdiv a poděkování za vše. S pozdravem P.F.


Poděkování

1.10.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den pane primáři Kuliho, děkujeme moc za vstřícnost, byli jsme s vámi od začátku velmi spokojeni. Přejeme pevné zdraví a mnoho sil v těchto nelehkých časech. S přáním hezkého dne M.B.


Poděkování Sociální službě Podhorská

14.7.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou poděkovat za starost a péči mé maminky K. K. na oddělení sociální péče pod vedením Bc. Miroslavy Hořínkové. S ochotou, profesionálním a odborným přístupem jak Bc. Hořínkové, tak všech sestřiček a ošetřovatelek jsem byla velmi spokojená. Poděkování a velkou úctu všem sestřičkám a ošetřovatelkám. Vždy mi ochotně poradily, vyšly vstříc a maminku jsem vždy měla vzorně ošetřenou a zajištěnou. Ještě jednou velký dík, s úctou Š. M. z Horního Města


Poděkování MUDr. Šestořadovi

25.5.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, velice ráda bych poděkovala panu Dr. Šestořadovi za úžasnou péči a ochotu, lidský přístup a rychlé jednání, při řešení mých problémů. Za celý svůj život jsem se s lepším zubařem nesetkala. L. L. Ostrava


Poděkování

18.5.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Jste dobří a vy to víte. Pane Adame, zaplaťte je a to bude zároveň mým poděkováním. F. D.


Poděkování internímu oddělení

13.5.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Moc veliké poděkování zdr. personálu z interního odd. muži za péči, která mi byla věnována, byl jsem velice spokojen. P.S. Veliké poděkování  B.K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Bruntál

19.4.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Poděkování rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Bruntál. Jako pacient Vašeho rehabilitačního střediska jsem se připravoval na život po totální endoprotéze pravého kolena. Operace proběhla v nemocnici v Opavě. Musím s uznáním konstatovat, že personál Vašeho střediska se ke mne choval vždycky vstřícně, vysvětlil mi, k čemu slouží procedury, jež jsem absolvoval. Musím říci, že odcházím velice spokojen s Vašimi službami. Chtěl bych poděkovat  celému kolektivu sester jak se o mne starali a věřím, že pokud budu mít jakékoliv potíže s pohybovým ústrojím rád se na Vás obrátím. Všem známým budu Vaše služby doporučovat. S poděkováním  Váš pacient J. M. st. z Razové


Poděkování dobrovolníkům

7.4.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vlastnoručně vyrobené roušky nám nosí na vrátnici místní dobrovolníci i lidé z daleka. Velké DÍKY patří Červenému kříži z Rychvaldu, zvláště paní Marii Nadkanské, učitelkám z MŠ Firemní a Akátové, firmě INFGRAF, Centru sociálních služeb Český Těšín, paní Michaele Tkáčové, rovněž Městského úřadu Český Těšín a dalším anonymním dárcům.


Poděkování internímu oddělení

24.3.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Vážený pane primáři, chtěla bych Vám jménem celé rodiny Č. moc poděkovat za péči o našeho tátu M. Č.a zároveň Vám přeji mnoho sil v této mimořádné a nelehké situaci :-). Ještě jednou moc děkujeme! S pozdravem K. Č.


Poděkování

6.3.2020 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, jmenuji se L. S. Dne 5. 3. jsem byla ve vašem centru na vyšetření. Chtěla bych moc poděkovat všem vašim pracovníkům za příkladnou odbornou péči a za vřelé a vlídné zacházení. Přeji vám hodně úspěchů. Ještě jednou děkuji. S pozdravem L.S.


Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů. Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích. R.V.


Poděkování internímu oddělení

30.1.2020 / Nemocnice AGEL Podhorská

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za skvělou péči a přístup celému internímu oddělení v Podhorské nemocnici v Bruntále, jak pánům doktorům, tak sestřičkám i ošetřovatelům.  S pozdravem a páním hezkého dne G. S.    


Poděkování oddělení následné péče

23.1.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému oddělení Následné péče Vaší nemocnice za výbornou péči a odborný přístup, který jste věnovali mému manželovi, který byl u Vás už několikrát hospitalizován. W.P.


Poděkování personálu polikliniky

13.1.2020 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, pane řediteli! Chtěla bych Vás požádat, abyste vyslovil mé poděkování lékařům: MUDr. O. Konvičkovi -internímu lékaři a MUDr. I. Gojovlovi- plicnímu lékaři a jejich sestrám za péči, kterou mi věnují a o mne se perfektně starají. Jejich vyšetření a léčba jsou na vysoké odborné úrovni, což svědčí o tom, že můj zdravotní stav je daleko lepší a cítím se skvěle. Rovněž jejich přístup k pacientům, včetně jejich sester je vstřícný a může být příkladem pro jiné neochotné zdravotníky. Oběma lékařům a jejich sestrám ještě jednou DÍK! Na závěr Vám všem chci popřát v novém roce 2020 pohodové pacienty, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody. S pozdravem L.P.


Poděkování personálu OOOP

6.1.2020 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Děkuji všem lékařům, sestrám i sanitářům za obětavou a laskavou péči věnovanou mému manželovi. Manželka H.CH. s dcerou


Poděkování personálu rehabilitace

18.12.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěl bych poděkovat všem sestrám a lékařkám na rehabilitačním oddělení především mé fyzioterapeutce Aničce Bardonové za všechnu snahu a trpělivost co se mnou měla po dobu mé rehabilitace a přejí všem zaměstnancům hezké prožití vánočních svátku a hodně sil a zdraví v r.2020. Váš vděčný pacient J.K.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Jsem velice spokojená, lepší personál jsem neviděla. Měli by zaměstnanci rehabilitačního oddělení být oceněni za jejich práci, velice příjemní. Tím bych chtěla všem poděkovat. Paní doktorce Valentové a paní Mročkové děkuji dvakrát, jak mi pomohli. Z.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Jsem velice spokojený, ochotný personál, proto bych chtěl všem poděkovat. L. M.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky a hodně zdraví v novém roce ze srdce přeje L. B. "achilovka" P.S. Mějte se všichni úžasně. Ráda na Vás vzpomínám.


Poděkování RHB Bruntál

6.12.2019 / Nemocnice AGEL Podhorská

Děkuji za skvělí přístup sestřičkám, jsou vstřícné, moc hodné. Chovají se moc hezky. Patří jim velký dík. P.


Poděkování personálu rehabilitace

29.10.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému rehabilitačnímu oddělení Vaši nemocnice za výbornou péči, vstřícnost a lidskost ke svým klientům. Moje babička se k Vám už několik let vrací a je velice spokojená a mohu říci, že se k Vám vždy těší. Pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení ji nesmírně prospívá, jak po psychické stránce tak zdravotní. Velice se vážím Vaší práce a ještě jednou děkuji za péči, kterou ji poskytujete. S pozdravem H.K.


Poděkování rehabilitačnímu středisku

18.8.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Poděkování za rodiče, rodiče kteří k vám jezdí pravidelně každý rok na přeléčení ve vašem rehabilitačním středisku, jsou velmi spokojení a děkují tímto celému oddělení za příkladnou péči a ochotu. Za paní V. a S. děkuje dcera


Poděkování personálu ONP

15.7.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Posílám tímto vřelé poděkování za příkladnou péči o mou maminku a všechny pacienty na oddělení následné péče s rehabilitací. Všichen personál je usměvavý a ochotný vyhovět požadavkům pacientů a projevuje po celou dobu o ně zájem. Jsou empatičtí a sami procházejí pokoje a ptají se pacientů zda něco nepotřebují. Oddělením panuje klidná atmosféra, která přispívá k pohodě pacientů i všech příchozích. Všem zaměstnancům patří velké poděkování za jejich příkladnou práci. Ještě jednou děkuji J.S.


Poděkování personálu nemocnice

24.6.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dne 27.5.2019 jsem byla s dcerou po napadení na pohotovosti ve vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat sloužící lékařce MUDr. Vladislavě Pieniažkové a sloužící sestře Mgr. Alici Ručkové, za velice milý a laskavý přístup k mé dceři, vzhledem k jejímu věku k postupu vyšetření a následné komunikaci s dcerou. Lidský přístup a empatie ani jedné nechybí a jsem velmi ráda, že v ten den sloužily. Dále bych chtěla poděkovat sestrám a lékaři na chirurgické ambulanci z dne 29.5.2019, kde jsem byla s dcerou na dovyšetření. Opět milý a empatický přístup, komunikace přizpůsobená dítěti, profesionalita, přála bych si, aby bylo více takových sester a lékařů. S pozdravem P.L.


Poděkování - Oddělení Rehabilitace, pracoviště Přerov

20.6.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Paní ředitelko, Vaším prostřednictvím chci poděkovat sestřičkám Rehab. oddělení POLIKLINIKY AGEL Přerov za profesionální a ochotný přístup ke klientovi s vytvořením příjemného prostředí. Hlavně poděkování sestřičce Janě Mückové. Její ruce umí, pomocí měkké techniky,  ulehčit od bolestí. Děkuji a ať se všem daří jak v práci, tak i v osobním životě. J.P. Přerov


Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši. Děkuji všem! J.H. Přerov


Poděkování Oddělení rehabilitace Přerov

3.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala kolektivu rehabilitace na železniční poliklinice v Přerově, za velmi odborný a přátelský přístup k mé osobě i k jiným pacientům. V loňském roce jsem absolvovala procedury - celot. vana, parafín, LTV1 a magnet. Nikdy jsem nečekala a vždy mě přivítal milý personál. Vše běželo jako hodinky. Letos jsem se opět objednala a poslední procedura proběhla minulý týden. Vše zůstalo tak, jako před rokem. Po ukončení rehabilitace se můj zdravotní stav vždy zlepší, proto prosím o předání díků kolektivu za výbornou péči. H. O., Rokytnice u Přerova 


Poděkování za profesionální péči

18.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Vážená paní doktorko, chtěla bych Vám touto cestou podekovat za velmi příjemný pobyt ve zdravotnickém zařízení NP v Českém Tešíně. Pan MUDr. Jan Stryja u kterého se léčím s dlouhodobými ranami, mi léčebnu NP doporučoval již v říjnu 2018. Po 30 letých zkušenostech s hospitalizací v různých nemocnicích jsem mela velké obavy z léčení s dlouhodobým pobytem. Zcela zbytečně. Bylo mi umožněno léčení v jednolůžkovém pokoji. Obrovské plus. Zachování soukromí a velmi příjemný kolektiv zdravotníku, rehabilitačních pracovníku, včetně obslužného personálu, úklidového režimu, opravdu jsem byla velmi spokojena. Jídelníček byl chutný, vyvážený s ohledem na nemocné starší pacienty, zařazeny zeleninové nápoje apod. Neuvěřitelné. Určitě má velkou zásluhu paní primárka MUDr. Lidie Ćmielová, která příjemným a milým přístupem k pacientům i k svému personálu dokazuje, že i v tak náročném povolání lze lidem zajistit klid, ohleduplnost, odbornou i sociální péči. Příjemné byly návštěvy paní z organizace ADRA, zajištění malých nákupu pro pacienty a jiných dalších aktivit pro nemocné. Nádherný park upravený pro relax, žádný stres a spěch na pacienty je naprosto ohromujícím elixírem pro tělo i duši. K.V.


Poděkování na oddělení následné péče Nemocnice Český Těšín

16.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu Následné péče, zejména pak paní doktorce MUDr. Lidii Ćmielové primářce oddělení odborné ošetřovatelské péče, oddělení následné péče, za její ochotu a empatický přístup, za toleranci, vstřícnost a pomoc s mým zdravotním stavem. Dále bych moc chtěla poděkovat MUDr. Janu Stryjovi, Ph.D.(Ambulance Salvatella s.r.o. se specializuje na léčbu komplikovaných ran, nehojících se vředů a stavů s narušeným hojením kůže a měkkých tkání. Pán doktor je velmi empatický, vstřícný, je to odborník na správném místě, který umí jednat s lidmi a má pochopení pro širokou škálu pacientů. Pán doktor je opravdu vynikající chirurg, který si ví se vším rady. Nebýt jeho zkušeností a odborné pomoci, asi bych již dnes nemohla napsat toto poděkování. Moc děkuji za takový kvalifikovaný personál a lékaře, kteří dělají svou práci srdcem a nejen pro peníze. A.S.


Poděkování personálu oddělení následné péče

15.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den,  ráda bych touto cestou poděkovala jménem celé rodiny za vzornou péči o maminku.  Srdečné díky patří všem lékařům a celému zdravotnickému personálu  oddělení následné péče pod vedením primářky MUDr. Lidie Ćmielové za jejich náročnou a tolik potřebnou práci.  Milé chování, úsměv, popovídání - to vše přispělo k psychické pohodě  a postupnému zlepšování zdravotního stavu.  Maminka se těší domácímu prostředí a moc pozdravuje.  S úctou  L.K.


Poděkování personálu oddělení rehabilitace

9.4.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Chtěla bych touto cestou poděkovat a zároveň ocenit práci celého týmu rehabilitačního oddělení Nemocnice Český Těšín, zvláště pak MUDr. Barboře Zbrankové a Mgr. Alfrédu Heckelovi za milý, avšak velmi profesionální přístup k pacientům. Nejvíce na jejich práci oceňuji, že svým pacientům vštěpují prevenci, jak se máme o sebe starat, abychom co nejvíce zabránili my sami, svojí každodenní činností, svým životním stylem, onemocnění pohybového aparátu, které znamená v současné době závažný, civilizační problém. Děkuji Mgr. Alfrédu Heckelovi za precizní návod na cvičení při bolestech zad, tzv. školu zad, ale především za jeho trpělivost. Celému týmu přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů. P.D.


Pochvala interní ambulance- MUDr. Brunerová

5.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Na zdejší poliklinice jsem od r. 2005 opakovaně podstupovala ambulantní inf. léčbu. S přístupem zdravotních sester, poskytovanou péči jsem byla vždy spokojená. Od 9/2009 jsem v péči interní ambulance MUDR. E. Brunerové: Vstřícné jednání s pochopením Fungující komunikace Poskytnuta potřebná léčba K paní primářce mám důvěru. Zdravotní sestřička D. Baštěcká – vstřícné, příjemné jednání. Děkuji O.R., Kounice


Poděkování rehabilitaci Olomouc

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu. Děkuji I.Š., Olomouc


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Děkuji celému rehabilitačnímu týmu „B“ za velice citlivý a lidský přístup k nám pacientům. To přispělo k celkově příjemné a klidné atmosféře na oddělení. Většina personálu pomáhala i tam, kde to nebylo jejich povinností. S podobnou atmosférou a přístupem k pacientům jsem se dosud na lůžkovém oddělení v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal. Jen tak dál! V.  


Poděkování personálu oddělení následné péče

14.2.2019 / Nemocnice AGEL Český Těšín

Dobrý den, dovolte nám, abychom touto cestou co nejsrdečněji poděkovali celému personálu oddělení následné péče v přízemí hlavní budovy a rehabilitační pracovnici za trpělivou a náročnou péči v průběhu celé hospitalizace. Oddělení vždy čisté, tiché, klidné prostředí. Přesto, že je to práce velmi náročná jak po fyzické, tak i psychické stránce, vždy se jsme se setkali s ochotou a snahou co nejvíc vyhovět. Většinou jsme komunikovali s MUDr. Michaelem Folwarczným, se staniční sestrou paní Andreou Hrkalovou, s Mgr. Evou Palianovou, velmi příjemná komunikace i s celým zdravotnickým personálem. Přejeme vám hodně síly, trpělivosti a osobního štěstí. Ještě jednou velké díky. M.


Poděkování - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

21.12.2018 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Velice oceňuji báječné prostředí, ale hlavně velmi srdečný a neformální vztah k pacientům a trvale báječnou vůli pomoci v těžkých situacích. Všem, úplně všem děkuji za prožitky mezi Vámi, které se jinde v takovém lidském pojetí pro běžné lidi již moc nevyskytují. Děkuji celému kolektivu za příkladnou a užitečnou péči. J.M. Praha


Poděkování za vzornou péči

3.12.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Blíží se konec roku a chtěla bych vám poděkovat za služby a péči, s kterými jsem byla velmi spokojena. Vaši zaměstnanci se opravdu vzorně starají o pacienty. Začíná to službou ochotné a milé šatnářky a odborným přístupem oddělení, ať už se jedná o pracovníky rentgenologie, odběrů krve, revmatologie s MUDr. Ožanovou a její sestrou, tak dalších. Letos jsem byla opět v profesionální péči rehabilitačního oddělení.  Chtěla bych vyslovit díky všem - MUDr. Pišoftové a její sestře Z. Havové, která se mi ve své cvičebně osobně věnovala dále pracovnicím vodoléčby, elektroléčby - prostě všem fyzioterapeutkám. Po rehabilitacích se můj stav zlepšil a tak se mohu ve  svých 81 letech víc věnovat práci i odpočinku. S díky za kvalitně poskytovanou léčebnou péči  a přáním mnoha úspěchů .  A.M.


Poděkování MUDr. Ludmile Konvičné, pracoviště Přerov

9.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní MUDr. Raidová, Svým dopisem vyjadřujeme poděkování a ocenění profesionality MUDr. Konvičné na Železniční poliklinice Přerov a její zdravotní sestry. Dne 7. 11. 2018 i v situaci, kdy oficiálně dcera E.O. pod MUDr. Konvičnou nespadá, ji přijala a provedla důkladné vyšetření na podmět lékaře záchranné služby a též zajistila další potřebné vyšetření. Po předepsané medikaci je dceři lépe. Ceníme poskytnuté pomoci a věříme, že v rámci svých kompetencí takto učiníte i Vy, neboť vytíženost lékaře na poliklinice je velmi vysoká. Upřímně děkujeme i Vám za vstřícnost. S pozdravem E.O. a M.O., Přerov


Poděkování MUDr. Jiřímu Davidovi a rehabilitaci Olomouc

1.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, Velmi ráda bych poděkovala neurologovi, panu MUDr. Jiřímu Davidovi, za jeho mimořádný, profesní, empatický a lidský přístup k pacientům. Svým klidem a laskavostí vzbuzuje v člověku absolutní důvěru, která má velký vliv na pozitivní zdravotní stav. Ujal se mé léčby při propuštění z FN po úrazu hlavy na lyžích s krvácením do mozku, který se stal minulý rok v Itálii. Dále bych chtěla poděkovat všem sestrám na rehabilitaci, sestrám při odběru krve a rehabilitační lékařce MUDr. Krejčí, sestře Radaně Rodové, která svým kompetentním přístupem přispívá k pozitivnímu zdravotnímu stavu. V celém zařízení polikliniky AGEL panuje velmi příjemná atmosféra a ochota pomoci. Přeji Vám paní ředitelko, aby se Vaše práce i nadále velmi pěkně dařila a pracovala s takovými lidmi, kteří odvádějí kvalitní práci a přispívají k celkové pěkné atmosféře a dobrému jménu polikliniky AGEL. Přeji příjemný den. J.L.


Poděkování MUDr. Konvičkovi

15.1.2018 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za vzornou péči Mudr. Otmaru Konvičkovi (interní oddělení Hornické polikliniky v Ostravě). Jeho vysoká erudovanost a citlivý přístup k pacientům (gastroendoskopie, ultrazvukové vyšetření) jsou zárukou stanovení správné diagnózy a nasazení vhodné léčby. Vážený pane řediteli, přeji Vám mnoho tak vstřícných lékařů, díky  kterým bude Hornická poliklinika patřit mezi nejlepší polikliniky v Ostravě. S pozdravem a přáním všeho dobré J. S.


Pochvala MUDr. Větvičková

22.11.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rády bychom s dcerou vyjádřili poděkování paní doktorce Dane Větvičkové za vynikající péči a nadstandartní osobní přístup k nám, coby pacientům. Paní doktorka je řadu let naší praktickou lékařkou a velice si vážíme, že jsme mohly přejít do vašeho zdravotnického zařízení. Při jakémkoliv kontaktu je paní doktorka vždy velice milá, vlídná a trpělivá. Zároveň bychom vyzdvihli její odborné kvality spojené s náhledem do psychosomatiky daného pacienta. Vždyť medicína není jen o předepsání léků. A jak se obecne ríká, že lidé neradi chodí k lékařům, my chodíme k naší pani doktorce rády. Vždy odcházíme s dobrým pocitem, mimo jiné, že i nám jako laikům byle vše srozumitelně vysvětleno. Také nás velmi teší, že můžeme využívat velmi hezké prostředí vaší nemocnice, fundované lékaře a sestry s milým přístupem, včetne velmi milých recepčních. Přejeme celé vaši nemocnici mnoho štestí a hodně spokojených a nadšených pacientů jako jsme my. Prosíme, aby se naše poděkování dostalo také do rukou pani doktorce Větvičkové, že je nám ctí byt pacientkami tak profesionální lékařky. S pozdravem JK a SK


Poděkování

20.10.2017 / Kardiologické centrum AGEL

Dobrý den, včera, 19.10.2017, jsem byl u vás na koronografickém vyšetření a musím vyjádřit poděkování celému týmu oddělení. Pan doktor, usměvavý, vše mi vysvětlil. Sestry se nám věnovaly opravdu pečlivě a splnily všechna naše přání. Má manželka byla sestra a vím, jak je to těžká práce, a ne každý ji může dělat. Takže opravdu děkuji a předejte můj dík celému oddělení. Srdečně a s přáním krásného dne M.M.


Pochvala Olomouc - MUDr. Alena Hamplová

18.9.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi citlivý, vstřícný a odborný postup paní MUDr. Aleny Hamplové, která se mne ujala, když lékaři zdravotného združení SPEA Olomouc mi dělali  problémy s interním vyšetřením pro lázenskou terapii po operaci. Byla jsem mile překvapená když zdravotní sestra paní doktorky s citem jednala s paní,  která používala chodítko, omluvila se pacientům v čekárne, že musí paní doprovodit do přízemí. 2.9. 2017 jsem si v Právu přečetla rozhovor s předsedou představenstva společnosti AGEL a potvrzuji jeho slova, že se snaží vycházet pacientům vstříc. Přeji mnoho úspěchů. Ing. M. V.


Poděkování oddělení Dialýza Šumperk

12.9.2017 / AGEL Dialýza

Poděkování Chtěl bych krátkou cestou poděkovat personálu oddělení Dialýza (Šumperk) za obětavý a lidský přístup k pacientům, za pozorné a přívětivé chování ke všem pacientům rovnoprávně a stejnoměrně, a také za perfektní a velice pozornou péči, které se mi dostavilo na oné dialýze. Má kmenová dialýza je v Olomouci, a kdybych měl srovnat obě oddělení, tak jsou na tom schopnostmi a výkonem na stejné úrovni. S vedením jsem byl velice spokojen. Vašemu oddělení i celé nemocnici přeji hodně úspěchů a štěstí. S Pozdravem Josef F.


Poděkování a pochvala Rehabilitace Přerov

28.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážená paní ředitelko, píše Vám pětasedmdesátiletý důchodce, který celý svůj profesní život prožil a přežil v laskavé péči železničního zdravotnictví. Na železnici jsem pracoval 44 roků a 92 dnů. Mé první setkání se železničním zdravotnictví bylo již v roce 1956, kdy jsem před nástupem na studium železniční průmyslové školy absolvoval vyšetření zdravotní způsobilosti v Přerově ve Smetanově ul., kde tehdy sídlila ordinace. Od 1. 7. 1960 od nástupu k ČSD / ČD jsem byl vždy v péči lékařů žel. polikliniky v Přerově. Až nyní v pokročilejším věku jsem POPRVÉ využil rehabilitaci na rehabilitačním pracovišti v Přerově. Byl jsem velice  příjemně potěšen vlídným a vstřícným přístupem všech pracovnic rehabilitace. Od rehabilitační lékařky MUDr. Hlušičkové jsem obdržel "poukaz" ke zmírnění obtíží na perličkové koupele a elektroterapii. I v nejkritičtějším období (v měsících červenci a srpnu, kdy se zpravidla nejde domluvit nikde s nikým) jsem úspěšně absolvoval procedury ve sjednaném termínu. Vyslovte prosím mě srdečné poděkování za vstřícnost, ochotu a zacházení s pětasedmdesátiletým důchodcem a v rámci Vašich možností oceňte celý kolektiv rehabilitace. V. P., Přerov    


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

7.8.2017 / AGEL Dialýza

V době od 17. do 28.7. 2017 jsem trávila dovolenou v okolí Šumperka. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem sestřičkám a lékařům Dialyzačního střediska v Šumperku za obětavou a profesionální péči, které se mi během mého pobytu v tomto zařízení dostalo. Díky moc. M. P.


Poděkování MUDr. Hanzlíkové

13.7.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, Chci opět vyzdvihnout neuvěřitelnou vstřícnost, empatii, lidskost a profesionalitu pní doktorky Hanzlíkové. Je úžasná! Pevně doufám, že je/bude náležitě ohodnocena za svou práci. Děkuji CH., Ostrava


Poděkování sestričkám na příjmu RTG a SONO

28.6.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den paní MUDr. Chlápková, poděkujte prosím sestřičkám na príjmovém okýnku RTG a SONO, za velice ochotný a lidský přístup při řešení maminčiného problému dne 26.6. s objednací lhůtou. Jsem velice rád, že i ve zdravotnictví se najdou chápajíci a vstřícní lidé. S pozdravem Jan Růžicka


Poděkování ambulanci MUDr. Hanzlíkové

12.6.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Jsem dlouhodobým pacientem pani MUDr. Zuzany Hanzlíkové. Po celou dobu se setkávám s důslednou a velmi kvalitní odbornou peč pani doktorky. Chtěl bych ji tedy touto cestou velmi poděkovat za péči, kterou mi věnuje a zároveň vjádřit naději, že i do budoucna tento trend bude pokračovat. Proto i přes vyšší věk (80 let) jezdím raději pres cele město (O.- Hrabůvka), protože vím, že se mi dostane kvalitní peče. Využívám také této příležitosti, abych poděkoval i zdravotní sestře paní Sylvii Halfarové za její vstřícný a pečlivý přístup k mé osobě jako pacientovi. S pozdravem M.D.


Pochvala MUDr. Pruknerová, MUDr. Schimonová

21.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den pane řediteli, dovoluji si Vás oslovit informací o mém aktuálním setkání v roli klienta s Vaší Poliklinikou. V krátkem exkursu uvádím jako důvod mé návštevy dlouhodobě vnímané zdravotní nesnáze u stability chůze. V návaznosti na předcházejíci lékařské pozorování bylo mi doporučené neurologické vyšetření. V tomto smyslu jsem se objednal na Polikliniku Agel ( i z důvodů osobních zkušeností s kvalitní léčbou mé babičky M.Zganičové). První dojmy lze shrnout dle kontaktu s personálem v rovině zdvořilého přistupu. Dále pak v systémové organizaci požadovaných vyšetření vykazující co nejnižší časové zatížení pacienta. Pane řediteli, využívám této příležitosti k poděkování MUDr. Pruknerové z neurologické ambulance za bedlivé a pečlivé stavění diagnózy k zjištění mého handicapu k nalezení úlevové terapie ( prošel jsem potřebnými nálezy ). Součástí byla i diagnostika na plicní ambulanci u MUDr. Schimonové kde i přes pracovní týden byl realizován podrobný screening a stanovení následného dozorování. Subjektivně (věk 1942) stav o který se s Vámi podílím osvěžil lidskou pomoc a jistotu. Vážený pane řediteli osobne Vám přeji dobrého zdraví a energie v manažérske práci a odezvu přinášející Vám radosti z díla V úcte PhDr. Václav Bouda


Poděkování personálu rehabilitace

12.5.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Vážený pane řediteli! Chtěla bych touto cestou vyzvednout péči Vačí fyzioterapeutky paní Evy Kadlecové a poděkovat ji za svou téměř uzdravenou ruku. Její pravidelnou cvičební metodou se mi ruka uzdravila natolik, že s ní mohu provádět téměř všechny běžné pohyby a domácí práce. Děkuji K.


Pochvala MUDr. Kočař

11.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane, vážená paní, chtěl bych vychválit Vašeho zaměstnance MUDr. Michala Kočaře za velice vlídný a obětavý přístup. Je člověkem na svém místě. Trpím Crohnovou chrobou a jako jeden z mála lidí mi veškeré problémy s touto nemocí vysvětlil. Tento člověk dělá dobré jméno společnosti Agel a díky němu i mnoho lidí z mého okolí přestoupilo pod jeho evidenci. Víc takových lidí. Přeji Vám pěkný den, O. B.


Pochvala Rehabilitační personál

17.4.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím jěště jednou poděkovala zdravotnickému a rehabilitačnímu personálu odd. následné rehabilitační péče primářky MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové za péči, kterou mi ochotně a laskavě věnovali při mé rekonvalescenci po náročné operaci. Velmi mi pomohli k rychlému uzdravování. S vděčností Mgr. Ivanka Luhanová


Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.       S pozdravem Vaše pacientka     J.V., Ostrava


Poděkování personálu Dialýzy Šumperk

22.3.2017 / AGEL Dialýza

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému kolektivu sester a lékařům Dialyzačního střediska Šumperk, za jejich obětavou péči a vřelí přístup ke všem účastníkům dialýzy. Přeji mnoho úspěchů v jejich práci. S pozdravem Pavel Z. Zábřeh


Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince. Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji O. B., Ostrava


Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017 / AGEL Hornická poliklinika

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana. Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila. Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. D. D.  


Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Vážený pane řediteli, prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou. Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc. Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná. Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové R. K.


Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků. Z. Š.


Poděkování Centru jednodenní péče

4.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, pane řediteli, chtěla bych poděkovat za výbornou péči celému personálu Oddělení jednodenní chirurgie v poliklinice Agel Praha Italská a zejména sestřičce Simonce, která se o nás celý den 12.12.2016, kdy jsem byla operovaná starala. Dík patří samozřejmě i panu Dr. Vaněčkovi, který mě spolu s Dr. Dojcsánem operovali a ostatnímu personálu. Všichni byli příjemní a ochotní. Moc všem děkuji a přeji vše nej v novém roce. Karabáčková R.   


Poděkování Urologii

2.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, rád bych Vám popřál vše nejlepší v novém roce. Zároveň Vám chci poděkovat za výbornou péči, kterou Vaši zaměstnanci projevují o mě i ostatní pacienty. Jsem po operaci a navštěvuji, převážně, urologické oddělení. Zde absolvuji každý týden cvičení na posílení močového měchýře, které mně velice pomohlo. S pozdravem Vladimír Poštolka


POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů. Svatava Kaslová


Poděkování za kvalitní péči

2.12.2016 / Kardiologické centrum AGEL

Včera jsem byl vyšetřen, ošetřen na Vašem pracovišti. Rád bych všem poděkoval za péči věnovanou mé osobě od vstupu do centra až po odvoz domů. Velmi příjemní a starostliví lidé, prostě super spokojenost. Lékař dr. Rozsíval i všechny sestry se mi věnovali a starali se o mě. Rád bych zvlášť vyzvedl sestřičku Jitku, která je dobrým duchem, věčně v dobré náladě, prostě sluníčko. Vyřiďte jí poděkování a můj obdiv zdravotníka po více než 40-ti letech zaměstnání. Ne, že bych si přál nějaké komplikace v mém zdravotním stavu, ale bude-li, rád se na Vás zase obrátím. MUDr. J. Š., Králíky


Poděkování POLIKLINICE AGEL Praha Italská

14.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna. Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života. Vážený pane řediteli, za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já. Alena Camperová


Poděkování Oddělení následní rehabilitační péče

18.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, můj bratr byl na Oddělení následné rehabilitační péče přijat po operaci stehenní kosti. Ráda bych vyjádřila poděkování celému oddělení pod vedením primářky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Každodenní péče a rehabilitace, denní provoz, starostlivost i pomoc a odpověď na jakýkoliv problém si zaslouží velké ocenění. Celý kolektiv byl vstřícný, milý, optimistický a neúnavný nejen ke svým pacientům, ale i knám - návštěvám. Srdečně děkuji, Ludmila Hobzová


Poděkování chirurgické ambulanci

10.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, poprvé jsem navštívil polikliniku v Čechách. Byl jsem v chirugické ambulanci v Italské ulici a jsem velmi spokojen a moc Vám děkuji! V. S. 


Poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky

8.7.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky. Přeji další úspěchy všem, kteří se vzorně starají o pacienty! J.V.


Poděkování za velice kvalitní péči

17.6.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli,  jsem dlouholetým pacientem Polikliniky Agel,  Italská ul. Praha, Kardiologická ambulance. Přestože se oblast zdravotnictví stává stále terčem kritiky - ať již občanů či ze strany sdělovacích prostředků, chtěl bych vám napsat několik osobních zážitků z poslední doby. V minulých dnech jsem nešťastnou náhodou utrpěl úraz hlavy - Záchranka – nemocnice  Bulovka, další den pak kontrola na Chirurgické ambulanci v Poliklinice Agel. Byl jsem velmi potěšen a mile překvapen ochotou, vstřícností i lidským přístupem ať  již MUDr. Michelové, tak zejména zdravotních sester Hany Kohelové či Evy Grabowské. Jak jsem již uvedl,  v péči MUDR. Filipové CSc. jsem již řadu let - se srdeční arytmií , rovněž tak její přístup k pacientům  a taktéž i zdravotní  sestry Martiny Kikové je vstřícný a velmi kladný. Vážený pane řediteli, prosím tedy jako pacient 2 ambulancí  Polikliniky Agel  o vyjádření mé pochvaly a pozitivního hodnocení těmto úsekům. Z výše uvedenými skutečnostmi naprosto souhlasili i další pacienti se kterými jsem v čekárně  hovořil. V. B.


Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností. Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.


Poděkování sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance

17.3.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ráda bych touto cestou poděkovala sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance za vynikající práci a lidskost. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a přístupem k pacientovi OH.


Poděkování sehranému týmu urologické ambulance

20.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance, MUDr. Kastnerové a sestře Vodičkové. S úctou Vám děkuji za Váš profesionální a lidský přístup při mých návštěvách urologické ambulance. Vždy vím, že je zájem mi pomoci a řešit zdravotní problém profesionálně a beze spěchu. Ještě jednou díky za vše… Z.Č. Dále jedna informace pro nás muže, buďme chlapi a nechme si pomoci. Podstoupil jsem na základě zvýšeného PSA biopsii prostaty. Vše mi bylo vysvětleno a i při samotném zákroku jsem byl o průběhu informován. Bolestivost zákroku je malá, je prováděn při lokálním umrtvení a v pohodě jsem vše přestál. Po zákroku chce tento den vydržet v klidu třeba u TV, druhý den jsem šel v pohodě do práce. Upozorňuji – je nutné se řídit radami lékařky a týden vydržet bez sportování a nadměrné zátěže. Pánové nebojte se, vydržíte to – jde nám o naše zdraví – a to Vám také přeji( sobě taky).  


Poděkování personálu neurologie

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti. Ještě jednou děkují. M.


Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

18.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra paní Mgr.Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů  po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že zdravotní služby poskytované ve Vaší léčebně s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou  péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje paní primářkou MUDr.Ivou Novákovou,přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou, až po fyzioterapeutky, s mimořádnou pochvalu zasluhující, pečlivou a profesně zdatnou  Bc. Barborou Löwitovou. V útulném a  čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří  nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí. Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví  a vím jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb které poskytujete jdete příkladem, který si zaslouží pozornost. MUDr. Josef GEROLD ředitel, Nemocnice Olomouckého kraje,a.s.


Vánoční přání

17.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

K přání příjemných prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016 připojujeme srdečné díky za svědomitou péči lékařek, lékařů i obětavých sestřiček o nás, pacienty. Je to důkazem toho, že lidskost je stále součástí našeho života. H.P.


Poděkování urologické ambulanci

12.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chci Vám touto formou vyjádřit svoje poděkování k oddělení urologie. Paní doktorka Andrea Kastnerová mně přijala v mé složité zdravotní situaci a přijmula mně z jiné facility. S potěšením a s velkým uznáním musím napsat, že paní doktorka a její přístup jak z profesionálního tak z lidského hlediska je excelentní. Dostává se mi odborné péče, vysvětlení o mém zdravotním stavu a navrací mi důvěru ve zdravotní zařízení. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestra Magdalena Vodičková za laskavý a lidský přístup, který působí uklidnujícím dojmem a to vše s úsměvem na tváři. Vaše klinika je na vysoké úrovni a jsem nadmíru spokojený. S úctou, A.D. 


Poděkování personálu kožní ambulance

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je. Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde! Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření. S pozdravem a přáním hezkého dne. M. Krčková


Poděkování MUDr. Michelové

18.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala za svého přítele, ale nejen za něho, ale za všechny pacienty z Prahy 9 paní MUDr. Michelové za její ochotu a pečlivý a profesionální přístup k pacientům a také i její zdravotní sestře, která se snaží být k pacientům vstřícná a neodmítavá, jak to někde v současné době, v našem přetíženém zdravotnictví bývá. Myslím, že jak u Dr. Olga Michelové tak i její asistující sestry by mělo být uvažováno o odměně... Děkuji. S pozdravem J. Vrzalová Spolek přátel Prahy 9 


Poděkování personálu rehabilitace

21.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych vyjádřila vřelé poděkování paní doktorce Větvičkové z odd. rehabilitace. Na vaši polikliniku jsem byla odkázana svou zdravotní pojišťovnou v létě, kdy všude byly dovolené a nebylo možné se nikam dostat. Paní doktorka Větvičková se mému akutnímu problému s krční páteří velmi pečlivě věnovala, přímo v ordinaci mi několikrát výrazně pomohla odblokováním problematických míst. Její velmi laskavý a profesionální přístup zaměřený nejen na tělo, ale i na psyché jistě přispěl k tomu, že se mi ulevilo. Po rehabilitačních procedurách, kam mě paní doktorka Větvičková poslala - tak, aby i z "logistického" pohledu bylo možné začít co nejdříve a nemusel přitom člověk jezdit přes celou Prahu se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Ráda bych vyjádřila touto cestou MUDr. Větvičkové velké poděkování za perfektní lékařský přístup a bezvadnou péči, kterou nadále dostávám. Kéž by všichni lékaři našli při své náročné odborné práci tak laskavý přistup k pacientům. S pozdravem I.Č


Poděkování MUDr. Kamencové a celému personálu neurologické ambulance

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, touto cestou chci velice moc poděkovat paní MUDr. Kamencové a samozřejmě i jejímu personálu , kteří se k mé osobě chovali velice pěkně reagovali vždy s přehledem a hlavně paní doktorka je opravdu profesionál a dnes po úspěšném absolvování operace v ÚVN mohu říct , že jsem se díky jejímu profesionálnímu přístupu znovu narodila a jsem jí opravdu za Vše moc vděčná . S důvěrou mne předala specialistům , Vše mi vysvětlila snažila se poradit a s lidským přístupem se kterým ke své práci přistupuje se opravdu nedá ani zlatem zaplatit.Ještě jednou moc děkuji .....


Poděkování personálu ORL ambulance

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jsem pacientka ORL, pí. MUDr. Evy Gregoriadesové. Měla jsem potíže – motala jsem se a padala. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale nikdo mi nepomohl. Slyším velmi málo na pravé ucho, šla jsem tedy ještě na ORL. Paní Dr. Gregoriadesová – jediná mi pomohla – naordinovala mi infuze. Těmi se moje potíže zmírnily, skoro odešly a cítím se dobře. Sestřička Hana Kapounová umí velmi jemně napichovat žíly, bez modřinek – je milá, ochotná a moc příjemná. Sděluji Vám své poznatky a posílám velkou pochvalu oběma – paní doktorce i její sestřičce. Je to blahodárné setkat se s báječnými ženami ve zdravotnictví Ludmila Cinková


Poděkování personálu urologické ambulance

9.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit pochvalu a svou maximální spokojenost s profesionálním vystupováním a odborným přístupem pí MUDR. L. Šonské a její zdravotní sestře pí M.Vodičkové - oddělení urologie. K.T.


Poděkování personálu chirurgie

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce. Děkuji PK


Poděkování Dialýze Šumperk

17.8.2015 / AGEL Dialýza

Ode dne 28.5. 2015 docházím rekreačně na dialýzu v Šumperku. Jsem spokojen s péčí lékařů i sester. Děkuji za veškěrou péči a starostlivost při mé léčbě. J.F.


Poděkování personálu polikliniky

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)


Poděkování na urologickou ambulanci

5.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Absolvoval jsem zde mnohými obávané vyšetření, cystoskopii. Díky profesionálnímu, lidskému a přátelskému přístupu týmu MUDr. Kastnerová a sestra Vodičková se vůbec nejednalo o traumatizující zážitek. Vyšetření bylo prakticky bezbolestné, vše mi dopředu podrobně vysvětlily a průběh komentovaly. Pocit, že lékař se o pacienta upřímně zajímá a chce mu pomoci, který jsem zde měl, je neocenitelný. Humor, citlivý přístup a empatie paní Vodičkové ze všeho udělají téměř zábavnou záležitost.  Velice děkuji. J.R.


Poděkování za péči na Dialýza Šumperk, při pobytu ve Velkých Losinách

29.7.2015 / AGEL Dialýza

Dobrý den, v době od 20. 7. do 26. 7. 2015 jsem byl na dovolené v lázních Velké Losiny. Jelikož jsem pacientem Dialýzy v Mostě, měl jsem domluvenou diaýzu ve Vašem zařízení. Chci touto cestou poděkovat celému personálu Vašeho střediska za vstřícné přijetí a vešekerou péči, která mi byla poskytnuta. Cítil jsem se ve vašem středisku velmi dobře díky milému a laskavému přístupu jak sestřiček, tak i lékařů. Ještě jednou děkuji. Ján S. Most


Poděkování personálu gynekologické ambulance

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál. Livia Hadamíková


Poděkování paní doktorce Červené

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní. MN.


Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. M. Malesové a sestřičkám Janě Dobrodinské a Bc. Kristýně Šimoníčkové z gastroenterologické ambulance vaší polikliniky v Italské ulici za naprosto profesionální přístup, úsměv na tváři, laskavost , dokonalou edukaci ze strany paní doktorky při mých obtížích a samotném vyšetření. S pozdravem a s přáním všeho nejlepšího K.Š., pacientka


Pochvala za vzorný odběr krve

24.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dnes ve středu dopoledne (24.6.) jsem byl na Vaší poliklinice na odběru krve. Ač jsem starší člověk, takový odběr jsem snad ještě nezažil. Žádné studování, které předloktí je lepší, žádné prohmatávaní, kde vůbec je žíla, žádné cvičení rukou, žádné opakované napichování, žádný hematom. Vaše zdravotní sestra prostě zapíchla jehlu a krev tekla hned. Chtěl bych proto touto cestou oné sestře poděkovat za perfektní odbornou práci. O jejích kvalitách napovídá i to, jak její práce "vodsejpala". Žádné dlouhé čekání. Její pracovní činností jsem opravdu mile překvapený. Jestliže jsem se nedávno setkal s lékařem, který mě odmítl vyšetřit vyhřezlou ploténku, pak Vaše sestra a její činnost navrací důvěru ve zdravotní personál. Děkuji.KČ.


Poděkování za vstřícný přístup během rehabilitace

15.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovoluji si touto cestou vyjádřit poděkování MUDr. Větvičkové a sestře Zieglerové za profesionální a vstřícný přístup v průběhu vyšetření a následné rehabilitace. Díky jejich péči pociťuji zlepšení mého pooperačního stavu. Ing. J.F.


Poděkování personálu urologické ambulance

11.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, ráda bych poděkovala sestře paní Vodičkové a paní doktorce Kastnerové z místní urologické ambulance. Absolvovala jsem včera cystoskopii a dostalo se mi výborné péče. Obě byly po celou dobu velmi milé a empatické. Vše mi vysvětlily. Během zákroku se věnovaly tomu, jak jej zvládám. Následně mi obsáhle a srozumitelně vysvětlily výsledky vyšetření. Paní doktorka se mnou podrobně probrala všechna možná opatření, kterými mohu podpořit neopakování zánětu močového měchýře. Na závěr bych ráda ještě zvláště ocenila přístup sestry, paní Vodičkové. Díky její péči mi čekání na aseptickém sále uteklo a ještě sem se nasmála. :-) Díky přístupu obou byl zákrok prostě jen nepříjemný a i přes strach, který vyšetření předcházel, jsem si žádné trauma neodnesla. A dala se tak bez problémů zvládnout i přítomnost stážisty (na kterou se mě zeptali již před vyšetřením, což taky není samozřejmostí). Oběma moc děkuji. Mgr. Lucie Čechová 


ZŠ Jižní Praha 4 děkuje POLIKLINICE AGEL Praha za zapůjčení invalidního vozíku na charitativní akci „RUN and Help – běhání, které pomáhá“

11.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V rámci akce běželo 623 žáků pedagogů, rodičů a přátel školy, uběhlo 987 koleček, některé s invalidními vozíky, tedy 113,5 km. Zároveň ZŠ Jižní přispěla Matýskovi na polohovací zařízení částkou 18 tisíc korun!


Poděkování personálu Infúzního stacionáře

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit. Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková  


Pochvala MUDr. Štěpánkové

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Jmenuji se Jana Šeráková a chci pochválit MUDr. Věru Štěpánkovou a její sestřičku. Šla jsem si pro recept na prášky a přesto, že chodím k jinému lékaři paní doktorka byla moc milá a velmi ochotná. Změřila mi tlak, napsala preventivní sono štítné žlázy – všimla si toho z počítače. Jsem strašně moc spokojená a opravdu velký dík doktorce i její sestřičce. Jana Šeráková


Poděkování obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové

20.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové za profesionální přístup, skvělou péči a obětavost. Jsme s rodinou v jejich péči již dlouhá léta a vždy se setkáváme s milým a vstřícným jednáním. Přejeme jim hodně sil do náročné práce, obdivujeme, jak zvládají nápor pacientů, kteří do této ordinace docházejí. Libuše Hudková 20.5.2015


Pochvala za přístup personálu gastroenterologické ambulance

29.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Ve středu 18. března jsem byl na vyšetření v gastroenterologické ambulanci na kolonoskopii. Děkuji tímto za velmi pečlivý, profesionální a zejména citlivý přístup k pacientovi jak od paní doktorky, tak od obou sestřiček. Vyšetření bylo bezbolestné, dostalo se mi podrobného a srozumitelného vysvětlení a celkovou péči mohu označit za nadstandardní. V tomto smyslu jsem také vyplnil dotazník pro HCI. J.V.


Děkuji za vzornou péči

5.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup Anna Drbohlavová


Poděkování personálu rehabilitace

28.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy. R.


Vyjádření spokojenosti

16.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení. Benediktová


Poděkování MUDR. Novákové a sestřičkám

4.12.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem! Olga K


Poděkování personálu LDN

20.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších. S pozdravem Václav Sottner


Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

5.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával. Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás. Srdečně zdravím Ing. Petr Moravec 


Poděkování MUDr. Bradovi

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vážený pane řediteli srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá. Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji. Věra Kašparová


Poděkování panu řediteli a personálu

1.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli, chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup. S pozdravem Roman Harag, DiS 


Poděkování MUDr. Filipové

11.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží. Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot.  Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská. Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti. S pozdravem, Josef Sumerauer


Poděkování lékařům a sestrám LDN

4.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat. Srdečně Jana Zavadilová


Poděkování za příkladnou péči v LDN

31.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat. Jana Štencká


Poděkování lékařům

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové. S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková


Poděkování rehabilitaci v Přerově

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě. S pozdravem M. V.


Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí. Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve. Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice


Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

10.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon. Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů. Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil.  Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení. S pozdravem Jiří Bína


Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

30.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Dobrý den, dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací. Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle. Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům. Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Mgr. Jiří Šmidt


Poděkování kolektivu LDN

19.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vážení, byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové. S pozdravem MUDr. Marie Vopatová